XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 118 utakmica za dan
Sreda, 5 Jun 2013

Fudbal

Teleoptik
Zemun
0 : 0
Bežanija
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Timok
Zaječar
Inđija
Inđija
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Voždovac
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
1 : 0
Čukarički
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Banat
Zrenjanin
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Proleter
Novi Sad
5 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladi Borac
Majilovac
2 : 3
Polet
Suvi Do
Železničar
Požarevac
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
Integral
Batuša
2 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Omladinac
Šetonje
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Mlava
Malo Laole
Makce
Makce
8 : 1
Sloga (D)
Drmno
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Crni Vrh
Miljević
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Alakince
Alakince
Bobište
Bobište
4 : 1
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 2
OFK Morava
Leskovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Radan
Lebane
Mladost
Vinarce
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Progres
Ladovica
3 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Budućnost
Orašje
2 : 1
Gradac
Konopnica
Umac
Miroševce
0 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Šumadija
Razgojna
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Jedinstvo
Mijatovac
12 : 0
Sindjelić
Grabovac
Morava
Ribare
3 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
Mladost (J)
Jovac
1 : 4
Levač
Rekovac
Bratstvo
Međureč
6 : 2
Buducnost
Miliva
Vinogradar
Crkvenac
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Napredak
Čestereg
1 : 0
Rusanda
Melenci
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 7
Jedinstvo
Bočar
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 2
Naftagas
Elemir
Begej
Žitište
2 : 4
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jadran
Golubinci
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Graničar
Adaševci
Partizan
Vitojevci
0 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Radnički
Irig
1 : 0
Sloven (S)
Sibač
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Šumar
Ogar
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Sremac
Vojka
2 : 2
Sloven
Ruma
Moša
Banje
1 : 5
Zvečan
Zvečan
Kolare
Kolare
3 : 2
Medveđa
Medveđa
Istok 63
Plana
3 : 1
Javor
Sladaja
BSK
Buljane
2 : 0
Polet
Senje
Kupinovac
Kupinovac
8 : 1
Mladost
Sikirica
Sloga
Donje Vidovo
4 : 0
Crni Vrh
Deonica
Šumadinac
Dragovo
3 : 1
Napredak
Zlatovo
OFK Tabane
Tabane
2 : 0
Ursule
Ursule
Graničar (G)
Grabovci
0 : 1
Železničar
Inđija
Napredak (P)
Popinci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (V)
Vašica
0 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Borac
Martinci
Budućnost
Salaš Noćajski
7 : 0
Lovac
Karlovčić
Sloboda
Šašinci
4 : 2
Sloga
Krnješevci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 2
Podunavac
Belegiš
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 5
Kovilovo
Kovilovo
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Polet
Jabukovac
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Čubra
Čubra
Slatina
Negotin
1 : 2
Miloševo
Miloševo
Ratar
Jasenica
0 : 1
Srbovo
Srbovo
Vidrovac
Vidrovac
2 : 2
Samarinovac
Samarinovac
Mladost
Karbulovo
3 : 1
Smedovac
Smedovac
Rečka
Rečka
2 : 2
Urovica
Urovica
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Stig
Beranje
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (D)
Dubravica
3 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Dizel
Bare
6 : 2
Proleter
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Sloga (L)
Lučica
Mlava
Bratinac
6 : 1
Borac
Zabela
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 1
Metalac
Požarevac
Napredak (B)
Batovac
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Mladost
Uzovnica
1 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Grabovica
Ljubovija
3 : 0
Lonjin
Lonjin
Sloboda Piont
Užice
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički
Novi Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
0 : 1
Vršac United
Vršac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Partizan
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
8 : 1
Loznica 1919
Loznica
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Spartak ZV
Subotica
3 : 1
Vršac
Vršac
Hajduk
Kula
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
2 : 6
Bačka (P)
Pačir
Loznica 1919
Loznica
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
6 : 3
Smederevo
Smederevo
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Savacijum
Šabac
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
1 : 4
Banat
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Spartak ZV
Subotica
11 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk
Kula
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Tavankut
Tavankut
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Senta
Senta

Košarka

Partizan
Beograd
82 : 54
Crvena zvezda
Beograd