XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 715 utakmica za dan
Nedelja, 4 Novembar 2018

Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 2
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
2 : 0
Voždovac
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Budućnost
Dobanovci
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Bežanija
Beograd
Trajal
Kruševac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda
Užice
2 : 1
Borac
Čačak
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Arsenal
Tivat
2 : 1
Jezero
Plav
Dečić
Tuzi
1 : 0
Bokelj
Kotor
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Kom
Podgorica
1 : 0
Berane
Berane
Otrant
Ulcinj
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Adria
Podgorica
1 : 2
Bratstvo
Cijevna
Drezga
Piperi
4 : 3
Polet Stars
Nikšić
Crvena stijena
Podgorica
6 : 1
Karioke
Podgorica
Petnjica
Petnjica
4 : 1
Gusinje
Gusinje
Ibar
Rožaje
6 : 0
Polimlje
Murino
Cetinje
Cetinje
6 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Borac
Sakule
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
Železničar
Pančevo
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Provo
Provo
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Temnić 1924
Varvarin
5 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
6 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Budućnost
Popovac
0 : 3
Car Konstantin
Niš
Pukovac
Pukovac
1 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Grafičar
Beograd
4 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jugović
Kać
2 : 0
Tatra
Kisač
Podunavac
Belegiš
1 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
Sremac Vojka
Vojka
Hajduk (D)
Divoš
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Mladost (T)
Turija
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Tavankut
Tavankut
2 : 3
Radnički (S)
Sombor
Bačka
Pačir
6 : 1
BSK
Bački Brestovac
Bajša
Bajša
0 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Radnički 1912
Sombor
4 : 1
Tisa
Adorjan
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Polet
Ratina
Karađorđe
Ribnica
0 : 2
Real
Podunavci
Bane 1931
Raška
0 : 5
Trepča
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Stamnica
1 : 0
OFK Napredak
Markovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 1
Partizan 1945
Darosava
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 3
Homoljac
Žagubica
OFK Divci
Divci
3 : 1
Ribnica
Mionica
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Borac
Lešnica
3 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Polet (T)
Trbušani
0 : 1
Sloboda
Čačak
LFK Mladost
Lučani
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 2
Sloga
Leskovac
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
OFK Niš
Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Levač
Rekovac
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Rembas
Resavica
3 : 2
Juhor
Obrež
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Morava 1918
Ćuprija
2 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Malošište
Malošište
4 : 4
Svrljig
Svrljig
Moravica
Subotinac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Bukovik
Razanj
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Slatina
Bor
4 : 1
BSK
Bogovina
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Orljane
Orljane
Torlak
Kumodraž
7 : 0
Borac
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 3
Napredak
Medoševac
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
1 : 3
Milutinac
Zemun
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Lehel
Mužlja
1 : 2
Naftagas
Elemir
Rusanda
Melenci
1 : 0
Polet
Nakovo
Banat
Čenta
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
2. Oktobar
Kumane
0 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Hercegovac
Gajdobra
5 : 1
Slavija
Pivnice
Borac 46
Obrovac
0 : 0
Tvrđava
Bač
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
Lipar
Lipar
Kula
Kula
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Polet (S)
Sivac
1 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Kulpin
Kulpin
2 : 7
Vojvodina (T)
Tovariševo
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Borac (K)
Klenak
Napredak
Popinci
0 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
1 : 3
Jadran
Golubinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
5 : 0
Kupinovo
Kupinovo
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
Železničar
Inđija
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Partizan
Vitojevci
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 1
BSK
Belosavci
Trnava
Donja Trnava
5 : 1
Omladinac
Donja Rača
Borac
Pajsijević
2 : 1
Banja
Banja
Bačka
Đurđevo
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo
Rumenka
4 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Mladost
Novi Sad
Sloga
Ostojićevo
0 : 2
Jadran
Feketić
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 5
Vojvodina
Bačko Gradište
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Iskra
Kucura
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Javor
Sladaja
2 : 2
Bratstvo
Međureč
Mladost (S)
Sikirica
4 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Resavac
Subotica
4 : 0
Partizan
Glogovac
OFK Batinac
Batinac
0 : 3
Juhor
Glavinci
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Napredak
Zlatovo
4 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Kolare
Kolare
Borac (P)
Progar
2 : 3
Srem
Jakovo
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Atakante
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
Rakovica
Rakovica
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
Rušanj
Rušanj
3 : 3
Strelac
Mislođin
Duboko
Mala Moštanica
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Lisović
Lisović
Borac
Arnajevo
0 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost
Dudovica
4 : 1
Radnički
Rudovci
Pudarci
Pudarci
2 : 3
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 8
Dunavac
Grocka
Boleč
Boleč
4 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Kosmajac
Koraćica
0 : 5
Vrčin
Vrčin
Kovačevac
Kovačevac
1 : 4
Ropočevo
Ropočevo
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Vinča
Vinča
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Rudar
Bresnica
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Mladost
Preljina
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
Omladinac
Zablaće
1 : 1
Ozrem
Ozrem
Napredak
Gračac
0 : 0
Radnik
Ušće
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 4
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
3 : 3
Stubal
Stubal
Budućnost
Konarevo
2 : 3
Proleter
Pečenog
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 0
Vinogradar
Zleginje
FUD
Brus
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Meševo
Meševo
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Varvarin
Varvarin
Kupci
Kupci
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 2
13. April
Lomnica
Mladi Borac
Dublje
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Duško
Klenje
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 1
Sloga (BO)
Bogosavac
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Strela
Ivanovo
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Vulturul
Grebenac
3 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Dolina
Padina
3 : 1
Polet
Izbište
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Obilić
Živica
1 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Železničar
Požarevac
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Budućnost
Vezičevo
2 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Moravac
Čečina
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 5
Rasovača
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
2 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Doljevac
Doljevac
Elid
Donji Dušnik
2 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Moravac
Zaplanjska Toponica
6 : 1
Padina
Padina
Osipaonica
Osipaonica
10 : 1
Mladi radnik
Radinac
Polet
Trnovče
2 : 0
Podunavac
Udovice
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 4
Plana
Velika Plana
Sloboda
Lipe
2 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Cerovac
Cerovac
0 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
SASK
Saraorci
3 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Sloga (M)
Miloševac
1 : 1
Pobeda
Golobok
Blizna
Blizna
5 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Ključ
Podvrška
4 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 4
Sloga
Kobišnica
Kaćuša
Kuršumlija
4 : 2
Jastreb
Blace
Trbunje
Trbunje
1 : 1
Omladinac
Podina
Dobrič
Pejkovac
6 : 1
Borac
Držanovac
Dundjerski
Voljčinac
2 : 1
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Akademija 10
Prokuplje
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 5
NS Tatko
Stara Bozurna
Kosovac
Prokuplje
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 3
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Tešnjar
Valjevo
4 : 2
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
0 : 0
Mladost
Dračić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Radnik
Ub
Sovljak
Sovljak
3 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Srbija
Ilićevo
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Budućnost
Resnik
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
Slavija
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Sloboda
Grbice
Kutlovo
Kutlovo
3 : 3
Borac (D)
Drenovac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Perućac
Perućac
6 : 1
Čajetina
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
7 : 0
Sečica
Seča reka
Omladinac
Zdravčići
5 : 0
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
5 : 3
Prvi partizan
Užice
Savinac
Visibaba
2 : 2
Lauš
Lopaš
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
3 : 2
Mladi borac
Živkovo
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
3 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Polet
Stajkovce
3 : 1
OFK Brza
Brza
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Progres
Ladovica
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Umac
Miroševce
1 : 2
Bobište
Bobište
Kosovo
Zvezdan
1 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
Osnić
Osnić
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Graničar
Veliki Izvor
04.11.2018
14:00
slobodno kolo
OFK 019
Zaječar
3 : 0
Radnički 1946
Lubnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 5
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Padež
Petrovac
1 : 2
Lužnica
Babušnica
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
7 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
6 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Mladost (L)
Lalinac
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Ternoci
Trnovac
1 : 0
OFK Alakince
Alakince
Vihor
Žbevac
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Čelik
Belo polje
3 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Levosoje
Levosoje
0 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Kusce
Gornje Kusce
6 : 1
Rudar
Kosovska Kamenica
Oskar
Pasjane
2 : 1
Glama
Koretište
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Joševa
Joševa
Pambukovica
Pambukovica
2 : 1
Mladost
Vračević
Gunjevac
Gunjevac
2 : 6
Rudar
Radljevo
Vrelo
Vrelo
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Polet (T)
Takovo
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Borac
Ušće
3 : 0
Sloga
Ratari
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Skela
Skela
Polet
Grabovac
0 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Borac
Rakovac
1 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
Vinogradar
Ledinci
3 : 1
Moskva
Budisava
Susek
Susek
4 : 0
Dinamo
Budisava
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Janošik
Janošik
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Ševac
Kusić
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Sloga (M)
Margita
5 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Sloga (L)
Lozna
5 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Gradina
Pejovac
7 : 2
Omladinac
Pojate
14. Oktobar
Izbenica
0 : 0
Mladost
Toljevac
Ušće
Grad Stalać
1 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Blagotin
Belušić
Partizan
Majur
3 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (G)
Gložane
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Ursule
Ursule
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Šumadinac
Dragovo
1 : 3
Morava
Kočino Selo
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 1
Beljanica
Strmosten
Napredak
Stubica
1 : 0
Moravac 2015
Krušar
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
Omladinski
Paraćin
2 : 1
Budućnost
Miliva
Rajac
Kadina Luka
1 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
0 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Komanice
Komanice
4 : 2
Lukavac
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Borac
Rajković
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Mladost (L)
Latković
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 3
Popadić
Popadić
Polet
Popučke
2 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Sparta Železnik
Železnik
1 : 3
13. Maj
Zemun
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
Penjarol
Beograd
Busije
Zemun
1 : 4
Umka
Umka
Mladi Proleter
Beograd
1 : 0
Dedinje
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
011
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
2 : 0
Zuce
Zuce
Avala
Beli Potok
1 : 1
Pionir
Besni Fok
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Poštar
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
4 : 2
Pinosava
Pinosava
Mladost
Buđanovci
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Šumar
Ogar
Graničar
Obrež
4 : 1
Fruška Gora
Ruma
Sloga (V)
Voganj
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Sloga (Č)
Čalma
0 : 7
Hajduk
Višnjićevo
BSK
Bešenovo
3 : 0
Napredak
Žarkovac
OFK Rogača
Rogača
3 : 0
Rudar 2012
Babe
Vojvoda
Dučina
7 : 1
OFK Slatina
Slatina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 1
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
0 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 0
Popović
Popovići
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Partizan
Vrba
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Lazac
Lazac
Progorelica
Progorelica
1 : 4
Mladi Radnik 1925
Grdica
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Metalac
Kraljevo
BSK
Borač
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
0 : 1
Mladi radnik
Dragušica
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 4
Sloga (M)
Milatovac
Mladost (R)
Rašković
4 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Badnjevac
Badnjevac
2 : 3
Marjan
Knić
Guncate
Guncati
0 : 0
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
Beljina
Beljina
Sloga
Straža
3 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Antimon
Zajača
2 : 3
Vidojevica
Lešnica
Jadar (ST)
Stupnica
1 : 2
Rudar
Brasina
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
7. Juli
Bela Crkva
4 : 0
Azbukovica
Crnča
Prva Iskra
Runjani
0 : 1
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Mladost
Brezjak
1 : 0
Borac
Kozjak
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Kopljari
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 4
Šumadinac (S)
Stojnik
Mladost (J)
Jelenac
2 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
1 : 3
Brezovac
Brezovac
Jasenica
Božurnja
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gradac
Konopnica
4 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
BSK
Belanovce
Milanovo
Milanovo
4 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Radnik Sušica
Kukulovce
3 : 2
Todorovce
Todorovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 3
Moravac
Pečenjevce
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 1
Real
Donja Jajina
Cer
Petkovica
1 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
2 : 1
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
3 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 1
Premijer
Badovinci
Majur
Majur
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 3
OFK Šabac
Šabac
Sloga (KR)
Krnić
2 : 0
Mladost
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
6 : 0
Sloga (MA)
Matijevac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Radnički
Koceljeva
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Provo 2015
Provo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 1
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
2 : 3
Bačka
Mol
Šampion
Orom
5 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
AFK
Ada
11 : 0
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
1 : 2
Čoka
Čoka
Horgoš 1911
Horgoš
6 : 0
Jadran
Sanad
Sloga
Plavna
0 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Krivanj
Selenča
Bačka (D)
Despotovo
2 : 0
Mladost
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 2
Slavija
Bođani
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 0
Polet (V)
Voluja
Sirakovo
Sirakovo
2 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Polet (B)
Bikinje
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 4
Sloga (M)
Mustapić
Dizel
Bare
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Desine
Desine
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Manastirica
Manastirica
1 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Integral
Batuša
BSK
Bošnjak
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Zadrugar (T)
Tabanovac
5 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 4
Obilić
Zmajevo
Bistrica
Bistrica
2 : 3
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Koča Andjelković
Tekija
5 : 1
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
0 : 2
Napredak
Korbovo
Egeta
Brza Palanka
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Šepšin
Šepšin
1 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
0 : 5
Napredak
Međulužje
Omladinac
Rajkovac
1 : 0
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Sloga
Granice
0 : 1
OFK Student
Mladenovac
Kej
Čačak
3 : 0
BIP
Čačak
Budućnost
Stančići
0 : 2
Prijatelji
Čačak
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Malba
Žaočani
Planinac
Vujetinci
4 : 0
Mršinci
Mršinci
Mladost (A)
Atenica
3 : 0
Vujan
Prislonica
Drugovac
Drugovac
0 : 4
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
0 : 2
Omladinac
Seone
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
5 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
1 : 5
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vučak
Vučak
1 : 0
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Zeppelin 026
Smederevo
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 6
Napredak
Izvor
Pobeda
Držina
3 : 2
Nišavac
Staničenje
Jerma
Sukovo
2 : 2
Željuša
Željuša
Mladost
Kruščić
2 : 4
Partizan
Kupusina
Omladinac (D)
Deronje
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk
Stapar
4 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 3
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
8 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Jastrebac
Tešica
6 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Bačinac
Bačinac
Rasina
Vitanovac
4 : 0
Konjuh
Konjuh
Zdravinje
Zdravinje
0 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bukovica
Bukovica
5 : 0
Globoder
Globoder
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Naupare
Naupare
6 : 3
Modrica
Modrica
Mladost VPD
Kruševac
2 : 3
Žabare
Žabare
Borac
Bivolje
2 : 5
Parunovac
Parunovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
7 : 3
Sloga
Jovanovac
Dobrič
Brest
5 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Borac
Azbresnica
Arbanasce
Arbanasce
2 : 1
Koprijan
Gradište
Sokograd
Sokobanja
5 : 1
Jedinstvo
Mužinac
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Zastava
Kragujevac
2 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Maršić
Maršić
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
3 : 1
Ćava
Grošnica
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Glumač
Glumač
1 : 1
Bakionica
Bakionica
Gorobilje
Gorobilje
4 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Trešnjica
Tvrdići
0 : 2
Avijatičar
Vranjani
Duškovci
Duškovci
7 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Vrelo
Šarkamen
Mladost
Karbulovo
6 : 0
OFK Sikole
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 3
Slatina
Slatina
Rečka
Rečka
0 : 3
Urovica
Urovica
Pobeda
Rusna
1 : 1
Toplica
Šarlinac
10. februar
Šajinovac
1 : 2
Taskovići
Taskovići
Mrovska
Mrovska
8 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga Trgošped
Mehovine
04.11.2018
13:30
Jedinstvo 2014
Beljin
Polet
Jalovik
0 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Belpos
Belotić
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 3
Hajduk
Debrc
Sloga
Donje Vidovo
4 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
ISK Izvor
Izvor
1 : 3
Razvitak
Mirilovac
Heroj
Busilovac
6 : 1
Budućnost
Lebina
Jedinstvo
Ratare
1 : 4
BSK Buljane
Buljane
Morava
Mrsać
2 : 4
Miločajac
Miločaj
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 4
Zgodačica
Godačica
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Rudar 1973
Rudare
6 : 0
Jašunja
Jašunja
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 1
Badince
Badince
Volujac
Volujac
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Žabar
Žabar
3 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 2
Borac BTG
Batalage
Galeb
Cerovac
3 : 1
OFK Varna
Varna
Mladost Slatina
Slatina
4 : 4
Jedinstvo
Mala Vranjska
Dimitrije Tucović
Šušnjar
4 : 1
OFK Burovo
Burovo
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Napredak
Staro Lanište
4 : 0
Mladost
Bukovče
Crni Vrh
Deonica
8 : 3
Belica
Belica
Batovac
Batovac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Morava 1932
Prugovo
3 : 2
Moravac 1933
Dragovac
BSK 1931
Brežane
3 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Proleter 1932
Požarevac
1 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Metalac
Požarevac
1 : 2
Sloga (D)
Drmno
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga 1936
Kasidol
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Pocerina
Jevremovac
1 : 3
Partizan
Drenovac
Omladinac
Kalinovac
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
1 : 2
Sloga
Vrhovine
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
Jedinstvo
Milorci
Murgaš
Murgaš
0 : 3
Dokmir
Dokmir
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Graničar (R)
Riđica
2 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 4
Dinamo (S)
Sonta
OFK Senjak
Valjevo
04.11.2018
14:00
Dupljaj
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Sloga Gorić
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
3 : 3
Bujačić
Valjevo
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Zadrugar
Lopatanj
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Sloven
Sibač
2 : 3
Sremac
Deč
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
Kameni
Ašanja
1 : 0
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
0 : 7
Mladost
Prhovo
Vitorul
Straža
2 : 4
Hajduk
Šušara
Banat (D)
Dupljaja
2 : 0
Omladinac
Zagajica
Vršac
Vršac
2 : 1
Pobeda
Parta
Resava
Bukovac
6 : 2
Mladi Borac
Trucevac
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
8 : 2
Noćaj
Noćaj
Sloga
Zasavica I
4 : 1
Borac (R)
Radenković
Sloboda
Šašinci
3 : 1
Poletarac
Laćarak
Planinac
Ležimir
4 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 2
Srem (SR)
Sremska Rača
Zmaj
Noćaj
1 : 3
Graničar
Kuzmin
Jedinstvo (R)
Ruma
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Sremac
Dobrinci
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Vojvodina
Neradin
6 : 0
Graničar
Grabovci
Polet
Nikinci
5 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Padež
Padež
04.11.2018
11:00
Polet (K)
Kobilje
Dvorane
Dvorane
04.11.2018
13:30
Vratare
Vratare
Štitari
Štitari
04.11.2018
13:30
Kruševica
Kruševica
Mladost 2015
Mala Reka
04.11.2018
11:00
Polet (Š)
Šavrane
Gaglovo
Gaglovo
04.11.2018
13:30
Zmajevac
Belasica
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 3
Jelav
Jelav
Granit
Radalj
4 : 0
Luk
Voćnjak
Sloga
Korenita
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Srednjevo
Srednjevo
3 : 3
Dunavac
Kisiljevo
Sloga
Topolovnik
4 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 1
Ram
Ram
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Pek
Kusiće
4 : 2
Kumane
Kumane
Napredak 1927
Toponica
1 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (C)
Crljenac
2 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 3
BSK 1924
Boževac
Dobrača
Dobrača
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 4
Azbest
Stragari
OFK Orašje
Orašje
8 : 2
OFK Marenovo
Marenovo
Parcane
Parcane
3 : 0
Rubin
Zalogovac
Bresje
Bresje
1 : 6
GFK Strelište
Jagodina
Jagodina
Jagodina
4 : 6
Lipar
Donji Račnik
Chelsea
London
3 : 1
Crystal Palace
London
Manchester City
Manchester
6 : 1
Southampton
Southampton
Real Betis
Sevilla
3 : 3
Celta de Vigo
Vigo
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 0
Sevilla
Sevilla
Eibar
Eibar
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Huesca
Huesca
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Levante
Valencia
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
3 : 0
Fortuna
Düsseldorf
Mainz 05
Mainz
2 : 1
Werder
Bremen
Bologna
Bologna
1 : 2
Atalanta
Bergamo
Chievo
Verona
0 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Lazio
Roma
4 : 1
SPAL
Ferrara
Parma
Parma
0 : 0
Frosinone
Frosinone
Sampdoria
Genova
1 : 4
Torino
Torino
Udinese
Udine
0 : 1
Milan
Milano
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Olympique Marseille
Marseille
Nantes
Nantes
5 : 0
Guingamp
Guingamp
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
4 : 3
Angers
Angers
Požarevac
Požarevac
1 : 3
Sloga
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 8
Crvena zvezda
Beograd
Kolibri
Kuršumlija
4 : 2
Polet
Sivac
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Karađorđe
Topola
4 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
5 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Mladost
Lučani
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda (U)
Užice
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 4
Mačva
Šabac
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Car Konstantin
Niš
0 : 4
Jagodina Tabane
Jagodina
Real
Niš
2 : 2
Napredak
Kruševac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Omladinac 1927
Opovo
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Zemun
Zemun
Brodarac
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
3 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Mačva
Šabac
Spartak
Subotica
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bor
Bor
4 : 3
Lider MGM
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
2 : 3
Real 2
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 3
Jagodina Tabane
Jagodina
Jedinstvo
Paraćin
3 : 1
Sinđelić
Niš
Slavija
Novi Sad
2 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 1
Rad MK
Beograd
Gučevo 1929
Banja Koviljača
5 : 4
Mladost
Donji Dobrić
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Coerver junior FA
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 9
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Borac (S)
Sakule
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 3
Petrika
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 6
GFK Sloven
Ruma
Spartak
Subotica
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Rudar 2001
Kostolac
7 : 1
Napredak (P)
Poljana
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Obilić
Živica
0 : 4
Železničar
Požarevac
AFK
Ada
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Pčelinjo
Loznica
2 : 0
Pčelinjo 2
Loznica
Respekt
Loznica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Policajac
Beograd
2 : 0
Plavi 2000
Beograd

Košarka

Cibona
Zagreb
84 : 73
Mornar
Bar
Zlatibor
Čajetina
75 : 71
Dynamic VIP PAY
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
63 : 67
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Star
Novi Ledinci
82 : 66
Futog Tupanjac MD
Futog
Bor RTB
Bor
86 : 80
OKK Junior
Niš
Radnički 1950
Kragujevac
90 : 79
Zekas 75
Rača
Umka Džez
Beograd
87 : 69
Barajevo Bambi
Barajevo
Proleter 023
Zrenjanin
74 : 52
Duga
Šabac
Sivac
Sivac
48 : 75
Topolčanka
Bačka Topola
Njegoš
Lovćenac
57 : 95
Art Basket
Beograd
Bežanija
Beograd
49 : 98
Čelarevo
Čelarevo
Sloga
Požega
88 : 22
Lim
Priboj
Paraćin
Paraćin
56 : 62
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Svrljig
Svrljig
60 : 81
Trstenik
Trstenik
Gimnazijalac
Pirot
74 : 55
Bagdala
Kruševac

Odbojka

Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Futog
Futog
Loznica
Loznica
2 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Železničar (Bg)
Beograd
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Borac (Par)
Paraćin
3 : 1
Užice
Užice
Mladost
Nova Pazova
1 : 3
Banat
Vršac
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Bavanište
Bavanište
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Antena
Kruševac
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Partizan
Lipljan
3 : 2
Putevi
Ivanjica
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Bečej
Bečej
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Topličanin 97
Prokuplje
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Inđija
Inđija
Pin
Aleksinac
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko 2
Negotin
2 : 3
Viner
Bor
Ub
Ub
0 : 3
TENT
Obrenovac
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Ruma
Ruma
3 : 2
Kralj
Beograd
Leskovac-98
Leskovac
3 : 2
Gimnazijalac
Kraljevo
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
Stampedo
Niš
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Student
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Odbojka 013
Pančevo
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Futog Vest
Futog
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 2
Elan Volej
Srbobran
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Tutin
Tutin
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Sloga 031
Požega
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Dunav
Beograd
Pionir
Beograd
3 : 2
Železničar
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd
Vršac
Vršac
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
KI 0230
Kikinda
3 : 0
Žitište
Žitište
Merkur
Bačka Palanka
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
CVS
Sombor
Spartak 2
Subotica
2 : 3
Apatin
Apatin
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Štrand Volej
Novi Sad
Star
Novi Sad
3 : 2
Dunav
Stari Banovci
Jadran
Golubinci
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
2 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Blok Aut
Temerin
3 : 0
Bečej
Bečej
Bor 2
Bor
0 : 3
Knjaževac 2
Knjaževac
Timok
Zaječar
3 : 0
Viner
Bor
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Đerdap
Kladovo
AS
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Partizan
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 3
TENT
Obrenovac
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 2
AS Batajnica
Batajnica
AS
Beograd
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac

Rukomet

Partizan
Beograd
27 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
35 : 36
Vrbas Petrol
Vrbas
Crvenka
Crvenka
23 : 24
Jedinstvo
Novi Bečej
Mačva
Bogatić
23 : 20
Jugović
Kać
Mladost
Vršac
21 : 32
Jabuka
Jabuka
Crvena Zvezda
Mokrin
39 : 36
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Metalac Gorenje
Valjevo
28 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Rakovica
Rakovica
38 : 28
BASK Soko
Beograd
Rekreativo
Beograd
30 : 24
Novi Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
24 : 25
Smederevo
Smederevo
Mladost
Čačak
21 : 13
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
27 : 34
Metalac
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
25 : 24
Radnički
Ćuprija
Pirot
Pirot
34 : 34
Aleksinac
Aleksinac
Naftagas
Elemir
24 : 23
PIK Prigrevica
Prigrevica
Budućnost
Alibunar
39 : 37
Crepaja
Crepaja
Metalac
Futog
40 : 31
Dalmatinac
Riđica
Radnički
Novi Sad
33 : 23
Senta
Senta
Slavija
Novi Sad
30 : 35
Potisje Pleteks
Ada
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
40 : 22
Đerdap
Kladovo
Novi Pazar 2
Novi Pazar
25 : 35
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Užice
Užice
31 : 27
Arilje
Arilje
Beli andjeo
Prijepolje
33 : 21
Radnicki 1964 2
Kragujevac
Sloga KV 2
Kraljevo
18 : 31
Krusevac
Krusevac
Mladost Vranje
Vranje
32 : 30
Nišava
Niš
Radan
Lebane
32 : 21
Vranje 1957 - 2
Vranje
Borac
Bački Gračac
27 : 17
Kljajićevo
Kljajićevo
Zrenjanin
Zrenjanin
40 : 16
Radnicki (K)
Kovin
Jedinstvo
Bočar
40 : 22
Vladimirovac
Vladimirovac
Ruma
Ruma
26 : 30
Hercegovac
Gajdobra
Srem SM
Sremska Mitrovica
29 : 44
ŽSK 1955
Žabalj
Radnički
Bajmok
41 : 34
Dolovo (Ž)
Dolovo
Loznica grad
Loznica
21 : 34
Medicinar 2
Šabac
Hajduk Veljko
Negotin
19 : 27
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
25 : 16
Jagodina 2
Jagodina
Gradnulica
Zrenjanin
35 : 25
Miletić
Mošorin
Senta
Senta
25 : 32
Partizan
Iđoš
Deronje
Deronje
30 : 36
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost
Kuršumlija
37 : 22
Aleksinac
Aleksinac
ARIF Osice
Knjaževac
9 : 29
Morava
Vladičin Han
Topličanin 2
Prokuplje
13 : 29
Remesiana
Bela Palanka

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
9 : 9
Zemun
Zemun

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 3
FON
Beograd
Vranje
Vranje
2 : 4
Vinter sport
Niš
Banjica
Beograd
4 : 4
Požarevac
Požarevac
Olimp
Vrnjačka Banja
4 : 4
Župski rubin
Prijepolje
Radnički 2010
Niš
9 : 2
Put-inženjering
Niš
Akademac
Niš
0 : 2
Bor
Bor
Tango
Novi Sad
5 : 4
Hajduk
Kula
Indians 2013
Inđija
2 : 12
Tisa
Novi Bečej
Ozren
Sokobanja
2 : 2
Napredak 1389
Kruševac

Ragbi 13

Partizan
Beograd
38 : 18
Dorćol
Beograd

Hokej

Medveščak
Zagreb
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Rad
Beograd
38 : 12
BRK Crvena Zvezda
Beograd