XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 55 utakmica za dan
Sreda, 3 Oktobar 2012

Fudbal

Javor
Ivanjica
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Trajal
Kruševac
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Blagotin
Poljna
3 : 2
Gradina
Pejovac
Naupare
Naupare
1 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga (D)
Dašnica
2 : 2
Šanac
Šanac
Mladost
Makrešane
5 : 1
FUD
Brus
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Trudbenik
Stalać
3 : 1
Jasika
Jasika
Strelac
Mislođin
2 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Komgrap
Beograd
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Baćevac
Baćevac
Milutinac
Zemun
0 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Rudar
Zeoke
13. Maj
Zemun
0 : 1
Šumadija
Šopić
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
2 : 4
Vulkan 1936
Brenica
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 0
Supovac
Supovac
Radnički 1936
Trupale
2 : 3
Sečanica
Sečanica
Sloga
Donja Trnava
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Deli Jovan
Sikole
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Urovica
Urovica
Dunav
Ostrovo
4 : 0
Dizel
Bare
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
1 : 2
Mlava
Bratinac
Stig
Beranje
2 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Napredak (B)
Batovac
Mip Majdan
Požarevac
3 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Proleter
Požarevac
2 : 1
Metalac
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Borac
Zabela
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Šumadija
Aranđelovac
4 : 0
Železničar
Smederevo
Sloga (L)
Lugavčina
0 : 4
Smederevo
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
12 : 1
Železničar
Smederevo
Šumadija 1903 II
Kragujevac
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
5 : 4
Slavija
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 6
Kraguj
Kragujevac
Borac
Pajsijević
3 : 6
Azbest
Stragari
Karađorđe (R)
Rača
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Duljaj
Topola
1 : 5
Apolon 4 I
Kragujevac
Feniks
Rača
0 : 13
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Sušica
Kragujevac

Košarka

Cedevita
Zagreb
86 : 68
Radnički
Kragujevac
Igokea
Aleksandrovac
70 : 61
Budućnost VOLI
Podgorica
MZT Skopje
Skopje
63 : 59
Široki WWin
Široki Brijeg
Szolnoki Olaj
Szolnok
75 : 71
Cibona
Zagreb
Partizan mts
Beograd
79 : 60
Krka
Novo Mesto

Rukomet

Zaječar
Zaječar
32 : 27
Napredak
Kruševac

Vaterpolo

ŽAK
Kikinda
4 : 4
Banjica
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
9 : 12
Radnički
Kragujevac
Singidunum
Beograd
5 : 7
Dunav
Novi Sad
Beograd
Beograd
0 : 19
Partizan
Beograd