XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 208 utakmica za dan
Subota, 8 Jun 2019

Fudbal

Podrinje
Janja
3 : 3
Kozara
Gradiška
Sloga
Gornje Crnjelovo
5 : 1
Željezničar
Banja Luka
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Drina
Zvornik
Alfa Modriča
Modriča
3 : 0
Sutjeska
Foča
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Cement
Beočin
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
Radnički (ZR)
Zrenjanin
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Železničar
Pančevo
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
6 : 1
Dunav
Stari Banovci
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Borac
Sakule
FAP
Priboj
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
BSK Borča
Borča
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
IMT
Novi Beograd
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
OFK Beograd
Beograd
4 : 3
BASK
Beograd
Krajina
Krajišnik
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 1
ŽAK
Kikinda
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Sloga
Plandište
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 3
Begej
Žitište
Gruža
Gruža
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
3 : 1
Apolon 2018
Kovači
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
Polet
Ratina
1 : 0
Bane 1931
Raška
Real
Podunavci
4 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
OFK Napredak
Markovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Rudar
Stamnica
2 : 3
Morava
Velika Plana
RSK
Rabrovo
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Borac 1932
Ralja
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Partizan 1945
Darosava
3 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zvižd
Kučevo
4 : 0
Homoljac
Žagubica
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Šabački
Šabac
1 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
OFK Divci
Divci
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Ribnica
Mionica
1 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Borac
Lešnica
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Vrelo Sport
Vrelo
Sloboda
Čačak
3 : 1
LFK Mladost
Lučani
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Sevojno
Sevojno
Orlovac
Mrčajevci
0 : 4
Prijevor
Prijevor
Budućnost
Arilje
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Trnava
Donja Trnava
0 : 3
BSK
Belosavci
Jadran
Feketić
3 : 5
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 1
Đurđin
Đurđin
Radnički 1905
Bajmok
7 : 3
Njegoš
Lovćenac
Iskra
Kucura
7 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Napredak
Nadalj
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 2
Sloga
Ostojićevo
Senta
Senta
3 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Rušanj
Rušanj
3 : 8
Duboko
Mala Moštanica
Šumadija
Šopić
3 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Omladinac
Veliko Polje
3 : 5
Borac
Arnajevo
Lisović
Lisović
2 : 2
Budućnost
Dudovica
Mladost (B)
Baroševac
3 : 4
Zvezda
Konatice
Radnički
Rudovci
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Rudar
Baljevac
Krivelj
Krivelj
2 : 6
Blizna
Blizna
ZSK
Valjevo
5 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
7 : 4
Tešnjar
Valjevo
Ribnikar
Pecka
0 : 2
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Mladost
Dračić
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Radnik
Ub
5 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 2
Sovljak
Sovljak
Trlić
Trlić
6 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 4
Šumadija 1934
Drača
Erdoglija 1931
Kragujevac
6 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Budućnost
Resnik
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Slavija
Kragujevac
7 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda
Grbice
2 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
3 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Korićani
Korićani
Čajetina
Čajetina
4 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Senjak
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Spartak
Pirot
3 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Padež
Petrovac
Dragoš
Pirot
5 : 1
Zadrugar
Krupac
Rajko Mitić
Bela Palanka
8 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Rojkovac
Obrenovac
3 : 1
Polet
Grabovac
OFK Futog
Futog
7 : 0
Dinamo
Budisava
Veternik
Veternik
3 : 3
Bačka
Begeč
Železničar
Novi Sad
3 : 0
Čenej
Čenej
Vinorača
Vinorača
3 : 2
Mladost (T)
Tečić
Morava
Kočino Selo
5 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Šumadinac
Dragovo
5 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Ursule
Ursule
3 : 2
Osaonica
Bagrdan
Mladost (G)
Gložane
2 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
Partizan
Majur
8 : 1
Blagotin
Belušić
Sloga
Voljavče
5 : 6
Morava
Ribare
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 2
Budućnost
Miliva
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Orlovi
Jasenovo
5 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 0
Moravac 2015
Krušar
Istok 63
Plana
5 : 1
Napredak
Stubica
Mlada krila
Metikoši
3 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Borac (A)
Adrani
0 : 5
Borac (V)
Vraneši
Lazac
Lazac
0 : 0
Mladost
Vrdila
Tavnik
Tavnik
6 : 2
Metalac
Kraljevo
Partizan
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 4
Mladi radnik
Dragušica
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
BSK
Borač
5 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Antimon
Zajača
Sloga
Straža
3 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Rudar
Brasina
3 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
Azbukovica
Crnča
4 : 1
Mladost
Brezjak
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
4 : 3
Borac
Kozjak
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Brezovac
Brezovac
Sloga
Zagorica
0 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Mladost (J)
Jelenac
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 2
Borac
Kloka
Kralj Petar I
Topola
0 : 2
Šamot
Aranđelovac
Mladost
Pocerski Pričinović
4 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga (KR)
Krnić
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (MA)
Matijevac
2 : 6
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Radnički
Koceljeva
5 : 2
Dobrava
Vukošić
Sava
Mrđenovac
2 : 8
Trešnjevka
Trbusac
Provo 2015
Provo
5 : 2
Šipurske livade
Šabac
Željuša
Željuša
4 : 1
Jerma
Sukovo
Pobeda 1976
Jakovlje
6 : 5
Jedinstvo
Bobovište
Jastrebac
Tešica
5 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (V)
Vitoševac
1 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Škriljac
Bradarac
4 : 0
Gredetin
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
6 : 0
OFK Draževac
Draževac
Borac
Trnjane
1 : 4
Polet (R)
Radevac
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Sloga
Kaona
Globoder
Globoder
1 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Modrica
Modrica
3 : 0
Borac
Bivolje
Jedinstvo
Mužinac
0 : 5
Sokograd
Sokobanja
Slemen
Milušinac
0 : 3
Napredak
Jošanica
Hajduk
Rujevica
3 : 0
Mladost
Resnik
Sloga
Žučkovac
1 : 1
Rtanj
Vrmdža
Rečka
Rečka
1 : 5
Slatina
Slatina
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
Mladost
Karbulovo
0 : 2
Vrelo
Šarkamen
Miloševo
Miloševo
0 : 1
Polet
Jabukovac
Mekiš
Mekiš
08.06.2019
17:30
Toplica
Šarlinac
Belpos
Belotić
3 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Badince
Badince
Navalin
Navalin
2 : 0
Jašunja
Jašunja
Bojić
Bojić
2 : 1
Borac BTG
Batalage
Mladost Svileuva
Svileuva
4 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
OFK Radnički
Dren
3 : 0
OFK Burovo
Burovo
Mladi radnik
Junkovac
2 : 2
Šumadinac
Kruševica
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 9
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Culjković
Culjković
08.06.2019
18:00
Omladinac
Slepčević
Petlovača
Petlovača
6 : 0
Napredak
Ševarice
Dumača
Pocerski Metković
0 : 3
Lipolist
Lipolist
Metaloplastika
Šabac
08.06.2019
18:00
Partizan
Drenovac
Pocerina
Jevremovac
4 : 4
Borac
Šabac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
5 : 6
Sloga
Duvanište
Čestin
Čestin
3 : 1
Borac
Ljuljaci
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 0
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Mladost
Pretoke
2 : 4
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Jagodina
Jagodina
3 : 4
Lipar
Donji Račnik
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Hajduk 1912
Kula
Petar Puača
Novi Sad
1 : 4
Spartak
Subotica
Inđija
Inđija
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Železničar
Pančevo
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Radnicki 1923
Kragujevac
5 : 0
Savac
Sabac
Šabac
Šabac
0 : 3
Ad Drinum
Loznica
Karađordje
Topola
14 : 0
Požega
Požega
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Levač
Rekovac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Napredak junior 2018
Kruševac
4 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Vučice
Vučje
Mašinac
Niš
4 : 1
Preševo
Preševo
TSC
Kanjiža
08.06.2019
Stajićevo 2017
Stajićevo
Voja Gačić
Pančevo
08.06.2019
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
08.06.2019
Bačka
Bačka Palanka
Polet
Sivac
08.06.2019
Nova Kolonija
Kovin
Bajša
Bajša
8 : 0
AFK
Ada
Subotica
Subotica
4 : 0
Vinogradar
Hajdukovo

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
6 : 16
Vojvodina
Novi Sad
Palilula
Beograd
8 : 8
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 3
Ekonomac
Kragujevac