XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 766 utakmica za dan
Subota, 20 Oktobar 2018

Fudbal

Proleter
Novi Sad
1 : 0
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
1 : 1
Mladost
Lučani
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnik
Surdulica
Borac
Čačak
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Tuzla City
Simin Han
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
GOŠK
Gabela
Zrinjski
Mostar
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Alfa
Modriča
Sloga
Gornje Crnjelovo
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
0 : 0
Podrinje
Janja
Sutjeska
Foča
0 : 1
Tekstilac
Derventa
Kozara
Gradiška
1 : 2
Borac
Banja Luka
Budućnost
Podgorica
2 : 1
OFK Titograd
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Mornar
Bar
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Grbalj
Radanovići
Polet Stars
Nikšić
2 : 2
Ribnica
Podgorica
Čelik
Nikšić
1 : 1
Zabjelo
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
2 : 0
Komovi
Andrijevica
Gusinje
Gusinje
2 : 1
Polimlje
Murino
Cement
Beočin
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
Tutin
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
FAP
Priboj
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Rtanj
Boljevac
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 1
Radan
Lebane
Dunav
Prahovo
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 5
Pukovac
Pukovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Prva Iskra
Barič
BASK
Beograd
3 : 3
GSP Polet Dorćol
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Zvezdara
Beograd
IMT
Novi Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
BSK Borča
Borča
Krajina
Krajišnik
0 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Sloga
Plandište
Begej
Žitište
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
OFK Proleter
Banatski Karlovac
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Sloga (E)
Erdevik
2 : 3
Tatra
Kisač
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Crvenka
Crvenka
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga (Č)
Čonoplja
5 : 0
BSK
Bački Brestovac
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Polet
Ratina
Apolon 2018
Kovači
0 : 0
Real
Podunavci
Karađorđe
Topola
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
Morava
Velika Plana
3 : 1
Udarnik
Lozovik
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Sloboda
Čačak
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sloga
Leskovac
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Morava
Vladičin Han
1 : 0
OFK Niš
Niš
Pusta Reka
Bojnik
5 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Jablanica
Medveđa
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Sloga
Despotovac
6 : 2
Napredak (D)
Drenovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
BSK
Bogovina
Leštane
Leštane
4 : 0
BSK Baćevac
Baćevac
Sopot
Sopot
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Delija
Mokrin
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
ŽAK
Sombor
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Sloven
Ruma
0 : 1
Rudar
Vrdnik
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 7
Lokomotiva
Lapovo
Sloga Bat 1924
Batočina
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Bare
Bare
20.10.2018
14:30
Omladinac
Donja Rača
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
ŽSK
Žabalj
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
TSK
Temerin
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Napredak
Nadalj
5 : 2
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Šumadija
Šopić
3 : 1
Strelac
Mislođin
Ovčar
Markovica
0 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Slatina
Slatina
0 : 3
Jedinstvo (P)
Puhovo
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Radnik
Ušće
Rudar
Baljevac
0 : 2
Proleter
Pečenog
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Šanac
Šanac
Blagotin
Poljna
6 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Jevremovac
Jevremovac
0 : 3
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Đerdap
Golubac
4 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Makce
Makce
3 : 5
Rudar (K)
Krepoljin
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Napredak 2012
Krušje
0 : 4
Morava (Ž)
Žitkovac
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Polom
Leskovo
BSK
Bukovče
0 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
OFK Bor
Bor
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Rubribreza
Rubribreza
3 : 2
Banjani
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 0
Sovljak
Sovljak
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
20.10.2018
14:30
slobodno kolo
Ozren
Sokobanja
8 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Slobodno kolo 2
20.10.2018
14:30
Midžor (K)
Kalna
Senjak
Pirot
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 0
Spartak
Pirot
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 1
Rudar
Jelašnica
Mladost
Suvojnica
2 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Gračanica
Gračanica
6 : 2
Sitnica
Lepina
Moravac
Vrbovac
0 : 1
Kusce
Gornje Kusce
Mineralac
Klokot
1 : 0
Oskar
Pasjane
Kalenić
Kalenić
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Krtinska
Krtinska
4 : 2
Skela
Skela
Rvati
Obrenovac
4 : 3
Pobednik
Piroman
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Obilić
Vilovo
Veternik
Veternik
7 : 1
Dinamo
Budisava
OFK Futog
Futog
2 : 1
Susek
Susek
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Garevina
Garevina
6 : 2
Borac
Gornji Katun
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 6
Polet 57
Milutovac
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
Mladost
Toljevac
Blagotin
Belušić
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
Sloga
Voljavče
1 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
Istok 63
Plana
1 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Tamiš
Farkaždin
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
OFK Klek
Klek
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 0
MSK
Mihajlovo
Mladost
Belo Blato
2 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Naftagas
Boka
1 : 0
ASK
Aradac
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 1
Popović
Popovići
Stojnik
Stojnik
7 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost
Vrdila
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
2 : 1
Mladi radnik
Dragušica
Terekves
Hetin
2 : 1
Bega
Novi Itebej
Proleter
Međa
7 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 5
Jedinstvo
Bočar
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 4
Vojvodina
Bašaid
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Kralj Petar I
Topola
3 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Radnički
Pertate
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Jedinstvo (Š)
Šišava
4 : 2
BSK
Belanovce
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Jasenovac
Krepoljin
0 : 1
Integral
Batuša
Sloboda
Stara Moravica
0 : 13
Mladost Radost
Srbobran
Borac (A)
Arapovac
0 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 1
Sloga
Lukavica
Petka
Petka
2 : 2
Polet
Mirosaljci
Napredak
Izvor
5 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Rongo Siti
Pirot
0 : 2
Nišavac
Staničenje
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Željuša
Željuša
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 4
OFK Draževac
Draževac
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Jastrebac
Tešica
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
3 : 7
Ozremica
Beršići
Omladinac
Kalimanići
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
2 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Velereč 94
Velereč
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 1
Obilić
Staro Selo
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Zlatibor 2
Čajetina
20.10.2018
Policajac 92
Užice
Soko
Bajina Bašta
20.10.2018
Kotroman
Mokra Gora
Raketa
Užice
20.10.2018
GP Zlatibor
Užice
Kapidžija
Kapidžija
0 : 1
Žabare
Žabare
Napredak
Jošanica
7 : 1
Sloga
Žučkovac
Mladost
Resnik
0 : 5
Rtanj
Vrmdža
Pobeda
Rusna
3 : 1
Taskovići
Taskovići
10. februar
Šajinovac
0 : 1
Grkinja
Grkinja
Sparta
Kaona
0 : 6
Petrovac 74
Kujavica
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 0
Hajduk
Debrc
Tisa 1933
Taraš
0 : 0
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
0 : 2
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Zrenjanin
8 : 1
Partizan
Tomaševac
Sloga Obrva
Obrva
3 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Samaila
5 : 1
Studen Vitez
Studenica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 0
Turekovac
Turekovac
Veternica
Leskovac
2 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Navalin
Navalin
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Bojić
Bojić
1 : 1
Cerić
Miokus
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 0
Mladost Slatina
Slatina
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 5
Šumadinac
Kruševica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Trnava
Trnava
1 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Sloga
Duvanište
3 : 4
Partizan
Drenovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 2
Lipolist
Lipolist
Metaloplastika
Šabac
0 : 4
Omladinac
Slepčević
Petlovača
Petlovača
5 : 2
Culjković
Culjković
Zvizdar
Zvizdar
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Stanišić 1920
Stanišić
1 : 1
Lider
Odžaci
Sport
Bezdan
1 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Kastrum
Gamzigrad
20.10.2018
15:00
slobodan tim 1
Trnavac
Borac
Vražogrnac
20.10.2018
15:00
slobodan tim 2
Nikoličevo
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
1 : 1
Bečevica
Bečevica
Mladost
Pretoke
4 : 3
Borac
Ljuljaci
Kruševica 1980
Kneževac
6 : 0
Grivac
Grivac
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
Čestin
Čestin
7 : 4
Kotlenik (G)
Guncati
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Trstenica
Trstenica
Partizan
Draževac
3 : 2
Proleter
Jasenak
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena zvezda
Novi Kozjak
0 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Mladost
Velika Greda
1 : 3
Graničar
Miletićevo
Makrešane
Makrešane
20.10.2018
13:30
Gaglovo
Gaglovo
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Jugovići
Bogdanje
20.10.2018
16:00
Vinogradar
Riljac
Topoljak
Grabovac
6 : 1
Stevka Božurevka
Božurevac
Mladost
Mala Drenova
2 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Luk
Voćnjak
2 : 2
Jelav
Jelav
Gučevo 1929
Banja Koviljača
4 : 1
Hajduk
Ribarica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
2 : 5
Borac
Vukovac
Mladost
Krupaja
1 : 5
Pobeda 1953
Osanica
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Mladost
Porodin
0 : 6
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
Gradac
Pločnik
3 : 0
Rubin
Zalogovac
Župski biseri
Lacisled
9 : 0
Obilić
Mrmoš
Baštovan
Subotica
2 : 5
Jezero
Zlatari
Kopaonik
Brus
3 : 0
Mladost
Raklja
Levač 2
Rekovac
3 : 0
Dragovo
Dragovo
Prosvetar
Belušić
0 : 1
Goša
Vukmanovac
Polet
Sekurič
1 : 3
Povratak otpisanih
Rekovac
Lipar
Donji Račnik
0 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
AFC Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Southampton
Southampton
Cardiff City
Cardiff
4 : 2
Fulham
London
Chelsea
London
2 : 2
Manchester United
Manchester
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 1
Liverpool
Liverpool
Manchester City
Manchester
5 : 0
Burnley
Burnley
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 1
Brighton
Brighton
West Ham United
London
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Watford
Watford
Barcelona
Barcelona
4 : 2
Sevilla
Sevilla
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Valencia
Valencia
1 : 1
Leganés
Leganés
Real Madrid
Madrid
1 : 2
Levante
Valencia
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Werder
Bremen
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Hannover 96
Hannover
Stuttgart
Stuttgart
0 : 4
Borussia Dortmund
Dortmund
Augsburg
Augsburg
0 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Bayern
München
Nürnberg
Nürnberg
1 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
Juventus
Torino
1 : 1
Genoa
Genova
Roma
Roma
0 : 2
SPAL
Ferrara
Udinese
Udine
0 : 3
Napoli
Napoli
Caen
Caen
0 : 0
Guingamp
Guingamp
Dijon
Dijon
1 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nantes
Nantes
4 : 0
Toulouse
Toulouse
PSG
Paris
5 : 0
Amiens SC
Amiens
Reims
Reims
1 : 1
Angers
Angers
Strasbourg
Strasbourg
2 : 1
Monaco
Monaco
Polet
Sivac
4 : 2
Karađorđe
Topola
Banat
Vrsac
0 : 3
Moskva
Novi Sad
Spartak 2
Subotica
20.10.2018
Jedinstvo
Dubovac
Zvezda B 2018
Beograd
9 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Jagodina
Jagodina
10 : 0
Vučice
Vučje
ZFK Toplicanin
Prokuplje
4 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
Levač
Rekovac
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 1
Napredak Junior 2018
Krusevac
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Internacional
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 0
Jedinstvo
Ub
Trajal
Kruševac
1 : 0
BASK
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Dinamo (P)
Pančevo
Čukarički
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
RFK N.S. 1921
Novi Sad
FAP
Priboj
2 : 1
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Sloboda
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
BIP
Čačak
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Polet
Ljubić
Vrelo sport
Vrelo
2 : 0
Ribnica
Mionica
Drina
Ljubovija
3 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Radnički
Valjevo
4 : 1
Provo
Provo
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 5
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Mladost (BJ)
Backi Jarak
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Index
Novi Sad
2 : 4
Slavija
Novi Sad
Kolonija
Kovin
0 : 2
Borac (P)
Pločica
Mladost
Omoljica
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
3 : 0
Dolina
Padina
Mladost APA
Apatin
3 : 1
Sloga
Čonoplja
Spektar
Sombor
0 : 3
Omladinac
Deronje
Slavija
Pivnice
4 : 2
Crvenka
Crvenka
Hajduk
Stapar
2 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 0
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
2 : 4
Prva Iskra
Barič
Rvati
Obrenovac
5 : 0
Strelac
Mislodjin
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Budućnost
Zvečka
Senta
Senta
9 : 0
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
4 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Internacional
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Brodarac
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
IMT
Beograd
Rad 2
Beograd
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Leštane
Beograd
5 : 0
Komgrap
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 0
Lokomotiva 2
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
7 : 0
Zmaj 1953
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
Bežanija
Beograd
10 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
OFK Beograd 2
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Zemun
Zemun
Crvena Zvezda
Beograd
5 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
3 : 0
Real Niš
Niš
Borac
Čačak
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Inđija
Inđija
1 : 2
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Studenski grad
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
BSK 1925
Beograd
DIF
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
BSK Borča
Borča
011
Beograd
0 : 5
Grafičar
Beograd
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Radnički
Svilajnac
Đerdap
Kladovo
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Šampion
Niš
20.10.2018
Sloga
Despotovac
Nacional 2
Niš
3 : 0
Kruševac
Kruševac
Šampion 2014
Leskovac
10 : 1
Trajal
Kruševac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 1
Topličanin
Prokuplje
Budućnost
Dobanovci
2 : 3
Palilulac
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Balkan
Beograd
BASK
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Radnički
Obrenovac
Postar 1930
Beograd
3 : 0
Rakovica
Rakovica
Šabac
Šabac
0 : 3
Provo
Provo
FAP
Priboj
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Prvi Partizan
Užice
20.10.2018
Zlatibor
Čajetina
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Goč
Vrnjačka Banja
20.10.2018
Sloboda
Čačak
Apolon
Kraljevo
9 : 0
Budućnost
Arilje
Čačak 94
Čačak
0 : 0
BIP
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Polet
Ljubić
Zvižd
Kučevo
6 : 3
Napredak
Markovac
Homoljac
Žagubica
3 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Karađorđe
Topola
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 0
Partizan 1945
Darosava
Tutin
Tutin
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Petrika
Novi Sad
1 : 4
Kabel
Novi Sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 6
Proleter (NS)
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 6
GFK Sloven
Ruma
Institut
Beograd
2 : 1
Banja
Beograd
Avala 1939
Beograd
2 : 0
Petlić
Beograd
Minel
Beograd
3 : 2
Zvezdara
Beograd
BSK Borča MK
Borča
3 : 0
Čukarički MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
6 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 4
Rad MK
Beograd
011 B MK
Novi Beograd
4 : 1
DIF MK
Beograd
Napredak
Medosevac
0 : 4
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 1
Kolubara MK
Lazarevac
Dunavac
Grocka
1 : 2
Brodarac MK
Novi Beograd
IMT
Novi Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 0
Voždovac MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
5 : 2
Grafičar MK
Beograd
Sinđelić 2012
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Vinča MK
Vinča
1 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 0
Rad MK
Beograd
Zemun MK-V
Zemun
0 : 1
Borac MK
Ostružnica
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
0 : 4
Radnički PDM MK
Mladenovac
Srem MK
Jakovo
1 : 3
Sopot MK
Sopot
Prva Iskra MK
Barič
3 : 4
Boleč MK
Beograd
Mladost
Donji Dobrić
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Borac
Lešnica
2 : 1
Drina
Ljubovija
Sloga
Lipnički Šor
2 : 2
Loznica B
Loznica
Budućnost
Zvečka
4 : 2
Rvati
Obrenovac
Urovci
Urovci
0 : 4
Zadrugar
Orasac
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
7 : 0
Borac (S)
Sakule
Radnički (Z)
Zrenjanin
8 : 3
OFK Vršac
Vršac
RFK N.S. 1921
Novi Sad
4 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Index
Novi Sad
1 : 1
GFK Sloven
Ruma
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 13
Petar Puača
Novi Sad
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Kosmet
Leposavić
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 0
Bane
Raška
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Apolon
Kraljevo
OFK AS 2003
Novi Pazar
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Bubamara
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Sloboda
Lipe
2 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Tavankut
Tavankut
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
OFK Bačka
Bačka Palanka
9 : 0
Mladost APA
Apatin
Posavina
Stubline
2 : 0
Partizan
Draževac
Jedinstvo
Dren
1 : 8
Duboko
Mala Mostanica
Zvezda
Konatice
1 : 4
Radnički
Obrenovac
Novi Pazar B
Novi Pazar
2 : 0
Tutin
Tutin
Sport Club 99 B
Novi Pazar
1 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
20.10.2018
20.10.2018
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
BSK
Borča
Rad
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 4
Partizan
Beograd
011
Beograd
4 : 2
Vozdovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
12 : 1
Internacional
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
DIF
Beograd
3 : 0
OLE
Zemun
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Radnički
Obrenovac
IMT
Beograd
1 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 1
Studentski Grad
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Ada
Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
1 : 4
Rakovica
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Graficar
Beograd
Jedinstvo
Surcin
6 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Milutinac
Beograd
7 : 0
Buducnost
Dobanovci
Hajduk
Beograd
4 : 0
Banja
Beograd
Palilulac
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Trudbenik
Beograd
2 : 4
Lestane
Leštane
Kovacevac
Mladenovac
3 : 2
Vinca
Beograd
Vrcin
Vrcin
2 : 3
GSP Polet
Beograd
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Javor
Ivanjica
8 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Gaučosi
Čačak
LFK Mladost
Lučani
0 : 6
FAP
Priboj
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Borac
Čačak
Šabac
Šabac
4 : 0
Pčelinjo
Loznica
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Mačva
Šabac
Vojvode
Mionica
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Drina
Ljubovija
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
1 : 1
Loznica
Loznica
Senjak
Valjevo
0 : 4
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Trajal
Kruševac
3 : 2
Duel Juniors
Krusevac
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Real
Niš
Kopernikus Železničar
Nis
3 : 0
Dinamo
Vranje
Napredak
Kruševac
9 : 0
Lider MGM
Leskovac
Trstenik PTT
Trstenik
5 : 4
Nacional
Niš
OFK Radnički
Niš
7 : 0
Timočanin
Knjaževac
Timok
Zaječar
1 : 1
Jagodina
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Dunav
Prahovo
3 : 0
Prosoker
Krusevac
Mali Bor
Bor
3 : 0
Kruševac
Kruševac
Morava
Ćuprija
7 : 0
Kopaonik
Brus
OFK Napredak
Aleksinac
7 : 3
Junior
Jagodina
Djerdap
Kladovo
20.10.2018
Jedinstvo
Paraćin
Temnić 1924
Varvarin
2 : 3
Radnički
Svilajnac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Bor
Bor
4 : 1
Car Lazar
Kruševac
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Mladi Borac
Živkovo
OFK Radnički
Niš
2 : 3
Real
Niš
Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Ternoci
Veliki Trnovac
Radnik
Surdulica
5 : 0
Sinđelić
Niš
Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Lugina
Preševo
Dubočica
Leskovac
0 : 6
Šampion
Leskovac
Senta
Senta
3 : 0
AFK
Ada
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 1
Tisa
Adorjan
Bačka
Mol
9 : 0
Sloga
Ostojićevo
Horgoš 1911
Horgoš
5 : 2
Kevi
Kevi
Rad
Beograd
10 : 2
Internacional
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
011
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Sinđelić
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
10 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 10
BSK 1925
Batajnica
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 1
DIF
Beograd
Olimpik
Beograd
4 : 2
Ada
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Vranić MK
Vranić
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Prva Iskra MK
Barič
1 : 0
Crveni Orao
Beograd
Ole MK
Zemun
0 : 3
Žarkovo MK
Žarkovo
Zmaj 1953
Beograd
2 : 1
011 MK-B
Beograd
Karioke
Beograd
1 : 2
Institut MK
Zemun
Boleč MK
Boleč
0 : 3
Rakovica MK
Rakovica
Voždovac MK-B
Beograd
1 : 5
Crvena Zvezda MML
Beograd
IMT MK
Beograd
10 : 1
Dunav MK
Veliko Selo
011 MK
Beograd
1 : 4
PKB MK
Padinska Skela
Kormoran
Beograd
2 : 3
Sinđelić MK-B
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 12
Radnicki 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
6 : 0
Plana
Velika Plana
Savac
Sabac
5 : 0
Šabac
Šabac
Požarevac
Požarevac
2 : 1
Sloga 036
Kraljevo
Ad Drinum
Loznica
3 : 0
Karađordje
Topola
Šampion
Gornji Milanovac
17 : 0
Požega
Požega
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
Krstarica
Prokuplje
Levač
Rekovac
3 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 0
Napredak junior 2018
Kruševac
Radnički 2012
Niš
8 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Morava
Žitkovac
10 : 1
Preševo
Preševo
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 0
Vučice
Vučje
TSC
Kanjiža
6 : 2
Bačka
Bačka Palanka
Nova Kolonija
Kovin
0 : 10
Spartak
Subotica
Banat
Vršac
20.10.2018
Inđija
Inđija
Polet
Sivac
2 : 4
Stajićevo 2017
Stajićevo
ŽFK Zvezda B
Beograd
4 : 2
ŽFK Zemun
Zemun
ŽFK Kolubara
Lazarevac
3 : 0
ŽFK Sloga Radnički
Beograd
ŽFK BSK 1925
Batajnica
0 : 4
ŽFK Rad
Beograd
Bajša
Bajša
1 : 3
Spartak '06
Subotica
Subotica
Subotica
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Spartak '07
Subotica
5 : 0
AFK
Ada
Šumadinac
Bečmen
0 : 5
Olimpik
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 1
Srem
Jakovo
Milutinac
Zemun
2 : 5
Budućnost
Dobanovci
Bežanija
Beograd
5 : 2
IMT
Beograd
OFK National AG
Novi Pazar
0 : 3
Kosmet
Leposavić
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 4
Jošanica
Novi Pazar
OFK AS
Novi Pazar
1 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kolašin
Zubin Potok
1 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Senjak 2
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Vojvode
Mionica
Budućnost Krušik
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Omladinac
Ljig
10 : 0
Tešnjar
Valjevo
Senjak 1
Valjevo
9 : 0
OFK Osečina
Osecina
KMF Raška
Raška
3 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Stari Grad
Golubac
20.10.2018
11:00
Soko 2015
Saraorci
Rudar 2001
Kostolac
3 : 7
Železničar
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Jasenica 1911
S. Palanka
20.10.2018
11:00
Presing
Požarevac
BSK 1925
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 6
OLE
Borca
BSK Borča
Borča
0 : 10
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Vozdovac
Beograd
0 : 4
Cukaricki
Beograd
Radnički
Obrenovac
0 : 10
Crvena Zvezda
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Rad
Banjica
Jedinstvo
Mali Zvornik
20.10.2018
Loznica
Loznica
Sloga
Korenita
2 : 7
Radnički Stobeks
Klupci
Loznica 2
Loznica
20.10.2018
Jadar 07
Loznica
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Omladinac
Ljig
Napredak
Medoševac
3 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Borac
Arnajevo
0 : 6
Kalimero
Lazarevac
Sloboda 1
Stubica
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Sloboda 2
Stubica
Kolubara 1
Lazarevac
9 : 0
Real 2
Lazarevac
Omladinac
Ljig
4 : 2
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Real 1
Lazarevac
0 : 10
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
1 : 11
Sloboda
Stubica

Košarka

Krka
Novo Mesto
80 : 76
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
96 : 75
Igokea
Aleksandrovac
Zlatibor
Čajetina
89 : 91
Metalac
Valjevo
Sloboda
Užice
88 : 90
OKK Beograd
Beograd
Tamiš
Pančevo
74 : 86
Dynamic VIP PAY
Beograd
Dunav
Stari Banovci
81 : 73
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Pirot
Pirot
88 : 81
Vrbas
Vrbas
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 65
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Konstantin
Niš
90 : 78
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Proleter Naftagas
Zrenjanin
96 : 84
Žarkovo
Beograd
Kolubara LA 2003
Lazarevac
103 : 76
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Rtanj
Boljevac
81 : 84
Sloga
Kraljevo
Mladost 2
Beograd
100 : 62
Zvezdara
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
108 : 46
Železničar
Inđija
Topola
Bačka Topola
93 : 75
Hajduk
Kula
Niš
Niš
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Fair Play
Niš
77 : 65
Actavis Academy
Leskovac
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Sokobanja
Sokobanja
Napredak Junior
Kruševac
94 : 70
Prva Petoletka
Trstenik
Zlatar
Nova Varoš
79 : 87
Crnokosa
Kosjerić
Klik
Arilje
84 : 76
Železničar
Čačak
Priboj
Priboj
108 : 86
Student
Bajina Bašta
Čačak 94
Čačak
91 : 81
Radnički VA
Valjevo
Radnički
Obrenovac
91 : 68
Astra
Beograd
Borac Zemun
Zemun
70 : 58
Barajevo
Barajevo
Vitez
Beograd
92 : 82
Vizura
Beograd
Mladost 2
Beograd
100 : 62
Zvezdara
Beograd
Vitez
Beograd
92 : 82
Vizura
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
89 : 62
Spartak
Subotica
Partizan 1953
Beograd
82 : 73
021
Novi Sad
Bor
Bor
73 : 61
Student
Niš
Šabac
Šabac
76 : 79
Kraljevo
Kraljevo
Vrbas Medela
Vrbas
74 : 85
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Loznica
Loznica
57 : 79
Crvena zvezda
Beograd
Karaburma
Beograd
91 : 40
Vršac d.o.o.
Vršac
ČA basket
Čačak
62 : 17
Play Off
Užice
Železničar
Lajkovac
99 : 62
Lim
Priboj
Užice
Užice
31 : 81
Sloga
Požega
Rtanj
Boljevac
33 : 90
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Paraćin
Paraćin
85 : 36
Bagdala
Kruševac
Svrljig
Svrljig
52 : 70
Gimnazijalac
Pirot

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Spartak (Lj)
Ljig
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
VA 014 Bauwesen
Valjevo
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Spartak (Su)
Subotica
Ribnica
Kraljevo
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Loznica
Loznica
1 : 3
Niš
Niš
Železničar (Bg)
Beograd
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Banat
Vršac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
3 : 2
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Antena
Kruševac
3 : 0
Lotus
Čačak
Sombor
Sombor
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Partizan
Bač
3 : 0
Bečej
Bečej
Mladost (T)
Turija
1 : 3
Proleter
Zrenjanin
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
0 : 3
Desetka
Niš
Karađorđe
Topola
3 : 1
As Beograd
Beograd
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Sloven
Ruma
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Mladost 1973
Omoljica
Spartak (Su)
Subotica
3 : 0
Partizan
Beograd
Klek-MD Zrenjanin
Klek
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Vizura
Ruma
Železničar
Lajkovac
3 : 2
TENT
Obrenovac
Beograd
Beograd
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Vranje
Vranje
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Roda
Beograd
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Valjevo
Valjevo
3 : 2
FOK
Novi Sad
Kralj
Beograd
3 : 0
Futog
Futog
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Borac (Ča)
Čačak
1 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Inđija
Inđija
3 : 0
Milenijum
Niš
Zaječar
Zaječar
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Panda
Vranje
3 : 0
Student
Niš
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Volley Stars
Kljajićevo
1 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Stopanja
Stopanja
Crnokosa Artos
Kosjerić
2 : 3
Sloga 031
Požega
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Fortuna Plus
Aranđelovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar (Sd)
Smederevo
0 : 3
Partizan 2
Beograd
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
AS Batajnica
Batajnica
Imlek
Beograd
3 : 1
Ribnica
Mionica
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Karadjordje
Topola
Volleyland
Beograd
2 : 3
Obilić
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
0 : 3
Dunav
Beograd
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 3
Spas
Beograd
Krajišnik
Krajišnik
3 : 2
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vršac
Vršac
3 : 2
Žitište
Žitište
Banat
Vršac
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
Apatin
Apatin
Goks IN
Bački Gračac
1 : 3
Spartak 2
Subotica
Beočin
Beočin
0 : 3
Mladost
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Blok Aut
Temerin
Radan
Lebane
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Topličanin 2002
Prokuplje
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Spas
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Partizan
Beograd
AS
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Železnik 2012
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Sterija
Novi Beograd
1 : 3
Lucky Star
Beograd
AS
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd

Rukomet

Metalurg
Skopje
30 : 28
Tatran Prešov
Prešov
Rudar
Kostolac
28 : 31
Novi Pazar
Novi Pazar
Obilić
Beograd
28 : 32
Partizan
Beograd
Sloga
Požega
14 : 32
Metaloplastika
Šabac
Šamot 65
Arenđelovac
20 : 25
Dinamo
Pančevo
Kuršumlija
Kuršumlija
28 : 31
Radnički 1964
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
34 : 33
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica 54
Leskovac
30 : 19
Pobednik
Prijepolje
Jugović
Kać
26 : 36
Proleter
Zrenjanin
SC Voždovac 2012
Beograd
23 : 23
Crvenka
Crvenka
Loznica
Loznica
22 : 29
Kolubara
Lazarevac
Lavovi BP
Bačka Palanka
29 : 29
Vrbas Petrol
Vrbas
Sivac 69
Sivac
38 : 30
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
34 : 28
Dolovo
Dolovo
Apatin
Apatin
36 : 31
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Metaloplastika 2
Šabac
27 : 29
Radnički
Obrenovac
PKB
Padinska Skela
20 : 15
Rekreativo
Beograd
Sloga
Kraljevo
31 : 32
Šamot 65 2
Aranđelovac
Župa
Aleksandrovac
39 : 27
Karađorđe
Topola
Vlasotince
Vlasotince
36 : 16
Rtanj
Boljevac
Jagodina
Jagodina
28 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Somborelektro
Sombor
42 : 26
Crepaja
Crepaja
Umčari
Umčari
27 : 19
Rudar 2
Kostolac
Rembas
Resavica
25 : 24
Majdanpek
Majdanpek
Borsko jezero
Bor
22 : 32
Đerdap
Kladovo
Radnički (JT)
Jaša Tomić
40 : 13
Radnicki (K)
Kovin
Unirea
Uzdin
30 : 25
Vladimirovac
Vladimirovac
Srem SM
Sremska Mitrovica
37 : 15
Beočin 1959
Beočin
Srbobran
Srbobran
29 : 22
Titel
Titel
Zaječar 1949
Zaječar
17 : 17
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Nova Pazova
39 : 28
Bor RTB
Bor
Medicinar
Šabac
14 : 25
Jagodina
Jagodina
Pirot
Pirot
25 : 26
Kučevo
Kučevo
Vrbas
Vrbas
30 : 21
Sloven
Ruma
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 33
ORK Beograd
Beograd
Napredak 12
Kruševac
17 : 24
Pančevo
Pančevo
Halas Jožef
Ada
29 : 10
Temerin
Temerin
Spartak
Debeljača
27 : 22
Dolovo (Ž)
Dolovo
Kikinda
Kikinda
36 : 25
Mladost
Srpska Crnja
Prijepolje
Prijepolje
25 : 23
Atenica
Čačak
Metalac
Kraljevo
19 : 25
Košutnjak
Čačak
Metalac AD
Gornji Milanovac
27 : 4
Radnički 1964 2
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
28 : 31
Metalac 2015
Valjevo
Rudar
Kostolac
24 : 35
Medicinar 2
Šabac
Đerdap
Kladovo
27 : 16
Vranje
Vranje
Vlasotince
Vlasotince
23 : 33
Žitorađa
Žitorađa
Naisa 2
Niš
33 : 12
Bor - RTB 2
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
33 : 17
Dubočica
Leskovac
Radnički
Svilajnac
24 : 27
Radan
Lebane
ARIF Osice
Knjaževac
9 : 31
Topličanin 2
Prokuplje

Vaterpolo

Jug CO
Dubrovnik
7 : 9
HAVK Mladost
Zagreb
OVK POŠK
Split
8 : 6
Mornar BS
Split
BVK Crvena zvezda
Beograd
6 : 9
Jadran HN
Herceg Novi
Koper 1958
Koper
11 : 11
Valjevo
Valjevo
Budva
Budva
15 : 10
Primorje EB
Rijeka
Zadar 1952
Zadar
9 : 7
Medveščak
Zagreb
Galeb
Makarska
5 : 15
Nais
Niš
VA Cattaro
Kotor
5 : 17
Solaris
Šibenik

Futsal

Jastrebac
Blace
0 : 11
Ekonomac
Kragujevac
Zlatar 33
Nova Varoš
2 : 4
Raška
Raška
Radnički 2010
Niš
7 : 1
BSK
Bujanovac
Akademac
Niš
2 : 2
Timok 2013
Zaječar
Tango
Novi Sad
5 : 10
Leteći Bajmočani
Bajmok
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 7
Loznica Grad 2018
Loznica
Karađorđe 2015
Rača
5 : 4
PP 192
Prijepolje
Fleš
Valjevo
5 : 4
Šljivici
Ivanjica
SFU Leposavić
Leposavić
11 : 1
Karanovac
Kraljevo
Babušnica 2011
Babušnica
5 : 10
Napredak 1389
Kruševac
Gvozdeni puk
Niš
2 : 2
Pirgos
Pirot
Rosulja
Vlasotince
6 : 1
Zadrugar 2017
Žitorađa
Lindoret
Preševo
5 : 10
As
Bujanovac

Ragbi 13

Crveni Kenguri
Beograd
44 : 18
Car Dušan Silni
Paraćin

Hokej

Zagreb
Zagreb
8 : 2
Triglav
Kranj
Slavija Junior
Ljubljana
5 : 3
ECE Celje
Celje
Vojvodina
Novi sad
3 : 4
Medveščak
Zagreb

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
10 : 64
Partizan
Beograd