XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 436 utakmica za dan
Subota, 17 Novembar 2018

Fudbal

Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 3
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Sutjeska
Foča
Alfa
Modriča
0 : 0
Kozara
Gradiška
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Borac
Banja Luka
Podrinje
Janja
5 : 0
Tekstilac
Derventa
Ribnica
Podgorica
4 : 0
Gorštak
Kolašin
Cement
Beočin
2 : 2
Borac
Sakule
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mladost
Bački Jarak
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 4
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Begej
Žitište
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Sloboda
Novi Kozarci
8 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga (E)
Erdevik
2 : 2
Jugović
Kać
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Tatra
Kisač
Sloga (T)
Temerin
3 : 2
Sremac Vojka
Vojka
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Polet (K)
Karavukovo
3 : 1
Budućnost
Mladenovo
Sopot
Sopot
1 : 3
Sremčica
Sremčica
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Milutinac
Zemun
Delija
Mokrin
0 : 0
Naftagas
Elemir
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 7
Radnički 1911
Jaša Tomić
ŽAK
Sombor
3 : 0
Budućnost (P)
Parage
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Sloven
Ruma
0 : 8
Budućnost
Salaš Noćajski
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Železničar
Inđija
Sloga Bat 1924
Batočina
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
Bare
Bare
17.11.2018
13:00
Mladost MG
Saranovo
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 8
Fruškogorski partizan
Bukovac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Napredak
Nadalj
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Radnički 1905
Bajmok
4 : 1
Đurđin
Đurđin
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 0
Srem
Jakovo
Institut
Zemun Polje
2 : 2
Dunav
Veliko Selo
Rakovica
Rakovica
1 : 0
Atakante
Beograd
Zvezda
Konatice
0 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Ovčar
Markovica
2 : 0
Rudar
Bresnica
Slatina
Slatina
2 : 1
Mladost
Preljina
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Čitluk
Čitluk
5 : 2
Šanac
Šanac
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 4
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 1
Karađorđe
Mišar
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Đerdap
Golubac
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Makce
Makce
0 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak 2012
Krušje
2 : 1
Moravac
Čečina
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 0
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bukovče
3 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
OFK Bor
Bor
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 3
Mladost
Dračić
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 1
Radnik
Ub
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Ozren
Sokobanja
1 : 4
Radnički 1946
Lubnica
Slobodno kolo 2
17.11.2018
13:30
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Midžor (K)
Kalna
1 : 0
Omladinac
Grezna
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Glama
Koretište
2 : 0
Kusce
Gornje Kusce
Kalenić
Kalenić
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Veternik
Veternik
7 : 1
Hajduk
Gardinovci
OFK Futog
Futog
5 : 1
Čenej
Čenej
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Garevina
Garevina
2 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga (D)
Dašnica
5 : 2
Rubin
Donji Stupanj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 2
Mladost
Toljevac
Sloga
Voljavče
2 : 2
Blagotin
Belušić
Partizan
Majur
1 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Morava
Kočino Selo
3 : 2
Mladost (T)
Tečić
Istok 63
Plana
3 : 1
Beljanica
Strmosten
Mladost (J)
Jovac
5 : 0
Budućnost
Miliva
Bogutovačka Banja
Bogutovac
8 : 1
Partizan
Vrba
Mladost
Vrdila
3 : 0
Lazac
Lazac
Borac
Kozjak
1 : 0
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Kralj Petar I
Topola
3 : 0
Ranilović
Ranilović
Radnički
Pertate
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
OFK Šabac
Šabac
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Tornjoš
Tornjoš
7 : 3
Potisje
Kanjiža
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Badljevica
Badljevica
0 : 0
Landol
Landol
Pobeda
Držina
3 : 1
Rongo Siti
Pirot
Zvezda
Blato
7 : 2
Sloboda
Rasnica
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Globoder
Globoder
Veternica
Leskovac
1 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Navalin
Navalin
4 : 2
Turekovac
Turekovac
Atletiko
Donja Jajina
0 : 1
Badince
Badince
Bojić
Bojić
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 1
Korman
Korman (Šabac)
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Metaloplastika
Šabac
1 : 5
Borac
Šabac
Dumača
Pocerski Metković
4 : 2
Partizan
Drenovac
Petlovača
Petlovača
0 : 0
Lipolist
Lipolist
Kruševica 1980
Kneževac
2 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Polet
Ljubić kod Knića
1 : 3
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Čestin
Čestin
1 : 4
Bečevica
Bečevica
Kotlenik (G)
Guncati
2 : 2
Borac
Ljuljaci
Jedinstvo
Oplanić
5 : 0
Grivac
Grivac
Zmajevac
Belasica
17.11.2018
13:00
Lomnica
Lomnica
Borac
Čačak
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Železničar
Pančevo
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Index
Novi Sad
IMT
Beograd
1 : 0
Brodarac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Partizan
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 3
Internacional
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 3
Radnički
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Sinđelić 2
Beograd
4 : 1
Leštane
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Rad 2
Beograd
Bežanija
Beograd
11 : 0
Komgrap
Beograd
OFK Beograd 2
Beograd
5 : 4
Lokomotiva 2
Beograd
DIF
Beograd
8 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 4
OFK Žarkovo
Beograd
Borac
Čačak
3 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 5
Sloga (P)
Požega
Spartak
Subotica
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Kopernikus Želežničar
Niš
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Napredak
Kruševac
7 : 0
Lider MGM
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Radnik
Surdulica
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Grafičar
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
2 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
011
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 3
Palilulac
Beograd
OLE
Zemun
0 : 0
Rakovica
Rakovica
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surcin
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 1
Budućnost
Dobanovci
Omladinac
Veliko Polje
0 : 2
Radnički
Obrenovac
Homoljac
Žagubica
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Partizan 1945
Darosava
Voždovac MK
Beograd
4 : 0
O11 MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
0 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
DIF MK
Beograd
4 : 0
Grafičar MK
Beograd
Dunavac
Grocka
2 : 1
Kolubara MK
Lazarevac
011 B MK
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Voždovac MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
2 : 3
Brodarac MK
Novi Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
2 : 2
Napredak
Medosevac
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Rad MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 2
Rakovica MK
Rakovica
Sinđelić 2012
Beograd
3 : 0
Sopot MK
Sopot
Prva Iskra MK
Barič
3 : 1
Zemun MK-V
Zemun
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
7 : 1
Borac MK
Ostružnica
Vinča MK
Vinča
3 : 1
Srem MK
Jakovo
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 2
Boleč MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 1
Radnički PDM MK
Mladenovac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
3 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
0 : 4
Kiker
Kraljevo
Kosmet
Leposavić
4 : 1
OFK AS 2003
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
011
Beograd
0 : 1
BSK
Borča
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Vozdovac
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 10
Partizan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 7
Radnički
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
BASK
Beograd
2 : 4
DIF
Beograd
Vrcin
Vrcin
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
9 : 0
Vinca
Beograd
Banja
Beograd
2 : 13
GSP Polet
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 7
Kovacevac
Mladenovac
Postar 1930
Beograd
0 : 3
Palilulac
Beograd
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Sloga (P)
Požega
Duel Juniors
Krusevac
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
Nacional
Niš
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Lider MGM
Leskovac
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Dinamo
Vranje
2 : 5
SFS Borac
Paraćin
Real
Niš
7 : 0
Timok
Zaječar
Trajal
Kruševac
1 : 0
OFK Radnički
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 5
Trstenik PTT
Trstenik
Kopernikus Železničar
Nis
1 : 0
Napredak
Kruševac
Prosoker
Krusevac
3 : 1
Radnički
Svilajnac
Jedinstvo
Paraćin
17.11.2018
Župa
Aleksandrovac
Junior
Jagodina
1 : 3
Car Lazar
Kruševac
Kopaonik
Brus
3 : 0
Bor
Bor
Kruševac
Kruševac
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Dunav
Prahovo
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Morava
Ćuprija
1 : 5
OFK Napredak
Aleksinac
Mali Bor
Bor
2 : 1
Djerdap
Kladovo
Kosanica
Kuršumlija
0 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Radnik
Surdulica
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Real
Niš
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
Lugina
Preševo
3 : 0
Sinđelić
Niš
Šampion
Leskovac
1 : 0
Sloga
Leskovac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Internacional
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Voždovac
Beograd
011
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Rad
Beograd
2 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
7 : 0
Lokomotiva
Beograd
DIF
Beograd
0 : 4
Ada
Beograd
Olimpik
Beograd
3 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
BSK 1925
Batajnica
Zemun
Zemun
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo 2014
Pirot
11 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Levač
Rekovac
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Morava
Žitkovac
1 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 0
Napredak junior 2018
Kruševac
Preševo
Preševo
2 : 4
Mašinac
Niš
Vučice
Vučje
2 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Banat
Vršac
2 : 2
Nova Kolonija
Kovin
Polet
Sivac
0 : 4
Bačka
Bačka Palanka
Voja Gačić
Pančevo
17.11.2018
Mladost
Srbobran
Vojvodina
Novi Sad
2 : 6
Spartak
Subotica
ŽFK Rad
Beograd
5 : 0
ŽFK Kolubara
Lazarevac
Sloga (L)
Lučica
17.11.2018
11:00
Stari Grad
Golubac
Jasenica 1911
S. Palanka
17.11.2018
11:00
Lider 2017
Kostolac
Presing
Požarevac
17.11.2018
11:00
Soko 2015
Saraorci
VGSK
Veliko Gradište
17.11.2018
11:00
Železničar
Požarevac
Lokomotiva
Beograd
0 : 7
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
0 : 8
Crvena Zvezda
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
7 : 0
BSK Borča
Borča
Rad
Banjica
6 : 0
Radnički
Obrenovac
Brodarac 1947
Beograd
0 : 4
Teleoptik
Zemun
OLE
Borca
6 : 0
BSK 1925
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Cukaricki
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Vozdovac
Beograd
Sloga
Korenita
0 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica 2
Loznica
17.11.2018
Loznica
Loznica
Jadar 07
Loznica
2 : 6
Podrinje
Lozničko Polje
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
2 : 10
Radnički Stobeks
Klupci

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
104 : 71
Mornar
Bar
FMP
Železnik
81 : 95
Cedevita
Zagreb
Zlatibor
Čajetina
74 : 66
Beovuk 72
Beograd
Vršac
Vršac
79 : 96
Dynamic VIP PAY
Beograd
Tamiš
Pančevo
97 : 80
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda
Užice
105 : 79
Dunav
Stari Banovci
Borac
Čačak
88 : 71
Metalac
Valjevo
Spartak
Subotica
73 : 75
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Pirot
Pirot
99 : 103
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Konstantin
Niš
84 : 85
KKK Radnički
Kragujevac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
106 : 75
Plana
Velika Plana
Rtanj
Boljevac
76 : 78
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Sloga
Kraljevo
66 : 53
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Napredak Bosphorus
Aleksinac
99 : 85
Žarkovo
Beograd
Zvezdara
Beograd
49 : 60
Cerak
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
55 : 70
Sava
Beograd
Nova Pazova
Nova Pazova
66 : 82
Sveti Đorđe
Žitište
Topola
Bačka Topola
57 : 56
Futog Tupanjac MD
Futog
Sloven
Ruma
85 : 72
Železničar
Inđija
Srem
Sremska Mitrovica
89 : 80
Jedinstvo
Novi Becej
Kris Kros
Pančevo
88 : 74
Hajduk
Kula
Radnik
Surdulica
88 : 74
Bor RTB
Bor
Fair Play
Niš
96 : 60
Niš
Niš
Jastrebac
Aleksinac
70 : 89
OKK Junior
Niš
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Prokuplje
Prokuplje
Napredak Junior
Kruševac
67 : 63
Radnički 1950
Kragujevac
Priboj
Priboj
117 : 96
Crnokosa
Kosjerić
Čačak 94
Čačak
67 : 74
Klik
Arilje
Radnički VA
Valjevo
75 : 89
Zlatar
Nova Varoš
BKK Radnički
Beograd
87 : 72
Barajevo
Barajevo
Borča
Beograd
81 : 60
Žitko Basket
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
55 : 70
Sava
Beograd
Borča 2
Beograd
90 : 60
Veba Basket
Beograd
Zvezdara
Beograd
49 : 60
Cerak
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
57 : 65
Proleter 023
Zrenjanin
Radnički (Kg)
Kragujevac
100 : 65
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
78 : 61
Topolčanka
Bačka Topola
Sloga
Požega
62 : 57
ČA basket
Čačak
Lim
Priboj
40 : 89
Mileševka
Prijepolje

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Partizan
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Napredak 037
Kruševac
3 : 1
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Železničar (Bg)
Beograd
0 : 3
Futog
Futog
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Niš
Niš
3 : 0
Borac (St)
Starčevo
Mladost
Nova Pazova
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Bečej
Bečej
Vranje
Vranje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Pirot
Pirot
3 : 0
Niš 2
Niš
Karađorđe
Topola
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
Crnjanski
Beograd
As Beograd
Beograd
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Vest
Šid
3 : 1
Srem Eaton 2
Sremska Mitrovica
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Inđija
Inđija
Mladost
Bosilegrad
3 : 0
Junior
Bujanovac
Ub
Ub
3 : 2
Dinamo
Pančevo
Roda
Beograd
3 : 0
Beograd
Beograd
FOK
Novi Sad
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Borac (Ča)
Čačak
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Inđija
Inđija
3 : 2
Kralj
Beograd
Milenijum
Niš
1 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Majdanpek FBC
Majdanpek
2 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Panda
Vranje
3 : 0
Bor
Bor
Student
Niš
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Panonija
Bačka Palanka
Partizan
Sremski Karlovci
2 : 3
Futog Vest
Futog
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Bambi volej
Prijepolje
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 2
Tehničar (Sd)
Smederevo
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Imlek
Beograd
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Obilić
Beograd
Radnički 2
Beograd
3 : 0
Pionir
Beograd
21. maj
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 1
Spas
Beograd
Banat
Vršac
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Žitište
Žitište
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
Vrbas
Vrbas
Apatin
Apatin
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran
Golubinci
0 : 3
Srem 2
Sremska Mitrovica
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Grbić
Bački Jarak
3 : 2
Mladost
Novi Sad
Blok Aut
Temerin
1 : 3
Beočin
Beočin
Bečej
Bečej
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Timok
Zaječar
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Spas
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
AS
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Roda
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 2
Imlek
Padinska Skela
Partizan
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Blok Aut
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
TENT
Obrenovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Sterija
Novi Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 33
Dinamo
Pančevo
Metaloplastika
Šabac
32 : 24
Spartak Vojput
Subotica
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 24
Kikinda
Kikinda
Rudar
Kostolac
32 : 19
Sloga
Požega
Obilić
Beograd
31 : 31
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1964
Kragujevac
24 : 17
Priboj
Priboj
Vranje 1957
Vranje
30 : 23
Pobednik
Prijepolje
Hajduk Veljko
Negotin
32 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Kuršumlija
Kuršumlija
19 : 22
Bela Palanka
Bela Palanka
Zlatar
Nova Varoš
36 : 25
Lokomotiva
Lapovo
Morava
Velika Plana
34 : 32
Vrbas Petrol
Vrbas
Crvenka
Crvenka
24 : 21
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jugović
Kać
23 : 23
SC Voždovac 2012
Beograd
Sivac 69
Sivac
26 : 19
Jabuka
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
31 : 26
Mladost
Vršac
Crvena Zvezda
Mokrin
27 : 21
Radnički 1958
Šid
Partizan 2
Beograd
29 : 33
Novi Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
20 : 25
PKB
Padinska Skela
Šamot 65 2
Aranđelovac
27 : 28
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Heba
Bujanovac
21 : 32
Vlasotince
Vlasotince
Zaječar
Zaječar
42 : 27
Aleksinac
Aleksinac
ORK Bor
Bor
44 : 20
Paraćin
Paraćin
Budućnost
Alibunar
31 : 27
Pančevo
Pančevo
Metalac
Futog
33 : 29
PIK Prigrevica
Prigrevica
Rembas
Resavica
46 : 19
Borsko jezero
Bor
Sloga KV 2
Kraljevo
23 : 34
Arilje
Arilje
Naisa
Niš
27 : 34
Bekament BB
Aranđelovac
Kučevo
Kučevo
20 : 33
Pančevo
Pančevo
Sloven
Ruma
27 : 31
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
25 : 24
Radnički 1964
Kragujevac
Vrbas
Vrbas
19 : 15
Železničar
Inđija
Kikinda
Kikinda
29 : 18
Ravangrad
Sombor
Metalac AD
Gornji Milanovac
24 : 28
Prijepolje
Prijepolje
Metalac
Kraljevo
19 : 37
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Loznica grad
Loznica
29 : 30
Radnički
Obrenovac
ORK Loznica
Loznica
24 : 40
Metalac 2015
Valjevo
Radnički
Svilajnac
21 : 26
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
21 : 27
Đerdap
Kladovo
Naisa 2
Niš
13 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina 2
Jagodina
32 : 11
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

Jadran HN
Herceg Novi
13 : 6
Šabac
Šabac
OVK POŠK
Split
11 : 20
Primorac
Kotor
Mornar BS
Split
8 : 12
Jug CO
Dubrovnik
Solaris
Šibenik
5 : 3
KVK Radnički
Kragujevac
Valjevo
Valjevo
15 : 5
Galeb
Makarska
VA Cattaro
Kotor
9 : 9
Zadar 1952
Zadar
Vojvodina
Novi Sad
12 : 4
Koper 1958
Koper
Medveščak
Zagreb
5 : 18
Budva
Budva
Nais
Niš
6 : 4
Primorje EB
Rijeka
TENT
Obrenovac
9 : 9
Banjica
Beograd
Zemun
Zemun
14 : 5
Beograd
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
12 : 12
Palilula
Beograd
Valis
Valjevo
7 : 8
Rasina
Kruševac
Spartak Prozivka
Subotica
17 : 12
ŽAK
Kikinda
Vojvodina
Novi Sad
16 : 4
Taš 2000
Beograd
Palilula
Beograd
11 : 12
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Vranje
Vranje
3 : 4
RB
Valjevo
Vinter sport
Niš
4 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Zufo
Bujanovac
4 : 1
Ekonomac 2
Kragujevac
Kosjerić
Kosjerić
7 : 4
Partenon
Smederevska Palanka
Raška
Raška
2 : 6
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Futsal Trebinje
Beograd
7 : 1
Oftal -C
Beograd
Konjarnik
Beograd
6 : 3
Intelektualac
Beograd
Hajduk
Kula
1 : 7
Leteći Holandjanin
Vrbas
Leteći Bajmočani
Bajmok
3 : 4
Mićko trend
Novi Sad
Apa Futsal
Apatin
7 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Forum
Vršac
10 : 1
Indians 2013
Inđija
Fleš
Valjevo
4 : 6
Karađorđe 2015
Rača
Gvozdeni puk
Niš
2 : 3
Napredak 1389
Kruševac
Gurgusovac
Knjaževac
4 : 4
Ozren
Sokobanja
Dolap
Prokuplje
4 : 6
Zadrugar 2017
Žitorađa

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
18 : 0
Car Dusan Silni
Paraćin

Hokej

Triglav
Kranj
3 : 4
Mladost
Zagreb
Vojvodina
Novi sad
3 : 2
Slavija Junior
Ljubljana