XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:30 Stig - Vojvoda Milenko 2:0
2 31.08.2012 17:00 Mip Majdan - Stig 0:1
3 05.09.2012 17:00 Stig - Proleter 2:1
4 09.09.2012 16:30 Sloga (L) - Stig 2:2
5 16.09.2012 16:00 Stig - Borac 3:0
6 19.09.2012 16:00 Metalac - Stig 0:5
7 23.09.2012 16:00 Stig - Pobeda 3:0
8 30.09.2012 15:30 Napredak (B) - Stig 1:2
9 03.10.2012 15:30 Stig - Napredak (N) 2:1
10 07.10.2012 15:00 Mlava - Stig 1:0
11 14.10.2012 15:00 Stig - Napredak (P) 2:2
12 21.10.2012 14:30 Dizel - Stig 1:1
13 28.10.2012 13:30 Stig - Sloga (D) 4:1
14 04.11.2012 13:30 Dunav - Stig 1:2
15 11.11.2012 13:00 Stig - Zemljoradnik 2:0
16 18.11.2012 13:00 Sopot - Stig 4:0
18 17.03.2013 14:30 Vojvoda Milenko - Stig 2:0
19 24.03.2013 14:30 Stig - Mip Majdan 3:0
20 31.03.2013 15:30 Proleter - Stig 1:3
21 07.04.2013 15:30 Stig - Sloga (L) 3:2
22 13.04.2013 16:00 Borac - Stig 4:1
23 21.04.2013 16:00 Stig - Metalac 2:1
24 24.04.2013 16:00 Pobeda - Stig 1:1
25 28.04.2013 16:00 Stig - Napredak (B) 3:1
26 05.05.2013 16:30 Napredak (N) - Stig 4:2
27 12.05.2013 16:30 Stig - Mlava 1:4
28 15.05.2013 16:30 Napredak (P) - Stig 7:0
29 19.05.2013 17:00 Stig - Dizel 5:0
30 26.05.2013 17:00 Sloga (D) - Stig 3:4
31 02.06.2013 17:00 Stig - Dunav 1:0
32 05.06.2013 17:30 Zemljoradnik - Stig 3:1
33 09.06.2013 17:30 Stig - Sopot 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Mlava 32 26 2 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“baraž sa drugoplasiranom ekipom OFL Veliko Gradište-Golubac: Vojvoda Milenko-Kurjace 2:2 penali 5:2 Vojvoda Milenko 32 26 1 5 79
3 Sloga (L) 32 25 2 5 77
4 Napredak (P) 32 21 4 7 67
5 Stig 32 20 4 8 64
6 Dizel 32 16 3 13 51
7 Pobeda (-1) 32 15 5 12 49
8 Mip Majdan (-1) 32 15 3 14 47
9 Borac (-1) 32 15 1 16 45
10 Napredak (N) 32 13 2 17 41
11 Sopot 32 12 4 16 40
12 Metalac 32 10 4 18 34
13 Zemljoradnik 32 9 6 17 33
14 Dunav 32 8 1 23 25
15 Sloga (D) 32 7 0 25 21
16 Napredak (B) (-1) 32 6 2 24 19
17 Proleter 32 4 4 24 16