XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:30 Zemljoradnik - Proleter 3:1
2 02.09.2012 17:00 Proleter - Sopot 2:2
3 05.09.2012 17:00 Stig - Proleter 2:1
4 09.09.2012 16:30 Proleter - Vojvoda Milenko 0:2
5 14.09.2012 16:00 Mip Majdan - Proleter 2:1
7 23.09.2012 16:00 Proleter - Sloga (L) 1:3
8 29.09.2012 15:30 Borac - Proleter 2:1
9 03.10.2012 15:30 Proleter - Metalac 2:1
10 07.10.2012 15:00 Pobeda - Proleter 8:1
11 14.10.2012 15:00 Proleter - Napredak (B) 3:0
12 21.10.2012 14:30 Napredak (N) - Proleter 4:1
13 28.10.2012 13:30 Proleter - Mlava 0:2
14 03.11.2012 13:30 Napredak (P) - Proleter 5:0
15 11.11.2012 13:00 Proleter - Dizel 0:2
16 18.11.2012 13:00 Sloga (D) - Proleter 2:1
17 25.11.2012 13:00 Proleter - Dunav 2:2
18 17.03.2013 14:30 Proleter - Zemljoradnik 3:3
19 24.03.2013 14:30 Sopot - Proleter 5:0
20 31.03.2013 15:30 Proleter - Stig 1:3
21 07.04.2013 15:30 Vojvoda Milenko - Proleter 9:0
22 14.04.2013 16:00 Proleter - Mip Majdan 3:3
24 24.04.2013 16:00 Sloga (L) - Proleter 7:0
25 28.04.2013 16:00 Proleter - Borac 2:5
26 05.05.2013 16:30 Metalac - Proleter 8:1
27 12.05.2013 16:30 Proleter - Pobeda 2:1
28 15.05.2013 16:30 Napredak (B) - Proleter 4:1
29 19.05.2013 17:00 Proleter - Napredak (N) 2:4
30 26.05.2013 17:00 Mlava - Proleter 8:0
31 02.06.2013 17:00 Proleter - Napredak (P) 2:4
32 05.06.2013 17:30 Dizel - Proleter 6:2
33 09.06.2013 17:30 Proleter - Sloga (D) 4:3
34 16.06.2013 17:30 Dunav - Proleter 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Mlava 32 26 2 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“baraž sa drugoplasiranom ekipom OFL Veliko Gradište-Golubac: Vojvoda Milenko-Kurjace 2:2 penali 5:2 Vojvoda Milenko 32 26 1 5 79
3 Sloga (L) 32 25 2 5 77
4 Napredak (P) 32 21 4 7 67
5 Stig 32 20 4 8 64
6 Dizel 32 16 3 13 51
7 Pobeda (-1) 32 15 5 12 49
8 Mip Majdan (-1) 32 15 3 14 47
9 Borac (-1) 32 15 1 16 45
10 Napredak (N) 32 13 2 17 41
11 Sopot 32 12 4 16 40
12 Metalac 32 10 4 18 34
13 Zemljoradnik 32 9 6 17 33
14 Dunav 32 8 1 23 25
15 Sloga (D) 32 7 0 25 21
16 Napredak (B) (-1) 32 6 2 24 19
17 Proleter 32 4 4 24 16