XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2012 17:30 Zemljoradnik - Proleter 3:1
2 02.09.2012 17:00 Sloga (L) - Zemljoradnik 4:0
3 05.09.2012 17:00 Zemljoradnik - Borac 2:0
4 09.09.2012 16:30 Metalac - Zemljoradnik 2:0
5 16.09.2012 16:00 Zemljoradnik - Pobeda 1:4
6 19.09.2012 16:00 Napredak (B) - Zemljoradnik 2:1
7 23.09.2012 16:00 Zemljoradnik - Napredak (N) 0:0
8 30.09.2012 15:30 Mlava - Zemljoradnik 3:0
9 03.10.2012 15:30 Zemljoradnik - Napredak (P) 2:2
10 07.10.2012 15:00 Dizel - Zemljoradnik 3:0
11 14.10.2012 15:00 Zemljoradnik - Sloga (D) 2:1
12 21.10.2012 14:30 Dunav - Zemljoradnik 4:2
14 04.11.2012 13:30 Zemljoradnik - Sopot 2:1
15 11.11.2012 13:00 Stig - Zemljoradnik 2:0
16 18.11.2012 13:00 Zemljoradnik - Vojvoda Milenko 1:2
17 23.11.2012 13:00 Mip Majdan - Zemljoradnik 0:0
18 17.03.2013 14:30 Proleter - Zemljoradnik 3:3
19 24.03.2013 14:30 Zemljoradnik - Sloga (L) 0:1
20 30.03.2013 15:30 Borac - Zemljoradnik 3:3
21 07.04.2013 15:30 Zemljoradnik - Metalac 2:2
22 14.04.2013 16:00 Pobeda - Zemljoradnik 2:0
23 21.04.2013 16:00 Zemljoradnik - Napredak (B) 5:0
24 24.04.2013 16:00 Napredak (N) - Zemljoradnik 3:0
25 28.04.2013 16:00 Zemljoradnik - Mlava 0:2
26 05.05.2013 16:30 Napredak (P) - Zemljoradnik 10:0
27 12.05.2013 16:30 Zemljoradnik - Dizel 5:2
28 15.05.2013 16:30 Sloga (D) - Zemljoradnik 2:1
29 19.05.2013 17:00 Zemljoradnik - Dunav 6:1
31 02.06.2013 17:00 Sopot - Zemljoradnik 1:0
32 05.06.2013 17:30 Zemljoradnik - Stig 3:1
33 09.06.2013 17:30 Vojvoda Milenko - Zemljoradnik 3:0
34 16.06.2013 17:30 Zemljoradnik - Mip Majdan 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Mlava 32 26 2 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“baraž sa drugoplasiranom ekipom OFL Veliko Gradište-Golubac: Vojvoda Milenko-Kurjace 2:2 penali 5:2 Vojvoda Milenko 32 26 1 5 79
3 Sloga (L) 32 25 2 5 77
4 Napredak (P) 32 21 4 7 67
5 Stig 32 20 4 8 64
6 Dizel 32 16 3 13 51
7 Pobeda (-1) 32 15 5 12 49
8 Mip Majdan (-1) 32 15 3 14 47
9 Borac (-1) 32 15 1 16 45
10 Napredak (N) 32 13 2 17 41
11 Sopot 32 12 4 16 40
12 Metalac 32 10 4 18 34
13 Zemljoradnik 32 9 6 17 33
14 Dunav 32 8 1 23 25
15 Sloga (D) 32 7 0 25 21
16 Napredak (B) (-1) 32 6 2 24 19
17 Proleter 32 4 4 24 16