XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Rudar (SR) - Beljanica 5:0
2 25.08.2018 17:00 Beljanica - Borac 1805 5:0
3 02.09.2018 16:30 Omladinski - Beljanica 4:0
4 09.09.2018 16:30 Beljanica - Orlovi 2:5
5 16.09.2018 16:00 Mladost (J) - Beljanica 9:0
6 22.09.2018 15:30 Beljanica - Budućnost 6:3
7 30.09.2018 15:00 Pomoravlje - Beljanica 2:1
8 06.10.2018 15:00 Beljanica - Rudar (St) 2:2
9 14.10.2018 14:30 Radnički - Beljanica 5:1
11 27.10.2018 13:30 Moravac 2015 - Beljanica 4:0
12 04.11.2018 13:30 Mladost (GM) - Beljanica 3:1
13 10.11.2018 13:30 Beljanica - Napredak 3:1
14 17.11.2018 13:30 Istok 63 - Beljanica 3:1
15 24.11.2018 13:00 Beljanica - 15. Avgust 1950 3:0
16 09.03.2019 15:00 Beljanica - Rudar (SR) 0:0
17 16.03.2019 15:00 Borac 1805 - Beljanica 2:0
18 23.03.2019 13:30 Beljanica - Omladinski 3:0
19 30.03.2019 16:00 Orlovi - Beljanica 3:0
20 06.04.2019 16:00 Beljanica - Mladost (J) 0:2
21 14.04.2019 16:00 Budućnost - Beljanica 3:1
22 20.04.2019 16:30 Beljanica - Pomoravlje 2:0
23 27.04.2019 16:30 Rudar (St) - Beljanica 3:2
24 04.05.2019 16:30 Beljanica - Radnički 4:2
26 15.05.2019 17:00 Beljanica - Moravac 2015 1:3
27 18.05.2019 17:00 Beljanica - Mladost (GM) 3:5
28 26.05.2019 17:30 Napredak - Beljanica 3:3
29 02.06.2019 17:30 Beljanica - Istok 63 4:0
30 09.06.2019 18:00 15. Avgust 1950 - Beljanica 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Orlovi 28 22 3 3 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Mladost (J) 28 20 5 3 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Moravac 2015 28 19 4 5 61
4 Rudar (SR) 28 12 7 9 43
5 Radnički 28 13 3 12 42
6 Budućnost 28 13 3 12 42
7 Pomoravlje 28 11 4 13 37
8 Istok 63 28 11 3 14 36
9 15. Avgust 1950 (-1) 28 10 5 13 34
10 Rudar (St) 28 11 1 16 34
11 Mladost (GM) 28 10 3 15 33
12 Borac 1805 28 8 7 13 31
13 Beljanica 28 8 3 17 27
14 Napredak 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Omladinski (-1) 28 6 5 17 22