XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 667 utakmica za dan
Nedelja, 7 April 2013

Fudbal

Hajduk
Kula
3 : 3
Sloboda Point
Užice
Partizan
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Bane
Raška
Pobeda
Beloševac
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Mačva
Šabac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Rudar
Kostolac
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 1
Krušik
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Borac (B)
Bivolje
1 : 2
Trgovački
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Sloga
Despotovac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Radnik
Surdulica
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Dinamo
Vranje
3 : 0
Kopaonik
Brus
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Dolina
Padina
2 : 1
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Senta
Senta
3 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Sloga
Temerin
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Palić
Palić
Mladost
Bački Jarak
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Zemun
Zemun
0 : 1
BASK
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
Žarkovo
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Železnik
Beograd
0 : 2
Sindjelić
Beograd
Balkan
Mirijevo
1 : 2
PKB
Padinska skela
Hajduk
Beograd
4 : 2
Sopot
Sopot
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Dorćol
Beograd
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Srem
Jakovo
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Tutin
Tutin
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
4 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Borac
Žabari
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Gruža
Gruža
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Homoljac
Žagubica
1 : 3
Šapine
Šapine
Obilić
Živica
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Loznica 1919
Loznica
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Grdelica
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Juhor
Obrež
3 : 2
Rembas
Resavica
Timočanin
Knjaževac
7 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Radnički (L)
Lubnica
0 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Zadrugar
Lazarevo
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Polet
Sivac
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Beška
2 : 1
Budućnost
Mladenovo
Bulbulderac
Beograd
0 : 2
IMR
Rakovica
Železničar
Bara Venecija
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
0 : 0
Grafičar
Beograd
Posavac
Boljevci
1 : 4
IMT
Beograd
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Radnički
Kovači
Polet
Ratina
2 : 2
Granit
Jošanička banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 0
Borac
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Ribnica
Jovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Budućnost
Resnik
Ćava
Grošnica
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Partizan
Cerovac
Arsenal
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
Sloga
Desimirovac
0 : 2
Sušica
Kragujevac
Vujan
Prislonica
1 : 0
Morava
Katrga
Ovčar
Markovica
0 : 0
Slatina
Slatina
Dragačevo
Guča
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Spartak
Trnava
2 : 1
Miokovci
Miokovci
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
5 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Brezak
Pranjani
1 : 1
Mladost
Atenica
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Napredak
Veliko Crniće
0 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Mlava
Malo Laole
Integral
Batuša
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Omladinac
Šetonje
0 : 0
Makce
Makce
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Pobeda
Golobok
4 : 2
Železničar
Smederevo
Osipaonica
Osipaonica
0 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
0 : 0
Budućnost
Ratari
Napredak
Markovac
3 : 0
Polet
Trnovče
Proleter
Vranovo
2 : 0
Borac
Ralja
Junkovac
Junkovac
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Beli orlovi
Konjuša
1 : 0
Lepenica
Badnjevac
Partizan
Darosava
1 : 0
Sloga
Zabojnica
Šumadinac
Stojnik
2 : 1
Banja
Banja
Vinča
Vinča
1 : 0
Šatornja
Šatornja
Šumadija
Toponica
1 : 2
Bokanja
Gorovič
Provo
Provo
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Drina
Ljubovija
4 : 0
Antimon
Zajača
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Mladi Borac
Dublje
0 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Jedinstvo (Š)
Štitar
4 : 0
Radnički
Koceljeva
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Banjani
Banjani
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Tulari
Tulari
Polet
Takovo
1 : 1
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Trlić
Trlić
2 : 1
Mladost
Vračević
OFK Divci
Divci
1 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Polet
Rasna
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 0
Perućac
Perućac
Sečica
Seča reka
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Lauš
Lopaš
0 : 4
Zlatibor
Čajetina
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Budućnost
Arilje
0 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Jastrebac
Tešica
Mladost (B)
Batušinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Ternoci
Trnovac
1 : 2
Alakince
Alakince
As
Bujanovac
3 : 9
Mladost (B)
Bosilegrad
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Kondiva
Žbevac
Besa
Trnovac
0 : 1
Morava
Vladičin Han
Pavlovac
Pavlovac
5 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Biljača
Biljača
1 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 4
Borac
Držanovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 0
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
3 : 1
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
1 : 4
Jastrebac
Blace
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
2 : 2
Proleter
Mezgraja
Mladost
Lalinac
0 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost
Medoševac
4 : 0
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Rudar
Jelašnica
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Bobište
Bobište
Radan
Lebane
5 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Gradac
Konopnica
Sloga
Lipovica
6 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Mladost
Vinarce
1 : 5
Umac
Miroševce
Progres
Ladovica
0 : 1
Budućnost
Orašje
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Sindjelić
Grabovac
0 : 1
Lugomir
Rakitovo
Mladost (D)
Dublje
3 : 3
Levač
Rekovac
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 1
Buducnost
Miliva
Morava
Ribare
0 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Ključ
Podvrška
8 : 2
Radujevac
Radujevac
Rajac
Rajac
3 : 2
Bučje
Bučje
Slatina
Bor
1 : 0
Brestovac
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Osnić
Osnić
0 : 2
Rudar
Podvis
Borac
Vražogrnac
0 : 2
Rgotina
Rgotina
Mladost
Sumrakovac
3 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Omladinac
Grezna
0 : 2
BSK
Bogovina
Rudar (VČ)
Grljan
5 : 1
Polet
Jablanica
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 5
Trajal
Kruševac
Šanac
Šanac
2 : 0
Gradina
Pejovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Naupare
Naupare
Jasika
Jasika
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka (M)
Mol
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Begej
Žitište
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 3
Napredak
Čestereg
Vojvodina (P)
Perlez
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Rusanda
Melenci
Borac
Sakule
4 : 0
Partizan (G)
Gaj
Polet
Izbište
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Slavija (K)
Kovačica
3 : 2
Sloga (P)
Plandište
Vojvodina
Crepaja
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Vršac United
Vršac
0 : 3
Mladost
Omoljica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Radnički
Ratkovo
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Sloga
Čonoplja
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Polet
Karavukovo
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Tvrdjava
Bač
Bačka
Đurđevo
2 : 2
Veternik
Veternik
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Vrbas
Vrbas
Borac
Šajkaš
2 : 1
TSK
Temerin
Kupinovo
Kupinovo
0 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Graničar
Adaševci
4 : 0
Sloven (S)
Sibač
Ljukovo
Ljukovo
4 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
2 : 1
Sloven
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 2
Sremac
Vojka
Radnički
Irig
0 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Borac (L)
Lazarevac
1 : 2
Šumadija
Šopić
Strelac
Mislođin
0 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 4
Baćevac
Baćevac
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Oskar
Pasjane
0 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
Ropotovo
Ropotovo
5 : 1
Morava
Parteš
Mineralac
Klokot
1 : 3
Sloga (R)
Ranilug
Brezovica
Štrpce
1 : 0
Radnički
Velika Hoča
Gracko
Staro Gracko
4 : 3
Gračanica
Gračanica
Plemetina
Plemetina
5 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Sitnica
Lepina
1 : 2
Polet
Laplje Selo
Stubal
Stubal
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Morava(S)
Sirča
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
Napredak
Gračac
1 : 1
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
2 : 3
Lazac
Lazac
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 2
Šumadija
Šumarice
Žiča
Žiča
1 : 2
Morava(M)
Mrsać
Kutlovo
Kutlovo
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Azbest
Stragari
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 4
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Dobrača
Dobrača
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Mladost
Pajazitovo
Kremenac
Rogojevac
3 : 0
Borac
Drenovac
Sloga
Lužnice
3 : 0
Botunje
Botunje
Planinac
Vujetinci
0 : 3
Parmenac
Parmenac
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Mladost
Preljina
Malba
Žaočani
0 : 2
Budućnost
Stančići
Strelac
Miokovci
2 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Morava
Mojsinje
1 : 0
Rakova
Rakova
Brezova
Brezova
2 : 4
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
0 : 3
Sloga
Kaona
Jedinstvo
Puhovo
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Radnički
Turica
0 : 4
Prilike
Prilike
Jablanica
Jablanica
0 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 0
Ozremica
Beršići
Majdan
Majdan
4 : 3
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
7 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 1
Polet
Voluja
RSK
Rabrovo
1 : 2
Basarac
Mišljenovac
OFK Vinci
Vinci
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Dunavac (P)
Petka
1 : 2
Sloga
Ćirikovac
Napredak
Bubušinac
6 : 0
Desine
Desine
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Rudar (S)
Stamnica
1 : 4
Budućnost (V)
Vezičevo
Omladinac (S)
Starčevo
6 : 1
Dragoš
Oreškovica
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Budućnost (A)
Aljudovo
1 : 2
Radnički
Knežica
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 2
Budućnost
Vlaški Do
Udarnik
Baničina
1 : 5
Bačinac
Bačinac
Proleter
Mala Plana
5 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
Kolarac
Kolari
0 : 2
Sloga
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
3 : 2
Vučak
Vučak
Budućnost
Mala Krsna
4 : 0
Slavija
Smederevo
SASK
Saraorci
1 : 0
Jedinstvo
Smederevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 4
Drugovac
Drugovac
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
Badljevica
Badljevica
Podunavac
Udovice
9 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Šumadija
Sipić
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Karađorđe
Vučić
2 : 2
Pobeda
Đurđevo
Pobeda 1938
Sepci
3 : 3
Grivac
Grivac
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Sloga
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
4 : 2
Radnički
Vojinovac
BSK
Borač
3 : 1
Mladost
Rašković
Bečevica
Bečevica
0 : 3
Omladinac
Donja Rača
Sloga
Zagorica
4 : 0
Žabare
Žabare
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Mladost
Jelenac
Maskar
Maskar
2 : 1
BSK
Belosavci
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Stolice
Krupanj
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 1
Sloga (K)
Korenita
Mladost (B)
Borina
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Cerova
Cerova
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
Omladinac
Bogatic
0 : 1
Drina
Badovinci
Napredak (R)
Ribari
3 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 1
Partizan
Drenovac
Duško
Klenje
3 : 0
Budućnost
Zminjak
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
1 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Premijer
Badovinci
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Karađorđe
Mišar
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Cerić
Miokus
Korman
Korman
0 : 3
Borac
Vladimirci
Dobrava
Vukošić
6 : 1
Sloga
Krnić
Galeb
Cerovac
1 : 4
OFK Varna
Varna
Dumača
Pocerski Metković
4 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
OFK Jelen
Jelenča
0 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
Jedinstvo
Poljanice
2 : 1
Komanice
Komanice
Dučić
Dučić
2 : 0
Mladost
Latković
Liplje
Liplje
7 : 0
Orao
Poljanice
Borac
Rajković
1 : 2
Spartak 1924
Ljig
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Radnik
Ub
Vrelo
Vrelo
1 : 2
Joševa
Joševa
Gunjevac
Gunjevac
4 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Omladinac
Kalinovac
4 : 3
Kalenić
Kalenić
Brgule
Brgule
4 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Sloga
Lončanik
Lukavac
Lukavac
1 : 2
Mladost
Dračić
Polet
Popučke
2 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Gradac
Valjevo
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
1 : 1
Kotešica
Kotešica
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 4
Luna Avijatičar
Vranjani
Ježevica
Ježevica
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Savinac
Visibaba
5 : 4
Lazarica
Prilipac
Gorobilje
Gorobilje
3 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Plavi tok
Dražinovići
1 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Glumač
Glumač
0 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Temac
Temska
4 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Provalija
Pirot
0 : 3
Pobeda
Držina
Željuša
Željuša
7 : 0
JERMA
SUKOVO
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
6 : 1
Sloga
Donja Trnava
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Proleter
Niš
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Vulkan 1936
Brenica
4 : 1
Sečanica
Sečanica
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 0
Supovac
Supovac
Radnički
Pertate
2 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
Železničar
Brestovac
Navalin
Navalin
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Polet
Stajkovce
3 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Napredak
Bogojevce
1 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
Medveđa
Medveđa
2 : 1
Polet
Senje
Javor
Sladaja
3 : 1
Mladost
Sikirica
Istok 63
Plana
3 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
BSK
Buljane
1 : 0
Napredak
Zlatovo
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Ursule
Ursule
Sloga
Donje Vidovo
0 : 1
OFK Tabane
Tabane
Šumadinac
Dragovo
0 : 4
Sloga
Donje Vidovo
OFK Tabane
Tabane
1 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Napredak
Zlatovo
1 : 2
Istok 63
Plana
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 0
Kolare
Kolare
Mladost
Sikirica
1 : 1
Polet
Senje
Borac
Gornji Katun
2 : 5
Mladost (DK)
Donji Katun
Mladost (T)
Toljevac
3 : 5
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladi radnik
Bačina
6 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Rubin
Zalogovac
Župski biseri
Lacisled
2 : 2
Ušće
Stalać
Sloga
Lozna
0 : 2
Omladinac
Pojate
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 2
OFK Ribare
Ribare
Belović
Dedina
2 : 2
Čitluk
Čitluk
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Dvorane
Dvorane
0 : 5
13. April
Velika Lomnica
Kapidžija
Kapidžija
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Kupci
Kupci
2 : 1
Dedina
Dedina
Sloga
Majdevo
0 : 2
Rasina
Vitanovac
Lokomotiva
Subotica
0 : 4
Mala Bosna
Mala Bosna
Solid
Subotica
2 : 3
Dušan Silni
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 1
Udarnik
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 3
Sloboda
Stara Moravica
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 2
Olimpija
Gunaroš
Pobeda
Pobeda
2 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Udarnik 2012
Krivaja
0 : 4
Eđšeg
Mali Iđoš
Olimpija
Totovo Selo
2 : 0
Šampion
Orom
Hajduk
Podlokanj
1 : 4
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Tisa
Padej
0 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Napredak
Banatska Topola
0 : 2
Vojvodina
Bašaid
Borac
Iđoš
2 : 1
2. Oktobar
Kumane
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Terekves
Hetin
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Bega
Novi Itebej
0 : 3
Olimpija
Torda
Dolovo
Dolovo
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Idvor
5 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
5 : 2
Borac
Pločica
Spartak
Debeljača
7 : 1
Strela
Ivanovo
Mladost
Vojlovica
0 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Železničar
Pančevo
1 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Proleter
Mramorak
Hajduk
Šušara
3 : 0
Ševac
Kusić
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Ratar
Kruščica
Vitorul
Straža
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Karaš (Ј)
Jasenovo
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
0 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
OFK Metalac
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Jedinstvo (K)
Kolut
Lipar
Lipar
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Panonija
Lalić
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 2
Rastina 1918
Rastina
Dinamo
Sonta
7 : 0
OFK Šikara
Sombor
Susek
Susek
1 : 0
Proleter
Banoštor
Čenej
Čenej
1 : 1
Sremac
Čerević
Borac
Rakovac
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
OFK Futog
Futog
Tatra
Kisač
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Proleter
Ravno Selo
Iskra
Kucura
1 : 0
Napredak
Nadalj
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 5
Bečej
Bečej
Mladost
Radičević
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 0
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 5
Titel
Titel
Obilić
Vilovo
1 : 2
Sloga
Lok
Bačka
Despotovo
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Krivanj
Selenča
2 : 2
Slavija
Pivnice
Budućnost
Gložan
11 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Karađorđevo
Karađorđevo
2 : 0
Budućnost
Parage
Graničar (G)
Grabovci
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Jedinstvo (R)
Ruma
5 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Podunavac
Belegiš
4 : 0
Napredak (V)
Vašica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Napredak (P)
Popinci
Sloga
Krnješevci
0 : 3
Železničar
Inđija
Lovac
Karlovčić
1 : 6
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Martinci
2 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Budućnost
Zvečka
3 : 1
Napredak
Medoševac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Barajevo
Barajevo
4 : 1
Rvati
Obrenovac
Vranić
Vranić
4 : 1
OFK Meljak
Meljak
Mladost
Umčari
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Dunavac
Grocka
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Boleč
Boleč
Napredak
Međulužje
1 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Torlak
Beograd
2 : 2
Institut
Zemun Polje
Sindjelić
Ugrinovci
1 : 1
Crvenka
Borča
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
Borac
Progar
3 : 1
Napredak
Rakovica
NS Tatko
Lepaja
2 : 3
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Padina
Padina
0 : 3
Koprijan
Gradište
Baličevac
Baličevac
4 : 2
Mladost
Biljeg
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
Potisje
Knićanin
MSK
Mihajlovo
1 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Omladinac
Botoš
3 : 1
OFK Klek
Klek
Mladost
Lukićevo
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 0
Naftagas
Boka
Knežica
Knežica
2 : 1
Pobeda
Rusna
Mekiš
Mekiš
0 : 3
Moravac
Čečina
Borac
Trnjane
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Napredak 2012
Krušje
0 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Draževac
Draževac
2 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
5 : 1
Polet
Radevac
Tempo
Mozgovo
4 : 1
Feniks 2012
Krupac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Miloševo
Miloševo
0 : 2
Samarinovac
Samarinovac
Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Smedovac
Smedovac
Graničar
Aleksandrovac
1 : 3
Urovica
Urovica
Slatina
Negotin
1 : 2
Polet
Jabukovac
Ratar
Jasenica
0 : 1
Deli Jovan
Sikole
Vidrovac
Vidrovac
1 : 1
Rečka
Rečka
Budućnost
Samaila
4 : 2
Musina reka
Musina reka
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost
Vrdila
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Real
Podunavci
1 : 0
Popovići
Popovići
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Borac
Adrani
Miločajac
Miločaj
1 : 2
Jedinstvo
Godačica
Mladost 1925
Oplanići
0 : 1
Proleter
Pečenog
Vojvoda Milenko
Kličevac
9 : 0
Proleter
Požarevac
Stig
Beranje
3 : 2
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
1 : 2
Borac
Zabela
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 2
Metalac
Požarevac
Dunav
Ostrovo
0 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (D)
Dubravica
3 : 2
Napredak (B)
Batovac
Dizel
Bare
1 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Napredak (P)
Poljana
1 : 3
Mlava
Bratinac
Polet
Bikinje
4 : 1
Kumane
Kumane
Ram
Ram
3 : 3
Radnički
Požeženo
Kurjače
Kurjače
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Sloga TOP
Topolovnik
2 : 1
Carevac
Carevac
Električar
Šuvajić
0 : 1
Pek
Kusiće
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 0
Napredak
Simićevo
BSK
Brzohode
2 : 2
Mladost
Svinjarevo
Sloga
Viteževo
6 : 2
Proleter
Četereže
Budućnost
Kočetin
0 : 2
Omladinac
Mirijevo
Polet
Loznica
0 : 5
Mladost (B)
Brezjak
Granit
Radalj
0 : 6
Milan Orlić
Novo Selo
Jelav
Jelav
1 : 1
Luk
Voćnjak
Volujac
Volujac
3 : 0
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 0
Metlić
Metlić
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
3 : 0
Mladost (SV)
Svileuva
Mladost (SL)
Slatina
1 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Mladost (K)
Kutles
2 : 0
BSK
Belanovce
Vrhunac
Radonjica
1 : 2
Moravac
Guberevac
Mladost
Gložane
6 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Morava
Radošin
8 : 0
Hum
Vrlane
Mladost
Lomnica
0 : 0
Beljanica
Strmosten
OFK Dvorište
Dvorište
1 : 4
Rudar
Plazane
Sloga
Voljavče
5 : 0
Bresje
Bresje
Napredak
Staro Lanište
4 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Ribnik
Ribnik
4 : 0
Jedinstvo
Duboka
Partizan (M)
Majur
3 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Juhor
Glavinci
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
Rujišnik
Rujišnik
5 : 1
Polet 57
Milutovac
Omašnica
Omašnica
7 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Kostrež
Ćićevac
1 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Gradac
Pločnik
0 : 3
Varvarin
Varvarin
Čukarički
Kruševica
2 : 3
Kiseljak
Orašje
Bukovica
Bukovica
6 : 0
Polet (K)
Kobilje
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
1 : 5
Rasinac
Veliko Golovode
Štitari
Štitari
2 : 2
Drugari
Stanci
Meševo
Meševo
1 : 4
Srnje
Srnje
Sokolovi
Kruševica
2 : 2
Pakašnica
Pakašnica
Vojvodina
Seleuš
2 : 1
Janošik
Janošik
Banat
Ilandža
1 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Borac (V)
Vizić
2 : 3
Mladost
Mali Bač
Borac 46 (O)
Obrovac
1 : 1
Vajska
Vajska
Sloga
Plavna
0 : 3
Slavija
Bođani
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
OFK Bosut
Bosut
Srem
Sremska Rača
3 : 2
Sloga (Z)
Zasavica I
Noćaj
Noćaj
0 : 0
Sremac
Jarak
Borac (R)
Radenković
2 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 3
Sloga (Č)
Čalma
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Sloga
Voganj
Mladost
Buđanovci
0 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 1
Sremac
Dobrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Borac
Klenak
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Polet
Novi Karlovci
1 : 0
Sloga
Maradik
Fruškogorac
Krčedin
2 : 1
Borac (S)
Surduk
Sinđelić
Gibarac
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Borac
Ilinci
1 : 5
Fruškogorac
Kukujevci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
4 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Sremac
Berkasovo
0 : 6
OFK Bikić
Bikić Do
Jednota
Šid
0 : 2
Bratstvo
Sot
Graničar
Jamena
1 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Proleter
Vrbovno
1 : 2
Budućnost
Dudovica
Šumadinac
Kruševica
2 : 0
Bistrica
Bistrica
OFK Radnički
Dren
1 : 1
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
3 : 1
Sloboda
Stubica
OFK Rogača
Rogača
1 : 0
Sloga 2012
Popović
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
Drlupa
Drlupa
Mladost
Guberevac
1 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Đurinci
Đurinci
0 : 3
Mladost
Mala Ivanča
Rudar 2012
Babe
1 : 3
Crvena zvezda
Ralja
Vis
Parcani
4 : 2
Denim
Drlupa
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 1
BSK 2012
Batajnica
Sparta
Beograd
0 : 2
Pobednik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Borac
Zemun
GAK
Beograd
0 : 1
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
Kozara
Novi Beograd
Neresnica
Neresnica
4 : 1
Pionir Zelenik
Zelenik
Sloga
Mustapić
2 : 1
Kaona
Kaona
Radenka
Radenka
6 : 2
Homolje
Bukovska
Šepšin
Šepšin
1 : 0
Omladinac
Rajkinac
Kosmajac
Koraćica
1 : 2
Dedinje
Mladenovac
Borac
Amerić
1 : 2
Vlaska
Vlaška
Markovac
Markovac
2 : 1
Senaja
Senaja
Popovac
Popovac
2 : 1
Budućnost
Lebina
Omladinac
Šaludovac
1 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Jedinstvo
Ratare
2 : 3
Polet
Zabrega
Heroj
Busilovac
1 : 3
Radnicki
Tekija
Napredak
Stubica
4 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Hajduk
Čepure
0 : 3
Radnik
Davidovac
BSK
Bešenovo
1 : 2
Grgurevci
Grgurevci
Planinac
Ležimir
6 : 0
Napredak
Šuljam
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 0
Strmovo
Strmovo
Borac
Arapovac
3 : 0
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
OFK Sokolovo
Sokolovo
2 : 2
Mladost
Leskovac
BSK Borča
Borča
1 : 1
Sloboda Piont
Užice
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
Sloga
Bajina Bašta
Javor
Ivanjica
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Polet
Trnovče
Polet
Izbište
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Sloga (P)
Plandište
Smederevo
Smederevo
5 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Rudar
Kostolac
3 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Morava
Velika Plana
3 : 1
Karađorđe
Rača
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Radnicki
Valjevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Budućnost
Valjevo
BSK Borča
Borča
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Loznica 1919
Loznica
1 : 2
Napredak
Kruševac
Sloboda Point
Užice
1 : 1
Raadnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
0 : 5
Spartak ZV
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Indeks
Novi sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
2 : 1
Inđija
Inđija
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka (M)
Mol
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički
Bajmok
2 : 2
AFK
Ada
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Mladost
Lučani
Bane
Raška
2 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Javor
Ivanjica
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Kolonija
Kovin
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Železničar
Pančevo
5 : 0
Mika Antić
Pančevo
Jedinstvo
Štitar
1 : 3
Šabac
Šabac
Jedinstvo
Ub
7 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
AS
Novi Pazar
2 : 1
Radnički
Niš
Borac
Čačak
0 : 0
Savacijum
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
Spartak ZV
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Indeks
Novi sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
2 : 3
Inđija
Inđija
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Polet
Trnovče
Panter
Požarevac
7 : 2
Železničar
Smederevo
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Plana
Velika Plana
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Kolonija
Kovin
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
3 : 0
Radnički
Kovin
Železničar
Pančevo
3 : 1
Mika Antić
Pančevo
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Spartak
Ljig
Osecina
Osecina
0 : 2
Radnički
Valjevo
Granit
Jošanička Banja
3 : 4
Rudar (B)
Baljevac
Jošanica
Novi Pazar
5 : 1
OFK Lešak
Lešak
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Leposavić
Potisje
Kanjiža
2 : 4
AFK
Ada
Sušica
Kragujevac
2 : 4
Duljaj
Topola

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
96 : 71
Konstantin
Niš
Plana
Velika Plana
81 : 73
Beovuk 72
Beograd

Odbojka

Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Obilić
Beograd
Priboj
Priboj
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Antena
Kruševac
2 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Brezovica
Štrpce
3 : 1
Lučani
Lučani
Partizan
Lipljan
3 : 0
Užice
Užice
Timok
Zaječar
3 : 0
Milenijum
Niš
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica
Loznica
3 : 2
Zaslon
Šabac
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Sloboda S
Čačak
Ivanjica
Ivanjica
3 : 2
Gimnazijalac
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
2 : 3
Libero ČA
Čačak
Borac
Čačak
3 : 0
Tajm
Užice
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Tara
Bajina Bašta
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Čačak
Čačak
Arilje
Arilje
3 : 1
Stars
Požega
Spas
Beograd
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Spartak
Ljig
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Vršac
Vršac
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Milenijum
Niš

Rukomet

Radnički
Kragujevac
22 : 20
Jugović Unimet
Kać
Železničar
Inđija
20 : 27
Proleter
Zrenjanin
Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 35
Dinamo
Pancevo
Niška Banja
Niška Banja
35 : 28
Mladost
Vranje
Jedinstvo
Krnjevo
30 : 30
Kosmaj
Ralja
Udarnik
Lozovik
33 : 38
Partizan 2
Beograd
Železnicar
Inđija
23 : 24
Max Sport
Nova Pazova
Radnički 1949
Novi Beograd
25 : 39
Crvena Zvezda
Beograd
Zaječar 2
Zaječar
19 : 23
RTB Bor
Bor
Crveni krst
Niš
27 : 20
Vranje
Vranje
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 10
Đerdap
Kladovo
Mladi Radnik
Radinac
22 : 26
Mladost
Smederevska Palanka

Američki fudbal

Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
20 : 34
Panthers Pančevo
Pančevo