XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 653 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2012

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 1
Krušik
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Seljak
Mihajlovac
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Trgovački
Jagodina
Dinamo
Vranje
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Kopaonik
Brus
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Radnik
Surdulica
Borac (B)
Bivolje
1 : 1
Sloga
Despotovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Cement
Beočin
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Palić
Palić
Senta
Senta
0 : 0
Sloga
Temerin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Dolina
Padina
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički
Obrenovac
2 : 3
BASK
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 1
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
1 : 0
Dorćol
Beograd
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Sopot
Sopot
Železnik
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Turbina
Vreoci
0 : 2
Sindjelić
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Šumadija
Jagnjilo
Zemun
Zemun
5 : 0
Žarkovo
Beograd
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Polet (T)
Trbušani
2 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Sloboda (G)
Grbice
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 3
Metalac
Kraljevo
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Prijevor
Prijevor
Karađorđe (T)
Topola
7 : 0
Borac
Žabari
Šapine
Šapine
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Mladi radnik
Radinac
4 : 1
Homoljac
Žagubica
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Obilić
Živica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Ribnica
Mionica
0 : 0
Jedinstvo
Ub
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Budućnost
Valjevo
SFK Moravac
Predejane
6 : 1
Svrljig
Svrljig
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Sloga
Leskovac
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vučje
Vučje
2 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Malošište
Malošište
Jedinstvo
Grdelica
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički (L)
Lubnica
5 : 3
Župa
Aleksandrovac
OFK Bor
Bor
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Dunav
Prahovo
Juhor
Obrež
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Ozren
Sokobanja
4 : 1
Rembas
Resavica
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Hajduk
Beška
2 : 1
Index
Novi Sad
Vinča
Vinča
1 : 1
Posavac
Boljevci
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Resnik
Resnik
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 4
Grafičar
Beograd
Železničar
Bara Venecija
2 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Bulbulderac
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Palilulac
Krnjača
0 : 3
IMR
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Ribnica
Jovac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Radnik
Ušće
2 : 0
Borac
Vraneši
Polet
Ratina
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Sloga
Desimirovac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
1 : 2
Korićani
Korićani
Arsenal
Kragujevac
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Maršić
Maršić
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Šumadija
Čumić
Ćava
Grošnica
2 : 5
Partizan
Cerovac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Vujan
Prislonica
1 : 1
Brezak
Pranjani
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Spartak
Trnava
1 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Miokovci
Miokovci
Dragačevo
Guča
5 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Ovčar
Markovica
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Morava
Katrga
2 : 1
Slatina
Slatina
Borac
Veliko Laole
4 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Omladinac
Šetonje
5 : 2
Sloga (B)
Burovac
Integral
Batuša
1 : 0
Makce
Makce
Polet
Suvi Do
3 : 1
Crni Vrh
Miljević
Beli Orao
Bradarac
6 : 1
Sloga (D)
Drmno
Napredak
Veliko Crniće
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Mladost
Biskuplje
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Proleter
Vranovo
0 : 4
Železničar
Smederevo
Napredak
Markovac
3 : 0
Borac
Ralja
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 2
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
2 : 2
Šumadinac
Binovac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Selevac
Selevac
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
0 : 1
Sloboda
Lipe
Bare
Bare
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča
3 : 0
Bokanja
Gorovič
Šumadinac
Stojnik
1 : 3
Šatornja
Šatornja
Partizan
Darosava
4 : 2
Banja
Banja
Beli orlovi
Konjuša
4 : 0
Sloga
Zabojnica
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Karađorđe
Rača
Borac
Pajsijević
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Antimon
Zajača
4 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Drina
Ljubovija
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Ribnikar
Pecka
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
OFK Divci
Divci
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Trlić
Trlić
1 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
ZSK
Valjevo
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Polet
Takovo
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Sovljak
Sovljak
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Budućnost
Arilje
Ariljska rampa
Požega
0 : 0
Železničar
Požega
Sečica
Seča reka
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Polet
Rasna
5 : 0
Perućac
Perućac
Orljane
Orljane
0 : 0
Bukovik
Razanj
Morava
Žitkovac
2 : 2
Rasovača
Rasovača
Rutevac
Rutevac
5 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 1
Polet
Vitoševac
Ternoci
Trnovac
5 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 0
Čelik
Belo polje
Kondiva
Žbevac
0 : 7
Pčinja
Trgovište
Morava
Vladičin Han
11 : 0
Biljača
Biljača
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Sloga
Veliko Selo
0 : 7
Tanasko Rajić
Pirot
Dragoš
Pirot
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Dobrič
Pejkovac
3 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jastrebac
Blace
5 : 0
Omladinac
Podina
Kosanica
Kuršumlija
7 : 1
Trbunje
Trbunje
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 4
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
3 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
3 : 4
Mladost
Medoševac
Budućnost
Popovac
3 : 0
Aluminjum
Niš
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Progres
Ladovica
1 : 0
Bobište
Bobište
Mladost
Vinarce
1 : 0
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 0
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
1 : 0
Šumadija
Razgojna
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Mladi Borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Lugomir
Rakitovo
5 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Levač
Rekovac
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Buducnost
Miliva
3 : 0
Sindjelić
Grabovac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (K)
Koncarevo
0 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Morava
Ribare
Vinogradar
Crkvenac
1 : 2
Vinorača
Vinorača
Bratstvo
Međureč
0 : 2
Mladost (J)
Jovac
Branik
Štubik
1 : 2
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Slatina
Bor
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Brodoremont
Kladovo
0 : 1
Rudar
Bor
Omladinac
Grezna
3 : 3
Polet
Jablanica
Mladost
Sumrakovac
2 : 4
Trebič
Sokobanja
Borac
Vražogrnac
1 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Osnić
Osnić
2 : 0
Rgotina
Rgotina
ŠSK
Štipina
0 : 4
Rudar
Podvis
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 4
Trajal
Kruševac
Trudbenik
Stalać
3 : 1
Mladost
Makrešane
Jasika
Jasika
1 : 2
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Šanac
Šanac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
5 : 2
Gradina
Pejovac
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
0 : 1
Bačka (M)
Mol
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 3
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Napredak
Čestereg
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo
Bočar
6 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Mladost
Omoljica
4 : 0
Slavija (K)
Kovačica
Dobrica
Dobrica
6 : 3
Vojvodina
Crepaja
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vršac United
Vršac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 1
Tempo
Sefkerin
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Hajduk
Stapar
1 : 2
PIK
Prigrevica
Kula
Kula
1 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Bačka
Đurđevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Metalac AV
Futog
TSK
Temerin
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Sremac
Vojka
2 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Šumar
Ogar
0 : 1
Jadran
Golubinci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Radnički
Irig
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
13. Maj
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
Prva Iskra
Barič
0 : 0
Milutinac
Zemun
Šumadija
Šopić
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Rudar
Zeoke
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Komgrap
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 1
Strelac
Mislođin
Vrčin
Vrčin
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Žiča
Žiča
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 2
Morava(M)
Mrsać
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Šumadija
Šumarice
Napredak
Gračac
0 : 3
Lazac
Lazac
Morava(S)
Sirča
0 : 3
Partizan
Vrba
Čibukovac
Kraljevo
2 : 1
Zvezda
Čukojevac
Gruža
Vitanovac
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Stubal
Stubal
0 : 5
Magnohrom
Kraljevo
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 0
Srbija
Ilićevo
Azbest
Stragari
3 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Seljak
Cvetojevac
0 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
3 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Borac
Drenovac
0 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Botunje
Botunje
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
Sloga
Lužnice
8 : 0
Kremenac
Rogojevac
Budućnost
Stančići
5 : 1
Planinac
Vujetinci
Zadrugar
Gornja Trepča
5 : 1
Malba
Žaočani
Rakova
Rakova
2 : 1
Premeća
Premeća
Morava
Mojsinje
4 : 1
Strelac
Miokovci
Brezova
Brezova
3 : 1
Bjelica
Milatovići
Radnički
Turica
1 : 3
Gradina
Rti
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gorušica
Viča
4 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Šilopaj
Šilopaj
2 : 1
Ozrem
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
3 : 0
Mladi Rudar
Rudnik
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Majdan
Majdan
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Velereč 94
Velereč
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 1
Napredak
Bubušinac
Dunavac (P)
Petka
3 : 1
Desine
Desine
OFK Vinci
Vinci
4 : 2
Borac
Klenovnik
RSK
Rabrovo
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Rudar (K)
Krepoljin
8 : 1
Budućnost (A)
Aljudovo
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Mladost
Porodin
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Zadrugar
Tabanovac
6 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 2
Bačinac
Bačinac
Vodice
Vodice
2 : 3
Budućnost
Vlaški Do
Sloga
Lugavčina
1 : 4
Kolarac
Kolari
Vučak
Vučak
1 : 2
Skobalj
Skobalj
Slavija
Smederevo
0 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Jedinstvo
Smederevo
3 : 0
SASK
Saraorci
Drugovac
Drugovac
0 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
Petrijevac
Petrijevo
2 : 4
Podunavac
Udovice
Sloga
Miloševac
0 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Mladost
Novo Selo
Bečevica
Bečevica
2 : 2
BSK
Borač
Omladinac
Donja Rača
3 : 1
Mladost MG
Saranovo
Radnički
Vojinovac
1 : 3
Pobeda 1938
Sepci
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Pobeda
Đurđevo
Sloga
Milatovac
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Mladi rudar
Bukovik
2 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
BSK
Belosavci
2 : 0
Maskar
Maskar
Kopljari
Kopljari
4 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 1
Stolice
Krupanj
Borac (K)
Kozjak
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloga (K)
Korenita
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 0
Crnča
Crnča
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Borac (L)
Lešnica
2 : 2
Mladost (B)
Borina
Cerova
Cerova
1 : 3
Hajduk
Ribarica
Proleter
Šabac
3 : 1
Omladinac
Bogatic
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 0
Drina
Badovinci
Partizan
Drenovac
1 : 0
Majur
Majur
Budućnost
Zminjak
3 : 5
Napredak (R)
Ribari
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Sloga
Duvanište
6 : 2
Duško
Klenje
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 0
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Premijer
Badovinci
2 : 0
Milicionar
Bogatić
Pocerina
Jevremovac
3 : 1
Mrovska
Mrovska
Cerić
Miokus
3 : 2
Karađorđe
Mišar
Borac
Vladimirci
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga
Krnić
2 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Varna
Varna
5 : 1
Korman
Korman
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 2
Dobrava
Vukošić
OFK Jelen
Jelenča
1 : 4
Dumača
Pocerski Metković
Liplje
Liplje
1 : 2
Spartak 1924
Ljig
Dučić
Dučić
3 : 2
Orao
Poljanice
Jedinstvo
Poljanice
2 : 4
Mladost
Latković
Rajac
Kadina Luka
5 : 0
Komanice
Komanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 0
Veliševac
Veliševac
Joševa
Joševa
2 : 0
Vrelo
Vrelo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Gunjevac
Gunjevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 1
Brgule
Brgule
Sloga
Lončanik
2 : 5
OFK Stublenica
Stublenica
Jedinstvo
Milorci
2 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Zadrugar
Lopatanj
1 : 6
Mladost
Dračić
Gradac
Valjevo
4 : 2
Kotešica
Kotešica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Blagaja
Rupeljevo
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Savinac
Visibaba
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Duškovci
Duškovci
Glumač
Glumač
3 : 2
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Pobeda
Držina
0 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 1
Supovac
Supovac
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 2
Sečanica
Sečanica
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 1
Proleter
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
6 : 0
Sloga
Donja Trnava
Radnički
Pertate
3 : 1
Jedinstvo
Šišava
Napredak
Bogojevce
4 : 1
Morava
Gložane
Polet
Stajkovce
0 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Mladost
Sikirica
0 : 1
Medveđa
Medveđa
Crni Vrh
Deonica
0 : 2
Polet
Senje
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
Javor
Sladaja
Napredak
Zlatovo
2 : 0
Kolare
Kolare
Ursule
Ursule
2 : 0
Istok 63
Plana
OFK Tabane
Tabane
1 : 0
BSK
Buljane
Šumadinac
Dragovo
1 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Lozna
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Omladinac
Pojate
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Ušće
Stalać
Baštovan
Subotica
1 : 2
Rubin
Zalogovac
Mladost (T)
Toljevac
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Majdevo
2 : 0
OFK Ribare
Ribare
Kupci
Kupci
3 : 0
Rasina
Vitanovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Dedina
Dedina
Dvorane
Dvorane
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
13. April
Velika Lomnica
Belović
Dedina
0 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 2
Čitluk
Čitluk
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
7 : 1
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
1 : 2
Udarnik
Višnjevac
Solid
Subotica
1 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 4
Bačka 1901 B
Subotica
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Olimpija
Gunaroš
11 : 1
Udarnik 2012
Krivaja
Mićunovo
Mićunovo
1 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Graničar
Đala
3 : 0
Šampion
Orom
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
2 : 0
Tromedja
Majdan
Borac
Iđoš
1 : 3
Vojvodina
Bašaid
Napredak
Banatska Topola
0 : 5
ŽAK
Kikinda
Proleter
Međa
1 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 0
Roham
Nova Crnja
Bega
Novi Itebej
2 : 1
Terekves
Hetin
Borac
Pločica
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Polet
Idvor
Strela
Ivanovo
1 : 2
Unirea
Uzdin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 4
Spartak
Debeljača
Proleter
Mramorak
0 : 6
Železničar
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
7 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Ratar
Kruščica
2 : 0
Hajduk
Šušara
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Ševac
Kusić
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Dunav
Banatska Palanka
1 : 5
Vitorul
Straža
Hajdučica
Hajdučica
6 : 1
Karaš (Ј)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 0
ŽAK
Sombor
Dinamo
Sonta
0 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
Panonija
Lalić
3 : 1
Rastina 1918
Rastina
Lipar
Lipar
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dunav
Bački Monoštor
1 : 4
OFK Odžaci
Odžaci
OFK Metalac
Sombor
1 : 3
Jedinstvo (K)
Kolut
Sremac
Čerević
0 : 1
Susek
Susek
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Čenej
Čenej
OFK Futog
Futog
4 : 0
Borac
Rakovac
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Slavija
Novi Sad
Bačka
Begeč
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Dinamo
Budisava
1 : 1
Tatra
Kisač
Proleter
Ravno Selo
2 : 1
Iskra
Kucura
Budućnost
Savino Selo
5 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Napredak
Nadalj
7 : 0
Mladost
Radičević
Bečej
Bečej
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Miletić
Mošorin
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
ŽSK
Žabalj
5 : 1
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
2 : 0
Sloga
Lok
Slavija
Pivnice
1 : 2
Bačka
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Maglić
Bački Maglić
Budućnost
Parage
0 : 2
Krivanj
Selenča
Vojvodina
Tovariševo
0 : 0
Budućnost
Gložan
Graničar (G)
Grabovci
4 : 0
Lovac
Karlovčić
Sloga
Krnješevci
0 : 2
Borac
Martinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 1
Železničar
Inđija
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Napredak (V)
Vašica
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Vranić
Vranić
Beljina
Beljina
0 : 2
OFK Meljak
Meljak
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Napredak
Međulužje
2 : 0
Popović
Popovići
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Dunavac
Grocka
0 : 2
Boleč
Boleč
Mladost
Umčari
3 : 2
Kosmaj
Ralja
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 2
OFK Leštane
Leštane
Torlak
Beograd
2 : 0
Borac
Progar
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 1
Napredak
Rakovica
Studenski Grad
Novi Beograd
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Sindjelić
Ugrinovci
4 : 1
Dunav
Veliko Selo
Institut
Zemun Polje
2 : 2
Rušanj
Rušanj
Jastrebac
Krajkovac
2 : 2
Dobrič
Brest
Naisus
Rožina
2 : 1
Sloga
Jovanovac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
5 : 0
NS Tatko
Lepaja
Koprijan
Gradište
3 : 0
Padina
Padina
Mladost
Biljeg
5 : 1
Baličevac
Baličevac
Pontes
Kostol
0 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Vajuga
4 : 1
Egeta
Brza Palanka
Napredak
Korbovo
7 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Lehel
Mužlja
OFK Klek
Klek
3 : 0
Naftagas
Boka
Radnički Ratar
Jaša Tomić
0 : 1
Mladost
Lukićevo
Potisje
Knićanin
2 : 2
Omladinac
Botoš
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 2
MSK
Mihajlovo
Kolubara
Jabučje
0 : 1
Stepanje
Stepanje
Ratkovac
Ratkovac
4 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Sloga
Bogovađa
1 : 0
Nepričava
Nepričava
Proleter
Bajevac
0 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Napredak
Jošanica
2 : 1
Rtanj
Vrmdža
Slemen
Milušinac
3 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Napredak 2012
Krušje
2 : 1
Gredetin
Gredetin
Kraljevo
Selo Kraljevo
9 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Tempo
Mozgovo
6 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Feniks 2012
Krupac
1 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 6
Samarinovac
Samarinovac
Smedovac
Smedovac
3 : 2
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
3 : 0
Čubra
Čubra
Polet
Jabukovac
2 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Deli Jovan
Sikole
4 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Mladost
Karbulovo
1 : 0
Ratar
Jasenica
Malajnica
Malajnica
2 : 5
Vidrovac
Vidrovac
Progorelica
Progorelica
1 : 0
Musina reka
Musina reka
Omladinac
Drakčići
4 : 0
Kablar
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Proleter
Pečenog
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Real
Podunavci
7 : 0
Borac
Adrani
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Popovići
Popovići
Šumadija 1934
Drača
5 : 1
Stari momci
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
2 : 2
Studenac
Goločelo
Đuriselac
Đuriselo
2 : 0
Divostin
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
2 : 3
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Dizel
Bare
1 : 2
Mlava
Bratinac
Sloga (D)
Dubravica
3 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Dunav
Ostrovo
6 : 1
Napredak (B)
Batovac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 4
Pobeda
Stari Kostolac
Sopot
Požarevac
3 : 2
Metalac
Požarevac
Stig
Beranje
3 : 0
Borac
Zabela
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Sloga (L)
Lučica
Pek
Kusiće
2 : 2
Barič
Barič
Električar
Šuvajić
1 : 1
Carevac
Carevac
Sloga TOP
Topolovnik
0 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Kurjače
Kurjače
2 : 0
Radnički
Požeženo
Ram
Ram
6 : 2
Kumane
Kumane
Udarnik
Sibnica
2 : 0
Sloga
Viteževo
BSK
Brzohode
5 : 1
Proleter
Četereže
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 3
Omladinac
Mirijevo
Jedinstvo
Oreovica
1 : 1
Napredak
Simićevo
Šamot
Aranđelovac
4 : 2
Ranilović
Ranilović
Granit
Radalj
6 : 0
Mladost (L)
Loznica
Polet
Loznica
1 : 2
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Straža
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Budućnost
Pocerski Dobrić
1 : 0
Cer
Petkovica
Culjkovic
Culjković
10 : 2
Fortuna Miki
Šabac
Mladost (SL)
Slatina
3 : 0
Bojić
Bojić
Sava
Mrđenovac
0 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 1
Mladost 2011
Sinošević
Zablaće
Zablaće (Šabac)
5 : 0
Žabar
Žabar
Volujac
Volujac
1 : 0
Metlić
Metlić
Krnule 09
Krnule
0 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Polet
Jalovik
0 : 1
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
2 : 3
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Sloga .R.
Ridjake
2 : 4
Tresnjevka
Trbusac
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
2 : 1
Bobovik Skupljen
Skupljen
Kolubara
Liso Polje
1 : 2
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Murgaš
Murgaš
Mali korak
Oglađenovac
1 : 2
Rakac Stave
Stave
Dupljaj
Dupljaj
3 : 1
Borac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
3 : 3
Beloševac
Beloševac
Jašunja
Jašunja
2 : 0
BSK
Belanovce
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Moravac
Guberevac
Mladost
Gložane
3 : 1
Morava
Radošin
Radnički
Dubnica
6 : 1
Mladi borac
Sedlare
Mladi Radnik
Bobovo
1 : 3
Resavac
Subotica
OFK Dvorište
Dvorište
0 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Mladost
Lomnica
0 : 1
Resavac
Veliki Popović
Resava
Bukovac
0 : 7
Beljanica
Strmosten
Partizan (M)
Majur
1 : 4
Ribnik
Ribnik
Sloboda
Šuljkovac
1 : 4
Sloga
Voljavče
Jedinstvo
Duboka
0 : 1
Napredak
Staro Lanište
Morava
Kočino Selo
1 : 1
Juhor
Glavinci
Bresje
Bresje
1 : 7
Lipar
Donji Račnik
Partizan (G)
Glogovac
2 : 1
Kolonija
Jagodina
Gradac
Pločnik
4 : 3
Kiseljak
Orašje
Parcane
Parcane
2 : 2
Čukarički
Kruševica
Grkljane
Grkljane
3 : 4
Bukovica
Bukovica
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Polet (K)
Kobilje
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Drugari
Stanci
4 : 1
Lipovac
Lipovac
Štitari
Štitari
2 : 1
Polet (Š)
Šavrane
OFK Stajicevo
Stajicevo
0 : 4
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
1 : 4
Zlatica
Zlatica
Banat
Čenta
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
2 : 4
Mladost
Belo Blato
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 5
Barice
Barice
Lokve
Lokve
0 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Banat
Ilandža
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Vojvodina
Seleuš
1 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Graničar
Miletićevo
3 : 1
Sloga
Margita
Vajska
Vajska
4 : 0
Neštin
Neštin
Slavija
Bođani
0 : 3
Borac (V)
Vizić
Sloga
Plavna
0 : 3
Borac 46 (O)
Obrovac
Noćaj
Noćaj
8 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Borac (R)
Radenković
2 : 2
Sremac
Jarak
Srem
Sremska Rača
2 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Hajduk
Divoš
3 : 2
OFK Bosut
Bosut
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Sloga
Voganj
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 2
Krušedol
Krušedol
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 0
Borac
Klenak
Mladost
Buđanovci
0 : 1
Sremac
Dobrinci
Napredak
Žarkovac
1 : 7
Fruška Gora
Ruma
ČSK Čortanovci
Čortanovci
8 : 1
Borac (S)
Surduk
Polet
Novi Karlovci
1 : 5
Radnički 2
Nova Pazova
Sloga
Maradik
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 1
Borac
Ilinci
Bratstvo
Sot
0 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Omladinac (M)
Molovin
2 : 0
Sremac
Berkasovo
Graničar
Jamena
4 : 1
Jednota
Šid
Mladost
Prhovo
2 : 1
Kameni
Ašanja
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 2
Sremac
Deč
Vitez
Subotište
0 : 4
OFK Brestač
Brestač
Sloga
Lukavica
4 : 1
Budućnost
Dudovica
OFK Radnički
Dren
3 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Šumadinac
Kruševica
1 : 2
Mladi Borac
Županjac
Proleter
Vrbovno
0 : 1
Bistrica
Bistrica
Posavina
Stubline
3 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Urovci
Urovci
1 : 0
Trstenica
Trstenica
Zadrugar
Orašac
0 : 1
Skela
Skela
Vukićevica
Vukićevica
0 : 0
Poljane
Poljane
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Jedinstvo
Dren
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
BSK 2012
Batajnica
GAK
Beograd
1 : 1
Kozara
Novi Beograd
Olimpija
Beograd
0 : 6
Busije
Zemun
Mladi proleter
Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
Sparta
Beograd
8 : 1
Borac
Zemun
OFK Petrovčić
Petrovčić
5 : 2
Pobednik
Beograd
Šumice
Glusci
1 : 2
Bair
Bogatic
Radnik
Glogovac
0 : 2
Gorki
Glušci
Mladost (O)
Očage
3 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladi Radnik
Dragušica
4 : 2
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Borac
Amerić
3 : 2
Senaja
Senaja
Kosmajac
Koraćica
0 : 0
Vlaska
Vlaška
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Dedinje
Mladenovac
Napredak
Dubona
2 : 1
Omladinac
Rajkinac
Sloga
Granice
1 : 2
OFK Student
Mladenovac
Budućnost
Lebina
1 : 4
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Polet
Zabrega
2 : 2
Popovac
Popovac
Radnicki
Tekija
5 : 0
Omladinac
Šaludovac
Mladost (R)
Raševica
5 : 1
Jedinstvo
Ratare
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Heroj
Busilovac
Hajduk
Čepure
0 : 3
Napredak
Stubica
Lisović 1977
Beograd
1 : 0
Mladost Gaj 2011
Barajevo
Napredak
Šuljam
1 : 1
BSK
Bešenovo
Grgurevci
Grgurevci
0 : 0
Planinac
Ležimir
Borac
Arapovac
2 : 1
Mladost
Leskovac
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Sloga
Ratari
2 : 2
Polet Grabovac
Grabovac
Proleter
Jasenak
1 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Baljevac
Baljevac
3 : 1
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
0 : 1
Partizan Draževac
Draževac
Karađorđe
Vučić
4 : 3
Pobeda
Đurđevo
Kikinda
Kikinda
0 : 2
Ravangrad
Sombor
Kolibri
Kuršumlija
7 : 0
Timok
Zaječar
Indeks
Novi Sad
1 : 0
Kabel
Novi sad
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Bor
Bor
Sloga
Bajina Bašta
3 : 3
Jadran
Kragujevac
Mladost
Lučani
6 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
3 : 0
Bane
Raška
Javor
Ivanjica
0 : 1
Sloboda
Čačak
Radnički (K)
Kovin
10 : 0
Dobrica
Dobrica
Polet
Izbište
0 : 3
Vršac
Vršac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Rudar
Kostolac
Jedinstvo
Ub
12 : 0
Letnjikovac
Sabac
Radnički (S)
Sombor
3 : 3
Inđija
Inđija
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Kula
1 : 0
Spartak ZV
Subotica
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
4 : 4
Bačka (M)
Mol
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Olimpija
Totovo Selo
3 : 3
Subotica '96
Subotica
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
7 : 1
Bane
Raška
FAP
Priboj
1 : 3
Javor
Ivanjica
Železničar
Pančevo
4 : 2
Spartak
Debeljača
Radnički
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Radnicki Stobex
Klupci
Loznica 1919
Loznica
0 : 8
Partizan
Beograd
Radnički (S)
Sombor
1 : 6
Inđija
Inđija
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Kula
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
Osipaonica
Osipaonica
10 : 1
Sloga
Lugavčina
Mladi radnik
Radinac
7 : 3
SASK
Saraorci
Obilić
Novi Kneževac
3 : 4
Potisje
Kanjiža
Plana
Velika Plana
10 : 2
Železničar
Smederevo
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 4
Homoljac
Žagubica
Panter
Požarevac
0 : 4
AF Duljaj
Topola
Železničar
Pančevo
3 : 0
Spartak
Debeljača
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Borac
Pajsijević
2 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Radnički
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
4 : 0
Osecina
Osecina
Granit
Jošanička Banja
2 : 6
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Rudar (B)
Baljevac
3 : 6
Tutin
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 3
Kosmet
Leposavić
OFK Ras
Novi Pazar
9 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 3
OFK Lešak
Lešak
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
5 : 1
Senta
Senta
Apolon 4 I
Kragujevac
0 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Duljaj
Topola
10 : 0
Sušica
Kragujevac
Feniks
Rača
1 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac

Rukomet

Radnički 1949
Novi Beograd
28 : 30
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Max Sport
Nova Pazova
24 : 26
Jagodina
Jagodina