XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 568 utakmica za dan
Nedelja, 11 Novembar 2012

Fudbal

Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Spartak ZV
Subotica
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Borac (B)
Bivolje
2 : 1
Dinamo
Vranje
Sloga
Despotovac
3 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Radnik
Surdulica
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Kopaonik
Brus
Dubočica 1923
Leskovac
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost
Bački Jarak
Dolina
Padina
3 : 1
Tekstilac
Odžaci
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga
Temerin
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Palić
Palić
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Železnik
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 0
Balkan
Mirijevo
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Hajduk
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Radnički
Obrenovac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Srem
Jakovo
Sindjelić
Beograd
3 : 1
Dorćol
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 1
Sopot
Sopot
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
Prijevor
Prijevor
3 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Mladi radnik
Radinac
0 : 0
Gruža
Gruža
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Obilić
Živica
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Borac
Žabari
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 0
FAP
Priboj
GP Zlatibor
Užice
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zlatar
Nova Varoš
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Vučje
Vučje
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Lužnica
Babušnica
2 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 3
SFK Moravac
Predejane
Pukovac
Pukovac
2 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Malošište
Malošište
3 : 6
Vlasina
Vlasotince
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
Juhor
Obrež
Majdanpek
Majdanpek
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Napredak (D)
Drenovac
0 : 2
Dunav
Prahovo
Rembas
Resavica
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Zadrugar
Lazarevo
0 : 3
Radnički (K)
Kovin
Hajduk
Beška
0 : 1
Polet
Sivac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Vinča
Vinča
Grafičar
Beograd
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Posavac
Boljevci
1 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Resnik
Resnik
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Borac
Vraneši
Ribnica
Jovac
2 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Radnički
Kovači
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 3
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
2 : 1
Polet
Ratina
Šumadinac
Kragujevac
3 : 1
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
0 : 4
Arsenal
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 3
Seljak
Male Pčelice
Budućnost
Resnik
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Sloga
Desimirovac
Šumadija
Čumić
0 : 1
Korićani
Korićani
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Vujan
Prislonica
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 0
Miokovci
Miokovci
Brezak
Pranjani
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
5 : 0
Morava
Katrga
Spartak
Trnava
2 : 1
Ovčar
Markovica
Napredak
Svračkovci
1 : 2
Dragačevo
Guča
Polet
Suvi Do
8 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Beli Orao
Bradarac
2 : 6
Železničar
Požarevac
Napredak
Veliko Crniće
1 : 0
Integral
Batuša
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 3
Borac
Veliko Laole
Mlava
Malo Laole
4 : 2
Sloga (B)
Burovac
Sloga (D)
Drmno
0 : 2
Makce
Makce
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Vihor
Маljurevac
Osipaonica
Osipaonica
5 : 3
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
1 : 1
Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
4 : 0
Proleter
Vranovo
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Borac
Ralja
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Polet
Trnovče
Budućnost
Ratari
1 : 0
Šumadinac
Binovac
Bare
Bare
1 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Šumadinac
Stojnik
Borac
Pajsijević
2 : 1
Vinča
Vinča
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 5
Šumadija
Toponica
Sloga
Zabojnica
3 : 1
Bokanja
Gorovič
Banja
Banja
2 : 0
Šatornja
Šatornja
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Provo
Provo
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
Antimon
Zajača
Mladi Borac
Dublje
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Ribnikar
Pecka
4 : 3
Polet
Takovo
Brezovica
Brezovica
3 : 2
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
1 : 0
Trlić
Trlić
Sovljak
Sovljak
2 : 0
OFK Divci
Divci
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
Železničar
Požega
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Ariljska rampa
Požega
5 : 1
Perućac
Perućac
Lauš
Lopaš
0 : 4
Polet
Rasna
Sečica
Seča reka
4 : 3
Jasen
Brodarevo
Rutevac
Rutevac
1 : 0
Morava
Žitkovac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 2
Jastrebac
Tešica
Polet
Vitoševac
0 : 0
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Rasovača
Rasovača
Morava
Vladičin Han
3 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Trešnjevka
Lopardince
3 : 6
As
Bujanovac
Biljača
Biljača
4 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
Čelik
Belo polje
Besa
Trnovac
1 : 4
Pčinja
Trgovište
Padež
Petrovac
0 : 0
Dragoš
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
6 : 1
Sloga
Veliko Selo
Zadrugar
Krupac
4 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Jastrebac
Blace
11 : 1
Partizanski put
Grudaš
Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Borac
Držanovac
Omladinac
Podina
0 : 1
Dobrič
Pejkovac
Dunđerski
Voljčinac
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Kosovac
Prokuplje
5 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 1
Mladost
Lalinac
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Mladost
Medoševac
Vrtište
Vrtište
5 : 0
Aluminjum
Niš
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Brzi Brod
Brzi Brod
8 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Morava
Krušce
1 : 3
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Budućnost
Popovac
Sloga
Lipovica
3 : 2
Bobište
Bobište
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radan
Lebane
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Čekmin
Čekmin
6 : 1
Mladost
Vinarce
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Progres
Ladovica
Mladi Borac
Živkovo
0 : 1
Umac
Miroševce
Šumadija
Razgojna
1 : 6
Jablanica
Medveđa
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Vinogradar
Crkvenac
3 : 2
Buducnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Levač
Rekovac
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Morava
Ribare
5 : 0
Sindjelić
Grabovac
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Brestovac
Brestovac
Radnički
Klokočevac
0 : 1
Branik
Štubik
Brodoremont
Kladovo
4 : 4
Bučje
Bučje
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 0
Radujevac
Radujevac
Slatina
Bor
0 : 2
Zlot
Zlot
Borac
Vražogrnac
7 : 0
Mladost
Sumrakovac
Osnić
Osnić
3 : 2
Sloga
Minićevo
ŠSK
Štipina
1 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar
Podvis
3 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 1
Trebič
Sokobanja
Trajal
Kruševac
5 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Jovan Kursula
Selo Varvarin
1 : 0
Naupare
Naupare
Mladost
Makrešane
3 : 0
Blagotin
Poljna
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Trudbenik
Stalać
0 : 3
Gradina
Pejovac
Jasika
Jasika
0 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Šanac
Šanac
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka (P)
Pačir
7 : 0
Bačka (M)
Mol
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Napredak
Čestereg
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Mladost
Omoljica
1 : 0
Borac
Sakule
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Sloga (P)
Plandište
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
0 : 4
BAK
Bela Crkva
Vršac United
Vršac
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina
Crepaja
0 : 1
Polet
Izbište
Slavija (K)
Kovačica
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Kula
Kula
0 : 3
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Graničar (R)
Riđica
2 : 3
PIK
Prigrevica
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
TSK
Temerin
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Borac
Šajkaš
3 : 1
Veternik
Veternik
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Tvrdjava
Bač
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Šumar
Ogar
3 : 5
Sloven
Ruma
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Radnički
Irig
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Jadran
Golubinci
1 : 3
Graničar
Adaševci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Milutinac
Zemun
2 : 1
Komgrap
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Strelac
Mislođin
13. Maj
Zemun
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Vrčin
Vrčin
Prva Iskra
Barič
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Šumadija
Šopić
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Rudar
Zeoke
0 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Morava
Parteš
1 : 6
Ropotovo
Ropotovo
Brezovica
Štrpce
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
Radnički
Velika Hoča
2 : 1
Plemetina
Plemetina
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Sitnica
Lepina
Čaglavica
Čaglavica
2 : 3
Polet
Laplje Selo
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
Lazac
Lazac
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Partizan
Vrba
Morava(M)
Mrsać
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Žiča
Žiča
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Stubal
Stubal
Napredak
Gračac
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Morava(S)
Sirča
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Borac
Drenovac
2 : 1
Dobrača
Dobrača
Botunje
Botunje
3 : 4
Seljak
Cvetojevac
Sloga
Lužnice
3 : 0
Azbest
Stragari
Kremenac
Rogojevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Hajduk
Jovanovac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Košutnjak
Kragujevac
2 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Brezova
Brezova
2 : 1
Gradina
Rti
Ozrem
Ozrem
0 : 4
Mladi Rudar
Rudnik
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 1
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Šilopaj
Šilopaj
0 : 2
Majdan
Majdan
Omladinac
Kalimanići
5 : 1
Šumadija
Brdjani
Dunavac (K)
Kisiljevo
1 : 0
RSK
Rabrovo
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 0
Dunavac (P)
Petka
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
Napredak
Bubušinac
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 0
Desine
Desine
Borac
Klenovnik
3 : 0
Sloga
Ćirikovac
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Rudar (S)
Stamnica
1 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Zadrugar
Tabanovac
4 : 1
Polet
Aleksandrovac
Budućnost (V)
Vezičevo
7 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Dragoš
Oreškovica
4 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Radnički
Knežica
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Mladost
Porodin
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Mladost
Rašković
Omladinac
Donja Rača
2 : 3
Radnički
Vojinovac
Bečevica
Bečevica
2 : 0
Sloga
Milatovac
BSK
Borač
1 : 0
Grivac
Grivac
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
Pobeda
Đurđevo
ŽSK
Žirovnica
6 : 1
Šumadija
Sipić
Pobeda 1938
Sepci
1 : 1
Karađorđe
Vučić
Kopljari
Kopljari
4 : 1
Sloga
Zagorica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 3
B 2000
Aranđelovac
Omladinac
Donja Trnava
3 : 1
Mladost
Jelenac
Maskar
Maskar
1 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Sloga (K)
Korenita
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Borac (K)
Kozjak
Cerova
Cerova
5 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
Hajduk
Ribarica
0 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost (B)
Borina
4 : 1
Stolice
Krupanj
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 1
Omladinac
Bogatic
Sloga
Duvanište
1 : 0
Budućnost
Zminjak
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 3
Partizan
Drenovac
Premijer
Badovinci
6 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
2 : 2
Drina
Badovinci
Duško
Klenje
0 : 2
Majur
Majur
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
Napredak (R)
Ribari
OFK Varna
Varna
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 2
Sloga
Krnić
OFK Jelen
Jelenča
1 : 6
Cerić
Miokus
Dumača
Pocerski Metković
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Galeb
Cerovac
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Dobrava
Vukošić
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Korman
Korman
0 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 5
Dučić
Dučić
Veliševac
Veliševac
1 : 2
Liplje
Liplje
Toplica
Donja Toplica
1 : 1
Borac
Rajković
Komanice
Komanice
2 : 4
Spartak 1924
Ljig
Mladost
Latković
4 : 1
Orao
Poljanice
Brgule
Brgule
3 : 1
Jedinstvo
Milorci
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Omladinac
Kalinovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 3
Joševa
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Kalenić
Kalenić
Sloga
Lončanik
0 : 1
Čučuge
Čučuge
OFK Stublenica
Stublenica
6 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Radnik
Ub
Polet
Popučke
0 : 0
Mladost
Dračić
Lukavac
Lukavac
0 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Mladi radnik
Valjevo
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Gradac
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Kolubara 2
Valjevo
2 : 3
Kotešica
Kotešica
Ježevica
Ježevica
2 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
4 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Blagaja
Rupeljevo
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Plavi tok
Dražinovići
3 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Glumač
Glumač
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 3
Radnički 1936
Trupale
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Proleter
Niš
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 1
Supovac
Supovac
Radnički
Pertate
4 : 1
Navalin
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Polet
Stajkovce
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Železničar
Brestovac
3 : 1
Napredak
Bogojevce
Veternica 1926
Leskovac
2 : 0
Morava
Gložane
Lemind 1953
Leskovac
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Tabane
Tabane
4 : 0
Napredak
Zlatovo
Šumadinac
Dragovo
1 : 4
Mladi radnik
Novo Laniste
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Mladost
Sikirica
BSK
Buljane
3 : 2
Javor
Sladaja
Istok 63
Plana
4 : 1
Kolare
Kolare
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Borac
Gornji Katun
0 : 7
Vinogradar
Zleginje
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Sloga
Lozna
Rubin
Zalogovac
1 : 0
Ušće
Stalać
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 2
OFK Ribare
Ribare
Belović
Dedina
1 : 1
Dvorane
Dvorane
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Čitluk
Čitluk
0 : 2
Kupci
Kupci
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 0
Sloga
Majdevo
13. April
Velika Lomnica
4 : 3
Rasina
Vitanovac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Dedina
Dedina
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 4
Lokomotiva
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
2 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mala Bosna
Mala Bosna
4 : 0
Žednik
Stari Žednik
Poljoprivrednik
Bikovo
4 : 1
Udarnik
Višnjevac
Unirea
Uzdin
1 : 0
Spartak
Debeljača
Polet
Idvor
0 : 0
Mladost
Vojlovica
Dolovo
Dolovo
2 : 4
Železničar
Pančevo
Pobeda
Samoš
3 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Borac
Pločica
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac (O)
Opovo
0 : 3
Proleter
Mramorak
Strela
Ivanovo
0 : 1
Glogonj
Glogonj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Hajdučica
Hajdučica
6 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Vinogradar
Gudurica
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Ševac
Kusić
Karaš (Ј)
Jasenovo
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (VG)
Vračev Gaj
6 : 1
Vitorul
Straža
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
Lipar
Lipar
Dunav
Bački Monoštor
4 : 0
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 1
ŽAK
Sombor
Terekveš
Svilojevo
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Rastina 1918
Rastina
7 : 0
OFK Šikara
Sombor
Vinogradar
Ledinci
3 : 4
Susek
Susek
Bačka
Begeč
4 : 3
OFK Futog
Futog
Dinamo
Budisava
4 : 0
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
2 : 0
Proleter
Banoštor
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 0
Čenej
Čenej
Graničar (G)
Grabovci
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Sloboda
Šašinci
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Sloga
Krnješevci
Napredak (V)
Vašica
2 : 0
Borac
Martinci
Napredak (P)
Popinci
2 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Železničar
Inđija
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Budućnost
Zvečka
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
OFK Leštane
Leštane
5 : 0
Napredak
Međulužje
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Podunavac
Ritopek
Boleč
Boleč
4 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Torlak
Beograd
2 : 1
Policajac
Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Rušanj
Rušanj
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Banja
Višnjička banja
3 : 0
Borac
Progar
Crvenka
Borča
2 : 0
Napredak
Rakovica
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
Mladost
Biljeg
0 : 4
Dobrič
Brest
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Koprijan
Gradište
Padina
Padina
0 : 6
Aleksandrovo
Aleksandrovo
NS Tatko
Lepaja
0 : 2
Naisus
Rožina
Sloga
Jovanovac
4 : 1
Jastrebac
Krajkovac
Kosovo
Zvezdan
9 : 0
Nacional
Lukovo
Malinik
Podgorac
2 : 3
Vratarnica
Vratarnica
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Moravac
Čečina
Doljevac
Doljevac
5 : 2
Pobeda
Rusna
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 0
Draževac
Draževac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Tempo
Mozgovo
1 : 0
Sloga
Korman
Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Polet
Jabukovac
5 : 3
Deli Jovan
Sikole
Čubra
Čubra
1 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Miloševo
Miloševo
4 : 0
Slatina
Negotin
Samarinovac
Samarinovac
0 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Smedovac
Smedovac
2 : 1
Mladost
Karbulovo
Urovica
Urovica
1 : 0
Rečka
Rečka
Stig
Beranje
2 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Vojvoda Milenko
Kličevac
6 : 0
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
0 : 2
Dizel
Bare
Sloga (L)
Lučica
2 : 0
Napredak (P)
Poljana
Metalac
Požarevac
5 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 0
Napredak (B)
Batovac
Ram
Ram
1 : 2
Barič
Barič
Polet
Bikinje
1 : 2
Kurjače
Kurjače
Kumane
Kumane
1 : 2
Električar
Šuvajić
Radnički
Požeženo
2 : 1
Pek
Kusiće
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 2
Carevac
Carevac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 1
Bojić
Bojić
Volujac
Volujac
1 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Žabar
Žabar
3 : 1
Sava
Mrđenovac
Mladost 2011
Sinošević
7 : 2
Mladost (SL)
Slatina
Mladost (SV)
Svileuva
2 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 0
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Hajduk
Debrc
3 : 2
Torpedo
Lojanice
Tresnjevka
Trbusac
1 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
3 : 1
Polet
Jalovik
Bobovik Skupljen
Skupljen
0 : 2
Sloga .R.
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Krnule 09
Krnule
Sloga
Vrhovine
0 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Vukona
Vukona
1 : 3
Kolubara
Liso Polje
Mladost (K)
Kutles
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
Jašunja
Jašunja
4 : 2
Bratstvo
Zlokućane
Graničar
Miletićevo
2 : 4
Vojvodina
Seleuš
Sloga
Margita
4 : 0
Banat
Ilandža
Janošik
Janošik
3 : 0
Lokve
Lokve
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Borac (R)
Radenković
0 : 1
Srem
Sremska Rača
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Radnički 2
Nova Pazova
Sloga
Maradik
4 : 3
Borac (S)
Surduk
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
Borac (J)
Jarkovci
Bratstvo
Sot
2 : 9
Sinđelić
Gibarac
Omladinac (M)
Molovin
0 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar
Jamena
3 : 3
Omladinac (B)
Batrovci
Jednota
Šid
0 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Sremac
Berkasovo
2 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Borac
Ilinci
0 : 2
OFK Bingula
Bingula
Šumadinac
Kruševica
2 : 1
Budućnost
Dudovica
Proleter
Vrbovno
4 : 1
OFK Radnički
Dren
Bistrica
Bistrica
0 : 2
Polet
Mirosaljci
Mladi Borac
Županjac
0 : 3
Mladost
Cvetovac
Sparta
Beograd
0 : 5
BSK 2012
Batajnica
OFK Petrovčić
Petrovčić
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
Pobednik
Beograd
6 : 1
Olimpija
Beograd
Borac
Zemun
0 : 5
GAK
Beograd
BUSK
Beograd
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Busije
Zemun
3 : 0
Kozara
Novi Beograd
Sloga
Granice
1 : 4
Šepšin
Šepšin
OFK Student
Mladenovac
7 : 3
Kosmajac
Koraćica
Omladinac
Rajkinac
4 : 1
Borac
Amerić
Dedinje
Mladenovac
2 : 2
Markovac
Markovac
Vlaska
Vlaška
8 : 1
Senaja
Senaja
Hajduk
Čepure
1 : 2
Radnicki
Tekija
Napredak
Stubica
6 : 0
Polet
Zabrega
Heroj
Busilovac
2 : 1
Popovac
Popovac
Jedinstvo
Ratare
2 : 1
Omladinac
Šaludovac
Mladost
Kijevo
0 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Sinđelić
Batočina
0 : 3
Meteor
Lapovo
Garevina
Garevina
1 : 0
Mladost (G)
Garevina
Obilić
Mrmoš
2 : 3
Vražogrnci
Vražogrnci
Mladost (R)
Raklja
2 : 2
Mladi Gorani
Dupci
Polet Grabovac
Grabovac
0 : 1
Borac
Ušće
LASK Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Napredak
Kruševac
13 : 0
Nives
Knjaževac
Šabac
Šabac
0 : 2
Mašinac PZP
Niš
Požarevac
Požarevac
0 : 6
Spartak
Subotica
FAP
Priboj
4 : 1
Mladost
Lučani
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Sloga
Bajina Bašta
Javor
Ivanjica
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 0
Sloga
Miloševac
Glavaš
Glibovac
4 : 0
Selevac
Kusadak
Vršac
Vršac
5 : 0
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 2
Železničar
Smederevo
Karađorđe
Rača
2 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Rudar
Kostolac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik (P)
Požarevac
1 : 2
Smederevo
Smederevo
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
3 : 0
Radnicki
Valjevo
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Hajduk
Kula
0 : 0
Vršac
Vršac
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Indeks
Novi sad
0 : 1
Inđija
Inđija
Obilić
Novi Kneževac
1 : 4
Preporod
Novi Žednik
Bačka (P)
Pačir
1 : 7
Bačka (M)
Mol
FAP
Priboj
0 : 3
Sevojno
Sevojno
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Javor
Ivanjica
4 : 1
Bane
Raška
Metalac (K)
Kraljevo
5 : 2
Sušica
Kragujevac
Mika Antić
Pančevo
3 : 1
Radnički
Kovin
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Jedinstvo
Ub
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Bežanija
Beograd
1 : 1
Savacijum
Šabac
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Hajduk
Kula
2 : 0
Vršac
Vršac
Spartak ZV
Subotica
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
0 : 4
Banat
Zrenjanin
Indeks
Novi sad
1 : 2
Inđija
Inđija
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Mladi radnik
Radinac
8 : 0
Podunavac
Udovice
Potisje
Kanjiža
0 : 8
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Bresje-Superior
Velika Plana
0 : 7
Sloga
Miloševac
Glavaš
Glibovac
0 : 6
Selevac
Kusadak
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Panter
Požarevac
0 : 6
Pinkum
Veliko Gradište
Mika Antić
Pančevo
10 : 1
Radnički
Kovin
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 4
Karađorđe (T)
Topola
Borac
Pajsijević
2 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Spartak
Ljig
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Železničar
Lajkovac
AFK
Ada
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Feniks
Rača
0 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
1 : 3
Presing
Požarevac
Rudar
Kostolac
0 : 8
Presing
Požarevac

Košarka

MZT Skopje
Skopje
74 : 61
Cedevita
Zagreb
Union Olimpija
Ljubljana
83 : 63
Szolnoki Olaj
Szolnok
Partizan mts
Beograd
78 : 92
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Široki WWin
Široki Brijeg
70 : 76
Budućnost VOLI
Podgorica
Železničar
Inđija
82 : 65
Spartak
Subotica
Mladost (Č)
Čačak
67 : 62
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Radnički
Obrenovac
67 : 62
Mladost (Z)
Zemun
Morava
Vladičin Han
73 : 69
Napredak (A)
Aleksinac
Železničar
Čačak
70 : 80
Priboj
Priboj
Ub
Ub
93 : 79
Temnić
Varvarin
OKK Junior
Niš
93 : 49
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Rtanj
Boljevac
92 : 67
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Mladost
Zaječar
83 : 82
Knjaževac
Knjaževac
Bor RTB
Bor
92 : 76
Niš
Niš
Bane
Raška
79 : 52
Korićani
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
96 : 50
Starinski
Smederevo
Župa
Aleksandrovac
55 : 87
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
85 : 80
Mladost
Smederevska Palanka
Vršac
Vršac
63 : 64
Celje
Celje
Šabac
Šabac
69 : 60
Stara Pazova
Stara Pazova
Beočin
Beočin
69 : 78
Crvena Zvezda
Beograd
Paraćin
Paraćin
20 : 0
Topličanin
Prokuplje
Palanka 2012
Smederevska Palanka
118 : 55
Actavis academy
Leskovac
Kraljevo
Kraljevo
69 : 73
Bor
Bor

Odbojka

Priboj
Priboj
0 : 3
Partizan
Lipljan
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Užice
Užice
Desetka
Niš
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Timok
Zaječar
3 : 0
Radan
Lebane
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Niš
Niš
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
Rudar
Kostolac
Sloboda S
Čačak
0 : 3
Tutin Stil Jasen
Tutin
Trstenik
Trstenik
3 : 2
Borac
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Lučani
Lučani
Sloga
Pribojska Banja
3 : 0
Stars
Požega
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
NS Volej tim
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Ruma
Ruma
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Topličanin
Prokuplje

Rukomet

Partizan
Beograd
24 : 23
Vojvodina
Novi Sad
Topličanin
Prokuplje
25 : 24
Dubočica 54
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
30 : 28
Radnički 1951
Niš
Jagodina
Jagodina
16 : 21
Žitorađa
Žitorađa
Đerdap
Kladovo
26 : 27
BSK Heba
Bujanovac
Novi Beograd
Beograd
36 : 30
Obilić
Beograd
Sindjelić
Beograd
28 : 24
Radnički
Obrenovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
22 : 32
Šamot 65
Arenđelovac
Radnički 2
Kragujevac
26 : 28
Sloga
Požega
Knjaz Miloš
Aranđelovac
30 : 27
Radnički Svilajnac
Svilajnac
RTB Bor
Bor
35 : 19
Zaječar 2
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
25 : 33
Pirot
Pirot
Kučevo
Kučevo
48 : 24
Topličanin
Prokuplje

Futsal

Ekonomac 2
Kragujevac
3 : 2
Župski Rubin
Prijepolje
Mašinac
Kragujevac
10 : 2
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Hajduk
Kula
1 : 0
Kikinda
Kikinda