XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:30 Sopot - Mip Majdan 0:0
2 31.08.2012 17:00 Mip Majdan - Stig 0:1
3 05.09.2012 17:00 Vojvoda Milenko - Mip Majdan 3:1
5 14.09.2012 16:00 Mip Majdan - Proleter 2:1
6 19.09.2012 16:00 Sloga (L) - Mip Majdan 4:3
7 21.09.2012 16:00 Mip Majdan - Borac 4:3
8 30.09.2012 15:30 Metalac - Mip Majdan 1:3
9 03.10.2012 15:30 Mip Majdan - Pobeda 3:2
10 07.10.2012 15:00 Napredak (B) - Mip Majdan 1:2
11 12.10.2012 15:00 Mip Majdan - Napredak (N) 7:0
12 21.10.2012 14:30 Mlava - Mip Majdan 1:2
13 26.10.2012 13:30 Mip Majdan - Napredak (P) 0:2
14 04.11.2012 13:30 Dizel - Mip Majdan 2:1
15 09.11.2012 13:00 Mip Majdan - Sloga (D) 7:0
16 18.11.2012 13:00 Dunav - Mip Majdan 3:2
17 23.11.2012 13:00 Mip Majdan - Zemljoradnik 0:0
18 15.03.2013 14:30 Mip Majdan - Sopot 5:2
19 24.03.2013 14:30 Stig - Mip Majdan 3:0
20 29.03.2013 15:30 Mip Majdan - Vojvoda Milenko 1:2
22 14.04.2013 16:00 Proleter - Mip Majdan 3:3
23 19.04.2013 16:00 Mip Majdan - Sloga (L) 1:0
24 24.04.2013 16:00 Borac - Mip Majdan 3:2
25 26.04.2013 16:00 Mip Majdan - Metalac 1:0
26 05.05.2013 16:30 Pobeda - Mip Majdan 3:1
27 10.05.2013 16:30 Mip Majdan - Napredak (B) 2:1
28 15.05.2013 16:30 Napredak (N) - Mip Majdan 4:2
29 17.05.2013 17:00 Mip Majdan - Mlava 1:4
30 26.05.2013 17:00 Napredak (P) - Mip Majdan 6:0
31 30.05.2013 17:00 Mip Majdan - Dizel 2:1
32 05.06.2013 17:30 Sloga (D) - Mip Majdan 3:4
33 07.06.2013 17:30 Mip Majdan - Dunav 6:2
34 16.06.2013 17:30 Zemljoradnik - Mip Majdan 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Mlava 32 26 2 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“baraž sa drugoplasiranom ekipom OFL Veliko Gradište-Golubac: Vojvoda Milenko-Kurjace 2:2 penali 5:2 Vojvoda Milenko 32 26 1 5 79
3 Sloga (L) 32 25 2 5 77
4 Napredak (P) 32 21 4 7 67
5 Stig 32 20 4 8 64
6 Dizel 32 16 3 13 51
7 Pobeda (-1) 32 15 5 12 49
8 Mip Majdan (-1) 32 15 3 14 47
9 Borac (-1) 32 15 1 16 45
10 Napredak (N) 32 13 2 17 41
11 Sopot 32 12 4 16 40
12 Metalac 32 10 4 18 34
13 Zemljoradnik 32 9 6 17 33
14 Dunav 32 8 1 23 25
15 Sloga (D) 32 7 0 25 21
16 Napredak (B) (-1) 32 6 2 24 19
17 Proleter 32 4 4 24 16