XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 681 utakmica za dan
Subota, 27 Oktobar 2018

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
1 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
2 : 1
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Inđija
Inđija
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Sinđelić
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Trajal
Kruševac
2 : 1
Borac
Čačak
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Sloboda
Užice
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Čelik
Zenica
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Tuzla City
Simin Han
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 2
Borac
Banja Luka
Kozara
Gradiška
2 : 1
Tekstilac
Derventa
Sutjeska
Foča
2 : 4
Podrinje
Janja
Drina
Zvornik
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 1
Alfa
Modriča
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Budućnost
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Gorštak
Kolašin
1 : 3
Čelik
Nikšić
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Cement
Beočin
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
OFK Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Železničar
Pančevo
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Borac
Sakule
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Provo
Provo
FAP
Priboj
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Loznica
Loznica
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Tutin
Tutin
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Dunav
Prahovo
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 2
Rtanj
Boljevac
BSK Borča
Borča
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
OFK Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Sloga
Plandište
1 : 0
Begej
Žitište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga (T)
Temerin
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Radnički (Š)
Šid
4 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac Vojka
Vojka
2 : 3
Podunavac
Belegiš
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Polet (K)
Karavukovo
1 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Bačka
Pačir
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Gruža
Gruža
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Bane 1931
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Sloga
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Borac
Lešnica
Ribnica
Mionica
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Spartak 1924
Ljig
2 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
5 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Budućnost
Arilje
2 : 4
Sevojno
Sevojno
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Budućnost
Orašje
2 : 3
Vlasina
Vlasotince
BSK
Bogovina
4 : 0
Bukovik
Razanj
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Svrljig
Svrljig
2 : 6
Naša krila 1936
Belotinac
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 2
Torlak
Kumodraž
Milutinac
Zemun
0 : 0
Leštane
Leštane
Mladenovac
Mladenovac
7 : 0
Turbina
Vreoci
Napredak
Medoševac
3 : 0
Borac
Lazarevac
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Banat
Čenta
Polet
Nakovo
3 : 2
Lehel
Mužlja
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 0
Polet (S)
Sivac
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
ŽAK
Sombor
Tvrđava
Bač
1 : 4
Slavija
Pivnice
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Borac (M)
Martinci
Partizan
Vitojevci
7 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
BSK
Belosavci
27.10.2018
13:30
Bare
Bare
Mladi rudar 1954
Bukovik
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Mladost
Novi Sad
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Njegoš
Lovćenac
4 : 1
Senta
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Šumadija
Šopić
5 : 0
Rušanj
Rušanj
Vinča
Vinča
10 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Parmenac
Parmenac
3 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac
Novo Selo
2 : 2
Napredak
Gračac
Čitluk
Čitluk
2 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Varvarin
Varvarin
5 : 3
Meševo
Meševo
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 2
FUD
Brus
Sindjelić
Lipnica
8 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Rudar 2001
Kostolac
3 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Đerdap
Golubac
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 2
Napredak 2012
Krušje
Plana
Velika Plana
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
OFK Bor
Bor
Zlot
Zlot
3 : 1
BSK
Bukovče
Polom
Leskovo
2 : 1
Blizna
Blizna
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 4
Poreč
Donji milanovac
Jastreb
Blace
1 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
OFK Jabučje
Jabučje
5 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Radnik
Ub
1 : 0
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Nebeski Andjeli
Vranje
4 : 1
OFK Alakince
Alakince
Ugljare
Ugljare
0 : 2
Gračanica
Gračanica
Čaglavica
Čaglavica
0 : 1
Radnički
Velika Hoča
Polet
Laplje Selo
1 : 2
Gracko
Staro Gracko
Mineralac
Klokot
1 : 0
Moravac
Vrbovac
Rudar
Radljevo
6 : 0
Kalenić
Kalenić
Crvena Jabuka
Ub
7 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Pobednik
Piroman
2 : 0
Polet
Grabovac
Rojkovac
Obrenovac
7 : 0
Rvati
Obrenovac
Skela
Skela
1 : 3
Borac
Ušće
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Susek
Susek
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Šumadinac
Dragovo
3 : 3
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Partizan
Majur
Orlovi
Jasenovo
5 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Rudar (St)
Stenjevac
0 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
Moravac 2015
Krušar
4 : 0
Beljanica
Strmosten
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Naftagas
Boka
MSK
Mihajlovo
4 : 0
Mladost
Belo Blato
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Jedinstvo
Ečka
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
5 : 1
Tamiš
Farkaždin
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Avala
Beli Potok
Metalac
Kraljevo
0 : 3
Mladost
Vrdila
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Marjan
Knić
2 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 1
Terekves
Hetin
Vojvodina
Bašaid
3 : 1
Roham
Nova Crnja
Jedinstvo
Bočar
7 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 4
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bega
Novi Itebej
1 : 3
Proleter
Međa
Azbukovica
Crnča
0 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Todorovce
Todorovce
0 : 0
Milanovo
Milanovo
Mladost (B)
Batulovce
3 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
OFK Šabac
Šabac
2 : 3
Majur
Majur
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Radnički
Koceljeva
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Polet (V)
Voluja
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Strmovo
Strmovo
1 : 3
Polet
Mirosaljci
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 4
Unirea
Uzdin
Mundial
Pančevo
6 : 2
Tempo
Sefkerin
Badljevica
Badljevica
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Zeppelin 026
Smederevo
0 : 1
Vučak
Vučak
Mladost
Mali Suvodol
5 : 3
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Zvezda
Blato
1 : 0
Temac
Temska
Sloboda
Rasnica
0 : 3
Jerma
Sukovo
Nišavac
Staničenje
4 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Napredak
Izvor
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 0
Škriljac
Bradarac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Draževac
Draževac
2 : 1
Polet (R)
Radevac
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 5
Velereč 94
Velereč
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Šumadija
Brdjani
Šilopaj
Šilopaj
1 : 1
Brezak
Pranjani
Ozremica
Beršići
1 : 0
Omladinac
Kalimanići
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Radnički
Turica
6 : 2
Voćar
Kotraža
Bratstvo
Dljin
1 : 2
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
2 : 2
Bjelica
Milatovići
Gorušica
Viča
3 : 1
Gradina
Rti
Sloga
Kaona
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Prilike
Prilike
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Kotroman
Mokra Gora
27.10.2018
Raketa
Užice
Kapedunum
Užice
27.10.2018
Soko
Bajina Bašta
Policajac 92
Užice
27.10.2018
Tara
Kremna
Modrica
Modrica
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Globoder
Globoder
1 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Borac
Azbresnica
1 : 1
Dobrič
Brest
Jedinstvo
Mužinac
0 : 2
Rtanj
Vrmdža
Hajduk
Rujevica
1 : 1
Napredak
Jošanica
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 6
Maršić
Maršić
Aluminjum
Niš
3 : 1
Supovac
Supovac
OFK Sikole
Sikole
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Taskovići
Taskovići
0 : 3
Mekiš
Mekiš
Belpos
Belotić
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 0
Sparta
Kaona
Milakovac 2018
Milakovac
4 : 0
Šumadija
Šumarice
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 4
Atletiko
Donja Jajina
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 0
Navalin
Navalin
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 1
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Turekovac
Turekovac
5 : 1
Rudar 1973
Rudare
Mladost
Bukovče
0 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Trnava
Trnava
Dunav
Ostrovo
4 : 0
Proleter 1932
Požarevac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 8
Culjković
Culjković
Omladinac
Slepčević
2 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Napredak
Ševarice
2 : 1
Metaloplastika
Šabac
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Partizan
Drenovac
6 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Borac
Šabac
6 : 0
Sloga
Duvanište
Lider
Odžaci
3 : 1
Sport
Bezdan
Grivac
Grivac
6 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Borac
Ljuljaci
1 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
Proleter
Jasenak
1 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Crvena Zastava
Obrenovac
9 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Noćaj
Noćaj
2 : 6
Zmaj
Noćaj
Zmajevac
Belasica
27.10.2018
13:30
Makrešane
Makrešane
Lomnica
Lomnica
27.10.2018
13:30
Mladost 2015
Mala Reka
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 2
Mladost
Mala Drenova
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Omladinac
Ugljarevo
27.10.2018
14:00
Jugovići
Bogdanje
Rujišnik
Rujišnik
27.10.2018
14:00
Stara Čaršija
Osaonica
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Luk
Voćnjak
0 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
BSK
Brzohode
2 : 0
Udarnik
Sibnica
Jedinstvo
Oreovica
1 : 2
Mladost
Porodin
Proleter
Četereže
2 : 6
Budućnost
Kočetin
OFK Venčani
Venčani
2 : 0
Tulež
Tulež
Rubin
Zalogovac
2 : 1
OFK Orašje
Orašje
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 2
Mladi radnik
Bačina
Obilić
Mrmoš
27.10.2018
15:00
Baštovan
Subotica
OFK Kopaonik 1931
Brus
4 : 0
Župski biseri
Lacisled
Goša
Vukmanovac
1 : 2
Polet
Sekurič
Dragovo
Dragovo
3 : 2
Prosvetar
Belušić
Prevešt
3 : 1
Levač 2
Rekovac
GFK Strelište
Jagodina
1 : 1
PSS-192
Jagodina
Brighton
Brighton
1 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
Fulham
London
0 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
Leicester
Leicester
1 : 1
West Ham United
London
Liverpool
Liverpool
4 : 1
Cardiff City
Cardiff
Southampton
Southampton
0 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Watford
Watford
3 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Athletic Club
Bilbao
0 : 0
Valencia
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Celta de Vigo
Vigo
4 : 0
Eibar
Eibar
Girona
Girona
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
Levante
Valencia
2 : 0
Leganés
Leganés
Hoffenheim
Sinsheim
4 : 0
Stuttgart
Stuttgart
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 2
Hertha BSC
Berlin
Hannover 96
Hannover
1 : 2
Augsburg
Augsburg
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Bayern
München
Fortuna
Düsseldorf
0 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
Atalanta
Bergamo
3 : 0
Parma
Parma
Empoli
Empoli
1 : 2
Juventus
Torino
Torino
Torino
1 : 1
Fiorentina
Firenze
Amiens SC
Amiens
1 : 2
Nantes
Nantes
Angers
Angers
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
Guingamp
Guingamp
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Caen
Caen
Monaco
Monaco
2 : 2
Dijon
Dijon
Toulouse
Toulouse
0 : 3
Montpellier
Montpellier
Sloga
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
0 : 8
Spartak
Subotica
Karađorđe
Topola
0 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
Moskva
Novi Sad
0 : 0
Spartak 2
Subotica
Stajicevo
Stajicevo
4 : 1
Banat
Vrsac
Jedinstvo
Dubovac
27.10.2018
Zvezda B 2018
Beograd
Napredak Junior 2018
Krusevac
5 : 0
Levač
Rekovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
ZFK Toplicanin
Prokuplje
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 4
Jagodina
Jagodina
Vučice
Vučje
27.10.2018
Morava
Žitkovac
Internacional
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Mladost
Lučani
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički Šabački
Šabac
2 : 3
Vrelo sport
Vrelo
Provo
Provo
3 : 0
Drina
Ljubovija
Ribnica
Mionica
6 : 0
Brezovica
Brezovica
Borac (P)
Pločica
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Crvenka
Crvenka
7 : 3
Hajduk
Stapar
Omladinac
Deronje
2 : 2
Slavija
Pivnice
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Spektar
Sombor
OFK Odžaci
Odžaci
27.10.2018
Mladost APA
Apatin
Posavina
Stubline
0 : 3
Budućnost
Zvečka
Jedinstvo
Dren
2 : 3
Strelac
Mislodjin
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Prva Iskra
Barič
Polet
Grabovac
1 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Senta
Senta
4 : 0
AFK
Ada
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Tisa
Adorjan
Radnički
Novi Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
IMT
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 5
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Brodarac
Beograd
3 : 5
Voždovac
Beograd
Sremčica
Sremčica
5 : 4
DIF
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
OFK Beograd 2
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
9 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Lokomotiva 2
Beograd
2 : 0
Sinđelić 2
Beograd
Komgrap
Beograd
3 : 8
Zvezdara
Beograd
Rad 2
Beograd
8 : 0
Leštane
Beograd
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
3 : 5
Petar Puača
Novi Sad
Internacional
Beograd
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
011
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
DIF
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
7 : 0
Teleoptik
Zemun
Kruševac
Kruševac
0 : 4
Šampion 2014
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
27.10.2018
Šampion
Niš
Topličanin
Prokuplje
27.10.2018
Đerdap
Kladovo
Trajal
Kruševac
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Radnički
Svilajnac
3 : 0
Nacional 2
Niš
Sloga
Despotovac
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 5
OLE
Zemun
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Jedinstvo
Surcin
Balkan
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Rakovica
Rakovica
4 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Napredak
Markovac
2 : 1
Partizan 1945
Darosava
RSK
Rabrovo
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Kabel
Novi Sad
0 : 2
Cement
Beočin
Srem
Sremska Mitrovica
11 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Petlić
Beograd
2 : 2
Minel
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 2
Institut
Beograd
Banja
Beograd
0 : 8
Avala 1939
Beograd
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Studentski Grad MK
Novi Beograd
2 : 2
BSK Borča MK
Borča
O11 MK
Beograd
2 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Grafičar MK
Beograd
6 : 3
011 B MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
27.10.2018
Napredak
Medosevac
DIF MK
Beograd
2 : 0
IMT
Novi Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
2 : 0
Dunavac
Grocka
Kolubara MK
Lazarevac
2 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
2 : 1
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
Borac MK
Ostružnica
0 : 2
Rad MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 0
Vinča MK
Vinča
Zemun MK-V
Zemun
2 : 2
Srem MK
Jakovo
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Boleč MK
Beograd
2 : 2
Sinđelić 2012
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
2 : 3
Prva Iskra MK
Barič
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Loznica B
Loznica
Drina
Ljubovija
1 : 3
Sloga
Lipnički Šor
Rudar
Brasina
4 : 2
Borac
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
7 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Mladost
Donji Dobrić
0 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Zadrugar
Orasac
1 : 4
Duboko
Mala Moštanica
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Urovci
Urovci
Zvezda
Konatice
5 : 2
Budućnost
Zvečka
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
Kikinda 1909
Kikinda
Coerver junior FA
Vršac
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
GFK Sloven
Ruma
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
9 : 1
Index
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 5
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
0 : 0
OFK AS 2003
Novi Pazar
Bane
Raška
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
21 : 0
Đurđin
Đurđin
Radnički 1905
Bajmok
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Tavankut
Tavankut
Zvezda
Konatice
2 : 3
Duboko
Mala Mostanica
Jedinstvo
Dren
3 : 2
Partizan
Draževac
Posavina
Stubline
6 : 0
Sloga
Ratari
27.10.2018
Sport Club 99 B
Novi Pazar
27.10.2018
Novi Pazar B
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
BSK
Borča
0 : 6
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
011
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Vozdovac
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 0
Ada
Beograd
Sinđelić
Beograd
4 : 1
DIF
Beograd
Studentski Grad
Beograd
9 : 2
BASK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
6 : 0
Lokomotiva
Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 2
IMT
Beograd
OLE
Zemun
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
OFK Zabrežje
Obrenovac
4 : 3
Milutinac
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 4
Jedinstvo
Surcin
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Graficar
Beograd
8 : 0
Bežanija
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 5
Kovacevac
Mladenovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Banja
Beograd
GSP Polet
Beograd
10 : 1
Trudbenik
Beograd
Vinca
Beograd
0 : 3
Vrcin
Vrcin
Lestane
Leštane
2 : 1
Postar 1930
Beograd
Kinder
Čačak
5 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Borac
Čačak
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
FAP
Priboj
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Gaučosi
Čačak
7 : 0
LFK Mladost
Lučani
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Javor
Ivanjica
Dolina
Padina
8 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Duel Juniors
Krusevac
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
6 : 0
SFS Borac
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Timok
Zaječar
Nacional
Niš
1 : 4
OFK Radnički
Niš
Lider MGM
Leskovac
5 : 0
Trstenik PTT
Trstenik
Dinamo
Vranje
0 : 3
Napredak
Kruševac
Real
Niš
4 : 1
Kopernikus Železničar
Nis
Trajal
Kruševac
4 : 0
Radnički (P)
Pirot
Prosoker
Krusevac
1 : 0
Car Lazar
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Bor
Bor
Radnički
Svilajnac
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo
Paraćin
27.10.2018
Temnić 1924
Varvarin
Junior
Jagodina
3 : 0
Djerdap
Kladovo
Kopaonik
Brus
2 : 2
OFK Napredak
Aleksinac
Kruševac
Kruševac
2 : 1
Morava
Ćuprija
Dunav
Prahovo
5 : 1
Mali Bor
Bor
Mladi Borac
Živkovo
0 : 1
Šampion
Leskovac
Lugina
Preševo
1 : 2
Dubočica
Leskovac
Sinđelić
Niš
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Sloga
Leskovac
2 : 5
Radnik
Surdulica
Real
Niš
9 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
OFK Radnički
Niš
Kevi
Kevi
27.10.2018
Bačka
Mol
Tisa
Adorjan
27.10.2018
Horgoš 1911
Horgoš
AFK
Ada
0 : 8
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Senta
Senta
Čukarički
Beograd
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
BSK Borča
Borča
Voždovac
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Rad
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 4
011
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
7 : 1
Rad
Beograd
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 4
Olimpik
Beograd
BSK 1925
Batajnica
3 : 0
Zemun
Zemun
Ada
Beograd
3 : 4
Teleoptik
Zemun
DIF
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Žarkovo MK
Žarkovo
011 MK-B
Beograd
3 : 1
Karioke
Beograd
Vranić MK
Vranić
2 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Crveni Orao
Beograd
1 : 2
Ole MK
Zemun
Institut MK
Zemun
7 : 0
Prva Iskra MK
Barič
Rakovica MK
Rakovica
8 : 1
Dunav MK
Veliko Selo
PKB MK
Padinska Skela
1 : 3
Kormoran
Beograd
Boleč MK
Boleč
7 : 0
011 MK
Beograd
Crvena Zvezda MML
Beograd
2 : 0
IMT MK
Beograd
Sinđelić MK-B
Beograd
4 : 1
Voždovac MK-B
Beograd
Karađordje
Topola
0 : 3
Šampion
Gornji Milanovac
Požega
Požega
2 : 2
Mačva
Šabac
Sloga 036
Kraljevo
7 : 0
Ad Drinum
Loznica
Šabac
Šabac
0 : 6
Požarevac
Požarevac
Plana
Velika Plana
2 : 3
Savac
Sabac
Radnicki 1923
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Vučice
Vučje
Preševo
Preševo
0 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Mašinac
Niš
1 : 1
Morava
Žitkovac
Napredak junior 2018
Kruševac
2 : 1
Radnički 2012
Niš
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Krstarica
Prokuplje
2 : 0
Levač
Rekovac
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
27.10.2018
Polet
Sivac
Mladost
Srbobran
1 : 9
Banat
Vršac
Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Nova Kolonija
Kovin
ŽFK Sloga Radnički
Beograd
0 : 7
ŽFK Crvena Zvezda
Beograd
ŽFK Kolubara
Lazarevac
3 : 0
ŽFK BSK 1925
Batajnica
ŽFK Rad
Beograd
0 : 3
ŽFK Zvezda B
Beograd
AFK
Ada
1 : 1
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
2 : 6
Spartak '07
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Subotica
Subotica
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
Bežanija
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 2
Milutinac
Zemun
Šumadinac
Bečmen
5 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
OFK Osečina
Osecina
3 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
0 : 6
Senjak 1
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 6
Omladinac
Ljig
Vojvode
Mionica
0 : 1
Budućnost Krušik
Valjevo
Senjak 2
Valjevo
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 4
KMF Raška
Raška
Rudar
Baljevac
2 : 6
Sport Club 99 B
Novi Pazar
VGSK
Veliko Gradište
8 : 0
Jasenica 1911
S. Palanka
Železničar
Požarevac
27.10.2018
11:00
Sloga (L)
Lučica
Soko 2015
Saraorci
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Lider 2017
Kostolac
27.10.2018
11:00
Stari Grad
Golubac
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
27.10.2018
Loznica 2
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 1
Respekt
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Sloga
Korenita
Loznica
Loznica
1 : 2
Pčelinjo
Loznica
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Napredak
Medoševac
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Omladinac
Ljig
Borac
Arnajevo
1 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
Sloboda 1
Stubica
2 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 6
Kalimero
Lazarevac
Sloboda 2
Stubica
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Sloboda
Stubica
1 : 5
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
1 : 2
Kalimero
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
3 : 3
Real 1
Lazarevac
Real 2
Lazarevac
0 : 2
Omladinac
Ljig

Košarka

Petrol Olimpija
Ljubljana
78 : 80
Cibona
Zagreb
FMP
Železnik
72 : 81
Crvena zvezda MTS
Beograd
OKK Beograd
Beograd
83 : 75
Zlatibor
Čajetina
Metalac
Valjevo
98 : 102
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
114 : 109
Mladost
Zemun
Sloga
Kraljevo
75 : 67
Pirot
Pirot
Napredak Bosphorus
Aleksinac
76 : 70
Rtanj
Boljevac
Žarkovo
Beograd
74 : 96
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Zemun Fitofarmacija
Zemun
98 : 90
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zdravlje Leskovac
Leskovac
85 : 82
Konstantin
Niš
Borča 2
Beograd
87 : 66
Sava
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
71 : 60
Omladinac
Novi Banovci
Kris Kros
Pančevo
66 : 72
Mladost Veternik
Veternik
Hajduk
Kula
77 : 86
Sloven
Ruma
Jedinstvo
Novi Becej
74 : 71
Topola
Bačka Topola
Akademik
Srbobran
72 : 83
Nova Pazova
Nova Pazova
Železničar
Inđija
78 : 90
Star
Novi Ledinci
Jablanica
Medveđa
20 : 0
Jugbasket
Vranje
Mladost Vesna
Bela Palanka
74 : 80
Fair Play
Niš
Zekas 75
Rača
93 : 87
Prva Petoletka
Trstenik
Jagodina
Jagodina
100 : 82
Požarevac
Požarevac
Paraćin
Paraćin
75 : 85
Radnički 1950
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
96 : 72
Radnički VA
Valjevo
Železničar
Čačak
98 : 87
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
68 : 89
Klik
Arilje
Borča
Beograd
105 : 91
Radnički
Obrenovac
Slodes
Beograd
85 : 76
BKK Radnički
Beograd
Astra
Beograd
69 : 80
Borac Zemun
Zemun
Borča 2
Beograd
87 : 66
Sava
Beograd
Zvezdara
Beograd
56 : 82
Vitez
Beograd
Beroe
Stara Zagora
81 : 72
Montana
Montana
Spartak
Subotica
56 : 97
Crvena zvezda
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
75 : 69
Loznica
Loznica
Kraljevo
Kraljevo
65 : 54
Vrbas Medela
Vrbas
Student
Niš
82 : 60
Šabac
Šabac
021
Novi Sad
75 : 55
Bor
Bor
Srbobran
Srbobran
78 : 54
Radnički (Kg)
Kragujevac
Vršac d.o.o.
Vršac
51 : 99
Proleter 023
Zrenjanin
Duga
Šabac
94 : 73
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
101 : 30
Sivac
Sivac
Play Off
Užice
40 : 88
Sloga
Požega
Lim
Priboj
63 : 39
Užice
Užice
ČA basket
Čačak
76 : 27
Zvečan
Zvečan
Bagdala
Kruševac
62 : 69
Svrljig
Svrljig
Trstenik
Trstenik
42 : 46
Paraćin
Paraćin
Sistem 2000
Smederevska Palanka
62 : 58
Zicer
Bor

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Spartak (Su)
Subotica
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Niš
Niš
3 : 0
Železničar (Bg)
Beograd
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
Futog
Futog
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Timok
Zaječar
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Bečej
Bečej
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Partizan
Bač
Pirot
Pirot
0 : 3
Topličanin 97
Prokuplje
Niš 2
Niš
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
As Beograd
Beograd
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Karađorđe
Topola
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Sloven
Ruma
1 : 3
Vest
Šid
Warriors
Obrovac
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Mladost 1973
Omoljica
Stražilovo
Sremski Karlovci
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Inđija
Inđija
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Viner
Bor
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
FOK
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Vranje
Vranje
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 2
Jedinstvo (Ue)
Užice
Beograd
Beograd
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
Futog
Futog
1 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Milenijum
Niš
3 : 2
Leskovac-98
Leskovac
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 2
Inđija
Inđija
Sterija
Beograd
3 : 0
Borac (Ča)
Čačak
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Ruma
Ruma
Kralj
Beograd
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Bor
Bor
3 : 2
Knjaževac
Knjaževac
Pirot
Pirot
3 : 2
Kuršumlija
Kuršumlija
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Volley Stars
Kljajićevo
Elan Volej
Srbobran
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Futog Vest
Futog
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Tara
Bajina Bašta
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Sloboda S
Čačak
AS Batajnica
Batajnica
0 : 3
Imlek
Beograd
Fortuna Plus
Aranđelovac
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Dunav
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
Žitište
Žitište
0 : 3
Banat
Vršac
Dunav Volej
Novi Sad
0 : 3
Star
Novi Sad
Mladost
Novi Sad
2 : 3
Blok Aut
Temerin
Sloga 2016
Batočina
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Radnički 1977
Kragujevac
0 : 3
Ravno
Ćuprija
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
0 : 3
Smeč SV
Svilajnac
Roda
Beograd
3 : 1
Spas
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Roda
Beograd
Imlek
Padinska Skela
1 : 3
AS
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
TENT
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Sterija
Novi Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Vizurine Ajkulice
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
2 : 3
Beograd
Beograd
Feniks Čukarički
Beograd
1 : 3
Dunav
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Pionir
Barajevo
Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd
Volleyland
Rakovica
1 : 3
Crnjanski
Beograd

Rukomet

Dolovo
Dolovo
24 : 23
Crvena Zvezda
Mokrin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
35 : 34
Hercegovina
Sečanj
Mladost TSK
Bački Jarak
25 : 26
Sivac 69
Sivac
Radnički 1958
Šid
25 : 18
Mladost
Vršac
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 20
Novi Beograd
Beograd
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
24 : 23
Sloga
Kraljevo
Radnički
Ćuprija
25 : 23
Vlasotince
Vlasotince
Potisje Pleteks
Ada
27 : 21
Radnički
Novi Sad
Crepaja
Crepaja
32 : 32
Naftagas
Elemir
PIK Prigrevica
Prigrevica
30 : 33
Somborelektro
Sombor
Rudar 2
Kostolac
31 : 31
Palanka
Smederevska Palanka
Radnicki (K)
Kovin
23 : 32
Unirea
Uzdin
Zaječar 1949
Zaječar
32 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Junior
Beograd
23 : 35
Vojvodina
Novi Sad
Medicinar
Šabac
34 : 18
Bor RTB
Bor
Jagodina
Jagodina
32 : 27
Naisa
Niš
Vrbas
Vrbas
24 : 22
Kučevo
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 30
Pirot
Pirot
Napredak 12
Kruševac
24 : 24
Sloven
Ruma
Mladost
Srpska Crnja
42 : 43
Radnički
Bajmok
Dolovo (Ž)
Dolovo
19 : 35
Kikinda
Kikinda
Atenica
Čačak
33 : 22
Metalac
Kraljevo
Košutnjak
Čačak
23 : 28
Metalac AD
Gornji Milanovac
Mladi radnik
Radinac
39 : 26
ORK Loznica
Loznica
Medicinar 2
Šabac
25 : 15
Voždovac 1955 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
29 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Vranje
Vranje
22 : 20
Naisa 2
Niš
Apatin
Apatin
31 : 9
Vojvodina 2
Novi Sad
Topličanin 2
Prokuplje
35 : 29
Mladost
Kuršumlija
Remesiana
Bela Palanka
55 : 12
ARIF Osice
Knjaževac

Vaterpolo

HAVK Mladost
Zagreb
19 : 3
Šabac
Šabac
Partizan
Beograd
7 : 6
OVK POŠK
Split
Mornar BS
Split
8 : 6
Primorac
Kotor
Jadran ST
Split
11 : 5
BVK Crvena zvezda
Beograd
Solaris
Šibenik
11 : 10
Zadar 1952
Zadar
Valjevo
Valjevo
17 : 7
VA Cattaro
Kotor
Primorje EB
Rijeka
18 : 7
Koper 1958
Koper
Nais
Niš
10 : 12
KVK Radnički
Kragujevac
Medveščak
Zagreb
10 : 8
Galeb
Makarska

Futsal

Raška
Raška
14 : 6
Oplenac
Topola
Župski rubin
Prijepolje
4 : 5
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Gročanski
Beograd
3 : 0
Oftal -C
Beograd
Apa Futsal
Apatin
4 : 6
Pčinja
Karavukovo
Forum
Vršac
5 : 0
Kikinda
Kikinda
Bezbednost 192
Valjevo
3 : 5
Fleš
Valjevo
Pirgos
Pirot
7 : 2
Gurgusovac
Knjaževac
Niš 92
Niš
3 : 4
Gvozdeni puk
Niš
Zadrugar 2017
Žitorađa
4 : 6
As
Bujanovac

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
7 : 2
Slavija Junior
Ljubljana
Triglav
Kranj
13 : 1
Vojvodina
Novi sad
ECE Celje
Celje
6 : 2
Medveščak
Zagreb