XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 417 utakmica za dan
Subota, 30 Mart 2019

Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Mladost
Lučani
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Mačva
Šabac
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 2
Radnik
Bijeljina
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Alfa
Modriča
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Podrinje
Janja
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Drina
Zvornik
Kozara
Gradiška
2 : 1
Sutjeska
Foča
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
3 : 2
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
2 : 0
Mornar
Bar
Brskovo
Mojkovac
3 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Cement
Beočin
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Borac
Sakule
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Loznica
Loznica
5 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
FAP
Priboj
1 : 2
Drina
Ljubovija
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Rtanj
Boljevac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Dunav
Prahovo
BSK Borča
Borča
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
BASK
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
OFK Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Sloga
Plandište
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Begej
Žitište
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Sloga (T)
Temerin
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
OFK Mladost APA
Apatin
4 : 1
Mladost (T)
Turija
Polet (K)
Karavukovo
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Gruža
Gruža
4 : 0
Real
Podunavci
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Polet
Ratina
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Rudar
Stamnica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Karađorđe
Topola
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Budućnost
Orašje
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Morava
Vladičin Han
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Sloga
Despotovac
Jastrebac (B)
Blace
4 : 0
Juhor
Obrež
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
BSK
Bogovina
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Milutinac
Zemun
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Borac
Lazarevac
Sopot
Sopot
2 : 1
Turbina
Vreoci
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Rusanda
Melenci
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Lipar
Lipar
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 0
Tvrđava
Bač
ŽAK
Sombor
0 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Borac (K)
Klenak
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Index
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Obilić
Novi Kneževac
0 : 7
Vojvodina
Bačko Gradište
Proleter (RS)
Ravno Selo
7 : 1
Sloga
Ostojićevo
Radnički 1905
Bajmok
2 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Napredak
Nadalj
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Rakovica
Rakovica
1 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Zmaj
Zemun
Vinča
Vinča
0 : 1
Vrčin
Vrčin
Ovčar
Markovica
6 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Baljevac
3 : 0
Lasta
Vitkovac
Čitluk
Čitluk
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Blagotin
Poljna
4 : 0
FUD
Brus
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Makce
Makce
1 : 6
Obilić
Živica
Đerdap
Golubac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Naisus 1977
Rožina
2 : 2
Moravac
Zaplanjska Toponica
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 0
BSK
Bukovče
Poreč
Donji milanovac
6 : 0
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
0 : 5
Radnički (K)
Klokočevac
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 5
Branik
Štubik
Polom
Leskovo
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Crnokosa
Kosjerić
9 : 1
Lauš
Lopaš
Midžor (K)
Kalna
2 : 0
Trebič
Sokobanja
Slobodno kolo 2
30.03.2019
16:00
Kosovo
Zvezdan
Ozren
Sokobanja
5 : 6
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Senjak
Pirot
5 : 0
Borac
Barje Čiflik
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Mladost
Suvojnica
1 : 5
Nebeski Andjeli
Vranje
Rojkovac
Obrenovac
4 : 0
Pobednik
Piroman
Omladinac
Pojate
8 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Gradina
Pejovac
6 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Morava
Kočino Selo
3 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Šumadinac
Dragovo
1 : 0
Blagotin
Belušić
Ursule
Ursule
2 : 1
Sloga
Voljavče
Orlovi
Jasenovo
3 : 0
Beljanica
Strmosten
Omladinski
Paraćin
2 : 2
Napredak
Stubica
Borac 1805
Ivankovac
0 : 0
Istok 63
Plana
Avala
Beli Potok
0 : 2
Zuce
Zuce
Mladost (G)
Guberevac
1 : 0
Popović
Popovići
Mladost
Vrdila
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Kralj Petar I
Topola
2 : 2
Kopljari
Kopljari
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
OFK Šabac
Šabac
2 : 2
Gorki
Glušci
AFK
Ada
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Jasenovac
Krepoljin
5 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Badljevica
Badljevica
4 : 0
Drugovac
Drugovac
Zeppelin 026
Smederevo
1 : 2
Skobalj
Skobalj
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Škriljac
Bradarac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Borac
Bivolje
2 : 1
Globoder
Globoder
Belpos
Belotić
0 : 3
Mrovska
Mrovska
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Verko
Suvo Selo
Radnik
Davidovac
2 : 1
Popovac
Popovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 0
Napredak
Bogojevce
Turekovac
Turekovac
6 : 2
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Trnava
Trnava
1 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Dunav
Ostrovo
0 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
7 : 0
Metaloplastika
Šabac
Sloga
Duvanište
4 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Partizan
Drenovac
4 : 2
Culjković
Culjković
Zvizdar
Zvizdar
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Borac (BG)
Bački Gračac
4 : 1
Panonija
Lalić
Brighton
Brighton
0 : 1
Southampton
Southampton
Burnley
Burnley
2 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
Crystal Palace
London
2 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Fulham
London
0 : 2
Manchester City
Manchester
Leicester
Leicester
2 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
Manchester United
Manchester
2 : 1
Watford
Watford
West Ham United
London
0 : 2
Everton
Liverpool
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 4
Atlético Madrid
Madrid
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Espanyol
Barcelona
Celta de Vigo
Vigo
3 : 2
Villarreal
Villarreal
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 2
Leganés
Leganés
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
5 : 0
Hertha BSC
Berlin
Werder
Bremen
3 : 1
Mainz 05
Mainz
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Bayern
München
Fortuna
Düsseldorf
3 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Nürnberg
Nürnberg
3 : 0
Augsburg
Augsburg
Juventus
Torino
1 : 0
Empoli
Empoli
Udinese
Udine
2 : 0
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
1 : 0
Milan
Milano
Olympique Marseille
Marseille
2 : 2
Angers
Angers
Nova Kolonija
Kovin
3 : 1
Banat
Vrsac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Internacional
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Inđija
Inđija
2 : 3
Partizan
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 0
Trajal
Kruševac
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
0 : 3
Železničar
Pančevo
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda
Čačak
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
BIP
Čačak
1 : 0
Polet
Ljubić
Radnički
Valjevo
4 : 0
Vrelo sport
Vrelo
Provo
Provo
9 : 1
Brezovica
Brezovica
Radnički Šabački
Šabac
3 : 3
Ribnica
Mionica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
4 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički 1912
Sombor
6 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Kolonija
Kovin
16 : 1
Vulturul
Grebenac
Borac
Starčevo
7 : 2
Mladost
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Dolina
Padina
Posavina
Stubline
2 : 6
Prva Iskra
Barič
Strelac
Mislodjin
5 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Budućnost
Zvečka
1 : 10
Polet
Grabovac
Jedinstvo
Dren
3 : 3
Rvati
Obrenovac
Spartak
Subotica
9 : 0
Radnički (S)
Sombor
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
0 : 5
Hajduk 1912
Kula
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac 2014
Ljig
1 : 4
Šabac
Šabac
Sunrise
Šabac
4 : 1
Mladost
Dračić
Provo
Provo
9 : 1
Jadar 07
Loznica
Rađevac
Krupanj
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (S)
Sjenica
0 : 2
FAP
Priboj
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Polimlje
Prijepolje
Sloboda
Čačak
5 : 0
Čačak 94
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 2
Apolon
Kraljevo
BIP
Čačak
9 : 0
Budućnost
Arilje
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Napredak
Markovac
Homoljac
Žagubica
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Partizan 1945
Darosava
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Karađorđe
Topola
OFK Ras
Novi Pazar
7 : 0
Bane
Raška
Index
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 5
Petrika
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 7
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (D)
Dubovac
1 : 2
Potporanj
Potporanj
Partizan (U)
Uljma
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (Sa)
Sakule
3 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 4
Rad MK
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
1 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
6 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Index
Novi Sad
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 11
Sloga
Miloševac
Mladost APA
Apatin
4 : 0
Bečej 1918
Bečej
Arena Su
Subotica
0 : 1
CFK
Vrbas
Duboko
Mala Mostanica
18 : 4
Sloga
Ratari
Radnički
Obrenovac
18 : 0
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
3 : 0
Jedinstvo
Dren
BASK
Beograd
0 : 12
Radnički
Obrenovac
Gaučosi
Čačak
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
FAP
Priboj
3 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Borac
Čačak
8 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Kinder
Čačak
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Javor
Ivanjica
Čačak 94
Čačak
3 : 1
Sloga (P)
Požega
LFK Mladost
Lučani
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
Borac (P)
Pločica
10 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolina
Padina
1 : 0
Mundial
Pančevo
Železničar
Požarevac
9 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Jedinstvo 2014
Pirot
5 : 1
Jagodina
Jagodina
Levač
Rekovac
0 : 7
Radnički 2012
Niš
Krstarica
Prokuplje
2 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Lavice Dubočica
Leskovac
5 : 1
Vučice
Vučje
Napredak junior 2018
Kruševac
9 : 0
Preševo
Preševo
Kolibri
Kuršumlija
1 : 5
Mašinac
Niš
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 9
Zemun B
Zemun
Šumadinac
Bečmen
2 : 5
Bežanija
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
Jedinstvo
Surčin

Košarka

Partizan NIS
Beograd
70 : 67
Crvena zvezda MTS
Beograd
Pirot
Pirot
75 : 72
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Napredak Bosphorus
Aleksinac
83 : 59
Plana
Velika Plana
Sloga
Kraljevo
87 : 64
Vrbas
Vrbas
Proleter Naftagas
Zrenjanin
80 : 68
Konstantin
Niš
BASK
Beograd
64 : 80
Borča 2
Beograd
Star
Novi Ledinci
114 : 80
Topola
Bačka Topola
Sveti Đorđe
Žitište
96 : 70
Sloven
Ruma
Futog Tupanjac MD
Futog
64 : 76
Mladost Veternik
Veternik
Železničar
Inđija
81 : 69
Srem
Sremska Mitrovica
Sokobanja
Sokobanja
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Bor RTB
Bor
Napredak Junior
Kruševac
89 : 77
Železničar
Čačak
Jagodina
Jagodina
107 : 98
Priboj
Priboj
Radnički 1950
Kragujevac
73 : 87
Klik
Arilje
Zekas 75
Rača
112 : 97
Čačak 94
Čačak
Paraćin
Paraćin
75 : 69
Zlatar
Nova Varoš
Prva Petoletka
Trstenik
73 : 96
Radnički
Valjevo
Smederevo
Smederevo
92 : 88
Student BB
Bajina Bašta
Požarevac
Požarevac
99 : 82
Crnokosa
Kosjerić
BKK Radnički
Beograd
97 : 75
Eko Sport
Beograd
LA Basket
Beograd
84 : 68
Vitez
Beograd
Crvena zvezda Kombank
Beograd
78 : 67
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Radivoj Korać
Beograd
84 : 88
021
Novi Sad
Radnički (Kg)
Kragujevac
95 : 39
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Radnički
Kragujevac
Užice
Užice
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Antena
Kruševac
3 : 1
Gračanica
Gračanica
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Partizan
Lipljan
Gračac
Gračac
3 : 0
Lotus
Čačak
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Sombor
Sombor
Partizan
Bač
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Bečej
Bečej
Roda
Beograd
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Rudar
Kostolac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
As Beograd
Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Junior
Bujanovac
0 : 3
Mladost
Bosilegrad
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Flaka
Preševo
Mladost 1973
Omoljica
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Warriors
Obrovac
TENT
Obrenovac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vizura
Beograd
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Futog
Futog
2 : 3
Borac (Ča)
Čačak
Ruma
Ruma
1 : 3
Inđija
Inđija
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Kralj
Beograd
2 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Milenijum
Niš
Sterija
Beograd
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Student
Niš
Pirot
Pirot
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Futog Vest
Futog
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Tutin
Tutin
3 : 0
Sloga 031
Požega
Imlek
Beograd
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Tehničar (Sd)
Smederevo
3 : 0
Karadjordje
Topola
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Partizan 2
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 3
AS
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Volleyland
Beograd
Radnički 2
Beograd
0 : 3
Fenix Čukarički
Beograd
Spas
Beograd
1 : 3
Železnik 2012
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
21. maj
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Vršac
Vršac
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Merkur
Bačka Palanka
1 : 3
Apatin
Apatin
CVS
Sombor
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Star
Novi Sad
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Maks
Šid
Grbić
Bački Jarak
3 : 1
Blok Aut
Temerin
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Bečej
Bečej
Ravno
Ćuprija
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Bor 2
Bor
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Spas
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Radnički
Novi Beograd
2 : 3
Pionir
Barajevo
Feniks Čukarički
Beograd
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd

Rukomet

Obilić
Beograd
31 : 26
Kikinda
Kikinda
Rudar
Kostolac
29 : 29
Spartak Vojput
Subotica
Partizan
Beograd
33 : 32
Dinamo
Pančevo
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 26
Metaloplastika
Šabac
Pobednik
Prijepolje
27 : 38
Radnički 1964
Kragujevac
Dubočica 54
Leskovac
28 : 24
Priboj
Priboj
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
Lokomotiva
Lapovo
29 : 35
Hajduk Veljko
Negotin
Zlatar
Nova Varoš
33 : 28
Kuršumlija
Kuršumlija
Vrbas Petrol
Vrbas
31 : 26
Požarevac
Požarevac
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 23
Crvenka
Crvenka
Jugović
Kać
24 : 22
Mačva
Bogatić
Apatin
Apatin
21 : 28
Jabuka
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
23 : 23
Inđija
Inđija
Metalac Gorenje
Valjevo
26 : 24
Sindjelić
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 23
BASK Soko
Beograd
Bane
Raška
29 : 26
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac
Gornji Milanovac
19 : 34
Prva Petoletka
Trstenik
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 27
Mladost
Čačak
Rtanj
Boljevac
31 : 40
Vlasotince
Vlasotince
Paraćin
Paraćin
37 : 33
Heba
Bujanovac
Budućnost
Alibunar
23 : 32
Potisje Pleteks
Ada
Naftagas
Elemir
35 : 16
Senta
Senta
Somborelektro
Sombor
24 : 20
Dalmatinac
Riđica
Pančevo
Pančevo
29 : 24
PIK Prigrevica
Prigrevica
Majdanpek
Majdanpek
40 : 10
Rembas
Resavica
Đerdap
Kladovo
32 : 17
Borsko jezero
Bor
Nišava
Niš
38 : 27
Dubočica 54 2
Leskovac
Naisa
Niš
36 : 24
Zaječar 1949
Zaječar
Sloven
Ruma
22 : 26
Napredak 12
Kruševac
ORK Beograd
Beograd
28 : 25
Železničar
Inđija
Pančevo
Pančevo
21 : 29
Radnički 1964
Kragujevac
Kikinda
Kikinda
34 : 22
Mokrin
Mokrin
Spartak
Debeljača
27 : 28
Mladost
Srpska Crnja
Laki
Crvenka
30 : 23
Dolovo (Ž)
Dolovo
Halas Jožef
Ada
24 : 15
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Ravangrad
Sombor
23 : 29
Temerin
Temerin
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
33 : 21
Atenica
Čačak
Radnički 1964 2
Kragujevac
21 : 25
Prijepolje
Prijepolje
Metalac AD
Gornji Milanovac
43 : 11
Metalac
Kraljevo
ORK Loznica
Loznica
25 : 29
Loznica grad
Loznica
Vranje
Vranje
12 : 20
Đerdap
Kladovo
Žitorađa
Žitorađa
41 : 16
Vlasotince
Vlasotince
Bor - RTB 2
Bor
18 : 24
Naisa 2
Niš
Jagodina 2
Jagodina
26 : 21
Rtanj
Boljevac
Sonta
Sonta
13 : 27
Vojvodina 2
Novi Sad
Morava
Vladičin Han
32 : 15
ARIF Osice
Knjaževac
Remesiana
Bela Palanka
26 : 15
Topličanin 2
Prokuplje

Vaterpolo

Šabac
Šabac
15 : 9
Nais
Niš
Partizan
Beograd
9 : 10
KVK Radnički
Kragujevac
BVK Crvena zvezda
Beograd
10 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Valjevo Gorenje
Valjevo
11 : 6
Beograd
Beograd
Zemun Bosal
Zemun
10 : 9
Stari Grad
Beograd
Partizan
Beograd
13 : 9
Solaris
Šibenik

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 2
Jastrebac
Blace
Vinter sport
Niš
2 : 1
Vranje
Vranje
Zufo
Bujanovac
6 : 4
Zemun Samo pravo
Zemun
Partenon
Smederevska Palanka
11 : 4
Borac
Čačak
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
5 : 0
Župski rubin
Prijepolje
Kraljevićevo
Kačarevo
6 : 4
Mićko trend
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
7 : 3
Hajduk
Kula
Fleš
Valjevo
3 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Triglav
Kranj

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
15 : 29
Partizan
Beograd
GRK Vršac
Vršac
30.03.2019
Rad Mozzart
Beograd