XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 693 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2012

Fudbal

Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Bane
Raška
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Krušik
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Seljak
Mihajlovac
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Mačva
Šabac
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 1
Trgovački
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Kopaonik
Brus
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Sloga
Despotovac
2 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Radnik
Surdulica
5 : 3
Car Konstantin
Niš
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Cement
Beočin
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Tekstilac
Odžaci
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Senta
Senta
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Dolina
Padina
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Palić
Palić
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Sloga
Temerin
Hajduk
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Balkan
Mirijevo
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Železnik
Beograd
1 : 0
Radnički
Obrenovac
Turbina
Vreoci
3 : 1
Srem
Jakovo
Budućnost
Dobanovci
7 : 1
Dorćol
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Sopot
Sopot
Žarkovo
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloboda (G)
Grbice
0 : 1
Polet (T)
Trbušani
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 2
Karađorđe
Ribnica
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Tutin
Tutin
Karađorđe (T)
Topola
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
Šapine
Šapine
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 2
Borac
Žabari
Obilić
Živica
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Ribnica
Mionica
GP Zlatibor
Užice
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Vučje
Vučje
0 : 2
SFK Moravac
Predejane
Jedinstvo
Grdelica
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
Lužnica
Babušnica
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Malošište
Malošište
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
1 : 1
OFK Bor
Bor
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Majdanpek
Majdanpek
1 : 4
Dunav
Prahovo
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rembas
Resavica
Zadrugar
Lazarevo
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Hajduk
Beška
2 : 0
Jugović
Kać
Sremčica
Sremčica
3 : 0
Vinča
Vinča
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 2
IMR
Rakovica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Grafičar
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Palilulac
Krnjača
IMT
Beograd
1 : 1
Bulbulderac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Resnik
Resnik
4 : 0
Slavija
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Borac
Vraneši
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Radnički
Kovači
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Rudar
Baljevac
Ribnica
Jovac
3 : 1
Mataruge
Mataruge
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Polet
Ratina
Ibar
Mataruška Banja
6 : 2
Radnik
Ušće
Šumadinac
Kragujevac
2 : 2
Seljak
Male Pčelice
Arsenal
Kragujevac
6 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Maršić
Maršić
2 : 1
Sloga
Desimirovac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Sušica
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 2
Korićani
Korićani
Budućnost
Resnik
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Kolonija
Kragujevac
Partizan
Cerovac
1 : 1
Šumadija
Čumić
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
2 : 1
Vujan
Prislonica
Miokovci
Miokovci
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 3
Slatina
Slatina
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Morava
Katrga
Brezak
Pranjani
1 : 6
Dragačevo
Guča
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
5 : 3
Spartak
Trnava
Integral
Batuša
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Polet
Suvi Do
3 : 0
Borac
Veliko Laole
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Napredak
Veliko Crniće
2 : 0
Makce
Makce
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Vihor
Маljurevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Crni Vrh
Miljević
Mlava
Malo Laole
9 : 1
Sloga (D)
Drmno
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Železničar
Smederevo
Šumadija
Azanja
1 : 1
Napredak
Markovac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Borac
Ralja
Selevac
Selevac
1 : 0
Polet
Trnovče
Pobeda
Golobok
1 : 2
Šumadinac
Binovac
Sloboda
Lipe
1 : 0
Budućnost
Ratari
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Omladinac
Rakinac
Sloga
Zabojnica
2 : 4
Karađorđe
Rača
Banja
Banja
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Borac
Pajsijević
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Junkovac
Junkovac
Šumadija
Toponica
4 : 0
Partizan
Darosava
Vinča
Vinča
2 : 2
Šumadinac
Stojnik
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Antimon
Zajača
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
Drina
Ljubovija
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Vrujci
Gornja Toplica
4 : 3
Banjani
Banjani
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Brezovica
Brezovica
OFK Divci
Divci
0 : 0
ZSK
Valjevo
Trlić
Trlić
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Zlatibor
Čajetina
7 : 1
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Perućac
Perućac
Železničar
Požega
2 : 4
Jasen
Brodarevo
Budućnost
Arilje
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Lauš
Lopaš
3 : 1
Sečica
Seča reka
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Borac
Azbresnica
Morava
Žitkovac
1 : 1
Orljane
Orljane
Rutevac
Rutevac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Kondiva
Žbevac
5 : 1
Ternoci
Trnovac
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
As
Bujanovac
Morava
Vladičin Han
1 : 0
Čelik
Belo polje
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Besa
Trnovac
Biljača
Biljača
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Dragoš
Pirot
0 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Padež
Petrovac
3 : 5
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 2
Zadrugar
Krupac
Jastrebac
Blace
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Omladinac
Podina
4 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 3
Aluminjum
Niš
Mladost
Medoševac
1 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Lalinac
3 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Budućnost
Prva Kutina
2 : 0
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Proleter
Mezgraja
0 : 1
Budućnost
Popovac
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 2
Rudar
Jelašnica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Bobište
Bobište
Sloga
Lipovica
3 : 1
Progres
Ladovica
OFK Morava
Leskovac
1 : 1
Budućnost
Orašje
Radan
Lebane
2 : 0
Umac
Miroševce
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Šumadija
Razgojna
Buducnost
Miliva
3 : 2
Napredak (S)
Svojnovo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Levač
Rekovac
Mladost (K)
Koncarevo
0 : 1
Lugomir
Rakitovo
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Sindjelić
Grabovac
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (J)
Jovac
1 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Branik
Štubik
3 : 1
Ključ
Podvrška
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Radujevac
Radujevac
Radnički
Klokočevac
0 : 2
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Rajac
Rajac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Slatina
Bor
Mladost
Sumrakovac
1 : 1
Omladinac
Grezna
Borac
Vražogrnac
4 : 0
Polet
Jablanica
Osnić
Osnić
0 : 1
BSK
Bogovina
ŠSK
Štipina
2 : 1
Trebič
Sokobanja
Rudar
Podvis
0 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Trajal
Kruševac
6 : 0
Blagotin
Poljna
Naupare
Naupare
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (D)
Dašnica
0 : 1
Gradina
Pejovac
Jovan Kursula
Selo Varvarin
3 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost
Makrešane
0 : 3
Šanac
Šanac
Trudbenik
Stalać
0 : 1
FUD
Brus
Jasika
Jasika
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
0 : 0
Preporod
Novi Žednik
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 0
Naftagas
Elemir
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 3
Jedinstvo
Bočar
Borac (A)
Aleksandrovo
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
Mladost
Omoljica
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Polet
Izbište
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Tempo
Sefkerin
4 : 2
Slavija (K)
Kovačica
Vršac United
Vršac
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Hajduk
Stapar
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
0 : 3
PIK
Prigrevica
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Veternik
Veternik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Tvrdjava
Bač
TSK
Temerin
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Borac
Šajkaš
3 : 1
Bačka
Đurđevo
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Metalac AV
Futog
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Sremac
Vojka
2 : 0
Sloven (S)
Sibač
Šumar
Ogar
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 2
Graničar
Adaševci
Radnički
Irig
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Jadran
Golubinci
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Komgrap
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
3 : 1
Strelac
Mislođin
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Vrčin
Vrčin
Milutinac
Zemun
0 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Baćevac
Baćevac
13. Maj
Zemun
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Brodarac
Novi Beograd
5 : 2
Rudar
Zeoke
Prva Iskra
Barič
1 : 4
Šumadija
Šopić
Ibar
Leposavić
3 : 0
Moša
Banje
Poneš
Poneš
1 : 3
Sloga (B)
Budriga
Ropotovo
Ropotovo
1 : 1
Oskar
Pasjane
Brezovica
Štrpce
1 : 1
Sitnica
Lepina
Plemetina
Plemetina
0 : 0
Polet
Laplje Selo
Gracko
Staro Gracko
4 : 3
Čaglavica
Čaglavica
Radnički
Velika Hoča
1 : 3
Gračanica
Gračanica
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Zvezda
Čukojevac
Partizan
Vrba
8 : 0
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Stubal
Stubal
Morava(M)
Mrsać
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Žiča
Žiča
4 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Morava(S)
Sirča
Tavnik
Tavnik
0 : 2
Napredak
Gračac
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 0
Seljak
Cvetojevac
Dobrača
Dobrača
1 : 1
Azbest
Stragari
Mladost
Pajazitovo
2 : 3
Srbija
Ilićevo
Borac
Drenovac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Botunje
Botunje
1 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Sloga
Lužnice
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 1
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
2 : 3
Mladost
Preljina
Morava
Mojsinje
5 : 1
Planinac
Vujetinci
Strelac
Miokovci
1 : 2
Čačak 94
Čačak
Premeća
Premeća
2 : 2
Malba
Žaočani
Brezova
Brezova
0 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Jelica
Goračići
4 : 2
Radnički
Turica
Gorušica
Viča
7 : 2
Gradina
Rti
Dedinje Junajted
Guča
1 : 1
Prilike
Prilike
Jablanica
Jablanica
1 : 0
Velereč 94
Velereč
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Šumadija
Brdjani
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 0
Đerdap
Golubac
OFK Vinci
Vinci
4 : 2
Dunavac (P)
Petka
RSK
Rabrovo
2 : 0
Napredak
Bubušinac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Borac
Klenovnik
Basarac
Mišljenovac
3 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka
Rudar (K)
Krepoljin
5 : 1
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 1
Budućnost (A)
Aljudovo
Rudar (S)
Stamnica
0 : 0
Radnički
Knežica
Zadrugar
Tabanovac
1 : 1
Mladost
Porodin
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Dragoš
Oreškovica
3 : 1
Omladinac (B)
Busur
Vodice
Vodice
1 : 4
Proleter
Mala Plana
Budućnost
Vlaški Do
1 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Slavija
Smederevo
0 : 2
Kolarac
Kolari
Jedinstvo
Smederevo
2 : 1
Vučak
Vučak
SASK
Saraorci
7 : 1
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
5 : 0
Skobalj
Skobalj
Podunavac
Udovice
1 : 1
Drugovac
Drugovac
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
7. Jul
Vodanj
Jasenica
Kruševo
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Sloga
Miloševac
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 2
Sloga
Milatovac
Mladost
Rašković
2 : 1
Pobeda
Đurđevo
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Šumadija
Sipić
Bečevica
Bečevica
2 : 4
Karađorđe
Vučić
BSK
Borač
1 : 1
Pobeda 1938
Sepci
Mladost MG
Saranovo
1 : 4
ŽSK
Žirovnica
Maskar
Maskar
5 : 0
Proleter
Jelovik
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
BSK
Belosavci
Borac (K)
Kozjak
4 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Sloga (K)
Korenita
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 5
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (L)
Lešnica
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Cerova
Cerova
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Crnča
Crnča
Mladost (B)
Borina
3 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Partizan
Drenovac
7 : 0
Omladinac
Bogatic
Budućnost
Zminjak
5 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 0
Proleter
Šabac
Sloga
Duvanište
8 : 3
Drina
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Majur
Majur
Premijer
Badovinci
1 : 1
Napredak (R)
Ribari
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
3 : 2
Duško
Klenje
Borac
Vladimirci
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Sloga
Krnić
0 : 1
Cerić
Miokus
OFK Varna
Varna
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 2
Karađorđe
Mišar
OFK Jelen
Jelenča
0 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Dumača
Pocerski Metković
1 : 0
Korman
Korman
Galeb
Cerovac
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Jedinstvo
Poljanice
2 : 2
Liplje
Liplje
Rajac
Kadina Luka
5 : 3
Borac
Rajković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
12 : 4
Orao
Poljanice
Veliševac
Veliševac
4 : 1
Mladost
Latković
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Komanice
Komanice
Brgule
Brgule
3 : 2
Vrelo
Vrelo
Joševa
Joševa
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 3
Omladinac
Kalinovac
Sloga
Lončanik
5 : 3
Radnik
Ub
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 2
Gradac
Valjevo
Polet
Popučke
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Lukavac
Lukavac
5 : 5
Kotešica
Kotešica
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
0 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Luna Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
0 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Milićevo Selo
6 : 6
Trešnjica
Tvrdići
Plavi tok
Dražinovići
1 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
4 : 1
Duškovci
Duškovci
Provalija
Pirot
1 : 1
Temac
Temska
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 0
Vulkan 1936
Brenica
Radnički 1936
Trupale
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 0
Supovac
Supovac
Sloga
Donja Trnava
0 : 5
Sečanica
Sečanica
Proleter
Niš
2 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Radnički
Pertate
3 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Polet
Stajkovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 3
Veternica 1926
Leskovac
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 2
Medveđa
Medveđa
Napredak
Zlatovo
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
OFK Tabane
Tabane
4 : 1
Polet
Senje
Šumadinac
Dragovo
1 : 2
Javor
Sladaja
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Istok 63
Plana
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Baštovan
Subotica
1 : 1
Župski biseri
Lacisled
Mladi radnik
Bačina
5 : 2
Sloga
Lozna
Mladost (T)
Toljevac
1 : 3
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
0 : 4
Ušće
Stalać
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
OFK Ribare
Ribare
Dvorane
Dvorane
0 : 1
Kupci
Kupci
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 0
Sloga
Majdevo
Belović
Dedina
2 : 2
Rasina
Vitanovac
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 1
Dedina
Dedina
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 3
13. April
Velika Lomnica
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Solid
Subotica
1 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bačka 1901 B
Subotica
3 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 3
Dušan Silni
Subotica
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 3
Pobeda
Pobeda
Mićunovo
Mićunovo
3 : 1
Udarnik 2012
Krivaja
Sloga
Ostojićevo
5 : 1
Šampion
Orom
Tisa
Padej
2 : 0
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
1 : 6
Olimpija
Totovo Selo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Hajduk
Podlokanj
Polet
Nakovo
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 1
Progresul
Torak
Olimpija
Torda
0 : 0
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Terekves
Hetin
1 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Mladost
Vojlovica
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak
Debeljača
0 : 5
Železničar
Pančevo
Unirea
Uzdin
6 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Polet
Idvor
5 : 1
Proleter
Mramorak
Dolovo
Dolovo
4 : 2
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac
Pločica
5 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (O)
Opovo
2 : 3
Strela
Ivanovo
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Hajduk
Šušara
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
0 : 0
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Vitorul
Straža
Potporanj
Potporanj
2 : 3
Karaš (Ј)
Jasenovo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Panonija
Lalić
4 : 2
Dinamo
Sonta
Lipar
Lipar
1 : 1
ŽAK
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
OFK Metalac
Sombor
4 : 1
OFK Šikara
Sombor
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
OFK Sirig
Sirig
3 : 5
Susek
Susek
OFK Futog
Futog
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Sremac
Čerević
Bačka
Begeč
3 : 0
Proleter
Banoštor
Dinamo
Budisava
0 : 1
Čenej
Čenej
Tatra
Kisač
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Proleter
Ravno Selo
1 : 3
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Bečej
Bečej
Iskra
Kucura
1 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 0
Mladost
Radičević
Miletić
Mošorin
1 : 5
ŽSK
Žabalj
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 1
Titel
Titel
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 1
Sloga
Lok
Hajduk (Č)
Čurug
6 : 2
Obilić
Vilovo
Budućnost
Parage
0 : 2
Slavija
Pivnice
Vojvodina
Tovariševo
4 : 1
Kulpin
Kulpin
Karađorđevo
Karađorđevo
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
Budućnost
Gložan
2 : 0
Krivanj
Selenča
Graničar (G)
Grabovci
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Podunavac
Belegiš
4 : 1
Sloga
Krnješevci
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 0
Lovac
Karlovčić
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 2
Borac
Martinci
Sloboda
Šašinci
3 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (V)
Vašica
2 : 2
Napredak (P)
Popinci
Budućnost
Zvečka
4 : 3
OFK Burovo
Burovo
Mladost (B)
Baroševac
4 : 1
Vranić
Vranić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
OFK Meljak
Meljak
Dunavac
Grocka
4 : 1
Napredak
Međulužje
Mladost
Umčari
0 : 3
Podunavac
Ritopek
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
OFK Leštane
Leštane
1 : 2
Boleč
Boleč
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Kosmaj
Ralja
Torlak
Beograd
3 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Sindjelić
Ugrinovci
1 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Institut
Zemun Polje
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Rušanj
Rušanj
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
Banja
Višnjička banja
2 : 0
Crvenka
Borča
Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 2
Dobrič
Brest
Koprijan
Gradište
1 : 3
Naisus
Rožina
Mladost
Biljeg
1 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Sloga
Jovanovac
Padina
Padina
1 : 1
NS Tatko
Lepaja
Rtkovo
Rtkovo
1 : 0
Omladinac
Vajuga
Napredak
Korbovo
0 : 3
Pontes
Kostol
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
3 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
8 : 3
Egeta
Brza Palanka
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 0
Lehel
Mužlja
Potisje
Knićanin
1 : 0
OFK Klek
Klek
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
0 : 1
Naftagas
Boka
Omladinac
Botoš
1 : 3
Mladost
Lukićevo
Drugarstvo
Knjaževac
2 : 2
Trgovište
Trgovište
Gorica
Valevac
2 : 4
Borac
Štrbac
Kolubara
Jabučje
3 : 0
Sloga
Bogovađa
Proleter
Bajevac
2 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Polet
Donji Lajkovac
2 : 2
Stepanje
Stepanje
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Napredak
Jošanica
3 : 2
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
1 : 2
Sloga
Žučkovac
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
Vratarnica
Vratarnica
IMT
Boljevac
3 : 4
Malinik
Podgorac
Moravac
Čečina
3 : 2
Pobeda
Rusna
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 1
Gredetin
Gredetin
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 1
Borac
Trnjane
Polet
Radevac
4 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 4
Sloga
Korman
Slatina
Negotin
3 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Graničar
Aleksandrovac
1 : 2
Ratar
Jasenica
Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Vidrovac
Vidrovac
Čubra
Čubra
2 : 1
Malajnica
Malajnica
Miloševo
Miloševo
5 : 1
Mladost
Karbulovo
Samarinovac
Samarinovac
1 : 0
Deli Jovan
Sikole
Smedovac
Smedovac
0 : 3
Urovica
Urovica
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Budućnost
Samaila
Mladost
Vrdila
3 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Real
Podunavci
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Popovići
Popovići
0 : 3
Proleter
Pečenog
Borac
Adrani
1 : 3
Jedinstvo
Godačica
Đuriselac
Đuriselo
2 : 1
Stari momci
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
2 : 6
Šumadija 1934
Drača
Velika Sugubina
Velika Sugubina
2 : 2
Studenac
Goločelo
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Sopot
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
Stig
Beranje
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Mlava
Bratinac
Proleter
Požarevac
3 : 0
Napredak (B)
Batovac
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga TOP
Topolovnik
4 : 0
Barič
Barič
Kurjače
Kurjače
4 : 0
Električar
Šuvajić
Ram
Ram
3 : 0
Pek
Kusiće
Polet
Bikinje
0 : 4
Carevac
Carevac
Kumane
Kumane
0 : 2
Radnički
Požeženo
Udarnik
Sibnica
2 : 3
Budućnost
Kočetin
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 2
BSK
Brzohode
Jedinstvo
Oreovica
5 : 3
Sloga
Viteževo
Napredak
Simićevo
3 : 1
Proleter
Četereže
Omladinac
Mirijevo
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Brezovac
Brezovac
2 : 0
22 Februar
Tulež
Ranilović
Ranilović
0 : 1
Misača
Misača
Sloga
Straža
1 : 0
Jelav
Jelav
Mladost (B)
Brezjak
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Luk
Voćnjak
Culjkovic
Culjković
4 : 3
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 1
Cer
Petkovica
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 0
Sava
Mrđenovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 1
Mladost (SL)
Slatina
Volujac
Volujac
5 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Žabar
Žabar
2 : 2
Mladost 2011
Sinošević
Sloga .R.
Ridjake
0 : 1
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Bobovik Skupljen
Skupljen
0 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
0 : 4
Krnule 09
Krnule
Mladost
Pocerski Belotic
4 : 4
Torpedo
Lojanice
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
1 : 5
Dragojevac
Dragojevac
Dokmir
Dokmir
3 : 2
Vukona
Vukona
Mali korak
Oglađenovac
5 : 0
Dupljaj
Dupljaj
OFK Povlen
Brezovice
3 : 1
Paune
Paune
Beloševac
Beloševac
2 : 0
Rakac Stave
Stave
Mladost (K)
Kutles
2 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Vrhunac
Radonjica
0 : 3
Brza
Brza
Mladost
Gložane
2 : 3
Radnički
Dubnica
Resavac
Subotica
4 : 1
Morava
Radošin
Mladi borac
Sedlare
2 : 0
Hum
Vrlane
Mladost
Lomnica
5 : 4
OFK Dvorište
Dvorište
Resava
Bukovac
5 : 2
Sindjelic
Vojnik
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Resavac
Veliki Popović
0 : 3
Rudar
Plazane
Bresje
Bresje
1 : 2
Morava
Kočino Selo
Jedinstvo
Duboka
0 : 3
Sloboda
Šuljkovac
Partizan (G)
Glogovac
3 : 2
Lipar
Donji Račnik
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Sloga
Voljavče
Ribnik
Ribnik
1 : 1
Juhor
Glavinci
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Čukarički
Kruševica
Pasjak
Pasjak
1 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 1
Bukovica
Bukovica
Drugari
Stanci
1 : 3
Jablanica
Jablanica
Štitari
Štitari
4 : 1
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
1 : 1
Polet (K)
Kobilje
Lipovac
Lipovac
0 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Banat
Čenta
7 : 2
Proleter
Neuzina
Tamiš
Farkaždin
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Mladost
Belo Blato
3 : 2
OFK Stajicevo
Stajicevo
Jedinstvo
Ečka
1 : 2
Zlatica
Zlatica
Banat
Ilandža
3 : 0
Barice
Barice
Vojvodina
Seleuš
9 : 1
Lokve
Lokve
Janošik
Janošik
2 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Banat
Dupljaja
1 : 2
Partizan
Kajtasovo
Pobeda
Parta
3 : 0
Jedinstvo
Orešac
Sloga
Plavna
0 : 0
Vajska
Vajska
Borac 46 (O)
Obrovac
6 : 1
Mladost
Mali Bač
Borac (V)
Vizić
1 : 2
Neštin
Neštin
Srem
Sremska Rača
3 : 2
Noćaj
Noćaj
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Hajduk
Divoš
2 : 0
Sloga (Č)
Čalma
OFK Bosut
Bosut
0 : 3
Sremac
Jarak
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 1
Sloga
Voganj
Mladost
Buđanovci
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Napredak
Žarkovac
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Sremac
Dobrinci
1 : 0
Borac
Klenak
Sloga
Maradik
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Borac (S)
Surduk
4 : 4
Fruškogorac
Krčedin
Borac (J)
Jarkovci
1 : 3
Radnički 2
Nova Pazova
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 3
Sinđelić
Gibarac
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Bratstvo
Sot
0 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac (M)
Molovin
3 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar
Jamena
1 : 3
OFK Bingula
Bingula
Jednota
Šid
1 : 1
Borac
Ilinci
Sremac
Berkasovo
0 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Mladost
Prhovo
1 : 4
Srem
Sremski Mihaljevci
Vitez
Subotište
1 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
OFK Brestač
Brestač
1 : 1
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
0 : 1
Graničar
Obrež
OFK Radnički
Dren
0 : 1
Mladost
Cvetovac
Bistrica
Bistrica
1 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Posavina
Stubline
4 : 0
Zadrugar
Orašac
Vukićevica
Vukićevica
4 : 1
Urovci
Urovci
Omladinac
Veliko Polje
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Trstenica
Trstenica
Poljane
Poljane
1 : 1
Skela
Skela
Olimpija
Beograd
0 : 7
BSK 2012
Batajnica
Mladi proleter
Beograd
1 : 2
GAK
Beograd
Sparta
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 1
Kozara
Novi Beograd
Pobednik
Beograd
0 : 4
Busije
Zemun
Borac
Zemun
0 : 5
BUSK
Beograd
Mladost (O)
Očage
1 : 0
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 1
Gorki
Glušci
Kusovac
Kusovac
3 : 0
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Mladost
Pretoke
0 : 0
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Neresnica
Neresnica
0 : 0
Sloga
Mustapić
Pionir Zelenik
Zelenik
3 : 8
Radenka
Radenka
Kaona
Kaona
3 : 0
Homolje
Bukovska
Krasava
Krasava
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Borac
Amerić
Napredak
Dubona
1 : 1
Markovac
Markovac
Sloga
Granice
4 : 1
Senaja
Senaja
OFK Student
Mladenovac
3 : 5
Vlaska
Vlaška
Omladinac
Rajkinac
5 : 1
Dedinje
Mladenovac
Budućnost
Lebina
0 : 7
Radnicki
Tekija
Mladost (R)
Raševica
2 : 2
Polet
Zabrega
Šumadija
Trešnjevica
4 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Radnik
Davidovac
2 : 0
Popovac
Popovac
Hajduk
Čepure
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
Napredak
Stubica
10 : 1
Jedinstvo
Ratare
Mladost
Kijevo
0 : 5
Meteor
Lapovo
Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Sinđelić
Batočina
Vrhpolje
Vrhpolje
4 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Mladost
Uzovnica
4 : 1
Lonjin
Lonjin
Rubin
Donji Stupanj
3 : 2
Garevina
Garevina
Vražogrnci
Vražogrnci
0 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Obilić
Mrmoš
1 : 0
Mladost (R)
Raklja
OFK Borac
Arnajevo
0 : 4
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost Gaj 2011
Barajevo
1 : 4
Lisović 1977
Beograd
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 6
Car Uroš
Jazak
Borac
Stejanovci
2 : 2
Mladost
Pavlovci
Planinac
Rivica
1 : 2
Vojvodina
Neradin
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 7
Borac
Arapovac
Sloga
Ratari
1 : 2
Baljevac
Baljevac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Polet Grabovac
Grabovac
Partizan Draževac
Draževac
3 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 0
Borac
Ušće
Spartak
Subotica
10 : 0
Šabac
Šabac
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 5
Rubin
Mol
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Mladost
Lučani
4 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor
Ivanjica
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Polet
Izbište
2 : 5
Vulturul
Grebenac
Vršac
Vršac
8 : 1
Sloga (P)
Plandište
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Karađorđe
Rača
0 : 4
Smederevo
Smederevo
Morava
Velika Plana
0 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
3 : 1
Radjevac
Krupanj
Radnicki
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Štitar
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Vršac
Vršac
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Hajduk
Kula
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Spartak ZV
Subotica
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Indeks
Novi sad
Tavankut
Tavankut
8 : 1
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
1 : 3
Preporod
Novi Žednik
Radnički
Bajmok
1 : 1
Subotica '96
Subotica
Morava
Velika Plana
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
FAP
Priboj
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Radnički
Valjevo
1 : 3
Šabac
Šabac
Budućnost
Valjevo
4 : 2
Jedinstvo
Štitar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
6 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Pazar Juniors "Ajax"
Novi Pazar
4 : 1
Rudar (B)
Baljevac
AS
Novi Pazar
2 : 1
Rad
Beograd
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
Vršac
Vršac
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Hajduk
Kula
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Spartak ZV
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
2 : 3
Indeks
Novi sad
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Borac
Ralja
Subotica
Subotica
9 : 0
Obilić
Novi Kneževac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Panter
Požarevac
0 : 0
Seljak
Mihajlovac
Kolonija
Kovin
0 : 3
Radnički
Kovin
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Borac
Pajsijević
4 : 3
Slavija
Kragujevac
Radnički
Valjevo
2 : 0
Šabac
Šabac
Budućnost
Valjevo
4 : 2
Ribnica
Mionica
Osecina
Osecina
1 : 2
Loznica
Loznica
OFK Lešak
Lešak
2 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Tutin
Tutin
0 : 3
Kosmet
Leposavić
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 2
Rudar (B)
Baljevac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
3 : 7
Jošanica
Novi Pazar
Subotica '00
Subotica
5 : 1
Bačka 1901
Subotica
AFK
Ada
0 : 6
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
6 : 0
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
4 : 2
Subotica '01
Subotica
Dribling
Subotica
3 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Duljaj
Topola
5 : 1
Karađorđe (R)
Rača

Košarka

Cedevita
Zagreb
68 : 66
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Partizan mts
Beograd
65 : 62
Široki WWin
Široki Brijeg
Krka
Novo Mesto
69 : 67
Cibona
Zagreb
Mega Vizura
Beograd
92 : 81
Vršac
Vršac
Peac-Pecs
Peac
60 : 52
Celje
Celje
Partizan
Beograd
81 : 64
Vojvodina
Novi Sad
Beočin
Beočin
55 : 65
Šabac
Šabac

Odbojka

Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Varadin
Petrovaradin
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Kraguj
Kragujevac
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 2
Radnički (B)
Beograd

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
23 : 22
Crvena Zvezda
Mokrin
Vlasotince
Vlasotince
28 : 26
BSK Heba
Bujanovac
Jagodina
Jagodina
34 : 24
Đerdap
Kladovo
Loznica
Loznica
26 : 23
Radnički
Obrenovac
Novi Beograd
Beograd
32 : 27
Smederevo
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
31 : 27
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
15 oktobar
Velika Drenova
30 : 27
Radnički 2
Kragujevac
Radnički (K)
Kragujevac
30 : 30
Crvena Zvezda
Beograd
Crveni krst
Niš
39 : 23
Zaječar 2
Zaječar
RTB Bor
Bor
25 : 24
Topličanin
Prokuplje