XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 364 utakmica za dan
Subota, 16 Mart 2019

Fudbal

Mačva
Šabac
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Radnik
Surdulica
1 : 0
Napredak
Kruševac
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
Borac
Čačak
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Čelik
Zenica
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Podrinje
Janja
1 : 0
Alfa
Modriča
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Borac
Banja Luka
4 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Kozara
Gradiška
1 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
Sutjeska
Foča
1 : 1
Drina
Zvornik
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Cement
Beočin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (ZR)
Zrenjanin
4 : 3
Dunav
Stari Banovci
Loznica
Loznica
3 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
FAP
Priboj
0 : 3
Tutin
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Grafičar
Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
IMT
Novi Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 3
BAK
Bela Crkva
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Polet (K)
Karavukovo
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
Gruža
Gruža
2 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Real
Podunavci
Apolon 2018
Kovači
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Borac 1932
Ralja
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
RSK
Rabrovo
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Budućnost
Arilje
Sevojno
Sevojno
2 : 0
LFK Mladost
Lučani
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Sloga
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Morava
Vladičin Han
Morava 1918
Ćuprija
2 : 3
Žitorađa
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
BSK
Bogovina
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Malošište
Malošište
Milutinac
Zemun
2 : 1
Torlak
Kumodraž
Sopot
Sopot
2 : 0
Napredak
Medoševac
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Delija
Mokrin
3 : 1
Rusanda
Melenci
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 3
Lipar
Lipar
ŽAK
Sombor
1 : 0
Borac 46
Obrovac
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Borac (M)
Martinci
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
Sloven
Ruma
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Sloga Bat 1924
Batočina
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
Proleter (RS)
Ravno Selo
7 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Napredak
Nadalj
0 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Rakovica
Rakovica
1 : 4
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Borac (P)
Progar
Zvezda
Konatice
2 : 0
Lisović
Lisović
Rudar
Baljevac
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Čitluk
Čitluk
0 : 1
Varvarin
Varvarin
Blagotin
Poljna
7 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
FUD
Brus
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
0 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Dunav
Banatska Palanka
4 : 4
Strela
Ivanovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Dolina
Padina
Rudar 2001
Kostolac
1 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Makce
Makce
0 : 10
Borac (K)
Klenovnik
Đerdap
Golubac
2 : 0
Obilić
Živica
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 1
Doljevac
Doljevac
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 1
Blizna
Blizna
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
BSK
Bukovče
Krivelj
Krivelj
0 : 3
OFK Bor
Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 3
Radnički (K)
Klokočevac
Zlot
Zlot
1 : 0
Branik
Štubik
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Sloga
Kobišnica
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 1
Mladost
Dračić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Banjani
Banjani
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Midžor (K)
Kalna
16.03.2019
15:00
slobodno kolo
Slobodno kolo 2
16.03.2019
15:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Trebič
Sokobanja
Kalenić
Kalenić
0 : 4
Pambukovica
Pambukovica
Mladost
Toljevac
5 : 1
Polet 57
Milutovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Morava
Kočino Selo
7 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Ursule
Ursule
3 : 1
Blagotin
Belušić
Partizan
Majur
1 : 2
Sloga
Voljavče
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Beljanica
Strmosten
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 1
Istok 63
Plana
Mladost
Vrdila
4 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
OFK Šabac
Šabac
4 : 1
Premijer
Badovinci
AFK
Ada
1 : 2
Potisje
Kanjiža
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 1
Budućnost
Gložan
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Zvizdar
Zvizdar
1 : 0
Kolubara
Liso Polje
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Burnley
Burnley
1 : 2
Leicester
Leicester
West Ham United
London
4 : 3
Huddersfield Town
Huddersfield
Athletic Club
Bilbao
2 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Huesca
Huesca
1 : 3
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Celta de Vigo
Vigo
Leganés
Leganés
0 : 2
Girona
Girona
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Hertha BSC
Berlin
2 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
Augsburg
Augsburg
3 : 1
Hannover 96
Hannover
Wolfsburg
Wolfsburg
5 : 2
Fortuna
Düsseldorf
Torino
Torino
2 : 3
Bologna
Bologna
SPAL
Ferrara
2 : 1
Roma
Roma
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 5
Sampdoria
Genova
Angers
Angers
0 : 0
Amiens SC
Amiens
Caen
Caen
0 : 5
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Dijon
Dijon
Nîmes
Nîmes
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Sloga
Zemun
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Mašinac Trejs PZP
Niš
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 3
TSC
Kanjiža
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Polet
Sivac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Voždovac
Beograd
4 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Rad
Beograd
0 : 0
Brodarac
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 0
Real Niš
Niš
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Spartak
Subotica
3 : 0
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Inđija
Inđija
1 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatibor
Čajetina
4 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Polimlje
Prijepolje
0 : 0
FAP
Priboj
Sloboda
Čačak
3 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Polet
Ljubić
5 : 0
Čačak 94
Čačak
BIP
Čačak
2 : 0
Apolon
Kraljevo
Čukarički MK
Beograd
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
5 : 1
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Inđija
Inđija
2 : 1
GFK Sloven
Ruma
Index
Novi Sad
0 : 4
Petrika
Novi Sad
FAP
Priboj
8 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Borac
Čačak
4 : 0
Gaučosi
Čačak
Kinder
Čačak
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda (U)
Užice
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
LFK Mladost
Lučani
0 : 8
Javor
Ivanjica
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Šabac
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 2
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Senjak
Valjevo
0 : 2
Mačva
Šabac
Radnički
Valjevo
1 : 2
Pčelinjo
Loznica
Drina
Ljubovija
4 : 1
Vojvode
Mionica
Savacijum
Šabac
4 : 2
OFK Osečina
Osečina
Inđija
Inđija
16.03.2019
TSC
Kanjiža
Stajićevo 2017
Stajićevo
12 : 0
Mladost
Srbobran
Voja Gačić
Pančevo
16.03.2019
Nova Kolonija
Kovin
Polet
Sivac
1 : 4
Banat
Vršac
Radnički
Obrenovac
0 : 7
OLE
Borca
Cukaricki
Beograd
3 : 2
Rad
Banjica
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Zemun
Zemun
Vozdovac
Beograd
1 : 2
Radnicki
Novi Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 2
OFK Beograd
Beograd

Košarka

FMP
Železnik
73 : 72
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
100 : 76
Mega Bemax
Beograd
Zlatibor
Čajetina
87 : 71
Vršac
Vršac
Sloboda
Užice
92 : 86
Mladost
Zemun
Tamiš
Pančevo
66 : 83
Borac
Čačak
Dunav
Stari Banovci
95 : 67
Metalac
Valjevo
Pirot
Pirot
89 : 56
Žarkovo
Beograd
Napredak Bosphorus
Aleksinac
70 : 58
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Sloga
Kraljevo
85 : 87
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
95 : 55
Vrbas
Vrbas
Konstantin
Niš
88 : 92
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Zvezdara
Beograd
65 : 54
Borča 2
Beograd
Star
Novi Ledinci
104 : 101
Omladinac
Novi Banovci
Sveti Đorđe
Žitište
78 : 62
Nova Pazova
Nova Pazova
Železničar
Inđija
70 : 66
Sloven
Ruma
Akademik
Srbobran
36 : 91
Mladost Veternik
Veternik
Sokobanja
Sokobanja
65 : 69
Actavis Academy
Leskovac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Jugbasket
Vranje
0 : 20
OKK Junior
Niš
Fair Play
Niš
92 : 62
Bor RTB
Bor
Radnički 1950
Kragujevac
75 : 69
Čačak 94
Čačak
Napredak Junior
Kruševac
112 : 66
Priboj
Priboj
Zekas 75
Rača
67 : 81
Železničar
Čačak
Požarevac
Požarevac
84 : 79
Radnički
Valjevo
Prva Petoletka
Trstenik
75 : 77
Student BB
Bajina Bašta
Radnički
Obrenovac
81 : 100
Torlak
Beograd
Slodes
Beograd
139 : 51
Žitko Basket
Beograd
Borča
Beograd
73 : 74
Barajevo
Barajevo
BKK Radnički
Beograd
96 : 61
Astra
Beograd
Play Off
Užice
71 : 38
Zvečan
Zvečan
ČA basket
Čačak
63 : 70
Mileševka
Prijepolje

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
VA 014 Bauwesen
Valjevo
1 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Loznica
Loznica
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Železničar (Bg)
Beograd
Futog
Futog
0 : 3
Niš
Niš
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Borac (St)
Starčevo
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Antena
Kruševac
Gračac
Gračac
3 : 0
Partizan
Lipljan
Putevi
Ivanjica
3 : 0
Lotus
Čačak
Partizan
Bač
3 : 2
Sombor
Sombor
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Bečej
Bečej
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Karađorđe
Topola
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Rudar
Kostolac
Junior
Bujanovac
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Mladost
Bosilegrad
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 3
Pin
Aleksinac
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 0
Stražilovo
Sremski Karlovci
Mladost 1973
Omoljica
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Sloven
Ruma
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Inđija
Inđija
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Vizura
Beograd
3 : 2
TENT
Obrenovac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Vranje
Vranje
Beograd
Beograd
3 : 0
FOK
Novi Sad
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Borac (Ča)
Čačak
Kralj
Beograd
3 : 0
Inđija
Inđija
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Sterija
Beograd
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Stampedo
Niš
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
Futog Vest
Futog
3 : 1
Partizan
Sremski Karlovci
Bambi volej
Prijepolje
3 : 2
Sloga 031
Požega
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Stopanja
Stopanja
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Tehničar (Sd)
Smederevo
0 : 3
Imlek
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Partizan 2
Beograd
1 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Dunav
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Obilić
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
Volleyland
Beograd
Fenix Čukarički
Beograd
3 : 1
Železničar
Beograd
Spas
Beograd
1 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
Vršac
Vršac
2 : 3
KI 0230
Kikinda
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Žitište
Žitište
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
CVS
Sombor
3 : 1
Spartak 2
Subotica
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Apatin
Apatin
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
Star
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
NS Tim
Novi Sad
Mladost
Novi Sad
1 : 3
Grbić
Bački Jarak
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Bečej
Bečej
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
Radnički 1977
Kragujevac
3 : 2
Sloga 2016
Batočina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Timok
Zaječar
Knjaževac 2
Knjaževac
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Spas
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
AS
Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Roda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 0
Železnik 2012
Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Sterija
Novi Beograd
AS
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Roda
Beograd
1 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
Imlek
Padinska Skela
0 : 3
Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
AS Batajnica
Batajnica
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Radnički
Novi Beograd
Pionir
Barajevo
3 : 1
Dunav
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
34 : 32
Crvena zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
37 : 22
Sloga
Požega
Rudar
Kostolac
29 : 24
Šamot 65
Arenđelovac
Partizan
Beograd
32 : 26
Kikinda
Kikinda
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 24
Spartak Vojput
Subotica
Metaloplastika
Šabac
32 : 30
Dinamo
Pančevo
Dubočica 54
Leskovac
30 : 28
Radnički 1964
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
28 : 28
Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 27
Kolubara
Lazarevac
SC Voždovac 2012
Beograd
42 : 35
Morava
Velika Plana
Jugović
Kać
23 : 20
Crvenka
Crvenka
Hercegovina
Sečanj
32 : 17
Apatin
Apatin
Sivac 69
Sivac
38 : 23
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Radnički 1958
Šid
27 : 21
Dolovo
Dolovo
Metalac Gorenje
Valjevo
22 : 18
Partizan 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
30 : 27
Sindjelić
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
24 : 29
PKB
Padinska Skela
Župa
Aleksandrovac
37 : 37
Sloga
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
27 : 44
Vlasotince
Vlasotince
Zaječar
Zaječar
41 : 17
Heba
Bujanovac
Somborelektro
Sombor
20 : 31
Potisje Pleteks
Ada
PIK Prigrevica
Prigrevica
28 : 25
Crepaja
Crepaja
Radan
Lebane
29 : 11
Progres
Svrljig
Mladost
Nova Pazova
29 : 20
Medicinar
Šabac
Bekament BB
Aranđelovac
35 : 24
Naisa
Niš
Vojvodina
Novi Sad
22 : 24
Bor RTB
Bor
Železničar
Inđija
29 : 21
Pančevo
Pančevo
Napredak 12
Kruševac
25 : 29
ORK Beograd
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
34 : 22
Sloven
Ruma
Vrbas
Vrbas
23 : 16
Pirot
Pirot
Kikinda
Kikinda
40 : 23
Jadran
Feketić
Spartak
Debeljača
26 : 17
Radnički
Bajmok
Ravangrad
Sombor
34 : 26
Dolovo (Ž)
Dolovo
Voždovac 1955 2
Beograd
22 : 28
ORK Loznica
Loznica
Radnički
Obrenovac
28 : 31
Metalac 2015
Valjevo
Dubočica
Leskovac
0 : 10
Đerdap
Kladovo
Jagodina 2
Jagodina
24 : 19
Naisa 2
Niš
Radnički
Svilajnac
20 : 23
Rtanj
Boljevac

Vaterpolo

Banjica
Beograd
11 : 11
Stari Grad
Beograd
TENT
Obrenovac
6 : 14
Beograd
Beograd
Dunav
Novi Sad
3 : 9
Zemun
Zemun
Taš
Beograd
10 : 7
Bečej
Bečej
Spartak Prozivka
Subotica
14 : 8
Singidunum
Beograd
Rasina
Kruševac
9 : 13
Novi Beograd 11. april
Beograd
Valis
Valjevo
14 : 9
ŽAK
Kikinda
Palilula
Beograd
29 : 9
Banja Luka
Banja Luka
Palilula
Beograd
8 : 12
Crvena zvezda
Beograd
Senta
Senta
8 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Taš 2000
Beograd
27 : 4
Vračar
Beograd

Futsal

Vranje
Vranje
5 : 1
Smederevo
Smederevo
Pirot
Pirot
4 : 5
Zemun Samo pravo
Zemun
Ekonomac 2
Kragujevac
7 : 4
Sopot
Sopot
Kosjerić
Kosjerić
7 : 3
Župski rubin
Prijepolje
Radnički 2010
Niš
3 : 0
Bele crkve
Kuršumlija
Gročanski
Beograd
4 : 3
Bjankoneri Futsal
Beograd
Dinamo
Pančevo
5 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Dolap
Prokuplje
7 : 4
As
Bujanovac

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
7 : 3
ECE Celje
Celje
Triglav
Kranj
13 : 2
Mladost
Zagreb

Ragbi 15

Partizan
Beograd
25 : 0
Dinamo 1954
Pančevo