XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 349 utakmica za dan
Subota, 25 Avgust 2018

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 1
Mladost
Lučani
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Radnik
Surdulica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Trajal
Kruševac
Zlatibor
Čajetina
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Javor Matis
Ivanjica
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 1
Čelik
Zenica
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Tuzla City
Simin Han
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Podrinje
Janja
0 : 0
Borac
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Kozara
Gradiška
Alfa
Modriča
1 : 2
Sutjeska
Foča
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Drina
Zvornik
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Grbalj
Radanovići
0 : 1
OFK Titograd
Podgorica
Lovćen
Cetinje
1 : 3
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
1 : 1
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
Zeta
Golubovci
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Cement
Beočin
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Kabel
Novi Sad
Tutin
Tutin
0 : 1
FAP
Priboj
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Jedinstvo (B)
Bošnjace
6 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Budućnost
Popovac
Rtanj
Boljevac
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Jagodina Tabane
Jagodina
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
BASK
Beograd
1 : 2
IMT
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
Krajina
Krajišnik
1 : 3
ŽAK
Kikinda
OFK Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga
Plandište
2 : 5
Vojvodina 1928
Perlez
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
8 : 0
Radnički (K)
Kovin
Begej
Žitište
0 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost
Srpska Crnja
5 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Sloga (E)
Erdevik
1 : 1
Sremac Vojka
Vojka
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 2
Radnički (Š)
Šid
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Budućnost
Mladenovo
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
Bajša
Bajša
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Gruža
Gruža
Sloga
Kraljevo
4 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Apolon 2018
Kovači
Karađorđe
Topola
4 : 0
Morava
Velika Plana
Ribnica
Mionica
0 : 0
Borac
Lešnica
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
OFK Divci
Divci
Zadrugar
Lajkovac
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Budućnost
Arilje
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Budućnost
Orašje
3 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Sloga
Leskovac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Morava
Vladičin Han
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Sloga
Despotovac
3 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Brodoremont
Kladovo
0 : 2
BSK
Bogovina
Svrljig
Svrljig
2 : 1
OFK Slatina
Bor
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Napredak
Medoševac
2 : 1
Sopot
Sopot
Polet
Nakovo
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Tvrđava
Bač
1 : 1
Polet (S)
Sivac
Bare
Bare
25.08.2018
17:00
ŽSK
Žirovnica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 2
Miletić
Mošorin
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Njegoš
Lovćenac
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Iskra
Kucura
Atakante
Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 0
Zmaj
Zemun
Šumadija
Šopić
3 : 0
Borac
Arnajevo
Vinča
Vinča
6 : 0
Kosmaj
Ralja
Ovčar
Markovica
1 : 0
Slatina
Slatina
Rudar
Baljevac
2 : 5
Napredak
Gračac
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Čitluk
Čitluk
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Sindjelić
Lipnica
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Jevremovac
Jevremovac
0 : 2
Duško
Klenje
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Đerdap
Golubac
6 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Sloga
Korman
1 : 0
Napredak 2012
Krušje
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Plana
Velika Plana
2 : 1
Pobeda
Golobok
Mladi radnik
Radinac
0 : 3
Cerovac
Cerovac
BSK
Bukovče
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Akademija 10
Prokuplje
5 : 1
Omladinac
Podina
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Ribnikar
Pecka
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 0
Banjani
Banjani
Jedinstvo
Petrovac
5 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
25.08.2018
17:00
Slobodno kolo 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 2
OFK 019
Zaječar
Omladinac (GK)
Gornji Komren
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Rudar
Radljevo
2 : 2
Čučuge
Čučuge
Crvena Jabuka
Ub
0 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Pobednik
Piroman
0 : 4
Jedinstvo
Dren
Skela
Skela
4 : 1
Rvati
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Borac
Ušće
Garevina
Garevina
5 : 1
Omladinac
Pojate
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 7
Sloga (L)
Lozna
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 1
Budućnost
Miliva
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Borac 1805
Ivankovac
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Jedinstvo
Ečka
0 : 1
ASK
Aradac
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Naftagas
Boka
Potisje
Knićanin
5 : 2
Mladost
Belo Blato
Tamiš
Farkaždin
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
OFK Klek
Klek
4 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Sparta Železnik
Železnik
2 : 3
Mladi Proleter
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Popović
Popovići
4 : 0
Rudar 2012
Babe
OFK Slatina
Slatina
2 : 6
Djurinci
Đurinci
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Azbukovica
Crnča
4 : 2
Borac
Kozjak
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 0
Mladost
Brezjak
Radnički
Pertate
2 : 0
Todorovce
Todorovce
Mladost (B)
Batulovce
2 : 7
Sloboda
Donje Brijanje
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Radnički
Koceljeva
4 : 1
Rankovac
Nakučani
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 1
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
5 : 1
Jadran
Sanad
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa
Padej
3 : 1
Graničar
Đala
Potisje
Kanjiža
1 : 0
AFK
Ada
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 0
Šampion
Orom
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Hajduk
Podlokanj
Borac (A)
Arapovac
25.08.2018
17:00
BSK
Brajkovac
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Veternica
Leskovac
7 : 3
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
Omladinac
Bogatic
5 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Belica
Belica
2 : 1
Omladinac
Bunar
Mladost
Bukovče
1 : 7
Crni Vrh
Deonica
Omladinac
Slepčević
9 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Culjković
Culjković
Partizan
Drenovac
0 : 3
Petlovača
Petlovača
Borac
Šabac
2 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Sloga
Duvanište
3 : 1
Metaloplastika
Šabac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 1
Manchester City
Manchester
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Everton
Liverpool
Arsenal
London
3 : 1
West Ham United
London
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 0
Cardiff City
Cardiff
Southampton
Southampton
1 : 2
Leicester
Leicester
Liverpool
Liverpool
1 : 0
Brighton
Brighton
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 0
Real Betis
Sevilla
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
Real Valladolid
Valladolid
0 : 1
Barcelona
Barcelona
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
2 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Hertha BSC
Berlin
1 : 0
Nürnberg
Nürnberg
Werder
Bremen
1 : 1
Hannover 96
Hannover
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Fortuna
Düsseldorf
1 : 2
Augsburg
Augsburg
Juventus
Torino
2 : 0
Lazio
Roma
Napoli
Napoli
3 : 2
Milan
Milano
Amiens SC
Amiens
4 : 1
Reims
Reims
Montpellier
Montpellier
0 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Nantes
Nantes
1 : 1
Caen
Caen
Nice
Nice
0 : 4
Dijon
Dijon
PSG
Paris
3 : 1
Angers
Angers
Toulouse
Toulouse
1 : 0
Nîmes
Nîmes
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
Železničar
Pančevo
2 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Real
Niš
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
DIF
Beograd
1 : 0
011
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
4 : 2
Bežanija
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 4
Sinđelić
Beograd
BIP
Čačak
3 : 2
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Čačak
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Tutin
Tutin
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 3
FAP
Priboj
Radnički
Valjevo
3 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 2
Ribnica
Mionica
Vrelo sport
Vrelo
13 : 0
Brezovica
Brezovica
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 0
Mladenovac
Mladenovac
BSK 1925
Beograd
6 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Grafičar
Beograd
3 : 5
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
4 : 1
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
Brodarac
Beograd
2 : 5
OFK Beograd
Beograd
Radnički
Novi Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 0
Sremčica
Sremčica
Zmaj 1953
Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Lokomotiva 2
Beograd
2 : 1
DIF
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 13
OFK Beograd 2
Beograd
Rad 2
Beograd
4 : 1
Bežanija
Beograd
Leštane
Beograd
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Sinđelić 2
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 3
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Real Niš
Niš
1 : 2
Kiker
Kraljevo
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Spartak
Subotica
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 1
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
1 : 9
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 2
Nacional
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 1
Real 2
Niš
Internacional
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Beograd
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 2
BSK 1925
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
011
Beograd
DIF
Beograd
1 : 7
Teleoptik
Zemun
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Grafičar
Beograd
8 : 0
Bežanija
Beograd
Beograd 1929
Beograd
0 : 2
Postar 1930
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Rakovica
Rakovica
6 : 0
Balkan
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 0
BASK
Beograd
Jedinstvo
Surcin
3 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Radnički
Valjevo
Rađevac
Krupanj
3 : 1
Jadar 07
Loznica
Provo
Provo
10 : 0
Mladost
Dračić
Sunrise
Šabac
1 : 0
Šabac
Šabac
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 0
Zlatibor
Čajetina
Prvi Partizan
Užice
25.08.2018
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 3
FAP
Priboj
Polet
Ljubić
5 : 0
Sloboda
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
BIP
Čačak
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Budućnost
Arilje
Apolon
Kraljevo
25.08.2018
Goč
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Topola
4 : 0
Partizan 1945
Darosava
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
4 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 11
AS
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Jedinstvo
Tutin
Pazar Juniors
Novi Pazar
6 : 1
Tutin
Tutin
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 4
Bane
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Petar Puača
Novi Sad
4 : 3
Kabel
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
7 : 0
Index
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
3 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 2
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Dunavac
Grocka
2 : 3
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Voždovac MK
Beograd
1 : 3
DIF MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
Napredak
Medosevac
3 : 0
Zemun MK
Zemun
Rad MK
Beograd
4 : 0
011 B MK
Novi Beograd
Grafičar MK
Beograd
2 : 3
Kolubara MK
Lazarevac
Srem MK
Jakovo
25.08.2018
Prva Iskra MK
Barič
Boleč MK
Beograd
4 : 0
Borac MK
Ostružnica
Sopot MK
Sopot
0 : 3
Brodarac MK
Novi Beograd
Zemun MK-V
Zemun
1 : 4
Sinđelić 2012
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 0
Rad MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
0 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
4 : 1
Vinča MK
Vinča
Coerver junior FA
Vršac
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vojvodina
Novi Sad
13 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
5 : 6
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Mladost APA
Apatin
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
TSC
Bačka Topola
CFK
Vrbas
3 : 0
Arena Su
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Crvenka
Crvenka
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Spartak
Subotica
Sloga (P)
Požega
9 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
Javor
Ivanjica
LFK Mladost
Lučani
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Čačak 94
Čačak
4 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Kinder
Čačak
0 : 3
Gaučosi
Čačak
Borac
Čačak
5 : 1
FAP
Priboj
Vojvode
Mionica
0 : 6
Šabac
Šabac
Drina
Ljubovija
8 : 0
OFK Osečina
Osečina
Savacijum
Šabac
1 : 2
Pčelinjo
Loznica
Radnički
Valjevo
2 : 1
Mačva
Šabac
Senjak
Valjevo
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
2 : 4
Jedinstvo
Ub
Nacional
Niš
2 : 2
Duel Juniors
Krusevac
Lider MGM
Leskovac
1 : 5
Timočanin
Knjaževac
Dinamo
Vranje
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Real
Niš
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Trajal
Kruševac
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Timok
Zaječar
Kopernikus Železničar
Nis
0 : 2
OFK Radnički
Niš
Napredak
Kruševac
3 : 0
Trstenik PTT
Trstenik
Jedinstvo
Paraćin
0 : 2
Prosoker
Krusevac
Junior
Jagodina
4 : 3
Radnički
Svilajnac
Kopaonik
Brus
1 : 3
Župa
Aleksandrovac
Kruševac
Kruševac
0 : 3
Car Lazar
Kruševac
Dunav
Prahovo
2 : 0
Bor
Bor
Mali Bor
Bor
8 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Morava
Ćuprija
25.08.2018
Temnić 1924
Varvarin
OFK Napredak
Aleksinac
4 : 1
Djerdap
Kladovo
Sinđelić
Niš
3 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Sloga
Leskovac
3 : 2
Lugina
Preševo
Ternoci
Veliki Trnovac
1 : 2
Šampion
Leskovac
Real
Niš
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
OFK Radnički
Niš
0 : 7
Radnik
Surdulica
Crvena zvezda
Beograd
12 : 0
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 0
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
5 : 1
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
11 : 0
011
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 6
Čukarički
Beograd
Mašinac
Niš
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Kolibri
Kuršumlija
7 : 4
Preševo
Preševo
Napredak junior 2018
Kruševac
3 : 0
Vučice
Vučje
Lavice Dubočica
Leskovac
7 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Krstarica
Prokuplje
5 : 3
Morava
Žitkovac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 11
Radnički 2012
Niš
Levač
Rekovac
0 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
OLE
Borca
10 : 1
Radnički
Obrenovac
Rad
Banjica
1 : 1
Cukaricki
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
6 : 0
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Radnicki
Novi Beograd
1 : 1
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Kolubara
Lazarevac