XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 703 utakmica za dan
Nedelja, 23 Septembar 2012

Fudbal

Partizan
Beograd
5 : 0
Sloboda Point
Užice
Bane
Raška
3 : 1
Seljak
Mihajlovac
Mačva
Šabac
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Pobeda
Beloševac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Krušik
Valjevo
1 : 1
Rudar
Kostolac
Trgovački
Jagodina
3 : 2
Sloga
Despotovac
Radnik
Surdulica
1 : 0
Borac (B)
Bivolje
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Kopaonik
Brus
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 0
Dinamo
Vranje
Cement
Beočin
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 1
Dolina
Padina
Sloga
Temerin
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Palić
Palić
2 : 2
Senta
Senta
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
BASK
Beograd
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Zemun
Zemun
Sindjelić
Beograd
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
PKB
Padinska skela
4 : 2
Turbina
Vreoci
Sopot
Sopot
0 : 0
Železnik
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Srem
Jakovo
3 : 1
Hajduk
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
0 : 2
Omladinac
Novo Selo
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Sloboda (G)
Grbice
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Obilić
Živica
0 : 0
Morava
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 2
Mladi radnik
Radinac
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Borac
Žabari
1 : 2
Šapine
Šapine
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Sloga (S)
Sjenica
0 : 1
FAP
Priboj
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Ribnica
Mionica
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Svrljig
Svrljig
0 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Malošište
Malošište
3 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Napredak
Aleksinac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
Vučje
Vučje
Vlasina
Vlasotince
5 : 1
Sloga
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
SFK Moravac
Predejane
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Napredak (D)
Drenovac
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Rembas
Resavica
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Dunav
Prahovo
7 : 1
Juhor
Obrež
Jedinstvo
Paraćin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički (L)
Lubnica
1 : 0
OFK Bor
Bor
Borac
Starčevo
3 : 2
Bilećanin
Sečanj
Budućnost
Mladenovo
1 : 3
Mladost (T)
Turija
Index
Novi Sad
4 : 1
Stanišić
Stanišić
Radnički (R)
Rudovci
3 : 0
Vinča
Vinča
IMR
Rakovica
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 2
Palilulac
Krnjača
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Bulbulderac
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
Železničar
Bara Venecija
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Slavija
Beograd
IMT
Beograd
2 : 2
Resnik
Resnik
Posavac
Boljevci
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 1
Ribnica
Jovac
Radnik
Ušće
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Polet
Ratina
2 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Borac
Vraneši
Radnički
Kovači
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Partizan
Cerovac
1 : 2
Budućnost
Resnik
Šumadija
Čumić
1 : 1
Ćava
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
5 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 0
Maršić
Maršić
Korićani
Korićani
3 : 3
Arsenal
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Seljak
Male Pčelice
Sloga
Desimirovac
3 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Morava
Katrga
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
2 : 1
Ovčar
Markovica
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Dragačevo
Guča
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Spartak
Trnava
Brezak
Pranjani
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Mladi Borac
Majilovac
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava
Malo Laole
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Sloga (D)
Drmno
1 : 8
Napredak
Veliko Crniće
Crni Vrh
Miljević
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Vihor
Маljurevac
5 : 1
Polet
Suvi Do
Makce
Makce
0 : 3
Železničar
Požarevac
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Integral
Batuša
Borac
Veliko Laole
2 : 2
Omladinac
Šetonje
Železničar
Smederevo
1 : 0
Sloboda
Lipe
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Pobeda
Golobok
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Selevac
Selevac
Budućnost
Ratari
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Glavaš
Glibovac
Polet
Trnovče
2 : 3
Šumadija
Azanja
Borac
Ralja
4 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Proleter
Vranovo
0 : 1
Napredak
Markovac
Bare
Bare
1 : 1
Šumadija
Toponica
Vinča
Vinča
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Partizan
Darosava
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Beli orlovi
Konjuša
2 : 1
Šatornja
Šatornja
Junkovac
Junkovac
2 : 2
Sloga
Zabojnica
Borac
Pajsijević
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
Karađorđe
Rača
Provo
Provo
0 : 3
Mladi Borac
Dublje
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Drina
Ljubovija
2 : 0
Lipolist
Lipolist
Radjevac
Krupanj
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 0
Jadar
Stupnica
Ribnikar
Pecka
0 : 2
OFK Divci
Divci
Trlić
Trlić
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
ZSK
Valjevo
2 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Polet
Takovo
2 : 0
Mladost
Vračević
Brezovica
Brezovica
2 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
3 : 2
Sovljak
Sovljak
Perućac
Perućac
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Polet
Rasna
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo
Kalenić
1 : 3
Zlatibor voda
Gostilje
Železničar
Požega
2 : 1
Lauš
Lopaš
Budućnost
Arilje
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Rad
Merošina
Radnički 1924 (K)
Kočane
0 : 3
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
3 : 1
Jastrebac
Tešica
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 3
Orljane
Orljane
Trešnjevka
Lopardince
0 : 2
Alakince
Alakince
Biljača
Biljača
5 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Pavlovac
Pavlovac
1 : 9
Morava
Vladičin Han
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
As
Bujanovac
1 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 1
Padež
Petrovac
Jedinstvo (P)
Pirot
6 : 2
Napredak
Izvor
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Spartak
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
4 : 4
Sloga
Veliko Selo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 0
Trbunje
Trbunje
Omladinac
Podina
2 : 4
Kosanica
Kuršumlija
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Jastrebac
Blace
Kosovac
Prokuplje
5 : 1
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 4
Partizanski put
Grudaš
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
5 : 1
Proleter
Mezgraja
Rudar
Jelašnica
2 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Budućnost
Popovac
4 : 1
Mladost
Lalinac
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Mladost
Medoševac
Bobište
Bobište
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
0 : 1
Radan
Lebane
Šumadija
Razgojna
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Sloga
Lipovica
Progres
Ladovica
2 : 1
Mladost
Vinarce
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 4
Mladost (J)
Jovac
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Morava
Ribare
4 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Mladost (D)
Dublje
2 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Sindjelić
Grabovac
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Tekstilac
Paraćin
4 : 0
Buducnost
Miliva
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Levač
Rekovac
Ključ
Podvrška
2 : 2
Rudar
Bor
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Rajac
Rajac
0 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Radujevac
Radujevac
1 : 1
Branik
Štubik
Rudar
Podvis
4 : 3
Rtanj
Boljevac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 1
Borac
Vražogrnac
Trebič
Sokobanja
1 : 3
Midžor
Kalna
Polet
Jablanica
5 : 2
Sloga
Minićevo
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 0
Omladinac
Grezna
Trajal
Kruševac
6 : 1
Gradina
Pejovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga (D)
Dašnica
1 : 2
FUD
Brus
Jovan Kursula
Selo Varvarin
4 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladost
Makrešane
3 : 0
Jasika
Jasika
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Bačka (M)
Mol
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Vojvodina (P)
Perlez
2 : 1
Naftagas
Elemir
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Jedinstvo
Bočar
Mladost
Banatski Despotovac
4 : 2
Rusanda
Melenci
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 1
Napredak
Čestereg
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Borac
Sakule
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Vršac United
Vršac
3 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Slavija (K)
Kovačica
0 : 4
Dobrica
Dobrica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Mladost
Omoljica
Polet
Izbište
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Sloga (P)
Plandište
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
OFK Mladost
Apatin
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
Polet
Karavukovo
PIK
Prigrevica
4 : 2
Sloga
Čonoplja
BSK
Bački Brestovac
6 : 1
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 0
Radnički
Ratkovo
Jedinstvo
Rumenka
6 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Borac
Šajkaš
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
TSK
Temerin
Bačka
Đurđevo
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Obilić
Zmajevo
1 : 6
Omladinac
Stepanovićevo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 2
Radnički
Irig
Jadran
Golubinci
3 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Šumar
Ogar
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Sremac
Vojka
Graničar
Adaševci
4 : 2
Sloven
Ruma
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Sloven (S)
Sibač
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Strelac
Mislođin
0 : 1
Vrčin
Vrčin
Komgrap
Beograd
2 : 4
Zmaj 1953
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
0 : 4
Baćevac
Baćevac
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 1
Rudar
Zeoke
Milutinac
Zemun
2 : 0
Šumadija
Šopić
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Prva Iskra
Barič
13. Maj
Zemun
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Ibar
Leposavić
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Moša
Banje
1 : 9
Kopaonik
Lešak
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Tavnik
Tavnik
4 : 0
Žiča
Žiča
Napredak
Gračac
3 : 1
Morava(M)
Mrsać
Morava(S)
Sirča
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Čibukovac
Kraljevo
2 : 2
Lazac
Lazac
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Partizan
Vrba
Stubal
Stubal
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 0
Sloga
Lužnice
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
Botunje
Botunje
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 5
Borac
Drenovac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Seljak
Cvetojevac
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Azbest
Stragari
Strelac
Miokovci
0 : 2
Parmenac
Parmenac
Premeća
Premeća
1 : 1
Morava
Mojsinje
Malba
Žaočani
1 : 0
Rakova
Rakova
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Mladost
Preljina
0 : 2
Budućnost
Stančići
Dedinje Junajted
Guča
4 : 4
Brezova
Brezova
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 5
Bratstvo
Dljin
Prilike
Prilike
2 : 0
Jelica
Goračići
Gradina
Rti
2 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Radnički
Turica
Omladinac
Kalimanići
3 : 0
Ozrem
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
Šumadija
Brdjani
0 : 3
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Velereč 94
Velereč
0 : 1
Majdan
Majdan
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Borac
Klenovnik
1 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga
Ćirikovac
6 : 1
OFK Vinci
Vinci
Desine
Desine
0 : 0
Đerdap
Golubac
Napredak
Bubušinac
5 : 0
Dunavac (P)
Petka
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 4
Rudar (K)
Krepoljin
Dragoš
Oreškovica
3 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Mladost
Porodin
3 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Radnički
Knežica
6 : 1
Polet
Aleksandrovac
Budućnost (A)
Aljudovo
5 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Bačinac
Bačinac
6 : 1
Vodice
Vodice
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 3
Udarnik
Baničina
Kolarac
Kolari
0 : 2
SASK
Saraorci
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Jedinstvo
Smederevo
Skobalj
Skobalj
4 : 2
Slavija
Smederevo
Sloga
Lugavčina
2 : 2
Vučak
Vučak
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 2
Podunavac
Udovice
Lunjevac
Lunjevac
4 : 0
Petrijevac
Petrijevo
7. Jul
Vodanj
2 : 1
Badljevica
Badljevica
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Mladi borac
Veliko Orašje
8 : 0
Jasenica
Kruševo
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Omladinac
Donja Rača
Pobeda 1938
Sepci
2 : 1
Mladost
Rašković
Karađorđe
Vučić
4 : 1
Radnički
Vojinovac
Šumadija
Sipić
3 : 2
Sloga
Milatovac
Pobeda
Đurđevo
2 : 0
Grivac
Grivac
Mladost MG
Saranovo
2 : 0
Bečevica
Bečevica
Sloga
Zagorica
4 : 0
Omladinac
Donja Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 0
Mladost
Jelenac
Velika Reka
Velika Reka
4 : 1
Hajduk
Ribarica
Mladost (B)
Borina
3 : 1
Cerova
Cerova
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Sloga (K)
Korenita
Stolice
Krupanj
0 : 3
Borac (K)
Kozjak
Omladinac
Bogatic
3 : 4
Milicionar
Bogatić
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
3 : 2
Premijer
Badovinci
Duško
Klenje
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 1
Sloga
Duvanište
Napredak (R)
Ribari
2 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Majur
Majur
2 : 1
Budućnost
Zminjak
Drina
Badovinci
1 : 1
Partizan
Drenovac
Proleter
Šabac
2 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
Mrovska
Mrovska
1 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Galeb
Cerovac
4 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Korman
Korman
4 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 1
OFK Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 3
Sloga
Krnić
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Borac
Vladimirci
Pocerina
Jevremovac
1 : 2
Cerić
Miokus
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Komanice
Komanice
3 : 0
Mionica
Mionica
Mladost
Latković
0 : 4
Rajac
Kadina Luka
Orao
Poljanice
0 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Spartak 1924
Ljig
8 : 1
Dučić
Dučić
Borac
Rajković
1 : 3
Liplje
Liplje
Čučuge
Čučuge
1 : 3
Brgule
Brgule
Vrelo
Vrelo
4 : 0
Sloga
Lončanik
Omladinac
Kalinovac
2 : 2
Joševa
Joševa
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mladost
Dračić
4 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
7 : 0
Lukavac
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Polet
Popučke
Kotešica
Kotešica
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
0 : 1
Gradac
Valjevo
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 2
Ježevica
Ježevica
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 2
Savinac
Visibaba
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
4 : 4
Plavi tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
1 : 5
Glumač
Glumač
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Temac
Temska
5 : 0
Borac
Barje Čiflik
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 1
JERMA
SUKOVO
Sloga
Donja Trnava
1 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Proleter
Niš
5 : 1
Radnički 1936
Trupale
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Vulkan 1936
Brenica
1 : 0
Supovac
Supovac
Železničar
Brestovac
2 : 2
Radnički
Pertate
Veternica 1926
Leskovac
2 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Lemind 1953
Leskovac
7 : 0
Navalin
Navalin
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 1
Polet
Stajkovce
Morava
Gložane
2 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Medveđa
Medveđa
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
BSK
Buljane
4 : 0
Šumadinac
Dragovo
Istok 63
Plana
1 : 0
OFK Tabane
Tabane
Kolare
Kolare
3 : 2
Ursule
Ursule
Javor
Sladaja
2 : 1
Napredak
Zlatovo
Polet
Senje
0 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost
Sikirica
4 : 3
Crni Vrh
Deonica
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Rubin
Zalogovac
1 : 1
Mladi radnik
Bačina
Ušće
Stalać
4 : 1
Baštovan
Subotica
Omladinac
Pojate
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sloga
Lozna
1 : 0
Župski biseri
Lacisled
OFK Ribare
Ribare
0 : 2
Čitluk
Čitluk
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
13. April
Velika Lomnica
4 : 1
Belović
Dedina
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Dedina
Dedina
4 : 0
Dvorane
Dvorane
Rasina
Vitanovac
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Sloga
Majdevo
3 : 2
Kupci
Kupci
Bačka 1901 B
Subotica
3 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 0
Lokomotiva
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 1
Solid
Subotica
Đurđin
Đurđin
2 : 6
Bratstvo
Ljutovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Tomislavci
Tomislavci
5 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Šampion
Orom
5 : 2
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 4
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
4 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Olimpija
Totovo Selo
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
ŽAK
Kikinda
1 : 3
Delija
Mokrin
Vojvodina
Bašaid
5 : 0
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
0 : 4
Borac
Iđoš
Roham
Nova Crnja
3 : 2
Olimpija
Torda
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Omladinac (O)
Opovo
6 : 1
Pobeda
Samoš
Strela
Ivanovo
1 : 1
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 2
Polet
Idvor
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 3
Unirea
Uzdin
Proleter
Mramorak
0 : 3
Spartak
Debeljača
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 3
Mladost
Vojlovica
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 4
Železničar
Pančevo
Hajduk
Šušara
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Potporanj
Potporanj
0 : 3
Vinogradar
Gudurica
Karaš (Ј)
Jasenovo
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vitorul
Straža
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
0 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Ratar
Kruščica
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 0
OFK Metalac
Sombor
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Lipar
Lipar
OFK Šikara
Sombor
6 : 1
Panonija
Lalić
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
ŽAK
Sombor
9 : 0
Dinamo
Sonta
Susek
Susek
1 : 0
Mladost
Novi Sad
Tatra
Kisač
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 2
Dinamo
Budisava
Borac
Rakovac
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Čenej
Čenej
2 : 4
OFK Futog
Futog
Proleter
Banoštor
4 : 0
OFK Sirig
Sirig
Sremac
Čerević
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Radičević
1 : 2
Bečej
Bečej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 4
Napredak
Nadalj
Iskra
Kucura
0 : 1
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Lok
0 : 4
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
0 : 3
Titel
Titel
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 4
Hajduk (G)
Gardinovci
Karađorđevo
Karađorđevo
4 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost
Gložan
4 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Krivanj
Selenča
1 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Budućnost
Parage
Bačka
Despotovo
4 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Kulpin
Kulpin
2 : 0
Slavija
Pivnice
Napredak (V)
Vašica
2 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Sloboda
Šašinci
Železničar
Inđija
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 1
Podunavac
Belegiš
Borac
Martinci
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Lovac
Karlovčić
0 : 0
Sloga
Krnješevci
Stepojevac VAGA
Stepojevac
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Vranić
Vranić
2 : 1
Beljina
Beljina
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Boleč
Boleč
1 : 1
Mladost
Umčari
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Napredak
Međulužje
Rušanj
Rušanj
3 : 0
Torlak
Beograd
Banja
Višnjička banja
3 : 2
Institut
Zemun Polje
Crvenka
Borča
0 : 4
Pionir
Besni Fok
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Policajac
Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 4
Sindjelić
Ugrinovci
Napredak
Rakovica
1 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Borac
Progar
5 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Dobrič
Brest
1 : 1
Baličevac
Baličevac
Padina
Padina
2 : 6
Mladost
Biljeg
NS Tatko
Lepaja
0 : 2
Koprijan
Gradište
Sloga
Jovanovac
2 : 1
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
0 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
7 : 2
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
1 : 1
Omladinac
Vajuga
Lehel
Mužlja
2 : 1
MSK
Mihajlovo
Omladinac
Botoš
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Mladost
Lukićevo
1 : 0
Potisje
Knićanin
Naftagas
Boka
1 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
OFK Klek
Klek
Borac
Štrbac
1 : 2
Trgovište
Trgovište
Mladost
Vasilj
3 : 0
Drugarstvo
Knjaževac
Polet
Donji Lajkovac
0 : 1
Kolubara
Jabučje
Nepričava
Nepričava
0 : 5
Proleter
Bajevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Sloga
Bogovađa
Stepanje
Stepanje
2 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Slemen
Milušinac
Moravac
Čečina
2 : 2
Mekiš
Mekiš
Draževac
Draževac
2 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Polet
Radevac
Sloga
Korman
1 : 1
Tempo
Mozgovo
Smedovac
Smedovac
2 : 2
Samarinovac
Samarinovac
Urovica
Urovica
6 : 1
Srbovo
Srbovo
Polet
Jabukovac
0 : 4
Miloševo
Miloševo
Deli Jovan
Sikole
5 : 1
Čubra
Čubra
Mladost
Karbulovo
2 : 2
Graničar
Aleksandrovac
Malajnica
Malajnica
1 : 3
Slatina
Negotin
Vidrovac
Vidrovac
1 : 0
Ratar
Jasenica
Budućnost
Samaila
1 : 0
Mladost
Vrdila
Musina reka
Musina reka
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Borac
Adrani
2 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Real
Podunavci
Mladost 1925
Oplanići
5 : 1
Miločajac
Miločaj
Stari momci
Kragujevac
1 : 2
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Divostin
Kragujevac
1 : 5
Žeželj
Donja Sabanta
Studenac
Goločelo
1 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Šumadija 1934
Drača
4 : 2
Zastava
Kragujevac
Sloga (D)
Dubravica
1 : 5
Napredak (P)
Poljana
Dunav
Ostrovo
2 : 4
Mlava
Bratinac
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Sopot
Požarevac
4 : 1
Napredak (B)
Batovac
Stig
Beranje
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Proleter
Požarevac
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Kumane
Kumane
2 : 1
Polet
Bikinje
Radnički
Požeženo
6 : 3
Ram
Ram
Carevac
Carevac
1 : 3
Sloga TOP
Topolovnik
Pek
Kusiće
2 : 0
Električar
Šuvajić
Napredak
Simićevo
3 : 1
Udarnik
Sibnica
Omladinac
Mirijevo
4 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Mladost
Svinjarevo
0 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Proleter
Četereže
0 : 3
Budućnost
Kočetin
Sloga
Viteževo
2 : 5
BSK
Brzohode
Brezovac
Brezovac
5 : 1
Venčani
Venčani
Misača
Misača
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
Mladost (B)
Brezjak
0 : 1
Rudar
Brasina
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
4 : 5
Granit
Radalj
Žabar
Žabar
0 : 6
Volujac
Volujac
Mladost 2011
Sinošević
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost (SV)
Svileuva
0 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 0
Rankovac
Nakučani
Mladost (SL)
Slatina
1 : 0
Sava
Mrđenovac
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Krnule 09
Krnule
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
2 : 0
Bobovik Skupljen
Skupljen
Hajduk
Debrc
4 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Dragojevac
Dragojevac
5 : 2
Sloga .R.
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Tresnjevka
Trbusac
1 : 1
Polet
Jalovik
Dokmir
Dokmir
0 : 2
Rudar
Radljevo
Vukona
Vukona
1 : 2
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
3 : 1
Kolubara
Liso Polje
Beloševac
Beloševac
6 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Borac
Valjevo
3 : 9
OFK Povlen
Brezovice
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Paune
Paune
Moravac
Guberevac
0 : 3
Nomanica
Nomanica
Vrhunac
Radonjica
0 : 3
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 2
Goblen
Badince
Resavac
Subotica
3 : 2
Mladost
Gložane
Mladi borac
Sedlare
0 : 2
Mladi Radnik
Bobovo
Resavac
Veliki Popović
3 : 0
Resava
Bukovac
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Ribnik
Ribnik
4 : 1
Bresje
Bresje
Juhor
Glavinci
0 : 0
Jedinstvo
Duboka
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Lipar
Donji Račnik
2 : 4
Sloboda
Šuljkovac
Sloga
Voljavče
1 : 0
Morava
Kočino Selo
Kiseljak
Orašje
1 : 3
Kostrež
Ćićevac
Modrica
Modrica
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Zdravinje
Zdravinje
1 : 3
Budućnost
Kaonik
Bukovica
Bukovica
3 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Lipovac
Lipovac
1 : 1
Štitari
Štitari
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Drugari
Stanci
Polet (K)
Kobilje
0 : 5
Rasinac
Veliko Golovode
Grkljane
Grkljane
2 : 3
Jablanica
Jablanica
Proleter
Neuzina
1 : 0
Mladost
Belo Blato
Jedinstvo
Ečka
5 : 0
Tamiš
Farkaždin
Zlatica
Zlatica
0 : 0
Banat
Čenta
OFK Stajicevo
Stajicevo
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Barice
Barice
4 : 1
Sloga
Margita
Janošik
Janošik
1 : 2
Graničar
Miletićevo
Vladimirovac
Vladimirovac
9 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Gaj
Veliki Gaj
1 : 4
Vojvodina
Seleuš
Naša Krajina
Kupinik
0 : 0
Banat
Ilandža
Solunac
Banatski Sokolac
6 : 2
Lokve
Lokve
Banat
Dupljaja
2 : 1
Omladinac
Zagajica
Pobeda
Parta
4 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Jedinstvo
Orešac
0 : 2
Partizan
Kajtasovo
Borac (V)
Vizić
3 : 5
Sloga
Plavna
Neštin
Neštin
3 : 1
Slavija
Bođani
Mladost
Mali Bač
3 : 0
Vajska
Vajska
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 2
Hajduk
Divoš
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Sremac
Jarak
2 : 2
Srem
Sremska Rača
Sloga (Č)
Čalma
1 : 1
Borac (R)
Radenković
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 4
Noćaj
Noćaj
Sloga
Voganj
2 : 4
Fruška Gora
Ruma
Sremac
Dobrinci
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Borac
Klenak
4 : 1
Mladost
Buđanovci
Krušedol
Krušedol
3 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac (S)
Surduk
9 : 1
Sloga
Maradik
Borac (J)
Jarkovci
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 1
Radnički 2
Nova Pazova
Sinđelić
Gibarac
5 : 0
Jednota
Šid
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Graničar
Jamena
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
1 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Borac
Ilinci
2 : 1
Bratstvo
Sot
OFK Bingula
Bingula
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
4 : 0
Vitez
Subotište
Graničar
Obrež
0 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Kameni
Ašanja
5 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Budućnost
Dudovica
2 : 2
Bistrica
Bistrica
Mladi Borac
Županjac
3 : 1
Proleter
Vrbovno
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 0
OFK Radnički
Dren
Sloga
Lukavica
1 : 1
Mladost
Cvetovac
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Posavina
Stubline
Poljane
Poljane
2 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Skela
Skela
1 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Zadrugar
Orašac
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Urovci
Urovci
BSK 2012
Batajnica
3 : 1
Pobednik
Beograd
Borac
Zemun
0 : 6
OFK Petrovčić
Petrovčić
BUSK
Beograd
4 : 2
Sparta
Beograd
Busije
Zemun
3 : 0
Mladi proleter
Beograd
Kozara
Novi Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 6
GAK
Beograd
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 1
Napredak
Uzveće
Šumice
Glusci
1 : 3
Radnik
Glogovac
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Jedinstvo
Oplanić
0 : 3
Kotlenik (G)
Guncati
Pionir Zelenik
Zelenik
0 : 1
Neresnica
Neresnica
Kaona
Kaona
1 : 2
Sloga
Mustapić
Homolje
Bukovska
2 : 3
Radenka
Radenka
Bratstvo
Krupanj
2 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
7. Juli
Bela Crkva
1 : 7
Krasava
Krasava
Omladinac
Rajkinac
6 : 2
Sloga
Granice
Dedinje
Mladenovac
2 : 3
Napredak
Dubona
Vlaska
Vlaška
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Senaja
Senaja
1 : 5
Kosmajac
Koraćica
Markovac
Markovac
3 : 0
Borac
Amerić
Napredak
Stubica
3 : 1
Budućnost
Lebina
Heroj
Busilovac
2 : 1
Radnik
Davidovac
Jedinstvo
Ratare
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Mladost (R)
Raševica
Popovac
Popovac
3 : 6
Radnicki
Tekija
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 2
Polet
Zabrega
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Lisović 1977
Beograd
Mladost Gaj 2011
Barajevo
2 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
BSK
Bešenovo
4 : 2
Planinac
Ležimir
Grgurevci
Grgurevci
5 : 2
Napredak
Šuljam
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
5 : 0
Planinac
Rivica
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 4
Borac
Stejanovci
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
3 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Sokolovo
Sokolovo
2 : 4
Borac
Arapovac
Partizan Draževac
Draževac
1 : 3
Sloga
Ratari
Crvena Zastava
Obrenovac
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Ušće
1 : 1
Pobeda
Piroman
Ljubinić
Ljubinić
4 : 1
Baljevac
Baljevac
Polet Grabovac
Grabovac
1 : 0
Proleter
Jasenak
Požarevac
Požarevac
0 : 4
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
13 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Kabel
Novi sad
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
FAP
Priboj
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Mladost
Lučani
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Budućnost
Ratari
C.zvezda
Pavliš
0 : 6
Radnički (K)
Kovin
Vulturul
Grebenac
0 : 5
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
Rudar
Kostolac
14 : 1
Stig
Beranje
Mladi radnik (P)
Požarevac
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šumadija
Aranđelovac
6 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Radnicki
Valjevo
Savacijum
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
Letnjikovac
Sabac
0 : 6
Radjevac
Krupanj
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Hajduk
Kula
Indeks
Novi sad
6 : 3
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Vršac
Vršac
Bačka (P)
Pačir
2 : 6
Potisje
Kanjiža
Bačka (M)
Mol
4 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Rudar
Kostolac
0 : 2
Smederevo
Smederevo
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor
Ivanjica
7 : 0
Budućnost
Arilje
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 2
FAP
Priboj
Bane
Raška
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Kolonija
Kovin
8 : 1
Dolina
Padina
Jedinstvo
Štitar
0 : 0
Rađevac
Krupanj
Šabac
Šabac
0 : 1
Savacijum
Šabac
Pazar Juniors "Ajax"
Novi Pazar
1 : 2
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Nacional
Novi Pazar
3 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
Crvenka
Crvenka
1 : 4
Hajduk
Kula
Indeks
Novi sad
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Vršac
Vršac
Potisje
Kanjiža
3 : 3
Subotica
Subotica
Spartak Zlatibor voda
Subotica
13 : 0
Tavankut
Tavankut
Glavaš
Glibovac
4 : 2
Budućnost
Ratari
Seljak
Mihajlovac
1 : 5
Rudar
Kostolac
Smederevo
Smederevo
0 : 4
Mladi radnik
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
MIP Presing
Požarevac
Plana
Velika Plana
0 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Kolonija
Kovin
0 : 4
Dolina
Padina
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Borac
Pajsijević
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Osecina
Osecina
0 : 7
Krušik
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Drina
Ljubovija
Šabac
Šabac
0 : 0
Savacijum
Šabac
OFK Lešak
Lešak
2 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Jošanica
Novi Pazar
3 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
3 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
10 : 1
Rudar (B)
Baljevac
Tutin
Tutin
5 : 0
Granit
Jošanička Banja
Potisje
Kanjiža
0 : 11
Subotica '00
Subotica
Dribling
Subotica
0 : 10
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Duljaj
Topola
2 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
65 : 69
Peac-Pecs
Peac

Rukomet

Sindjelić
Beograd
32 : 31
Loznica
Loznica
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
19 : 23
Obilić
Beograd
Radnički
Obrenovac
25 : 35
Požarevac
Požarevac
15 oktobar
Velika Drenova
23 : 23
Trepča
Kosovska Mitrovica