XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 793 utakmica za dan
Nedelja, 21 Oktobar 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Čelik
Zenica
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Radnik
Bijeljina
Arsenal
Tivat
2 : 0
Berane
Berane
Dečić
Tuzi
4 : 1
Jezero
Plav
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
0 : 0
Bokelj
Kotor
Otrant
Ulcinj
2 : 1
Kom
Podgorica
Adria
Podgorica
1 : 3
Drezga
Piperi
Bratstvo
Cijevna
4 : 0
Crvena stijena
Podgorica
Karioke
Podgorica
3 : 0
Gorštak
Kolašin
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 12
Ibar
Rožaje
Hajduk
Bar
3 : 1
Sloga (SB)
Stari Bar
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Sloga (R)
Radovići
Dunav
Stari Banovci
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
Borac
Sakule
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
Kabel
Novi Sad
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Provo
Provo
0 : 1
Drina
Ljubovija
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Budućnost
Popovac
4 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Grafičar
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Jugović
Kać
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Radnički (Š)
Šid
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 7
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (D)
Divoš
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Tavankut
Tavankut
2 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Bačka
Pačir
1 : 1
Tisa
Adorjan
Bajša
Bajša
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
Radnički 1912
Sombor
5 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Gruža
Gruža
Šumadija (T)
Toponica
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Bane 1931
Raška
4 : 3
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
RSK
Rabrovo
3 : 1
OFK Napredak
Markovac
Rudar
Stamnica
1 : 1
Borac 1932
Ralja
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
OFK Divci
Divci
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 1
Borac
Lešnica
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Orlovac
Mrčajevci
LFK Mladost
Lučani
1 : 1
Budućnost
Arilje
Prijevor
Prijevor
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 2
Budućnost
Orašje
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Levač
Rekovac
2 : 1
Juhor
Obrež
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Rembas
Resavica
4 : 3
Jastrebac (B)
Blace
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
Malošište
Malošište
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
7 : 1
Brodoremont
Kladovo
Bukovik
Razanj
0 : 1
Orljane
Orljane
OFK Slatina
Bor
0 : 0
Kablovi
Zaječar
Torlak
Kumodraž
3 : 1
Napredak
Medoševac
Borac
Lazarevac
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Turbina
Vreoci
2 : 4
Budućnost
Zvečka
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 3
Sremčica
Sremčica
Hajduk
Beograd
0 : 0
Komgrap
Beograd
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 3
Naftagas
Elemir
Omladinac FAM
Botoš
6 : 1
Polet
Nakovo
Lehel
Mužlja
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Rusanda
Melenci
0 : 1
Borac
Aleksandrovo
Banat
Čenta
3 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2. Oktobar
Kumane
2 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Tvrđava
Bač
Slavija
Pivnice
3 : 2
Budućnost (P)
Parage
Borac 46
Obrovac
5 : 4
Lipar
Lipar
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kula
Kula
1 : 2
Vojvodina (T)
Tovariševo
Polet (S)
Sivac
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Borac (M)
Martinci
3 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac (K)
Klenak
0 : 1
Jadran
Golubinci
Napredak
Popinci
1 : 3
Polet (NK)
Novi Karlovci
Ljukovo
Ljukovo
5 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
0 : 0
Železničar
Inđija
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Mladost MG
Saranovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Plaskovac
Plaskovac
4 : 3
BSK
Belosavci
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 1
Banja
Banja
Trnava
Donja Trnava
5 : 0
Borac
Pajsijević
Miletić
Mošorin
1 : 5
Index
Novi Sad
Bačka
Đurđevo
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
2 : 2
Slavija
Novi Sad
Vojvodina
Bačko Gradište
7 : 1
Jadran
Feketić
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
Senta
Senta
0 : 1
Đurđin
Đurđin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Iskra
Kucura
3 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Javor
Sladaja
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Partizan
Glogovac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 1
Juhor
Glavinci
Resavac
Subotica
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
OFK Batinac
Batinac
4 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Omladinac
Šaludovac
4 : 2
Kolare
Kolare
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Hajduk
Čepure
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Srem
Jakovo
Borac (P)
Progar
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
Zmaj
Zemun
1 : 2
Atakante
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Crvenka
Borča
1 : 4
Rakovica
Rakovica
Rušanj
Rušanj
3 : 10
Omladinac
Veliko Polje
Duboko
Mala Moštanica
0 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Zabrežje
Zabrežje
4 : 0
Radnički
Rudovci
Borac
Arnajevo
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Budućnost
Dudovica
0 : 1
Zvezda
Konatice
Dunavac
Grocka
4 : 1
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 5
Vrčin
Vrčin
Boleč
Boleč
2 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Kosmajac
Koraćica
0 : 3
Vinča
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladost
Preljina
Rudar
Bresnica
2 : 2
Spartak
Trnava
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Rakova
Rakova
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Ozrem
Ozrem
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Omladinac
Zablaće
2 : 5
Parmenac
Parmenac
Napredak
Gračac
1 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Lasta
Vitkovac
2 : 4
Granit
Jošanička banja
Gruža
Vitanovac
5 : 0
Ribnica
Jovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Stubal
Stubal
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
4 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Vinogradar
Zleginje
5 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
FUD
Brus
1 : 1
Varvarin
Varvarin
Mačkovac
Mačkovac
0 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Kupci
Kupci
0 : 3
13. April
Lomnica
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Duško
Klenje
0 : 1
Sloga (BO)
Bogosavac
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Borac (St)
Starčevo
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Strela
Ivanovo
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Dolina
Padina
1 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Železničar
Požarevac
2 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Moravac
Čečina
3 : 2
Sloga
Korman
Naisus 1977
Rožina
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Palilula
Aleksinac
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Doljevac
Doljevac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
Padina
Padina
Elid
Donji Dušnik
2 : 3
Moravac
Zaplanjska Toponica
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
1 : 0
Plana
Velika Plana
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Sloboda
Lipe
0 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Pobeda
Golobok
SASK
Saraorci
4 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Krivelj
Krivelj
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Blizna
Blizna
2 : 2
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
1 : 4
Branik
Štubik
Omladinac
Podina
9 : 3
Jastreb
Blace
Kaćuša
Kuršumlija
3 : 0
Borac
Držanovac
Trbunje
Trbunje
0 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
2 : 2
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Polet
Samarinovac
5 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Dundjerski
Voljčinac
2 : 2
NS Tatko
Stara Bozurna
Akademija 10
Prokuplje
5 : 0
Partizanski put
Grudaš
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Kosovac
Prokuplje
9 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Ribnikar
Pecka
0 : 2
ZSK
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
4 : 0
Radnik
Ub
Tulari
Tulari
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 5
Trlić
Trlić
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Slavija
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Sloboda
Grbice
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Korićani
Korićani
Jedinstvo
Petrovac
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Jedinstvo
Kalenić
2 : 4
Čajetina
Čajetina
Perućac
Perućac
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Višesava
Bajina Bašta
5 : 1
Sečica
Seča reka
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Ježevica
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Prvi partizan
Užice
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Lauš
Lopaš
Lazarica
Prilipac
2 : 2
Savinac
Visibaba
Jedinstvo (G)
Grdelica
5 : 1
Mladi borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Šumadija
Razgojna
5 : 0
OFK Brza
Brza
Vučje
Vučje
5 : 0
Progres
Ladovica
Polet
Stajkovce
1 : 3
Čekmin
Čekmin
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Bobište
Bobište
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 0
Umac
Miroševce
Trebič
Sokobanja
5 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Osnić
Osnić
1 : 2
Radnički 1946
Lubnica
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
OFK 019
Zaječar
5 : 0
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 3
Malinik
Podgorac
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Mladost
Poljska Ržana
1 : 0
Dragoš
Pirot
Padež
Petrovac
0 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 2
Proleter
Donja Vrežina
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Morava
Krušce
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Palilulac
Niš
0 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Ternoci
Trnovac
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
6 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Čelik
Belo polje
1 : 2
Lugina
Aliđerce
Levosoje
Levosoje
1 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Ropotovo
Ropotovo
4 : 3
Glama
Koretište
Mladost
Vračević
2 : 0
Joševa
Joševa
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Pambukovica
Pambukovica
1 : 3
Rudar
Radljevo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 5
Polet (T)
Takovo
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Čučuge
Čučuge
Sloga
Ratari
0 : 6
Jedinstvo
Dren
Borac
Ušće
1 : 4
Posavina
Stubline
Belo Polje
Belo Polje
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Borac
Rakovac
8 : 0
Moskva
Budisava
Titel
Titel
1 : 4
Hajduk
Gardinovci
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Čenej
Čenej
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 2
Janošik
Janošik
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Dobrica
Dobrica
3 : 3
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
3 : 1
Sloga (M)
Margita
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Omladinac
Pojate
Gradina
Pejovac
0 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Ušće
Grad Stalać
Vinorača
Vinorača
0 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Morava
Ribare
4 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Partizan
Majur
3 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
Ursule
Ursule
0 : 1
Morava
Kočino Selo
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 3
Moravac 2015
Krušar
Napredak
Stubica
3 : 2
Radnički
Tekija
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
0 : 1
Budućnost
Miliva
Borac 1805
Ivankovac
0 : 0
Mladost (J)
Jovac
Omladinski
Paraćin
2 : 2
Orlovi
Jasenovo
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rajac
Kadina Luka
2 : 3
Lukavac
Lukavac
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Borac
Rajković
Komanice
Komanice
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 0
Popadić
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
2 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 1
Polet
Popučke
Penjarol
Beograd
1 : 0
13. Maj
Zemun
Sparta Železnik
Železnik
0 : 3
Umka
Umka
Rekreativo 011
Beograd
0 : 2
Dedinje
Beograd
Busije
Zemun
1 : 2
011
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
BUSK
Beograd
3 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Minel
Ripanj
0 : 1
Pionir
Besni Fok
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
2 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Avala
Beli Potok
0 : 2
Poštar
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 3
Pinosava
Pinosava
Heroj Polet
Jajinci
4 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Mladost
Buđanovci
1 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 2
Šumar
Ogar
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar
Obrež
1 : 2
Krušedol
Krušedol
Sloga (V)
Voganj
2 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Sloga (Č)
Čalma
0 : 3
BSK
Bešenovo
OFK Slatina
Slatina
1 : 4
Rudar 2012
Babe
OFK Rogača
Rogača
14 : 0
Sibnica
Sibnica
Vojvoda
Dučina
1 : 2
Vis
Parcani
Djurinci
Đurinci
2 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 0
Partizan
Vrba
Mlada krila
Metikoši
2 : 3
Borac (A)
Adrani
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 0
Lazac
Lazac
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Progorelica
Progorelica
1 : 0
Metalac
Kraljevo
BSK
Borač
0 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
4 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Marjan
Knić
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Guncate
Guncati
2 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
Barajevo
Barajevo
3 : 2
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Vidojevica
Lešnica
5 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Sloga
Straža
3 : 0
Rudar
Brasina
Antimon
Zajača
1 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Jadar (ST)
Stupnica
3 : 4
Azbukovica
Crnča
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
7. Juli
Bela Crkva
0 : 0
Borac
Kozjak
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Mladost
Brezjak
Šamot
Aranđelovac
1 : 0
Kopljari
Kopljari
Ranilović
Ranilović
3 : 2
Borac
Kloka
B 2000
Aranđelovac
0 : 5
Šumadinac (S)
Stojnik
Radoje Domanović
Ovsište
6 : 2
Brezovac
Brezovac
Mladost (J)
Jelenac
4 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Sloga
Zagorica
2 : 4
Jasenica
Božurnja
Lemind 1953
Leskovac
4 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Gradac
Konopnica
1 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Todorovce
Todorovce
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
Radnik Sušica
Kukulovce
1 : 3
Real
Donja Jajina
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Cer
Petkovica
3 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
6 : 1
Premijer
Badovinci
Drina
Badovinci
0 : 0
Milicionar
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
OFK Šabac
Šabac
Majur
Majur
4 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Sloga (MA)
Matijevac
1 : 3
Mladost
Pocerski Pričinović
Sloga (KR)
Krnić
1 : 0
Radnički
Koceljeva
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 3
Provo 2015
Provo
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Šipurske livade
Šabac
Rankovac
Nakučani
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 5
Bačka
Mol
Hajduk
Podlokanj
4 : 1
Tromedja
Majdan
Šampion
Orom
1 : 1
Čoka
Čoka
AFK
Ada
3 : 1
Jadran
Sanad
Graničar
Đala
0 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
Budućnost
Gložan
1 : 4
Krivanj
Selenča
Sloga
Plavna
3 : 2
Neštin
Neštin
Borac
Vizić
3 : 2
Slavija
Bođani
Bačka (D)
Despotovo
1 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Vihor
Маljurevac
5 : 0
Polet (V)
Voluja
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Stig 1955
Beranje
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Polet (B)
Bikinje
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Desine
Desine
Dizel
Bare
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Napredak (S)
Simićevo
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 3
Omladinac (B)
Busur
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Radnički (K)
Knežica
5 : 2
Bata Bulić
Bistrica
BSK
Bošnjak
1 : 9
Zadrugar (T)
Tabanovac
Budućnost
Savino Selo
1 : 4
Obilić
Zmajevo
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost (R)
Radičević
3 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
BSK
Brajkovac
21.10.2018
14:00
Mladi Borac
Županjac
Bistrica
Bistrica
2 : 3
Vreoci
Vreoci
Egeta
Brza Palanka
0 : 0
Pontes
Kostol
Milutinovac
Milutinovac
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
1 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
1 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Napredak
Međulužje
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Šepšin
Šepšin
2 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Borac
Amerić
0 : 3
OFK Student
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
2 : 3
Markovac
Markovac
Polet
Idvor
7 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
0 : 3
Slavia
Kovačica
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Vojlovica 2018
Vojlovica
Unirea
Uzdin
1 : 0
Pobeda
Samoš
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Prijatelji
Čačak
Kej
Čačak
3 : 0
Malba
Žaočani
Budućnost
Stančići
0 : 1
Mršinci
Mršinci
Planinac
Vujetinci
5 : 0
Vujan
Prislonica
Petrijevac
Petrijevo
4 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Drugovac
Drugovac
0 : 1
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
4 : 6
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Jezava
Smederevo
1 : 0
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Skobalj
Skobalj
5 : 0
Zeppelin 026
Smederevo
Vučak
Vučak
6 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Pobeda
Držina
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Jerma
Sukovo
4 : 3
Zvezda
Blato
Temac
Temska
8 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost
Kruščić
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Partizan
Kupusina
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Omladinac (D)
Deronje
2 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
OFK Šikara
Sombor
Hajduk
Stapar
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
7 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Škriljac
Bradarac
5 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 5
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
5 : 5
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Solid
Subotica
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Palić
Palić
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Mladost (NS)
Novo Selo
Jasenica
Kruševo
4 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Bačinac
Bačinac
4 : 3
Palanka
Smederevska Palanka
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Voćar
Kotraža
3 : 1
Prilike
Prilike
Dedinje Junajted
Guča
2 : 0
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Gorušica
Viča
Gradina
Rti
1 : 0
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
1 : 0
Radnički
Turica
Tara
Kremna
21.10.2018
11:00
Kapedunum
Užice
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Konjuh
Konjuh
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Globoder
Globoder
Zdravinje
Zdravinje
1 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Bukovica
Bukovica
0 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Čarapan
Kruševac
4 : 3
Modrica
Modrica
Naupare
Naupare
6 : 1
Parunovac
Parunovac
Mladost VPD
Kruševac
0 : 1
Borac
Bivolje
Lepaja 2018
Lepaja
2 : 4
Sloga
Jovanovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
2 : 4
Borac
Azbresnica
Baličevac
Baličevac
3 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Palilulac
Šarbanovac
5 : 2
Jedinstvo
Mužinac
Sokograd
Sokobanja
0 : 4
Slemen
Milušinac
Divostin
Kragujevac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Maršić
Maršić
4 : 1
Ćava
Grošnica
Seljak
Cvetojevac
1 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
2 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 5
Plavi Tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
5 : 3
Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Trešnjica
Tvrdići
3 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
4 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Rujnik
Rujnik
3 : 3
Aluminjum
Niš
Supovac
Supovac
4 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Spartak
Sićevo
1 : 5
Radnički 1936
Trupale
Durlan Siti
Niš
1 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
Sloga 1948
Malča
2 : 3
Delijski Vis
Niš
Polet
Jabukovac
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
Miloševo
Miloševo
0 : 2
Slatina
Slatina
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Urovica
Urovica
OFK Tamnič
Tamnič
4 : 0
Rečka
Rečka
Mekiš
Mekiš
2 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Hajduk
Kamendol
6 : 1
Mladost
Umčari
Zaklopača
Zaklopača
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Mrovska
Mrovska
5 : 0
Verko
Suvo Selo
Dragojevac
Dragojevac
6 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Sloga Trgošped
Mehovine
21.10.2018
15:00
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
3 : 2
Belpos
Belotić
Mladost (Z)
Zvezd
7 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Popovac
Popovac
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
Razvitak
Mirilovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
5 : 1
Budućnost
Lebina
Heroj
Busilovac
1 : 1
BSK Buljane
Buljane
Jedinstvo
Ratare
0 : 4
Napredak
Svojnovo
Mladost 1925
Oplanići
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Morava
Mrsać
1 : 2
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Milakovac 2018
Milakovac
Šumadija
Šumarice
0 : 7
Braća Vuković
Lađevci
Omladinac
Drakčići
2 : 5
Mladost 1981
Štulac
Rudar 1973
Rudare
2 : 5
Badince
Badince
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Volujac
Volujac
2 : 1
Borac BTG
Batalage
Žabar
Žabar
0 : 3
Korman
Korman (Šabac)
Mladost Svileuva
Svileuva
2 : 3
OFK Varna
Varna
Galeb
Cerovac
6 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 0
OFK Radnički
Dren
GFK Tabane
Jagodina
3 : 1
Omladinac
Bunar
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
Belica
Belica
Napredak
Staro Lanište
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Sopot
Požarevac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Batovac
Batovac
3 : 5
Moravac 1933
Dragovac
Morava 1932
Prugovo
0 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
BSK 1931
Brežane
1 : 0
Proleter 1932
Požarevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
1 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Metalac
Požarevac
1 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Beli Orao
Bradarac
5 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Borac
Šabac
5 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Pocerina
Jevremovac
1 : 1
Napredak
Ševarice
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Vukona
Vukona
Brgule
Brgule
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Murgaš
Murgaš
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Panonija
Lalić
0 : 3
Telečka
Telečka
Graničar (R)
Riđica
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Sloga Gorić
Valjevo
21.10.2018
11:00
Dupljaj
Dupljaj
OFK Senjak
Valjevo
3 : 1
Bujačić
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
0 : 0
Beloševac
Beloševac
Dračić 2018
Dračić
4 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
Sloven
Sibač
3 : 3
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Mladost
Prhovo
Kameni
Ašanja
6 : 1
Vitez
Subotište
Banat
Ilandža
4 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
OFK Banat
Vršac
0 : 6
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
2 : 1
Pobeda
Parta
Banat (D)
Dupljaja
3 : 0
Vršac
Vršac
Resavac
Veliki Popović
5 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Sinđelić
Vojnik
10 : 0
Resava
Bukovac
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 3
Rudar
Plazane
Jednota
Šid
4 : 0
Napredak
Vašica
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac
Batrovci
1 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Borac
Ilinci
1 : 9
Sremac
Berkasovo
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 0
Graničar
Jamena
Sinđelić
Gibarac
3 : 2
OFK Bingula
Bingula
Borac (R)
Radenković
3 : 2
Noćaj
Noćaj
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Poletarac
Laćarak
Sloga
Zasavica I
10 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
1 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Planinac
Ležimir
2 : 0
Graničar
Kuzmin
Trgovački
Sremska Mitrovica
5 : 0
Zmaj
Noćaj
Borac
Jarkovci
1 : 1
Car Uroš
Jazak
ČSK 1939
Čortanovci
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Sloga (M)
Maradik
9 : 0
Planinac
Rivica
Sremac
Dobrinci
6 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 1
Graničar
Grabovci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
3 : 1
Borac
Stejanovci
Grkljane
Grkljane
21.10.2018
13:30
Vratare
Vratare
Padež
Padež
21.10.2018
11:00
Kruševica
Kruševica
Dvorane
Dvorane
21.10.2018
13:30
Polet (Š)
Šavrane
Štitari
Štitari
21.10.2018
13:30
Lomnica
Lomnica
Mladost 2015
Mala Reka
21.10.2018
11:00
Zmajevac
Belasica
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
Budućnost MI
Donja Trnava
4 : 2
Maskar
Maskar
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Kalipolje
Žabare
Mladost (DB)
Donja Borina
7 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Granit
Radalj
1 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga
Korenita
0 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
Mladi Borac
Majilovac
1 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Srednjevo
Srednjevo
2 : 3
Ram
Ram
Sloga
Topolovnik
0 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 7
Kumane
Kumane
Stiški Kurjak
Kurjače
0 : 1
Pek
Kusiće
Napredak 1927
Toponica
2 : 0
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 5
Jedinstvo (S)
Smoljinac
BSK 1924
Boževac
1 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
Mladi borac 2018
Vojinovac
0 : 1
Feniks
Rača
Mladost (CK)
Crni kao
3 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Azbest
Stragari
6 : 3
Kremenac
Rogojevac
Tulež
Tulež
1 : 1
Misača
Misača
Gorski Car
Garaši
0 : 3
OFK Venčani
Venčani
Barič
Barič
4 : 2
Mrčkovac
Mrčkovac
Mladost 1970
Radoševac
0 : 0
OFK Vinci
Vinci
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 0
Električar
Šuvajić
Čobanče
Čitluk
1 : 0
Selanac
Selanac
Crnča
Crnča
0 : 8
Jezero
Amajić
Mladi radnik
Bačina
5 : 2
OFK Marenovo
Marenovo
OFK Orašje
Orašje
1 : 6
Parcane
Parcane
Bresje
Bresje
1 : 7
PSS-192
Jagodina
Jagodina
Jagodina
2 : 4
GFK Strelište
Jagodina
Everton
Liverpool
2 : 0
Crystal Palace
London
Real Betis
Sevilla
0 : 1
Real Valladolid
Valladolid
Eibar
Eibar
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
Huesca
Huesca
0 : 2
Espanyol
Barcelona
Rayo Vallecano
Madrid
1 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
4 : 0
Mainz 05
Mainz
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Bologna
Bologna
2 : 2
Torino
Torino
Chievo
Verona
1 : 5
Atalanta
Bergamo
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Frosinone
Frosinone
3 : 3
Empoli
Empoli
Parma
Parma
0 : 2
Lazio
Roma
Internazionale
Milano
1 : 0
Milan
Milano
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Nice
Nice
0 : 1
Olympique Marseille
Marseille
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Rennes
Rennes
Spartak
Subotica
5 : 0
Sloga
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 4
Mašinac Trejs PZP
Niš
Kolibri
Kuršumlija
0 : 1
TSC
Kanjiža
Kolubara
Lazarevac
0 : 9
Radnički 2012
Niš
Mačva
Šabac
5 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Voždovac
Beograd
0 : 4
Rad
Beograd
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Karađorđe
Topola
1 : 5
Metalac
Gornji Milanovac
Loznica
Loznica
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost
Lučani
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloboda (U)
Užice
3 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Železničar
Pančevo
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Voždovac
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Kiker
Kraljevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 5
Apolon 4
Kragujevac
Sloboda
Užice
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 5
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
7 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Mačva
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Omladinac 2014
Ljig
2 : 1
Radnički
Valjevo
Mladost
Dračić
1 : 6
Rađevac
Krupanj
Jadar 07
Loznica
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo
Tutin
0 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Tavankut
Tavankut
0 : 8
Njerš Ištvan
Totovo Selo
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
6 : 1
Studentski Grad MK
Novi Beograd
O11 MK
Beograd
3 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 2
Rudar
Brasina
Radnički (K)
Kovin
0 : 5
Železničar
Pančevo
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 8
Inđija
Inđija
Bajša
Bajša
5 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Đurđin
Đurđin
0 : 16
Čantavir
Čantavir
Spartak
Subotica
6 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Crvenka
Crvenka
0 : 1
CFK
Vrbas
Arena Su
Subotica
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Mundial
Pančevo
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
Rudar 2001
Kostolac
3 : 5
Železničar
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
14 : 0
Obilić
Živica
Arena SU
Subotica
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Zemun B
Zemun
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 1
Rudar
Baljevac
Pazar Juniors B
Novi Pazar
4 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Pčelinjo
Loznica
6 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Respekt
Loznica
8 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
Sloboda 2
Stubica
0 : 7
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
3 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Kalimero
Lazarevac
2 : 2
Sloboda 1
Stubica
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 0
Borac
Arnajevo
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 8
Železničar
Lajkovac
Omladinac
Ljig
5 : 0
Napredak
Medoševac

Košarka

Zadar
Zadar
83 : 93
Mornar
Bar
Cibona
Zagreb
78 : 75
Cedevita
Zagreb
Beovuk 72
Beograd
77 : 100
Vojvodina
Novi Sad
Vršac
Vršac
82 : 77
Mladost
Zemun
Spartak
Subotica
74 : 77
Borac
Čačak
Star
Novi Ledinci
113 : 76
Akademik
Srbobran
Nova Pazova
Nova Pazova
89 : 73
Jedinstvo
Novi Becej
Sloven
Ruma
79 : 60
Kris Kros
Pančevo
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
73 : 81
Morava
Vladičin Han
Paraćin
Paraćin
79 : 92
Zekas 75
Rača
Eko Sport
Beograd
80 : 66
Žitko Basket
Beograd
BKK Radnički
Beograd
74 : 63
Borča
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
61 : 55
Duga
Šabac
Radnički (Bg)
Beograd
50 : 67
Radnički 2016
Kragujevac
Girl Basket
Beograd
55 : 57
Topolčanka
Bačka Topola
Jedinstvo
Novi Bečej
36 : 78
Stara Pazova
Stara Pazova
Sivac
Sivac
92 : 67
Ruma 92
Ruma
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
52 : 56
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Zrenjanin
89 : 44
Bežanija
Beograd
Zvečan
Zvečan
31 : 94
Mileševka
Prijepolje
Zicer
Bor
56 : 58
Trstenik
Trstenik
Mega Bemax
Beograd
105 : 53
Actavis Academy
Leskovac
Mladost Veternik
Novi Sad
85 : 72
Beko
Beograd
Mladost (Č)
Čačak
68 : 78
Borac
Čačak
Radnički
Kragujevac
107 : 93
Sloga
Kraljevo

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Futog
Futog
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Užice
Užice
Borac (Par)
Paraćin
3 : 0
Timok
Zaječar
Mladost
Nova Pazova
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Gračac
Gračac
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Topličanin 97
Prokuplje
3 : 1
Niš 2
Niš
Vranje
Vranje
3 : 0
Pirot
Pirot
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Rudar
Kostolac
Inđija
Inđija
0 : 3
Botafogo
Novi Sad
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Jedinstvo (Ue)
Užice
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Ruma
Ruma
3 : 1
Sterija
Beograd
Leskovac-98
Leskovac
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Pirot
Pirot
3 : 1
Majdanpek FBC
Majdanpek
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 2
Bor
Bor
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Stampedo
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Mladost (NP)
Nova Pazova
2 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Futog Vest
Futog
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Tutin
Tutin
3 : 1
Bambi volej
Prijepolje
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Avala
Beograd
3 : 2
AS
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Pionir
Beograd
Železničar
Beograd
0 : 3
Radnički 2
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Železnik 2012
Beograd
KI 0230
Kikinda
2 : 3
Kikinda
Kikinda
CVS
Sombor
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Dunav Volej
Novi Sad
Star
Novi Sad
3 : 0
Maks
Šid
Jadran
Golubinci
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
Grbić
Bački Jarak
3 : 1
Bečej
Bečej
Morava
Vladičin Han
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Železničar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
AS
Beograd
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Roda
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Beograd 2
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
SPAS
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 1
Avala
Beograd

Rukomet

Lokomotiva
Lapovo
30 : 42
Topličanin
Prokuplje
Mladost
Vršac
18 : 26
Mladost TSK
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Mokrin
20 : 32
Inđija
Inđija
Sindjelić
Beograd
27 : 23
Metalac Gorenje
Valjevo
Smederevo
Smederevo
31 : 26
Partizan 2
Beograd
Novi Beograd
Beograd
25 : 34
Rakovica
Rakovica
BASK Soko
Beograd
26 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 23
Bane
Raška
Prva Petoletka
Trstenik
39 : 21
Omladinac
Gornji Milanovac
Pirot
Pirot
25 : 30
ORK Bor
Bor
Jastrebac
Blace
24 : 25
Zaječar
Zaječar
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
36 : 28
PIK Prigrevica
Prigrevica
Naftagas
Elemir
35 : 31
Dalmatinac
Riđica
Budućnost
Alibunar
33 : 24
Senta
Senta
Metalac
Futog
31 : 29
Potisje Pleteks
Ada
Radnički
Novi Sad
18 : 27
Slavija
Novi Sad
Palanka
Smederevska Palanka
28 : 24
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Lazarevac
Lazarevac
42 : 23
Gučevo
Banja Koviljača
Barič
Barič
27 : 33
Ub
Ub
Novi Pazar 2
Novi Pazar
25 : 34
Arilje
Arilje
Mokra Gora 2
Zubin Potok
28 : 18
Radnicki 1964 2
Kragujevac
Užice
Užice
35 : 27
Krusevac
Krusevac
Beli andjeo
Prijepolje
38 : 24
Sloga KV 2
Kraljevo
Morava 84
Vladičin Han
25 : 23
Železničar 1949 - 2
Niš
Radan
Lebane
24 : 18
Nišava
Niš
Mladost Vranje
Vranje
39 : 20
Progres
Svrljig
Kljajićevo
Kljajićevo
24 : 24
Graničar
Gakovo
Sivac 69/2
Sivac
20 : 30
Grafičar
Bezdan
Borac
Bački Gračac
21 : 19
Obilić
Novi Kneževac
Dolovo 2
Dolovo
32 : 31
Omladinac
Deliblato
Zrenjanin
Zrenjanin
27 : 23
Jedinstvo
Bočar
Ruma
Ruma
34 : 27
ŽSK 1955
Žabalj
Hercegovac
Gajdobra
37 : 27
Hajduk
Čurug
Celje Piv. Laško
Laško
28 : 31
Vardar
Skopje
Junior
Beograd
21 : 33
Naisa
Niš
Železničar
Inđija
34 : 26
Požarevac
Požarevac
Radnički 1964
Kragujevac
25 : 25
Topličanin
Prokuplje
Ravangrad
Sombor
29 : 32
Jadran
Feketić
Laki
Crvenka
23 : 25
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Radnički
Obrenovac
28 : 34
Mladi radnik
Radinac
Voždovac 1955 2
Beograd
30 : 37
Beograd
Beograd
Loznica grad
Loznica
23 : 27
ORK Loznica
Loznica
Rtanj
Boljevac
29 : 19
Jagodina 2
Jagodina
Jabuka
Jabuka
26 : 29
Partizan
Iđoš
Senta
Senta
26 : 14
Naftagas
Elemir
Apatin
Apatin
19 : 33
Petrovaradin
Petrovaradin
Vojvodina 2
Novi Sad
24 : 25
Deronje
Deronje
Aleksinac
Aleksinac
19 : 37
Remesiana
Bela Palanka

Vaterpolo

Primorac
Kotor
10 : 12
Jadran ST
Split
KVK Radnički
Kragujevac
9 : 6
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 2
FON
Beograd
Kalča
Niš
0 : 6
RB
Valjevo
Banjica
Beograd
3 : 3
Ekonomac 2
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
6 : 3
Sopot
Sopot
Zufo
Bujanovac
5 : 7
Bečej
Bečej
Župski rubin
Prijepolje
6 : 1
Borac
Čačak
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
8 : 4
Partenon
Smederevska Palanka
Bjankoneri Futsal
Beograd
2 : 6
Konjarnik
Beograd
Hajduk
Kula
5 : 9
Apa Futsal
Apatin
Kikinda
Kikinda
3 : 6
Dinamo
Pančevo
Kraljevićevo
Kačarevo
9 : 8
Tisa
Novi Bečej

Ragbi 13

Radnički (NB)
Novi Beograd
16 : 38
Radnički (N)
Niš
Car Dušan Silni
Paraćin
18 : 0
Vitez
Vitez
Soko
Vranje
0 : 18
Morava Gepardi
Leskovac

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
17 : 14
Loznica
Loznica
BRK Crvena Zvezda
Beograd
25 : 0
GRK Vršac
Vršac