XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 743 utakmica za dan
Nedelja, 7 Oktobar 2018

Fudbal

Zemun
Zemun
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Bežanija
Beograd
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Bokelj
Kotor
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Dečić
Tuzi
0 : 0
Arsenal
Tivat
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Kom
Podgorica
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
4 : 0
Jezero
Plav
Otrant
Ulcinj
5 : 3
Berane
Berane
Drezga
Piperi
6 : 0
Ribnica
Podgorica
Polet Stars
Nikšić
0 : 1
Zabjelo
Podgorica
Fair Play
Bijelo Polje
1 : 6
Gusinje
Gusinje
Sloga (R)
Radovići
3 : 1
Sloga (SB)
Stari Bar
Provo
Provo
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Drina
Ljubovija
0 : 3
Tutin
Tutin
Budućnost
Popovac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Pukovac
Pukovac
0 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Jagodina Tabane
Jagodina
Radan
Lebane
0 : 5
OFK Sinđelić
Niš
Prva Iskra
Barič
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 3
Zvezdara
Beograd
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Tatra
Kisač
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Jugović
Kać
2 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 4
Hajduk (D)
Divoš
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Tekstilac
Odžaci
4 : 1
BSK
Bački Brestovac
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Budućnost
Mladenovo
Bačka
Pačir
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Bajša
Bajša
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Radnički 1912
Sombor
5 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Gruža
Gruža
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Polet
Ratina
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Karađorđe
Ribnica
3 : 3
Bane 1931
Raška
Borac 1932
Ralja
1 : 1
OFK Napredak
Markovac
RSK
Rabrovo
2 : 1
Partizan 1945
Darosava
Rudar
Stamnica
4 : 0
Udarnik
Lozovik
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
8 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
OFK Divci
Divci
2 : 2
Borac
Lešnica
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Orlovac
Mrčajevci
4 : 0
Sloboda
Čačak
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
LFK Mladost
Lučani
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
0 : 6
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (M)
Medoševac
0 : 0
OFK Niš
Niš
Morava
Vladičin Han
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
Jablanica
Medveđa
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Juhor
Obrež
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Levač
Rekovac
2 : 2
Jastrebac (B)
Blace
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Rembas
Resavica
2 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Majdanpek
Majdanpek
0 : 3
Timočanin
Knjaževac
Naša krila 1936
Belotinac
5 : 0
Brodoremont
Kladovo
Malošište
Malošište
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Moravica
Subotinac
3 : 2
BSK
Bogovina
Bukovik
Razanj
5 : 0
OFK Slatina
Bor
Torlak
Kumodraž
0 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Borac
Lazarevac
0 : 5
Sremčica
Sremčica
Turbina
Vreoci
2 : 2
Milutinac
Zemun
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
Hajduk
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
Polet
Nakovo
Naftagas
Elemir
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Omladinac FAM
Botoš
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Lehel
Mužlja
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
4 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Banat
Čenta
1 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Budućnost (P)
Parage
Slavija
Pivnice
4 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Borac 46
Obrovac
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 4
Vojvodina (T)
Tovariševo
Kula
Kula
5 : 1
Polet (S)
Sivac
Borac (M)
Martinci
0 : 2
Jadran
Golubinci
Budućnost
Salaš Noćajski
5 : 1
Polet (NK)
Novi Karlovci
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Napredak
Popinci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Ljukovo
Ljukovo
0 : 3
Železničar
Inđija
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Mladost MG
Saranovo
5 : 2
Lokomotiva
Lapovo
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 0
BSK
Belosavci
Plaskovac
Plaskovac
3 : 3
Banja
Banja
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 0
Trnava
Donja Trnava
ŽSK
Žabalj
0 : 3
Index
Novi Sad
Miletić
Mošorin
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka
Đurđevo
1 : 1
TSK
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
0 : 4
Slavija
Novi Sad
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Iskra
Kucura
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Javor
Sladaja
2 : 2
Partizan
Glogovac
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Juhor
Glavinci
Bratstvo
Međureč
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
Mladost (S)
Sikirica
4 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Resavac
Subotica
3 : 2
Kolare
Kolare
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Hajduk
Čepure
Napredak
Zlatovo
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Srem
Jakovo
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (P)
Progar
2 : 2
Atakante
Beograd
Zmaj
Zemun
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Institut
Zemun Polje
3 : 2
Crvenka
Borča
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Strelac
Mislođin
Rušanj
Rušanj
5 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Duboko
Mala Moštanica
0 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Zvezda
Konatice
Borac
Arnajevo
0 : 1
Budućnost
Dudovica
Šumadija
Jagnjilo
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
1 : 1
Vrčin
Vrčin
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Vinča
Vinča
Kosmajac
Koraćica
2 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Spartak
Trnava
Mladost
Preljina
2 : 1
Rakova
Rakova
Rudar
Bresnica
0 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 4
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
5 : 0
Omladinac
Zablaće
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Radnik
Ušće
Napredak
Gračac
2 : 3
Ribnica
Jovac
Lasta
Vitkovac
3 : 2
Stubal
Stubal
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Proleter
Pečenog
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 3
Varvarin
Varvarin
FUD
Brus
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
13. April
Lomnica
Kupci
Kupci
1 : 2
Čitluk
Čitluk
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
Sloga (BO)
Bogosavac
Duško
Klenje
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Mladost (PR)
Prnjavor
Borac (St)
Starčevo
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Radnički (B)
Baranda
8 : 0
Polet
Izbište
Strela
Ivanovo
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Dolina
Padina
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Obilić
Živica
2 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga (B)
Burovac
2 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Železničar
Požarevac
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Naisus 1977
Rožina
3 : 5
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 4
Doljevac
Doljevac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 0
Padina
Padina
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Elid
Donji Dušnik
Podunavac
Udovice
2 : 2
Plana
Velika Plana
Polet
Trnovče
2 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Pobeda
Golobok
Sloboda
Lipe
1 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Cerovac
Cerovac
1 : 0
SASK
Saraorci
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Polom
Leskovo
Krivelj
Krivelj
0 : 7
Zlot
Zlot
Blizna
Blizna
0 : 1
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
5 : 3
Radnički (K)
Klokočevac
Ribnikar
Pecka
0 : 2
Mladost
Dračić
Kolubara 2
Valjevo
5 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Tešnjar
Valjevo
2 : 5
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
3 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 3
Sovljak
Sovljak
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
4 : 1
Sloboda
Grbice
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 1
Borac (D)
Drenovac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
0 : 1
Korićani
Korićani
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Jedinstvo
Kalenić
4 : 2
Sečica
Seča reka
Perućac
Perućac
10 : 0
Ježevica
Ježevica
Jasen
Brodarevo
8 : 0
Prvi partizan
Užice
Polet
Rasna
4 : 2
Lauš
Lopaš
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Savinac
Visibaba
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladi borac
Živkovo
0 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Sloga
Lipovica
4 : 3
OFK Brza
Brza
Železničar
Brestovac
5 : 2
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
0 : 3
Čekmin
Čekmin
Vučje
Vučje
1 : 1
Bobište
Bobište
Polet
Stajkovce
1 : 1
Umac
Miroševce
OFK Morava
Leskovac
2 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Sloga (M)
Minićevo
3 : 6
Graničar
Veliki Izvor
Malinik
Podgorac
3 : 1
Osnić
Osnić
Omladinac
Grezna
3 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
3 : 2
Kosovo
Zvezdan
Radnički 1946
Lubnica
1 : 0
Trebič
Sokobanja
slobodno kolo
07.10.2018
15:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Gnjilan
Gnjilan
3 : 4
Lužnica
Babušnica
Mladost
Poljska Ržana
1 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Padež
Petrovac
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 2
Rudar
Jelašnica
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Vrtište
Vrtište
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Palilulac
Niš
Ternoci
Trnovac
5 : 0
Trešnjevka
Lopardince
OFK Alakince
Alakince
2 : 3
Lugina
Aliđerce
Vihor
Žbevac
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Čelik
Belo polje
4 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Levosoje
Levosoje
2 : 1
Mladost
Suvojnica
Moravac
Vrbovac
5 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
Mineralac
Klokot
1 : 5
Glama
Koretište
Mladost
Vračević
2 : 1
Rudar
Radljevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Pambukovica
Pambukovica
0 : 7
Polet (T)
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
1 : 2
Čučuge
Čučuge
Vrelo
Vrelo
0 : 4
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Sloga
Ratari
0 : 4
Posavina
Stubline
Moskva
Budisava
0 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
Borac
Rakovac
1 : 1
Čenej
Čenej
Titel
Titel
1 : 2
Obilić
Vilovo
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Bačka
Begeč
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 2
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Dobrica
Dobrica
1 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 4
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Ševac
Kusić
Borac
Gornji Katun
4 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Polet 57
Milutovac
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 3
Omladinac
Pojate
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Blagotin
Belušić
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Voljavče
1 : 2
Mladost (T)
Tečić
Partizan
Majur
2 : 2
Morava
Kočino Selo
Mladost (G)
Gložane
2 : 2
Šumadinac
Dragovo
Moravac 2015
Krušar
7 : 0
Radnički
Tekija
Istok 63
Plana
2 : 1
Budućnost
Miliva
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 2
Orlovi
Jasenovo
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Omladinski
Paraćin
Lukavac
Lukavac
3 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 0
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
2 : 4
Mladost (L)
Latković
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Popadić
Popadić
Komanice
Komanice
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Polet
Popučke
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Umka
Umka
2 : 1
13. Maj
Zemun
Penjarol
Beograd
2 : 3
Dedinje
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 4
Posavac Tišma
Boljevci
Mladi Proleter
Beograd
3 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
BUSK
Beograd
Zuce
Zuce
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Minel
Ripanj
1 : 3
Poštar
Beograd
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
4 : 2
Pinosava
Pinosava
Avala
Beli Potok
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 4
Heroj Polet
Jajinci
Mladost
Buđanovci
0 : 3
Šumar
Ogar
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 5
Krušedol
Krušedol
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 3
Hajduk
Višnjićevo
Graničar
Obrež
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Sloga (V)
Voganj
3 : 1
BSK
Bešenovo
Donji Srem 2015
Pećinci
8 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Sibnica
Sibnica
0 : 11
Rudar 2012
Babe
OFK Slatina
Slatina
0 : 5
Vis
Parcani
OFK Rogača
Rogača
3 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Vojvoda
Dučina
1 : 3
Popović
Popovići
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 3
Stojnik
Stojnik
Borac (A)
Adrani
10 : 0
Partizan
Vrba
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Mineral 2015
Rudno
Progorelica
Progorelica
0 : 2
Mladost
Vrdila
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
0 : 2
Marjan
Knić
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
5 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
Guncate
Guncati
1 : 4
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
2 : 3
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Rudar
Brasina
2 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga
Straža
2 : 1
Azbukovica
Crnča
Antimon
Zajača
3 : 2
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 0
Borac
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Mladost
Brezjak
7. Juli
Bela Crkva
2 : 2
Prva Iskra
Runjani
Borac
Kloka
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Šamot
Aranđelovac
0 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Ranilović
Ranilović
0 : 0
Vrbica
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
2 : 2
Brezovac
Brezovac
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 3
Jasenica
Božurnja
Mladost (J)
Jelenac
5 : 1
Sloga
Zagorica
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
BSK
Belanovce
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
2 : 4
Moravac
Pečenjevce
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Real
Donja Jajina
Milanovo
Milanovo
4 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Radnik Sušica
Kukulovce
1 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Gorki
Glušci
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
2 : 2
Milicionar
Bogatić
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
4 : 5
OFK Šabac
Šabac
Drina
Badovinci
4 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 3
Majur
Majur
Sloga (KR)
Krnić
4 : 1
Sava
Mrđenovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 2
Provo 2015
Provo
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Šipurske livade
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Rankovac
Nakučani
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 0
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
4 : 0
Mladost
Mali Bač
Maglić
Bački Maglić
12 : 0
Slavija
Bođani
Borac
Vizić
0 : 3
Bačka (D)
Despotovo
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Polet (V)
Voluja
Vihor
Маljurevac
3 : 1
Polet (B)
Bikinje
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 0
Sloga (M)
Mustapić
Sirakovo
Sirakovo
1 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Dizel
Bare
Omladinac (B)
Busur
4 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 3
Integral
Batuša
Manastirica
Manastirica
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Radnički (K)
Knežica
5 : 2
BSK
Bošnjak
Mladost Radost
Srbobran
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
1 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Mladost (R)
Radičević
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 2
Strmovo
Strmovo
BSK
Brajkovac
07.10.2018
15:00
Sloga
Lukavica
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Polet
Mirosaljci
Milutinovac
Milutinovac
2 : 2
Pontes
Kostol
Napredak
Korbovo
4 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Egeta
Brza Palanka
4 : 5
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
1 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Napredak
Međulužje
2 : 1
OFK Student
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
1 : 0
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 1
Sloga
Granice
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Borac
Pločica
0 : 13
Budućnost
Banatski Brestovac
Kolonija
Kovin
2 : 2
Proleter
Mramorak
Jedinstvo
Dubovac
12 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Mladost
Vojlovica
1 : 5
Dolovo
Dolovo
Polet
Idvor
2 : 2
Slavia
Kovačica
Omladinac 1927
Opovo
1 : 3
Mundial
Pančevo
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Vojlovica 2018
Vojlovica
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Unirea
Uzdin
BIP
Čačak
6 : 0
Malba
Žaočani
Morava (K)
Katrga
3 : 2
Mršinci
Mršinci
Budućnost
Stančići
3 : 0
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Mladost (A)
Atenica
Planinac
Vujetinci
2 : 0
Lugovi
Čačak
Petrijevac
Petrijevo
1 : 0
Omladinac
Seone
Drugovac
Drugovac
4 : 1
7. Juli
Vodanj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
2 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Zeppelin 026
Smederevo
Jezava
Smederevo
2 : 5
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Vučak
Vučak
Rongo Siti
Pirot
1 : 6
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 3
Zvezda
Blato
Pobeda
Držina
2 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost
Kruščić
0 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Partizan
Kupusina
5 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
Deronje
6 : 0
OFK Šikara
Sombor
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 4
Hajduk
Stapar
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
Gredetin
Gredetin
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Škriljac
Bradarac
2 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
5 : 3
Palić
Palić
Ozremica
Beršići
5 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
6 : 2
Šilopaj
Šilopaj
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
0 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Velereč 94
Velereč
Brezak
Pranjani
3 : 1
Šumadija
Brdjani
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
AF Đokić
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Obilić
Staro Selo
Jasenica
Kruševo
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 5
Palanka
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
2 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Voćar
Kotraža
5 : 1
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
3 : 0
Gorušica
Viča
Dedinje Junajted
Guča
5 : 0
Jelica
Goračići
Vrelo
Gornja Kravarica
5 : 0
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
0 : 3
Radnički
Turica
Tara
Kremna
07.10.2018
11:00
GP Zlatibor
Užice
Tara
Kremna
0 : 2
Višesava 2
Bajina Bašta
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Rasina
Vitanovac
1 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Zdravinje
Zdravinje
2 : 0
Modrica
Modrica
Bukovica
Bukovica
5 : 5
Žabare
Žabare
Čarapan
Kruševac
5 : 4
Parunovac
Parunovac
Naupare
Naupare
3 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Jugovići
Jug Bogdanovac
1 : 2
Arbanasce
Arbanasce
Dobrič
Brest
0 : 5
Baličevac
Baličevac
Slemen
Milušinac
2 : 1
Jedinstvo
Mužinac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Divostin
Kragujevac
1 : 3
Ćava
Grošnica
Zastava
Kragujevac
1 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Maršić
Maršić
5 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Bakionica
Bakionica
3 : 1
Avijatičar
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 4
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
3 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
0 : 3
Duškovci
Duškovci
Rujnik
Rujnik
4 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
2 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
Spartak
Sićevo
0 : 5
Delijski Vis
Niš
Durlan Siti
Niš
0 : 1
Sloga 1948
Malča
Vrelo
Šarkamen
0 : 2
Slatina
Slatina
Polet
Jabukovac
1 : 1
Urovica
Urovica
Miloševo
Miloševo
6 : 0
Rečka
Rečka
Mladost
Karbulovo
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Knežica
Knežica
3 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Pobeda
Rusna
2 : 0
Grkinja
Grkinja
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
4 : 1
Hajduk
Kamendol
Mrovska
Mrovska
5 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Verko
Suvo Selo
3 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Dragojevac
Dragojevac
5 : 2
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
3 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Jedinstvo
Ratare
1 : 2
Heroj
Busilovac
Napredak
Svojnovo
2 : 0
ISK Izvor
Izvor
BSK Buljane
Buljane
6 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Razvitak
Mirilovac
1 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Mladost 1925
Oplanići
4 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Morava
Mrsać
0 : 3
Milakovac 2018
Milakovac
Jašunja
Jašunja
2 : 2
Badince
Badince
Rudar 1973
Rudare
1 : 6
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 2
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Borac BTG
Batalage
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Volujac
Volujac
3 : 1
OFK Varna
Varna
Žabar
Žabar
1 : 3
Cerić
Miokus
Mladost Svileuva
Svileuva
3 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Galeb
Cerovac
1 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 2
Mladost (O)
Očage
Šumadinac
Kruševica
7 : 0
OFK Burovo
Burovo
Sloboda
Šuljkovac
3 : 2
Omladinac
Bunar
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
7 : 0
Mladost
Bukovče
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 1
Napredak
Staro Lanište
Moravac 1933
Dragovac
0 : 0
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Batovac
Batovac
0 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Morava 1932
Prugovo
2 : 4
BSK 1931
Brežane
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
2 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Metalac
Požarevac
1 : 2
Sloga 1936
Kasidol
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 4
Beli Orao
Bradarac
Borac
Šabac
1 : 3
Lipolist
Lipolist
OFK Takovo
Takovo
4 : 2
Vukona
Vukona
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Dokmir
Dokmir
Brgule
Brgule
0 : 1
Budućnost 1995
Slatina
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Murgaš
Murgaš
Panonija
Lalić
0 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Telečka
Telečka
1 : 2
Lider
Odžaci
slobodan tim 1
Trnavac
07.10.2018
11:00
slobodan tim 2
Nikoličevo
Borac
Vražogrnac
2 : 2
Lovac
Mali Izvor
Krilaš
Ćovdin
4 : 3
Dragoš
Oreškovica
Beli Orlovi
Brestovac-Konjuša
4 : 0
Borac
Ljuljaci
Bujačić
Valjevo
07.10.2018
11:00
Dupljaj
Dupljaj
Sloga Gorić
Valjevo
0 : 2
Beloševac
Beloševac
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Dračić 2018
Dračić
4 : 2
Kotešica
Kotešica
Sremac
Deč
1 : 0
Lovac
Karlovčić
OFK Brestač
Brestač
5 : 3
Mladost
Prhovo
Sloven
Sibač
5 : 1
Vitez
Subotište
Srem
Sremski Mihaljevci
8 : 1
Kameni
Ašanja
Banat
Ilandža
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Hajduk
Šušara
3 : 2
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
0 : 3
Banat (D)
Dupljaja
Joks Junajted
Mionica
6 : 2
Toplica
Donja Toplica
Proleter
Latković
0 : 11
Tolić
Tolić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 2
Babajić
Babajić
Resavac
Veliki Popović
4 : 1
Sinđelić
Vojnik
Mladi Borac
Trucevac
1 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
1 : 5
Rudar
Plazane
Proleter
Bajevac
6 : 0
Sloga
Bogovađa
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
0 : 3
Kolubara
Jabučje
Jednota
Šid
1 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
3 : 4
Graničar
Jamena
Borac
Ilinci
2 : 3
OFK Bingula
Bingula
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Sinđelić
Gibarac
Poletarac
Laćarak
2 : 3
Noćaj
Noćaj
Borac (R)
Radenković
3 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Sloga
Zasavica I
2 : 0
Graničar
Kuzmin
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Zmaj
Noćaj
Planinac
Ležimir
2 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
Radnički
Irig
0 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Borac
Jarkovci
0 : 4
Fruškogorac
Krčedin
ČSK 1939
Čortanovci
4 : 0
Planinac
Rivica
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 0
Sloga (M)
Maradik
Jedinstvo (P)
Platičevo
4 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (R)
Ruma
4 : 3
27. Oktobar
Šatrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Borac
Stejanovci
Vojvodina
Neradin
5 : 0
Polet
Nikinci
Polet (K)
Kobilje
07.10.2018
15:30
Kruševica
Kruševica
Grkljane
Grkljane
07.10.2018
15:30
Polet (Š)
Šavrane
Padež
Padež
07.10.2018
11:00
Lomnica
Lomnica
Dvorane
Dvorane
07.10.2018
15:30
Zmajevac
Belasica
Štitari
Štitari
07.10.2018
15:30
Gaglovo
Gaglovo
Mladost 2015
Mala Reka
07.10.2018
11:00
Makrešane
Makrešane
Mladost (R)
Rajkovac
4 : 1
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 6
Kalipolje
Žabare
Budućnost MI
Donja Trnava
0 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Mladost (G)
Gradilište
1 : 6
Jelav
Jelav
Mladost (DB)
Donja Borina
7 : 1
Hajduk
Ribarica
Granit
Radalj
0 : 5
Studenac
Gornja Koviljača
Ram
Ram
0 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Mladi Borac
Majilovac
0 : 4
Baštovan 2015
Carevac
Srednjevo
Srednjevo
1 : 1
Kumane
Kumane
Sloga
Topolovnik
3 : 3
Pek
Kusiće
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Napredak 1927
Toponica
6 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
2 : 2
BSK 1924
Boževac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Mladi borac 2018
Vojinovac
4 : 2
Mladost (CK)
Crni kao
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 0
Feniks
Rača
Dobrača
Dobrača
2 : 1
Azbest
Stragari
Bukorovac
Kragujevac
2 : 1
Kremenac
Rogojevac
Gorski Car
Garaši
6 : 0
Misača
Misača
Tulež
Tulež
2 : 5
OFK Venčani
Venčani
Barič
Barič
3 : 0
OFK Vinci
Vinci
Mrčkovac
Mrčkovac
0 : 0
Električar
Šuvajić
Mladost 1970
Radoševac
0 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Selanac
Selanac
1 : 1
Jezero
Amajić
Mladi radnik
Bačina
2 : 1
Parcane
Parcane
Lipar
Donji Račnik
0 : 3
PSS-192
Jagodina
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 2
GFK Strelište
Jagodina
Fulham
London
1 : 5
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
0 : 0
Manchester City
Manchester
Southampton
Southampton
0 : 3
Chelsea
London
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Real Betis
Sevilla
Espanyol
Barcelona
3 : 1
Villarreal
Villarreal
Valencia
Valencia
1 : 1
Barcelona
Barcelona
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Celta de Vigo
Vigo
Real Valladolid
Valladolid
1 : 0
Huesca
Huesca
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
RB Leipzig
Leipzig
6 : 0
Nürnberg
Nürnberg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Atalanta
Bergamo
0 : 1
Sampdoria
Genova
Genoa
Genova
1 : 3
Parma
Parma
Lazio
Roma
1 : 0
Fiorentina
Firenze
Milan
Milano
3 : 1
Chievo
Verona
Napoli
Napoli
2 : 0
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
SPAL
Ferrara
1 : 2
Internazionale
Milano
Bordeaux
Bordeaux
3 : 0
Nantes
Nantes
Olympique Marseille
Marseille
2 : 0
Caen
Caen
Monaco
Monaco
1 : 2
Rennes
Rennes
PSG
Paris
5 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
Spartak
Subotica
13 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
3 : 3
Radnički 2012
Niš
Trajal
Kruševac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Karađorđe
Topola
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Loznica
Loznica
2 : 0
Mačva
Šabac
Mladost
Lučani
7 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sloboda (U)
Užice
7 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 1
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Železničar
Pančevo
Kabel
Novi Sad
0 : 2
Mladost (BJ)
Backi Jarak
Kolonija
Kovin
4 : 2
Dunav
Bantska Palanka
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Loznica
Loznica
1 : 2
Mačva
Šabac
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac 2014
Ljig
0 : 1
Provo
Provo
Mladost
Dračić
1 : 4
Jadar 07
Loznica
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 4
AS
Novi Pazar
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 4
Kabel
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 2
Cement
Beočin
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
GFK Sloven
Ruma
Dunav
Stari Banovci
4 : 2
OFK Banat
Vršac
Mladost APA
Apatin
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 1
Polet
Izbište
Partizan (U)
Uljma
0 : 3
Jedinstvo (D)
Dubovac
BAK
Bela Crkva
8 : 3
Sloga
Plandište
Borac (Sa)
Sakule
4 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Radnički 1905
Bajmok
1 : 4
Njerš Ištvan
Totovo Selo
BSK Borča MK
Borča
1 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 6
Loznica B
Loznica
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Borac (S)
Sakule
Petrika
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Bane
Raška
Kosmet
Leposavić
0 : 3
Apolon
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Bubamara
Kraljevo
OFK AS 2003
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Bajša
Bajša
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Đurđin
Đurđin
0 : 14
Spartak
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
CFK
Vrbas
Crvenka
Crvenka
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Arena Su
Subotica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Javor
Ivanjica
0 : 1
Gaučosi
Čačak
Sloga (P)
Požega
3 : 0
FAP
Priboj
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
Borac
Čačak
LFK Mladost
Lučani
0 : 3
Kinder
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Sloboda (U)
Užice
Šabac
Šabac
1 : 0
Mačva
Šabac
Pčelinjo
Loznica
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
OFK Osečina
Osečina
2 : 4
Železničar
Lajkovac
Vojvode
Mionica
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Drina
Ljubovija
0 : 2
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Radnički
Valjevo
0 : 0
Senjak
Valjevo
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
BAK
Bela Crkva
5 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Sloga
Plandište
1 : 6
Coerver junior FA
Vršac
Unirea
Uzdin
1 : 5
Sloga
Banatsko Novo Selo
Slavia
Kovačica
1 : 14
Mladost (V)
Vojlovica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Mundial
Pančevo
0 : 5
Borac (St)
Starčevo
Dolina
Padina
2 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Spartak '06
Subotica
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Arena SU
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
Zemun B
Zemun
2 : 2
Bežanija
Beograd
KMF Raška
Raška
4 : 3
Rudar
Baljevac
Vlada Dimitrijević
Raška
4 : 8
Jedinstvo 2017
Tutin
Sport Club 99 B
Novi Pazar
4 : 3
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Pčelinjo 2
Loznica
3 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Pčelinjo
Loznica
10 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljaca
Respekt
Loznica
07.10.2018
Loznica 2
Loznica

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
71 : 87
Crvena zvezda MTS
Beograd
Krka
Novo Mesto
80 : 76
Mornar
Bar
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
103 : 95
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
72 : 44
Železničar
Inđija
Star
Novi Ledinci
107 : 84
Hajduk
Kula
Nova Pazova
Nova Pazova
74 : 68
Kris Kros
Pančevo
Sloven
Ruma
49 : 66
Mladost Veternik
Veternik
OKK Junior
Niš
72 : 67
Mladost Vesna
Bela Palanka
Niš
Niš
66 : 85
Actavis Academy
Leskovac
Bor RTB
Bor
88 : 79
Jablanica
Medveđa
Fair Play
Niš
123 : 57
Sokobanja
Sokobanja
Jagodina
Jagodina
100 : 78
Zekas 75
Rača
Radnički 1950
Kragujevac
116 : 69
Prva Petoletka
Trstenik
Vitez
Beograd
64 : 52
AS Basket
Beograd
BASK
Beograd
84 : 73
Vizura
Beograd
Vitez
Beograd
64 : 52
AS Basket
Beograd
Girl Basket
Beograd
82 : 50
Ruma 92
Ruma
Jedinstvo
Novi Bečej
45 : 69
Sivac
Sivac
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
56 : 53
Bežanija
Beograd

Odbojka

Srem Eaton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Borac (Par)
Paraćin
Leskovac-98
Leskovac
3 : 2
Borac (Ča)
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Železničar
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Roda
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Kralj
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
1 : 3
Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd

Rukomet

Obilić
Beograd
29 : 33
Metaloplastika
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
24 : 29
Dinamo
Pančevo
Zlatar
Nova Varoš
29 : 26
Vranje 1957
Vranje
Bela Palanka
Bela Palanka
26 : 25
Pobednik
Prijepolje
Žitorađa
Žitorađa
24 : 22
Dubočica 54
Leskovac
Mačva
Bogatić
22 : 19
Crvenka
Crvenka
Loznica
Loznica
28 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Mladost
Vršac
25 : 25
Dolovo
Dolovo
Hercegovina
Sečanj
29 : 25
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Smederevo
Smederevo
27 : 15
Rekreativo
Beograd
Novi Beograd
Beograd
27 : 28
BASK Soko
Beograd
Bane
Raška
27 : 26
Omladinac
Gornji Milanovac
Prva Petoletka
Trstenik
37 : 30
Metalac
Kraljevo
Sloga
Kraljevo
34 : 25
Župa
Aleksandrovac
Vlasotince
Vlasotince
42 : 7
Paraćin
Paraćin
Jagodina
Jagodina
29 : 24
ORK Bor
Bor
Pirot
Pirot
18 : 22
Jastrebac
Blace
Pančevo
Pančevo
30 : 19
Crepaja
Crepaja
Metalac
Futog
31 : 25
Radnički
Novi Sad
Udarnik 2
Lozovik
29 : 32
Rudar 2
Kostolac
Lazarevac
Lazarevac
29 : 27
Barič
Barič
Borac
Bački Gračac
21 : 27
Rusin
Ruski Krstur
Radnicki (K)
Kovin
22 : 26
Omladinac
Deliblato
Ruma
Ruma
29 : 31
Hajduk
Čurug
Hercegovac
Gajdobra
31 : 17
Titel
Titel
Srem SM
Sremska Mitrovica
22 : 28
Srbobran
Srbobran
Junior
Beograd
22 : 33
Medicinar
Šabac
Sloven
Ruma
26 : 19
Kučevo
Kučevo
Ravangrad
Sombor
29 : 29
Proleter (Ž)
Zrenjanin
Spartak
Debeljača
27 : 24
Mokrin
Mokrin
Metalac 2015
Valjevo
27 : 31
Mladi radnik
Radinac
Radnički
Obrenovac
23 : 21
Medicinar 2
Šabac
Rudar
Kostolac
26 : 30
ORK Loznica
Loznica
Naisa 2
Niš
21 : 28
Jagodina 2
Jagodina
Deronje
Deronje
18 : 30
Petrovaradin
Petrovaradin

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
6 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Banjica
Beograd
7 : 5
Sopot
Sopot
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 3
SK Ekonomist
Beograd
Hajduk
Kula
3 : 7
Mićko trend
Novi Sad
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 2
Viking
Ruma

Ragbi 13

Radnički
Novi Beograd
18 : 0
Car Dušan Silni
Paraćin

Hokej

Medveščak
Zagreb
5 : 6
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
10 : 17
Vojvodina
Novi Sad