XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 546 utakmica za dan
Nedelja, 24 Mart 2019

Fudbal

Berane
Berane
0 : 4
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 0
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Otrant
Ulcinj
Jezero
Plav
1 : 0
Arsenal
Tivat
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Karioke
Podgorica
3 : 4
Ribnica
Podgorica
Polet Stars
Nikšić
2 : 3
Crvena stijena
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
1 : 4
Drezga
Piperi
Ibar
Rožaje
6 : 0
Napredak
Berane
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 2
Hajduk
Bar
Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Provo
Provo
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Drina
Ljubovija
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 1
FAP
Priboj
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Jošanica
Novi Pazar
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Dunav
Prahovo
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Prva Iskra
Barič
1 : 0
BSK Borča
Borča
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Jugović
Kać
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 6
Hajduk (D)
Divoš
Tatra
Kisač
0 : 3
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 2
Radnički (Š)
Šid
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Bačka
Pačir
Tavankut
Tavankut
4 : 2
Bajša
Bajša
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Polet
Ratina
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Real
Podunavci
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Morava
Velika Plana
3 : 1
OFK Napredak
Markovac
Rudar
Stamnica
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
RSK
Rabrovo
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Borac 1932
Ralja
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Partizan 1945
Darosava
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Brezovica
Brezovica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (S)
Sjenica
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 3
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (M)
Medoševac
4 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Jablanica
Medveđa
OFK Niš
Niš
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Levač
Rekovac
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (D)
Drenovac
5 : 4
Morava 1918
Ćuprija
Žitorađa
Žitorađa
5 : 2
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Juhor
Obrež
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Đerdap
Kladovo
Moravica
Subotinac
3 : 4
Timok 1919
Zaječar
Malošište
Malošište
4 : 0
Bukovik
Razanj
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
OFK Slatina
Bor
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Orljane
Orljane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 1
BSK
Bogovina
Torlak
Kumodraž
0 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Leštane
Leštane
Borac
Lazarevac
3 : 1
Sopot
Sopot
Napredak
Medoševac
3 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Budućnost
Zvečka
3 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Milutinac
Zemun
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
Delija
Mokrin
Rusanda
Melenci
1 : 1
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Omladinac FAM
Botoš
5 : 3
2. Oktobar
Kumane
Naftagas
Elemir
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Stari Grad
Bačka Palanka
6 : 0
ŽAK
Sombor
Borac 46
Obrovac
2 : 2
Kula
Kula
Slavija
Pivnice
2 : 1
Polet (S)
Sivac
Budućnost (P)
Parage
1 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Lipar
Lipar
4 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Sloven
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Napredak
Popinci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jadran
Golubinci
2 : 2
Partizan
Vitojevci
Polet (NK)
Novi Karlovci
0 : 0
Železničar
Inđija
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Rudar
Vrdnik
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Mladi rudar 1954
Bukovik
3 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Mladost MG
Saranovo
0 : 1
Trnava
Donja Trnava
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 3
Borac
Pajsijević
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Banja
Banja
BSK
Belosavci
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Index
Novi Sad
0 : 0
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo
Rumenka
4 : 0
Miletić
Mošorin
Bačka
Đurđevo
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 3
Jadran
Feketić
Senta
Senta
1 : 1
Napredak
Nadalj
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 0
Iskra
Kucura
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Javor
Sladaja
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Resavac
Subotica
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Napredak
Zlatovo
Bratstvo
Međureč
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Hajduk
Čepure
Juhor
Glavinci
4 : 0
Kolare
Kolare
Mladost (D)
Dublje
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Zmaj
Zemun
0 : 2
Srem
Jakovo
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Borac (P)
Progar
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 1
Crvenka
Borča
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Atakante
Beograd
4 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Duboko
Mala Moštanica
0 : 2
Strelac
Mislođin
Rušanj
Rušanj
3 : 3
Borac
Arnajevo
Šumadija
Šopić
3 : 0
Budućnost
Dudovica
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Zvezda
Konatice
Lisović
Lisović
2 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Radnički
Rudovci
Boleč
Boleč
2 : 2
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Kosmajac
Koraćica
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Dunavac
Grocka
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Šumadija
Jagnjilo
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Vinča
Vinča
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Rakova
Rakova
Omladinac
Zablaće
3 : 1
Mladost
Preljina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Slatina
Slatina
0 : 1
Ovčar
Markovica
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Radnik
Ušće
Lasta
Vitkovac
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 3
Rudar
Baljevac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
1 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Stubal
Stubal
0 : 1
Proleter
Pečenog
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Meševo
Meševo
1 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
FUD
Brus
1 : 0
Kupci
Kupci
Vinogradar
Zleginje
5 : 2
Blagotin
Poljna
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Šanac
Šanac
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Duško
Klenje
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Sloga (BO)
Bogosavac
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Polet
Izbište
1 : 3
Partizan (G)
Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Borac (St)
Starčevo
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolina
Padina
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
Strela
Ivanovo
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Obilić
Živica
2 : 0
Železničar
Požarevac
Mlava (ML)
Malo Laole
11 : 0
Makce
Makce
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Budućnost
Vezičevo
Borac (Ž)
Žabari
5 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Padina
Padina
0 : 4
Rasovača
Rasovača
Moravac
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Moravac
Čečina
Elid
Donji Dušnik
0 : 2
Naisus 1977
Rožina
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
Sloga
Kobišnica
5 : 1
Zlot
Zlot
Branik
Štubik
2 : 0
Polom
Leskovo
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Ključ
Podvrška
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Jastreb
Blace
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
Real
Jasenica (Žitorađa)
6 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Akademija 10
Prokuplje
3 : 0
Borac
Držanovac
Dundjerski
Voljčinac
1 : 3
Omladinac
Podina
Polet
Samarinovac
0 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
6 : 0
Jastreb
Blace
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
ZSK
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
5 : 0
Tulari
Tulari
Ribnikar
Pecka
0 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladost
Dračić
0 : 3
Sovljak
Sovljak
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Sloboda
Grbice
Korićani
Korićani
4 : 2
Slavija
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 3
Budućnost
Resnik
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilićevo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
Lauš
Lopaš
1 : 2
Sečica
Seča reka
Savinac
Visibaba
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Lazarica
Prilipac
4 : 4
Jedinstvo
Kalenić
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Perućac
Perućac
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Vučje
Vučje
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Polet
Stajkovce
Železničar
Brestovac
1 : 3
OFK Morava
Leskovac
Sloga
Lipovica
2 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladi borac
Živkovo
0 : 2
Umac
Miroševce
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Bobište
Bobište
Mladost 1959
Vinarce
2 : 1
Čekmin
Čekmin
OFK Brza
Brza
2 : 2
Progres
Ladovica
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Osnić
Osnić
2 : 6
OFK 019
Zaječar
Kosovo
Zvezdan
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Trebič
Sokobanja
24.03.2019
16:00
Slobodno kolo 2
Radnički 1946
Lubnica
0 : 0
Malinik
Podgorac
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
1 : 2
Omladinac
Grezna
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Vulkan 1963
Brenica
1 : 3
Crvena zastava
Hum
Proleter
Donja Vrežina
1 : 2
Palilulac
Niš
Budućnost
Prva Kutina
5 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
3 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Ternoci
Trnovac
2 : 0
Vihor
Žbevac
OFK Alakince
Alakince
0 : 2
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
Mladost
Suvojnica
Lugina
Aliđerce
0 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
6 : 0
Vrelo
Vrelo
Mladost
Vračević
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 0
Polet (T)
Takovo
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Pobednik
Piroman
Polet
Grabovac
0 : 1
Posavina
Stubline
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Skela
Skela
Belo Polje
Belo Polje
5 : 1
Sloga
Ratari
Borac
Ušće
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Dinamo
Budisava
2 : 1
Obilić
Vilovo
Susek
Susek
2 : 0
Čenej
Čenej
OFK Futog
Futog
3 : 2
Hajduk
Gardinovci
Veternik
Veternik
3 : 0
Moskva
Budisava
Vinogradar
Ledinci
4 : 4
Titel
Titel
Janošik
Janošik
0 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (M)
Margita
0 : 0
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
2 : 0
Vinogradar
Gudurica
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 2
Dobrica
Dobrica
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Trudbenik
Stalać
1 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Gornji Katun
1 : 4
Ušće
Grad Stalać
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 2
Mladost
Toljevac
Polet 57
Milutovac
2 : 2
Omladinac
Pojate
Sloga
Voljavče
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Blagotin
Belušić
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
Osaonica
Bagrdan
2 : 3
Morava
Kočino Selo
Vinogradar
Crkvenac
1 : 3
Mladost (T)
Tečić
Kupinovac
Kupinovac
1 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Istok 63
Plana
0 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Napredak
Stubica
3 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Moravac 2015
Krušar
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
Komanice
Komanice
5 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Lukavac
Lukavac
5 : 2
Polet
Popučke
Borac
Rajković
0 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost (L)
Latković
1 : 4
Popadić
Popadić
Busije
Zemun
1 : 0
13. Maj
Zemun
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Sparta Železnik
Železnik
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Penjarol
Beograd
0 : 4
BUSK
Beograd
Umka
Umka
4 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
011
Beograd
10 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Krušedol
Krušedol
8 : 0
Mladost
Buđanovci
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
BSK
Bešenovo
0 : 3
Šumar
Ogar
Sloga (Č)
Čalma
0 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga (V)
Voganj
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Graničar
Obrež
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Rudar 2012
Babe
1 : 3
Popović
Popovići
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Mladost (G)
Guberevac
Stojnik
Stojnik
3 : 3
Vis
Parcani
Mladost (MI)
Mala Ivanča
8 : 1
Sibnica
Sibnica
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 1
Partizan
Vrba
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Borac (A)
Adrani
0 : 5
Mladost
Vrdila
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Mineral 2015
Rudno
Lazac
Lazac
5 : 0
Metalac
Kraljevo
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Mladi radnik
Dragušica
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Antimon
Zajača
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga
Straža
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Vidojevica
Lešnica
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
Rudar
Brasina
3 : 1
Mladost
Brezjak
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 2
Borac
Kozjak
Kopljari
Kopljari
0 : 1
Brezovac
Brezovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Sloga
Zagorica
2 : 0
Borac
Kloka
Mladost (J)
Jelenac
6 : 1
Šamot
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 0
Ranilović
Ranilović
Gradac
Konopnica
0 : 3
Milanovo
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
1 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Real
Donja Jajina
BSK
Belanovce
1 : 2
Moravac
Pečenjevce
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Todorovce
Todorovce
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
Premijer
Badovinci
3 : 4
Milicionar
Bogatić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Mladost
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Sloga (KR)
Krnić
1 : 2
Dobrava
Vukošić
Sloga (MA)
Matijevac
0 : 1
Rankovac
Nakučani
Sava
Mrđenovac
1 : 0
Provo 2015
Provo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 2
AFK
Ada
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Graničar
Đala
Tisa
Padej
4 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Jadran
Sanad
Bačka
Mol
4 : 1
Čoka
Čoka
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 1
Tromedja
Majdan
Sloga
Plavna
2 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Budućnost
Gložan
2 : 0
Borac
Vizić
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Bačka (D)
Despotovo
Krivanj
Selenča
9 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Neštin
Neštin
6 : 0
Slavija
Bođani
Polet (V)
Voluja
2 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Desine
Desine
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Polet (B)
Bikinje
Dizel
Bare
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak (P)
Poljana
1 : 4
Mladost (B)
Biskuplje
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Integral
Batuša
BSK
Bošnjak
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Napredak
Korbovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
5 : 0
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Proleter
Mramorak
1 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 5
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Mladost
Vojlovica
3 : 0
Borac
Pločica
Jedinstvo
Dubovac
2 : 3
Kolonija
Kovin
Pobeda
Samoš
0 : 3
Mundial
Pančevo
Unirea
Uzdin
2 : 3
Slavia
Kovačica
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Kej
Čačak
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Morava (K)
Katrga
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Prijatelji
Čačak
0 : 2
Mladost (A)
Atenica
Malba
Žaočani
0 : 1
Vujan
Prislonica
Lunjevac
Lunjevac
2 : 2
7. Juli
Vodanj
Drugovac
Drugovac
0 : 2
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
1 : 3
Vučak
Vučak
Skobalj
Skobalj
2 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Jezava
Smederevo
0 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
0 : 7
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Mladost
Kruščić
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Partizan
Kupusina
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 4
Hajduk
Stapar
Dunav
Bački Monoštor
0 : 4
Kordun
Kljajićevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 1
OFK Šikara
Sombor
Mrovska
Mrovska
5 : 0
Sparta
Kaona
Verko
Suvo Selo
0 : 1
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga
Donje Vidovo
4 : 0
ISK Izvor
Izvor
Popovac
Popovac
0 : 1
Heroj
Busilovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Radnik
Davidovac
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 0
Jedinstvo
Ratare
Razvitak
Mirilovac
1 : 3
Napredak
Svojnovo
BSK Buljane
Buljane
9 : 0
Budućnost
Lebina
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
0 : 2
Badince
Badince
Atletiko
Donja Jajina
0 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
SU Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 0
Veternica
Leskovac
OFK Jelen
Jelenča
1 : 2
Cerić
Miokus
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 1
OFK Varna
Varna
Mladost Slatina
Slatina
1 : 3
Korman
Korman (Šabac)
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 2
Borac BTG
Batalage
Galeb
Cerovac
2 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Bojić
Bojić
1 : 2
Volujac
Volujac
Mladost Svileuva
Svileuva
4 : 1
Žabar
Žabar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 4
Omladinac
Slepčević
Culjković
Culjković
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Dumača
Pocerski Metković
0 : 1
Borac
Šabac
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Dokmir
Dokmir
1 : 0
Vukona
Vukona
Budućnost 1995
Slatina
1 : 1
Sloga
Vrhovine
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
OFK Takovo
Takovo
Murgaš
Murgaš
1 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Kolubara
Liso Polje
1 : 3
Omladinac
Kalinovac
Panonija
Lalić
2 : 3
Stanišić 1920
Stanišić
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
0 : 3
Graničar (R)
Riđica
Proleter
Jasenak
4 : 3
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Trgovački
Sremska Mitrovica
4 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Planinac
Ležimir
2 : 1
Poletarac
Laćarak
Sloboda
Šašinci
2 : 0
Borac (R)
Radenković
Sloga
Zasavica I
1 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 0
Borac
Stejanovci
Polet
Nikinci
3 : 2
Graničar
Grabovci
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Sremac
Dobrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
OFK Vinci
Vinci
1 : 5
Barič
Barič
Električar
Šuvajić
4 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 3
Mladost 1970
Radoševac
Spartak
Subotica
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
5 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Mladost
Lučani
2 : 0
Borac
Čačak
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
0 : 4
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Prva Iskra
Barič
7 : 0
Strelac
Mislodjin
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Spartak
Subotica
Radnički
Valjevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Jadar 07
Loznica
2 : 1
Rađevac
Krupanj
Mladost
Dračić
0 : 11
Provo
Provo
RSK
Rabrovo
5 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Zemun MK
Zemun
2 : 1
Voždovac MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 3
BSK Borča MK
Borča
Sinđelić MK
Beograd
1 : 1
Studentski Grad MK
Novi Beograd
Coerver junior FA
Vršac
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
Petrika
Novi Sad
10 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Posavina
Stubline
0 : 5
Zvezda
Konatice
Partizan
Draževac
2 : 11
Duboko
Mala Mostanica
Radnički
Obrenovac
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Ada
Beograd
1 : 0
OLE
Zemun
Radnički NB
Novi Beograd
9 : 1
Studentski Grad
Beograd
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 0
Levač
Rekovac
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 3
Lavice Dubočica
Leskovac
Radnički 2012
Niš
8 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Plavi 2000
Beograd
5 : 3
Srem
Jakovo

Košarka

Borac
Čačak
69 : 73
Sixt Primorska
Kopar
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
84 : 70
OKK Spars
Sarajevo
KKK Radnički
Kragujevac
91 : 86
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Cerak
Beograd
74 : 83
Borča 2
Beograd
Topola
Bačka Topola
53 : 81
Sveti Đorđe
Žitište
Nova Pazova
Nova Pazova
94 : 91
Star
Novi Ledinci
Priboj
Priboj
110 : 108
Radnički 1950
Kragujevac
Student BB
Bajina Bašta
100 : 75
Paraćin
Paraćin
Ras
Beograd
105 : 64
Umka Džez
Beograd
Vitez
Beograd
96 : 51
Veba Basket
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
70 : 83
Celje
Celje
Budućnost
Podgorica
64 : 65
Beroe
Stara Zagora
Ljubovija
Ljubovija
57 : 68
Srbobran
Srbobran
Radnički 2016
Kragujevac
68 : 61
Duga
Šabac
Radnički (Kg)
Kragujevac
70 : 51
Proleter 023
Zrenjanin

Odbojka

Radnički
Kragujevac
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 1
Timok
Zaječar
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Mladost
Nova Pazova
1 : 3
Borac (Par)
Paraćin
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Partizan
Bač
Pin
Aleksinac
3 : 0
Viner
Bor
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 1
Mladost 1973
Omoljica
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 2
Sloven
Ruma
Vest
Šid
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Futog
Futog
Milenijum
Niš
1 : 3
Sterija
Beograd
Leskovac-98
Leskovac
0 : 3
Kralj
Beograd
Borac (Ča)
Čačak
1 : 3
Ruma
Ruma
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Desetka
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
Student
Niš
1 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Stampedo
Niš
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Stopanja
Stopanja
0 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Tutin
Tutin
Avala
Beograd
3 : 1
Crnjanski
Beograd
KI 0230
Kikinda
1 : 3
Banat
Vršac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Spartak 2
Subotica
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Jadran
Golubinci
0 : 3
Star
Novi Sad
Bečej
Bečej
3 : 0
Beočin
Beočin
Blok Aut
Temerin
2 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
2 : 3
Ravno
Ćuprija
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Carina
Smederevo
Rudar
Kostolac
0 : 3
Dunav 17
Golubac
Plana
Velika Plana
2 : 3
Tvrđava
Smederevo
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Knjaževac 2
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Vidovdan
Lebane
Partizan
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Železničar
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
2 : 3
Kralj
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Roda
Beograd
AS
Beograd
1 : 3
Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd

Rukomet

Topličanin
Prokuplje
31 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Crvenka
Crvenka
28 : 26
SC Voždovac 2012
Beograd
Inđija
Inđija
26 : 29
Sivac 69
Sivac
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
31 : 28
Hercegovina
Sečanj
Apatin
Apatin
30 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Prva Petoletka
Trstenik
31 : 27
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
37 : 35
Karađorđe
Topola
Vlasotince
Vlasotince
30 : 24
Aleksinac
Aleksinac
Jagodina
Jagodina
37 : 18
Paraćin
Paraćin
Pirot
Pirot
20 : 40
Zaječar
Zaječar
Slavija
Novi Sad
27 : 32
Budućnost
Alibunar
Radnički
Novi Sad
25 : 25
Metalac
Futog
Borsko jezero
Bor
21 : 38
Arif Knjaz 1957
Knjazevac
Dubočica 54 2
Leskovac
34 : 27
Vranje 1957 - 2
Vranje
Nišava
Niš
34 : 25
Radan
Lebane
Dolovo (Ž)
Dolovo
24 : 35
Halas Jožef
Ada
Mokrin
Mokrin
24 : 23
Spartak
Debeljača
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 17
Jagodina 2
Jagodina
Rtanj
Boljevac
24 : 30
Radan
Lebane
Radnički
Svilajnac
26 : 43
Žitorađa
Žitorađa
Mladost
Kuršumlija
23 : 27
Topličanin 2
Prokuplje
ARIF Osice
Knjaževac
9 : 34
Remesiana
Bela Palanka

Futsal

SK Ekonomist
Beograd
1 : 0
Pirot
Pirot
Borac
Čačak
6 : 4
Zlatar 33
Nova Varoš
Leskovac
Leskovac
9 : 1
Aleksinac 2015
Aleksinac
Bjankoneri Futsal
Beograd
1 : 5
Oftal -C
Beograd
Futsal Trebinje
Beograd
5 : 0
Gročanski
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
4 : 2
Forum
Vršac
Tango
Novi Sad
6 : 8
Kikinda
Kikinda
Niš 92
Niš
9 : 0
Gurgusovac
Knjaževac
Gvozdeni puk
Niš
10 : 2
Ozren
Sokobanja

Ragbi 13

Partizan
Beograd
8 : 62
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
50 : 18
Morava Gepardi
Leskovac