XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 340 utakmica za dan
Subota, 24 Novembar 2018

Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 0
Mladost
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 0
Mačva
Šabac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Voždovac
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Čelik
Zenica
0 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han
1 : 2
Zrinjski
Mostar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
5 : 1
Podrinje
Janja
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Borac
Banja Luka
3 : 1
Alfa
Modriča
Kozara
Gradiška
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sutjeska
Foča
3 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Drina
Zvornik
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Lovćen
Cetinje
Rudar
Pljevlja
0 : 4
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
OFK Titograd
Podgorica
1 : 0
Mornar
Bar
Gorštak
Kolašin
1 : 1
Crvena stijena
Podgorica
Čelik
Nikšić
0 : 5
Bratstvo
Cijevna
Karioke
Podgorica
2 : 3
Polet Stars
Nikšić
Sloga (R)
Radovići
1 : 2
Hajduk
Bar
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Mladost
Bački Jarak
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Pančevo
Loznica
Loznica
2 : 2
Provo
Provo
Tutin
Tutin
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (PŽ)
Požega
5 : 5
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Sinđelić
Niš
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Rtanj
Boljevac
3 : 5
Dunav
Prahovo
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
BASK
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 2
Krajina
Krajišnik
OFK Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Sloga
Plandište
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Begej
Žitište
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Sloga (T)
Temerin
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Bačka
Pačir
Sloga (Č)
Čonoplja
4 : 1
Tavankut
Tavankut
Budućnost
Orašje
2 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Sloga
Leskovac
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Morava
Vladičin Han
4 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
BSK
Bogovina
2 : 4
Majdanpek
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
Milutinac
Zemun
1 : 2
Komgrap
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Hajduk
Beograd
Napredak
Medoševac
2 : 0
Leštane
Leštane
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Polet
Nakovo
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Tvrđava
Bač
2 : 2
ŽAK
Sombor
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Partizan
Vitojevci
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Iskra
Kucura
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Varvarin
Varvarin
2 : 1
Blagotin
Poljna
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 4
Kupci
Kupci
Sindjelić
Lipnica
2 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 2
Strela
Ivanovo
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
Plana
Velika Plana
0 : 1
SASK
Saraorci
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Branik
Štubik
Polom
Leskovo
3 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Poreč
Donji milanovac
5 : 1
Blizna
Blizna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Rudar Vrška Čuka
Grljan
6 : 0
Osnić
Osnić
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Osaonica
Bagrdan
5 : 2
Ursule
Ursule
Radnički
Tekija
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Todorovce
Todorovce
2 : 3
Real
Donja Jajina
Mladost (B)
Batulovce
4 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 2
Gradac
Konopnica
Badljevica
Badljevica
1 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Landol
Landol
1 : 0
Omladinac
Seone
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
7 : 0
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Turekovac
Turekovac
2 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 2
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
OFK Marenovo
Marenovo
1 : 6
Parcane
Parcane
Brighton
Brighton
1 : 1
Leicester
Leicester
Everton
Liverpool
1 : 0
Cardiff City
Cardiff
Fulham
London
3 : 2
Southampton
Southampton
Manchester United
Manchester
0 : 0
Crystal Palace
London
Tottenham Hotspur
London
3 : 1
Chelsea
London
Watford
Watford
0 : 3
Liverpool
Liverpool
West Ham United
London
0 : 4
Manchester City
Manchester
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Barcelona
Barcelona
Eibar
Eibar
3 : 0
Real Madrid
Madrid
Huesca
Huesca
2 : 2
Levante
Valencia
Valencia
Valencia
3 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
Bayern
München
3 : 3
Fortuna
Düsseldorf
Schalke 04
Gelsenkirchen
5 : 2
Nürnberg
Nürnberg
Hertha BSC
Berlin
3 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Eintracht
Frankfurt am Main
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Internazionale
Milano
3 : 0
Frosinone
Frosinone
Juventus
Torino
2 : 0
SPAL
Ferrara
Udinese
Udine
1 : 0
Roma
Roma
Caen
Caen
0 : 1
Monaco
Monaco
Dijon
Dijon
0 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Nantes
Nantes
1 : 1
Angers
Angers
PSG
Paris
1 : 0
Toulouse
Toulouse
Reims
Reims
2 : 1
Guingamp
Guingamp
Strasbourg
Strasbourg
0 : 1
Nîmes
Nîmes
Voždovac
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Dinamo (P)
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Polet
Idvor
4 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Napredak
Kruševac
5 : 1
Duel Juniors
Krusevac
Trstenik PTT
Trstenik
2 : 5
Kopernikus Železničar
Nis
OFK Radnički
Niš
12 : 0
Radnički (P)
Pirot
Trajal
Kruševac
5 : 1
Timok
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Real
Niš
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Dinamo
Vranje
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Lider MGM
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Nacional
Niš
OFK Napredak
Aleksinac
3 : 0
Prosoker
Krusevac
Djerdap
Kladovo
5 : 0
Morava
Ćuprija
Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
Mali Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
24.11.2018
Dunav
Prahovo
Bor
Bor
24.11.2018
Kruševac
Kruševac
Car Lazar
Kruševac
0 : 0
Kopaonik
Brus
Župa
Aleksandrovac
7 : 1
Junior
Jagodina
Radnički
Svilajnac
24.11.2018
Jedinstvo
Paraćin
Mladi Borac
Živkovo
24.11.2018
Sinđelić
Niš
Dubočica
Leskovac
24.11.2018
Real
Niš
Lugina
Preševo
24.11.2018
Sloga
Leskovac
Šampion
Leskovac
24.11.2018
Ternoci
Veliki Trnovac
Topličanin
Prokuplje
24.11.2018
Vlasina
Vlasotince
Radnik
Surdulica
24.11.2018
OFK Radnički
Niš
Stajićevo 2017
Stajićevo
5 : 2
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
24.11.2018
Voja Gačić
Pančevo
Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Nova Kolonija
Kovin
6 : 1
Polet
Sivac

Košarka

Petrol Olimpija
Ljubljana
88 : 86
FMP
Železnik
Partizan NIS
Beograd
71 : 77
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mega Bemax
Beograd
82 : 80
Cibona
Zagreb
Vojvodina
Novi Sad
101 : 98
Metalac
Valjevo
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
101 : 98
Vršac
Vršac
Beovuk 72
Beograd
102 : 80
Spartak
Subotica
Tamiš
Pančevo
83 : 82
Sloboda
Užice
Zemun Fitofarmacija
Zemun
78 : 86
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 66
Sloga
Kraljevo
Plana
Velika Plana
80 : 91
Rtanj
Boljevac
KKK Radnički
Kragujevac
87 : 66
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 69
Konstantin
Niš
Akademik
Srbobran
69 : 114
Srem
Sremska Mitrovica
Železničar
Inđija
73 : 85
Mladost Veternik
Veternik
Sveti Đorđe
Žitište
89 : 63
Topola
Bačka Topola
Actavis Academy
Leskovac
96 : 83
Sokobanja
Sokobanja
OKK Junior
Niš
20 : 0
Jugbasket
Vranje
Niš
Niš
84 : 91
Jastrebac
Aleksinac
Bor RTB
Bor
71 : 72
Fair Play
Niš
Zekas 75
Rača
96 : 90
Jagodina
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
79 : 76
Požarevac
Požarevac
Crnokosa
Kosjerić
84 : 77
Železničar
Čačak
Radnički VA
Valjevo
63 : 75
Klik
Arilje
Čačak 94
Čačak
85 : 91
Priboj
Priboj
Borac Zemun
Zemun
68 : 67
Beko
Beograd
LA Basket
Beograd
78 : 68
Borča 2
Beograd
AS Basket
Beograd
91 : 61
Mladost 2
Beograd
Bor
Bor
83 : 52
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
63 : 83
Partizan 1953
Beograd
Vrbas Medela
Vrbas
75 : 81
Radivoj Korać
Beograd
Loznica
Loznica
58 : 69
021
Novi Sad
Novosadska ŽKA
Novi Sad
77 : 57
Kraljevo
Kraljevo
Srbobran
Srbobran
74 : 53
Ljubovija
Ljubovija
Delfin
Bačka Palanka
58 : 74
Topolčanka
Bačka Topola
Ruma 92
Ruma
39 : 101
Girl Basket
Beograd
Bežanija
Beograd
60 : 50
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Play Off
Užice
35 : 88
Mileševka
Prijepolje
ČA basket
Čačak
83 : 44
Lim
Priboj
Rtanj
Boljevac
29 : 61
Paraćin
Paraćin
Bagdala
Kruševac
58 : 64
Trstenik
Trstenik

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Radnički
Kragujevac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Niš
Niš
Futog
Futog
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Napredak 037
Kruševac
Užice
Užice
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Timok
Zaječar
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Antena
Kruševac
Partizan
Bač
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Niš 2
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
0 : 3
Vranje
Vranje
Crnjanski
Beograd
3 : 0
As Beograd
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Rudar
Kostolac
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Roda
Beograd
0 : 3
Karađorđe
Topola
Srem Eaton 2
Sremska Mitrovica
1 : 3
Sloven
Ruma
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Mladost 1973
Omoljica
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Hajduk Veljko 2
Negotin
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Partizan
Beograd
2 : 3
Vizura
Ruma
TENT
Obrenovac
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
FOK
Novi Sad
Beograd
Beograd
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Jedinstvo (Ue)
Užice
0 : 3
Vranje
Vranje
Futog
Futog
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Sterija
Beograd
3 : 1
Milenijum
Niš
Zlatibor
Čajetina
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Kralj
Beograd
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Inđija
Inđija
Bor
Bor
3 : 1
Student
Niš
Pirot
Pirot
0 : 3
Panda
Vranje
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Zaječar
Zaječar
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Sloga 031
Požega
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
AS Batajnica
Batajnica
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Fortuna Plus
Aranđelovac
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Imlek
Beograd
Tehničar (Sd)
Smederevo
0 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
Avala
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 2
Žitište
Žitište
Vršac
Vršac
0 : 3
Kikinda
Kikinda
CVS
Sombor
0 : 3
Apatin
Apatin
Libero
Bačko Gradište
2 : 3
Goks IN
Bački Gračac
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Maks
Šid
Mladost
Novi Sad
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Blok Aut
Temerin
Radnički 1977
Kragujevac
0 : 3
Paraćin
Paraćin
Smeč SV
Svilajnac
3 : 1
Ravno
Ćuprija
Rudar
Kostolac
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 1
Železnik 2012
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Sterija
Novi Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
TENT
Obrenovac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
AS
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Roda
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Imlek
Padinska Skela
1 : 3
Partizan
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Radnički
Novi Beograd
Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Dunav
Beograd
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Pionir
Barajevo
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Sloga
Požega
16 : 29
Obilić
Beograd
Šamot 65
Arenđelovac
26 : 18
Rudar
Kostolac
Dinamo
Pančevo
32 : 27
Metaloplastika
Šabac
Lokomotiva
Lapovo
22 : 34
Radnički 1964
Kragujevac
Bela Palanka
Bela Palanka
27 : 23
Zlatar
Nova Varoš
Žitorađa
Žitorađa
28 : 33
Kuršumlija
Kuršumlija
Dubočica 54
Leskovac
38 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Priboj
Priboj
24 : 27
Vranje 1957
Vranje
SC Voždovac 2012
Beograd
25 : 22
Požarevac
Požarevac
Jedinstvo
Novi Bečej
23 : 17
Jugović
Kać
Loznica
Loznica
25 : 29
Mačva
Bogatić
Vrbas Petrol
Vrbas
27 : 23
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
28 : 33
Morava
Velika Plana
Jabuka
Jabuka
27 : 24
Dolovo
Dolovo
Radnički 1958
Šid
24 : 25
Apatin
Apatin
Sivac 69
Sivac
44 : 27
Hercegovina
Sečanj
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 25
Radnički
Obrenovac
Bane
Raška
26 : 29
Karađorđe
Topola
Prva Petoletka
Trstenik
39 : 24
Župa
Aleksandrovac
Rtanj
Boljevac
21 : 32
Zaječar
Zaječar
Dalmatinac
Riđica
20 : 29
Potisje Pleteks
Ada
Crepaja
Crepaja
23 : 35
Slavija
Novi Sad
PIK Prigrevica
Prigrevica
30 : 21
Radnički
Novi Sad
Somborelektro
Sombor
37 : 23
Naftagas
Elemir
Radnicki 1964 2
Kragujevac
36 : 26
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Mladost Vranje
Vranje
28 : 21
Radan
Lebane
Halas Jožef
Ada
17 : 25
Kikinda
Kikinda
Laki
Crvenka
19 : 25
Spartak
Debeljača
Vranje
Vranje
26 : 21
Radan
Lebane
Vlasotince
Vlasotince
25 : 29
Radnički
Svilajnac
Đerdap
Kladovo
26 : 26
Rtanj
Boljevac
Naisa 2
Niš
20 : 15
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
39 : 14
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 7
OVK POŠK
Split
Šabac
Šabac
12 : 10
Primorac
Kotor
Jug CO
Dubrovnik
17 : 4
Partizan
Beograd
Jadran HN
Herceg Novi
11 : 7
Jadran ST
Split
HAVK Mladost
Zagreb
12 : 7
Mornar BS
Split
KVK Radnički
Kragujevac
21 : 9
Valjevo
Valjevo
Primorje EB
Rijeka
14 : 4
Medveščak
Zagreb
Vojvodina
Novi Sad
12 : 9
Nais
Niš
Koper 1958
Koper
5 : 6
Zadar 1952
Zadar
Galeb
Makarska
8 : 9
VA Cattaro
Kotor
Budva
Budva
11 : 8
Solaris
Šibenik
Bečej
Bečej
6 : 8
Zemun
Zemun
Taš
Beograd
6 : 10
Stari Grad
Beograd
TENT
Obrenovac
11 : 9
Dunav
Novi Sad
Singidunum
Beograd
13 : 7
ŽAK
Kikinda
Rasina
Kruševac
10 : 10
Spartak Prozivka
Subotica
Palilula
Beograd
8 : 8
Valis
Valjevo
Novi Beograd 11. april
Beograd
27 : 8
Banja Luka
Banja Luka
Palilula
Beograd
17 : 4
Taš 2000
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
13 : 5
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

RB
Valjevo
1 : 9
Vinter sport
Niš
FON
Beograd
7 : 0
Vranje
Vranje
Ekonomac
Kragujevac
11 : 0
Smederevo
Smederevo
Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 1
Srpska
Beograd
Put-inženjering
Niš
3 : 2
BSK
Bujanovac
Bjankoneri Futsal
Beograd
6 : 6
Futsal Trebinje
Beograd
Gročanski
Beograd
2 : 6
Konjarnik
Beograd
Indians 2013
Inđija
8 : 4
Kikinda
Kikinda
Karađorđe 2015
Rača
3 : 4
SFU Leposavić
Leposavić
Gvozdeni puk
Niš
6 : 0
Gurgusovac
Knjaževac

Ragbi 13

Partizan
Beograd
20 : 30
Crvena zvezda
Beograd

Hokej

Vojvodina
Novi sad
0 : 2
Mladost
Zagreb
Slavija Junior
Ljubljana
3 : 2
Medveščak
Zagreb
Zagreb
Zagreb
6 : 3
ECE Celje
Celje
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Triglav
Kranj