XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 438 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2019


Fudbal

Provo
Provo
1 : 1
Loznica
Loznica
09.06.2019 17:30
Provo
1 : 1
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
09.06.2019 17:30
Mokra Gora
2 : 2
Proleter Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Tutin
Tutin
09.06.2019 17:30
Smederevo 1924
1 : 1
Tutin
Jedinstvo (Ub)
Ub
6 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (Ub)
6 : 1
Polet (LJ)
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Drina
Ljubovija
09.06.2019 17:30
Mladi radnik 1926
3 : 0
Drina
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
09.06.2019 17:30
Sloga 33
2 : 1
Sloga (PŽ)
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
09.06.2019 17:30
SFS Borac
4 : 0
Zaplanjac
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Car Konstantin
Niš
09.06.2019 17:30
GFK Dubočica
2 : 1
Car Konstantin
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
09.06.2019 17:30
Pukovac
2 : 0
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (P)
3 : 2
Jedinstvo (B)
Budućnost
Popovac
3 : 2
Radan
Lebane
09.06.2019 17:30
Budućnost
3 : 2
Radan
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
OFK Sinđelić
Niš
09.06.2019 17:30
Radnički (P)
3 : 1
OFK Sinđelić
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
09.06.2019 17:30
Moravac Orion
1 : 0
Trstenik PPT
Dunav
Prahovo
2 : 3
Rtanj
Boljevac
09.06.2019 17:30
Dunav
2 : 3
Rtanj
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
09.06.2019 17:30
Temnić 1924
2 : 0
Jagodina Tabane
Sloga (E)
Erdevik
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
09.06.2019 17:00
Sloga (E)
2 : 0
Radnički (Š)
Hajduk (B)
Beška
1 : 3
Sremac Vojka
Vojka
09.06.2019 17:00
Hajduk (B)
1 : 3
Sremac Vojka
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
09.06.2019 17:00
Sloga (T)
2 : 1
1. Maj Ruma
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.06.2019 17:00
Hajduk (D)
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Podunavac
Belegiš
5 : 0
Tatra
Kisač
09.06.2019 17:00
Podunavac
5 : 0
Tatra
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
9 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
09.06.2019 17:00
Podrinje
9 : 1
Hajduk (Č)
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 1
Jugović
Kać
09.06.2019 17:00
Borac (Š)
0 : 1
Jugović
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Budućnost
Mladenovo
09.06.2019 17:00
Mladost (T)
2 : 0
Budućnost
Polet (K)
Karavukovo
1 : 0
Tisa
Adorjan
09.06.2019 17:00
Polet (K)
1 : 0
Tisa
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Mladost APA
Apatin
09.06.2019 17:00
Mladost (BP)
3 : 0
Mladost APA
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
09.06.2019 17:00
OFK Vrbas
3 : 0
BSK
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
09.06.2019 17:00
Radnički 1912/FK Stanišić
3 : 0
Radnički (S)
Bajša
Bajša
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
09.06.2019 17:00
Bajša
2 : 0
Tekstilac
Bačka
Pačir
2 : 2
Crvenka
Crvenka
09.06.2019 17:00
Bačka
2 : 2
Crvenka
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
09.06.2019 17:00
Tavankut
3 : 2
Sloga (Č)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (GS)
5 : 0
Mladost (B)
Jablanica
Medveđa
3 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
09.06.2019 17:30
Jablanica
3 : 0
Tanasko Rajić
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Budućnost
Orašje
09.06.2019 17:30
OFK Brzi Brod
3 : 0
Budućnost
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
OFK Niš
Niš
09.06.2019 17:30
Balkanski
1 : 1
OFK Niš
Pčinja
Trgovište
2 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
09.06.2019 17:30
Pčinja
2 : 3
Vranjska Banja
Pusta Reka
Bojnik
3 : 2
Mladost (M)
Medoševac
09.06.2019 17:30
Pusta Reka
3 : 2
Mladost (M)
Vlasina
Vlasotince
4 : 3
Sloga
Leskovac
09.06.2019 17:30
Vlasina
4 : 3
Sloga
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 0
Morava
Vladičin Han
09.06.2019 13:00
Jedinstvo (P)
3 : 0
Morava
Sloga
Despotovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
09.06.2019 17:30
Sloga
2 : 0
Bošnjane
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Jastrebac (B)
Blace
09.06.2019 17:30
Jastrebac (VŠ)
3 : 0
Jastrebac (B)
Morava 1918
Ćuprija
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
09.06.2019 17:30
Morava 1918
1 : 2
OFK Topličanin
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Juhor
Obrež
09.06.2019 17:30
Dragocvet
2 : 0
Juhor
OFK Kosanica
Kuršumlija
9 : 0
Žitorađa
Žitorađa
09.06.2019 17:30
OFK Kosanica
9 : 0
Žitorađa
Župa
Aleksandrovac
5 : 2
Napredak (D)
Drenovac
09.06.2019 17:30
Župa
5 : 2
Napredak (D)
Rembas
Resavica
3 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
09.06.2019 17:30
Rembas
3 : 1
Jedinstvo (M)
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Levač
Rekovac
09.06.2019 17:30
OFK Lugomir
2 : 2
Levač
Majdanpek
Majdanpek
4 : 2
BSK
Bogovina
09.06.2019 17:30
Majdanpek
4 : 2
BSK
Orljane
Orljane
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
09.06.2019 17:30
Orljane
2 : 3
Hajduk Veljko
Kablovi
Zaječar
3 : 3
Brodoremont
Kladovo
09.06.2019 17:30
Kablovi
3 : 3
Brodoremont
OFK Slatina
Bor
7 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
09.06.2019 17:30
OFK Slatina
7 : 2
Rudar Alpos
Bukovik
Razanj
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
09.06.2019 17:30
Bukovik
0 : 2
Timočanin
Timok 1919
Zaječar
4 : 1
Svrljig
Svrljig
09.06.2019 17:30
Timok 1919
4 : 1
Svrljig
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
09.06.2019 17:30
Đerdap
3 : 0
Naša krila 1936
Moravica
Subotinac
1 : 2
Malošište
Malošište
09.06.2019 17:30
Moravica
1 : 2
Malošište
Torlak
Kumodraž
1 : 1
BSK Baćevac
Baćevac
09.06.2019 17:00
Torlak
1 : 1
BSK Baćevac
Komgrap
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
09.06.2019 17:00
Komgrap
3 : 1
Milutinac
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 3
Sremčica
Sremčica
09.06.2019 17:00
Studenski Grad
2 : 3
Sremčica
Sopot
Sopot
0 : 3
Budućnost
Zvečka
09.06.2019 17:00
Sopot
0 : 3
Budućnost
Hajduk
Beograd
1 : 5
Mladenovac
Mladenovac
09.06.2019 17:00
Hajduk
1 : 5
Mladenovac
Leštane
Leštane
2 : 0
Napredak
Medoševac
09.06.2019 17:00
Leštane
2 : 0
Napredak
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Borac
Lazarevac
09.06.2019 17:00
TEK Sloga
2 : 0
Borac
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 2
Turbina
Vreoci
09.06.2019 17:00
BSK Batajnica
2 : 2
Turbina
Borac (M)
Martinci
5 : 2
Železničar
Inđija
09.06.2019 17:30
Borac (M)
5 : 2
Železničar
Partizan
Vitojevci
1 : 3
Rudar
Vrdnik
09.06.2019 17:30
Partizan
1 : 3
Rudar
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Kupinovo
Kupinovo
09.06.2019 17:30
Donji Petrovci
3 : 0
Kupinovo
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Polet (NK)
Novi Karlovci
09.06.2019 17:30
Graničar 1924
2 : 1
Polet (NK)
PSK Putinci
Putinci
2 : 8
Jadran
Golubinci
09.06.2019 17:30
PSK Putinci
2 : 8
Jadran
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
09.06.2019 17:30
Sloboda (DT)
2 : 0
Budućnost
Sloven
Ruma
1 : 3
Borac (K)
Klenak
09.06.2019 17:30
Sloven
1 : 3
Borac (K)
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Napredak
Popinci
09.06.2019 17:30
Ljukovo
1 : 1
Napredak
Banja
Banja
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
09.06.2019 17:30
Banja
4 : 2
Lokomotiva
Borac
Pajsijević
3 : 0
Omladinac
Donja Rača
09.06.2019 17:30
Borac
3 : 0
Omladinac
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 1
Junkovac
Junkovac
09.06.2019 17:30
Vinča
0 : 1
Junkovac
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
09.06.2019 17:30
Plaskovac
2 : 1
Mladost MG
Sloga Bat 1924
Batočina
6 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
09.06.2019 17:30
Sloga Bat 1924
6 : 1
Mladi rudar 1954
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
ŽSK
Žirovnica
09.06.2019 17:30
Prvi srpski ustanak
1 : 1
ŽSK
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
09.06.2019 18:00
Fruškogorski partizan
1 : 3
Omladinac
Miletić
Mošorin
1 : 4
Bačka
Đurđevo
09.06.2019 18:00
Miletić
1 : 4
Bačka
ŽSK
Žabalj
2 : 5
Jedinstvo
Rumenka
09.06.2019 18:00
ŽSK
2 : 5
Jedinstvo
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
09.06.2019 18:00
Šajkaš 1908
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Petrovaradin
Petrovaradin
5 : 0
OFK Sirig
Sirig
09.06.2019 18:00
Petrovaradin
5 : 0
OFK Sirig
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Slavija
Novi Sad
09.06.2019 18:00
Fruškogorac
2 : 3
Slavija
Mladost
Novi Sad
3 : 2
TSK
Temerin
09.06.2019 18:00
Mladost
3 : 2
TSK
Javor
Sladaja
4 : 2
Kolare
Kolare
09.06.2019 18:00
Javor
4 : 2
Kolare
Hajduk
Čepure
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
09.06.2019 18:00
Hajduk
1 : 2
Mladost (D)
Kušiljevo
Kušiljevo
6 : 2
Juhor
Glavinci
09.06.2019 18:00
Kušiljevo
6 : 2
Juhor
Napredak
Zlatovo
0 : 2
Partizan
Glogovac
09.06.2019 18:00
Napredak
0 : 2
Partizan
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
09.06.2019 18:00
Omladinac
3 : 2
OFK Bratstvo
OFK Batinac
Batinac
8 : 6
Bratstvo
Međureč
09.06.2019 18:00
OFK Batinac
8 : 6
Bratstvo
Resavac
Subotica
9 : 2
Mladost (S)
Sikirica
09.06.2019 18:00
Resavac
9 : 2
Mladost (S)
Srem
Jakovo
4 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
09.06.2019 17:00
Srem
4 : 0
Balkan Mirijevo
Borac (P)
Progar
3 : 1
Zmaj
Zemun
09.06.2019 17:00
Borac (P)
3 : 1
Zmaj
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
09.06.2019 17:00
Poštar Zvezdara
2 : 0
Borac (O)
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Institut
Zemun Polje
09.06.2019 17:00
Dunav
0 : 0
Institut
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 2
Crvenka
Borča
09.06.2019 17:00
PKB Kovilovo
5 : 2
Crvenka
Atakante
Beograd
1 : 2
Rakovica
Rakovica
09.06.2019 17:00
Atakante
1 : 2
Rakovica
Sinđelić
Ugrinovci
4 : 3
Šumadinac
Bečmen
09.06.2019 17:00
Sinđelić
4 : 3
Šumadinac
Kosmaj
Ralja
9 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
09.06.2019 17:00
Kosmaj
9 : 1
Selo Mladenovac
Pudarci
Pudarci
0 : 2
Boleč
Boleč
09.06.2019 17:00
Pudarci
0 : 2
Boleč
Dunavac
Grocka
1 : 1
Kosmajac
Koraćica
09.06.2019 17:00
Dunavac
1 : 1
Kosmajac
Šumadija
Jagnjilo
6 : 3
Kovačevac
Kovačevac
09.06.2019 17:00
Šumadija
6 : 3
Kovačevac
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
09.06.2019 17:00
Vrčin
3 : 0
Velika Krsna
Ropočevo
Ropočevo
5 : 2
Rabrovac
Rabrovac
09.06.2019 17:00
Ropočevo
5 : 2
Rabrovac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 2
Ozrem
Ozrem
09.06.2019 17:30
Backovac Junajted
1 : 2
Ozrem
Napredak
Svračkovci
0 : 4
Jedinstvo (P)
Puhovo
09.06.2019 17:30
Napredak
0 : 4
Jedinstvo (P)
Parmenac
Parmenac
3 : 4
Zadrugar
Donja Trepča
09.06.2019 17:30
Parmenac
3 : 4
Zadrugar
Omladinac
Zablaće
5 : 4
Rakova
Rakova
09.06.2019 17:30
Omladinac
5 : 4
Rakova
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Spartak
Trnava
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (GG)
2 : 0
Spartak
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 3
Mladost
Preljina
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (K)
1 : 3
Mladost
Slatina
Slatina
1 : 0
Rudar
Bresnica
09.06.2019 17:30
Slatina
1 : 0
Rudar
Ovčar
Markovica
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
09.06.2019 17:30
Ovčar
3 : 1
Lunjevica
Radnik
Ušće
5 : 1
Lasta
Vitkovac
09.06.2019 18:00
Radnik
5 : 1
Lasta
Napredak
Gračac
5 : 0
Gruža
Vitanovac
09.06.2019 18:00
Napredak
5 : 0
Gruža
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
09.06.2019 18:00
Omladinac
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mataruge
Mataruge
09.06.2019 18:00
Granit
1 : 1
Mataruge
Ribnica
Jovac
2 : 0
Budućnost
Konarevo
09.06.2019 18:00
Ribnica
2 : 0
Budućnost
Stubal
Stubal
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
09.06.2019 18:00
Stubal
0 : 3
OFK Ras
Proleter
Pečenog
5 : 2
Ibar
Mataruška Banja
09.06.2019 18:00
Proleter
5 : 2
Ibar
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
13. April
Lomnica
09.06.2019 17:30
Sloga (Ć)
0 : 2
13. April
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 5
Šanac
Šanac
09.06.2019 17:30
Poljoprivrednik
2 : 5
Šanac
Čitluk
Čitluk
1 : 4
Sloga (M)
Majdevo
09.06.2019 17:30
Čitluk
1 : 4
Sloga (M)
Blagotin
Poljna
3 : 0
Varvarin
Varvarin
09.06.2019 17:30
Blagotin
3 : 0
Varvarin
Kupci
Kupci
8 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
09.06.2019 17:30
Kupci
8 : 4
Ribnik
Jedinstvo 1936
Kruševac
6 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
09.06.2019 17:30
Jedinstvo 1936
6 : 1
Donji Kopaonik
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
09.06.2019 17:30
Mačkovac
3 : 0
Vinogradar
Meševo
Meševo
3 : 1
FUD
Brus
09.06.2019 17:30
Meševo
3 : 1
FUD
Mladi Borac
Dublje
3 : 4
Sloga (BO)
Bogosavac
09.06.2019 18:00
Mladi Borac
3 : 4
Sloga (BO)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
09.06.2019 18:00
Sloga (LŠ)
2 : 2
Cer
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
09.06.2019 18:00
Podrinje
3 : 2
Hajduk Stanko
Mladost (PR)
Prnjavor
5 : 1
Karađorđe
Mišar
09.06.2019 18:00
Mladost (PR)
5 : 1
Karađorđe
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 3
Sindjelić
Lipnica
09.06.2019 18:00
Dušan Silni
0 : 3
Sindjelić
Duško
Klenje
3 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
09.06.2019 18:00
Duško
3 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
09.06.2019 18:00
Jedinstvo 1945 (VL)
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
09.06.2019 18:00
Mladost (DD)
3 : 0
Jevremovac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 4
Dunav
Banatska Palanka
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (V)
3 : 4
Dunav
Partizan (U)
Uljma
2 : 3
Radnički (B)
Baranda
09.06.2019 17:30
Partizan (U)
2 : 3
Radnički (B)
Jugoslavija
Jabuka
4 : 3
Strela
Ivanovo
09.06.2019 17:30
Jugoslavija
4 : 3
Strela
Borac (St)
Starčevo
2 : 2
Vulturul
Grebenac
09.06.2019 17:30
Borac (St)
2 : 2
Vulturul
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Dolina
Padina
09.06.2019 17:30
Partizan (G)
1 : 2
Dolina
Potporanj
Potporanj
8 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
09.06.2019 17:30
Potporanj
8 : 0
Vojvodina (S)
Spartak 1911
Debeljača
5 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
09.06.2019 17:30
Spartak 1911
5 : 0
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Polet
Izbište
09.06.2019 17:30
Sloga (BNS)
3 : 0
Polet
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Rudar 2001
Kostolac
09.06.2019 17:30
Rudar (K)
3 : 2
Rudar 2001
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
09.06.2019 17:30
Polet (SD)
3 : 0
Pomoravlje
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
09.06.2019 17:30
Budućnost
2 : 1
Omladinac (Š)
Makce
Makce
0 : 5
Trgovački
Petrovac na Mlavi
09.06.2019 17:30
Makce
0 : 5
Trgovački
Železničar
Požarevac
1 : 1
Borac (Ž)
Žabari
09.06.2019 17:30
Železničar
1 : 1
Borac (Ž)
Đerdap
Golubac
4 : 0
Borac (K)
Klenovnik
09.06.2019 17:30
Đerdap
4 : 0
Borac (K)
Sloga (B)
Burovac
1 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
09.06.2019 17:30
Sloga (B)
1 : 1
Mlava (ML)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 2
Obilić
Živica
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (Lj)
2 : 2
Obilić
Radnički 1947
Čapljinac
8 : 3
Sloga
Korman
09.06.2019 17:30
Radnički 1947
8 : 3
Sloga
Padina
Padina
2 : 1
Doljevac
Doljevac
09.06.2019 17:30
Padina
2 : 1
Doljevac
Moravac
Zaplanjska Toponica
1 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
09.06.2019 17:30
Moravac
1 : 2
Morava (Ž)
Elid
Donji Dušnik
0 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
09.06.2019 17:30
Elid
0 : 3
OFK Napredak 1929
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Radnički 1924
Kočane
09.06.2019 17:30
Zemljoradnik
3 : 0
Radnički 1924
Mladost (B)
Batušinac
4 : 1
Moravac
Čečina
09.06.2019 17:30
Mladost (B)
4 : 1
Moravac
Napredak 2012
Krušje
3 : 1
Naisus 1977
Rožina
09.06.2019 17:30
Napredak 2012
3 : 1
Naisus 1977
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 4
Palilula
Aleksinac
09.06.2019 17:30
Crvena zvezda
2 : 4
Palilula
Polet
Trnovče
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
09.06.2019
Polet
2 : 0
Osipaonica
Podunavac
Udovice
2 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
09.06.2019
Podunavac
2 : 0
Crvena zvezda
Proleter 1947
Vranovo
0 : 3
SASK
Saraorci
09.06.2019
Proleter 1947
0 : 3
SASK
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 3
Sloga (M)
Miloševac
09.06.2019
Sloga (L)
2 : 3
Sloga (M)
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 2
Pobeda
Golobok
09.06.2019
Železničar Kusadak
2 : 2
Pobeda
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
09.06.2019 17:30
Poreč
2 : 1
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
BSK
Bukovče
09.06.2019 17:30
Nemetali
4 : 1
BSK
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 5
Bor 1919
Bor
09.06.2019 17:30
Šarbanovac
0 : 5
Bor 1919
Polom
Leskovo
3 : 0
Ključ
Podvrška
09.06.2019 17:30
Polom
3 : 0
Ključ
Zlot
Zlot
2 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
09.06.2019 17:30
Zlot
2 : 1
Radnički (K)
Sloga
Kobišnica
1 : 3
Branik
Štubik
09.06.2019 17:30
Sloga
1 : 3
Branik
Perućac
Perućac
0 : 6
Jasen
Brodarevo
09.06.2019 17:00
Perućac
0 : 6
Jasen
Jedinstvo
Kalenić
4 : 2
Polet
Rasna
09.06.2019 17:00
Jedinstvo
4 : 2
Polet
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
09.06.2019 17:00
Crnokosa
1 : 0
Omladinac
Sečica
Seča reka
1 : 5
Ariljska rampa
Požega
09.06.2019 17:00
Sečica
1 : 5
Ariljska rampa
Ježevica
Ježevica
4 : 2
Lazarica
Prilipac
09.06.2019 17:00
Ježevica
4 : 2
Lazarica
Prvi partizan
Užice
5 : 0
Lauš
Lopaš
09.06.2019 17:00
Prvi partizan
5 : 0
Lauš
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 5
Čekmin
Čekmin
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (G)
4 : 5
Čekmin
Bobište
Bobište
2 : 4
Progres
Ladovica
09.06.2019 17:30
Bobište
2 : 4
Progres
Umac
Miroševce
2 : 0
OFK Brza
Brza
09.06.2019 17:30
Umac
2 : 0
OFK Brza
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 4
Mladost 1959
Vinarce
09.06.2019 17:30
Kumarevo 65
0 : 4
Mladost 1959
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
09.06.2019 17:30
OFK Morava
1 : 2
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
2 : 3
Mladi borac
Živkovo
09.06.2019 17:30
Polet
2 : 3
Mladi borac
Vučje
Vučje
2 : 2
Sloga
Lipovica
09.06.2019 17:30
Vučje
2 : 2
Sloga
Šumadija
Razgojna
3 : 5
Železničar
Brestovac
09.06.2019 17:30
Šumadija
3 : 5
Železničar
Malinik
Podgorac
2 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
09.06.2019 18:00
Malinik
2 : 0
OFK Rtanj
Sloga (M)
Minićevo
3 : 4
Omladinac
Grezna
09.06.2019 18:00
Sloga (M)
3 : 4
Omladinac
Midžor (K)
Kalna
3 : 0
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
09.06.2019 18:00
Midžor (K)
3 : 0
Bučje Podvis
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
6 : 5
Velika Jasikova
Velika Jasikova
09.06.2019 18:00
OFK Knjaz
6 : 5
Velika Jasikova
OFK 019
Zaječar
3 : 0
Trebič
Sokobanja
09.06.2019 18:00
OFK 019
3 : 0
Trebič
Graničar
Veliki Izvor
4 : 1
Kosovo
Zvezdan
09.06.2019 18:00
Graničar
4 : 1
Kosovo
Osnić
Osnić
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
09.06.2019 18:00
Osnić
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
09.06.2019 17:30
Stevan Nešticki
1 : 0
Omladinac (GK)
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
09.06.2019 17:30
Vulkan 1963
2 : 0
Sloboda
Proleter
Donja Vrežina
3 : 4
Mladost (DK)
Donji Komren
09.06.2019 17:30
Proleter
3 : 4
Mladost (DK)
Budućnost
Prva Kutina
2 : 4
Crvena zastava
Hum
09.06.2019 17:30
Budućnost
2 : 4
Crvena zastava
Rudar
Jelašnica
4 : 2
Palilulac
Niš
09.06.2019 11:00
Rudar
4 : 2
Palilulac
Morava
Krušce
0 : 2
Mladost (L)
Lalinac
09.06.2019 17:30
Morava
0 : 2
Mladost (L)
Čegar 2013
Kamenica
2 : 4
Vrtište
Vrtište
09.06.2019 17:30
Čegar 2013
2 : 4
Vrtište
Joševa
Joševa
4 : 6
Pambukovica
Pambukovica
09.06.2019 17:00
Joševa
4 : 6
Pambukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
7 : 0
Kalenić
Kalenić
09.06.2019 17:00
Dimitrije Tucović
7 : 0
Kalenić
Mladost
Vračević
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
09.06.2019 17:00
Mladost
2 : 2
Gunjevac
Crvena Jabuka
Ub
6 : 0
Vrelo
Vrelo
09.06.2019 17:00
Crvena Jabuka
6 : 0
Vrelo
Rudar
Radljevo
3 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
09.06.2019 17:00
Rudar
3 : 1
Polet (DL)
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Čučuge
Čučuge
09.06.2019 17:00
OFK Paljuvi
3 : 0
Čučuge
Polet (T)
Takovo
2 : 0
Šarbane
Šarbane
09.06.2019 17:00
Polet (T)
2 : 0
Šarbane
Sloga
Ratari
1 : 3
Borac
Ušće
09.06.2019 17:30
Sloga
1 : 3
Borac
Skela
Skela
4 : 2
Belo Polje
Belo Polje
09.06.2019 17:30
Skela
4 : 2
Belo Polje
Posavina
Stubline
5 : 3
Rvati
Obrenovac
09.06.2019 17:30
Posavina
5 : 3
Rvati
Susek
Susek
4 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
09.06.2019 18:00
Susek
4 : 0
Jedinstvo
Vinogradar
Ledinci
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
09.06.2019 18:00
Vinogradar
4 : 0
Hajduk
Titel
Titel
2 : 0
Moskva
Budisava
09.06.2019 18:00
Titel
2 : 0
Moskva
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Janošik
Janošik
09.06.2019 17:30
Karaš (K)
4 : 2
Janošik
Sloga (M)
Margita
0 : 4
Hajdučica
Hajdučica
09.06.2019 17:30
Sloga (M)
0 : 4
Hajdučica
Ševac
Kusić
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
09.06.2019 17:30
Ševac
1 : 2
Budućnost (A)
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 2
Ratar
Kruščica
09.06.2019 17:30
Karaš (J)
1 : 2
Ratar
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
09.06.2019 17:30
Vojvodina (CC)
3 : 0
Vinogradar
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
09.06.2019 17:30
Partizan (K)
3 : 2
Borac (VG)
Dobrica
Dobrica
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
09.06.2019 17:30
Dobrica
1 : 2
Borac (VS)
Garevina
Garevina
2 : 1
Mladost
Toljevac
09.06.2019 17:30
Garevina
2 : 1
Mladost
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Omladinac
Pojate
09.06.2019 17:30
Stari Trstenik
3 : 1
Omladinac
Ušće
Grad Stalać
4 : 2
Polet 57
Milutovac
09.06.2019 17:30
Ušće
4 : 2
Polet 57
14. Oktobar
Izbenica
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
09.06.2019 17:30
14. Oktobar
3 : 0
Beli Orlovi
Gradina
Pejovac
3 : 2
Rubin
Donji Stupanj
09.06.2019 17:30
Gradina
3 : 2
Rubin
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Borac
Gornji Katun
09.06.2019 17:30
Sloga (D)
3 : 1
Borac
Sloga (L)
Lozna
0 : 3
Trudbenik
Stalać
09.06.2019 17:30
Sloga (L)
0 : 3
Trudbenik
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
09.06.2019 17:30
Kamenorezac 76
1 : 1
Velika Drenova
15. Avgust 1950
Lomnica
5 : 2
Beljanica
Strmosten
09.06.2019 18:00
15. Avgust 1950
5 : 2
Beljanica
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 2
Rakac Stave
Stave
09.06.2019 17:00
Žabari
2 : 2
Rakac Stave
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Komanice
Komanice
09.06.2019 17:00
Rajac
2 : 1
Komanice
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
09.06.2019 17:00
Junior Novo Naselje
3 : 1
Milenko Pavlović
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
09.06.2019 17:00
Lukavac
3 : 0
Jadar 2013
Borac
Rajković
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
09.06.2019 17:00
Borac
3 : 0
Mladost (VK)
Mladost (L)
Latković
0 : 3
Polet
Popučke
09.06.2019 17:00
Mladost (L)
0 : 3
Polet
Popadić
Popadić
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
09.06.2019 17:00
Popadić
1 : 1
Stari drugari
13. Maj
Zemun
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
09.06.2019 11:00
13. Maj
1 : 2
Rekreativo 011
Sparta Železnik
Železnik
1 : 2
Busije
Zemun
09.06.2019 18:00
Sparta Železnik
1 : 2
Busije
Penjarol
Beograd
1 : 8
Mladi Proleter
Beograd
09.06.2019 10:00
Penjarol
1 : 8
Mladi Proleter
Umka
Umka
2 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
09.06.2019 17:00
Umka
2 : 0
Novi Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 3
BUSK
Beograd
09.06.2019 17:00
Dedinje
0 : 3
BUSK
011
Beograd
5 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
09.06.2019 17:00
011
5 : 1
Šećeranac Ada
Zuce
Zuce
2 : 1
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
09.06.2019 17:00
Zuce
2 : 1
PKB Padinska Skela
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Avala
Beli Potok
09.06.2019 17:00
Pionir
3 : 0
Avala
Sveti Stefan
Slanci
0 : 6
Siti Sport Klub
Beograd
09.06.2019 17:00
Sveti Stefan
0 : 6
Siti Sport Klub
Poštar
Beograd
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
09.06.2019 17:00
Poštar
1 : 0
Heroj Polet
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
09.06.2019 17:00
Pinosava
3 : 0
Lepušnica
Mladost
Buđanovci
0 : 2
Napredak
Žarkovac
09.06.2019 17:00
Mladost
0 : 2
Napredak
BSK
Bešenovo
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
09.06.2019 17:00
BSK
0 : 0
Hajduk
Sloga (Č)
Čalma
0 : 2
Krušedol
Krušedol
09.06.2019 17:00
Sloga (Č)
0 : 2
Krušedol
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
09.06.2019 17:00
Donji Srem 2015
3 : 0
OFK Bikić
Sloga (V)
Voganj
3 : 2
Fruška Gora
Ruma
09.06.2019 17:00
Sloga (V)
3 : 2
Fruška Gora
Graničar
Obrež
1 : 2
Šumar
Ogar
09.06.2019 17:00
Graničar
1 : 2
Šumar
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
09.06.2019 17:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 1
Obilić 1993
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
09.06.2019 17:00
Fruškogorac
1 : 2
Mitros
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 4
Rudar 2012
Babe
09.06.2019 14:00
Nemenikuće
1 : 4
Rudar 2012
Stojnik
Stojnik
1 : 0
Popović
Popovići
09.06.2019 17:00
Stojnik
1 : 0
Popović
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 3
Mladost (G)
Guberevac
09.06.2019 17:00
Mladost (MI)
4 : 3
Mladost (G)
Djurinci
Đurinci
4 : 4
Vis
Parcani
09.06.2019 14:00
Djurinci
4 : 4
Vis
Vojvoda
Dučina
5 : 1
Sibnica
Sibnica
09.06.2019 17:00
Vojvoda
5 : 1
Sibnica
OFK Rogača
Rogača
8 : 2
OFK Slatina
Slatina
09.06.2019 14:00
OFK Rogača
8 : 2
OFK Slatina
Partizan
Vrba
3 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
09.06.2019 17:00
Partizan
3 : 4
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Progorelica
Progorelica
09.06.2019 15:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
Progorelica
Mladi radnik 1925
Grdica
4 : 0
Mineral 2015
Rudno
09.06.2019 16:00
Mladi radnik 1925
4 : 0
Mineral 2015
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Sloga (M)
Milatovac
09.06.2019 17:30
Mladost (R)
1 : 2
Sloga (M)
Guncate
Guncati
1 : 8
Velika Mostanica
Velika Mostanica
09.06.2019 17:00
Guncate
1 : 8
Velika Mostanica
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 0
Beljina
Beljina
09.06.2019 17:00
Veliki Borak
3 : 0
Beljina
B 2000
Aranđelovac
3 : 2
Ranilović
Ranilović
09.06.2019 11:00
B 2000
3 : 2
Ranilović
Radnički
Pertate
1 : 1
Moravac
Pečenjevce
09.06.2019 17:30
Radnički
1 : 1
Moravac
Real
Donja Jajina
3 : 0
Todorovce
Todorovce
09.06.2019 17:30
Real
3 : 0
Todorovce
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
09.06.2019 17:30
Sloboda
2 : 0
Bratstvo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 2
BSK
Belanovce
09.06.2019 17:30
Veliko Trnjane
1 : 2
BSK
Radnik Sušica
Kukulovce
3 : 0
Mladost (B)
Batulovce
09.06.2019 17:30
Radnik Sušica
3 : 0
Mladost (B)
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
09.06.2019 17:30
Milanovo
3 : 0
Marjan MB
Plantaža
Donje Stopanje
6 : 0
Lemind 1953
Leskovac
09.06.2019 17:30
Plantaža
6 : 0
Lemind 1953
Gradac
Konopnica
2 : 3
Jedinstvo (Š)
Šišava
09.06.2019 17:30
Gradac
2 : 3
Jedinstvo (Š)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 0
Cer
Petkovica
09.06.2019 18:00
Budućnost (PD)
1 : 0
Cer
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 3
Drina
Badovinci
09.06.2019 18:00
Torpedo 1924
4 : 3
Drina
Gorki
Glušci
3 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
09.06.2019 18:00
Gorki
3 : 2
Napredak
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 1
Majur
Majur
09.06.2019 18:00
Zadrugar
2 : 1
Majur
Premijer
Badovinci
2 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
09.06.2019 18:00
Premijer
2 : 2
Sloboda
Milicionar
Bogatić
2 : 2
OFK Šabac
Šabac
09.06.2019 18:00
Milicionar
2 : 2
OFK Šabac
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Tornjoš
Tornjoš
09.06.2019 17:00
Potisje
0 : 1
Tornjoš
Tisa
Padej
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
09.06.2019 17:00
Tisa
3 : 0
Hajduk
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 2
Šampion
Orom
09.06.2019 17:00
Slavija
2 : 2
Šampion
Bačka
Mol
4 : 0
AFK
Ada
09.06.2019 17:00
Bačka
4 : 0
AFK
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 3
Graničar
Đala
09.06.2019 17:00
Jedinstvo (M)
0 : 3
Graničar
Tromedja
Majdan
1 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
09.06.2019 17:00
Tromedja
1 : 3
Horgoš 1911
Čoka
Čoka
4 : 0
Jadran
Sanad
09.06.2019 17:00
Čoka
4 : 0
Jadran
Budućnost
Gložan
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
09.06.2019 18:15
Budućnost
2 : 1
Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
7 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
09.06.2019 18:15
Naša Zvezda
7 : 0
Bačka 1945
Krivanj
Selenča
6 : 1
Borac
Vizić
09.06.2019 18:15
Krivanj
6 : 1
Borac
Neštin
Neštin
3 : 1
Bačka (D)
Despotovo
09.06.2019 18:15
Neštin
3 : 1
Bačka (D)
Mladost
Mali Bač
6 : 0
Slavija
Bođani
09.06.2019 18:15
Mladost
6 : 0
Slavija
Desine
Desine
3 : 0
Polet (V)
Voluja
09.06.2019 17:30
Desine
3 : 0
Polet (V)
Sloga (L)
Lučica
4 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
09.06.2019 17:30
Sloga (L)
4 : 1
Žika Marković Uča
Dizel
Bare
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
09.06.2019 17:30
Dizel
3 : 1
Sloga (M)
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 1
Polet (B)
Bikinje
09.06.2019 17:30
Napredak 1934
1 : 1
Polet (B)
Napredak (P)
Poljana
9 : 1
Stig 1955
Beranje
09.06.2019 17:30
Napredak (P)
9 : 1
Stig 1955
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 1
Vihor
Маljurevac
09.06.2019 17:30
Žitkovica 2017
2 : 1
Vihor
Sirakovo
Sirakovo
0 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
09.06.2019 17:30
Sirakovo
0 : 0
Mladost (B)
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
09.06.2019 17:30
Bata Bulić
3 : 2
Rade Milošević
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
09.06.2019 17:30
Zadrugar (T)
3 : 0
Jedinstvo (K)
BSK
Bošnjak
3 : 2
Integral
Batuša
09.06.2019 17:30
BSK
3 : 2
Integral
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
09.06.2019 17:30
Napredak 1936
3 : 0
Omladinac (B)
Jasenovac
Krepoljin
0 : 1
Napredak (S)
Simićevo
09.06.2019 17:30
Jasenovac
0 : 1
Napredak (S)
Manastirica
Manastirica
2 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
09.06.2019 17:30
Manastirica
2 : 3
Sloga 1952
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Borac (A)
Arapovac
09.06.2019 17:30
Strmovo
1 : 1
Borac (A)
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 3
Bistrica
Bistrica
09.06.2019 17:30
Šumadija (MC)
0 : 3
Bistrica
Mladi Borac
Županjac
3 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
09.06.2019 17:30
Mladi Borac
3 : 2
Mladost (Č)
Vreoci
Vreoci
2 : 1
Petka
Petka
09.06.2019 17:30
Vreoci
2 : 1
Petka
Sloga
Lukavica
1 : 1
Polet
Mirosaljci
09.06.2019 17:30
Sloga
1 : 1
Polet
Morava (K)
Katrga
3 : 2
Budućnost
Stančići
09.06.2019
Morava (K)
3 : 2
Budućnost
BIP
Čačak
8 : 1
Čačak 94
Čačak
09.06.2019
BIP
8 : 1
Čačak 94
Prijatelji
Čačak
5 : 0
Planinac
Vujetinci
09.06.2019 11:00
Prijatelji
5 : 0
Planinac
Mršinci
Mršinci
3 : 1
Mladost (A)
Atenica
09.06.2019 11:00
Mršinci
3 : 1
Mladost (A)
Mladost
Mali Suvodol
3 : 1
Rongo Siti
Pirot
09.06.2019 17:30
Mladost
3 : 1
Rongo Siti
Napredak
Izvor
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
09.06.2019 17:30
Napredak
3 : 0
Lokomotiva
Nišavac
Staničenje
6 : 3
Pobeda
Držina
09.06.2019 17:30
Nišavac
6 : 3
Pobeda
Sloboda
Rasnica
6 : 1
Temac
Temska
09.06.2019 17:30
Sloboda
6 : 1
Temac
Zvezda
Blato
9 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
09.06.2019 17:30
Zvezda
9 : 1
Veliki Suvodol
Voćar
Kotraža
0 : 3
Bratstvo
Dljin
09.06.2019 17:30
Voćar
0 : 3
Bratstvo
Radnički
Turica
0 : 3
Jelica
Goračići
09.06.2019 17:30
Radnički
0 : 3
Jelica
Brezova
Brezova
3 : 4
Gorušica
Viča
09.06.2019 17:30
Brezova
3 : 4
Gorušica
Gradina
Rti
1 : 5
Prilike
Prilike
09.06.2019 17:30
Gradina
1 : 5
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 3
Dedinje Junajted
Guča
09.06.2019 17:30
Vrelo
4 : 3
Dedinje Junajted
Konjuh
Konjuh
0 : 1
Zdravinje
Zdravinje
09.06.2019 17:30
Konjuh
0 : 1
Zdravinje
Rasina
Vitanovac
4 : 3
Bukovica
Bukovica
09.06.2019 17:30
Rasina
4 : 3
Bukovica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
7 : 3
Čarapan
Kruševac
09.06.2019 17:30
Gornji Stepoš
7 : 3
Čarapan
Sebečevac
Sebečevac
5 : 2
Naupare
Naupare
09.06.2019 17:30
Sebečevac
5 : 2
Naupare
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 4
Mladost VPD
Kruševac
09.06.2019 17:30
Mudrakovac
3 : 4
Mladost VPD
Žabare
Žabare
3 : 0
Parunovac
Parunovac
09.06.2019 17:30
Žabare
3 : 0
Parunovac
Divostin
Kragujevac
4 : 3
Maršić
Maršić
09.06.2019 17:30
Divostin
4 : 3
Maršić
Košutnjak
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
09.06.2019 17:30
Košutnjak
3 : 1
Seljak
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
09.06.2019 17:30
Kolonija
2 : 0
Sloga Lužnice 2016
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
09.06.2019 17:30
Bratstvo 1975
3 : 1
OFK Žeželj
Ćava
Grošnica
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
09.06.2019 17:30
Ćava
2 : 1
Vinogradi DB
Napredak
Gornja Dobrinja
5 : 0
Blagaja
Rupeljevo
09.06.2019 14:30
Napredak
5 : 0
Blagaja
Duškovci
Duškovci
3 : 5
Avijatičar
Vranjani
09.06.2019 17:30
Duškovci
3 : 5
Avijatičar
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
09.06.2019 17:30
Trešnjica
3 : 0
Plavi Tok
Gorobilje
Gorobilje
3 : 3
Bakionica
Bakionica
09.06.2019 17:30
Gorobilje
3 : 3
Bakionica
Glumač
Glumač
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
09.06.2019 14:00
Glumač
4 : 2
Dobrinjac
Aluminjum
Niš
6 : 0
Rujnik
Rujnik
09.06.2019 17:30
Aluminjum
6 : 0
Rujnik
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 1
Supovac
Supovac
09.06.2019 17:30
Čegar 1946
4 : 1
Supovac
Radnički 1936
Trupale
5 : 1
Spartak
Sićevo
09.06.2019 17:30
Radnički 1936
5 : 1
Spartak
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 1
Durlan Siti
Niš
09.06.2019 17:30
Jasenovik 2018
3 : 1
Durlan Siti
Delijski Vis
Niš
7 : 1
Sloga 1948
Malča
09.06.2019 17:30
Delijski Vis
7 : 1
Sloga 1948
Grkinja
Grkinja
0 : 1
Taskovići
Taskovići
09.06.2019 17:30
Grkinja
0 : 1
Taskovići
Pobeda
Rusna
6 : 2
Knežica
Knežica
09.06.2019 17:30
Pobeda
6 : 2
Knežica
Podunavac
Ritopek
6 : 2
Hajduk
Kamendol
09.06.2019 17:00
Podunavac
6 : 2
Hajduk
Dragojevac
Dragojevac
4 : 1
Mrovska
Mrovska
09.06.2019 11:00
Dragojevac
4 : 1
Mrovska
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Sparta
Kaona
09.06.2019 11:00
Verko
3 : 1
Sparta
Petrovac 74
Kujavica
4 : 0
Polet
Jalovik
09.06.2019 11:00
Petrovac 74
4 : 0
Polet
Torpedo
Lojanice
1 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
09.06.2019 11:00
Torpedo
1 : 4
Mladost 2013
Hajduk
Debrc
7 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
09.06.2019 11:00
Hajduk
7 : 3
Skupljen 2013
Popovac
Popovac
0 : 6
Donja Mutnica
Donja Mutnica
09.06.2019 17:30
Popovac
0 : 6
Donja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
6 : 1
ISK Izvor
Izvor
09.06.2019 17:30
Šumadija
6 : 1
ISK Izvor
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 0
Heroj
Busilovac
09.06.2019 17:30
OFK Juhor 2016
3 : 0
Heroj
Razvitak
Mirilovac
1 : 1
Radnik
Davidovac
09.06.2019 17:30
Razvitak
1 : 1
Radnik
Budućnost
Lebina
3 : 2
Jedinstvo
Ratare
09.06.2019 17:30
Budućnost
3 : 2
Jedinstvo
Napredak
Svojnovo
0 : 1
BSK Buljane
Buljane
09.06.2019 17:30
Napredak
0 : 1
BSK Buljane
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
09.06.2019 11:00
FSU Borac 2018
2 : 0
Mladost (DL)
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
6 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
09.06.2019 11:00
SU Donja Lomnica
6 : 2
Gornje Sinkovce
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 6
OFK Jelen
Jelenča
09.06.2019 11:00
Jedinstvo
0 : 6
OFK Jelen
Mladost Slatina
Slatina
3 : 3
Cerić
Miokus
09.06.2019 11:00
Mladost Slatina
3 : 3
Cerić
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 5
OFK Varna
Varna
09.06.2019 11:00
Rudar
2 : 5
OFK Varna
Galeb
Cerovac
2 : 3
Korman
Korman (Šabac)
09.06.2019 11:00
Galeb
2 : 3
Korman
Žabar
Žabar
1 : 3
Volujac
Volujac
09.06.2019 11:00
Žabar
1 : 3
Volujac
Omladinac
Bunar
4 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
09.06.2019 18:30
Omladinac
4 : 2
Domaćin
GFK Tabane
Jagodina
0 : 3
Trnava
Trnava
09.06.2019 18:30
GFK Tabane
0 : 3
Trnava
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
09.06.2019 18:30
Dobra Voda
2 : 1
Dražmirovac
Mladost
Bukovče
1 : 2
Napredak
Staro Lanište
09.06.2019 18:30
Mladost
1 : 2
Napredak
Belica
Belica
4 : 4
Crni Vrh
Deonica
09.06.2019 18:30
Belica
4 : 4
Crni Vrh
Budućnost 1995
Slatina
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
09.06.2019 11:00
Budućnost 1995
2 : 0
Jedinstvo
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 0
Vukona
Vukona
09.06.2019 11:00
OFK Stublenica
2 : 0
Vukona
Murgaš
Murgaš
3 : 1
Sloga
Vrhovine
09.06.2019 11:00
Murgaš
3 : 1
Sloga
Kolubara
Liso Polje
4 : 0
OFK Takovo
Takovo
09.06.2019 11:00
Kolubara
4 : 0
OFK Takovo
Brgule
Brgule
1 : 5
Omladinac
Kalinovac
09.06.2019 11:00
Brgule
1 : 5
Omladinac
Partizan
Draževac
3 : 0
Trstenica
Trstenica
09.06.2019 17:30
Partizan
3 : 0
Trstenica
Ljubinić
Ljubinić
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
09.06.2019 12:00
Ljubinić
3 : 0
Crvena Zastava
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 4
Mali korak
Oglađenovac
09.06.2019 11:00
Sloga Gorić
2 : 4
Mali korak
Bujačić
Valjevo
0 : 7
Dračić 2018
Dračić
09.06.2019 11:00
Bujačić
0 : 7
Dračić 2018
Beloševac
Beloševac
0 : 3
Kotešica
Kotešica
09.06.2019 11:00
Beloševac
0 : 3
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
09.06.2019 17:00
OFK Povlen
3 : 0
Zadrugar
Hajduk
Šušara
1 : 6
Vitorul
Straža
09.06.2019 17:30
Hajduk
1 : 6
Vitorul
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Banat (D)
Dupljaja
09.06.2019 17:30
Omladinac
3 : 1
Banat (D)
Pobeda
Parta
3 : 0
Vršac
Vršac
09.06.2019 17:30
Pobeda
3 : 0
Vršac
Rudar
Plazane
3 : 0
Resavac
Veliki Popović
09.06.2019 18:00
Rudar
3 : 0
Resavac
Mladi Radnik
Grabovica
9 : 1
Resava
Bukovac
09.06.2019 18:00
Mladi Radnik
9 : 1
Resava
Sinđelić
Vojnik
10 : 1
Mladi Borac
Trucevac
09.06.2019 18:00
Sinđelić
10 : 1
Mladi Borac
Napredak
Vašica
4 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
09.06.2019 17:30
Napredak
4 : 0
Erdevik 2017
Jednota
Šid
2 : 0
Omladinac
Batrovci
09.06.2019 17:30
Jednota
2 : 0
Omladinac
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 0
Borac
Ilinci
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (M)
3 : 0
Borac
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
0 : 4
OFK Bačinci
Bačinci
09.06.2019 17:30
Jedinstvo (LJ)
0 : 4
OFK Bačinci
Sremac
Berkasovo
3 : 3
Sinđelić
Gibarac
09.06.2019 17:30
Sremac
3 : 3
Sinđelić
Graničar
Jamena
5 : 1
OFK Bingula
Bingula
09.06.2019 17:30
Graničar
5 : 1
OFK Bingula
Sloga (M)
Maradik
5 : 0
Fruškogorac
Krčedin
09.06.2019 17:00
Sloga (M)
5 : 0
Fruškogorac
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 10
Dunav
Novi Slankamen
09.06.2019 17:00
Sloga (K)
1 : 10
Dunav
ČSK 1939
Čortanovci
0 : 3
Car Uroš
Jazak
09.06.2019 17:00
ČSK 1939
0 : 3
Car Uroš
Borac
Jarkovci
5 : 4
Radnički
Irig
09.06.2019 17:00
Borac
5 : 4
Radnički
Vinogradar
Riljac
1 : 0
Mladost
Mala Drenova
09.06.2019 13:00
Vinogradar
1 : 0
Mladost
Stevka Božurevka
Božurevac
3 : 1
Borjak 2013
Okruglica
09.06.2019 13:00
Stevka Božurevka
3 : 1
Borjak 2013
Bukorovac
Kragujevac
0 : 3
Azbest
Stragari
09.06.2019 17:30
Bukorovac
0 : 3
Azbest
Dobrača
Dobrača
2 : 1
Hajduk
Jovanovac
09.06.2019 17:30
Dobrača
2 : 1
Hajduk
Kopaonik
Brus
2 : 0
OFK Kopaonik 1931
Brus
09.06.2019
Kopaonik
2 : 0
OFK Kopaonik 1931
Bresje
Bresje
1 : 3
GFK Strelište
Jagodina
09.06.2019 18:30
Bresje
1 : 3
GFK Strelište
PSS-192
Jagodina
0 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
09.06.2019 18:30
PSS-192
0 : 3
OFK Dragoševac
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
09.06.2019 10:00
OFK Bačka (BP)
4 : 3
Dinamo 1945
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
09.06.2019 10:00
Omladinac
3 : 1
Radnički (Z)
OFK Vršac
Vršac
5 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
09.06.2019 10:00
OFK Vršac
5 : 1
Proleter (NS)
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 6
Bačka 1901
Subotica
09.06.2019 10:00
Borac (NS)
2 : 6
Bačka 1901
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
09.06.2019 12:00
OFK Bačka (BP)
2 : 2
Dinamo 1945
RFK N.S. 1921
Novi Sad
8 : 0
Radnički (S)
Sombor
09.06.2019 12:00
RFK N.S. 1921
8 : 0
Radnički (S)
OFK Vršac
Vršac
8 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
09.06.2019 12:00
OFK Vršac
8 : 0
Bečkerek 023
Kabel
Novi Sad
1 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
09.06.2019
Kabel
1 : 3
RFK N.S. 1921
Petrika
Novi Sad
4 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
09.06.2019
Petrika
4 : 1
Prof. Bolesnikov
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 0
Slavija
Novi Sad
09.06.2019
Proleter (NS)
4 : 0
Slavija
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Index
Novi Sad
09.06.2019
Vojvodina
0 : 3
Index
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Cement
Beočin
09.06.2019
Petar Puača
3 : 0
Cement
Bajša
Bajša
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
09.06.2019 11:00
Bajša
2 : 1
Obilić
Spartak
Subotica
8 : 0
Čantavir
Čantavir
09.06.2019 14:00
Spartak
8 : 0
Čantavir
Đurđin
Đurđin
3 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
09.06.2019 10:00
Đurđin
3 : 6
Vinogradar
Tavankut
Tavankut
6 : 1
Preporod
Novi Žednik
09.06.2019 10:00
Tavankut
6 : 1
Preporod
Jedinstvo
Ub
7 : 0
Mačva
Šabac
09.06.2019 11:00
Jedinstvo
7 : 0
Mačva
Plana
Velika Plana
3 : 1
Požarevac
Požarevac
09.06.2019 11:00
Plana
3 : 1
Požarevac
Sloga 036
Kraljevo
2 : 2
Šampion
Gornji Milanovac
09.06.2019 11:00
Sloga 036
2 : 2
Šampion
TSC
Bačka Topola
5 : 4
Spartak '06
Subotica
09.06.2019 09:30
TSC
5 : 4
Spartak '06
Kolubara 1
Lazarevac
6 : 1
Mladost (B)
Baroševac
09.06.2019 09:15
Kolubara 1
6 : 1
Mladost (B)
Sloboda 2
Stubica
0 : 3
Kalimero
Lazarevac
09.06.2019
Sloboda 2
0 : 3
Kalimero
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
09.06.2019 10:45
Mladost (C)
0 : 1
Akademija fudbala
Sloboda 1
Stubica
0 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
09.06.2019
Sloboda 1
0 : 3
Kolubara 2
Borac
Arnajevo
0 : 2
Omladinac
Ljig
09.06.2019 11:30
Borac
0 : 2
Omladinac
Železničar
Lajkovac
6 : 1
Napredak
Medoševac
09.06.2019 08:30
Železničar
6 : 1
Napredak
Kolubara 1
Lazarevac
9 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
09.06.2019 08:30
Kolubara 1
9 : 3
Kolubara 2
Sloboda
Stubica
0 : 3
ŽFK Borac
Lazarevac
09.06.2019
Sloboda
0 : 3
ŽFK Borac
Kalimero
Lazarevac
0 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
09.06.2019 10:45
Kalimero
0 : 0
Akademija fudbala 2
Real 1
Lazarevac
0 : 1
Akademija fudbala 1
Lazarevac
09.06.2019 10:00
Real 1
0 : 1
Akademija fudbala 1
Omladinac
Ljig
5 : 0
Real 2
Lazarevac
09.06.2019 09:15
Omladinac
5 : 0
Real 2

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
11 : 6
Taš 2000
Beograd
09.06.2019 20:45
Vojvodina
11 : 6
Taš 2000
2:0
Crvena zvezda
Beograd
9 : 11
Palilula
Beograd
09.06.2019 17:30
Crvena zvezda
9 : 11
Palilula

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
60 : 4
Partizan
Beograd
09.06.2019 14:00
Crvena zvezda
60 : 4
Partizan