XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 748 utakmica za dan
Nedelja, 7 Oktobar 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Spartak ZV
Subotica
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Javor
Ivanjica
Sloboda Point
Užice
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Inđija
Inđija
1 : 1
Borac
Čačak
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Bežanija
Beograd
3 : 0
Proleter
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Timok
Zaječar
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Bane
Raška
3 : 1
Mačva
Šabac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Pobeda
Beloševac
Krušik
Valjevo
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Car Konstantin
Niš
4 : 3
Sloga
Despotovac
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Borac (B)
Bivolje
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Kopaonik
Brus
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Dinamo
Vranje
0 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Cement
Beočin
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Sloga
Temerin
4 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Senta
Senta
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
BASK
Beograd
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 1
Zemun
Zemun
Sopot
Sopot
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Dorćol
Beograd
2 : 0
Turbina
Vreoci
Srem
Jakovo
2 : 2
Železnik
Beograd
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Balkan
Mirijevo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
Hajduk
Beograd
Tutin
Tutin
0 : 1
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Karađorđe
Ribnica
1 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Morava
Velika Plana
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 3
Obilić
Živica
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Borac
Žabari
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Sloga (P)
Požega
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
FAP
Priboj
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Loznica 1919
Loznica
Malošište
Malošište
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Lužnica
Babušnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Kablovi
Zaječar
Rembas
Resavica
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo
Paraćin
4 : 1
Ozren
Sokobanja
Radnički (L)
Lubnica
0 : 0
Juhor
Obrež
OFK Bor
Bor
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Borac
Starčevo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Vinča
Vinča
1 : 2
Resnik
Resnik
Slavija
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Posavac
Boljevci
Bulbulderac
Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 2
Grafičar
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
IMR
Rakovica
6 : 0
Sremčica
Sremčica
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Polet
Ratina
3 : 1
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
0 : 3
Budućnost
Konarevo
Radnički
Kovači
0 : 1
Borac
Vraneši
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Partizan
Cerovac
4 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Šumadija
Čumić
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
5 : 3
Budućnost
Resnik
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Ćava
Grošnica
Korićani
Korićani
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Sušica
Kragujevac
5 : 0
Maršić
Maršić
Sloga
Desimirovac
1 : 3
Arsenal
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 4
Seljak
Male Pčelice
Vujan
Prislonica
0 : 0
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Spartak
Trnava
6 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Brezak
Pranjani
Dragačevo
Guča
1 : 0
Mladost
Atenica
Ovčar
Markovica
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Morava
Katrga
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Mlava
Malo Laole
Sloga (D)
Drmno
1 : 7
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Mladost
Biskuplje
Vihor
Маljurevac
5 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Makce
Makce
1 : 0
Beli Orao
Bradarac
Sloga (B)
Burovac
2 : 3
Polet
Suvi Do
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Železničar
Požarevac
Omladinac
Šetonje
3 : 0
Integral
Batuša
Železničar
Smederevo
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Sloboda
Lipe
Budućnost
Ratari
1 : 0
Pobeda
Golobok
Šumadinac
Binovac
0 : 0
Selevac
Selevac
Polet
Trnovče
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Proleter
Vranovo
2 : 0
Šumadija
Azanja
Napredak
Markovac
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Bare
Bare
1 : 1
Vinča
Vinča
Šumadinac
Stojnik
1 : 2
Šumadija
Toponica
Partizan
Darosava
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Šatornja
Šatornja
Borac
Pajsijević
2 : 2
Banja
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Sloga
Zabojnica
Provo
Provo
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Drina
Ljubovija
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Antimon
Zajača
1 : 0
Jadar
Stupnica
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Polet
Takovo
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Tulari
Tulari
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
Zlatibor
Čajetina
6 : 0
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Železničar
Požega
3 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Budućnost
Arilje
3 : 2
Sečica
Seča reka
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Lauš
Lopaš
Borac
Azbresnica
2 : 1
Polet
Vitoševac
Bukovik
Razanj
1 : 0
Rad
Merošina
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Orljane
Orljane
8 : 0
Jastrebac
Tešica
Biljača
Biljača
0 : 1
Alakince
Alakince
Pavlovac
Pavlovac
4 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Besa
Trnovac
3 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 4
Nebeski Andjeli
Vranje
As
Bujanovac
2 : 0
Kondiva
Žbevac
Ternoci
Trnovac
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 4
Jedinstvo (P)
Pirot
Zadrugar
Krupac
2 : 0
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Sloga
Veliko Selo
2 : 0
Dragoš
Pirot
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 3
Omladinac
Podina
Dunđerski
Voljčinac
5 : 3
Trbunje
Trbunje
Kosovac
Prokuplje
0 : 4
Kosanica
Kuršumlija
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 2
Jastrebac
Blace
Dobrič
Pejkovac
4 : 1
Partizanski put
Grudaš
Morava
Krušce
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Rudar
Jelašnica
5 : 2
Proleter
Mezgraja
Budućnost
Popovac
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Crvena zastava
Hum
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 1
Aluminjum
Niš
Bobište
Bobište
3 : 1
Gradac
Konopnica
Mladi Borac
Živkovo
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Čekmin
Čekmin
Progres
Ladovica
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 5
Vinorača
Vinorača
Morava
Ribare
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Sindjelić
Grabovac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Lugomir
Rakitovo
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Levač
Rekovac
3 : 1
Buducnost
Miliva
Ključ
Podvrška
0 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Rajac
Rajac
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Radujevac
Radujevac
0 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Velika Jasikova
Velika Jasikova
4 : 0
ŠSK
Štipina
Trebič
Sokobanja
4 : 0
Osnić
Osnić
Polet
Jablanica
0 : 3
Midžor
Kalna
Rudar (VČ)
Grljan
8 : 1
Mladost
Sumrakovac
Omladinac
Grezna
3 : 0
Sloga
Minićevo
Jasika
Jasika
2 : 4
Trajal
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Trudbenik
Stalać
Šanac
Šanac
4 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Gradina
Pejovac
2 : 3
Naupare
Naupare
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 1
Blagotin
Poljna
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Jadran
Feketić
Bačka (M)
Mol
3 : 1
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
0 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost
Banatski Despotovac
0 : 2
Naftagas
Elemir
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Rusanda
Melenci
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Borac (A)
Aleksandrovo
6 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Borac
Sakule
1 : 0
Vršac United
Vršac
Vojvodina
Crepaja
5 : 1
Tempo
Sefkerin
Slavija (K)
Kovačica
4 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Sloga (P)
Plandište
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (R)
Riđica
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
3 : 1
Kula
Kula
PIK
Prigrevica
4 : 0
Graničar (G)
Gakovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Polet
Karavukovo
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
Sloga
Čonoplja
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Bačka
Đurđevo
0 : 3
TSK
Temerin
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Obilić
Zmajevo
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Radnički
Irig
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Graničar
Adaševci
2 : 0
Šumar
Ogar
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Sremac
Vojka
Sloven (S)
Sibač
1 : 2
Sloven
Ruma
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Šumadija
Šopić
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Rudar
Zeoke
1 : 1
13. Maj
Zemun
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Baćevac
Baćevac
3 : 1
Milutinac
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vrčin
Vrčin
3 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Strelac
Mislođin
3 : 0
Komgrap
Beograd
Rudar
Kosovska Kamenica
4 : 1
Morava
Parteš
Oskar
Pasjane
0 : 2
Sloga (R)
Ranilug
Radnički
Velika Hoča
3 : 2
Brezovica
Štrpce
Gračanica
Gračanica
0 : 0
Gracko
Staro Gracko
Čaglavica
Čaglavica
2 : 5
Plemetina
Plemetina
Polet
Laplje Selo
2 : 3
Sitnica
Lepina
Tavnik
Tavnik
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Napredak
Gračac
6 : 3
Jedinstvo
Dragosinjci
Morava(S)
Sirča
5 : 1
Žiča
Žiča
Čibukovac
Kraljevo
2 : 2
Morava(M)
Mrsać
Gruža
Vitanovac
4 : 2
Šumadija
Šumarice
Stubal
Stubal
0 : 1
Lazac
Lazac
Mlada krila
Metikoši
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Kremenac
Rogojevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 2
Sloga
Lužnice
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Botunje
Botunje
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 1
Borac
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Dobrača
Dobrača
Azbest
Stragari
0 : 2
Seljak
Cvetojevac
Premeća
Premeća
2 : 2
Parmenac
Parmenac
Malba
Žaočani
0 : 3
Strelac
Miokovci
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Morava
Mojsinje
Planinac
Vujetinci
1 : 2
Rakova
Rakova
Mladost
Preljina
6 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Prilike
Prilike
2 : 1
Gorušica
Viča
Gradina
Rti
3 : 1
Bratstvo
Dljin
Bjelica
Milatovići
2 : 1
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Omladinac
Kalimanići
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 9
Ozrem
Ozrem
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Jablanica
Jablanica
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Majdan
Majdan
2 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Basarac
Mišljenovac
3 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Jedinstvo (D)
Duboka
6 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Borac
Klenovnik
3 : 0
Polet
Voluja
Sloga
Ćirikovac
1 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Desine
Desine
1 : 0
RSK
Rabrovo
Napredak
Bubušinac
4 : 1
OFK Vinci
Vinci
Dunavac (P)
Petka
0 : 3
Đerdap
Golubac
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Mladost
Porodin
4 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Radnički
Knežica
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Budućnost (A)
Aljudovo
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 2
Vodice
Vodice
Proleter
Mala Plana
4 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Kolarac
Kolari
0 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
1 : 0
SASK
Saraorci
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Jedinstvo
Smederevo
Vučak
Vučak
2 : 0
Slavija
Smederevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
7. Jul
Vodanj
1 : 1
Podunavac
Udovice
Drugovac
Drugovac
7 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Pobeda
Đurđevo
2 : 0
Radnički
Vojinovac
Grivac
Grivac
2 : 1
Sloga
Milatovac
Šumadija
Sipić
1 : 1
Mladost
Rašković
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Pobeda 1938
Sepci
4 : 2
Bečevica
Bečevica
ŽSK
Žirovnica
5 : 0
BSK
Borač
B 2000
Aranđelovac
3 : 5
Mladi rudar
Bukovik
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 3
Jasenica
Božurnja
Omladinac
Donja Trnava
5 : 0
Maskar
Maskar
Proleter
Jelovik
8 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Velika Reka
Velika Reka
0 : 3
Mladost (B)
Borina
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 1
Hajduk
Ribarica
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Borac (L)
Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Stolice
Krupanj
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Borac (K)
Kozjak
Omladinac
Bogatic
1 : 1
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Duško
Klenje
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 0
Premijer
Badovinci
Napredak (R)
Ribari
0 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Majur
Majur
2 : 0
Sloga
Duvanište
Drina
Badovinci
2 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Proleter
Šabac
1 : 2
Budućnost
Zminjak
Napredak (BP)
Banovo Polje
0 : 3
Partizan
Drenovac
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Galeb
Cerovac
Dobrava
Vukošić
5 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Korman
Korman
6 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Karađorđe
Mišar
3 : 2
OFK Varna
Varna
Pocerina
Jevremovac
3 : 0
Sloga
Krnić
Cerić
Miokus
6 : 0
Borac
Vladimirci
Komanice
Komanice
1 : 1
Veliševac
Veliševac
Mladost
Latković
2 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Orao
Poljanice
1 : 3
Mionica
Mionica
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
Rajac
Kadina Luka
Borac
Rajković
3 : 4
Jedinstvo
Poljanice
Liplje
Liplje
8 : 1
Dučić
Dučić
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Vrelo
Vrelo
3 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Omladinac
Kalinovac
4 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo
Milorci
3 : 1
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Brgule
Brgule
Mladost
Dračić
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Kotešica
Kotešica
0 : 0
Polet
Popučke
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Gradac
Valjevo
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Trešnjica
Tvrdići
2 : 2
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Savinac
Visibaba
Blagaja
Rupeljevo
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
3 : 0
Borac (O)
Otanj
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 1
Glumač
Glumač
Temac
Temska
2 : 2
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
0 : 2
JERMA
SUKOVO
Proleter
Niš
5 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Sečanica
Sečanica
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Supovac
Supovac
3 : 1
Radnički 1936
Trupale
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 4
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Veternica 1926
Leskovac
2 : 1
Železničar
Brestovac
Lemind 1953
Leskovac
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Morava
Gložane
1 : 1
Navalin
Navalin
Napredak
Bogojevce
2 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Medveđa
Medveđa
0 : 0
Kupinovac
Kupinovac
BSK
Buljane
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Kolare
Kolare
2 : 0
Šumadinac
Dragovo
Javor
Sladaja
1 : 2
OFK Tabane
Tabane
Polet
Senje
1 : 3
Ursule
Ursule
Mladost
Sikirica
2 : 2
Napredak
Zlatovo
Crni Vrh
Deonica
0 : 4
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin
Zalogovac
6 : 0
Borac
Gornji Katun
Ušće
Stalać
4 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Omladinac
Pojate
4 : 3
Mladi radnik
Bačina
Sloga
Lozna
5 : 1
Baštovan
Subotica
Župski biseri
Lacisled
2 : 6
Vinogradar
Zleginje
OFK Ribare
Ribare
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
13. April
Velika Lomnica
0 : 0
Čitluk
Čitluk
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Dedina
Dedina
3 : 2
Belović
Dedina
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Sloga
Majdevo
1 : 2
Dvorane
Dvorane
Kupci
Kupci
4 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Mala Bosna
Mala Bosna
4 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
2 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 3
Subotica
Subotica
Đurđin
Đurđin
2 : 3
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Tomislavci
Tomislavci
3 : 3
Sloboda
Stara Moravica
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Šampion
Orom
1 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
4 : 0
Tromedja
Majdan
Olimpija
Totovo Selo
4 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
3 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Vojvodina
Bašaid
3 : 0
Polet
Nakovo
2. Oktobar
Kumane
0 : 2
Delija
Mokrin
Borac
Iđoš
2 : 2
Napredak
Banatska Topola
Roham
Nova Crnja
1 : 0
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Bega
Novi Itebej
Proleter
Međa
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Strela
Ivanovo
2 : 2
Borac
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 3
Pobeda
Samoš
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 1
Dolovo
Dolovo
Proleter
Mramorak
5 : 4
Unirea
Uzdin
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 2
Spartak
Debeljača
Železničar
Pančevo
2 : 1
Mladost
Vojlovica
Hajduk
Šušara
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Karaš (Ј)
Jasenovo
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Vitorul
Straža
0 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ševac
Kusić
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
5 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
8 : 1
Jedinstvo (K)
Kolut
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
OFK Šikara
Sombor
2 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Lipar
Lipar
ŽAK
Sombor
4 : 1
Panonija
Lalić
Dinamo
Sonta
1 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Susek
Susek
3 : 0
Tatra
Kisač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Mladost
Novi Sad
Borac
Rakovac
1 : 2
Dinamo
Budisava
Čenej
Čenej
1 : 1
Bačka
Begeč
Proleter
Banoštor
3 : 3
Vinogradar
Ledinci
Sremac
Čerević
1 : 1
OFK Futog
Futog
Mladost
Radičević
0 : 0
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Iskra
Kucura
0 : 2
Bečej
Bečej
Budućnost
Savino Selo
5 : 2
Napredak
Nadalj
Obilić
Vilovo
1 : 4
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 1
Titel
Titel
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 0
ŽSK
Žabalj
Budućnost
Gložan
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
5 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
0 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Kulpin
Kulpin
4 : 2
Budućnost
Parage
Slavija
Pivnice
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Napredak (V)
Vašica
0 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Napredak (P)
Popinci
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Železničar
Inđija
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Borac
Martinci
1 : 5
Jedinstvo (R)
Ruma
Lovac
Karlovčić
1 : 3
Podunavac
Belegiš
Sloga
Krnješevci
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Stepojevac VAGA
Stepojevac
2 : 0
Napredak
Medoševac
Vranić
Vranić
3 : 0
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
1 : 4
OFK Burovo
Burovo
Boleč
Boleč
2 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Podunavac
Ritopek
2 : 2
Dunavac
Grocka
Napredak
Međulužje
2 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Banja
Višnjička banja
0 : 3
Torlak
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 1
Rušanj
Rušanj
Dunav
Veliko Selo
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Šumadinac
Bečmen
4 : 3
Pionir
Besni Fok
Napredak
Rakovica
0 : 2
Policajac
Beograd
Borac
Progar
3 : 2
Sindjelić
Ugrinovci
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Dobrič
Brest
6 : 3
Padina
Padina
NS Tatko
Lepaja
0 : 2
Baličevac
Baličevac
Sloga
Jovanovac
0 : 0
Mladost
Biljeg
Jastrebac
Krajkovac
2 : 5
Koprijan
Gradište
Naisus
Rožina
3 : 1
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Egeta
Brza Palanka
3 : 7
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
3 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
3 : 1
Omladinac
Vajuga
Lehel
Mužlja
3 : 0
Omladinac
Botoš
Mladost
Lukićevo
6 : 0
MSK
Mihajlovo
Naftagas
Boka
3 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
0 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Potisje
Knićanin
Borac
Štrbac
5 : 1
Drugarstvo
Knjaževac
Gorica
Valevac
1 : 5
Mladost
Vasilj
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Kolubara
Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 3
Polet
Donji Lajkovac
Stepanje
Stepanje
2 : 0
Proleter
Bajevac
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Sloga
Bogovađa
Palilulac
Šarbanovac
0 : 2
Napredak
Jošanica
Sloga
Žučkovac
1 : 5
Omladinac
Blendija
Kosovo
Zvezdan
6 : 0
IMT
Boljevac
Malinik
Podgorac
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Knežica
Knežica
2 : 1
Mekiš
Mekiš
Draževac
Draževac
0 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Napredak 2012
Krušje
0 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 4
OFK Sloga
Dobrujevac
Tempo
Mozgovo
7 : 0
Polet
Radevac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 3
Smedovac
Smedovac
Polet
Jabukovac
1 : 5
Samarinovac
Samarinovac
Deli Jovan
Sikole
1 : 2
Srbovo
Srbovo
Mladost
Karbulovo
2 : 0
Čubra
Čubra
Malajnica
Malajnica
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Vidrovac
Vidrovac
0 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Ratar
Jasenica
2 : 2
Slatina
Negotin
Budućnost
Samaila
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Musina reka
Musina reka
1 : 2
Mladost
Vrdila
Progorelica
Progorelica
0 : 1
Omladinac
Drakčići
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Popovići
Popovići
Mladost 1925
Oplanići
2 : 1
Real
Podunavci
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Divostin
Kragujevac
2 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Studenac
Goločelo
4 : 2
Trmbas
Trmbas
Šumadija 1934
Drača
0 : 1
Žeželj
Donja Sabanta
Zastava
Kragujevac
4 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Metalac
Požarevac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Pobeda
Stari Kostolac
8 : 1
Proleter
Požarevac
Napredak (B)
Batovac
1 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Napredak (N)
Nabrđe
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mlava
Bratinac
1 : 0
Stig
Beranje
Dizel
Bare
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Barič
Barič
5 : 2
Kumane
Kumane
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 1
Polet
Bikinje
Carevac
Carevac
3 : 1
Ram
Ram
Pek
Kusiće
0 : 2
Kurjače
Kurjače
Električar
Šuvajić
2 : 4
Sloga TOP
Topolovnik
7 juli
Lopušnik
2 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Omladinac
Mirijevo
9 : 1
Udarnik
Sibnica
Mladost
Svinjarevo
1 : 0
Napredak
Simićevo
Proleter
Četereže
4 : 7
Jedinstvo
Oreovica
Sloga
Viteževo
5 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
BSK
Brzohode
4 : 0
Budućnost
Kočetin
Ranilović
Ranilović
3 : 0
Venčani
Venčani
Misača
Misača
1 : 0
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
4 : 2
Šamot
Aranđelovac
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Rudar
Brasina
Prva Iskra
Runjani
3 : 5
TE Gučevo
Trbušnica
Granit
Radalj
7 : 1
Polet
Loznica
Budućnost
Pocerski Dobrić
3 : 1
Culjkovic
Culjković
Mladost 2011
Sinošević
2 : 1
Metlić
Metlić
Mladost (SV)
Svileuva
0 : 4
Volujac
Volujac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost (SL)
Slatina
1 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sava
Mrđenovac
1 : 5
Rankovac
Nakučani
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
3 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Tresnjevka
Trbusac
2 : 1
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
9 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Hajduk
Debrc
2 : 0
Bobovik Skupljen
Skupljen
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Polet
Jalovik
Krnule 09
Krnule
2 : 0
Sloga .R.
Ridjake
Murgaš
Murgaš
3 : 0
Dokmir
Dokmir
Sloga
Vrhovine
1 : 5
Rudar
Radljevo
Vukona
Vukona
2 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
Šarbane
Šarbane
Borac
Valjevo
1 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Rakac Stave
Stave
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Paune
Paune
1 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Moravac
Guberevac
1 : 2
Vrhunac
Radonjica
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Mladi borac
Sedlare
1 : 4
Mladost
Gložane
Morava
Radošin
2 : 1
Mladi Radnik
Bobovo
Rudar Stenjevac
Stenjevac
10 : 0
Resava
Bukovac
OFK Dvorište
Dvorište
0 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Juhor
Glavinci
10 : 0
Partizan (M)
Majur
Napredak
Staro Lanište
1 : 0
Ribnik
Ribnik
Lipar
Donji Račnik
1 : 0
Jedinstvo
Duboka
Sloga
Voljavče
2 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Kiseljak
Orašje
1 : 4
14. Oktobar
Izbenica
Gradac
Pločnik
2 : 1
Kostrež
Ćićevac
Modrica
Modrica
0 : 3
Pasjak
Pasjak
Zdravinje
Zdravinje
10 : 0
Trmčari
Trmčari
Bukovica
Bukovica
2 : 1
Lipovac
Lipovac
Sebečevac
Sebečevac
1 : 0
Polet (Š)
Šavrane
Polet (K)
Kobilje
1 : 3
Štitari
Štitari
Grkljane
Grkljane
3 : 4
Drugari
Stanci
Jablanica
Jablanica
0 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Proleter
Neuzina
6 : 1
Jedinstvo
Ečka
Zlatica
Zlatica
1 : 0
Mladost
Belo Blato
OFK Stajicevo
Stajicevo
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
Sloga
Jarkovac
3 : 0
Banat
Čenta
Barice
Barice
1 : 0
Janošik
Janošik
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Naša Krajina
Kupinik
3 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 2
Vojvodina
Seleuš
Lokve
Lokve
1 : 1
Banat
Ilandža
Pobeda
Parta
1 : 0
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo
Orešac
3 : 0
Banat
Dupljaja
Partizan
Kajtasovo
2 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
Neštin
Neštin
0 : 1
Borac 46 (O)
Obrovac
Mladost
Mali Bač
2 : 2
Sloga
Plavna
Vajska
Vajska
0 : 3
Slavija
Bođani
Sremac
Jarak
0 : 2
Hajduk
Divoš
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
OFK Bosut
Bosut
Sloga (Č)
Čalma
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 2
Srem
Sremska Rača
Noćaj
Noćaj
7 : 2
Borac (R)
Radenković
Sloga
Voganj
3 : 0
Sremac
Dobrinci
Borac
Klenak
1 : 4
Fruška Gora
Ruma
Krušedol
Krušedol
1 : 2
Napredak
Žarkovac
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Mladost
Buđanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Borac (J)
Jarkovci
2 : 4
Borac (S)
Surduk
Sloga
Maradik
0 : 2
Radnički 2
Nova Pazova
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sinđelić
Gibarac
5 : 2
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
6 : 1
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
1 : 1
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
0 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 0
Bratstvo
Sot
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Sremac
Deč
4 : 1
Mladost
Prhovo
Graničar
Obrež
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Kameni
Ašanja
9 : 0
Vitez
Subotište
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Budućnost
Dudovica
1 : 1
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
2 : 1
OFK Radnički
Dren
Mladost
Cvetovac
0 : 2
Polet
Mirosaljci
Poljane
Poljane
0 : 1
Posavina
Stubline
Skela
Skela
0 : 0
Jedinstvo
Dren
Trstenica
Trstenica
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Belo Polje
Belo Polje
2 : 3
Vukićevica
Vukićevica
Urovci
Urovci
1 : 1
Zadrugar
Orašac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 3
Mladost
Mala Ivanča
BSK 2012
Batajnica
3 : 0
Borac
Zemun
BUSK
Beograd
3 : 0
Pobednik
Beograd
Busije
Zemun
2 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Kozara
Novi Beograd
3 : 0
Sparta
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 1
Mladi proleter
Beograd
GAK
Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Šumice
Glusci
3 : 2
Napredak
Uzveće
Radnik
Glogovac
3 : 0
Mladost (O)
Očage
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
1 : 3
Kusovac
Kusovac
Kotlenik (G)
Guncati
5 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
Kaona
Kaona
2 : 1
Neresnica
Neresnica
Homolje
Bukovska
0 : 3
Pionir Zelenik
Zelenik
Radenka
Radenka
2 : 1
Sloga
Mustapić
7. Juli
Bela Crkva
3 : 4
DB Junajted
Donje Brezovice
Dedinje
Mladenovac
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Vlaska
Vlaška
1 : 1
Sloga
Granice
Senaja
Senaja
3 : 4
Napredak
Dubona
Markovac
Markovac
2 : 4
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
4 : 1
Kosmajac
Koraćica
Heroj
Busilovac
1 : 2
Napredak
Stubica
Jedinstvo
Ratare
0 : 4
Hajduk
Čepure
Omladinac
Šaludovac
0 : 3
Radnik
Davidovac
Popovac
Popovac
0 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
4 : 2
Mladost (R)
Raševica
Polet
Zabrega
2 : 2
Radnicki
Tekija
Meteor
Lapovo
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Uzovnica
5 : 3
Grabovica
Ljubovija
Vrhpolje
Vrhpolje
3 : 0
Lonjin
Lonjin
Garevina
Garevina
2 : 3
Vražogrnci
Vražogrnci
Mladi Gorani
Dupci
2 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Mladost (R)
Raklja
1 : 6
Mladost (G)
Garevina
Mladost Gaj 2011
Barajevo
0 : 4
OFK Borac
Arnajevo
Lisović 1977
Beograd
0 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
BSK
Bešenovo
4 : 1
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
6 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Vojvodina
Neradin
0 : 1
Borac
Stejanovci
Mladost
Pavlovci
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
2 : 0
Polet
Nikinci
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Mladost
Leskovac
1 : 2
Petka
Petka
OFK Sokolovo
Sokolovo
8 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 2
Sloga
Ratari
Borac
Ušće
2 : 1
Partizan Draževac
Draževac
Ljubinić
Ljubinić
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Polet Grabovac
Grabovac
8 : 1
Pobeda
Piroman
Proleter
Jasenak
1 : 1
Baljevac
Baljevac
LASK Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Mašinac PZP
Niš
Novi Bečej
Novi Bečej
4 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Napredak
Kruševac
0 : 4
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
0 : 3
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
5 : 0
Sloga
Zemun
Kalemegdan
Beograd
1 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Trijumf
Kragujevac
11 : 0
Majdanpek
Bor
Napredak
Kruševac
6 : 0
Inđija
Inđija
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
Javor
Ivanjica
Jadran
Kragujevac
1 : 1
FAP
Priboj
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 4
Sloga
Bajina Bašta
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Napredak
Markovac
Vulturul
Grebenac
6 : 3
Dobrica
Dobrica
Rudar
Kostolac
11 : 0
Morava
Velika Plana
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 1
Karađorđe
Rača
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Stig
Beranje
Šumadija
Aranđelovac
3 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Budućnost
Valjevo
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Savacijum
Šabac
4 : 0
Radnicki
Valjevo
Letnjikovac
Sabac
0 : 10
Loznica
Loznica
Indeks
Novi sad
0 : 7
Spartak ZV
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac
Vršac
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Jadran
Feketić
Bačka (M)
Mol
8 : 2
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Palić
Palić
4 : 0
AFK
Ada
Radnički
Bajmok
1 : 0
Senta
Senta
Rudar
Kostolac
2 : 1
Morava
Velika Plana
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Mladost
Lučani
Javor
Ivanjica
0 : 1
Sloboda
Čačak
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane
Raška
3 : 1
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Sevojno
Sevojno
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Kolonija
Kovin
0 : 4
Železničar
Pančevo
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Krušik
Valjevo
Šabac
Šabac
2 : 2
Rađevac
Krupanj
Savacijum
Šabac
12 : 1
Jedinstvo
Vladimirci
Nacional
Novi Pazar
0 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Rudar (B)
Baljevac
1 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 3
Nacional
Novi Pazar
Indeks
Novi sad
1 : 3
Spartak ZV
Subotica
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac
Vršac
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka Topola
Bačka Topola
4 : 3
Subotica
Subotica
Mladost Radost
Srbobran
13 : 0
Potisje
Kanjiža
Olimpija
Totovo Selo
10 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Napredak
Markovac
Seljak
Mihajlovac
1 : 9
Badnjevac
Badnjevac
Smederevo
Smederevo
0 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Rudar
Kostolac
Plana
Velika Plana
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 2
MIP Presing
Požarevac
Kolonija
Kovin
0 : 3
Železničar
Pančevo
Osecina
Osecina
1 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Krušik
Valjevo
Šabac
Šabac
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Savacijum
Šabac
1 : 1
Spartak
Ljig
Rudar (B)
Baljevac
3 : 6
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
8 : 1
Granit
Jošanička Banja
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Tutin
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
6 : 1
OFK Lešak
Lešak
Dribling
Subotica
1 : 4
Subotica '00
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
12 : 1
Potisje
Kanjiža
Apolon 4 I
Kragujevac
15 : 0
Feniks
Rača

Košarka

Široki WWin
Široki Brijeg
102 : 101
Szolnoki Olaj
Szolnok
Budućnost VOLI
Podgorica
81 : 71
MZT Skopje
Skopje
Crvena zvezda Telekom
Beograd
87 : 76
Union Olimpija
Ljubljana
Mega Vizura
Beograd
87 : 71
Borac Mozzart Sport
Čačak
Vršac
Vršac
82 : 91
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
BKK Radnički
Beograd
82 : 84
Metalac
Valjevo
Partizan Mts MT
Beograd
74 : 52
Radnički
Obrenovac
Voždovac
Beograd
84 : 77
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Šabac
Šabac
80 : 69
Čelarevo
Čelarevo

Rukomet

Vrbas Carnex
Vrbas
24 : 22
Rudar
Kostolac
Vojvodina
Novi Sad
28 : 23
Metaloplastika
Šabac
Crvena Zvezda
Mokrin
30 : 26
Dinamo
Pancevo
ORK Bor
Bor
27 : 23
Jagodina
Jagodina
Sindjelić
Beograd
31 : 24
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
30 : 27
Župa 54
Aleksandrovac