XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2013

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Javor
Ivanjica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda Point
Užice
4 : 1
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
5 : 0
Spartak ZV
Subotica
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Bežanija
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Voždovac
Beograd
4 : 1
Timok
Zaječar
Borac
Čačak
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Napredak
Kruševac
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Čukarički
Beograd
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Bane
Raška
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Rudar
Kostolac
3 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Seljak
Mihajlovac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 2
Mačva
Šabac
Krušik
Valjevo
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Trgovački
Jagodina
3 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Dinamo
Vranje
4 : 2
Borac (B)
Bivolje
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Radnik
Surdulica
Kopaonik
Brus
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
Dubočica 1923
Leskovac
Cement
Beočin
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Senta
Senta
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Tekstilac
Odžaci
1 : 5
Dolina
Padina
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 4
Sloga
Temerin
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Palić
Palić
Balkan
Mirijevo
1 : 1
Turbina
Vreoci
Hajduk
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Zemun
Zemun
Radnički
Obrenovac
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Srem
Jakovo
3 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Dorćol
Beograd
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 1
PKB
Padinska skela
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Tutin
Tutin
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
4 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadinac 1913
Natalinci
5 : 1
Borac
Žabari
Obilić
Živica
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Zvižd
Kučevo
Mladi radnik
Radinac
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 1
Gruža
Gruža
Šapine
Šapine
1 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
GP Zlatibor
Užice
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 1
Lužnica
Babušnica
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Malošište
Malošište
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Juhor
Obrež
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
OFK Bor
Bor
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo
Paraćin
9 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 2
Rembas
Resavica
Borac
Starčevo
1 : 0
Kolonija
Kovin
Železničar
Bara Venecija
4 : 2
Vinča
Vinča
Resnik
Resnik
3 : 1
Bulbulderac
Beograd
Posavac
Boljevci
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 3
IMR
Rakovica
Grafičar
Beograd
1 : 2
Sremčica
Sremčica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Borac
Vraneši
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Radnički
Kovači
2 : 0
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
2 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Polet
Ratina
2 : 1
Grdica
Grdica
Radnik
Ušće
0 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Arsenal
Kragujevac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
3 : 1
Maršić
Maršić
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Sloga
Desimirovac
6 : 1
Ćava
Grošnica
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
Korićani
Korićani
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Šumadija
Čumić
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Vujan
Prislonica
Spartak
Trnava
1 : 3
Dragačevo
Guča
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
2 : 0
Ovčar
Markovica
Brezak
Pranjani
1 : 0
Slatina
Slatina
Mladost
Atenica
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 3
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Donja Vrbava
Donja Vrbava
4 : 3
Miokovci
Miokovci
Mladi Borac
Majilovac
2 : 5
Železničar
Požarevac
Integral
Batuša
0 : 0
Polet
Suvi Do
Omladinac
Šetonje
1 : 1
Beli Orao
Bradarac
Borac
Veliko Laole
0 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Makce
Makce
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Mlava
Malo Laole
Crni Vrh
Miljević
5 : 0
Sloga (D)
Drmno
Budućnost
Ratari
2 : 0
Železničar
Smederevo
Omladinac
Rakinac
0 : 2
Šumadinac
Binovac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Polet
Trnovče
Sloboda
Lipe
1 : 1
Borac
Ralja
Pobeda
Golobok
2 : 1
Proleter
Vranovo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Šatornja
Šatornja
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Borac
Pajsijević
1 : 0
Šumadija
Toponica
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Vinča
Vinča
Beli orlovi
Konjuša
0 : 1
Partizan
Darosava
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladi Borac
Dublje
3 : 3
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 3
Radjevac
Krupanj
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Lipolist
Lipolist
4 : 2
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Jadar
Stupnica
ZSK
Valjevo
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Trlić
Trlić
0 : 4
Brezovica
Brezovica
OFK Divci
Divci
3 : 1
Banjani
Banjani
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Orljane
Orljane
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 0
Moravica
Subotinac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Polet
Vitoševac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Besa
Trnovac
0 : 1
Čelik
Belo polje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Biljača
Biljača
0 : 2
As
Bujanovac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 0
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Dragoš
Pirot
5 : 0
Spartak
Pirot
Sloga
Veliko Selo
5 : 3
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Padež
Petrovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Polet
Samarinovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 3
Jastrebac
Blace
Borac
Držanovac
0 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
Mladost
Medoševac
3 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost
Popovac
3 : 0
Morava
Krušce
Bobište
Bobište
3 : 5
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 1
Sloga
Lipovica
Mladost
Vinarce
5 : 3
OFK Morava
Leskovac
Progres
Ladovica
0 : 2
Radan
Lebane
Umac
Miroševce
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Gradac
Konopnica
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Jedinstvo
Mijatovac
7 : 3
Napredak (S)
Svojnovo
Morava
Ribare
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Vinorača
Vinorača
6 : 1
Sindjelić
Grabovac
Mladost (J)
Jovac
5 : 4
OFK Tekstilac
Paraćin
Bratstvo
Međureč
1 : 4
Lugomir
Rakitovo
Vinogradar
Crkvenac
1 : 1
Levač
Rekovac
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Ključ
Podvrška
3 : 0
Brestovac
Brestovac
Branik
Štubik
1 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Radujevac
Radujevac
0 : 3
Brodoremont
Kladovo
Rajac
Rajac
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudar
Podvis
7 : 4
Polet
Jablanica
Osnić
Osnić
3 : 1
Omladinac
Grezna
Borac
Vražogrnac
1 : 0
Sloga
Minićevo
Naupare
Naupare
2 : 3
Trajal
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
8 : 2
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Gradina
Pejovac
1 : 2
Mladost
Makrešane
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Šanac
Šanac
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Čantavir
Čantavir
6 : 1
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Čoka
Čoka
Bačka (M)
Mol
1 : 5
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
Napredak
Čestereg
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 5
Radnički (S)
Sutjeska
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
Rusanda
Melenci
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 2
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost
Banatski Despotovac
5 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Slavija (K)
Kovačica
1 : 3
Borac
Sakule
Vojvodina
Crepaja
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vršac United
Vršac
4 : 0
Polet
Izbište
Tempo
Sefkerin
4 : 0
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 2
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
Dobrica
Dobrica
0 : 5
Sloga (P)
Plandište
Mladost
Omoljica
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 3
PIK
Prigrevica
Kula
Kula
2 : 2
Radnički
Ratkovo
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Bačka
Đurđevo
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 3
Obilić
Zmajevo
Borac
Šajkaš
2 : 0
Tvrdjava
Bač
TSK
Temerin
1 : 1
Veternik
Veternik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Kabel
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Radnički
Irig
1 : 0
Graničar
Adaševci
Hajduk 1932
Šimanovci
5 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Šumar
Ogar
2 : 0
Sloven (S)
Sibač
Sremac
Vojka
4 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Strelac
Mislođin
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Milutinac
Zemun
Vrčin
Vrčin
3 : 2
Jedinstvo
Surčin
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
13. Maj
Zemun
Baćevac
Baćevac
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Rudar
Zeoke
1 : 3
Šumadija
Šopić
Polet
Laplje Selo
1 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Partizan
Vrba
1 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Zvezda
Čukojevac
0 : 3
Lazac
Lazac
Stubal
Stubal
5 : 1
Žiča
Žiča
Gruža
Vitanovac
5 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Morava(S)
Sirča
0 : 0
Napredak
Gračac
Dobrača
Dobrača
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Mladost
Pajazitovo
Azbest
Stragari
6 : 1
Borac
Drenovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Botunje
Botunje
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Sloga
Lužnice
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 4
Kremenac
Rogojevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Premeća
Premeća
2 : 2
Čačak 94
Čačak
Strelac
Miokovci
1 : 0
Planinac
Vujetinci
Morava
Mojsinje
0 : 2
Mladost
Preljina
Rakova
Rakova
1 : 3
Budućnost
Stančići
Jelica
Goračići
2 : 3
Brezova
Brezova
Jedinstvo
Puhovo
4 : 2
Bratstvo
Dljin
Radnički
Turica
3 : 1
Gorušica
Viča
Bjelica
Milatovići
2 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Gradina
Rti
2 : 2
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
3 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Šilopaj
Šilopaj
3 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Mladost 09
Vraćevšnica
4 : 2
Šumadija
Brdjani
Ozrem
Ozrem
1 : 4
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica
3 : 2
Majdan
Majdan
OFK Vinci
Vinci
1 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Dunavac (P)
Petka
0 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Napredak
Bubušinac
5 : 3
Polet
Voluja
Desine
Desine
0 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Sloga
Ćirikovac
2 : 3
Basarac
Mišljenovac
Borac
Klenovnik
3 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Budućnost (A)
Aljudovo
2 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Radnički
Knežica
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Mladost
Porodin
7 : 0
Dragoš
Oreškovica
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
Udarnik
Baničina
1 : 0
Vodice
Vodice
Proleter
Mala Plana
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Radnički
Vojinovac
0 : 2
Sloga
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Pobeda 1938
Sepci
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
BSK
Borač
2 : 1
Karađorđe
Vučić
Bečevica
Bečevica
1 : 1
Šumadija
Sipić
Omladinac
Donja Rača
0 : 2
Pobeda
Đurđevo
Mladost
Rašković
1 : 0
Grivac
Grivac
Plaskovac
Plaskovac
3 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Proleter
Jelovik
2 : 0
Žabare
Žabare
Kopljari
Kopljari
1 : 2
BSK
Belosavci
Velika Reka
Velika Reka
4 : 0
Sloga (K)
Korenita
Borac (K)
Kozjak
1 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Studenac
Gornja Koviljača
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Stolice
Krupanj
0 : 2
Cerova
Cerova
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 0
Hajduk
Ribarica
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Mladost (B)
Borina
Omladinac
Bogatic
3 : 2
Budućnost
Zminjak
Napredak (BP)
Banovo Polje
0 : 1
Sloga
Duvanište
Proleter
Šabac
5 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Drina
Badovinci
4 : 3
Premijer
Badovinci
Napredak (R)
Ribari
3 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 0
Duško
Klenje
Mrovska
Mrovska
4 : 3
Sloga
Krnić
Borac
Vladimirci
4 : 2
OFK Varna
Varna
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 0
Galeb
Cerovac
Korman
Korman
1 : 2
Dobrava
Vukošić
Dučić
Dučić
5 : 4
Rajac
Kadina Luka
Liplje
Liplje
7 : 2
Mionica
Mionica
Borac
Rajković
2 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Spartak 1924
Ljig
6 : 0
Veliševac
Veliševac
Orao
Poljanice
3 : 5
Toplica
Donja Toplica
Mladost
Latković
0 : 1
Komanice
Komanice
Brgule
Brgule
2 : 2
Radnik
Ub
Vrelo
Vrelo
4 : 2
Čučuge
Čučuge
Sloga
Lončanik
1 : 7
Joševa
Joševa
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Kalenić
Kalenić
Gunjevac
Gunjevac
1 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Omladinac
Kalinovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 1
Jedinstvo
Milorci
Mladost
Dračić
9 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Polet
Popučke
Gradac
Valjevo
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Zadrugar
Lopatanj
2 : 3
Mladi radnik
Valjevo
Kotešica
Kotešica
2 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Kolubara 2
Valjevo
3 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Lazarica
Prilipac
3 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Savinac
Visibaba
1 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Ježevica
Ježevica
2 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Plavi tok
Dražinovići
4 : 2
Borac (O)
Otanj
Glumač
Glumač
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Pobeda
Držina
0 : 4
Borac
Barje Čiflik
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 4
Željuša
Željuša
Temac
Temska
1 : 3
Provalija
Pirot
Moravac 1948
Gornje Međurovo
5 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Vulkan 1936
Brenica
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 2
Sloga
Donja Trnava
Sečanica
Sečanica
0 : 2
Proleter
Niš
Polet
Stajkovce
2 : 0
Radnički
Pertate
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 0
Navalin
Navalin
Napredak
Bogojevce
0 : 4
Sloboda
Donje Brijanje
Morava
Gložane
3 : 4
Železničar
Brestovac
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Istok 63
Plana
3 : 0
Medveđa
Medveđa
BSK
Buljane
4 : 1
Kolare
Kolare
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Javor
Sladaja
Sloga
Donje Vidovo
7 : 0
Polet
Senje
Šumadinac
Dragovo
3 : 1
Crni Vrh
Deonica
OFK Tabane
Tabane
2 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 0
Baštovan
Subotica
Vinogradar
Zleginje
4 : 4
Mladi radnik
Bačina
Župski biseri
Lacisled
3 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Sloga
Lozna
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Ušće
Stalać
1 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
OFK Ribare
Ribare
2 : 1
Dvorane
Dvorane
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Kupci
Kupci
9 : 0
Belović
Dedina
Sloga
Majdevo
1 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Rasina
Vitanovac
1 : 4
Čitluk
Čitluk
Dedina
Dedina
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
13. April
Velika Lomnica
Solid
Subotica
5 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
2 : 11
Lokomotiva
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 3
Subotica
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Đurđin
Đurđin
1 : 5
Bačka 1901 B
Subotica
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 1
Dušan Silni
Subotica
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Udarnik 2012
Krivaja
1 : 4
Olimpija
Gunaroš
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 1
Šampion
Orom
Tisa
Padej
1 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 2
Graničar
Đala
Napredak
Banatska Topola
2 : 2
Borac
Iđoš
Vojvodina
Bašaid
4 : 1
ŽAK
Kikinda
Roham
Nova Crnja
3 : 0
Progresul
Torak
Terekves
Hetin
0 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Bega
Novi Itebej
2 : 1
Proleter
Međa
Olimpija
Torda
1 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Železničar
Pančevo
3 : 0
Unirea
Uzdin
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 2
Polet
Idvor
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 2
Dolovo
Dolovo
Proleter
Mramorak
1 : 3
Pobeda
Samoš
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Omladinac (O)
Opovo
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 3
Strela
Ivanovo
Hajduk
Šušara
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
4 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
6 : 0
Vinogradar
Gudurica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Vitorul
Straža
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 1
Karaš (Ј)
Jasenovo
Panonija
Lalić
7 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 3
Lipar
Lipar
Dinamo
Sonta
1 : 6
Dunav
Bački Monoštor
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kolut
OFK Šikara
Sombor
0 : 9
OFK Odžaci
Odžaci
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
Susek
Susek
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
OFK Sirig
Sirig
1 : 2
Dinamo
Budisava
Sremac
Čerević
0 : 3
Mladost
Novi Sad
Proleter
Banoštor
3 : 3
Tatra
Kisač
Čenej
Čenej
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac
Rakovac
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 1
Mladost
Radičević
Bečej
Bečej
4 : 0
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Iskra
Kucura
Mladost Radost
Srbobran
0 : 2
Napredak
Nadalj
Miletić
Mošorin
0 : 3
Hajduk (G)
Gardinovci
ŽSK
Žabalj
2 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Titel
Titel
0 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Sloga
Lok
2 : 2
Obilić
Vilovo
Budućnost
Gložan
6 : 1
Maglić
Bački Maglić
Karađorđevo
Karađorđevo
2 : 1
Bačka
Despotovo
Vojvodina
Tovariševo
4 : 0
Slavija
Pivnice
Budućnost
Parage
5 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Sloga
Krnješevci
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Lovac
Karlovčić
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Borac
Martinci
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 6
Sloboda
Šašinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Železničar
Inđija
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Napredak (P)
Popinci
7 : 0
Napredak (V)
Vašica
Beljina
Beljina
3 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vranić
Vranić
2 : 0
Napredak
Medoševac
OFK Meljak
Meljak
1 : 5
Krtinska
Krtinska
Stepojevac VAGA
Stepojevac
6 : 0
Rvati
Obrenovac
Rabrovac
Rabrovac
3 : 2
Mladost
Umčari
Napredak
Međulužje
2 : 1
Pudarci
Pudarci
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Boleč
Boleč
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Sindjelić
Ugrinovci
5 : 1
Torlak
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 4
Policajac
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
Pionir
Besni Fok
Borac
Progar
4 : 0
Institut
Zemun Polje
Napredak
Rakovica
6 : 0
Rušanj
Rušanj
Šumadinac
Bečmen
3 : 4
Banja
Višnjička banja
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Crvenka
Borča
Sloga
Jovanovac
3 : 4
Dobrič
Brest
NS Tatko
Lepaja
4 : 3
Jastrebac
Krajkovac
Padina
Padina
2 : 3
Naisus
Rožina
Baličevac
Baličevac
0 : 1
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Mladost
Biljeg
2 : 3
Koprijan
Gradište
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 8
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
1 : 1
Pontes
Kostol
Napredak
Korbovo
2 : 0
Omladinac
Vajuga
Mladost
Lukićevo
1 : 1
Lehel
Mužlja
Omladinac
Botoš
3 : 0
Naftagas
Boka
MSK
Mihajlovo
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
2 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Mladost
Vasilj
3 : 0
Gorica
Valevac
Drugarstvo
Knjaževac
3 : 1
Borac
Štrbac
Sloga
Bogovađa
0 : 3
Kolubara
Jabučje
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Proleter
Bajevac
Stepanje
Stepanje
2 : 1
Polet
Donji Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Kolubara
Jabučje
3 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet
Donji Lajkovac
2 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Proleter
Bajevac
3 : 0
Sloga
Bogovađa
Napredak
Jošanica
1 : 3
Sloga
Žučkovac
Palilulac
Šarbanovac
2 : 1
Rtanj
Vrmdža
Malinik
Podgorac
3 : 0
Nacional
Lukovo
Kosovo
Zvezdan
5 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Moravac
Čečina
2 : 0
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
4 : 2
Doljevac
Doljevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 0
Gredetin
Gredetin
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 0
Borac
Trnjane
Jedinstvo
Bobovište
0 : 4
Napredak 2012
Krušje
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 9
Draževac
Draževac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Graničar
Aleksandrovac
Slatina
Negotin
5 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Ratar
Jasenica
3 : 0
Čubra
Čubra
Vidrovac
Vidrovac
0 : 1
Miloševo
Miloševo
Malajnica
Malajnica
2 : 2
Srbovo
Srbovo
Mladost
Karbulovo
0 : 3
Samarinovac
Samarinovac
Smedovac
Smedovac
0 : 4
Deli Jovan
Sikole
Polet
Jabukovac
1 : 0
Urovica
Urovica
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 1
Divostin
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
3 : 1
Studenac
Goločelo
Đuriselac
Đuriselo
2 : 4
Zastava
Kragujevac
Dunav
Ostrovo
3 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
3 : 4
Stig
Beranje
Dizel
Bare
1 : 4
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak (P)
Poljana
6 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Mlava
Bratinac
8 : 0
Proleter
Požarevac
Napredak (N)
Nabrđe
0 : 2
Sloga (L)
Lučica
Napredak (B)
Batovac
0 : 2
Borac
Zabela
Pobeda
Stari Kostolac
6 : 0
Metalac
Požarevac
Barič
Barič
5 : 4
Ram
Ram
Kurjače
Kurjače
8 : 0
Polet
Bikinje
Električar
Šuvajić
1 : 0
Kumane
Kumane
Pek
Kusiće
0 : 2
Radnički
Požeženo
Carevac
Carevac
0 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 2
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
4 : 0
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
5 : 1
Napredak
Simićevo
Sloga
Viteževo
1 : 6
Omladinac
Mirijevo
Proleter
Četereže
3 : 0
Mladost
Svinjarevo
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Venčani
Venčani
Misača
Misača
2 : 1
Ranilović
Ranilović
Polet
Loznica
3 : 6
Rudar
Brasina
Jelav
Jelav
1 : 2
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Budućnost
Pocerski Dobrić
3 : 0
Omladinac
Slepčević
Sava
Mrđenovac
1 : 4
Volujac
Volujac
Mladost (SL)
Slatina
4 : 3
Metlić
Metlić
Mladost (SV)
Svileuva
0 : 4
Mladost 2011
Sinošević
Dragojevac
Dragojevac
4 : 1
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
4 : 1
Sloga .R.
Ridjake
Krnule 09
Krnule
5 : 1
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Hajduk
Debrc
3 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Tresnjevka
Trbusac
8 : 0
Bobovik Skupljen
Skupljen
Borac
Valjevo
0 : 11
Rakac Stave
Stave
Beloševac
Beloševac
5 : 3
Paune
Paune
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Jašunja
Jašunja
3 : 1
Mladost (K)
Kutles
Vrhunac
Radonjica
3 : 3
Moravac
Guberevac
Bratstvo
Bratmilovce
6 : 0
Nomanica
Nomanica
Mladost
Gložane
3 : 0
Hum
Vrlane
Mladi borac
Sedlare
0 : 3
Morava
Radošin
Mladi Radnik
Bobovo
2 : 5
Radnički
Dubnica
Partizan (M)
Majur
2 : 0
Lipar
Donji Račnik
Bresje
Bresje
0 : 2
Napredak
Staro Lanište
Kolonija
Jagodina
2 : 5
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik
1 : 2
Sloga
Voljavče
Partizan (G)
Glogovac
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka
0 : 7
Morava
Kočino Selo
Omladinac
Ugljarevo
2 : 0
Mladost
Mala Drenova
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Jugovići
Bogdanje
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Gradac
Pločnik
Sebečevac
Sebečevac
5 : 1
Bukovica
Bukovica
Lipovac
Lipovac
4 : 0
Polet (K)
Kobilje
Polet (Š)
Šavrane
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Štitari
Štitari
10 : 1
Jablanica
Jablanica
Drugari
Stanci
1 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Proleter
Neuzina
1 : 3
Banat
Čenta
Sloga
Jarkovac
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
OFK Stajicevo
Stajicevo
4 : 0
Mladost
Belo Blato
Zlatica
Zlatica
4 : 1
Jedinstvo
Ečka
Banat
Ilandža
2 : 3
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Jedinstvo
Orešac
Pobeda
Parta
3 : 1
Partizan
Kajtasovo
Banat
Dupljaja
2 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Noćaj
Noćaj
4 : 2
Hajduk
Divoš
Sremac
Jarak
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga (Č)
Čalma
3 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
Borac (R)
Radenković
0 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 0
OFK Bosut
Bosut
Sloga
Voganj
0 : 0
Mladost
Buđanovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
3 : 7
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Sremac
Dobrinci
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Borac
Klenak
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Borac (J)
Jarkovci
3 : 3
Borac (S)
Surduk
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
6 : 2
Sinđelić
Gibarac
Sremac
Berkasovo
1 : 1
Borac
Ilinci
Jednota
Šid
1 : 1
OFK Bingula
Bingula
Graničar
Jamena
2 : 3
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac (M)
Molovin
3 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Bratstvo
Sot
1 : 3
Fruškogorac
Kukujevci
OFK Bikić
Bikić Do
7 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Mladost
Prhovo
1 : 3
Graničar
Obrež
Sremac
Deč
7 : 4
Kameni
Ašanja
OFK Brestač
Brestač
8 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Vitez
Subotište
1 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
BSK 2012
Batajnica
5 : 1
Mladi proleter
Beograd
GAK
Beograd
3 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 1
Pobednik
Beograd
Kozara
Novi Beograd
0 : 3
Borac
Zemun
Busije
Zemun
0 : 1
BUSK
Beograd
Bair
Bogatic
3 : 0
Napredak
Uzveće
Šumice
Glusci
1 : 7
Gorki
Glušci
Radnik
Glogovac
1 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladost (O)
Očage
3 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Mladi Radnik
Dragušica
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Kotlenik (G)
Guncati
5 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Sloga
Mustapić
3 : 0
Pionir Zelenik
Zelenik
Neresnica
Neresnica
0 : 5
Radenka
Radenka
Kaona
Kaona
5 : 0
Homolje
Bukovska
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Bratstvo
Krupanj
Senaja
Senaja
3 : 2
Sloga
Granice
Budućnost
Lebina
1 : 2
Heroj
Busilovac
Napredak
Stubica
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Hajduk
Čepure
0 : 3
Popovac
Popovac
Radnik
Davidovac
2 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
6 : 2
Polet
Zabrega
Mladost (R)
Raševica
0 : 4
Radnicki
Tekija
Meteor
Lapovo
3 : 0
Mladost
Kijevo
Vrhpolje
Vrhpolje
3 : 4
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Mladost
Uzovnica
9 : 1
Lonjin
Lonjin
Vražogrnci
Vražogrnci
0 : 3
Mladost (G)
Garevina
Garevina
Garevina
1 : 0
Mladost (R)
Raklja
Obilić
Mrmoš
1 : 7
Rubin
Donji Stupanj
Planinac
Rivica
2 : 4
Mladost
Pavlovci
Borac
Stejanovci
3 : 0
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Polet
Nikinci
LASK Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Požarevac
Požarevac
Novi Bečej
Novi Bečej
7 : 1
Nives
Knjaževac
Timok
Zaječar
0 : 6
Slatke male
Burovac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 0
Mačva
Šabac
Majdanpek
Bor
0 : 7
Trijumf
Kragujevac
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Rad
Beograd
4 : 3
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
4 : 0
Napredak
Kruševac
Timok
Zajecar
1 : 7
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Inđija
Inđija
Polet
Karavukovo
0 : 3
Hajduk
Kula
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Bor
Bor
Javor
Ivanjica
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
FAP
Priboj
4 : 0
Sloga
Bajina Bašta
Radnički (K)
Kovin
15 : 0
Polet
Izbište
Šumadija
Aranđelovac
0 : 1
Rudar
Kostolac
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Mladi radnik (P)
Požarevac
BSK Borča
Borča
2 : 6
Rad
Beograd
Loznica 1919
Loznica
0 : 4
Partizan
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Zemun
Zemun
Indeks
Novi sad
2 : 4
Bačka 1901
Subotica
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Inđija
Inđija
Spartak ZV
Subotica
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Hajduk
Kula
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
0 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Čoka
Čoka
Bačka (M)
Mol
9 : 2
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
3 : 2
Bačka (P)
Pačir
Senta
Senta
12 : 3
Radnički
Bajmok
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Javor
Ivanjica
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Bane
Raška
FAP
Priboj
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Čukarički
Beograd
2 : 1
AS
Novi Pazar
Rad
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Crvenka
Crvenka
1 : 4
Inđija
Inđija
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Sloboda
Lipe
Subotica
Subotica
0 : 15
Mladost Radost
Srbobran
Potisje
Kanjiža
0 : 7
Senta
Senta
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Plana
Velika Plana
1 : 4
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Aranđelovac
6 : 0
Panter
Požarevac
Smederevo
Smederevo
3 : 3
AF Duljaj
Topola
Seljak
Mihajlovac
1 : 9
Sloga
Petrovac na Mlavi
Borac
Pajsijević
4 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
6 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Subotica '00
Subotica
5 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Potisje
Kanjiža
0 : 5
Senta
Senta
Sušica
Kragujevac
1 : 8
Apolon 4 I
Kragujevac
Feniks
Rača
1 : 13
Duljaj
Topola
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 1
Obilić
Živica
Mladi radnik
Požarevac
0 : 10
Obilić
Živica

Košarka

Smederevo 1953
Smederevo
79 : 92
Mega Vizura MT
Beograd

Rukomet

Bela Palanka
Bela Palanka
36 : 28
Radan
Lebane
Pirot
Pirot
30 : 30
Hisar
Leskovac
Morava
Vladičin Han
25 : 40
Vranje 1957
Vranje
Kolubara 2
Lazarevac
33 : 39
Jedinstvo
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
43 : 35
Kosmaj
Ralja
Partizan 2
Beograd
36 : 26
Ub
Ub
Studentski grad
Beograd
32 : 16
Rudar 2
Kostolac

Američki fudbal

Knights Klek
Klek
28 : 0
Celtis Sombor
Sombor
Hunters Vrbas
Vrbas
20 : 10
Mammoths Kikinda
Kikinda
Golden Bears Bor
Bor
16 : 39
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Angel Warriors Čačak
Čačak
68 : 2
Pirates Zemun
Zemun
Indians Inđija
Inđija
27 : 12
Forestlanders Mladenovac
Mladenovac