XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 333 utakmica za dan
Nedelja, 16 Jun 2013

Fudbal

Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Polet
Ratina
Radnik
Ušće
0 : 2
Mataruge
Mataruge
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 2
Rudar
Baljevac
Grdica
Grdica
1 : 1
Radnički
Kovači
Ibar
Mataruška Banja
5 : 0
Granit
Jošanička banja
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Ribnica
Jovac
1 : 0
Borac
Vraneši
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Vujan
Prislonica
0 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 4
Mladost
Atenica
Miokovci
Miokovci
2 : 2
Brezak
Pranjani
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
8 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Slatina
Slatina
4 : 5
Spartak
Trnava
Morava
Katrga
3 : 3
Napredak
Svračkovci
Ovčar
Markovica
2 : 1
Dragačevo
Guča
Mladi Borac
Majilovac
0 : 3
Beli Orao
Bradarac
Polet
Suvi Do
5 : 3
Napredak
Veliko Crniće
Železničar
Požarevac
7 : 0
Mladost
Biskuplje
Integral
Batuša
4 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Omladinac
Šetonje
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Borac
Veliko Laole
1 : 3
Sloga (D)
Drmno
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Crni Vrh
Miljević
Makce
Makce
2 : 6
Vihor
Маljurevac
Železničar
Smederevo
5 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
0 : 1
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Sloboda
Lipe
Napredak
Markovac
5 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Proleter
Vranovo
5 : 1
Omladinac
Rakinac
Borac
Ralja
4 : 1
Budućnost
Ratari
Polet
Trnovče
6 : 0
Šumadinac
Binovac
Marjan
Knić
2 : 1
Bare
Bare
Beli orlovi
Konjuša
4 : 3
Junkovac
Junkovac
Partizan
Darosava
2 : 0
Borac
Pajsijević
Šumadinac
Stojnik
0 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Vinča
Vinča
3 : 0
Karađorđe
Rača
Šumadija
Toponica
1 : 2
Lepenica
Badnjevac
Lokomotiva
Lapovo
4 : 1
Sloga
Zabojnica
Bokanja
Gorovič
2 : 0
Šatornja
Šatornja
Provo
Provo
1 : 3
Lipolist
Lipolist
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Antimon
Zajača
2 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
5 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Drina
Ljubovija
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 2
Budućnost
Popovac
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Crvena zastava
Hum
Brzi Brod
Brzi Brod
8 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter
Mezgraja
6 : 0
Aluminjum
Niš
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Mladost
Medoševac
Budućnost
Prva Kutina
3 : 0
Mladost
Lalinac
Bobište
Bobište
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
Sloga
Lipovica
1 : 2
Radan
Lebane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 1
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 5
Plantaža
Donje Stopanje
Mladost
Vinarce
4 : 2
Gradac
Konopnica
Progres
Ladovica
4 : 4
Mladi Borac
Živkovo
Budućnost
Orašje
3 : 4
Šumadija
Razgojna
Umac
Miroševce
2 : 2
Jablanica
Medveđa
Rajac
Rajac
2 : 1
Ključ
Podvrška
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Zlot
Zlot
Slatina
Bor
7 : 0
Radujevac
Radujevac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Krivelj
Krivelj
Rudar
Bor
3 : 0
Bučje
Bučje
Brodoremont
Kladovo
5 : 0
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
2 : 0
Brestovac
Brestovac
Sloga
Kobišnica
2 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
5 : 0
Bačka (M)
Mol
Bačka (P)
Pačir
7 : 1
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
Čoka
Čoka
0 : 1
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
0 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
1 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
Rusanda
Melenci
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 4
Jedinstvo
Bočar
Napredak
Čestereg
5 : 3
Naftagas
Elemir
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 8
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac (A)
Aleksandrovo
3 : 2
Vojvodina (P)
Perlez
Begej
Žitište
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
5 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 1
Krajina
Krajišnik
Borac
Sakule
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Mladost
Omoljica
5 : 5
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Sloga (P)
Plandište
1 : 3
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
5 : 1
Vršac United
Vršac
BAK
Bela Crkva
4 : 1
Vojvodina
Crepaja
Partizan (G)
Gaj
6 : 4
Slavija (K)
Kovačica
Polet
Izbište
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Polet
Karavukovo
0 : 3
Kula
Kula
Sloga
Čonoplja
1 : 0
OFK Mladost
Apatin
Hajduk
Stapar
3 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Radnički
Ratkovo
1 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 0
Graničar (R)
Riđica
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Borac
Bački Gračac
PIK
Prigrevica
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 2
Graničar
Adaševci
Jadran
Golubinci
0 : 1
Kupinovo
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
7 : 0
Sloven (S)
Sibač
Partizan
Vitojevci
3 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički
Irig
3 : 2
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 0
Sloven
Ruma
Šumar
Ogar
1 : 0
Sremac
Vojka
Borac (O)
Ostružnica
10 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Milutinac
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
1 : 5
Jedinstvo
Surčin
Komgrap
Beograd
4 : 1
13. Maj
Zemun
Strelac
Mislođin
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 2
Prva Iskra
Barič
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Šumadija
Šopić
Zmaj 1953
Zemun
2 : 2
Rudar
Zeoke
Baćevac
Baćevac
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Mladost Teferič
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Kremenac
Rogojevac
3 : 1
Azbest
Stragari
Sloga
Lužnice
4 : 2
Seljak
Cvetojevac
Botunje
Botunje
2 : 1
Dobrača
Dobrača
Borac
Drenovac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
Mladi Rudar
Rudnik
0 : 3
Ozrem
Ozrem
Majdan
Majdan
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Velereč 94
Velereč
6 : 1
Ozremica
Beršići
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Dunavac (K)
Kisiljevo
1 : 1
Sloga
Ćirikovac
Borac
Klenovnik
5 : 1
Desine
Desine
Jedinstvo (D)
Duboka
1 : 1
Napredak
Bubušinac
Basarac
Mišljenovac
3 : 0
Dunavac (P)
Petka
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
0 : 1
Đerdap
Golubac
Polet
Voluja
3 : 0
OFK Vinci
Vinci
Žitkovica
Žitkovica
1 : 3
RSK
Rabrovo
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 4
Mladost
Porodin
Krilaš
Ćovdin
4 : 1
Radnički
Knežica
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Budućnost (V)
Vezičevo
5 : 0
Polet
Aleksandrovac
Zadrugar
Tabanovac
3 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Radnički
Vojinovac
0 : 4
Omladinac
Donja Rača
Sloga
Milatovac
7 : 0
Bečevica
Bečevica
Grivac
Grivac
2 : 1
BSK
Borač
Pobeda
Đurđevo
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Karađorđe
Vučić
4 : 5
Pobeda 1938
Sepci
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 0
Stolice
Krupanj
Mladost (B)
Borina
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Hajduk
Ribarica
1 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Cerova
Cerova
3 : 2
Borac (K)
Kozjak
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Sloga (K)
Korenita
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Napredak (R)
Ribari
2 : 1
Omladinac
Bogatic
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 2
Majur
Majur
Duško
Klenje
5 : 0
Drina
Badovinci
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
2 : 1
Proleter
Šabac
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Premijer
Badovinci
3 : 3
Partizan
Drenovac
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Budućnost
Zminjak
Sloga
Duvanište
3 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 3
Mrovska
Mrovska
Korman
Korman
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
3 : 6
Karađorđe
Mišar
Galeb
Cerovac
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Dumača
Pocerski Metković
4 : 1
Cerić
Miokus
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Borac
Vladimirci
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 1
OFK Varna
Varna
Mladost
Latković
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
Komanice
Komanice
1 : 2
Borac
Rajković
Toplica
Donja Toplica
3 : 4
Liplje
Liplje
Veliševac
Veliševac
2 : 4
Dučić
Dučić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
8 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Joševa
Joševa
2 : 1
Brgule
Brgule
Radnik
Ub
0 : 0
Vrelo
Vrelo
Čučuge
Čučuge
0 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Sloga
Lončanik
0 : 4
OFK Paljuvi
Paljuvi
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
4 : 2
Omladinac
Kalinovac
Jedinstvo
Milorci
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
0 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
3 : 0
Sečanica
Sečanica
Čegar 1946
Donji Matejevac
5 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Proleter
Niš
1 : 0
Vulkan 1936
Brenica
Sloga
Donja Trnava
0 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Radnički 1936
Trupale
Radnički
Pertate
7 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
Lemind 1953
Leskovac
4 : 1
Morava
Gložane
Veternica 1926
Leskovac
4 : 1
Jedinstvo
Šišava
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 3
Napredak
Bogojevce
Železničar
Brestovac
0 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 1
Polet
Stajkovce
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Navalin
Navalin
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 0
Udarnik
Višnjevac
Poljoprivrednik
Bikovo
6 : 1
Đurđin
Đurđin
Dušan Silni
Subotica
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bačka 1901 B
Subotica
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 2
Solid
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
Šampion
Orom
1 : 4
Jedinstvo
Srpski Krstur
Sloga
Ostojićevo
7 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Olimpija
Totovo Selo
14 : 1
Hajduk
Podlokanj
Borac
Iđoš
0 : 3
ŽAK
Kikinda
Polet
Nakovo
1 : 2
Vojvodina
Bašaid
Napredak
Banatska Topola
1 : 1
Delija
Mokrin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 2
Unirea
Uzdin
Spartak
Debeljača
2 : 1
Dolovo
Dolovo
Mladost
Vojlovica
6 : 0
Pobeda
Samoš
Železničar
Pančevo
13 : 0
Borac
Pločica
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 4
Omladinac (O)
Opovo
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
5 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Hajduk
Šušara
0 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Ratar
Kruščica
2 : 3
Karaš (Ј)
Jasenovo
Ševac
Kusić
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Vitorul
Straža
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Rastina 1918
Rastina
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
ŽAK
Sombor
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 1
Dinamo
Sonta
Jedinstvo (K)
Kolut
1 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
OFK Metalac
Sombor
3 : 0
Panonija
Lalić
Dunav
Bački Monoštor
2 : 2
Lipar
Lipar
Graničar (G)
Grabovci
1 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Železničar
Inđija
3 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Napredak (P)
Popinci
7 : 1
Borac
Martinci
Napredak (V)
Vašica
5 : 0
Lovac
Karlovčić
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Sloga
Krnješevci
Budućnost
Salaš Noćajski
5 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloboda
Šašinci
2 : 6
Podunavac
Belegiš
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Stepojevac VAGA
Stepojevac
8 : 1
OFK Meljak
Meljak
Boleč
Boleč
2 : 1
Popović
Popovići
Kosmaj
Ralja
4 : 3
Podunavac
Ritopek
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 0
Napredak
Međulužje
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 2
Dunavac
Grocka
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Mladost
Umčari
Torlak
Beograd
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Napredak
Rakovica
Crvenka
Borča
2 : 1
Borac
Progar
Banja
Višnjička banja
5 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Rušanj
Rušanj
2 : 6
Studenski Grad
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
4 : 3
Sindjelić
Ugrinovci
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Policajac
Beograd
Mladost
Karbulovo
0 : 4
Polet
Jabukovac
Rečka
Rečka
1 : 5
Deli Jovan
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 6
Čubra
Čubra
Malajnica
Malajnica
2 : 2
Urovica
Urovica
Vidrovac
Vidrovac
3 : 0
Smedovac
Smedovac
Slatina
Negotin
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Graničar
Aleksandrovac
2 : 0
Srbovo
Srbovo
Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Miloševo
Miloševo
Stari momci
Kragujevac
0 : 1
Žeželj
Donja Sabanta
Đuriselac
Đuriselo
3 : 6
Trmbas
Trmbas
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Studenac
Goločelo
5 : 4
Divostin
Kragujevac
Sopot
Požarevac
1 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Proleter
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Dizel
Bare
6 : 0
Borac
Zabela
Napredak (P)
Poljana
9 : 1
Metalac
Požarevac
Mlava
Bratinac
3 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak (N)
Nabrđe
5 : 2
Napredak (B)
Batovac
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Jelav
Jelav
Mladost (B)
Brezjak
7 : 1
Granit
Radalj
Hajduk
Debrc
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Bobovik Skupljen
Skupljen
4 : 5
Krnule 09
Krnule
Tresnjevka
Trbusac
2 : 0
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Petrovac 74
Kujavica
4 : 0
Torpedo
Lojanice
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
9 : 1
Sloga .R.
Ridjake
Mladost
Pocerski Belotic
3 : 3
Polet
Jalovik
Sinđelić
Gibarac
13 : 0
Bratstvo
Sot
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 1
Graničar
Jamena
Fruškogorac
Kukujevci
4 : 0
Jednota
Šid
OFK Bačinci
Bačinci
7 : 1
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
5 : 0
Borac
Ilinci
Budućnost
Dudovica
4 : 1
Šumadinac
Kruševica
OFK Radnički
Dren
2 : 2
Proleter
Vrbovno
Polet
Mirosaljci
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Mladost
Cvetovac
1 : 2
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
2 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Sloboda
Stubica
3 : 3
Mladi Radnik
Junkovac
Posavina
Stubline
7 : 3
Trstenica
Trstenica
Skela
Skela
2 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Poljane
Poljane
3 : 1
Urovci
Urovci
Jedinstvo
Dren
7 : 1
Zadrugar
Orašac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Šepšin
Šepšin
11 : 0
Sloga
Granice
Kosmajac
Koraćica
0 : 3
OFK Student
Mladenovac
Borac
Amerić
0 : 5
Omladinac
Rajkinac
Markovac
Markovac
3 : 0
Dedinje
Mladenovac
Senaja
Senaja
2 : 9
Vlaska
Vlaška
Šumadija
Trešnjevica
3 : 0
Budućnost
Lebina
Mladost (R)
Raševica
4 : 6
Radnik
Davidovac
Radnicki
Tekija
3 : 0
Hajduk
Čepure
Polet
Zabrega
3 : 4
Napredak
Stubica
Popovac
Popovac
5 : 0
Heroj
Busilovac
Omladinac
Šaludovac
6 : 2
Jedinstvo
Ratare
Sloga
Ratari
1 : 4
Ljubinić
Ljubinić
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 1
Proleter
Jasenak
Partizan Draževac
Draževac
6 : 1
Baljevac
Baljevac
Duboko
Mala Moštanica
3 : 2
Pobeda
Piroman
Sloga
Kraljevo
0 : 1
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 2
Banat
Zrenjanin
Napredak
Kruševac
0 : 3
Borac
Čačak
C.zvezda
Pavliš
4 : 3
Dobrica
Dobrica
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Sloboda Point
Užice
Zemun
Zemun
0 : 3
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
1 : 0
Sloga
Leskovac
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
12 : 1
Bačka (M)
Mol
Bačka (P)
Pačir
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Novi Kneževac
0 : 5
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
1 : 5
Njegoš
Lovćenac
Čoka
Čoka
1 : 2
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
6 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Subotica
Subotica
3 : 4
Potisje
Kanjiža
Subotica '00
Subotica
3 : 0
Potisje
Kanjiža

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
32 : 12
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
32 : 7
PBB Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Imperatori Niš
Niš
32 : 68
SBB Vukovi Beograd
Beograd