XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 538 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2013

Fudbal

Bane
Raška
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički Stobeks
Klupci
5 : 1
Pobeda
Beloševac
Rudar
Kostolac
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Polet (LJ)
Ljubić
6 : 1
Seljak
Mihajlovac
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 3
Mačva
Šabac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Krušik
Valjevo
1 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Trgovački
Jagodina
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Moravac Orion
Mrštane
8 : 0
Borac (B)
Bivolje
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Sloga
Despotovac
Dinamo
Vranje
0 : 2
Radnik
Surdulica
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Kopaonik
Brus
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Cement
Beočin
3 : 4
Senta
Senta
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (S)
Sombor
4 : 3
Dolina
Padina
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 4
Sloga
Temerin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Palić
Palić
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radnički (Š)
Šid
BASK
Beograd
1 : 2
Turbina
Vreoci
Železnik
Beograd
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Balkan
Mirijevo
3 : 2
Zemun
Zemun
Hajduk
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
4 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Srem
Jakovo
4 : 2
PKB
Padinska skela
Dorćol
Beograd
2 : 1
Sopot
Sopot
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Vodojaža
Grošnica
Tutin
Tutin
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Metalac
Kraljevo
4 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 2
Omladinac
Novo Selo
Morava
Velika Plana
3 : 0
Borac
Žabari
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Obilić
Živica
5 : 4
Sloga (B)
Batočina
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Gruža
Gruža
Mladi radnik
Radinac
0 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 3
Šapine
Šapine
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Zlatar
Nova Varoš
3 : 2
OFK Osečina
Osečina
Borac (Š)
Šabac
3 : 1
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
GP Zlatibor
Užice
2 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Loznica 1919
Loznica
Kačer
Belanovica
1 : 2
FAP
Priboj
Polet
Sivac
5 : 0
Stanišić
Stanišić
Hajduk
Beška
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 1
Borac
Novi Sad
Jugović
Kać
1 : 0
Budućnost
Mladenovo
Sloga
Erdevik
2 : 0
Index
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
0 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac
Vraneši
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 4
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
0 : 5
Braća Vuković
Lađevci
Radnički
Kovači
4 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Baljevac
2 : 0
Grdica
Grdica
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Polet
Ratina
1 : 1
Radnik
Ušće
Dragačevo
Guča
1 : 0
Vujan
Prislonica
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Ovčar
Markovica
Spartak
Trnava
5 : 6
Morava
Katrga
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
3 : 1
Slatina
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Brezak
Pranjani
4 : 2
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Mladost
Atenica
0 : 2
Miokovci
Miokovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
6 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Vihor
Маljurevac
3 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Makce
Makce
Sloga (D)
Drmno
1 : 5
Sloga (B)
Burovac
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Borac
Veliko Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 6
Omladinac
Šetonje
Mladost
Biskuplje
5 : 3
Integral
Batuša
Napredak
Veliko Crniće
1 : 2
Železničar
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
0 : 5
Polet
Suvi Do
Šumadinac
Binovac
5 : 3
Železničar
Smederevo
Budućnost
Ratari
2 : 3
Polet
Trnovče
Omladinac
Rakinac
4 : 2
Borac
Ralja
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Proleter
Vranovo
Sloboda
Lipe
0 : 2
Napredak
Markovac
Pobeda
Golobok
4 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Selevac
Selevac
2 : 0
Šumadija
Azanja
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Bare
Bare
0 : 2
Šatornja
Šatornja
Banja
Banja
1 : 1
Bokanja
Gorovič
Lepenica
Badnjevac
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe
Rača
1 : 2
Šumadija
Toponica
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Vinča
Vinča
Borac
Pajsijević
4 : 3
Šumadinac
Stojnik
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Partizan
Darosava
Marjan
Knić
3 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Mladi Borac
Dublje
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 1
Jadar
Stupnica
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Omladinac
Zdravčići
4 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor
Čajetina
5 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Perućac
Perućac
1 : 1
Železničar
Požega
Polet
Rasna
4 : 0
Budućnost
Arilje
Polimlje
Prijepolje
11 : 0
Lauš
Lopaš
Orljane
Orljane
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 3
Moravica
Subotinac
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Besa
Trnovac
3 : 0
As
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
2 : 1
Ternoci
Trnovac
Biljača
Biljača
2 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
Trešnjevka
Lopardince
3 : 3
Kondiva
Žbevac
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
Jastrebac
Blace
Polet
Samarinovac
3 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Partizanski put
Grudaš
4 : 2
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
3 : 0
Omladinac
Podina
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Dobrič
Pejkovac
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost
Lalinac
2 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost
Medoševac
9 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Aluminjum
Niš
3 : 2
Vrtište
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 0
Proleter
Mezgraja
Omladinac
Gornji Komren
1 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
OFK Niš
Niš
5 : 1
Morava
Krušce
Budućnost
Popovac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
Šumadija
Razgojna
6 : 1
Umac
Miroševce
Mladi Borac
Živkovo
1 : 0
Budućnost
Orašje
Gradac
Konopnica
5 : 3
Progres
Ladovica
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 1
Mladost
Vinarce
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Radan
Lebane
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
Sloga
Lipovica
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 7
SFS Borac
Paraćin
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Buducnost
Miliva
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Levač
Rekovac
5 : 1
Vinorača
Vinorača
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Morava
Ribare
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Sindjelić
Grabovac
4 : 5
Mladost (D)
Dublje
Ključ
Podvrška
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
4 : 2
Radnički
Klokočevac
Radujevac
Radujevac
0 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Rajac
Rajac
2 : 2
Poreč
Donji milanovac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
BSK
Bogovina
Rudar
Podvis
8 : 3
Omladinac
Grezna
ŠSK
Štipina
3 : 1
Sloga
Minićevo
Osnić
Osnić
7 : 1
Mladost
Sumrakovac
Borac
Vražogrnac
2 : 1
Midžor
Kalna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Jasika
Jasika
2 : 3
Gradina
Pejovac
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
6 : 1
Blagotin
Poljna
Mladost
Makrešane
3 : 0
Naupare
Naupare
Jovan Kursula
Selo Varvarin
7 : 4
Sloga (D)
Dašnica
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Jadran
Feketić
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bačka (M)
Mol
1 : 5
Bačka (P)
Pačir
Bajša
Bajša
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Krajina
Krajišnik
1 : 4
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina (P)
Perlez
2 : 6
Begej
Žitište
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Naftagas
Elemir
1 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
5 : 3
Napredak
Čestereg
Rusanda
Melenci
1 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Borac
Sakule
Slavija (K)
Kovačica
1 : 0
Polet
Izbište
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Vršac United
Vršac
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Dobrica
Dobrica
2 : 8
Mladost
Omoljica
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
Borac
Bački Gračac
1 : 5
PIK
Prigrevica
Graničar (R)
Riđica
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (K)
Kruščić
3 : 1
Radnički
Ratkovo
OFK Mladost
Apatin
1 : 2
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
6 : 0
Sloga
Čonoplja
Graničar (G)
Gakovo
3 : 4
Polet
Karavukovo
Bačka
Đurđevo
5 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Metalac AV
Futog
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Tvrdjava
Bač
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 6
Veternik
Veternik
Borac
Šajkaš
4 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Sremac
Vojka
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Sloven
Ruma
5 : 2
Šumar
Ogar
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Radnički
Irig
Sloven (S)
Sibač
2 : 5
Partizan
Vitojevci
Kupinovo
Kupinovo
4 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Graničar
Adaševci
3 : 4
Jadran
Golubinci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Zabrežje
Zabrežje
4 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Rudar
Zeoke
3 : 7
Baćevac
Baćevac
Šumadija
Šopić
4 : 3
Zmaj 1953
Zemun
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
13. Maj
Zemun
2 : 0
Strelac
Mislođin
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Komgrap
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 3
Borac
Drenovac
Seljak
Cvetojevac
5 : 1
Botunje
Botunje
Azbest
Stragari
1 : 3
Sloga
Lužnice
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Kremenac
Rogojevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Hajduk
Jovanovac
Mladost Teferič
Kragujevac
7 : 0
Košutnjak
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Premeća
Premeća
2 : 6
Mladost
Preljina
Strelac
Miokovci
1 : 3
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
2 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Omladinac
Kalimanići
2 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Ozremica
Beršići
1 : 6
Šumadija
Brdjani
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Ozrem
Ozrem
2 : 4
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
RSK
Rabrovo
3 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
OFK Vinci
Vinci
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Đerdap
Golubac
3 : 2
Polet
Voluja
Dunavac (P)
Petka
0 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Napredak
Bubušinac
2 : 3
Basarac
Mišljenovac
Desine
Desine
2 : 6
Jedinstvo (D)
Duboka
Sloga
Ćirikovac
4 : 1
Borac
Klenovnik
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Polet
Aleksandrovac
0 : 1
Zadrugar
Tabanovac
OFK Homolje
Žagubica
0 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
Budućnost (A)
Aljudovo
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Radnički
Knežica
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Mladost
Porodin
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Omladinac
Donja Rača
3 : 2
Sloga
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
4 : 1
Šumadija
Sipić
Bečevica
Bečevica
0 : 4
Grivac
Grivac
BSK
Borač
1 : 0
Pobeda
Đurđevo
ŽSK
Žirovnica
2 : 2
Karađorđe
Vučić
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Pobeda 1938
Sepci
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Sloga (K)
Korenita
4 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Borac (K)
Kozjak
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
6 : 0
Cerova
Cerova
Stolice
Krupanj
1 : 0
Mladost (B)
Borina
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 3
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Cer
Jadranska Lešnica
8 : 2
Crnča
Crnča
Omladinac
Bogatic
0 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Budućnost
Zminjak
1 : 1
Sloga
Duvanište
Napredak (BP)
Banovo Polje
7 : 5
Premijer
Badovinci
Proleter
Šabac
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
1 : 0
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Napredak (R)
Ribari
3 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Mrovska
Mrovska
1 : 3
OFK Varna
Varna
Sloga
Krnić
6 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Borac
Vladimirci
5 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Galeb
Cerovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 6
Korman
Korman
Jedinstvo
Poljanice
7 : 0
Mionica
Mionica
Dučić
Dučić
3 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Liplje
Liplje
4 : 1
Veliševac
Veliševac
Borac
Rajković
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Spartak 1924
Ljig
9 : 2
Komanice
Komanice
Orao
Poljanice
1 : 2
Mladost
Latković
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Radnik
Ub
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Joševa
Joševa
Brgule
Brgule
1 : 2
Kalenić
Kalenić
Vrelo
Vrelo
2 : 2
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Tvrdojevac
Tvrdojevac
6 : 0
Sloga
Lončanik
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
Jedinstvo
Milorci
Mladost
Dračić
2 : 0
Polet
Popučke
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 2
Lukavac
Lukavac
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 3
Mladi radnik
Valjevo
Gradac
Valjevo
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Zadrugar
Lopatanj
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Pobeda
Držina
1 : 4
Željuša
Željuša
Mladost
Mali Suvodol
5 : 0
Provalija
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 1
Temac
Temska
Radnički 1936
Trupale
7 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Moravac 1948
Gornje Međurovo
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 1
Proleter
Niš
Supovac
Supovac
3 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Navalin
Navalin
3 : 4
Radnički
Pertate
Polet
Stajkovce
3 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Napredak
Bogojevce
0 : 2
Železničar
Brestovac
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Morava
Gložane
1 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 4
Mladi radnik
Bačina
Baštovan
Subotica
0 : 3
Mladost (T)
Toljevac
Vinogradar
Zleginje
10 : 0
Borac
Gornji Katun
Župski biseri
Lacisled
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Lozna
2 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Ušće
Stalać
3 : 1
Rubin
Zalogovac
OFK Ribare
Ribare
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Dvorane
Dvorane
3 : 0
Belović
Dedina
Kapidžija
Kapidžija
2 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
Kupci
Kupci
5 : 4
Čitluk
Čitluk
Sloga
Majdevo
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Rasina
Vitanovac
2 : 1
13. April
Velika Lomnica
Dedina
Dedina
5 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Lokomotiva
Subotica
1 : 3
Zrinjski 1932
Subotica
Solid
Subotica
2 : 2
Subotica
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 6
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
Bačka 1901 B
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Đurđin
Đurđin
1 : 4
Dušan Silni
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Hajduk
Podlokanj
3 : 3
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Olimpija
Totovo Selo
Tromedja
Majdan
0 : 5
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
Delija
Mokrin
3 : 1
Polet
Nakovo
Vojvodina
Bašaid
7 : 0
Borac
Iđoš
ŽAK
Kikinda
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BSK Bavanište
Bavanište
7 : 1
Glogonj
Glogonj
Strela
Ivanovo
2 : 3
Proleter
Mramorak
Omladinac (O)
Opovo
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Borac
Pločica
3 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Pobeda
Samoš
0 : 4
Železničar
Pančevo
Dolovo
Dolovo
5 : 0
Mladost
Vojlovica
Polet
Idvor
5 : 1
Spartak
Debeljača
Vitorul
Straža
3 : 4
Hajduk
Šušara
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Karaš (Ј)
Jasenovo
2 : 2
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Ratar
Kruščica
Partizan (U)
Uljma
2 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Vinogradar
Gudurica
0 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 4
Dunav
Banatska Palanka
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Lipar
Lipar
2 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Panonija
Lalić
2 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 3
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Sonta
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kolut
ŽAK
Sombor
2 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Rusin
Ruski Krstur
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
0 : 4
Rastina 1918
Rastina
Susek
Susek
4 : 0
Bačka
Begeč
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Dinamo
Budisava
OFK Futog
Futog
2 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
5 : 1
Mladost
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Tatra
Kisač
Sremac
Čerević
0 : 11
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Proleter
Banoštor
8 : 0
Slavija
Novi Sad
Čenej
Čenej
2 : 1
Borac
Rakovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Maglić
Bački Maglić
Krivanj
Selenča
4 : 0
Bačka
Despotovo
Budućnost
Gložan
2 : 1
Kulpin
Kulpin
Karađorđevo
Karađorđevo
1 : 1
Slavija
Pivnice
Soko
Nova Gajdobra
4 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Budućnost
Parage
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Sloga
Krnješevci
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Borac
Martinci
3 : 0
Napredak (V)
Vašica
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Napredak (P)
Popinci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Železničar
Inđija
Dunavac
Grocka
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Rabrovac
Rabrovac
4 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Napredak
Međulužje
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Podunavac
Ritopek
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Policajac
Beograd
3 : 2
Torlak
Beograd
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Rušanj
Rušanj
Borac
Progar
2 : 0
Banja
Višnjička banja
Napredak
Rakovica
2 : 1
Crvenka
Borča
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
Rtkovo
Rtkovo
1 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
6 : 5
Pontes
Kostol
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
2 : 0
Omladinac
Vajuga
Kladušnica
Kladušnica
1 : 3
Napredak
Korbovo
Mladost
Vasilj
1 : 2
Trgovište
Trgovište
Gorica
Valevac
4 : 1
Drugarstvo
Knjaževac
Pobeda
Rusna
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Knežica
Knežica
3 : 2
Moravac
Čečina
Mekiš
Mekiš
7 : 2
Doljevac
Doljevac
Polet
Jabukovac
4 : 0
Rečka
Rečka
Urovica
Urovica
2 : 0
Mladost
Karbulovo
Smedovac
Smedovac
1 : 4
Malajnica
Malajnica
Samarinovac
Samarinovac
4 : 0
Ratar
Jasenica
Srbovo
Srbovo
3 : 4
Slatina
Negotin
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Čubra
Čubra
1 : 5
Kovilovo
Kovilovo
Deli Jovan
Sikole
7 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Divostin
Kragujevac
2 : 4
Stari momci
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
Trmbas
Trmbas
1 : 8
Zastava
Kragujevac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Metalac
Požarevac
3 : 2
Mlava
Bratinac
Sloga (L)
Lučica
6 : 1
Dizel
Bare
Proleter
Požarevac
4 : 3
Sloga (D)
Dubravica
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Stig
Beranje
4 : 1
Sopot
Požarevac
Barič
Barič
4 : 3
Polet
Bikinje
Kurjače
Kurjače
6 : 1
Kumane
Kumane
Sloga TOP
Topolovnik
10 : 2
Radnički
Požeženo
Električar
Šuvajić
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Pek
Kusiće
4 : 3
Carevac
Carevac
Polet
Loznica
1 : 3
Sloga
Straža
Granit
Radalj
2 : 5
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
0 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Prva Iskra
Runjani
2 : 1
Luk
Voćnjak
Bojić
Bojić
2 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Volujac
Volujac
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Metlić
Metlić
Sava
Mrđenovac
0 : 0
Žabar
Žabar
Mladost (SL)
Slatina
5 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Mladost (SV)
Svileuva
Sloga .R.
Ridjake
4 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Krnule 09
Krnule
3 : 0
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Torpedo
Lojanice
6 : 0
Bobovik Skupljen
Skupljen
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
3 : 1
Polet
Jalovik
Dragojevac
Dragojevac
1 : 8
Petrovac 74
Kujavica
Tresnjevka
Trbusac
4 : 1
Hajduk
Debrc
Bresje
Bresje
1 : 4
Juhor
Glavinci
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Sloga
Voljavče
Ribnik
Ribnik
5 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Kolonija
Jagodina
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Partizan (M)
Majur
1 : 5
Morava
Kočino Selo
Partizan (G)
Glogovac
2 : 0
Jedinstvo
Duboka
Vojvodina
Seleuš
4 : 2
Graničar
Miletićevo
Banat
Ilandža
0 : 0
Sloga
Margita
Borac
Ilinci
1 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sremac
Berkasovo
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Jednota
Šid
1 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
1 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Omladinac (M)
Molovin
4 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Bratstvo
Sot
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 2
Budućnost
Dudovica
Šumadija
Mali Crljeni
5 : 4
Sloboda
Stubica
Mladi Borac
Županjac
0 : 2
Sloga
Lukavica
Bistrica
Bistrica
2 : 0
Mladost
Cvetovac
Proleter
Vrbovno
2 : 4
Polet
Mirosaljci
Šumadinac
Kruševica
5 : 1
OFK Radnički
Dren
Vukićevica
Vukićevica
1 : 1
Posavina
Stubline
Zadrugar
Orašac
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Urovci
Urovci
3 : 3
Jedinstvo
Dren
Belo Polje
Belo Polje
3 : 3
Poljane
Poljane
Trstenica
Trstenica
3 : 0
Skela
Skela
BSK 2012
Batajnica
9 : 1
Sparta
Beograd
Mladi proleter
Beograd
1 : 3
OFK Petrovčić
Petrovčić
Olimpija
Beograd
1 : 2
Pobednik
Beograd
GAK
Beograd
8 : 0
Borac
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
Kozara
Novi Beograd
1 : 0
Busije
Zemun
Kotlenik (G)
Guncati
3 : 2
Kusovac
Kusovac
Jedinstvo
Oplanić
2 : 1
Mladost
Pretoke
Neresnica
Neresnica
3 : 0
Pionir Zelenik
Zelenik
Kaona
Kaona
3 : 4
Sloga
Mustapić
Homolje
Bukovska
3 : 2
Radenka
Radenka
Dedinje
Mladenovac
3 : 2
Senaja
Senaja
Omladinac
Rajkinac
3 : 0
Markovac
Markovac
Sloga
Granice
4 : 1
Kosmajac
Koraćica
Napredak
Dubona
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Heroj
Busilovac
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
Hajduk
Čepure
5 : 0
Polet
Zabrega
Šumadija
Trešnjevica
4 : 0
Mladost (R)
Raševica
Pobeda
Piroman
3 : 0
Sloga
Ratari
Baljevac
Baljevac
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Proleter
Jasenak
0 : 1
Partizan Draževac
Draževac
Polet Grabovac
Grabovac
9 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 3
Borac
Ušće
LASK Crvena zvezda
Beograd
0 : 5
Spartak
Subotica
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Mašinac PZP
Niš
Bukovička Banja
Aranđelovac
1 : 0
Slatke male
Burovac
Una Fortuna
Kragujevac
1 : 3
Mačva
Šabac
Timok
Zaječar
0 : 11
Trijumf
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
11 : 0
Majdanpek
Bor
Radnički
Novi Beograd
2 : 2
Sloboda Piont
Užice
Banat
Zrenjanin
5 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
6 : 1
Sloga
Kraljevo
Timok
Zajecar
1 : 2
Inđija
Inđija
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 1
Jadran
Kragujevac
Javor
Ivanjica
3 : 0
Sloga
Bajina Bašta
Radnički (K)
Kovin
11 : 0
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 4
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
6 : 0
Borac
Čačak
Loznica 1919
Loznica
0 : 1
Zemun
Zemun
Sloboda Point
Užice
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Spartak ZV
Subotica
Vršac
Vršac
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
0 : 1
Potisje
Kanjiža
Njegoš
Lovćenac
0 : 3
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
15 : 0
Jadran
Feketić
Preporod
Novi Žednik
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bačka (M)
Mol
4 : 5
Bačka (P)
Pačir
Bajša
Bajša
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Metalac (K)
Kraljevo
4 : 0
Bane
Raška
Javor
Ivanjica
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
2 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Železničar
Pančevo
4 : 0
Borac
Starčevo
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Železničar
Pančevo
0 : 1
Borac
Starčevo
Dribling
Subotica
0 : 6
Bačka 1901
Subotica
Subotica '00
Subotica
11 : 0
Subotica '01
Subotica
Potisje
Kanjiža
0 : 13
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica

Rukomet

Morava
Velika Plana
39 : 28
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka

Američki fudbal

Celtis Sombor
Sombor
0 : 42
Hunters Vrbas
Vrbas
Grofovi Novi Kneževac
Novi Kneževac
22 : 40
Knights Klek
Klek
Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
68 : 6
Golden Bears Bor
Bor
Pirates Zemun
Zemun
0 : 74
Indians Inđija
Inđija
Pastuvi Požarevac
Požarevac
0 : 48
Angel Warriors Čačak
Čačak