XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 711 utakmica za dan
Subota, 3 Novembar 2018

Fudbal

Radnik
Surdulica
2 : 0
Dinamo
Vranje
Mladost
Lučani
3 : 4
Čukarički
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Čelik
Zenica
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Tuzla City
Simin Han
2 : 1
GOŠK
Gabela
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
Alfa
Modriča
1 : 2
Drina
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Sutjeska
Foča
Podrinje
Janja
1 : 1
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Borac
Banja Luka
Budućnost
Podgorica
0 : 2
Zeta
Golubovci
Iskra
Danilovgrad
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Lovćen
Cetinje
OFK Titograd
Podgorica
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Mornar
Bar
Ribnica
Podgorica
1 : 0
Čelik
Nikšić
Gorštak
Kolašin
2 : 2
Zabjelo
Podgorica
Cement
Beočin
2 : 4
Dunav
Stari Banovci
Omladinac
Novi Banovci
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (PŽ)
Požega
2 : 0
Drina
Ljubovija
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Tutin
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
FAP
Priboj
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Prahovo
2 : 0
Radan
Lebane
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BASK
Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
IMT
Novi Beograd
4 : 0
Zvezdara
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Krajina
Krajišnik
4 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Begej
Žitište
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 2
Sloga
Plandište
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
BAK
Bela Crkva
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga (E)
Erdevik
2 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Budućnost
Mladenovo
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Gruža
Gruža
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Apolon 2018
Kovači
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Karađorđe
Topola
0 : 2
RSK
Rabrovo
Morava
Velika Plana
0 : 4
Borac 1932
Ralja
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Sevojno
Sevojno
4 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Morava
Vladičin Han
2 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Budućnost
Orašje
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Sloga
Despotovac
1 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Leštane
Leštane
0 : 2
Sremčica
Sremčica
Sopot
Sopot
1 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Komgrap
Beograd
Delija
Mokrin
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
ŽAK
Sombor
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Sloven
Ruma
2 : 2
Polet (NK)
Novi Karlovci
Sloga Bat 1924
Batočina
4 : 2
Mladost MG
Saranovo
Bare
Bare
03.11.2018
13:30
Junkovac
Junkovac
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
Index
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
ŽSK
Žabalj
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Slavija
Novi Sad
1 : 1
TSK
Temerin
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 1
Senta
Senta
Napredak
Nadalj
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Radnički 1905
Bajmok
7 : 0
Preporod
Novi Žednik
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 6
Poštar Zvezdara
Beograd
Zmaj
Zemun
0 : 0
Dunav
Veliko Selo
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zvezda
Konatice
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Ovčar
Markovica
2 : 1
Spartak
Trnava
Slatina
Slatina
3 : 0
Rakova
Rakova
Parmenac
Parmenac
4 : 2
Napredak
Svračkovci
Rudar
Baljevac
2 : 2
Ribnica
Jovac
Blagotin
Poljna
4 : 0
Šanac
Šanac
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Jevremovac
Jevremovac
1 : 5
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Dunav
Banatska Palanka
1 : 2
Borac (St)
Starčevo
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Đerdap
Golubac
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Makce
Makce
1 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Naisus 1977
Rožina
1 : 0
Sloga
Korman
Napredak 2012
Krušje
2 : 2
Radnički 1924
Kočane
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 4
Krivelj
Krivelj
Poreč
Donji milanovac
4 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovče
4 : 1
Polom
Leskovo
OFK Bor
Bor
3 : 0
Zlot
Zlot
Polet
Samarinovac
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
ZSK
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 2
Trlić
Trlić
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Korićani
Korićani
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 0
Trebič
Sokobanja
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Omladinac
Grezna
Slobodno kolo 2
03.11.2018
14:00
Malinik
Podgorac
Midžor (K)
Kalna
7 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Senjak
Pirot
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Mladost
Poljska Ržana
1 : 0
Spartak
Pirot
Zadrugar
Krupac
2 : 4
Dragoš
Pirot
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Mladost
Suvojnica
6 : 3
Lugina
Aliđerce
Gračanica
Gračanica
4 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Sitnica
Lepina
2 : 1
Ugljare
Ugljare
Ropotovo
Ropotovo
4 : 1
Moravac
Vrbovac
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Krtinska
Krtinska
4 : 1
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Posavina
Stubline
Železničar
Novi Sad
7 : 0
Hajduk
Gardinovci
Veternik
Veternik
1 : 0
Obilić
Vilovo
OFK Futog
Futog
1 : 1
Bačka
Begeč
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Ratar
Kruščica
Garevina
Garevina
3 : 3
Trudbenik
Stalać
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Morava
Ribare
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Sloga
Voljavče
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
1 : 2
Mladost (T)
Tečić
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Radnički
Tekija
Borac 1805
Ivankovac
3 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Orlovi
Jasenovo
0 : 6
Mladost (J)
Jovac
OFK Klek
Klek
0 : 3
Potisje
Knićanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
6 : 1
Bilećanin
Sečanj
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
Jedinstvo
Ečka
Mladost
Belo Blato
1 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Naftagas
Boka
1 : 2
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
5 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Djurinci
Đurinci
17 : 0
Sibnica
Sibnica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mladost
Vrdila
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Kralj Petar I
Topola
3 : 0
Borac
Kloka
Radnički
Pertate
0 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Tornjoš
Tornjoš
7 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 1
Neštin
Neštin
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Jasenovac
Krepoljin
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Borac (A)
Arapovac
2 : 2
Strmovo
Strmovo
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 2
Mladi Borac
Županjac
Petka
Petka
3 : 1
Vreoci
Vreoci
Rongo Siti
Pirot
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
1 : 1
Sloboda
Rasnica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 7
Zvezda
Blato
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Draževac
Draževac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 1
Gredetin
Gredetin
Škriljac
Bradarac
3 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
0 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
2 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Brezak
Pranjani
0 : 2
Ozremica
Beršići
Šumadija
Brdjani
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Voćar
Kotraža
4 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 5
Prilike
Prilike
Gradina
Rti
0 : 8
Sloga
Kaona
Bjelica
Milatovići
0 : 5
Gorušica
Viča
Brezova
Brezova
3 : 1
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
4 : 1
Bratstvo
Dljin
Zlatibor 2
Čajetina
03.11.2018
Kriva Reka
Kriva Reka
Soko
Bajina Bašta
03.11.2018
Policajac 92
Užice
Raketa
Užice
03.11.2018
Kapedunum
Užice
GP Zlatibor
Užice
03.11.2018
Kotroman
Mokra Gora
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Napredak
Jošanica
1 : 4
Slemen
Milušinac
Mladost
Resnik
0 : 3
Hajduk
Rujevica
Grkinja
Grkinja
2 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
Mladost
Umčari
1 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Zaklopača
Zaklopača
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Sparta
Kaona
2 : 4
Verko
Suvo Selo
Mladost 2013
Jazovnik
11 : 2
Torpedo
Lojanice
Sloga Obrva
Obrva
2 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Veternica
Leskovac
4 : 2
Turekovac
Turekovac
Navalin
Navalin
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Napredak
Bogojevce
1 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Bojić
Bojić
2 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 0
Cerić
Miokus
Mladi radnik
Junkovac
4 : 1
OFK Radnički
Dren
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 0
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
2 : 5
GFK Tabane
Jagodina
Sloga
Duvanište
12 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
1 : 1
Borac
Šabac
Metaloplastika
Šabac
0 : 6
Lipolist
Lipolist
Dumača
Pocerski Metković
0 : 1
Napredak
Ševarice
Petlovača
Petlovača
2 : 0
Omladinac
Slepčević
Stanišić 1920
Stanišić
3 : 3
Telečka
Telečka
Sport
Bezdan
0 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Mladost
Pretoke
2 : 3
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
Kruševica 1980
Kneževac
4 : 1
Bečevica
Bečevica
Čestin
Čestin
3 : 0
Grivac
Grivac
Kotlenik (G)
Guncati
0 : 9
Jedinstvo
Oplanić
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 0
Trstenica
Trstenica
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Partizan
Draževac
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 2
Napredak
Vašica
Omladinac
Batrovci
1 : 0
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Sinđelić
Gibarac
0 : 1
Sremac
Berkasovo
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
Graničar
Jamena
Makrešane
Makrešane
03.11.2018
13:30
Lomnica
Lomnica
Jugovići
Bogdanje
03.11.2018
14:00
Rujišnik
Rujišnik
Topoljak
Grabovac
0 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Vinogradar
Riljac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Gučevo 1929
Banja Koviljača
7 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Hajduk
Ribarica
Gradac
Pločnik
1 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Baštovan
Subotica
0 : 8
OFK Kopaonik 1931
Brus
Mladost
Raklja
1 : 3
Jezero
Zlatari
PSS-192
Jagodina
0 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Manchester United
Manchester
Arsenal
London
1 : 1
Liverpool
Liverpool
Cardiff City
Cardiff
0 : 1
Leicester
Leicester
Everton
Liverpool
3 : 1
Brighton
Brighton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Watford
Watford
West Ham United
London
4 : 2
Burnley
Burnley
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 3
Tottenham Hotspur
London
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Real Valladolid
Valladolid
Leganés
Leganés
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 3
Barcelona
Barcelona
Valencia
Valencia
0 : 1
Girona
Girona
Bayern
München
1 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Schalke 04
Gelsenkirchen
3 : 1
Hannover 96
Hannover
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 4
Hoffenheim
Sinsheim
Hertha BSC
Berlin
0 : 3
RB Leipzig
Leipzig
Augsburg
Augsburg
2 : 2
Nürnberg
Nürnberg
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Roma
Roma
Internazionale
Milano
5 : 0
Genoa
Genova
Juventus
Torino
3 : 1
Cagliari
Cagliari
Caen
Caen
1 : 2
Rennes
Rennes
Dijon
Dijon
0 : 4
Nîmes
Nîmes
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Nice
Nice
1 : 0
Amiens SC
Amiens
Reims
Reims
1 : 0
Monaco
Monaco
Strasbourg
Strasbourg
1 : 1
Toulouse
Toulouse
Spartak
Subotica
7 : 0
Mašinac Trejs PZP
Niš
Rad
Beograd
0 : 0
Karađorđe
Topola
Mačva
Šabac
1 : 3
TSC
Kanjiža
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radnički 2012
Niš
ZFK Toplicanin
Prokuplje
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Morava
Žitkovac
03.11.2018
Knjaževac 2015
Knjaževac
Jedinstvo 2014
Pirot
7 : 0
Vučice
Vučje
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Napredak Junior 2018
Krusevac
Voždovac
Beograd
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
Trajal
Kruševac
2 : 0
Internacional
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 2
BASK
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Dinamo (P)
Pančevo
Borac
Čačak
4 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Petar Puača
Novi Sad
1 : 3
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Železničar
Pančevo
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Dubocica
Leskovac
2 : 0
Bor
Bor
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Napredak 1929
Aleksinac
0 : 3
Dinamo
Vranje
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Radnik
Surdulica
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Mladost
Omoljica
2 : 3
Omladinac 1927
Opovo
Spektar
Sombor
0 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Slavija
Pivnice
0 : 1
Sloga
Čonoplja
Hajduk
Stapar
03.11.2018
Omladinac
Deronje
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 4
Crvenka
Crvenka
Polet
Grabovac
1 : 3
Posavina
Stubline
Crvena Zastava
Obrenovac
4 : 3
Rvati
Obrenovac
Prva Iskra
Barič
0 : 5
Jedinstvo
Dren
Strelac
Mislodjin
3 : 0
Budućnost
Zvečka
Senta
Senta
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
4 : 1
Tisa
Adorjan
Grafičar
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 3
Radnički
Novi Beograd
Partizan
Beograd
5 : 2
Internacional
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Brodarac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Sinđelić
Beograd
IMT
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 2
Rad
Beograd
Leštane
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Rad 2
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
19 : 0
Komgrap
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
7 : 3
Lokomotiva 2
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Zmaj 1953
Beograd
OFK Beograd 2
Beograd
1 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
DIF
Beograd
11 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Voždovac
Beograd
3 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Kiker
Kraljevo
Sloboda
Užice
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Čukarički
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Real Niš
Niš
5 : 2
Teleoptik
Zemun
Borac
Čačak
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Petar Puača
Novi Sad
2 : 3
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Inđija
Inđija
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Pančevo
1 : 4
Borac (NS)
Novi Sad
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Nacional
Niš
0 : 2
Dinamo
Vranje
Trajal
Kruševac
2 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
DIF
Beograd
6 : 0
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 4
Grafičar
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
IMT
Beograd
011
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
BSK Borča
Borča
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Vlasina
Vlasotince
Đerdap
Kladovo
03.11.2018
Šampion
Niš
Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Trajal
Kruševac
Šampion 2014
Leskovac
2 : 2
Radnički
Svilajnac
Nacional 2
Niš
3 : 0
Sloga
Despotovac
Temnić 1924
Varvarin
5 : 0
Kruševac
Kruševac
Jedinstvo
Surcin
1 : 2
Palilulac
Beograd
OLE
Zemun
3 : 0
Balkan
Beograd
Beograd 1929
Beograd
0 : 3
Budućnost
Dobanovci
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Radnički
Obrenovac
Omladinac
Veliko Polje
0 : 6
Rakovica
Rakovica
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Napredak
Markovac
Vodojaža
Grošnica
11 : 0
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 3
Karađorđe
Topola
Partizan 1945
Darosava
5 : 0
RSK
Rabrovo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 3
Petrika
Novi Sad
Index
Novi Sad
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Avala 1939
Beograd
7 : 1
Institut
Beograd
Petlić
Beograd
5 : 1
Zvezdara
Beograd
Minel
Beograd
10 : 1
Banja
Beograd
Tavankut
Tavankut
1 : 7
Bačka 1901
Subotica
BSK Borča MK
Borča
1 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
4 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
5 : 2
O11 MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
DIF MK
Beograd
Dunavac
Grocka
0 : 3
Rad MK
Beograd
Napredak
Medosevac
1 : 2
Kolubara MK
Lazarevac
IMT
Novi Beograd
3 : 6
Grafičar MK
Beograd
011 B MK
Novi Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
3 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Sinđelić 2012
Beograd
8 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Srem MK
Jakovo
2 : 1
Borac MK
Ostružnica
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
6 : 0
Zemun MK-V
Zemun
Prva Iskra MK
Barič
0 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 3
Boleč MK
Beograd
Vinča MK
Vinča
1 : 3
Sopot MK
Sopot
Radnički Stobex
Klupci
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Borac
Lešnica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Lipnički Šor
5 : 3
Rudar
Brasina
Loznica B
Loznica
1 : 1
Drina
Ljubovija
Urovci
Urovci
0 : 1
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
7 : 1
Rvati
Obrenovac
Polet
Grabovac
5 : 1
Zadrugar
Orasac
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Index
Novi Sad
0 : 7
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Udarnik
Lozovik
1 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Radnički 1905
Bajmok
0 : 16
Spartak
Subotica
Sloga
Ratari
0 : 3
Jedinstvo
Dren
Partizan
Draževac
0 : 0
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Mostanica
2 : 5
Radnički
Obrenovac
Vozdovac
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 4
Čukarički
Beograd
011
Beograd
0 : 8
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 2
BSK
Borča
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
Ada
Beograd
1 : 7
Radnički NB
Novi Beograd
DIF
Beograd
3 : 2
Radnički
Obrenovac
IMT
Beograd
3 : 5
Studentski Grad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 5
BSK 1925
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
Sinđelić
Beograd
BASK
Beograd
2 : 5
OLE
Zemun
Milutinac
Beograd
1 : 0
Rakovica
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Buducnost
Dobanovci
Jedinstvo
Surcin
4 : 3
OFK Zabrežje
Obrenovac
Kovacevac
Mladenovac
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Postar 1930
Beograd
0 : 4
GSP Polet
Beograd
Hajduk
Beograd
8 : 0
Lestane
Leštane
Vrcin
Vrcin
4 : 1
Palilulac
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 3
Vinca
Beograd
Radnički (P)
Pirot
11 : 1
Duel Juniors
Krusevac
Kopernikus Železničar
Nis
1 : 0
Trajal
Kruševac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Real
Niš
Trstenik PTT
Trstenik
8 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Lider MGM
Leskovac
Timok
Zaječar
1 : 3
Nacional
Niš
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Jagodina
Jagodina
Morava
Ćuprija
0 : 3
Dunav
Prahovo
Mali Bor
Bor
2 : 4
Prosoker
Krusevac
OFK Napredak
Aleksinac
5 : 0
Kruševac
Kruševac
Djerdap
Kladovo
2 : 1
Kopaonik
Brus
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Junior
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
03.11.2018
Jedinstvo
Paraćin
Bor
Bor
3 : 0
Radnički
Svilajnac
Car Lazar
Kruševac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
OFK Radnički
Niš
1 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Kosanica
Kuršumlija
0 : 6
Vlasina
Vlasotince
Radnik
Surdulica
1 : 3
Ternoci
Veliki Trnovac
Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Sloga
Leskovac
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Sinđelić
Niš
Šampion
Leskovac
8 : 0
Lugina
Preševo
Partizan
Beograd
7 : 0
Internacional
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 3
Voždovac
Beograd
011
Beograd
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
DIF
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Teleoptik
Zemun
15 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Ada
Beograd
Olimpik
Beograd
2 : 2
BSK 1925
Batajnica
Zmaj 1953
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Ole MK
Zemun
2 : 0
Institut MK
Zemun
Žarkovo MK
Žarkovo
5 : 1
Crveni Orao
Beograd
Karioke
Beograd
0 : 3
Vranić MK
Vranić
Prva Iskra MK
Barič
0 : 2
011 MK-B
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 5
Rakovica MK
Rakovica
IMT MK
Beograd
1 : 1
Sinđelić MK-B
Beograd
Dunav MK
Veliko Selo
1 : 15
Crvena Zvezda MML
Beograd
Kormoran
Beograd
0 : 5
Boleč MK
Boleč
Voždovac MK-B
Beograd
7 : 0
PKB MK
Padinska Skela
Mačva
Šabac
0 : 6
Jedinstvo
Ub
Savac
Sabac
5 : 1
Radnicki 1923
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
3 : 1
Plana
Velika Plana
Ad Drinum
Loznica
1 : 0
Šabac
Šabac
Šampion
Gornji Milanovac
1 : 4
Sloga 036
Kraljevo
Požega
Požega
0 : 8
Karađordje
Topola
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 0
Krstarica
Prokuplje
Radnički 2012
Niš
7 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Morava
Žitkovac
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 3
Mašinac
Niš
Vučice
Vučje
0 : 4
Preševo
Preševo
TSC
Kanjiža
0 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Polet
Sivac
4 : 1
Mladost
Srbobran
Vojvodina
Novi Sad
03.11.2018
Inđija
Inđija
Voja Gačić
Pančevo
03.11.2018
Stajićevo 2017
Stajićevo
ŽFK Zvezda B
Beograd
15 : 0
ŽFK Kolubara
Lazarevac
ŽFK Crvena Zvezda
Beograd
1 : 8
ŽFK Zemun
Zemun
ŽFK BSK 1925
Batajnica
0 : 2
ŽFK Sloga Radnički
Beograd
Bajša
Bajša
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 10
Olimpik
Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
Zemun B
Zemun
13 : 2
Srem
Jakovo
Bežanija
Beograd
5 : 0
Budućnost
Dobanovci
IMT
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik
Valjevo
4 : 0
Senjak 2
Valjevo
Omladinac
Ljig
12 : 0
Vojvode
Mionica
Senjak 1
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
OFK Osečina
Osecina
5 : 0
Tešnjar
Valjevo
Rudar 2001
Kostolac
03.11.2018
11:00
Lider 2017
Kostolac
Sloga (L)
Lučica
03.11.2018
11:00
Soko 2015
Saraorci
Jasenica 1911
S. Palanka
03.11.2018
11:00
Železničar
Požarevac
Presing
Požarevac
03.11.2018
11:00
VGSK
Veliko Gradište
Rad
Banjica
2 : 0
BSK 1925
Beograd
OLE
Borca
5 : 3
Zemun
Zemun
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Vozdovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
12 : 0
BSK Borča
Borča
Brodarac 1947
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 5
Cukaricki
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
8 : 1
Radnički
Obrenovac
Sloga
Korenita
0 : 7
Loznica
Loznica
Loznica 2
Loznica
03.11.2018
Radnički Stobeks
Klupci
Jadar 07
Loznica
0 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
Mladost (B)
Baroševac
1 : 10
Kolubara 1
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
0 : 0
Sloboda 2
Stubica
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 1
Sloboda 1
Stubica
Omladinac
Ljig
5 : 0
Borac
Arnajevo
Napredak
Medoševac
0 : 7
Železničar
Lajkovac
Sloboda
Stubica
5 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Real 1
Lazarevac
0 : 10
Kolubara 1
Lazarevac

Košarka

Mega Bemax
Beograd
74 : 81
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
94 : 79
Cedevita
Zagreb
Krka
Novo Mesto
77 : 78
Zadar
Zadar
Vršac
Vršac
80 : 73
Metalac
Valjevo
Spartak
Subotica
96 : 89
OKK Beograd
Beograd
Dunav
Stari Banovci
101 : 95
Vojvodina
Novi Sad
Tamiš
Pančevo
108 : 75
Beovuk 72
Beograd
Pirot
Pirot
97 : 82
KKK Radnički
Kragujevac
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 66
Vrbas
Vrbas
Konstantin
Niš
75 : 60
Plana
Velika Plana
Kolubara LA 2003
Lazarevac
86 : 69
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Rtanj
Boljevac
90 : 59
Žarkovo
Beograd
Sloga
Kraljevo
82 : 75
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Omladinac
Novi Banovci
52 : 63
Sveti Đorđe
Žitište
Nova Pazova
Nova Pazova
74 : 72
Železničar
Inđija
Topola
Bačka Topola
87 : 55
Akademik
Srbobran
Sloven
Ruma
80 : 71
Jedinstvo
Novi Becej
Mladost Veternik
Veternik
104 : 76
Hajduk
Kula
Fair Play
Niš
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Jastrebac
Aleksinac
50 : 74
Mladost Vesna
Bela Palanka
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Actavis Academy
Leskovac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
80 : 69
Jablanica
Medveđa
Morava
Vladičin Han
71 : 48
Sokobanja
Sokobanja
Prva Petoletka
Trstenik
87 : 84
Smederevo 1953
Smederevo
Klik
Arilje
89 : 69
Crnokosa
Kosjerić
Priboj
Priboj
93 : 71
Zlatar
Nova Varoš
Čačak 94
Čačak
85 : 95
Železničar
Čačak
Radnički VA
Valjevo
83 : 82
Student
Bajina Bašta
Radnički
Obrenovac
93 : 79
Borac Zemun
Zemun
BKK Radnički
Beograd
96 : 70
Torlak
Beograd
Sava
Beograd
81 : 75
Veba Basket
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
87 : 63
Borča 2
Beograd
LA Basket
Beograd
102 : 67
Žarkovo 2
Beograd
Partizan 1953
Beograd
86 : 61
Spartak
Subotica
Bor
Bor
53 : 80
Radivoj Korać
Beograd
Šabac
Šabac
73 : 80
021
Novi Sad
Vrbas Medela
Vrbas
55 : 69
Student
Niš
Loznica
Loznica
69 : 67
Kraljevo
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
85 : 50
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Ljubovija
Ljubovija
68 : 60
Karaburma
Beograd
Radnički (Kg)
Kragujevac
85 : 30
Vršac d.o.o.
Vršac
Radnički (Bg)
Beograd
59 : 79
Srbobran
Srbobran
Girl Basket
Beograd
48 : 57
Delfin
Bačka Palanka
Ruma 92
Ruma
38 : 75
Stara Pazova
Stara Pazova
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Play Off
Užice
Užice
Užice
32 : 98
Mileševka
Prijepolje
Rtanj
Boljevac
36 : 52
Zicer
Bor

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Partizan
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Ribnica
Kraljevo
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Niš
Niš
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Timok
Zaječar
FAP Livnica
Prijepolje
2 : 3
Gračac
Gračac
Sombor
Sombor
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Partizan
Bač
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Mladost (T)
Turija
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Radan
Lebane
0 : 3
Niš 2
Niš
Vranje
Vranje
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
0 : 3
Desetka
Niš
Roda
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Karađorđe
Topola
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
As Beograd
Beograd
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Srem Eaton 2
Sremska Mitrovica
Vest
Šid
3 : 0
Warriors
Obrovac
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 1
Sloven
Ruma
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Mladost 1973
Omoljica
1 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Klek-MD Zrenjanin
Klek
0 : 3
Partizan
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Spartak (Su)
Subotica
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (Ue)
Užice
2 : 3
Beograd
Beograd
Vranje
Vranje
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Roda
Beograd
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
FOK
Novi Sad
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Futog
Futog
Borac (Ča)
Čačak
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Inđija
Inđija
1 : 3
Sterija
Beograd
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Pirot
Pirot
Zaječar
Zaječar
3 : 1
Bor
Bor
Panda
Vranje
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Lavice 07
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bambi volej
Prijepolje
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 1
Tara
Bajina Bašta
Tehničar
Kraljevo
3 : 1
Stopanja
Stopanja
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Tehničar (Sd)
Smederevo
1 : 3
Fortuna Plus
Aranđelovac
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Imlek
Beograd
3 : 1
Partizan 2
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 1
AS Batajnica
Batajnica
Karadjordje
Topola
0 : 3
Ribnica
Mionica
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
Fenix Čukarički
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Spas
Beograd
1 : 3
21. maj
Beograd
Banat
Vršac
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Goks IN
Bački Gračac
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Maks
Šid
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Novi Sad
Grbić
Bački Jarak
3 : 0
Beočin
Beočin
Spas
Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
AS
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Železnik 2012
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 1
AS Batajnica
Batajnica
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Sterija
Novi Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
TENT
Obrenovac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Roda
Beograd
2 : 3
Imlek
Padinska Skela

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Dinamo
Pančevo
31 : 22
Kikinda
Kikinda
Metaloplastika
Šabac
29 : 26
Šamot 65
Arenđelovac
Mokra Gora
Zubin Potok
38 : 16
Sloga
Požega
Rudar
Kostolac
29 : 32
Obilić
Beograd
Radnički 1964
Kragujevac
39 : 18
Pobednik
Prijepolje
Priboj
Priboj
22 : 26
Dubočica 54
Leskovac
Vranje 1957
Vranje
28 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Topličanin
Prokuplje
26 : 27
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 28
Lokomotiva
Lapovo
Kuršumlija
Kuršumlija
34 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Morava
Velika Plana
29 : 35
Loznica
Loznica
Proleter
Zrenjanin
34 : 24
SC Voždovac 2012
Beograd
Hercegovina
Sečanj
34 : 29
Mladost TSK
Bački Jarak
Apatin
Apatin
30 : 28
Dolovo
Dolovo
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
24 : 18
Inđija
Inđija
Radnički
Obrenovac
28 : 27
PKB
Padinska Skela
Partizan 2
Beograd
30 : 34
Metaloplastika 2
Šabac
Trepča
Kosovska Mitrovica
36 : 29
Omladinac
Gornji Milanovac
Župa
Aleksandrovac
25 : 21
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Heba
Bujanovac
35 : 31
Rtanj
Boljevac
Jastrebac
Blace
41 : 18
Paraćin
Paraćin
Zaječar
Zaječar
35 : 25
ORK Bor
Bor
Somborelektro
Sombor
39 : 35
Pančevo
Pančevo
Rembas
Resavica
35 : 37
Hajduk Veljko 2
Negotin
Borsko jezero
Bor
22 : 31
Majdanpek
Majdanpek
Radnički (JT)
Jaša Tomić
36 : 27
Omladinac
Deliblato
Unirea
Uzdin
32 : 21
Dolovo 2
Dolovo
Srbobran
Srbobran
31 : 27
Hajduk
Čurug
Titel
Titel
45 : 18
Beočin 1959
Beočin
Voždovac 1955
Beograd
32 : 38
Naisa
Niš
Bor RTB
Bor
15 : 25
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
26 : 25
Medicinar
Šabac
Zaječar 1949
Zaječar
31 : 24
Mladost
Nova Pazova
Pančevo
Pančevo
39 : 26
Topličanin
Prokuplje
ORK Beograd
Beograd
36 : 34
Radnički 1964
Kragujevac
Sloven
Ruma
28 : 31
Železničar
Inđija
Pirot
Pirot
27 : 24
Napredak 12
Kruševac
Vrbas
Vrbas
28 : 23
Sloga
Petrovac na Mlavi
Halas Jožef
Ada
30 : 18
Jadran
Feketić
Laki
Crvenka
24 : 16
Ravangrad
Sombor
Spartak
Debeljača
30 : 22
Temerin
Temerin
Kikinda
Kikinda
34 : 19
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Mokrin
Mokrin
30 : 25
Mladost
Srpska Crnja
Metalac AD
Gornji Milanovac
25 : 26
Atenica
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
23 : 30
Bekament Bukovička Banja 2
Aranđelovac
Radnički 1964 2
Kragujevac
10 : 19
Košutnjak
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
23 : 31
Mladi radnik
Radinac
Voždovac 1955 2
Beograd
20 : 31
Metalac 2015
Valjevo
ORK Loznica
Loznica
25 : 36
Beograd
Beograd
Đerdap
Kladovo
23 : 19
Žitorađa
Žitorađa
Naftagas
Elemir
17 : 19
Obilić
Novi Kneževac
Vojvodina 2
Novi Sad
21 : 22
Petrovaradin
Petrovaradin
Sonta
Sonta
11 : 30
Apatin
Apatin

Vaterpolo

Taš
Beograd
16 : 9
Banjica
Beograd
Dunav
Novi Sad
10 : 13
Beograd
Beograd
TENT
Obrenovac
9 : 14
Bečej
Bečej
Novi Beograd 11. april
Beograd
15 : 8
Singidunum
Beograd
Dorćol
Beograd
4 : 8
Palilula
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
10 : 11
ŽAK
Kikinda
Valis
Valjevo
7 : 10
Spartak Prozivka
Subotica

Futsal

Jastrebac
Blace
0 : 3
Nova Pazova
Nova Pazova
Kalča
Niš
2 : 5
Ekonomac
Kragujevac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
2 : 2
Borac
Čačak
Zlatar 33
Nova Varoš
8 : 3
Partenon
Smederevska Palanka
Miners
Majdanpek
4 : 1
Leskovac
Leskovac
Futsal Trebinje
Beograd
2 : 7
Intelektualac
Beograd
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 0
Apa Futsal
Apatin
Mićko trend
Novi Sad
6 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 7
Forum
Vršac
Fleš
Valjevo
3 : 2
PP 192
Prijepolje
SFU Leposavić
Leposavić
3 : 0
Bezbednost 192
Valjevo
Gvozdeni puk
Niš
7 : 1
Babušnica 2011
Babušnica
Dolap
Prokuplje
1 : 3
Rosulja
Vlasotince
Lindoret
Preševo
4 : 8
Prokuplje
Prokuplje

Ragbi 13

Partizan
Beograd
18 : 24
Dorćol
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
34 : 12
Car Dusan Silni
Paraćin

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
6 : 0
Mladost
Zagreb
Zagreb
Zagreb
9 : 2
Vojvodina
Novi sad
Triglav
Kranj
9 : 2
ECE Celje
Celje