XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2012 17:30 Napredak (P) - Pobeda 5:1
2 02.09.2012 17:00 Napredak (B) - Napredak (P) 3:5
3 05.09.2012 17:00 Napredak (P) - Napredak (N) 3:0
4 09.09.2012 16:30 Mlava - Napredak (P) 5:1
6 19.09.2012 16:00 Napredak (P) - Dizel 5:0
7 23.09.2012 16:00 Sloga (D) - Napredak (P) 1:5
8 29.09.2012 15:30 Napredak (P) - Dunav 6:0
9 03.10.2012 15:30 Zemljoradnik - Napredak (P) 2:2
10 06.10.2012 15:00 Napredak (P) - Sopot 4:0
11 14.10.2012 15:00 Stig - Napredak (P) 2:2
12 20.10.2012 14:30 Napredak (P) - Vojvoda Milenko 0:3
13 26.10.2012 13:30 Mip Majdan - Napredak (P) 0:2
14 03.11.2012 13:30 Napredak (P) - Proleter 5:0
15 11.11.2012 13:00 Sloga (L) - Napredak (P) 2:0
16 17.11.2012 13:00 Napredak (P) - Borac 3:0
17 25.11.2012 13:00 Metalac - Napredak (P) 0:2
18 17.03.2013 14:30 Pobeda - Napredak (P) 2:1
19 24.03.2013 14:30 Napredak (P) - Napredak (B) 3:1
20 31.03.2013 15:30 Napredak (N) - Napredak (P) 1:2
21 07.04.2013 15:30 Napredak (P) - Mlava 1:3
23 21.04.2013 16:00 Dizel - Napredak (P) 0:0
24 24.04.2013 16:00 Napredak (P) - Sloga (D) 10:0
25 28.04.2013 16:00 Dunav - Napredak (P) 4:6
26 05.05.2013 16:30 Napredak (P) - Zemljoradnik 10:0
27 12.05.2013 16:30 Sopot - Napredak (P) 2:1
28 15.05.2013 16:30 Napredak (P) - Stig 7:0
29 19.05.2013 17:00 Vojvoda Milenko - Napredak (P) 2:1
30 26.05.2013 17:00 Napredak (P) - Mip Majdan 6:0
31 02.06.2013 17:00 Proleter - Napredak (P) 2:4
32 05.06.2013 17:30 Napredak (P) - Sloga (L) 0:0
33 08.06.2013 17:30 Borac - Napredak (P) 1:2
34 16.06.2013 17:30 Napredak (P) - Metalac 9:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Mlava 32 26 2 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“baraž sa drugoplasiranom ekipom OFL Veliko Gradište-Golubac: Vojvoda Milenko-Kurjace 2:2 penali 5:2 Vojvoda Milenko 32 26 1 5 79
3 Sloga (L) 32 25 2 5 77
4 Napredak (P) 32 21 4 7 67
5 Stig 32 20 4 8 64
6 Dizel 32 16 3 13 51
7 Pobeda (-1) 32 15 5 12 49
8 Mip Majdan (-1) 32 15 3 14 47
9 Borac (-1) 32 15 1 16 45
10 Napredak (N) 32 13 2 17 41
11 Sopot 32 12 4 16 40
12 Metalac 32 10 4 18 34
13 Zemljoradnik 32 9 6 17 33
14 Dunav 32 8 1 23 25
15 Sloga (D) 32 7 0 25 21
16 Napredak (B) (-1) 32 6 2 24 19
17 Proleter 32 4 4 24 16