XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Nedelja, 17 Mart 2013

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Hajduk
Kula
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Javor
Ivanjica
1 : 2
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 3
SFK Moravac
Predejane
Malošište
Malošište
2 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Pukovac
Pukovac
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Sloga
Leskovac
Jedinstvo
Grdelica
0 : 1
Napredak
Aleksinac
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Dunav
Prahovo
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Rembas
Resavica
4 : 3
Radnički (L)
Lubnica
Napredak (D)
Drenovac
1 : 3
OFK Bor
Bor
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Juhor
Obrež
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Maršić
Maršić
2 : 0
Ćava
Grošnica
Arsenal
Kragujevac
4 : 0
Budućnost
Resnik
Seljak
Male Pčelice
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 2
Partizan
Cerovac
Sloga
Desimirovac
2 : 2
Šumadija
Čumić
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Mladi Borac
Majilovac
0 : 3
Makce
Makce
Vihor
Маljurevac
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Crni Vrh
Miljević
6 : 2
Borac
Veliko Laole
Sloga (D)
Drmno
0 : 3
Omladinac
Šetonje
Mlava
Malo Laole
0 : 3
Integral
Batuša
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 3
Železničar
Požarevac
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Polet
Suvi Do
Napredak
Veliko Crniće
0 : 0
Beli Orao
Bradarac
Železničar
Smederevo
4 : 0
Polet
Trnovče
Šumadinac
Binovac
2 : 1
Borac
Ralja
Budućnost
Ratari
0 : 5
Proleter
Vranovo
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Napredak
Markovac
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Sloboda
Lipe
3 : 1
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Morava
Vladičin Han
13 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Biljača
Biljača
Nebeski Andjeli
Vranje
4 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Kondiva
Žbevac
0 : 1
Besa
Trnovac
Ternoci
Trnovac
2 : 1
Čelik
Belo polje
As
Bujanovac
0 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Bobište
Bobište
0 : 0
Umac
Miroševce
Jablanica
Medveđa
0 : 0
Budućnost
Orašje
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Progres
Ladovica
Mladi Borac
Živkovo
1 : 2
Mladost
Vinarce
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Čekmin
Čekmin
4 : 1
Sloga
Lipovica
Radan
Lebane
4 : 0
OFK Morava
Leskovac
Trajal
Kruševac
2 : 3
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Naupare
Naupare
4 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Jasika
Jasika
Gradina
Pejovac
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
FUD
Brus
Sremac
Vojka
1 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Sloven (S)
Sibač
1 : 1
Jadran
Golubinci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Graničar
Adaševci
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Ušće
Stalać
Rubin
Zalogovac
4 : 1
Omladinac
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 3
Župski biseri
Lacisled
Borac
Gornji Katun
1 : 5
Baštovan
Subotica
Mladost (T)
Toljevac
0 : 7
Mladi radnik
Bačina
OFK Ribare
Ribare
3 : 2
Dedina
Dedina
Mačkovac
Mačkovac
5 : 1
Rasina
Vitanovac
13. April
Velika Lomnica
2 : 2
Sloga
Majdevo
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 0
Kupci
Kupci
Čitluk
Čitluk
3 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Dušan Ristić
Kukljin
2 : 4
Dvorane
Dvorane
Belović
Dedina
4 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Graničar (G)
Grabovci
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Krnješevci
0 : 0
Napredak (V)
Vašica
Lovac
Karlovčić
0 : 1
Napredak (P)
Popinci
Borac
Martinci
1 : 2
Železničar
Inđija
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (B)
Batovac
2 : 5
Mlava
Bratinac
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Metalac
Požarevac
1 : 3
Dizel
Bare
Sloga (L)
Lučica
7 : 1
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
3 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Stig
Beranje
Timok
Zajecar
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
0 : 0
FAP
Priboj
Mladost
Lučani
3 : 2
Javor
Ivanjica
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Karađorđe
Rača
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Rudar
Kostolac
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Morava
Velika Plana
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Javor
Ivanjica
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Bane
Raška
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Vladimirci
0 : 8
Mačva
Šabac
Savacijum
Šabac
4 : 0
Radnicki Stobex
Klupci
Jedinstvo
Štitar
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Napredak
Kruševac
3 : 1
Zemun
Zemun
Seljak
Mihajlovac
0 : 7
Šumadija
Aranđelovac
Radnički
Valjevo
1 : 3
Budućnost
Valjevo
Savacijum
Šabac
1 : 2
Osecina
Osecina

Košarka

Szolnoki Olaj
Szolnok
90 : 79
Zadar
Zadar
Igokea
Aleksandrovac
84 : 75
Krka
Novo Mesto
Cedevita
Zagreb
92 : 78
Cibona
Zagreb
Radnički
Obrenovac
78 : 73
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Beovuk 72
Beograd
102 : 92
Crnokosa
Kosjerić
Partizan Mts MT
Beograd
90 : 98
Meridiana
Novi Sad
Beočin
Beočin
53 : 68
Šumadija
Kragujevac
Srbobran
Srbobran
60 : 61
Vrbas Medela
Vrbas
Topličanin
Prokuplje
0 : 20
Gimnazijalac Partizan
Pirot
Paraćin
Paraćin
60 : 120
Palanka 2012
Smederevska Palanka

Odbojka

Đerdap
Kladovo
0 : 3
Partizan Termoelektro
Beograd
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Partizan
Lipljan
Desetka
Niš
3 : 2
Mladost
Vranje
Milenijum
Niš
2 : 3
Niš
Niš
Timok
Zaječar
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Šumadija
Arandjelovac
Sloboda S
Čačak
2 : 3
Libero ČA
Čačak
Trstenik
Trstenik
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Lučani
Lučani
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
KI 0230
Kikinda
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Student
Niš

Rukomet

Vrbas Carnex
Vrbas
27 : 36
Partizan
Beograd
Titel Džon Dir
Titel
29 : 30
Dinamo
Pancevo
Sloga
Požega
27 : 25
Priboj
Priboj
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
38 : 27
15 oktobar
Velika Drenova
Bane
Raška
24 : 29
Radnički 2
Kragujevac
Aleksinac
Aleksinac
30 : 38
Pirot
Pirot
Kučevo
Kučevo
37 : 17
Zaječar 2
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
25 : 24
Topličanin
Prokuplje

Futsal

Kikinda
Kikinda
1 : 5
SAS
Zrenjanin
92
Užice
4 : 6
Kosjerić
Kosjerić