XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 399 utakmica za dan
Subota, 17 Novembar 2012

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
Hajduk
Kula
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Javor
Ivanjica
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Spartak ZV
Subotica
3 : 1
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
Timok
Zaječar
0 : 0
Voždovac
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bane
Raška
1 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Krušik
Valjevo
1 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Mačva
Šabac
Vujić Valjevo
Valjevo
4 : 3
Seljak
Mihajlovac
Rudar
Kostolac
2 : 2
Pobeda
Beloševac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Trgovački
Jagodina
4 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Omladinac
Novo Selo
2 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Obilić
Živica
Gruža
Gruža
6 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Loznica 1919
Loznica
0 : 0
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
4 : 2
Kačer
Belanovica
Svrljig
Svrljig
5 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Malošište
Malošište
SFK Moravac
Predejane
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Sloga
Leskovac
4 : 0
Jedinstvo
Grdelica
Dunav
Prahovo
3 : 1
Rembas
Resavica
Radnički (B)
Bajmok
2 : 3
Borac
Starčevo
Vršac
Vršac
1 : 0
Kolonija
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
AFK
Ada
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Polet
Sivac
1 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Index
Novi Sad
Sloga
Erdevik
3 : 0
Budućnost
Mladenovo
Jugović
Kać
1 : 2
Borac
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Mladost (T)
Turija
Palilulac
Krnjača
2 : 1
Slavija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Resnik
Resnik
IMR
Rakovica
3 : 2
Posavac
Boljevci
Rudar
Baljevac
4 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Slatina
Slatina
0 : 0
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Železničar
Požarevac
1 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Karađorđe
Rača
5 : 1
Vinča
Vinča
Lepenica
Badnjevac
1 : 4
Šumadija
Toponica
Mačva 2005
Bogatić
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jadar
Stupnica
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 5
OFK Jabučje
Jabučje
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Tulari
Tulari
Borac
Azbresnica
0 : 0
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924 (K)
Kočane
4 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Rad
Merošina
1 : 0
Rutevac
Rutevac
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Alakince
Alakince
Čelik
Belo polje
0 : 1
Besa
Trnovac
Topličanin
Prokuplje
8 : 0
Kosovac
Prokuplje
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Omladinac
Podina
Borac
Držanovac
5 : 2
Trbunje
Trbunje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Polet
Samarinovac
1 : 2
Jastrebac
Blace
Omladinac
Gornji Komren
2 : 4
Morava
Krušce
Aluminjum
Niš
2 : 1
Proleter
Mezgraja
Umac
Miroševce
4 : 2
Šumadija
Razgojna
Budućnost
Orašje
2 : 3
Mladi Borac
Živkovo
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Radan
Lebane
Sindjelić
Grabovac
3 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Morava
Ribare
Zlot
Zlot
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Krivelj
Krivelj
0 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Bučje
Bučje
1 : 2
Rudar
Bor
Brestovac
Brestovac
5 : 1
Radnički
Klokočevac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Sloga
Kobišnica
BSK
Bogovina
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Sloga
Minićevo
3 : 0
ŠSK
Štipina
Midžor
Kalna
6 : 0
Borac
Vražogrnac
Blagotin
Poljna
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Jadran
Feketić
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Proleter
Njegoševo
Rusanda
Melenci
3 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
4 : 0
Napredak
Čestereg
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Vršac United
Vršac
Sloga (P)
Plandište
4 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Radnički
Ratkovo
2 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
5 : 3
Graničar (G)
Gakovo
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Veternik
Veternik
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Radnički
Irig
Sloven
Ruma
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Komgrap
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
Oskar
Pasjane
7 : 0
Morava
Parteš
Čibukovac
Kraljevo
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Mlada krila
Metikoši
3 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Đerdap
Golubac
3 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
OFK Homolje
Žagubica
2 : 5
Dragoš
Oreškovica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 4
Zadrugar
Tabanovac
Pobeda
Đurđevo
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Žabare
Žabare
3 : 0
Maskar
Maskar
BSK
Belosavci
3 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Mladost (B)
Borina
Radnik
Ub
1 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
4 : 2
Brgule
Brgule
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
4 : 2
Vrelo
Vrelo
Jedinstvo
Šišava
2 : 2
Veternica 1926
Leskovac
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 0
Železničar
Brestovac
Ursule
Ursule
0 : 2
OFK Tabane
Tabane
Lokomotiva
Subotica
0 : 3
Subotica
Subotica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Glogonj
Glogonj
4 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Železničar
Novi Sad
0 : 8
Mladost
Novi Sad
OFK Meljak
Meljak
0 : 2
Stepojevac VAGA
Stepojevac
OFK Burovo
Burovo
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Barajevo
Barajevo
1 : 5
Napredak
Medoševac
Popović
Popovići
2 : 2
Boleč
Boleč
Policajac
Beograd
4 : 1
Pionir
Besni Fok
Vratarnica
Vratarnica
0 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Nacional
Lukovo
3 : 0
Malinik
Podgorac
Knežica
Knežica
2 : 2
Doljevac
Doljevac
Pobeda
Rusna
1 : 0
Moravac
Čečina
Gredetin
Gredetin
0 : 3
Borac
Trnjane
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 0
Tempo
Mozgovo
Sloga
Korman
0 : 3
Polet
Radevac
Rečka
Rečka
1 : 6
Polet
Jabukovac
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Borac
Zabela
Omladinac
Odžaci
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Topoljak
Grabovac
5 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Omašnica
Omašnica
Mladost
Mala Drenova
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Jugovići
Bogdanje
4 : 0
Vinogradar
Riljac
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Omladinac
Ugljarevo
OFK Rogača
Rogača
3 : 0
Mladost
Guberevac
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
Đurinci
Đurinci
Sloga 2012
Popović
3 : 3
Rudar 2012
Babe
Drlupa
Drlupa
1 : 3
Vis
Parcani
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost
Mala Ivanča
1 : 0
Sibnica
Sibnica
Crvena zvezda
Ralja
0 : 0
4 Juli
Mali Požarevac
Spartak
Subotica
0 : 3
LASK Crvena zvezda
Beograd
Mašinac PZP
Niš
7 : 0
Jagodina
Jagodina
Nives
Knjaževac
2 : 0
Šabac
Šabac
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Partizan
Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Sloga
Kraljevo
1 : 0
BSK Borča
Borča
Inđija
Inđija
2 : 1
Timok
Zajecar
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vrežina 2009
Niš
3 : 0
Radan
Lebane
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
4 : 0
Bor
Bor
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Žitoradja
Žitorađa
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Borac
Bivolje
3 : 4
Dinamo
Vranje
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Pobeda
Golobok
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 6
Omladinac
Rakinac
Sloga
Miloševac
0 : 3
Napredak
Markovac
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
3 : 0
Budućnost
Ratari
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
Železničar
Smederevo
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Stig
Beranje
0 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Sloga
Leskovac
Rad
Beograd
4 : 0
Raadnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
6 : 0
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
2 : 0
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
4 : 0
Loznica 1919
Loznica
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Sloboda Point
Užice
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Inđija
Inđija
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
5 : 0
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Hajduk
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Bečej 1918
Bečej
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Jadran
Feketić
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Proleter
Njegoševo
Sušica
Kragujevac
5 : 0
Mladost
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Budućnost
Arilje
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 1
FAP
Priboj
Radnički
Kovin
3 : 0
Spartak
Debeljača
Rađevac
Krupanj
0 : 3
Budućnost
Valjevo
Čukarički
Beograd
3 : 1
Savacijum
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Bežanija
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Radnički
Niš
Rad
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Zemun
Zemun
5 : 0
Loznica 1919
Loznica
AS
Novi Pazar
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Inđija
Inđija
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Hajduk
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
Pobeda
Golobok
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Sloga
Miloševac
5 : 3
Napredak
Markovac
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
2 : 4
Budućnost
Ratari
Železničar
Smederevo
0 : 3
Seljak
Mihajlovac
MIP Presing
Požarevac
9 : 0
Panter
Požarevac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Rudar
Kostolac
3 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
AF Duljaj
Topola
3 : 1
MIP Presing
Požarevac
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Ribnica
Mionica
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Spartak
Ljig
2 : 2
Krušik
Valjevo
Rađevac
Krupanj
0 : 3
Budućnost
Valjevo
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 2
Rudar
Kostolac
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
6 : 1
Bane 2
Raška
OFK Lešak
Lešak
1 : 6
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sočanica
Sočanica
1 : 6
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Ibar
Leposavić
2 : 6
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 4
Nacional
Novi Pazar
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
Bane 1
Raška
Presing
Požarevac
10 : 0
Kostolac 2008
Kostolac

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
76 : 60
Zadar
Zadar
Radnički
Kragujevac
73 : 59
Široki WWin
Široki Brijeg
Split
Split
72 : 62
Cibona
Zagreb
Igokea
Aleksandrovac
79 : 55
MZT Skopje
Skopje
Borac Mozzart Sport
Čačak
96 : 90
FMP
Železnik
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
75 : 73
Metalac
Valjevo
Mega Vizura
Beograd
100 : 81
Sloboda
Užice
Konstantin
Niš
70 : 50
BKK Radnički
Beograd
Smederevo 1953
Smederevo
69 : 71
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
68 : 72
Napredak (A)
Aleksinac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
83 : 70
Radnički
Obrenovac
Crnokosa
Kosjerić
84 : 53
Beovuk 72
Beograd
Meridiana
Novi Sad
79 : 65
Partizan Mts MT
Beograd
Železničar
Inđija
86 : 80
Plana
Velika Plana
Temnić
Varvarin
90 : 88
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Mašinac
Kraljevo
0 : 20
Ub
Ub
Sloga
Požega
67 : 76
Zlatar
Nova Varoš
Zlatibor
Čajetina
73 : 80
Šabac
Šabac
Priboj
Priboj
81 : 78
Polet
Ratina
Novi Pazar
Novi Pazar
96 : 72
Prva Petoletka
Trstenik
Prokuplje
Prokuplje
71 : 64
Zdravlje 09
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
97 : 85
Bor RTB
Bor
Zdravlje Leskovac
Leskovac
91 : 75
Mladost
Zaječar
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
76 : 87
Rtanj
Boljevac
Jug
Vranje
65 : 73
OKK Junior
Niš
Dunav
Stari Banovci
84 : 92
Vojvodina
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
20 : 0
Veternik
Veternik
Topola
Bačka Topola
69 : 74
Akademik
Srbobran
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
80 : 69
Stara Pazova
Stara Pazova
Sveti Đorđe
Žitište
67 : 69
Jedinstvo
Novi Becej
Nova Pazova
Nova Pazova
73 : 99
Srem
Sremska Mitrovica
Odžaci
Odžaci
84 : 78
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Mladost
Smederevska Palanka
78 : 71
Bane
Raška
Ušće
Ušće
92 : 72
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumarice
Kragujevac
90 : 81
Stari Ras
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
81 : 80
Paraćin
Paraćin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
87 : 64
Župa
Aleksandrovac
Starinski
Smederevo
70 : 78
Sloga (D)
Despotovac
Korićani
Kragujevac
76 : 68
Požarevac
Požarevac
Užice
Užice
85 : 93
Mileševac
Prijepolje
Ivanjica
Ivanjica
69 : 61
Čačak 94
Čačak
Mionica
Mionica
89 : 81
Klik
Arilje
Loznica
Loznica
84 : 51
Play off
Užice
Vladimirci
Vladimirci
83 : 71
Student BB
Bajina Bašta
Negotin
Negotin
72 : 84
Nibak
Niš
Naisus
Niš
57 : 60
Radnik
Surdulica
Hajduk Veljko
Negotin
95 : 60
Jastrebac
Aleksinac
Sokobanja
Sokobanja
99 : 80
Radan
Lebane
Mladost Vesna
Bela Palanka
107 : 73
Zone Boys
Blace
Sloboda
Novi Grad
72 : 69
Subrina Ilirija
Ljubljana
Vojvodina
Novi Sad
80 : 67
Voždovac
Beograd
Peac-Pecs
Peac
59 : 54
Čelik
Zenica
Partizan
Beograd
81 : 66
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Čelarevo
Čelarevo
74 : 79
Srbobran Reahem
Srbobran
Actavis academy
Leskovac
47 : 54
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Partizan Termoelektro
Beograd
1 : 3
Radnički Credy banka
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Železničar
Beograd
Spartak (LJ)
Ljig
1 : 3
Đerdap
Kladovo
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Borac
Starčevo
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Sloven
Ruma
Lučani
Lučani
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Užice
Užice
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Partizan
Lipljan
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Brezovica
Štrpce
0 : 3
Priboj
Priboj
Mladost
Vranje
3 : 2
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Niš
Niš
3 : 0
Milenijum
Niš
Radan
Lebane
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Timok
Zaječar
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Rudar
Kostolac
3 : 1
Radnički 2
Kragujevac
Šumadija
Arandjelovac
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
FOK
Futog
Mladost Ekspans
Nova Pazova
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Vizura Wall Art
Beograd
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Futog
Futog
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Poštar
Beograd
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Radnički (B)
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 3
Crnokosa Artos
Kosjerić
Libero ČA
Čačak
3 : 1
Sloboda S
Čačak
Tutin Stil Jasen
Tutin
3 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Stars
Požega
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Arilje
Arilje
0 : 3
Sloga
Pribojska Banja
Imlek
Beograd
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Klek Srbijašume
Klek
1 : 3
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Vranje
Vranje
3 : 1
Majdanpek FBC
Majdanpek
Pirot
Pirot
1 : 3
Paraćin
Paraćin
Leskovac 98
Leskovac
2 : 3
Milenijum
Niš
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Bor
Bor
Student
Niš
3 : 1
Jagodina
Jagodina

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
22 : 22
Napredak
Kruševac
Metaloplastika
Šabac
34 : 24
Železničar 1949
Niš
Rudar
Kostolac
24 : 20
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
33 : 26
Kolubara
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
29 : 21
Zaječar
Zaječar
Proleter
Zrenjanin
38 : 24
Železničar
Inđija
ŽSK
Žabalj
30 : 23
Sombor
Sombor
Spartak Vojput
Subotica
35 : 23
Lavovi BP
Bačka Palanka
Dubočica 54
Leskovac
34 : 31
BSK Heba
Bujanovac
Planinka
Kuršumlija
26 : 18
Đerdap
Kladovo
Radnički
Obrenovac
32 : 29
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
BASK Soko
Beograd
27 : 25
Morava
Velika Plana
Loznica
Loznica
29 : 35
Novi Beograd
Beograd
Sloga
Požega
34 : 13
Bane
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
44 : 20
Radnički 2
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
35 : 32
15 oktobar
Velika Drenova
Župa 54
Aleksandrovac
29 : 28
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bela Palanka
Bela Palanka
29 : 25
Mladost
Vranje
Progres
Svrljig
44 : 31
Dubočica 54 2
Leskovac
Radan
Lebane
29 : 25
Pirot
Pirot
Niška Banja
Niška Banja
23 : 22
Železničar 2
Niš
Hisar
Leskovac
49 : 22
Morava
Vladičin Han
Aleksinac
Aleksinac
25 : 36
Vranje 1957
Vranje
Radnički
Ćuprija
32 : 39
Hajduk Veljko
Negotin
Rembas
Resavica
10 : 0
Brestovac
Brestovac
Majdanpek
Majdanpek
41 : 26
Paraćin
Paraćin
Knjaževac
Knjaževac
28 : 34
Rtanj
Boljevac
Rudar 2
Kostolac
33 : 32
Železničar
Beograd
Studentski grad
Beograd
29 : 18
Ub
Ub
Partizan 2
Beograd
31 : 20
Kosmaj
Ralja
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 27
Jedinstvo
Krnjevo
Kolubara 2
Lazarevac
27 : 37
Metalac
Valjevo
Apatin
Apatin
25 : 24
Hercegovina
Sečanj
Dalmatinac
Riđica
25 : 27
Hajduk
Čurug
Radnički-Cement
Novi Sad
28 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Napredak
Čestereg
26 : 16
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Ruma
Ruma
0 : 10
Radnički
Šid
Crvenka II
Crvenka
32 : 25
Potisje Pleteks
Ada
Jedinstvo (K)
Kačarevo
30 : 24
Jabuka
Jabuka
Crvena Zvezda
Beograd
21 : 26
Železnicar
Inđija
Topličanin
Prokuplje
24 : 17
Mladost
Smederevska Palanka
Sloga
Petrovac na Mlavi
10 : 25
Kučevo
Kučevo
Pirot
Pirot
28 : 22
Vranje
Vranje
Dolovo
Dolovo
21 : 22
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
26 : 26
Pančevo
Pančevo
Radnički
Bajmok
17 : 29
Vojvodina
Petrovaradin
Mladost
Srpska Crnja
29 : 23
Temerin
Temerin
Spartak
Debeljača
27 : 26
Jabuka 95
Jabuka
Halas Jožef
Ada
17 : 25
Kikinda
Kikinda

Vaterpolo

TENT
Obrenovac
19 : 2
Proleter
Zrenjanin
Zemun
Zemun
6 : 8
Nais
Niš
Bečejac
Bečej
8 : 3
Partizan 2
Beograd
Šabac
Šabac
10 : 3
Spartak Prozivka
Subotica

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Mašinac
Kragujevac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
2 : 1
Krčagovo
Krčagovo
Leteći Holandjanin
Vrbas
8 : 4
Kraljevićevo
Kačarevo
Kikinda
Kikinda
4 : 4
Tvrdjava
Novi Sad
KMF Deus futsal
Sremska Mitrovica
5 : 2
Hajduk
Kula