XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 726 utakmica za dan
Nedelja, 12 Maj 2013

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Bane
Raška
2 : 1
Rudar
Kostolac
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
Vujić Valjevo
Valjevo
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
4 : 2
Seljak
Mihajlovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Mačva
Šabac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Trgovački
Jagodina
3 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Borac (B)
Bivolje
Kopaonik
Brus
1 : 0
Sloga
Despotovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Radnik
Surdulica
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Cement
Beočin
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Senta
Senta
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Dolina
Padina
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Palić
Palić
2 : 1
Sloga
Temerin
BASK
Beograd
2 : 1
Balkan
Mirijevo
Hajduk
Beograd
1 : 3
Železnik
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
Turbina
Vreoci
Radnički
Obrenovac
5 : 2
Budućnost
Dobanovci
Srem
Jakovo
0 : 4
Zemun
Zemun
Dorćol
Beograd
4 : 1
Žarkovo
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
PKB
Padinska skela
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Prijevor
Prijevor
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
4 : 0
Karađorđe
Ribnica
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Sloboda (G)
Grbice
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Homoljac
Žagubica
4 : 2
Udarnik
Lozovik
Obilić
Živica
1 : 0
Borac
Žabari
Mladi radnik
Radinac
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Šapine
Šapine
2 : 3
Sloga (B)
Batočina
Karađorđe (T)
Topola
4 : 0
Gruža
Gruža
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
GP Zlatibor
Užice
1 : 5
Jedinstvo
Ub
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Napredak
Aleksinac
SFK Moravac
Predejane
9 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Vlasina
Vlasotince
2 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
BSK Bujanovac
Bujanovac
5 : 2
Pukovac
Pukovac
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Juhor
Obrež
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Ozren
Sokobanja
OFK Bor
Bor
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Radnički (L)
Lubnica
8 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo
Paraćin
4 : 0
Đerdap
Kladovo
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 6
Bošnjane
Bošnjane
Rembas
Resavica
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Borac
Starčevo
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Index
Novi Sad
1 : 0
Budućnost
Mladenovo
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Borac
Vraneši
Radnički
Kovači
3 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Mataruge
Mataruge
3 : 0
Ribnica
Jovac
Polet
Ratina
0 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Radnik
Ušće
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
7 : 0
Grdica
Grdica
Seljak
Male Pčelice
1 : 5
Šumadinac
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Arsenal
Kragujevac
Sloga
Desimirovac
3 : 0
Maršić
Maršić
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Korićani
Korićani
1 : 1
Ćava
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Jadran
Kragujevac
Šumadija
Čumić
2 : 1
Partizan
Cerovac
Spartak
Trnava
6 : 1
Vujan
Prislonica
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
1 : 2
Napredak
Svračkovci
Brezak
Pranjani
5 : 3
Ovčar
Markovica
Mladost
Atenica
3 : 4
Morava
Katrga
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Slatina
Slatina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Miokovci
Miokovci
5 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Mladi Borac
Majilovac
4 : 0
Integral
Batuša
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Železničar
Požarevac
Borac
Veliko Laole
1 : 2
Polet
Suvi Do
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Makce
Makce
3 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Mladost
Biskuplje
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (D)
Drmno
0 : 6
Mlava
Malo Laole
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Železničar
Smederevo
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 4
Budućnost
Ratari
Sloboda
Lipe
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Pobeda
Golobok
2 : 0
Polet
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Proleter
Vranovo
Šumadija
Azanja
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Šumadinac
Stojnik
3 : 1
Bare
Bare
Vinča
Vinča
1 : 0
Partizan
Darosava
Bokanja
Gorovič
2 : 0
Borac
Pajsijević
Šatornja
Šatornja
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Banja
Banja
3 : 3
Karađorđe
Rača
Sloga
Zabojnica
0 : 3
Lepenica
Badnjevac
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Provo
Provo
Mladi Borac
Dublje
0 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Ribnikar
Pecka
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Sovljak
Sovljak
2 : 5
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
2 : 0
Mladost
Vračević
Brezovica
Brezovica
6 : 1
Tešnjar
Valjevo
Polet
Takovo
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
ZSK
Valjevo
1 : 4
OFK Divci
Divci
Ariljska rampa
Požega
3 : 2
Omladinac
Zdravčići
Budućnost
Arilje
4 : 0
Lauš
Lopaš
Železničar
Požega
6 : 0
Sečica
Seča reka
Jedinstvo
Kalenić
2 : 5
Polimlje
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Perućac
Perućac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Rad
Merošina
Rasovača
Rasovača
4 : 0
Palilula
Aleksinac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Moravica
Subotinac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 0
Polet
Vitoševac
Pavlovac
Pavlovac
0 : 5
Pčinja
Trgovište
Biljača
Biljača
1 : 1
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
3 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
Kondiva
Žbevac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 0
Dragoš
Pirot
Sloga
Veliko Selo
0 : 4
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Spartak
Pirot
Zadrugar
Krupac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Dunđerski
Voljčinac
4 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Omladinac
Podina
1 : 7
Kosovac
Prokuplje
Kosanica
Kuršumlija
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Jastrebac
Blace
2 : 1
Dobrič
Pejkovac
Partizanski put
Grudaš
2 : 1
Borac
Držanovac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 2
Morava
Krušce
Proleter
Mezgraja
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Budućnost
Popovac
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Mladost
Lalinac
1 : 4
OFK Niš
Niš
Mladost
Medoševac
5 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Bobište
Bobište
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladost
Vinarce
0 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Progres
Ladovica
4 : 1
Sloga
Lipovica
Umac
Miroševce
0 : 3
Radan
Lebane
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
4 : 1
Gradac
Konopnica
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 5
Buducnost
Miliva
Levač
Rekovac
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Sindjelić
Grabovac
3 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Morava
Ribare
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Ključ
Podvrška
3 : 0
Branik
Štubik
Radujevac
Radujevac
1 : 1
Sloga
Kobišnica
Rajac
Rajac
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Omladinac
Grezna
1 : 0
Mladost
Sumrakovac
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 0
Midžor
Kalna
Polet
Jablanica
3 : 1
Borac
Vražogrnac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
8 : 2
Rudar
Podvis
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 0
Naupare
Naupare
Gradina
Pejovac
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Šanac
Šanac
4 : 3
Mladost
Makrešane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Jasika
Jasika
Tisa
Adorjan
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Bačka (M)
Mol
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Bačka (P)
Pačir
6 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Vojvodina (P)
Perlez
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
6 : 2
Krajina
Krajišnik
Napredak
Čestereg
1 : 2
Begej
Žitište
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Borac
Sakule
4 : 0
Sloga (P)
Plandište
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
7 : 3
Dobrica
Dobrica
Polet
Izbište
6 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
5 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Slavija (K)
Kovačica
2 : 3
Tempo
Sefkerin
Vojvodina
Crepaja
0 : 2
Vršac United
Vršac
Graničar (R)
Riđica
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 1
Borac
Bački Gračac
Jedinstvo
Rumenka
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 1
TSK
Temerin
Bačka
Đurđevo
0 : 2
Borac
Šajkaš
Metalac AV
Futog
5 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Sloven (S)
Sibač
2 : 4
Rudar
Vrdnik
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Sloven
Ruma
Graničar
Adaševci
4 : 0
Sremac
Vojka
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Šumar
Ogar
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 4
Hajduk 1932
Šimanovci
Jadran
Golubinci
2 : 1
Radnički
Irig
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 4
Partizan
Vitojevci
Radnički
Irig
4 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Šumar
Ogar
2 : 0
Graničar
Adaševci
Sremac
Vojka
2 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Strelac
Mislođin
3 : 0
Borac (L)
Lazarevac
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Milutinac
Zemun
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Rudar
Zeoke
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Sloga (B)
Budriga
1 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Morava
Parteš
3 : 0
Oskar
Pasjane
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Plemetina
Plemetina
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Sitnica
Lepina
2 : 0
Gračanica
Gračanica
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Lazac
Lazac
Stubal
Stubal
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Gruža
Vitanovac
4 : 3
Morava(M)
Mrsać
Morava(S)
Sirča
4 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Napredak
Gračac
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Seljak
Cvetojevac
0 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
Azbest
Stragari
5 : 4
Dobrača
Dobrača
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Mladost
Pajazitovo
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Borac
Drenovac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Botunje
Botunje
21. oktobar
Kragujevac
1 : 5
Sloga
Lužnice
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 4
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Strelac
Miokovci
4 : 3
Malba
Žaočani
Morava
Mojsinje
1 : 2
Čačak 94
Čačak
Rakova
Rakova
2 : 2
Planinac
Vujetinci
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 5
Mladost
Preljina
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Brezova
Brezova
Radnički
Turica
5 : 3
Jelica
Goračići
Gradina
Rti
0 : 5
Gorušica
Viča
Prilike
Prilike
4 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Sloga
Kaona
Šilopaj
Šilopaj
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
Ozrem
Ozrem
0 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica
0 : 6
Šumadija
Brdjani
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 1
Majdan
Majdan
Dunavac (P)
Petka
0 : 2
OFK Vinci
Vinci
Napredak
Bubušinac
1 : 3
RSK
Rabrovo
Desine
Desine
0 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Sloga
Ćirikovac
5 : 2
Polet
Voluja
Borac
Klenovnik
4 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Polet
Aleksandrovac
1 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Budućnost (A)
Aljudovo
1 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Radnički
Knežica
2 : 4
Rudar (S)
Stamnica
Mladost
Porodin
3 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Omladinac (B)
Busur
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Proleter
Mala Plana
1 : 0
Vodice
Vodice
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Budućnost
Vlaški Do
Skobalj
Skobalj
0 : 4
Kolarac
Kolari
Budućnost
Mala Krsna
2 : 0
Sloga
Lugavčina
SASK
Saraorci
4 : 0
Vučak
Vučak
Jedinstvo
Smederevo
7 : 2
Slavija
Smederevo
7. Jul
Vodanj
2 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
1 : 1
Badljevica
Badljevica
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Mladost
Novo Selo
1 : 6
Sloga
Miloševac
Radnički
Vojinovac
0 : 2
Pobeda
Đurđevo
Sloga
Milatovac
1 : 2
Grivac
Grivac
Mladost
Rašković
4 : 1
Šumadija
Sipić
Bečevica
Bečevica
4 : 2
Pobeda 1938
Sepci
BSK
Borač
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Zagorica
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 3
Kopljari
Kopljari
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Omladinac
Donja Trnava
Jasenica
Božurnja
2 : 2
Proleter
Jelovik
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Borac (K)
Kozjak
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Sloga (K)
Korenita
Stolice
Krupanj
4 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 0
Borac (L)
Lešnica
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Cerova
Cerova
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 0
Mladost (B)
Borina
Omladinac
Bogatic
3 : 2
Partizan
Drenovac
Napredak (BP)
Banovo Polje
4 : 3
Budućnost
Zminjak
Proleter
Šabac
6 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Drina
Badovinci
0 : 1
Sloga
Duvanište
Napredak (R)
Ribari
3 : 2
Premijer
Badovinci
Torpedo 1924
Tabanović
6 : 4
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
1 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Mrovska
Mrovska
2 : 3
Borac
Vladimirci
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
OFK Varna
Varna
Karađorđe
Mišar
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Korman
Korman
6 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Galeb
Cerovac
Liplje
Liplje
8 : 4
Jedinstvo
Poljanice
Borac
Rajković
3 : 4
Rajac
Kadina Luka
Spartak 1924
Ljig
7 : 0
Mionica
Mionica
Orao
Poljanice
2 : 4
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladost
Latković
4 : 4
Veliševac
Veliševac
Komanice
Komanice
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Radnik
Ub
OFK Stublenica
Stublenica
7 : 2
Čučuge
Čučuge
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Vrelo
Vrelo
Joševa
Joševa
1 : 2
Kalenić
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 2
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Brgule
Brgule
0 : 6
Omladinac
Kalinovac
Sloga
Lončanik
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
Mladost
Dračić
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Gradac
Valjevo
0 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 2
Polet
Popučke
Kotešica
Kotešica
3 : 4
Lukavac
Lukavac
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Lazarica
Prilipac
0 : 4
Luna Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
0 : 1
Ježevica
Ježevica
Duškovci
Duškovci
3 : 0
Borac (O)
Otanj
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi tok
Dražinovići
2 : 4
Glumač
Glumač
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 4
Borac
Barje Čiflik
Provalija
Pirot
1 : 4
Željuša
Željuša
Vulkan 1936
Brenica
3 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 0
Radnički 1936
Trupale
Supovac
Supovac
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Sečanica
Sečanica
7 : 3
Sloga
Donja Trnava
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 2
Proleter
Niš
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 2
Radnički
Pertate
Napredak
Bogojevce
2 : 3
Polet
Stajkovce
Morava
Gložane
1 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Železničar
Brestovac
Veternica 1926
Leskovac
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Medveđa
Medveđa
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Crni Vrh
Deonica
2 : 5
Napredak
Zlatovo
Mladost
Sikirica
1 : 1
Ursule
Ursule
Javor
Sladaja
1 : 0
Šumadinac
Dragovo
Istok 63
Plana
1 : 2
Sloga
Donje Vidovo
BSK
Buljane
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 4
Vinogradar
Zleginje
Župski biseri
Lacisled
3 : 2
Baštovan
Subotica
Sloga
Lozna
1 : 0
Mladi radnik
Bačina
Omladinac
Pojate
2 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Ušće
Stalać
2 : 0
Borac
Gornji Katun
Rubin
Zalogovac
2 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
OFK Ribare
Ribare
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Kupci
Kupci
2 : 0
Dvorane
Dvorane
Sloga
Majdevo
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
3 : 1
Belović
Dedina
Dedina
Dedina
2 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Čitluk
Čitluk
13. April
Velika Lomnica
5 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bratstvo
Ljutovo
1 : 3
Zrinjski 1932
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 3
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
Đurđin
Đurđin
0 : 9
Subotica
Subotica
Udarnik
Višnjevac
0 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 0
Bačka 1901 B
Subotica
Pobeda
Pobeda
3 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Udarnik 2012
Krivaja
0 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 3
Sloboda
Stara Moravica
Graničar
Đala
1 : 4
Sloga
Ostojićevo
Olimpija
Totovo Selo
3 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
0 : 6
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
6 : 0
Tromedja
Majdan
Polet
Nakovo
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
Napredak
Banatska Topola
0 : 4
ŽAK
Kikinda
Terekves
Hetin
4 : 3
Roham
Nova Crnja
Bega
Novi Itebej
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Olimpija
Torda
6 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 2
Proleter
Međa
Omladinac (O)
Opovo
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac
Pločica
2 : 1
Strela
Ivanovo
Pobeda
Samoš
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Dolovo
Dolovo
4 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Polet
Idvor
7 : 1
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
4 : 0
Proleter
Mramorak
Spartak
Debeljača
1 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Mladost
Vojlovica
0 : 2
Železničar
Pančevo
Hajduk
Šušara
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
2 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Vitorul
Straža
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
Karaš (Ј)
Jasenovo
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo
Sonta
2 : 3
Panonija
Lalić
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
OFK Šikara
Sombor
1 : 3
OFK Metalac
Sombor
Rastina 1918
Rastina
5 : 3
Jedinstvo (K)
Kolut
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Susek
Susek
Tatra
Kisač
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Dinamo
Budisava
2 : 2
Proleter
Banoštor
Bačka
Begeč
4 : 0
Sremac
Čerević
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 4
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Radičević
4 : 2
Iskra
Kucura
Bečej
Bečej
4 : 0
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
8 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Miletić
Mošorin
2 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 4
Hajduk (Č)
Čurug
ŽSK
Žabalj
5 : 0
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
2 : 2
Sloga
Lok
Karađorđevo
Karađorđevo
1 : 2
Krivanj
Selenča
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Bačka
Despotovo
Budućnost
Parage
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Slavija
Pivnice
Sloga
Krnješevci
2 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Lovac
Karlovčić
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Borac
Martinci
2 : 3
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Železničar
Inđija
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Napredak (P)
Popinci
4 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Napredak (V)
Vašica
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Beljina
Beljina
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Vranić
Vranić
2 : 3
Mladost (B)
Baroševac
OFK Meljak
Meljak
4 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Napredak
Međulužje
1 : 1
Dunavac
Grocka
Podunavac
Ritopek
3 : 1
Mladost
Umčari
Boleč
Boleč
0 : 1
OFK Leštane
Leštane
Kosmaj
Ralja
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 5
Sindjelić
Ugrinovci
Borac
Progar
3 : 0
Policajac
Beograd
Napredak
Rakovica
0 : 1
Pionir
Besni Fok
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Institut
Zemun Polje
Dunav
Veliko Selo
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Crvenka
Borča
0 : 1
Banja
Višnjička banja
NS Tatko
Lepaja
3 : 0
Dobrič
Brest
Padina
Padina
1 : 0
Sloga
Jovanovac
Koprijan
Gradište
5 : 1
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
7 : 2
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
6 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Vajuga
1 : 0
Pontes
Kostol
Omladinac
Botoš
2 : 0
Lehel
Mužlja
MSK
Mihajlovo
0 : 2
Mladost
Lukićevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
4 : 0
Naftagas
Boka
Potisje
Knićanin
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 1
OFK Klek
Klek
Drugarstvo
Knjaževac
1 : 3
Mladost
Vasilj
Trgovište
Trgovište
4 : 1
Borac
Štrbac
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Kolubara
Jabučje
Stepanje
Stepanje
3 : 0
Sloga
Bogovađa
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 5
Proleter
Bajevac
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Polet
Donji Lajkovac
Napredak
Jošanica
4 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Slemen
Milušinac
1 : 4
Mladost
Resnik
Kosovo
Zvezdan
0 : 0
Vratarnica
Vratarnica
IMT
Boljevac
3 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Pobeda
Rusna
3 : 1
Knežica
Knežica
Moravac
Čečina
1 : 3
Mekiš
Mekiš
Borac
Trnjane
6 : 0
Gredetin
Gredetin
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Kraljevo
Selo Kraljevo
7 : 2
Napredak 2012
Krušje
Feniks 2012
Krupac
1 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
Tempo
Mozgovo
5 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Smedovac
Smedovac
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Samarinovac
Samarinovac
2 : 0
Polet
Jabukovac
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Rečka
Rečka
Čubra
Čubra
1 : 5
Mladost
Karbulovo
Kovilovo
Kovilovo
3 : 2
Malajnica
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
2 : 2
Vidrovac
Vidrovac
Slatina
Negotin
7 : 1
Ratar
Jasenica
Miločajac
Miločaj
1 : 2
Real
Podunavci
Mladost 1925
Oplanići
3 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo
Godačica
1 : 0
Borac
Adrani
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 2
Stari momci
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
0 : 3
Studenac
Goločelo
Zastava
Kragujevac
5 : 4
Šumadija 1934
Drača
Sloga (L)
Lučica
2 : 0
Metalac
Požarevac
Proleter
Požarevac
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Stig
Beranje
1 : 4
Mlava
Bratinac
Sopot
Požarevac
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Zemljoradnik
Trnjane
5 : 2
Dizel
Bare
Dunav
Ostrovo
4 : 3
Sloga (D)
Dubravica
Barič
Barič
1 : 5
Kurjače
Kurjače
Sloga TOP
Topolovnik
4 : 0
Ram
Ram
Električar
Šuvajić
1 : 1
Polet
Bikinje
Carevac
Carevac
4 : 1
Kumane
Kumane
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 0
Radnički
Požeženo
Budućnost
Kočetin
5 : 1
Udarnik
Sibnica
BSK
Brzohode
3 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Sloga
Viteževo
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Proleter
Četereže
2 : 3
Napredak
Simićevo
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Omladinac
Mirijevo
Vrbica
Aranđelovac
3 : 0
Venčani
Venčani
Ranilović
Ranilović
2 : 2
Brezovac
Brezovac
Granit
Radalj
4 : 11
Rudar
Brasina
Jelav
Jelav
5 : 2
Polet
Loznica
Prva Iskra
Runjani
4 : 2
Sloga
Straža
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Mladost (SL)
Slatina
2 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost (SV)
Svileuva
3 : 0
Metlić
Metlić
Mladost 2011
Sinošević
1 : 4
Žabar
Žabar
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
3 : 2
Krnule 09
Krnule
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Bobovik Skupljen
Skupljen
Torpedo
Lojanice
7 : 2
Sloga .R.
Ridjake
Tresnjevka
Trbusac
3 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Dragojevac
Dragojevac
5 : 1
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
3 : 2
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Murgaš
Murgaš
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Kolubara
Liso Polje
2 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Sloga
Vrhovine
2 : 2
Vukona
Vukona
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Mali korak
Oglađenovac
11 : 0
Borac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
3 : 7
Rakac Stave
Stave
Dupljaj
Dupljaj
1 : 0
Paune
Paune
Vrhunac
Radonjica
1 : 4
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Moravac
Guberevac
2 : 0
Nomanica
Nomanica
Bratstvo
Bratmilovce
6 : 0
Real
Donja Jajna
Mladost
Gložane
3 : 0
Mladi borac
Sedlare
Resavac
Subotica
3 : 0
Hum
Vrlane
OFK Dvorište
Dvorište
12.05.2013
17:00
Mladost
Lomnica
Sindjelic
Vojnik
3 : 0
Resava
Bukovac
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 2
Beljanica
Strmosten
Bresje
Bresje
1 : 0
Kolonija
Jagodina
Partizan (M)
Majur
1 : 3
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik
1 : 2
Napredak
Staro Lanište
Jedinstvo
Duboka
1 : 5
Lipar
Donji Račnik
Partizan (G)
Glogovac
1 : 2
Sloga
Voljavče
Morava
Kočino Selo
5 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Omašnica
Omašnica
4 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Moravac-C 74
Selište
Vinogradar
Riljac
1 : 4
Omladinac
Odžaci
Omladinac
Ugljarevo
1 : 1
Topoljak
Grabovac
Pasjak
Pasjak
1 : 2
Modrica
Modrica
Lipovac
Lipovac
0 : 2
Bukovica
Bukovica
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Štitari
Štitari
6 : 1
Polet (K)
Kobilje
Drugari
Stanci
2 : 8
Grkljane
Grkljane
Rasinac
Veliko Golovode
7 : 1
Jablanica
Jablanica
Proleter
Neuzina
3 : 0
Sloga
Jarkovac
OFK Stajicevo
Stajicevo
1 : 1
Banat
Čenta
Zlatica
Zlatica
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo
Ečka
5 : 3
Mladost
Belo Blato
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Janošik
Janošik
Omladinac
Zagajica
1 : 1
Pobeda
Parta
Banat
Dupljaja
3 : 1
Jedinstvo
Orešac
Vojvodina
Crvena Crkva
2 : 4
Partizan
Kajtasovo
Borac 46 (O)
Obrovac
4 : 1
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
1 : 6
Mladost
Mali Bač
Slavija
Bođani
0 : 0
Vajska
Vajska
Noćaj
Noćaj
3 : 0
Srem
Sremska Rača
Sloga (Č)
Čalma
2 : 2
Hajduk
Divoš
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
Sremac
Jarak
1 : 0
OFK Bosut
Bosut
Sloga
Voganj
4 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 1
Mladost
Buđanovci
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Borac
Klenak
3 : 2
Sremac
Dobrinci
Polet
Novi Karlovci
1 : 2
Radnički 2
Nova Pazova
ČSK Čortanovci
Čortanovci
5 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Sremac
Berkasovo
0 : 6
Sinđelić
Gibarac
Jednota
Šid
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Graničar
Jamena
9 : 1
Borac
Ilinci
Omladinac (M)
Molovin
2 : 0
OFK Bingula
Bingula
Bratstvo
Sot
3 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
Mladost
Prhovo
1 : 2
Sremac
Deč
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Graničar
Obrež
Vitez
Subotište
3 : 3
Kameni
Ašanja
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Budućnost
Dudovica
1 : 0
Polet
Mirosaljci
Sloga
Lukavica
4 : 0
Šumadinac
Kruševica
Sloboda
Stubica
5 : 1
Proleter
Vrbovno
Posavina
Stubline
3 : 0
Poljane
Poljane
Jedinstvo
Dren
4 : 2
Skela
Skela
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Trstenica
Trstenica
Vukićevica
Vukićevica
3 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Zadrugar
Orašac
2 : 2
Urovci
Urovci
BSK 2012
Batajnica
14 : 0
Olimpija
Beograd
GAK
Beograd
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Sparta
Beograd
Kozara
Novi Beograd
1 : 3
OFK Petrovčić
Petrovčić
Busije
Zemun
8 : 0
Pobednik
Beograd
BUSK
Beograd
5 : 1
Borac
Zemun
Bair
Bogatic
2 : 2
Mladost (O)
Očage
Radnik
Glogovac
0 : 3
Napredak
Uzveće
Šumice
Glusci
1 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Mladi Radnik
Dragušica
4 : 2
Mladost
Pretoke
Kotlenik (G)
Guncati
3 : 0
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Jedinstvo
Oplanić
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Radenka
Radenka
3 : 0
Pionir Zelenik
Zelenik
Sloga
Mustapić
7 : 0
Homolje
Bukovska
Neresnica
Neresnica
8 : 1
Kaona
Kaona
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
DB Junajted
Donje Brezovice
Borac
Amerić
3 : 1
Šepšin
Šepšin
Markovac
Markovac
4 : 3
Napredak
Dubona
Vlaska
Vlaška
4 : 0
OFK Student
Mladenovac
Dedinje
Mladenovac
1 : 2
Omladinac
Rajkinac
Napredak
Stubica
2 : 1
Heroj
Busilovac
Hajduk
Čepure
4 : 0
Jedinstvo
Ratare
Šumadija
Trešnjevica
1 : 1
Popovac
Popovac
Mladost (R)
Raševica
0 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Radnicki
Tekija
3 : 0
Polet
Zabrega
Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Mladost
Kijevo
Vrhpolje
Vrhpolje
2 : 0
Grabovica
Ljubovija
Mladost
Uzovnica
1 : 4
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Vražogrnci
Vražogrnci
0 : 3
Mladost (R)
Raklja
Obilić
Mrmoš
1 : 3
Mladi Gorani
Dupci
Mladost (G)
Garevina
0 : 0
Rubin
Donji Stupanj
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Lisović 1977
Beograd
Mladost Gaj 2011
Barajevo
1 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
Borac
Stejanovci
2 : 2
Vojvodina
Neradin
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 2
Mladost
Pavlovci
Polet
Nikinci
6 : 0
Car Uroš
Jazak
Borac
Arapovac
5 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Sokolovo
Sokolovo
0 : 4
Petka
Petka
Mladost
Leskovac
4 : 2
Strmovo
Strmovo
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
4 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Sloga
Ratari
4 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Partizan Draževac
Draževac
0 : 2
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Pobeda
Piroman
0 : 5
Polet Grabovac
Grabovac
Baljevac
Baljevac
4 : 1
Proleter
Jasenak
LASK Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Sloga
Zemun
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 6
Metalmania
Kanjiža
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Fruškogorac
Novi Sad
Bukovička Banja
Aranđelovac
7 : 0
Timok
Zaječar
Majdanpek
Bor
0 : 2
Slatke male
Burovac
Borac
Čačak
2 : 0
Sloboda Piont
Užice
Banat
Zrenjanin
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Timok
Zajecar
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 0
Sloga
Kraljevo
Polet
Karavukovo
2 : 3
Donji Srem
Pećinci
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Kabel
Novi sad
Proleter
Novi Sad
3 : 2
Hajduk
Kula
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Sloga
Bajina Bašta
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Mladost
Lučani
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloboda
Čačak
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Rudar
Kostolac
8 : 1
Železničar
Smederevo
Morava
Velika Plana
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Karađorđe
Rača
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Raadnički 1923
Kragujevac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Loznica 1919
Loznica
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda Point
Užice
3 : 3
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Borac
Čačak
Indeks
Novi sad
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 3
Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 3
Radnički (S)
Sombor
Tisa
Adorjan
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Bačka (M)
Mol
5 : 0
Potisje
Kanjiža
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Senta
Senta
5 : 1
Subotica '96
Subotica
Subotica '97
Subotica
5 : 0
Olimpija
Totovo Selo
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Rudar
Kostolac
2 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sloga (BB)
Bajina Bašta
6 : 1
Mladost
Lučani
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
FAP
Priboj
Bane
Raška
4 : 0
Budućnost
Arilje
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 4
Sloboda
Čačak
Javor
Ivanjica
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolonija
Kovin
2 : 2
Dolina
Padina
Radnički
Kovin
2 : 1
Mika Antić
Pančevo
Radnički
Valjevo
0 : 3
Savacijum
Šabac
Čukarički
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
Borac
Čačak
1 : 0
AS
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Rad
Beograd
3 : 0
Loznica 1919
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac
Osipaonica
Osipaonica
6 : 1
SASK
Saraorci
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Plana
Velika Plana
1 : 1
Rudar
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Smederevo
Smederevo
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Panter
Požarevac
Kolonija
Kovin
0 : 7
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
12 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički
Kovin
4 : 0
Mika Antić
Pančevo
Borac
Pajsijević
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 8
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Osecina
Osecina
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Radnički
Valjevo
0 : 4
Savacijum
Šabac
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
0 : 5
Jošanica
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
1 : 5
Tutin
Tutin
OFK Lešak
Lešak
0 : 6
Kosmet
Leposavić
Subotica '00
Subotica
6 : 1
Dribling
Subotica
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Sušica
Kragujevac
2 : 5
Apolon 4 II
Kragujevac
Duljaj
Topola
13 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 5
Pinkum
Veliko Gradište
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 1
Panter
Požarevac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Presing
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
1 : 4
Panter
Požarevac

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
83 : 70
Konstantin
Niš
Mega Vizura
Beograd
87 : 85
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Pirot
Pirot
34 : 34
Radan
Lebane
Partizan 2
Beograd
31 : 23
Čukarički
Beograd
Rudar 2
Kostolac
37 : 38
Ub
Ub
Morava Han
Vladičin Han
24 : 20
Dubočica
Leskovac
Naisa 2
Niš
33 : 8
Niška Banja
Niška Banja

Američki fudbal

Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
7 : 21
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Imperatori Niš
Niš
40 : 37
Panthers Pančevo
Pančevo
SBB Vukovi Beograd
Beograd
53 : 6
Blue Dragons Beograd
Beograd
PBB Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
35 : 0
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Mammoths Kikinda
Kikinda
37 : 6
Knights Klek
Klek
Indians Inđija
Inđija
82 : 0
Golden Bears Bor
Bor
Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
37 : 36
Angel Warriors Čačak
Čačak
Pirates Zemun
Zemun
0 : 35
Pastuvi Požarevac
Požarevac