XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 430 utakmica za dan
Subota, 29 Septembar 2012

Fudbal

Sloboda Point
Užice
2 : 1
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Beograd
Javor
Ivanjica
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (N)
Niš
4 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Napredak
Kruševac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 0
Timok
Zaječar
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Bežanija
Beograd
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Banat
Zrenjanin
0 : 2
Mladost (L)
Lučani
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Inđija
Inđija
Borac
Čačak
1 : 0
Voždovac
Beograd
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Bane
Raška
Rudar
Kostolac
1 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Omladinac
Novo Selo
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Morava
Velika Plana
3 : 3
Sloga (B)
Batočina
Gruža
Gruža
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Loznica 1919
Loznica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
FAP
Priboj
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Kačer
Belanovica
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost
Valjevo
2 : 1
Borac (Š)
Šabac
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 1
Radnički (B)
Bajmok
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 0
AFK
Ada
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bilećanin
Sečanj
2 : 2
Vršac
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Kolonija
Kovin
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Polet
Sivac
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Jugović
Kać
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Sloga
Erdevik
Stanišić
Stanišić
0 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Index
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Borac
Novi Sad
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Radnički
Kovači
Mladost
Atenica
4 : 1
Napredak
Svračkovci
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Železničar
Požarevac
5 : 1
Sloga (B)
Burovac
Glavaš
Glibovac
5 : 1
Polet
Trnovče
Karađorđe
Rača
4 : 1
Bare
Bare
Lepenica
Badnjevac
5 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Lokomotiva
Lapovo
5 : 0
Šumadinac
Stojnik
Jadar
Stupnica
0 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Radnički
Koceljeva
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 3
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Banjani
Banjani
Mladost
Vračević
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Jastrebac
Tešica
0 : 5
Naša krila 1936
Belotinac
Morava
Žitkovac
1 : 2
Bukovik
Razanj
Rad
Merošina
5 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Palilula
Aleksinac
2 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Alakince
Alakince
4 : 1
Ternoci
Trnovac
Levosoje
Levosoje
0 : 6
Pčinja
Trgovište
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
2 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Spartak
Pirot
1 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
1 : 2
Zadrugar
Krupac
Jug Bogdan
Đakus
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Borac
Držanovac
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 4
Topličanin
Prokuplje
Polet
Samarinovac
2 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Trbunje
Trbunje
2 : 3
Omladinac
Podina
Aluminjum
Niš
0 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 3
Budućnost
Orašje
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 1
Gradac
Konopnica
Bučje
Bučje
1 : 0
Ključ
Podvrška
Brestovac
Brestovac
4 : 0
Radujevac
Radujevac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 2
Zlot
Zlot
Rudar
Bor
0 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Rtanj
Boljevac
4 : 0
Omladinac
Grezna
Sloga
Minićevo
0 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Midžor
Kalna
0 : 2
BSK
Bogovina
FUD
Brus
3 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
Panonija IM Topola
Panonija
5 : 1
Bačka (M)
Mol
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Bajša
Bajša
Čoka
Čoka
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Jadran
Feketić
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 2
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Naftagas
Elemir
2 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Sloga (P)
Plandište
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički
Ratkovo
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Sloga
Čonoplja
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
Polet
Karavukovo
1 : 4
PIK
Prigrevica
Graničar (G)
Gakovo
4 : 3
Omladinac (D)
Deronje
OFK Mladost
Apatin
6 : 0
Graničar (R)
Riđica
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Veternik
Veternik
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Bačka
Đurđevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Rudar
Vrdnik
4 : 0
Sloven (S)
Sibač
Sloven
Ruma
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Partizan
Vitojevci
0 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sočanica
Sočanica
2 : 0
Moša
Banje
Sloga (B)
Budriga
1 : 4
Sloga (R)
Ranilug
Morava
Parteš
3 : 0
Poneš
Poneš
Parmenac
Parmenac
0 : 1
Budućnost
Stančići
Bratstvo
Dljin
1 : 1
Prilike
Prilike
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 2
Šumadija
Brdjani
Đerdap
Golubac
2 : 0
Napredak
Bubušinac
Žitkovica
Žitkovica
5 : 0
Borac
Klenovnik
Polet
Voluja
3 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Radnički
Knežica
Badljevica
Badljevica
2 : 4
Drugovac
Drugovac
Mladost
Rašković
2 : 1
Karađorđe
Vučić
Sloga
Milatovac
2 : 1
Pobeda
Đurđevo
Sloga
Zagorica
3 : 0
Proleter
Jelovik
Maskar
Maskar
3 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Žabare
Žabare
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
Milicionar
Bogatić
5 : 1
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 1
Korman
Korman
Mionica
Mionica
4 : 4
Mladost
Latković
Kalenić
Kalenić
3 : 2
Radnik
Ub
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Borac (O)
Otanj
2 : 2
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
JERMA
SUKOVO
3 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Borac
Barje Čiflik
5 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Željuša
Željuša
4 : 1
Provalija
Pirot
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 0
Jedinstvo
Šišava
Mladost (T)
Toljevac
1 : 1
Rubin
Zalogovac
Lokomotiva
Subotica
1 : 2
Udarnik
Višnjevac
Subotica
Subotica
1 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Olimpija
Gunaroš
Delija
Mokrin
0 : 0
Vojvodina
Bašaid
Polet
Idvor
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo (K)
Kolut
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Mladost
Novi Sad
2 : 0
Tatra
Kisač
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Slavija
Pivnice
Soko
Nova Gajdobra
5 : 0
Krivanj
Selenča
Dunav
Novi Slankamen
1 : 5
Napredak (V)
Vašica
OFK Burovo
Burovo
0 : 2
Vranić
Vranić
Barajevo
Barajevo
3 : 1
OFK Meljak
Meljak
Napredak
Medoševac
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
6 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Boleč
Boleč
Policajac
Beograd
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Pionir
Besni Fok
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
Bukovik
Vrbovac
1 : 1
Sloga
Žučkovac
Omladinac
Blendija
1 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Knežica
Knežica
Mekiš
Mekiš
4 : 2
Pobeda
Rusna
Borac
Trnjane
3 : 2
Gredetin
Gredetin
Jedinstvo
Bobovište
2 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet
Radevac
2 : 3
Sloga
Korman
Feniks 2012
Krupac
1 : 4
Ratar
Gornja Peščanica
Srbovo
Srbovo
7 : 4
Polet
Jabukovac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Musina reka
Musina reka
Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Studenac
Goločelo
Borac
Zabela
2 : 1
Proleter
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
6 : 0
Dunav
Ostrovo
Dobrnje
Dobrnje
1 : 3
Soko
Krvije
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 6
7 juli
Lopušnik
B.S.K.
Bošnjak
0 : 0
Busur
Busur
Čokordin
Vošanovac
4 : 1
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
5 : 1
Laolac
Veliko Laole
Mlava
Zabrđe
2 : 2
Vukan
Ždrelo
Napredak
Trnovče
1 : 2
Mladost (L)
Leskovac
Omladinac B
Šetonje
3 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Bata Bulić
Bistrica
6 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Venčani
Venčani
5 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Rudar
Brasina
3 : 1
Granit
Radalj
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Luk
Voćnjak
Omladinac
Slepčević
0 : 0
Cer
Petkovica
Maovi MH
Maovi
10 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Mladost (SL)
Slatina
Metlić
Metlić
3 : 0
Žabar
Žabar
Zvizdar
Zvizdar
1 : 3
Dokmir
Dokmir
Rudar
Radljevo
3 : 0
Vukona
Vukona
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Sloga
Vrhovine
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 2
Bratstvo
Zlokućane
Milanovo
Milanovo
1 : 1
BSK
Belanovce
Goblen
Badince
3 : 0
Moravac
Guberevac
Real
Donja Jajna
0 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
1 : 2
Brza
Brza
Nomanica
Nomanica
0 : 0
Vrhunac
Radonjica
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 2
Sindjelic
Vojnik
Mladost
Mala Drenova
1 : 3
Topoljak
Grabovac
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Omladinac
Odžaci
Polet 57
Milutovac
2 : 2
Moravac-C 74
Selište
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 0
Omašnica
Omašnica
Parunovac
Parunovac
9 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Trmčari
Trmčari
3 : 3
Modrica
Modrica
Srnje
Srnje
6 : 3
Žabare
Žabare
Pakašnica
Pakašnica
3 : 1
Kruševica
Kruševica
Sokolovi
Kruševica
0 : 5
BSK
Bela Voda
Meševo
Meševo
1 : 2
Globoder
Globoder
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Graničar
Miletićevo
4 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Sloga
Margita
2 : 1
Janošik
Janošik
Polet
Mirosaljci
1 : 3
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
3 : 4
Mladi Radnik
Junkovac
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Crvena zvezda
Ralja
7 : 3
Sloga 2012
Popović
Denim
Drlupa
2 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
4 Juli
Mali Požarevac
3 : 0
Đurinci
Đurinci
Sibnica
Sibnica
7 : 1
Rudar 2012
Babe
OFK Slatina
Slatina
1 : 6
Vis
Parcani
OFK Petrovčić
Petrovčić
3 : 0
BUSK
Beograd
Napredak
Uzveće
0 : 3
Gorki
Glušci
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
DB Junajted
Donje Brezovice
5 : 4
Krasava
Krasava
Šapine B
Šapine
2 : 5
BSK
Boževac
Stig (C)
Crljenac
12 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Sinđelić
Veliko Crniće
3 : 3
Kobilje
Kobilje
Radnik
Salakovac
2 : 3
Napredak
Toponica
Borac
Vukovac
2 : 3
Vrelo
Milanovac
Laznica
Laznica
3 : 0
Mladost
Krupaja
Zadrugar
Osanica
0 : 3
Budućnost
Milatovac
Strmovo
Strmovo
2 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Pobeda
Piroman
1 : 2
Ljubinić
Ljubinić
ISK Izvor
Izvor
8 : 0
Karađorđe
Šavac
Sloboda
Krežbinac
4 : 4
Budućnost
Glavica
Železničar
Klačevica
4 : 1
Vihor
Golubovac
Ravangrad
Sombor
5 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Majdanpek
Bor
2 : 1
Mačva
Šabac
Timok
Zaječar
0 : 8
Una Fortuna
Kragujevac
Partizan
Beograd
2 : 0
Sloboda Piont
Užice
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Radnički
Novi Beograd
Timok
Zajecar
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
7 : 2
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Hajduk
Kula
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Kabel
Novi sad
Radan
Lebane
0 : 2
Vlasina
Vlasotince
Žitoradja
Žitorađa
2 : 5
Car Konstantin
Niš
Borac
Bivolje
3 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Sinđelić
Niš
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Dinamo
Vranje
3 : 1
Bor
Bor
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
Jedinstvo
Paraćin
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloboda
Čačak
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Udarnik
Lozovik
5 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Selevac
Kusadak
Polet
Trnovče
1 : 3
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
3 : 0
Šumadija
Azanja
Bresje-Superior
Velika Plana
4 : 1
Glavaš
Glibovac
Napredak
Markovac
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Partizan (G)
Gaj
3 : 4
C.zvezda
Pavliš
Vršac United
Vršac
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Slavija
Kovačica
6 : 0
Borac (S)
Sakule
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
1 : 5
Dinamo
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
12 : 0
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
1 : 3
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Osipaonica
Osipaonica
6 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
Stig
Beranje
0 : 3
Mladi radnik (P)
Požarevac
Krušik
Valjevo
14 : 0
Letnjikovac
Sabac
Mačva
Šabac
1 : 1
Savacijum
Šabac
Borac
Čačak
2 : 0
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Sloga
Leskovac
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bečej 1918
Bečej
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Panonija IM Topola
Panonija
7 : 1
Bačka (M)
Mol
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Bajša
Bajša
Čoka
Čoka
5 : 0
Bačka (P)
Pačir
Jadran
Feketić
6 : 0
Obilić
Novi Kneževac
AFK
Ada
6 : 0
Radnički
Bajmok
Olimpija
Totovo Selo
7 : 0
Palić
Palić
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Lučani
1 : 3
Čačak 94
Čačak
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Bane
Raška
Budućnost
Arilje
1 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Javor
Ivanjica
Sloboda
Čačak
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Dolina
Padina
1 : 3
Mika Antić
Pančevo
Železničar
Pančevo
2 : 1
Radnički
Kovin
Borac
Starčevo
2 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Krušik
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
4 : 0
Radnicki Stobex
Klupci
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
2 : 1
Rad
Beograd
AS
Novi Pazar
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Loznica 1919
Loznica
5 : 0
Bežanija
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Radnički
Niš
Napredak
Kruševac
3 : 3
Partizan
Beograd
Dinamo
Pančevo
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Sloboda
Lipe
Podunavac
Udovice
1 : 2
SASK
Saraorci
Slavija
Smederevo
0 : 8
Proleter
Vranovo
Subotica
Subotica
3 : 4
Olimpija
Totovo Selo
Tavankut
Tavankut
0 : 13
Senta
Senta
Spartak Zlatibor voda
Subotica
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
3 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 1
Selevac
Kusadak
Polet
Trnovče
1 : 2
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
0 : 3
Šumadija
Azanja
Bresje-Superior
Velika Plana
6 : 2
Glavaš
Glibovac
Napredak
Markovac
2 : 0
Omladinac
Rakinac
MIP Presing
Požarevac
3 : 0
Plana
Velika Plana
Mladi radnik
Požarevac
5 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
4 : 0
Smederevo
Smederevo
Badnjevac
Badnjevac
5 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
AF Duljaj
Topola
2 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Dolina
Padina
4 : 2
Mika Antić
Pančevo
Železničar
Pančevo
3 : 2
Radnički
Kovin
Borac
Starčevo
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Karađorđe (T)
Topola
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Sloga (B)
Batočina
2 : 7
Karađorđe (R)
Rača
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Borac
Pajsijević
Azbest
Stragari
3 : 4
Sloga (D)
Desimirovac
Kraguj
Kragujevac
5 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
1 : 10
Arsenal
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 2
Savacijum
Šabac
Spartak
Ljig
1 : 0
Šabac
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
0 : 0
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
1 : 1
Osecina
Osecina
AFK
Ada
1 : 2
Senta
Senta
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
3 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Šumadija
Aranđelovac
5 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
10 : 2
Feniks
Rača
Rudar
Kostolac
5 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Obilić
Živica
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Krušik
Valjevo
0 : 4
Šampion
Valjevo
Radnički
Valjevo
4 : 0
Budućnost
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
3 : 9
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Polet
Popucke
Spartak
Ljig
0 : 7
Krušik 2
Valjevo
Bane 2
Raška
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Ibar
Leposavić
4 : 1
OFK Lešak
Lešak
Tutin
Tutin
0 : 6
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Bane 1
Raška
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Nacional
Novi Pazar
1 : 3
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Rudar
Kostolac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
Obilić
Živica
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi

Košarka

Cibona
Zagreb
72 : 77
MZT Skopje
Skopje
Budućnost VOLI
Podgorica
74 : 78
Cedevita
Zagreb
Radnički
Kragujevac
65 : 71
Union Olimpija
Ljubljana
Split
Split
87 : 81
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Subrina Ilirija
Ljubljana
68 : 80
Celje
Celje
Peac-Pecs
Peac
90 : 47
Sloboda
Novi Grad
Čelik
Zenica
84 : 53
Vršac
Vršac

Rukomet

Železničar 1949
Niš
25 : 36
Kolubara
Lazarevac
PKB
Padinska Skela
36 : 28
Zaječar
Zaječar
Jugović Unimet
Kać
23 : 25
Vojvodina
Novi Sad
Rudar
Kostolac
30 : 25
Crvena Zvezda
Beograd
Metalac Asko Vidak
Futog
20 : 26
ŽSK
Žabalj
Spartak Vojput
Subotica
27 : 21
Crvena Zvezda
Mokrin
Dinamo
Pancevo
23 : 24
Železničar
Inđija
Lavovi BP
Bačka Palanka
24 : 22
Mladost
Bački Jarak
Žitorađa
Žitorađa
28 : 35
Planinka
Kuršumlija
Radnički 1951
Niš
28 : 26
BSK Heba
Bujanovac
Topličanin
Prokuplje
33 : 21
Đerdap
Kladovo
Primus Car Dušan
Beograd
27 : 41
Požarevac
Požarevac
Novi Beograd
Beograd
31 : 28
Sindjelić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 27
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
35 : 38
Sloga
Požega
Šamot 65
Arenđelovac
45 : 28
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Priboj
Priboj
23 : 21
15 oktobar
Velika Drenova
Niška Banja
Niška Banja
38 : 26
Progres
Svrljig
Hisar
Leskovac
26 : 20
Bela Palanka
Bela Palanka
Aleksinac
Aleksinac
32 : 28
Dubočica 54 2
Leskovac
Vranje 1957
Vranje
34 : 23
Pirot
Pirot
Morava
Vladičin Han
37 : 33
Železničar 2
Niš
Majdanpek
Majdanpek
29 : 23
Bor 2
Bor
Rtanj
Boljevac
25 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Paraćin
Paraćin
61 : 24
Brestovac
Brestovac
Železničar
Beograd
30 : 35
Partizan 2
Beograd
Udarnik
Lozovik
20 : 20
Studentski grad
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
38 : 30
Rudar 2
Kostolac
Kolubara 2
Lazarevac
24 : 29
Ub
Ub
Metalac
Valjevo
28 : 17
Kosmaj
Ralja
Jedinstvo
Krnjevo
21 : 27
Čukarički
Beograd
Hercegovina
Sečanj
28 : 19
Napredak
Čestereg
Ruma
Ruma
28 : 33
Radnički-Cement
Novi Sad
Crvenka II
Crvenka
23 : 20
Dalmatinac
Riđica
Jedinstvo (K)
Kačarevo
28 : 23
Apatin
Apatin
Jabuka
Jabuka
36 : 27
Hajduk
Čurug
Potisje Pleteks
Ada
29 : 30
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Radnički
Šid
25 : 24
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
BMS Milenijum
Beograd
30 : 26
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Železnicar
Inđija
30 : 26
Radnički 1949
Novi Beograd
Naisa
Niš
26 : 28
Radnički (K)
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
20 : 27
Jagodina
Jagodina
Milenium
Beograd
28 : 19
Medicinar
Šabac
Čačak
Čačak
23 : 24
Radnički
Obrenovac
Crvena Zvezda 2
Beograd
35 : 20
Metalac
Kraljevo
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
27 : 26
ORK Beograd
Beograd
Junior
Beograd
23 : 29
Voždovac
Beograd
Loznica grad
Loznica
34 : 26
Metalac AD
Gornji Milanovac
Crveni krst
Niš
35 : 24
Topličanin
Prokuplje
Knjaževac
Knjaževac
18 : 27
Kučevo
Kučevo
Vranje
Vranje
25 : 19
Đerdap
Kladovo
Mladost
Smederevska Palanka
23 : 30
Knjaževac
Knjaževac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
24 : 27
Radnički
Bajmok
Mladost
Srpska Crnja
27 : 29
Srem
Sremska Mitrovica
Spartak
Debeljača
40 : 28
Dolovo
Dolovo
Halas Jožef
Ada
33 : 26
Pančevo
Pančevo
Kikinda
Kikinda
27 : 22
Vojvodina
Petrovaradin
Jabuka 95
Jabuka
27 : 27
Temerin
Temerin
Radan
Lebane
21 : 14
Morava Han
Vladičin Han
Naisa 2
Niš
37 : 7
Vlasotince
Vlasotince
Dubočica
Leskovac
30 : 26
Niška Banja
Niška Banja
Vrbas
Vrbas
26 : 35
Ravangrad
Sombor
Jadran Lider
Feketić
29 : 11
Miletić
Mošorin
Obilić
Novi Kneževac
21 : 14
Spartak
Subotica
Laki
Crvenka
23 : 18
Topola
Bačka Topola
Želja
Žabalj
22 : 21
Sloven
Ruma
Unirea
Uzdin
24 : 27
Apatin
Apatin