XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 459 utakmica za dan
Nedelja, 18 Novembar 2012

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Sloboda Point
Užice
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Kopaonik
Brus
1 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 2
Radnik
Surdulica
Dinamo
Vranje
3 : 1
Sloga
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Borac (B)
Bivolje
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Cement
Beočin
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Srem
Sremska Mitrovica
4 : 3
Palić
Palić
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Sloga
Temerin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Dolina
Padina
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Senta
Senta
BASK
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
Dorćol
Beograd
0 : 0
PKB
Padinska skela
Srem
Jakovo
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 4
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Železnik
Beograd
0 : 2
Turbina
Vreoci
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Tutin
Tutin
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Metalac
Kraljevo
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Sloboda (G)
Grbice
8 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Borac
Žabari
3 : 1
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Mladi radnik
Radinac
Šapine
Šapine
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Borac (Š)
Šabac
Ribnica
Mionica
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Vlasina
Vlasotince
5 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Vučje
Vučje
1 : 3
Napredak
Aleksinac
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Jedinstvo
Paraćin
6 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Đerdap
Kladovo
Juhor
Obrež
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Hajduk
Beška
4 : 1
Stanišić
Stanišić
Bulbulderac
Beograd
2 : 0
Železničar
Bara Venecija
Radnički (R)
Rudovci
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 0
IMT
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Grafičar
Beograd
Polet
Ratina
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Radnik
Ušće
Radnički
Kovači
0 : 3
Grdica
Grdica
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Borac
Vraneši
2 : 2
Ribnica
Jovac
Vrnjci
Vrnjci
0 : 3
Budućnost
Konarevo
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Šumadija
Čumić
Sloga
Desimirovac
4 : 1
Partizan
Cerovac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
5 : 3
Budućnost
Resnik
Arsenal
Kragujevac
0 : 0
Ćava
Grošnica
Maršić
Maršić
4 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Vujan
Prislonica
1 : 4
Dragačevo
Guča
Ovčar
Markovica
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Morava
Katrga
3 : 2
Spartak
Trnava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
4 : 1
Brezak
Pranjani
Miokovci
Miokovci
1 : 3
Mladost
Atenica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Vihor
Маljurevac
Makce
Makce
3 : 0
Crni Vrh
Miljević
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Integral
Batuša
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Polet
Suvi Do
5 : 2
Beli Orao
Bradarac
Železničar
Smederevo
3 : 2
Šumadinac
Binovac
Polet
Trnovče
1 : 0
Budućnost
Ratari
Borac
Ralja
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Proleter
Vranovo
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Napredak
Markovac
1 : 0
Sloboda
Lipe
Bresje Superior
Velika Plana
6 : 2
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
1 : 1
Selevac
Selevac
Bare
Bare
2 : 1
Marjan
Knić
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Borac
Pajsijević
1 : 0
Partizan
Darosava
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 2
Šumadinac
Stojnik
Sloga
Zabojnica
0 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Šatornja
Šatornja
1 : 1
Bokanja
Gorovič
Provo
Provo
3 : 1
Drina
Ljubovija
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Sindjelić
Lipnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Antimon
Zajača
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 3
Radnički
Koceljeva
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Vrujci
Gornja Toplica
6 : 0
Ribnikar
Pecka
Tešnjar
Valjevo
0 : 1
Mladost
Vračević
OFK Divci
Divci
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Trlić
Trlić
0 : 1
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
4 : 3
Banjani
Banjani
Polet
Takovo
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Polet
Vitoševac
Orljane
Orljane
3 : 0
Moravica
Subotinac
Jastrebac
Tešica
2 : 4
Palilula
Aleksinac
Morava
Žitkovac
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
As
Bujanovac
1 : 3
Biljača
Biljača
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Kondiva
Žbevac
0 : 4
Morava
Vladičin Han
Nebeski Andjeli
Vranje
7 : 0
Levosoje
Levosoje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Budućnost
Popovac
2 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
5 : 3
Rudar
Jelašnica
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost
Medoševac
0 : 3
Vrtište
Vrtište
Mladost
Lalinac
0 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Bobište
Bobište
0 : 0
Jablanica
Medveđa
Progres
Ladovica
2 : 1
Gradac
Konopnica
Mladost
Vinarce
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 2
Čekmin
Čekmin
Sloga
Lipovica
5 : 3
OFK Morava
Leskovac
Napredak (S)
Svojnovo
0 : 2
Mladost (D)
Dublje
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Levač
Rekovac
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Buducnost
Miliva
4 : 0
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Ključ
Podvrška
4 : 1
Rajac
Rajac
Radujevac
Radujevac
0 : 3
Slatina
Bor
Branik
Štubik
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Trebič
Sokobanja
0 : 1
Rtanj
Boljevac
Polet
Jablanica
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 1
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
1 : 2
Rudar
Podvis
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Osnić
Osnić
Šanac
Šanac
3 : 2
FUD
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Gradina
Pejovac
1 : 1
Jasika
Jasika
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Naupare
Naupare
0 : 0
Mladost
Makrešane
Sloga (D)
Dašnica
3 : 5
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Bačka (M)
Mol
3 : 2
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Tisa
Adorjan
3 : 0
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo
Bočar
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Vojvodina (P)
Perlez
1 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 1
Begej
Žitište
Mladost
Banatski Despotovac
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Sakule
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Polet
Izbište
4 : 1
Slavija (K)
Kovačica
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Mladost
Omoljica
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
PIK
Prigrevica
2 : 0
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Hajduk
Stapar
1 : 2
OFK Mladost
Apatin
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Bačka
Đurđevo
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 0
Metalac AV
Futog
Obilić
Zmajevo
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Borac
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Vrbas
Vrbas
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Graničar
Adaševci
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Jadran
Golubinci
Sloven (S)
Sibač
0 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac
Vojka
1 : 0
Šumar
Ogar
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Baćevac
Baćevac
2 : 0
Rudar
Zeoke
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Šumadija
Šopić
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Prva Iskra
Barič
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Strelac
Mislođin
4 : 3
13. Maj
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
4 : 0
Milutinac
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Mineralac
Klokot
1 : 7
Rudar
Kosovska Kamenica
Ropotovo
Ropotovo
4 : 2
Sloga (B)
Budriga
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
0 : 3
Čaglavica
Čaglavica
Plemetina
Plemetina
1 : 0
Gračanica
Gračanica
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Morava(S)
Sirča
Stubal
Stubal
2 : 2
Napredak
Gračac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Žiča
Žiča
Partizan
Vrba
1 : 2
Morava(M)
Mrsać
Lazac
Lazac
3 : 2
Šumadija
Šumarice
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
5 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Hajduk
Jovanovac
Azbest
Stragari
5 : 3
Kremenac
Rogojevac
Seljak
Cvetojevac
0 : 1
Sloga
Lužnice
Dobrača
Dobrača
2 : 5
Botunje
Botunje
Mladost
Pajazitovo
0 : 0
Borac
Drenovac
Sloga
Ćirikovac
3 : 2
Dunavac (K)
Kisiljevo
Desine
Desine
0 : 3
Borac
Klenovnik
Napredak
Bubušinac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Dunavac (P)
Petka
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
OFK Vinci
Vinci
1 : 1
Polet
Voluja
RSK
Rabrovo
0 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Mladost
Porodin
2 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Radnički
Knežica
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Budućnost (A)
Aljudovo
2 : 3
Omladinac (B)
Busur
Polet
Aleksandrovac
2 : 4
Budućnost (V)
Vezičevo
Omladinac (S)
Starčevo
4 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Karađorđe
Vučić
5 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Šumadija
Sipić
1 : 1
Pobeda 1938
Sepci
Grivac
Grivac
3 : 2
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Milatovac
2 : 0
BSK
Borač
Radnički
Vojinovac
3 : 2
Bečevica
Bečevica
Sloga
Zagorica
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladi rudar
Bukovik
5 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Mladost
Jelenac
1 : 1
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
5 : 2
Omladinac
Donja Trnava
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
7 : 1
Crnča
Crnča
Stolice
Krupanj
3 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 0
Hajduk
Ribarica
Borac (K)
Kozjak
2 : 1
Cerova
Cerova
Sloga (K)
Korenita
3 : 5
Borac (L)
Lešnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Omladinac
Bogatic
2 : 1
Napredak (R)
Ribari
Majur
Majur
6 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Drina
Badovinci
3 : 1
Duško
Klenje
Proleter
Šabac
5 : 1
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Napredak (BP)
Banovo Polje
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Partizan
Drenovac
2 : 2
Premijer
Badovinci
Budućnost
Zminjak
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 2
Sloga
Duvanište
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 1
Korman
Korman
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Dobrava
Vukošić
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Galeb
Cerovac
Cerić
Miokus
8 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Borac
Vladimirci
2 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Sloga
Krnić
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
5 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Spartak 1924
Ljig
4 : 0
Mladost
Latković
Borac
Rajković
1 : 1
Komanice
Komanice
Liplje
Liplje
1 : 0
Toplica
Donja Toplica
Dučić
Dučić
2 : 2
Veliševac
Veliševac
Jedinstvo
Poljanice
0 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Rajac
Kadina Luka
6 : 2
Mionica
Mionica
Čučuge
Čučuge
0 : 1
Omladinac
Kalinovac
Joševa
Joševa
3 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Sloga
Lončanik
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo
Milorci
4 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Sečanica
Sečanica
5 : 3
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Vulkan 1936
Brenica
2 : 2
Proleter
Niš
Moravac 1948
Gornje Međurovo
7 : 1
Sloga
Donja Trnava
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 5
Radnički
Pertate
Morava
Gložane
2 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Napredak
Bogojevce
2 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Polet
Stajkovce
3 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Navalin
Navalin
0 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Medveđa
Medveđa
1 : 0
Kolare
Kolare
Javor
Sladaja
2 : 0
Istok 63
Plana
Polet
Senje
3 : 3
BSK
Buljane
Mladost
Sikirica
1 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Crni Vrh
Deonica
2 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Napredak
Zlatovo
2 : 0
Šumadinac
Dragovo
Udarnik
Višnjevac
5 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 4
Dušan Silni
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Bratstvo
Ljutovo
1 : 6
Bačka 1901 B
Subotica
Solid
Subotica
3 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Proleter
Mramorak
3 : 2
Strela
Ivanovo
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 5
Omladinac (O)
Opovo
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 0
Borac
Pločica
Železničar
Pančevo
10 : 0
Pobeda
Samoš
Mladost
Vojlovica
1 : 6
Dolovo
Dolovo
Spartak
Debeljača
2 : 0
Polet
Idvor
Hajduk
Šušara
1 : 1
Vitorul
Straža
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
1 : 0
Karaš (Ј)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
Dunav
Banatska Palanka
0 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
OFK Šikara
Sombor
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Rastina 1918
Rastina
ŽAK
Sombor
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dinamo
Sonta
0 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Jedinstvo (R)
Ribarevo
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kolut
Panonija
Lalić
4 : 2
OFK Metalac
Sombor
Lipar
Lipar
3 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Susek
Susek
5 : 0
Borac
Rakovac
Čenej
Čenej
2 : 4
Slavija
Novi Sad
Proleter
Banoštor
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sremac
Čerević
1 : 2
Tatra
Kisač
OFK Sirig
Sirig
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Futog
Futog
1 : 2
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
2 : 0
Bačka
Begeč
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 3
Železničar
Inđija
Borac
Martinci
1 : 3
Napredak (P)
Popinci
Lovac
Karlovčić
1 : 4
Napredak (V)
Vašica
Sloga
Krnješevci
0 : 0
Dunav
Novi Slankamen
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Sloboda
Šašinci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Vranić
Vranić
2 : 0
Rvati
Obrenovac
Beljina
Beljina
2 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladost (B)
Baroševac
4 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Podunavac
Ritopek
4 : 1
Kosmaj
Ralja
Napredak
Međulužje
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
2 : 2
OFK Leštane
Leštane
Dunavac
Grocka
3 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Mladost
Umčari
2 : 2
Pudarci
Pudarci
Šumadinac
Bečmen
0 : 3
Torlak
Beograd
Napredak
Rakovica
1 : 4
Dunav
Veliko Selo
Borac
Progar
5 : 4
Crvenka
Borča
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 2
Banja
Višnjička banja
Studenski Grad
Novi Beograd
6 : 0
Rušanj
Rušanj
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 1
Institut
Zemun Polje
Graničar
Veliki Izvor
0 : 0
Kosovo
Zvezdan
Mekiš
Mekiš
5 : 0
Toplica
Šarlinac
Napredak 2012
Krušje
1 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Draževac
Draževac
2 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 0
Feniks 2012
Krupac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 5
OFK Sloga
Dobrujevac
Malajnica
Malajnica
0 : 5
Smedovac
Smedovac
Ratar
Jasenica
3 : 4
Samarinovac
Samarinovac
Slatina
Negotin
4 : 0
Srbovo
Srbovo
Graničar
Aleksandrovac
0 : 4
Miloševo
Miloševo
Kovilovo
Kovilovo
7 : 1
Čubra
Čubra
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Deli Jovan
Sikole
Napredak (N)
Nabrđe
1 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Mlava
Bratinac
4 : 0
Metalac
Požarevac
Dizel
Bare
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Proleter
Požarevac
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sopot
Požarevac
4 : 0
Stig
Beranje
Barič
Barič
4 : 3
Carevac
Carevac
Pek
Kusiće
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Električar
Šuvajić
2 : 3
Radnički
Požeženo
Sloga TOP
Topolovnik
4 : 1
Kumane
Kumane
Ram
Ram
5 : 0
Polet
Bikinje
Graničar
Jamena
4 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Olimpija
Beograd
1 : 7
Borac
Zemun
Omladinac
Šaludovac
0 : 4
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
3 : 1
Jedinstvo
Ratare
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 1
Heroj
Busilovac
Radnicki
Tekija
2 : 1
Napredak
Stubica
Mladost (R)
Raševica
1 : 2
Hajduk
Čepure
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Radnik
Davidovac
Rubin
Donji Stupanj
4 : 1
Mladost (G)
Garevina
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 3
Požarevac
Požarevac
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 7
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
6 : 0
Sinđelić
Niš
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Metalac (K)
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Sloboda
Čačak
Sloga
Bajina Bašta
1 : 2
Javor
Ivanjica
Mladost
Lučani
3 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
FAP
Priboj
Selevac
Kusadak
1 : 2
Šumadija
Azanja
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Vršac United
Vršac
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
7 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Morava
Velika Plana
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Vršac
Vršac
1 : 4
Spartak ZV
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Bačka (M)
Mol
3 : 2
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
0 : 2
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 5
Potisje
Kanjiža
Bane
Raška
2 : 3
Metalac (K)
Kraljevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Javor
Ivanjica
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Sloboda
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo
Štitar
0 : 6
Jedinstvo
Ub
Šabac
Šabac
1 : 0
Radnicki Stobex
Klupci
Savacijum
Šabac
1 : 0
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Vladimirci
0 : 3
Krušik
Valjevo
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Vršac
Vršac
2 : 4
Spartak ZV
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
11 : 1
Dinamo
Pančevo
Selevac
Kusadak
3 : 7
Šumadija
Azanja
Šumadija
Aranđelovac
0 : 1
Homoljac
Žagubica
Plana
Velika Plana
1 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 0
AF Duljaj
Topola
Seljak
Mihajlovac
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Železničar
Pančevo
1 : 5
Proleter
Banatski Karlovac
Šabac
Šabac
3 : 2
Osecina
Osecina
Savacijum
Šabac
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički
Valjevo
1 : 1
Drina
Ljubovija
Pinkum
Veliko Gradište
5 : 1
Rudar
Kostolac

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
79 : 61
Krka
Novo Mesto
Cedevita
Zagreb
91 : 86
Szolnoki Olaj
Szolnok
Vršac
Vršac
95 : 81
Sloga
Kraljevo
Mladost (Z)
Zemun
72 : 82
Morava
Vladičin Han
Napredak Rubin
Kruševac
75 : 60
Mladost (Č)
Čačak
Radnički Student
Kragujevac
103 : 85
Železničar
Čačak
Kuršumlija
Kuršumlija
79 : 75
Jablanica
Medveđa
Niš
Niš
84 : 76
Pirot
Pirot
Šabac
Šabac
64 : 60
Šumadija
Kragujevac
Radnički
Kragujevac
56 : 39
Student
Niš
Beočin
Beočin
81 : 75
Jagodina 2001
Jagodina
Crvena Zvezda
Beograd
87 : 59
Vrbas Medela
Vrbas
Topličanin
Prokuplje
0 : 20
Bor
Bor
Paraćin
Paraćin
55 : 71
Gimnazijalac Partizan
Pirot

Odbojka

Novi Pazar Junior
Novi Pazar
3 : 0
Obilić
Beograd
Antena
Kruševac
0 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
VA 014
Valjevo
1 : 3
Zaslon
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 3
Sterija
Beograd
Bavanište
Bavanište
2 : 3
Futog
Futog
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Inđija
Inđija
Varadin
Petrovaradin
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Tajm
Užice
3 : 2
Putevi Trendteks
Prijepolje
Borac
Čačak
3 : 2
Gimnazijalac
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Trstenik
Trstenik
Sjenica
Sjenica
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Valjevo
Valjevo
3 : 2
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Spartak
Ljig
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Spas
Beograd
3 : 2
Ribnica
Mionica
Ruma
Ruma
3 : 0
Vršac
Vršac
KI 0230
Kikinda
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci

Rukomet

Vrbas Carnex
Vrbas
36 : 27
Crvenka Jafa
Crvenka
Titel Džon Dir
Titel
26 : 21
Mladost
Bački Jarak
Žitorađa
Žitorađa
23 : 22
Jastrebac
Blace
Radnički 1951
Niš
30 : 22
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
24 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Požarevac
Požarevac
42 : 32
Sindjelić
Beograd
Obilić
Beograd
28 : 21
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
33 : 37
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Arenđelovac
30 : 22
Priboj
Priboj
Udarnik
Lozovik
30 : 24
Čukarički
Beograd
Zaječar 2
Zaječar
17 : 21
Mladi Radnik
Radinac
Crveni krst
Niš
36 : 24
Đerdap
Kladovo
RTB Bor
Bor
33 : 27
Knjaževac
Knjaževac

Futsal

Partenon
Smederevska Palanka
3 : 0
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Forum
Vršac
4 : 7
SAS
Zrenjanin
Raška
Raška
5 : 4
Kosjerić
Kosjerić
Fleš
Valjevo
8 : 4
Kragujevac 2011
Kragujevac
92
Užice
4 : 9
Krčagovo 2
Užice