XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 560 utakmica za dan
Nedelja, 31 Mart 2013

Fudbal

Hajduk
Kula
1 : 1
Partizan
Beograd
Timok
Zaječar
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Novi Sad
Novi Sad
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Bežanija
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Inđija
Inđija
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Voždovac
Beograd
0 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Borac
Čačak
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Bane
Raška
1 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Krušik
Valjevo
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Rudar
Kostolac
Mačva
Šabac
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Seljak
Mihajlovac
2 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Pobeda
Beloševac
Trgovački
Jagodina
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Kopaonik
Brus
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 1
Dinamo
Vranje
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Radnik
Surdulica
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Sloga
Despotovac
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Borac (B)
Bivolje
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Cement
Beočin
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Palić
Palić
3 : 1
Mladost
Bački Jarak
Sloga
Temerin
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Senta
Senta
Dolina
Padina
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
BASK
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
Dorćol
Beograd
0 : 4
Radnički
Obrenovac
Sopot
Sopot
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
PKB
Padinska skela
3 : 1
Hajduk
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Balkan
Mirijevo
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Železnik
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 2
Turbina
Vreoci
Zemun
Zemun
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Sloboda (G)
Grbice
2 : 1
Metalac
Kraljevo
Polet (T)
Trbušani
2 : 3
Tutin
Tutin
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Orlovac
Mrčajevci
2 : 2
Karađorđe
Ribnica
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Šapine
Šapine
2 : 1
Obilić
Živica
Karađorđe (T)
Topola
6 : 1
Homoljac
Žagubica
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Borac
Žabari
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
3 : 1
Sloga (P)
Požega
Ribnica
Mionica
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
SFK Moravac
Predejane
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Malošište
Malošište
1 : 3
Sloga
Leskovac
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Vučje
Vučje
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 0
Napredak
Aleksinac
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 3
OFK Bor
Bor
Rembas
Resavica
1 : 4
Timočanin
Knjaževac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
Juhor
Obrež
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Borac
Starčevo
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Index
Novi Sad
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Borac
Novi Sad
4 : 3
Hajduk
Beška
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Mladost (T)
Turija
Bulbulderac
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 5
IMR
Rakovica
Resnik
Resnik
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Posavac
Boljevci
2 : 0
Grafičar
Beograd
Mataruge
Mataruge
5 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Polet
Ratina
2 : 0
Rudar
Baljevac
Radnik
Ušće
0 : 0
Radnički
Kovači
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Borac
Vraneši
Braća Vuković
Lađevci
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Ribnica
Jovac
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Šumadinac
Kragujevac
0 : 4
Ćava
Grošnica
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Budućnost
Resnik
Arsenal
Kragujevac
2 : 2
Partizan
Cerovac
Seljak
Male Pčelice
2 : 1
Šumadija
Čumić
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Sloga
Desimirovac
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Korićani
Korićani
Mladost
Atenica
2 : 1
Vujan
Prislonica
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Brezak
Pranjani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Miokovci
Miokovci
2 : 1
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
0 : 1
Spartak
Trnava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Morava
Katrga
4 : 0
Ovčar
Markovica
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Makce
Makce
1 : 1
Borac
Veliko Laole
Vihor
Маljurevac
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Crni Vrh
Miljević
2 : 1
Integral
Batuša
Mlava
Malo Laole
2 : 1
Polet
Suvi Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Železničar
Smederevo
0 : 0
Borac
Ralja
Polet
Trnovče
1 : 0
Proleter
Vranovo
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 3
Glavaš
Glibovac
Sloboda
Lipe
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
2 : 1
Selevac
Selevac
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Šatornja
Šatornja
0 : 2
Šumadija
Toponica
Banja
Banja
3 : 0
Vinča
Vinča
Sloga
Zabojnica
2 : 3
Šumadinac
Stojnik
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 1
Marjan
Knić
Borac
Pajsijević
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Lipolist
Lipolist
2 : 2
Mladi Borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Antimon
Zajača
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 2
Radjevac
Krupanj
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Sovljak
Sovljak
0 : 1
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
0 : 2
Polet
Takovo
Jedinstvo
Kalenić
2 : 0
Železničar
Požega
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Ariljska rampa
Požega
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Lauš
Lopaš
Perućac
Perućac
1 : 0
Sečica
Seča reka
Polet
Rasna
3 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Morava
Žitkovac
2 : 0
Polet
Vitoševac
Orljane
Orljane
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Pčinja
Trgovište
Kondiva
Žbevac
3 : 1
Čelik
Belo polje
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Ternoci
Trnovac
1 : 3
As
Bujanovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Dragoš
Pirot
3 : 3
Zadrugar
Krupac
Sloga
Veliko Selo
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Kosanica
Kuršumlija
6 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jastrebac
Blace
2 : 0
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Crvena zastava
Hum
0 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Budućnost
Popovac
1 : 1
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Morava
Krušce
0 : 1
Aluminjum
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Mladost
Medoševac
Proleter
Mezgraja
5 : 1
Mladost
Lalinac
Vrtište
Vrtište
7 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Bobište
Bobište
4 : 0
Budućnost
Orašje
Umac
Miroševce
2 : 3
Progres
Ladovica
Jablanica
Medveđa
5 : 2
Mladost
Vinarce
Šumadija
Razgojna
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
0 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Radan
Lebane
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Buducnost
Miliva
1 : 0
Morava
Ribare
Levač
Rekovac
3 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Lugomir
Rakitovo
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Polet
Jablanica
0 : 6
Rtanj
Boljevac
Trebič
Sokobanja
4 : 0
Omladinac
Grezna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Sloga
Minićevo
Rudar
Podvis
3 : 0
Borac
Vražogrnac
ŠSK
Štipina
3 : 1
Osnić
Osnić
Trajal
Kruševac
2 : 1
Mladost
Makrešane
Jovan Kursula
Selo Varvarin
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Naupare
Naupare
2 : 2
Jasika
Jasika
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
FUD
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
Šanac
Šanac
Proleter
Njegoševo
3 : 1
Čoka
Čoka
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Jadran
Feketić
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Bačka (M)
Mol
Jedinstvo
Bočar
4 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Napredak
Čestereg
1 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Borac
Sakule
Dobrica
Dobrica
2 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Mladost
Omoljica
0 : 0
Tempo
Sefkerin
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Vršac United
Vršac
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Slavija (K)
Kovačica
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Polet
Izbište
Hajduk
Stapar
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
BSK
Bački Brestovac
1 : 3
PIK
Prigrevica
TSK
Temerin
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
6 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Obilić
Zmajevo
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Radnički
Irig
1 : 0
Sremac
Vojka
Šumar
Ogar
2 : 2
Radnički
Irig
Sremac
Vojka
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Sloven (S)
Sibač
0 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Kupinovo
Kupinovo
2 : 2
Graničar
Adaševci
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Vrčin
Vrčin
Rudar
Zeoke
2 : 1
Strelac
Mislođin
Prva Iskra
Barič
5 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
13. Maj
Zemun
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
7 : 0
Milutinac
Zemun
Gruža
Vitanovac
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Morava(S)
Sirča
0 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Napredak
Gračac
5 : 2
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 1
Partizan
Vrba
Žiča
Žiča
0 : 2
Lazac
Lazac
Morava(M)
Mrsać
1 : 0
Šumadija
Šumarice
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Botunje
Botunje
Borac
Drenovac
4 : 1
Sloga
Lužnice
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
Dobrača
Dobrača
1 : 3
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
3 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 1
Morava
Mojsinje
Budućnost
Stančići
4 : 1
Premeća
Premeća
Mladost
Preljina
5 : 1
Malba
Žaočani
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Gradina
Rti
0 : 2
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
4 : 0
Bjelica
Milatovići
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 2
Radnički
Turica
Sloga
Kaona
0 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Dedinje Junajted
Guča
2 : 0
Jelica
Goračići
Gorušica
Viča
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Omladinac
Kalimanići
0 : 0
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
0 : 3
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 0
Mladi Rudar
Rudnik
Ozrem
Ozrem
3 : 3
Jablanica
Jablanica
Desine
Desine
2 : 3
Dunavac (K)
Kisiljevo
Sloga
Ćirikovac
2 : 2
Napredak
Bubušinac
Borac
Klenovnik
5 : 1
Dunavac (P)
Petka
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 1
Đerdap
Golubac
Basarac
Mišljenovac
5 : 0
OFK Vinci
Vinci
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 3
RSK
Rabrovo
Radnički
Knežica
0 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Mladost
Porodin
2 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
Dragoš
Oreškovica
0 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Budućnost (V)
Vezičevo
0 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Zadrugar
Tabanovac
2 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Budućnost
Vlaški Do
0 : 0
Udarnik
Baničina
Vodice
Vodice
3 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Sloga
Zagorica
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
4 : 2
Maskar
Maskar
Mladi rudar
Bukovik
3 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Borac (L)
Lešnica
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Cerova
Cerova
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Hajduk
Ribarica
Sloga (K)
Korenita
3 : 2
Mladost (B)
Borina
Borac (K)
Kozjak
3 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 0
Crnča
Crnča
Stolice
Krupanj
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 1
Omladinac
Bogatic
Sloga
Duvanište
4 : 0
Premijer
Badovinci
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 1
Milicionar
Bogatić
Budućnost
Zminjak
1 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Napredak (BP)
Banovo Polje
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Proleter
Šabac
5 : 2
Napredak (R)
Ribari
Drina
Badovinci
1 : 3
Majur
Majur
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 0
OFK Jelen
Jelenča
OFK Varna
Varna
2 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Sloga
Krnić
3 : 0
Galeb
Cerovac
Borac
Vladimirci
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Pocerina
Jevremovac
0 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Orao
Poljanice
1 : 3
Borac
Rajković
Mladost
Latković
1 : 2
Liplje
Liplje
Komanice
Komanice
3 : 2
Dučić
Dučić
Toplica
Donja Toplica
1 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Veliševac
Veliševac
1 : 2
Rajac
Kadina Luka
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 4
Mionica
Mionica
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 6
Čučuge
Čučuge
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 4
Brgule
Brgule
Radnik
Ub
0 : 1
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Jedinstvo
Milorci
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
Joševa
Joševa
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Sloga
Lončanik
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Mladost
Dračić
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Kolubara 2
Valjevo
6 : 3
Zadrugar
Lopatanj
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 2
Gradac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
2 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Lukavac
Lukavac
3 : 3
Polet
Popučke
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 2
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
0 : 1
Plavi tok
Dražinovići
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
1 : 1
Borac (O)
Otanj
Supovac
Supovac
6 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Sečanica
Sečanica
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Proleter
Niš
1 : 0
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Morava
Gložane
1 : 0
Radnički
Pertate
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Jedinstvo
Šišava
Lemind 1953
Leskovac
6 : 2
Napredak
Bogojevce
Veternica 1926
Leskovac
1 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Železničar
Brestovac
5 : 0
Navalin
Navalin
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Šumadinac
Dragovo
3 : 4
Medveđa
Medveđa
Napredak
Zlatovo
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 1
BSK
Buljane
Crni Vrh
Deonica
0 : 2
Istok 63
Plana
Mladost
Sikirica
2 : 0
Kolare
Kolare
Polet
Senje
1 : 0
Javor
Sladaja
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 0
Omladinac
Pojate
Ušće
Stalać
5 : 0
Sloga
Lozna
Rubin
Zalogovac
1 : 0
Župski biseri
Lacisled
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Baštovan
Subotica
Borac
Gornji Katun
1 : 2
Mladost (T)
Toljevac
OFK Ribare
Ribare
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Dedina
Dedina
4 : 0
Sloga
Majdevo
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
Kupci
Kupci
13. April
Velika Lomnica
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Dvorane
Dvorane
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 1
Belović
Dedina
Udarnik
Višnjevac
3 : 1
Žednik
Stari Žednik
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 0
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 3
Subotica
Subotica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 4
Železničar
Pančevo
Strela
Ivanovo
0 : 3
Mladost
Vojlovica
Omladinac (O)
Opovo
0 : 1
Spartak
Debeljača
Pobeda
Samoš
1 : 1
Unirea
Uzdin
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Polet
Idvor
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Hajduk
Šušara
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Dunav
Banatska Palanka
3 : 3
Potporanj
Potporanj
Karaš (Ј)
Jasenovo
4 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
3 : 2
Vitorul
Straža
Ševac
Kusić
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
0 : 6
ŽAK
Sombor
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Dinamo
Budisava
1 : 1
Susek
Susek
Bačka
Begeč
2 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sremac
Čerević
0 : 2
Borac
Rakovac
Proleter
Banoštor
2 : 1
Čenej
Čenej
Proleter
Ravno Selo
4 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Bečej
Bečej
10 : 0
Mladost
Radičević
Napredak
Nadalj
3 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Iskra
Kucura
Miletić
Mošorin
2 : 2
Sloga
Lok
Titel
Titel
0 : 0
Obilić
Vilovo
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
Budućnost
Parage
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo
Slavija
Pivnice
1 : 3
Budućnost
Gložan
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Krivanj
Selenča
Bačka
Despotovo
4 : 1
Maglić
Bački Maglić
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Borac
Martinci
Železničar
Inđija
4 : 0
Lovac
Karlovčić
Napredak (P)
Popinci
0 : 0
Sloga
Krnješevci
Napredak (V)
Vašica
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Dunav
Novi Slankamen
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Sloboda
Šašinci
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Meljak
Meljak
1 : 4
Budućnost
Zvečka
Stepojevac VAGA
Stepojevac
8 : 0
Beljina
Beljina
Boleč
Boleč
3 : 0
Napredak
Međulužje
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Dunavac
Grocka
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 2
Pudarci
Pudarci
Napredak
Rakovica
1 : 0
Torlak
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 2
Borac
Progar
Dunav
Veliko Selo
4 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Crvenka
Borča
3 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Banja
Višnjička banja
2 : 1
Sindjelić
Ugrinovci
Rušanj
Rušanj
1 : 4
Policajac
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 1
Pionir
Besni Fok
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Gredetin
Gredetin
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 1
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Feniks 2012
Krupac
1 : 3
Sloga
Korman
Polet
Radevac
5 : 2
Tempo
Mozgovo
Jedinstvo
Godačica
1 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Borac
Adrani
5 : 1
Miločajac
Miločaj
Popovići
Popovići
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Napredak (N)
Nabrđe
1 : 2
Napredak (P)
Poljana
Napredak (B)
Batovac
2 : 3
Dizel
Bare
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Metalac
Požarevac
1 : 0
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
2 : 0
Sopot
Požarevac
Proleter
Požarevac
1 : 3
Stig
Beranje
Barič
Barič
2 : 5
Pek
Kusiće
Carevac
Carevac
4 : 0
Električar
Šuvajić
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 2
Sloga TOP
Topolovnik
Radnički
Požeženo
0 : 1
Kurjače
Kurjače
Kumane
Kumane
2 : 1
Ram
Ram
Mladost (SV)
Svileuva
2 : 0
Mladost (SL)
Slatina
Mladost 2011
Sinošević
1 : 2
Sava
Mrđenovac
Žabar
Žabar
2 : 2
Rankovac
Nakučani
Volujac
Volujac
4 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Dokmir
Dokmir
1 : 0
Šarbane
Šarbane
Sloga
Vrhovine
0 : 2
Kolubara
Liso Polje
Murgaš
Murgaš
1 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Moravac
Guberevac
0 : 0
Goblen
Badince
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Real
Donja Jajna
Vrhunac
Radonjica
0 : 1
Nomanica
Nomanica
Bresje
Bresje
1 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Jedinstvo
Duboka
2 : 0
Partizan (M)
Majur
Morava
Kočino Selo
1 : 1
Ribnik
Ribnik
Sloboda
Šuljkovac
0 : 0
Kolonija
Jagodina
Sloga
Voljavče
1 : 3
Juhor
Glavinci
Lipar
Donji Račnik
2 : 3
Napredak
Staro Lanište
Omladinac
Ugljarevo
2 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Polet 57
Milutovac
1 : 5
Omašnica
Omašnica
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Moravac-C 74
Selište
Vladimirovac
Vladimirovac
12 : 1
Lokve
Lokve
Janošik
Janošik
5 : 0
Banat
Ilandža
Hajduk
Divoš
2 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Srem
Sremska Rača
Sremac
Jarak
0 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 3
Noćaj
Noćaj
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 0
Borac (R)
Radenković
Sloga
Voganj
0 : 4
Krušedol
Krušedol
Borac
Klenak
1 : 3
PSK Putinci
Putinci
Sremac
Dobrinci
5 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Fruška Gora
Ruma
4 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Napredak
Žarkovac
3 : 1
Mladost
Buđanovci
Sloga
Maradik
3 : 0
Radnički 2
Nova Pazova
Borac (S)
Surduk
1 : 3
Borac (J)
Jarkovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Omladinac (M)
Molovin
0 : 3
Sinđelić
Gibarac
Bratstvo
Sot
0 : 3
Graničar
Jamena
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 1
Sremac
Berkasovo
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bačinci
Bačinci
7 : 0
Borac
Ilinci
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 2
OFK Bingula
Bingula
Budućnost
Dudovica
2 : 2
Sloboda
Stubica
Mladi Borac
Županjac
1 : 0
Polet
Mirosaljci
Bistrica
Bistrica
0 : 3
OFK Radnički
Dren
Proleter
Vrbovno
0 : 2
Šumadinac
Kruševica
BSK 2012
Batajnica
3 : 0
Kozara
Novi Beograd
Busije
Zemun
4 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
BUSK
Beograd
1 : 2
GAK
Beograd
Borac
Zemun
3 : 3
Olimpija
Beograd
Pobednik
Beograd
0 : 1
Mladi proleter
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
4 : 2
Sparta
Beograd
Vlaska
Vlaška
5 : 0
Markovac
Markovac
Dedinje
Mladenovac
1 : 1
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkinac
8 : 0
Kosmajac
Koraćica
OFK Student
Mladenovac
0 : 0
Šepšin
Šepšin
Sloga
Granice
2 : 1
Napredak
Dubona
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Hajduk
Čepure
Mladost (R)
Raševica
0 : 3
Napredak
Stubica
Polet
Zabrega
0 : 1
Heroj
Busilovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 0
Jedinstvo
Ratare
Planinac
Ležimir
0 : 3
BSK
Bešenovo
Napredak
Šuljam
0 : 9
Grgurevci
Grgurevci
Kikinda
Kikinda
1 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
Sloboda Piont
Užice
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Sloga
Kraljevo
Rad
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Polet
Karavukovo
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Slavija
Novi Sad
FAP
Priboj
3 : 2
Javor
Ivanjica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloboda
Čačak
Sloga
Bajina Bašta
4 : 1
Bane
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Vršac
Vršac
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Radnički (B)
Baranda
0 : 7
Vojvodina
Crepaja
Mladost (O)
Omoljica
6 : 0
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Karađorđe
Rača
3 : 4
Železničar
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Savacijum
Šabac
4 : 0
Letnjikovac
Sabac
Budućnost
Valjevo
5 : 2
Krušik
Valjevo
Radnicki
Valjevo
2 : 1
Mačva
Šabac
Raadnički 1923
Kragujevac
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
BSK Borča
Borča
3 : 1
Loznica 1919
Loznica
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Vršac
Vršac
Indeks
Novi sad
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Čoka
Čoka
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Jadran
Feketić
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Bačka (M)
Mol
Rudar
Kostolac
2 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Morava
Velika Plana
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
FAP
Priboj
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Javor
Ivanjica
Čačak 94
Čačak
4 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Bane
Raška
Proleter
Banatski Karlovac
8 : 0
Borac
Starčevo
Radnički
Valjevo
0 : 2
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 4
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Šabac
Šabac
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Pazar Juniors "Ajax"
Novi Pazar
Bačka 1901
Subotica
4 : 1
Vršac
Vršac
Indeks
Novi sad
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Spartak ZV
Subotica
4 : 1
Dinamo
Pančevo
Osipaonica
Osipaonica
6 : 1
Podunavac
Udovice
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Proleter
Vranovo
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Plana
Velika Plana
Seljak
Mihajlovac
0 : 5
Pinkum
Veliko Gradište
Panter
Požarevac
0 : 7
Badnjevac
Badnjevac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Borac
Starčevo
Borac
Pajsijević
1 : 7
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 5
Karađorđe (R)
Rača
Radnički
Valjevo
2 : 2
Mačva
Šabac
Savacijum
Šabac
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Šabac
Šabac
2 : 4
Železničar
Lajkovac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Feniks
Rača
0 : 3
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Duljaj
Topola
5 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
0 : 3
Radnicki 1923 I
Kragujevac

Košarka

Partizan Mts MT
Beograd
101 : 97
Plana
Velika Plana
Hajduk Veljko
Negotin
78 : 59
Vlasotince
Vlasotince
Topličanin
Prokuplje
0 : 20
Palanka 2012
Smederevska Palanka
Gimnazijalac Partizan
Pirot
85 : 65
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Radnički
Kragujevac
1 : 3
Partizan Termoelektro
Beograd
Desetka
Niš
3 : 2
Pirot
Pirot
Milenijum
Niš
2 : 3
Knjaževac
Knjaževac
MD Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Sloboda S
Čačak
2 : 3
Tajm
Užice
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Sjenica
Sjenica
Valjevo
Valjevo
3 : 1
Spartak
Ljig
Ruma
Ruma
3 : 2
NS Volej tim
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
36 : 24
Crvenka Jafa
Crvenka
Titel Džon Dir
Titel
33 : 35
Lavovi BP
Bačka Palanka
Požarevac
Požarevac
33 : 25
Morava
Velika Plana
Aleksinac
Aleksinac
29 : 35
Bela Palanka
Bela Palanka
Niška Banja
Niška Banja
15 : 34
Radan
Lebane
Partizan 2
Beograd
26 : 33
Železničar
Beograd
Studentski grad
Beograd
24 : 28
Udarnik
Lozovik
Rudar 2
Kostolac
24 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kosmaj
Ralja
21 : 23
Metalac
Valjevo
Kučevo
Kučevo
30 : 19
Mladi Radnik
Radinac

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
1 : 5
Tvrdjava
Novi Sad
Hajduk
Kula
6 : 1
SAS
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
0 : 5
Forum
Vršac

Američki fudbal

SBB Vukovi Beograd
Beograd
37 : 0
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Imperatori Niš
Niš
17 : 33
PBB Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Blue Dragons Beograd
Beograd
19 : 25
Panthers Pančevo
Pančevo