XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Subota, 13 April 2019

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
Mladost
Lučani
2 : 1
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnik
Surdulica
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Voždovac
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Mačva
Šabac
2 : 0
Dinamo
Vranje
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 2
Čelik
Zenica
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Alfa
Modriča
2 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
Podrinje
Janja
4 : 2
Drina
Zvornik
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Sutjeska
Foča
Borac
Banja Luka
1 : 0
Kozara
Gradiška
Grbalj
Radanovići
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Lovćen
Cetinje
OFK Titograd
Podgorica
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
Zeta
Golubovci
2 : 1
Rudar
Pljevlja
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Mladost
Bački Jarak
Crvena zvezda
Novi Sad
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Tutin
Tutin
1 : 2
Provo
Provo
Loznica
Loznica
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
FAP
Priboj
0 : 5
Sloga (PŽ)
Požega
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Budućnost
Popovac
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 3
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
IMT
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
BAK
Bela Crkva
1 : 3
Krajina
Krajišnik
OFK Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Sloga
Plandište
Radnički (S)
Sutjeska
5 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Begej
Žitište
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (Š)
Šid
9 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
Mladost (T)
Turija
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Polet (K)
Karavukovo
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
OFK Vrbas
Vrbas
8 : 2
Bačka
Pačir
Gruža
Gruža
1 : 2
Polet
Ratina
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Sloga
Kraljevo
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
LFK Mladost
Lučani
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Morava
Vladičin Han
1 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Sloga
Leskovac
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Sloga
Despotovac
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Timok 1919
Zaječar
3 : 1
OFK Slatina
Bor
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Kablovi
Zaječar
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Milutinac
Zemun
1 : 1
Napredak
Medoševac
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Sopot
Sopot
3 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 4
Naftagas
Elemir
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 4
Banat
Čenta
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Tvrđava
Bač
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 1
Borac 46
Obrovac
Rudar
Vrdnik
4 : 7
Budućnost
Salaš Noćajski
Partizan
Vitojevci
4 : 2
Napredak
Popinci
Mladost
Novi Sad
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 0
Senta
Senta
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Hajduk
Čepure
3 : 0
Resavac
Subotica
Rakovica
Rakovica
4 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Vinča
Vinča
4 : 1
Dunavac
Grocka
Ovčar
Markovica
2 : 0
Omladinac
Zablaće
Rudar
Baljevac
1 : 1
Radnik
Ušće
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Proleter
Pečenog
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Blagotin
Poljna
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 2
Duško
Klenje
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Đerdap
Golubac
11 : 3
Makce
Makce
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Morava (Ž)
Žitkovac
4 : 0
Moravac
Čečina
Moravac
Zaplanjska Toponica
5 : 1
Napredak 2012
Krušje
Polom
Leskovo
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Zlot
Zlot
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Banjani
Banjani
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Borac (D)
Drenovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Midžor (K)
Kalna
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Slobodno kolo 2
13.04.2019
16:00
Osnić
Osnić
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Senjak
Pirot
3 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 0
Zadrugar
Krupac
Lužnica
Babušnica
6 : 0
Dragoš
Pirot
Mladost
Suvojnica
1 : 3
Vihor
Žbevac
Gračanica
Gračanica
0 : 1
Polet
Laplje Selo
Radnički
Velika Hoča
1 : 5
Gracko
Staro Gracko
Kusce
Gornje Kusce
3 : 0
Oskar
Pasjane
Krtinska
Krtinska
1 : 0
Polet
Grabovac
Železničar
Novi Sad
0 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 2
Janošik
Janošik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Ušće
Grad Stalać
3 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Morava
Kočino Selo
2 : 2
Morava
Ribare
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Sloga
Voljavče
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
4 : 3
Partizan
Majur
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Moravac 2015
Krušar
Borac 1805
Ivankovac
1 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Avala
Beli Potok
1 : 2
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
Mlada krila
Metikoši
6 : 1
Metalac
Kraljevo
Azbukovica
Crnča
1 : 0
Rudar
Brasina
Kralj Petar I
Topola
2 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
AFK
Ada
3 : 0
Šampion
Orom
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Jasenovac
Krepoljin
8 : 1
Radnički (K)
Knežica
Borac (A)
Arapovac
1 : 2
Bistrica
Bistrica
Vreoci
Vreoci
3 : 1
Sloga
Lukavica
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 2
Jerma
Sukovo
Napredak
Izvor
10 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Nišavac
Staničenje
1 : 6
Zvezda
Blato
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 6
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Hajduk
Rujevica
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Aluminjum
Niš
6 : 1
Spartak
Sićevo
Taskovići
Taskovići
2 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
Belpos
Belotić
0 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 2
Sparta
Kaona
Radnik
Davidovac
0 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Sloga Obrva
Obrva
0 : 1
Miločajac
Miločaj
Budućnost
Samaila
2 : 3
Koštam Polje
Delimeđe
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
6 : 0
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Dunav
Ostrovo
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Metaloplastika
Šabac
6 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 2
Petlovača
Petlovača
Sloga
Duvanište
3 : 2
Culjković
Culjković
Zvizdar
Zvizdar
5 : 2
Dokmir
Dokmir
Lider
Odžaci
2 : 0
Panonija
Lalić
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Šljivar
Šljivar
7 : 1
Lovac
Mali Izvor
Burovac
Burovac
1 : 4
Borac
Veliko Laole
Soko
Krvije
1 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 0
Rudar 1947
Stamnica
Mladost
Pretoke
2 : 2
Polet
Ljubić kod Knića
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
2 : 0
Čestin
Čestin
Borac
Ljuljaci
0 : 1
Grivac
Grivac
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 2
Mladost
Velika Greda
Naša Krajina
Kupinik
4 : 3
Graničar
Miletićevo
Feniks
Rača
2 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Bresje
Bresje
0 : 5
OFK Dragoševac
Dragoševac
Jagodina
Jagodina
1 : 3
PSS-192
Jagodina
Brighton
Brighton
0 : 5
AFC Bournemouth
Bournemouth
Burnley
Burnley
2 : 0
Cardiff City
Cardiff
Fulham
London
2 : 0
Everton
Liverpool
Manchester United
Manchester
2 : 1
West Ham United
London
Southampton
Southampton
3 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
Tottenham Hotspur
London
4 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Atlético Madrid
Madrid
2 : 0
Celta de Vigo
Vigo
Espanyol
Barcelona
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Huesca
Huesca
0 : 0
Barcelona
Barcelona
Sevilla
Sevilla
3 : 2
Real Betis
Sevilla
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Mainz 05
Mainz
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
Stuttgart
Stuttgart
0 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Werder
Bremen
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Hannover 96
Hannover
0 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
SPAL
Ferrara
2 : 1
Juventus
Torino
Milan
Milano
1 : 0
Lazio
Roma
Roma
Roma
1 : 0
Udinese
Udine
Caen
Caen
0 : 1
Angers
Angers
Olympique Marseille
Marseille
2 : 1
Nîmes
Nîmes
Monaco
Monaco
0 : 0
Reims
Reims
Strasbourg
Strasbourg
3 : 3
Guingamp
Guingamp
Karađorđe
Topola
0 : 1
TSC
Kanjiža
Zvezda B 2018
Beograd
9 : 0
Banat
Vrsac
Stajicevo
Stajicevo
3 : 2
Moskva
Novi Sad
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Trajal
Kruševac
0 : 5
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Spartak ŽK
Subotica
0 : 3
Dinamo (P)
Pančevo
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
Bačka 1901
Subotica
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Drina
Ljubovija
8 : 0
Brezovica
Brezovica
Radnički
Valjevo
2 : 1
Ribnica
Mionica
Provo
Provo
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Jugoslavija
Jabuka
4 : 2
Tempo
Sefkerin
Posavina
Stubline
3 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Strelac
Mislodjin
2 : 4
Rvati
Obrenovac
Budućnost
Zvečka
0 : 5
Jedinstvo
Dren
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 3
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Inđija
Inđija
0 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Šabac
Šabac
6 : 1
Radnički
Valjevo
Sunrise
Šabac
2 : 3
Železničar
Lajkovac
Provo
Provo
7 : 1
Rađevac
Krupanj
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 2
Polimlje
Prijepolje
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Čačak
1 : 5
Apolon
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
7 : 3
Budućnost
Arilje
Polet
Ljubić
0 : 1
BIP
Čačak
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Homoljac
Žagubica
1 : 5
RSK
Rabrovo
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Karađorđe
Topola
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo
Tutin
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Banat
Vršac
0 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Šumadija
Azanja
0 : 8
Pobeda
Golobok
BSK Borča MK
Borča
0 : 2
Voždovac MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Sloga
Lipnički Šor
6 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Gučevo 1929
Banja Koviljača
10 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Duboko
Mala Mostanica
9 : 2
Jedinstvo
Dren
Radnički
Obrenovac
5 : 0
Zvezda
Konatice
BASK
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Ada
Beograd
Savac
Sabac
1 : 0
Ad Drinum
Loznica
Jedinstvo
Ub
2 : 2
Šampion
Gornji Milanovac
Radnicki 1923
Kragujevac
12 : 0
Požega
Požega
Radnički 2012
Niš
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Levač
Rekovac
1 : 2
Morava
Žitkovac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Krstarica
Prokuplje
4 : 1
Preševo
Preševo
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 2
Mašinac
Niš
Napredak junior 2018
Kruševac
4 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Spartak
Subotica
11 : 0
TSC
Kanjiža
Mladost
Srbobran
0 : 7
Bačka
Bačka Palanka
Inđija
Inđija
13.04.2019
Nova Kolonija
Kovin
Voja Gačić
Pančevo
13.04.2019
Vojvodina
Novi Sad
Čantavir
Čantavir
1 : 7
Bajša
Bajša
Subotica
Subotica
0 : 7
Spartak '06
Subotica
Zemun B
Zemun
0 : 1
Olimpik
Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 1
Bežanija
Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 1
Jedinstvo
Surčin
Srem
Jakovo
2 : 4
Budućnost
Dobanovci
Jedinstvo 2017
Tutin
9 : 1
Rudar
Baljevac

Košarka

Pirot
Pirot
85 : 79
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Zemun Fitofarmacija
Zemun
100 : 66
Plana
Velika Plana
Žarkovo
Beograd
78 : 59
Vrbas
Vrbas
Sloga
Kraljevo
100 : 84
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Kolubara LA 2003
Lazarevac
94 : 74
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Žarkovo 2
Beograd
76 : 71
Cerak
Beograd
Nova Pazova
Nova Pazova
88 : 82
Sloven
Ruma
Futog Tupanjac MD
Futog
92 : 52
Kris Kros
Pančevo
Železničar
Inđija
98 : 80
Hajduk
Kula
Akademik
Srbobran
49 : 81
Jedinstvo
Novi Becej
Actavis Academy
Leskovac
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Sokobanja
Sokobanja
52 : 98
Niš
Niš
Morava
Vladičin Han
78 : 82
Bor RTB
Bor
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
53 : 84
Fair Play
Niš
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Jastrebac
Aleksinac
Slodes
Beograd
102 : 85
Eko Sport
Beograd
BKK Radnički
Beograd
84 : 66
Beko
Beograd
AS Basket
Beograd
88 : 71
Veba Basket
Beograd
Umka Džez
Beograd
46 : 72
Vitez
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
76 : 82
Ras
Beograd

Odbojka

Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Spartak (Su)
Subotica
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Stražilovo
Sremski Karlovci
Mladost 1973
Omoljica
0 : 3
Vojvodina 3
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Vest
Šid
Inđija
Inđija
0 : 3
Botafogo
Novi Sad
Dunav Voley 2
Novi Sad
0 : 3
Warriors
Obrovac
AS
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Crnjanski
Beograd
Avala
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd

Rukomet

SC Voždovac 2012
Beograd
27 : 26
Jugović
Kać
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
22 : 22
Jabuka
Jabuka
Apatin
Apatin
24 : 32
Inđija
Inđija
Hercegovina
Sečanj
30 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Bane
Raška
23 : 23
Mladost
Čačak
Omladinac
Gornji Milanovac
30 : 33
Trepča
Kosovska Mitrovica
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 25
Župa
Aleksandrovac
Radnički
Ćuprija
22 : 27
Jagodina
Jagodina
Aleksinac
Aleksinac
33 : 21
Pirot
Pirot
ORK Bor
Bor
25 : 31
Zaječar
Zaječar
Somborelektro
Sombor
28 : 22
PIK Prigrevica
Prigrevica
Udarnik 2
Lozovik
29 : 37
Palanka
Smederevska Palanka
Umčari
Umčari
31 : 26
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Hajduk Veljko 2
Negotin
33 : 32
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
31 : 22
Borsko jezero
Bor
Đerdap
Kladovo
33 : 28
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
Beli andjeo
Prijepolje
23 : 21
Krusevac
Krusevac
Mladost Vranje
Vranje
31 : 13
Dubočica 54 2
Leskovac
Rusin
Ruski Krstur
31 : 26
Kljajićevo
Kljajićevo
Unirea
Uzdin
13 : 22
Omladinac
Deliblato
Radnički (JT)
Jaša Tomić
24 : 26
Zrenjanin
Zrenjanin
Srbobran
Srbobran
35 : 36
Srem SM
Sremska Mitrovica
Jagodina
Jagodina
42 : 27
Zaječar 1949
Zaječar
Junior
Beograd
23 : 25
Bor RTB
Bor
Vojvodina
Novi Sad
30 : 27
Voždovac 1955
Beograd
Sloven
Ruma
22 : 35
Radnički 1964
Kragujevac
ORK Beograd
Beograd
32 : 29
Topličanin
Prokuplje
Pančevo
Pančevo
28 : 24
Požarevac
Požarevac
Mokrin
Mokrin
30 : 25
Jadran
Feketić
Kikinda
Kikinda
38 : 24
Dolovo (Ž)
Dolovo
Proleter (Ž)
Zrenjanin
17 : 28
Spartak
Debeljača
Laki
Crvenka
19 : 28
Temerin
Temerin
Atenica
Čačak
25 : 29
Prijepolje
Prijepolje
Radnički 1964 2
Kragujevac
19 : 36
Metalac AD
Gornji Milanovac
Radnički
Obrenovac
33 : 22
Rudar
Kostolac
Metalac 2015
Valjevo
23 : 18
Voždovac 1955 2
Beograd
Vranje
Vranje
21 : 16
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica
Leskovac
19 : 34
Radnički
Svilajnac
Petrovaradin
Petrovaradin
34 : 21
Deronje
Deronje
Srem
Sremska Mitrovica
44 : 16
Sonta
Sonta

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
11 : 13
Partizan
Beograd
Šabac
Šabac
10 : 3
KVK Radnički
Kragujevac
Beograd
Beograd
15 : 4
Stari Grad
Beograd
Valjevo Gorenje
Valjevo
6 : 7
Zemun Bosal
Zemun
Senta
Senta
3 : 18
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
13 : 5
Taš 2000
Beograd
Vračar
Beograd
5 : 14
Palilula
Beograd
ŽAVK Mladost
Zagreb
10 : 7
Palilula
Beograd

Futsal

Zufo
Bujanovac
10 : 3
Sopot
Sopot
Put-inženjering
Niš
2 : 3
Leskovac
Leskovac
BSK
Bujanovac
6 : 3
Miners
Majdanpek
Akademac
Niš
2 : 6
Radnički 2010
Niš
Bjankoneri Futsal
Beograd
4 : 3
Intelektualac
Beograd
Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 2
Forum
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
4 : 11
Dinamo
Pančevo
Mićko trend
Novi Sad
6 : 5
Kikinda
Kikinda

Ragbi 15

Partizan
Beograd
25 : 0
GRK Vršac
Vršac
Dinamo 1954
Pančevo
20 : 48
Vojvodina
Novi Sad