XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 497 utakmica za dan
Nedelja, 24 Mart 2013

Fudbal

Pobeda
Beloševac
3 : 1
Bane
Raška
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Seljak
Mihajlovac
Rudar
Kostolac
0 : 1
Mačva
Šabac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Krušik
Valjevo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Trgovački
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Borac (B)
Bivolje
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Sloga
Despotovac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
Radnik
Surdulica
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Dinamo
Vranje
2 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Kopaonik
Brus
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 0
Dolina
Padina
Dinamo
Pančevo
2 : 3
Dunav
Stari Banovci
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Mladost
Bački Jarak
0 : 0
Sloga
Temerin
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Palić
Palić
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
BASK
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 2
Zemun
Zemun
Železnik
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Balkan
Mirijevo
1 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Hajduk
Beograd
2 : 6
Sindjelić
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
PKB
Padinska skela
Radnički
Obrenovac
0 : 0
Sopot
Sopot
Srem
Jakovo
1 : 0
Dorćol
Beograd
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Tutin
Tutin
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac
Žabari
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Šumadinac 1913
Natalinci
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Gruža
Gruža
Obilić
Živica
0 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Šapine
Šapine
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
GP Zlatibor
Užice
0 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo
Grdelica
0 : 2
Svrljig
Svrljig
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Juhor
Obrež
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Napredak (D)
Drenovac
OFK Bor
Bor
2 : 0
Rembas
Resavica
Radnički (L)
Lubnica
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Jedinstvo
Paraćin
3 : 0
Dunav
Prahovo
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Polet
Sivac
Hajduk
Beška
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Vinča
Vinča
Grafičar
Beograd
0 : 4
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Posavac
Boljevci
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Resnik
Resnik
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Železničar
Bara Venecija
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 3
Budućnost
Konarevo
Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Ribnica
Jovac
Borac
Vraneši
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Grdica
Grdica
Radnički
Kovači
0 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Polet
Ratina
Korićani
Korićani
0 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 4
Sloga
Desimirovac
Šumadija
Čumić
4 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Partizan
Cerovac
3 : 1
Seljak
Male Pčelice
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Budućnost
Resnik
0 : 1
Maršić
Maršić
Ćava
Grošnica
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Vujan
Prislonica
2 : 1
Ovčar
Markovica
Dragačevo
Guča
4 : 0
Morava
Katrga
Napredak
Svračkovci
0 : 0
Slatina
Slatina
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
3 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Miokovci
Miokovci
Brezak
Pranjani
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost
Atenica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak
Veliko Crniće
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Beli Orao
Bradarac
0 : 0
Mladost
Biskuplje
Integral
Batuša
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Crni Vrh
Miljević
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Vihor
Маljurevac
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Makce
Makce
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Napredak
Markovac
1 : 0
Budućnost
Ratari
Proleter
Vranovo
0 : 2
Šumadinac
Binovac
Borac
Ralja
1 : 0
Polet
Trnovče
Beli orlovi
Konjuša
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Partizan
Darosava
2 : 0
Karađorđe
Rača
Šumadinac
Stojnik
5 : 3
Lepenica
Badnjevac
Vinča
Vinča
3 : 0
Sloga
Zabojnica
Šumadija
Toponica
2 : 2
Banja
Banja
Provo
Provo
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
0 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Jadar
Stupnica
Mladi Borac
Dublje
5 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Brezovica
Brezovica
Polet
Takovo
1 : 1
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
0 : 2
Tulari
Tulari
Trlić
Trlić
2 : 2
Rubribreza
Rubribreza
OFK Divci
Divci
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tešnjar
Valjevo
4 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Omladinac
Zdravčići
1 : 8
Polimlje
Prijepolje
Sečica
Seča reka
2 : 0
Polet
Rasna
Lauš
Lopaš
2 : 2
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Požega
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Orljane
Orljane
Palilula
Aleksinac
6 : 0
Rad
Merošina
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
7 : 1
Rutevac
Rutevac
Pčinja
Trgovište
6 : 1
Kondiva
Žbevac
Besa
Trnovac
0 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Pavlovac
Pavlovac
1 : 0
Levosoje
Levosoje
Biljača
Biljača
0 : 4
Morava
Vladičin Han
Trešnjevka
Lopardince
2 : 4
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
2 : 0
Sloga
Veliko Selo
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 1
Dragoš
Pirot
Padež
Petrovac
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 7
Topličanin
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 2
Dobrič
Pejkovac
Kosovac
Prokuplje
2 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Dunđerski
Voljčinac
3 : 3
Borac
Držanovac
Omladinac
Podina
1 : 2
Partizanski put
Grudaš
Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Jastrebac
Blace
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Mladost
Lalinac
1 : 3
Vrtište
Vrtište
Mladost
Medoševac
0 : 1
Proleter
Mezgraja
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
0 : 3
Budućnost
Popovac
Radan
Lebane
2 : 0
Bobište
Bobište
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Sloga
Lipovica
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Mladost
Vinarce
5 : 4
Šumadija
Razgojna
Progres
Ladovica
0 : 0
Jablanica
Medveđa
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 0
Sindjelić
Grabovac
Mladost (D)
Dublje
0 : 3
OFK Tekstilac
Paraćin
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 3
Lugomir
Rakitovo
Morava
Ribare
0 : 2
Levač
Rekovac
Vinorača
Vinorača
0 : 3
Buducnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Vinogradar
Crkvenac
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
Ključ
Podvrška
3 : 0
Zlot
Zlot
Rajac
Rajac
2 : 0
Radujevac
Radujevac
Slatina
Bor
1 : 0
Bučje
Bučje
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički
Klokočevac
3 : 2
Sloga
Kobišnica
Borac
Vražogrnac
6 : 0
ŠSK
Štipina
Mladost
Sumrakovac
0 : 2
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
0 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Polet
Jablanica
0 : 1
BSK
Bogovina
Šanac
Šanac
2 : 1
Trajal
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jasika
Jasika
2 : 0
Blagotin
Poljna
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Naupare
Naupare
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Mladost
Makrešane
3 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Bačka (M)
Mol
0 : 6
Tavankut
Tavankut
Bačka (P)
Pačir
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Begej
Žitište
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Vojvodina (P)
Perlez
4 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 2
Napredak
Čestereg
Jedinstvo
Bočar
3 : 0
Rusanda
Melenci
Borac
Sakule
1 : 0
Polet
Izbište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Slavija (K)
Kovačica
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Vojvodina
Crepaja
2 : 3
Radnički (B)
Baranda
Vršac United
Vršac
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 1
Mladost
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
PIK
Prigrevica
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Radnički
Ratkovo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
4 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Bačka
Đurđevo
1 : 0
Obilić
Zmajevo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Veternik
Veternik
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Borac
Šajkaš
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
TSK
Temerin
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Graničar
Adaševci
0 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Sloven (S)
Sibač
Jadran
Golubinci
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1932
Šimanovci
3 : 0
Šumar
Ogar
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Jedinstvo
Surčin
Borac (L)
Lazarevac
3 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Strelac
Mislođin
1 : 2
Šumadija
Šopić
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Rudar
Zeoke
Vrčin
Vrčin
6 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Baćevac
Baćevac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Lazac
Lazac
2 : 1
Morava(M)
Mrsać
Partizan
Vrba
5 : 1
Žiča
Žiča
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Stubal
Stubal
2 : 1
Morava(S)
Sirča
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
Azbest
Stragari
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Seljak
Cvetojevac
Kremenac
Rogojevac
4 : 2
Dobrača
Dobrača
Sloga
Lužnice
3 : 0
Mladost
Pajazitovo
Botunje
Botunje
2 : 2
Borac
Drenovac
Brezova
Brezova
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Jelica
Goračići
0 : 6
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Radnički
Turica
1 : 1
Sloga
Kaona
Bjelica
Milatovići
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
0 : 1
Prilike
Prilike
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 2
Žitkovica
Žitkovica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Polet
Voluja
OFK Vinci
Vinci
5 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Dunavac (P)
Petka
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Napredak
Bubušinac
1 : 1
Borac
Klenovnik
Desine
Desine
2 : 2
Sloga
Ćirikovac
Rudar (K)
Krepoljin
5 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Dragoš
Oreškovica
Budućnost (A)
Aljudovo
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Radnički
Knežica
1 : 0
Mladost
Porodin
Radnički
Vojinovac
2 : 2
BSK
Borač
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 2
Omladinac
Donja Rača
Grivac
Grivac
1 : 4
ŽSK
Žirovnica
Pobeda
Đurđevo
2 : 0
Pobeda 1938
Sepci
Sloga
Milatovac
2 : 0
Mladost MG
Saranovo
Šumadija
Sipić
1 : 1
Karađorđe
Vučić
Mladost
Rašković
1 : 0
Bečevica
Bečevica
Sloga
Zagorica
4 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Žabare
Žabare
Jasenica
Božurnja
0 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
3 : 2
BSK
Belosavci
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Stolice
Krupanj
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (B)
Borina
0 : 0
Borac (K)
Kozjak
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Sloga (K)
Korenita
Cerova
Cerova
0 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Omladinac
Bogatic
0 : 1
Majur
Majur
Napredak (R)
Ribari
0 : 0
Drina
Badovinci
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
4 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
0 : 0
Partizan
Drenovac
Premijer
Badovinci
1 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 2
Sloga
Duvanište
Mrovska
Mrovska
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 1
Karađorđe
Mišar
Korman
Korman
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Cerić
Miokus
Galeb
Cerovac
0 : 1
Borac
Vladimirci
Dumača
Pocerski Metković
2 : 0
Sloga
Krnić
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
OFK Varna
Varna
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 7
Rajac
Kadina Luka
Jedinstvo
Poljanice
2 : 4
Veliševac
Veliševac
Dučić
Dučić
2 : 4
Toplica
Donja Toplica
Liplje
Liplje
5 : 1
Komanice
Komanice
Borac
Rajković
2 : 2
Mladost
Latković
Spartak 1924
Ljig
14 : 0
Orao
Poljanice
Omladinac
Kalinovac
4 : 1
Radnik
Ub
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Joševa
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 2
Kalenić
Kalenić
Čučuge
Čučuge
4 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Brgule
Brgule
1 : 1
Sloga
Lončanik
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
2 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Sloga
Donja Trnava
Vulkan 1936
Brenica
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
2 : 0
Sečanica
Sečanica
Radnički
Pertate
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Navalin
Navalin
2 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Polet
Stajkovce
0 : 4
Železničar
Brestovac
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Napredak
Bogojevce
0 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Morava
Gložane
2 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Medveđa
Medveđa
3 : 0
Javor
Sladaja
Kolare
Kolare
1 : 1
Polet
Senje
Istok 63
Plana
1 : 0
Mladost
Sikirica
BSK
Buljane
5 : 1
Crni Vrh
Deonica
Kupinovac
Kupinovac
4 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Napredak
Zlatovo
Šumadinac
Dragovo
0 : 2
OFK Tabane
Tabane
Mladost (T)
Toljevac
2 : 4
Mladost (DK)
Donji Katun
Mladi radnik
Bačina
7 : 0
Borac
Gornji Katun
Baštovan
Subotica
6 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
1 : 1
Rubin
Zalogovac
Omladinac
Pojate
0 : 3
Ušće
Stalać
Belović
Dedina
2 : 2
OFK Ribare
Ribare
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
Dvorane
Dvorane
0 : 1
Čitluk
Čitluk
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kupci
Kupci
2 : 3
13. April
Velika Lomnica
Sloga
Majdevo
0 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Rasina
Vitanovac
1 : 4
Dedina
Dedina
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
2 : 0
Bačka 1901 B
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
1 : 3
Mala Bosna
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 3
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Đurđin
Đurđin
2 : 5
Udarnik
Višnjevac
Polet
Idvor
5 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Spartak
Debeljača
5 : 0
Borac
Pločica
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Železničar
Pančevo
5 : 0
Strela
Ivanovo
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Hajduk
Šušara
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Vitorul
Straža
0 : 1
Ševac
Kusić
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (Ј)
Jasenovo
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Vinogradar
Gudurica
6 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Lipar
Lipar
0 : 1
OFK Metalac
Sombor
Panonija
Lalić
8 : 1
Jedinstvo (K)
Kolut
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Dinamo
Sonta
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
OFK Šikara
Sombor
Susek
Susek
2 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
3 : 0
Proleter
Banoštor
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
Železničar
Novi Sad
Tatra
Kisač
4 : 0
OFK Sirig
Sirig
Dinamo
Budisava
5 : 0
Bačka
Begeč
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 0
Miletić
Mošorin
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Obilić
Vilovo
0 : 6
ŽSK
Žabalj
Sloga
Lok
1 : 0
Titel
Titel
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Sloboda
Šašinci
Budućnost
Zvečka
3 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Napredak
Medoševac
Beljina
Beljina
4 : 1
Rvati
Obrenovac
Vranić
Vranić
0 : 1
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Mladost
Umčari
4 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Dunavac
Grocka
3 : 0
OFK Leštane
Leštane
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Napredak
Međulužje
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Boleč
Boleč
Torlak
Beograd
0 : 0
Pionir
Besni Fok
Sindjelić
Ugrinovci
4 : 0
Rušanj
Rušanj
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Banja
Višnjička banja
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 1
Crvenka
Borča
Borac
Progar
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
Napredak
Rakovica
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Rečka
Rečka
Samarinovac
Samarinovac
4 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Urovica
Urovica
2 : 1
Vidrovac
Vidrovac
Smedovac
Smedovac
0 : 3
Ratar
Jasenica
Deli Jovan
Sikole
1 : 1
Mladost
Karbulovo
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Čubra
Čubra
Polet
Jabukovac
2 : 0
Malajnica
Malajnica
Stig
Beranje
3 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Sopot
Požarevac
5 : 0
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 1
Sloga (L)
Lučica
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Borac
Zabela
Sloga (D)
Dubravica
1 : 2
Metalac
Požarevac
Dizel
Bare
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Napredak (B)
Batovac
Mlava
Bratinac
2 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Srem
Sremska Rača
1 : 3
Hajduk
Divoš
Noćaj
Noćaj
1 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga (Č)
Čalma
2 : 3
Sremac
Jarak
Borac (R)
Radenković
0 : 3
OFK Bosut
Bosut
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Borac (S)
Surduk
1 : 5
Radnički 2
Nova Pazova
Borac (J)
Jarkovci
5 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sinđelić
Gibarac
4 : 1
OFK Bingula
Bingula
Borac
Ilinci
1 : 3
Jedinstvo (M)
Morović
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Sremac
Berkasovo
0 : 3
Fruškogorac
Kukujevci
Jednota
Šid
0 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
Graničar
Jamena
0 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 1
Fruškogorac
Novi Sad
Timok
Zajecar
0 : 0
Sloboda Piont
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Hajduk
Kula
Polet
Karavukovo
4 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Indeks
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Dinamo
Vranje
Selevac
Kusadak
1 : 4
Udarnik
Lozovik
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Sloga
Miloševac
Bresje-Superior
Velika Plana
5 : 0
Budućnost
Ratari
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Rudar
Kostolac
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Morava
Velika Plana
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Karađorđe
Rača
3 : 0
Stig
Beranje
Loznica 1919
Loznica
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Sloboda Point
Užice
1 : 2
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
1 : 2
Raadnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
3 : 1
Sloga
Leskovac
Rad
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Hajduk
Kula
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka (M)
Mol
2 : 3
Tavankut
Tavankut
Bačka (P)
Pačir
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
5 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Bane
Raška
2 : 0
Mladost
Lučani
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Javor
Ivanjica
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Šabac
Šabac
Loznica 1919
Loznica
1 : 3
Čukarički
Beograd
AS
Novi Pazar
2 : 2
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
1 : 4
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
3 : 0
Radnički
Niš
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Bežanija
Beograd
Rad
Beograd
4 : 0
Savacijum
Šabac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Bačka 1901
Subotica
2 : 3
Banat
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Hajduk
Kula
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Selevac
Kusadak
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Glavaš
Glibovac
0 : 4
Sloga
Miloševac
Bresje-Superior
Velika Plana
2 : 2
Budućnost
Ratari
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
9 : 1
Panter
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
4 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
Plana
Velika Plana
10 : 0
Seljak
Mihajlovac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Borac
Pajsijević
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Osecina
Osecina
0 : 4
Spartak
Ljig
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Drina
Ljubovija
Sušica
Kragujevac
4 : 2
Karađorđe (R)
Rača
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 4
Duljaj
Topola

Košarka

Zadar
Zadar
85 : 68
Split
Split
Radnik
Surdulica
54 : 65
Sokobanja
Sokobanja
Jastrebac
Aleksinac
84 : 69
Mladost Vesna
Bela Palanka
Radan
Lebane
101 : 83
Zone Boys
Blace
Actavis academy
Leskovac
20 : 0
Topličanin
Prokuplje
Kraljevo
Kraljevo
49 : 58
Paraćin
Paraćin

Odbojka

Antena
Kruševac
0 : 3
Priboj
Priboj
Timok
Zaječar
3 : 0
Desetka
Niš
Niš
Niš
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Loznica
Loznica
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
VA 014
Valjevo
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Borac
Čačak
0 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tajm
Užice
2 : 3
Libero ČA
Čačak
Arilje
Arilje
3 : 0
Čačak
Čačak
Spas
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Spartak
Ljig
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Valjevo
Valjevo
KI 0230
Kikinda
1 : 3
Ruma
Ruma
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 26
Titel Džon Dir
Titel
Primus Car Dušan
Beograd
24 : 20
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Sindjelić
Beograd
23 : 23
Smederevo
Smederevo
Novi Beograd
Beograd
37 : 39
BASK Soko
Beograd
Loznica
Loznica
25 : 26
Obilić
Beograd
15 oktobar
Velika Drenova
22 : 32
Sloga
Požega
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 30
Zlatar
Nova Varoš
Župa 54
Aleksandrovac
29 : 25
Šamot 65
Arenđelovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
39 : 29
Knjaževac
Knjaževac
Topličanin
Prokuplje
24 : 22
Vranje
Vranje
Mladi Radnik
Radinac
24 : 20
Đerdap
Kladovo

Futsal

Forum
Vršac
6 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
SAS
Zrenjanin
4 : 2
KMF Deus futsal
Sremska Mitrovica