XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 704 utakmica za dan
Nedelja, 30 Septembar 2012

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Krušik
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Pobeda
Beloševac
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Seljak
Mihajlovac
2 : 2
Mačva
Šabac
Dinamo
Vranje
3 : 1
Trgovački
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Kopaonik
Brus
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Borac (B)
Bivolje
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Sloga
Despotovac
4 : 0
Radnik
Surdulica
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Cement
Beočin
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Senta
Senta
4 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Palić
Palić
Dolina
Padina
0 : 2
Sloga
Temerin
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
BASK
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 0
Radnički
Obrenovac
Balkan
Mirijevo
3 : 0
Srem
Jakovo
Železnik
Beograd
4 : 0
Dorćol
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 2
Sopot
Sopot
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
PKB
Padinska skela
Zemun
Zemun
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Sloboda (G)
Grbice
3 : 4
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Vodojaža
Grošnica
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 3
Tutin
Tutin
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Metalac
Kraljevo
Karađorđe (T)
Topola
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 2
Borac
Žabari
Mladi radnik
Radinac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Obilić
Živica
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Ribnica
Mionica
1 : 0
Sevojno
Sevojno
GP Zlatibor
Užice
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Sloga
Leskovac
5 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Vučje
Vučje
1 : 4
Vlasina
Vlasotince
Napredak
Aleksinac
0 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Jedinstvo
Grdelica
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Malošište
Malošište
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
5 : 3
Pukovac
Pukovac
OFK Bor
Bor
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Juhor
Obrež
2 : 2
Jedinstvo
Paraćin
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Dunav
Prahovo
Dragocvet
Dragocvet
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Rembas
Resavica
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Kablovi
Zaječar
6 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Zadrugar
Lazarevo
1 : 4
Borac
Starčevo
Hajduk
Beška
4 : 0
Srbobran
Srbobran
IMR
Rakovica
4 : 0
Vinča
Vinča
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Grafičar
Beograd
2 : 1
Bulbulderac
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Železničar
Bara Venecija
Posavac
Boljevci
0 : 3
Slavija
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Resnik
Resnik
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 3
Granit
Jošanička banja
Borac
Vraneši
1 : 2
Rudar
Baljevac
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
2 : 1
Radnik
Ušće
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
1 : 3
Grdica
Grdica
Šumadinac
Kragujevac
0 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
2 : 2
Sloga
Desimirovac
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Maršić
Maršić
1 : 3
Korićani
Korićani
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 5
Kolonija
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 2
Šumadija
Čumić
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Partizan
Cerovac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Vujan
Prislonica
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
1 : 1
Slatina
Slatina
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Morava
Katrga
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Dragačevo
Guča
Brezak
Pranjani
0 : 3
Spartak
Trnava
Omladinac
Šetonje
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Integral
Batuša
2 : 0
Borac
Veliko Laole
Polet
Suvi Do
10 : 1
Makce
Makce
Beli Orao
Bradarac
4 : 3
Vihor
Маljurevac
Napredak
Veliko Crniće
1 : 3
Crni Vrh
Miljević
Mladost
Biskuplje
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 0
Mlava
Malo Laole
Napredak
Markovac
2 : 1
Železničar
Smederevo
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 3
Proleter
Vranovo
Šumadija
Azanja
0 : 0
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Selevac
Selevac
1 : 2
Budućnost
Ratari
Pobeda
Golobok
2 : 1
Omladinac
Rakinac
Sloboda
Lipe
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Zabojnica
2 : 0
Borac
Pajsijević
Banja
Banja
2 : 2
Junkovac
Junkovac
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Marjan
Knić
Bokanja
Gorovič
2 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Šumadija
Toponica
1 : 0
Vinča
Vinča
Antimon
Zajača
3 : 1
Provo
Provo
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 3
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 1
Polet
Takovo
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
ZSK
Valjevo
OFK Divci
Divci
2 : 1
Trlić
Trlić
Omladinac
Zdravčići
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
Lauš
Lopaš
3 : 4
Budućnost
Arilje
Sečica
Seča reka
0 : 1
Železničar
Požega
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Polet
Rasna
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Perućac
Perućac
0 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Orljane
Orljane
1 : 0
Borac
Azbresnica
Rutevac
Rutevac
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Moravica
Subotinac
4 : 4
Polet
Vitoševac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
As
Bujanovac
Kondiva
Žbevac
5 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
7 : 0
Čelik
Belo polje
Morava
Vladičin Han
2 : 1
Besa
Trnovac
Trešnjevka
Lopardince
2 : 6
Biljača
Biljača
Sloga
Veliko Selo
5 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Dragoš
Pirot
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Padež
Petrovac
1 : 4
Jedinstvo (P)
Pirot
Jastrebac
Blace
4 : 1
Kosovac
Prokuplje
Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Medoševac
2 : 3
OFK Niš
Niš
Mladost
Lalinac
2 : 3
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Budućnost
Popovac
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Rudar
Jelašnica
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Morava
Krušce
Mladost
Vinarce
0 : 0
Bobište
Bobište
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 0
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
3 : 2
Umac
Miroševce
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Radan
Lebane
5 : 0
Šumadija
Razgojna
Čekmin
Čekmin
5 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Levač
Rekovac
5 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Buducnost
Miliva
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 1
Sindjelić
Grabovac
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Mladost (D)
Dublje
Vinogradar
Crkvenac
2 : 4
Jedinstvo
Mijatovac
Bratstvo
Međureč
0 : 4
Morava
Ribare
Mladost (J)
Jovac
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Branik
Štubik
0 : 0
Krivelj
Krivelj
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Rajac
Rajac
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Brodoremont
Kladovo
2 : 3
Slatina
Bor
Mladost
Sumrakovac
2 : 2
Polet
Jablanica
Borac
Vražogrnac
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Osnić
Osnić
0 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
ŠSK
Štipina
2 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar
Podvis
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Trudbenik
Stalać
0 : 3
Trajal
Kruševac
Jasika
Jasika
4 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Mladost
Makrešane
Šanac
Šanac
1 : 0
Naupare
Naupare
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 1
Blagotin
Poljna
Gradina
Pejovac
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Napredak
Čestereg
2 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
2 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Borac
Sakule
Vulturul
Grebenac
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Mladost
Omoljica
1 : 0
Polet
Izbište
Dobrica
Dobrica
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Slavija (K)
Kovačica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Vršac United
Vršac
Hajduk
Stapar
2 : 4
Zadrugar
Srpski Miletić
Kula
Kula
4 : 0
Borac
Bački Gračac
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 2
Tvrdjava
Bač
Kabel
Novi Sad
4 : 0
Obilić
Zmajevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
TSK
Temerin
1 : 0
Metalac AV
Futog
Borac
Šajkaš
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Sremac
Vojka
0 : 1
Graničar
Adaševci
Šumar
Ogar
1 : 4
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 4
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Radnički
Irig
1 : 1
Jadran
Golubinci
Borac (O)
Ostružnica
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
2 : 1
13. Maj
Zemun
Šumadija
Šopić
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Rudar
Zeoke
0 : 0
Milutinac
Zemun
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Baćevac
Baćevac
5 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Komgrap
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Strelac
Mislođin
Kopaonik
Lešak
7 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnik
Prilužje
0 : 3
Ibar
Leposavić
Mineralac
Klokot
2 : 7
Ropotovo
Ropotovo
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Partizan
Vrba
5 : 1
Stubal
Stubal
Lazac
Lazac
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Morava(M)
Mrsać
3 : 1
Morava(S)
Sirča
Žiča
Žiča
1 : 4
Napredak
Gračac
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Tavnik
Tavnik
OFK Bagremar
Kragujevac
6 : 1
Azbest
Stragari
Seljak
Cvetojevac
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Dobrača
Dobrača
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Borac
Drenovac
1 : 4
21. oktobar
Kragujevac
Botunje
Botunje
3 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Sloga
Lužnice
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Zadrugar
Gornja Trepča
5 : 1
Planinac
Vujetinci
Rakova
Rakova
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Morava
Mojsinje
1 : 0
Malba
Žaočani
Strelac
Miokovci
0 : 3
Premeća
Premeća
Brezova
Brezova
3 : 0
Radnički
Turica
Jedinstvo
Puhovo
0 : 3
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
0 : 3
Gradina
Rti
Gorušica
Viča
5 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Dedinje Junajted
Guča
1 : 0
Sloga
Kaona
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 1
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica
5 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
2 : 2
Ozremica
Beršići
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 1
Dunavac (P)
Petka
OFK Vinci
Vinci
4 : 2
Desine
Desine
RSK
Rabrovo
3 : 1
Sloga
Ćirikovac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
5 : 3
Basarac
Mišljenovac
Rudar (K)
Krepoljin
10 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Budućnost (A)
Aljudovo
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 2
Mladost
Porodin
Rudar (S)
Stamnica
1 : 3
Krilaš
Ćovdin
Zadrugar
Tabanovac
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 1
Dragoš
Oreškovica
Udarnik
Baničina
5 : 1
Proleter
Mala Plana
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost
Vlaški Do
0 : 6
Bačinac
Bačinac
Vučak
Vučak
0 : 0
Kolarac
Kolari
Slavija
Smederevo
1 : 3
Sloga
Lugavčina
Jedinstvo
Smederevo
0 : 1
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
4 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Petrijevac
Petrijevo
2 : 5
7. Jul
Vodanj
Podunavac
Udovice
4 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Sloga
Miloševac
Mladost
Novo Selo
0 : 8
Mladi borac
Veliko Orašje
Radnički
Vojinovac
1 : 0
Šumadija
Sipić
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Pobeda 1938
Sepci
BSK
Borač
1 : 0
Mladost MG
Saranovo
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 0
Grivac
Grivac
Bečevica
Bečevica
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Plaskovac
Plaskovac
1 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 1
BSK
Belosavci
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Mladost
Jelenac
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Borac (K)
Kozjak
3 : 4
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga (K)
Korenita
2 : 0
Stolice
Krupanj
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Crnča
Crnča
Cerova
Cerova
1 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Mladost (B)
Borina
Napredak (BP)
Banovo Polje
4 : 2
Omladinac
Bogatic
Partizan
Drenovac
2 : 0
Proleter
Šabac
Budućnost
Zminjak
5 : 0
Drina
Badovinci
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 1
Majur
Majur
Sloga
Duvanište
1 : 0
Napredak (R)
Ribari
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Premijer
Badovinci
2 : 0
Duško
Klenje
Cerić
Miokus
1 : 0
Mrovska
Mrovska
Borac
Vladimirci
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Sloga
Krnić
3 : 0
Karađorđe
Mišar
OFK Varna
Varna
1 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
0 : 3
Dobrava
Vukošić
Dumača
Pocerski Metković
2 : 0
Galeb
Cerovac
Dučić
Dučić
2 : 2
Borac
Rajković
Jedinstvo
Poljanice
0 : 6
Spartak 1924
Ljig
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Orao
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 3
Komanice
Komanice
Veliševac
Veliševac
3 : 0
Toplica
Donja Toplica
Brgule
Brgule
0 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Joševa
Joševa
0 : 1
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Vrelo
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Sloga
Lončanik
2 : 0
Omladinac
Kalinovac
Jedinstvo
Milorci
6 : 1
Čučuge
Čučuge
Gradac
Valjevo
1 : 1
Mladost
Dračić
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 6
Kotešica
Kotešica
Polet
Popučke
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Lukavac
Lukavac
1 : 4
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Blagaja
Rupeljevo
1 : 3
Luna Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Glumač
Glumač
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi tok
Dražinovići
1 : 2
Duškovci
Duškovci
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
3 : 3
Mladost (DK)
Donji Komren
Radnički 1936
Trupale
0 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Proleter
Niš
Proleter
Niš
2 : 0
Sloga
Donja Trnava
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Sečanica
Sečanica
0 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 5
Vulkan 1936
Brenica
Radnički
Pertate
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Polet
Stajkovce
2 : 2
Morava
Gložane
Navalin
Navalin
1 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Železničar
Brestovac
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Crni Vrh
Deonica
2 : 2
Medveđa
Medveđa
Mladi radnik
Novo Laniste
6 : 2
Mladost
Sikirica
Napredak
Zlatovo
1 : 2
Polet
Senje
Ursule
Ursule
7 : 1
Javor
Sladaja
OFK Tabane
Tabane
4 : 2
Kolare
Kolare
Šumadinac
Dragovo
1 : 3
Istok 63
Plana
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Župski biseri
Lacisled
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Sloga
Lozna
Baštovan
Subotica
3 : 0
Omladinac
Pojate
Mladi radnik
Bačina
0 : 0
Ušće
Stalać
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 4
Beli Orlovi
Tobolac
Kupci
Kupci
4 : 1
OFK Ribare
Ribare
Kapidžija
Kapidžija
3 : 2
Sloga
Majdevo
Dvorane
Dvorane
3 : 3
Rasina
Vitanovac
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Dedina
Dedina
Belović
Dedina
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Dušan Ristić
Kukljin
4 : 1
13. April
Velika Lomnica
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bratstvo
Ljutovo
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 2
Dušan Silni
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
1 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 1
Udarnik 2012
Krivaja
Sokolac
Bački Sokolac
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mićunovo
Mićunovo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Sloga
Ostojićevo
5 : 2
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 6
Olimpija
Totovo Selo
Tisa
Padej
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
Tromedja
Majdan
5 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Napredak
Banatska Topola
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
0 : 2
ŽAK
Kikinda
Proleter
Međa
8 : 1
Progresul
Torak
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Olimpija
Torda
4 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bega
Novi Itebej
2 : 0
Roham
Nova Crnja
Železničar
Pančevo
3 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost
Vojlovica
2 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Spartak
Debeljača
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Unirea
Uzdin
3 : 3
Glogonj
Glogonj
Dolovo
Dolovo
1 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Pobeda
Samoš
1 : 0
Strela
Ivanovo
Borac
Pločica
1 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Budućnost (A)
Alibunar
8 : 0
Hajduk
Šušara
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Ratar
Kruščica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 3
Ševac
Kusić
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Vitorul
Straža
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vinogradar
Gudurica
2 : 0
Karaš (Ј)
Jasenovo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 2
Dinamo
Sonta
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 4
ŽAK
Sombor
Panonija
Lalić
2 : 8
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
3 : 2
OFK Šikara
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Rastina 1918
Rastina
OFK Metalac
Sombor
0 : 4
Terekveš
Svilojevo
OFK Sirig
Sirig
3 : 0
Sremac
Čerević
OFK Futog
Futog
2 : 0
Proleter
Banoštor
Vinogradar
Ledinci
8 : 2
Čenej
Čenej
Bačka
Begeč
5 : 1
Borac
Rakovac
Dinamo
Budisava
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Proleter
Ravno Selo
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
1 : 5
Iskra
Kucura
Bečej
Bečej
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Mladost
Radičević
Miletić
Mošorin
3 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
ŽSK
Žabalj
6 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Titel
Titel
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Sloga
Lok
2 : 1
Obilić
Vilovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 0
Kulpin
Kulpin
Budućnost
Parage
3 : 2
Bačka
Despotovo
Vojvodina
Tovariševo
7 : 1
Maglić
Bački Maglić
Karađorđevo
Karađorđevo
1 : 6
Budućnost
Gložan
Graničar (G)
Grabovci
3 : 2
Sloga
Krnješevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Lovac
Karlovčić
Podunavac
Belegiš
6 : 1
Borac
Martinci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloboda
Šašinci
3 : 0
Železničar
Inđija
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
Budućnost
Zvečka
6 : 2
Beljina
Beljina
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 7
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Podunavac
Ritopek
Dunavac
Grocka
3 : 3
Popović
Popovići
Mladost
Umčari
2 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 0
Kosmaj
Ralja
OFK Leštane
Leštane
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Torlak
Beograd
1 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Borac
Progar
Sindjelić
Ugrinovci
3 : 1
Napredak
Rakovica
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Crvenka
Borča
Rušanj
Rušanj
0 : 2
Banja
Višnjička banja
Naisus
Rožina
4 : 2
Dobrič
Brest
Aleksandrovo
Aleksandrovo
6 : 1
Jastrebac
Krajkovac
Koprijan
Gradište
1 : 1
Sloga
Jovanovac
Mladost
Biljeg
0 : 3
NS Tatko
Lepaja
Baličevac
Baličevac
4 : 2
Padina
Padina
Rtkovo
Rtkovo
3 : 0
Pontes
Kostol
Napredak
Korbovo
1 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
2 : 2
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
4 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Potisje
Knićanin
4 : 0
Naftagas
Boka
OFK Klek
Klek
3 : 0
Lehel
Mužlja
Radnički Ratar
Jaša Tomić
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 2
Mladost
Lukićevo
MSK
Mihajlovo
4 : 1
Omladinac
Botoš
Mladost
Vasilj
3 : 1
Borac
Štrbac
Trgovište
Trgovište
2 : 0
Gorica
Valevac
Kolubara
Jabučje
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Sloga
Bogovađa
2 : 1
Stepanje
Stepanje
Proleter
Bajevac
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet
Donji Lajkovac
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Napredak
Jošanica
0 : 1
Mladost
Resnik
Slemen
Milušinac
1 : 2
Rtanj
Vrmdža
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Moravac
Čečina
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 0
Napredak 2012
Krušje
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 2
Draževac
Draževac
Tempo
Mozgovo
1 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 5
Pobeda 1976
Jakovlje
Ratar
Jasenica
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Slatina
Negotin
0 : 2
Vidrovac
Vidrovac
Graničar
Aleksandrovac
3 : 2
Malajnica
Malajnica
Kovilovo
Kovilovo
0 : 3
Mladost
Karbulovo
Čubra
Čubra
2 : 1
Rečka
Rečka
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Samarinovac
Samarinovac
7 : 1
Urovica
Urovica
Progorelica
Progorelica
1 : 0
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost
Vrdila
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Real
Podunavci
2 : 2
Proleter
Pečenog
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 3
Jedinstvo
Godačica
Popovići
Popovići
2 : 1
Borac
Adrani
Zastava
Kragujevac
1 : 1
Stari momci
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Trmbas
Trmbas
4 : 0
Divostin
Kragujevac
Metalac
Požarevac
1 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak (B)
Batovac
1 : 2
Stig
Beranje
Napredak (N)
Nabrđe
0 : 1
Sopot
Požarevac
Mlava
Bratinac
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Dizel
Bare
4 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Električar
Šuvajić
2 : 4
Barič
Barič
Sloga TOP
Topolovnik
3 : 0
Pek
Kusiće
Kurjače
Kurjače
4 : 2
Carevac
Carevac
Ram
Ram
1 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Polet
Bikinje
3 : 3
Radnički
Požeženo
Udarnik
Sibnica
0 : 1
BSK
Brzohode
Budućnost
Kočetin
7 : 3
Sloga
Viteževo
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
Proleter
Četereže
Jedinstvo
Oreovica
6 : 6
Mladost
Svinjarevo
Napredak
Simićevo
2 : 0
Omladinac
Mirijevo
Šamot
Aranđelovac
4 : 1
22 Februar
Tulež
Brezovac
Brezovac
3 : 1
Ranilović
Ranilović
Polet
Loznica
2 : 2
Jelav
Jelav
Sloga
Straža
5 : 1
Prva Iskra
Runjani
Mladost (B)
Brezjak
2 : 5
Milan Orlić
Novo Selo
Budućnost
Pocerski Dobrić
3 : 0
Napredak
Ševarice
Culjkovic
Culjković
1 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 4
Sloga
Bogosavac
Sava
Mrđenovac
1 : 0
Bojić
Bojić
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Zablaće
Zablaće (Šabac)
5 : 0
Mladost (SV)
Svileuva
Volujac
Volujac
6 : 2
Mladost 2011
Sinošević
Krnule 09
Krnule
2 : 5
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Polet
Jalovik
1 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
1 : 0
Hajduk
Debrc
Sloga .R.
Ridjake
0 : 1
Torpedo
Lojanice
Mladost
Pocerski Belotic
0 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Bobovik Skupljen
Skupljen
1 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Kolubara
Liso Polje
6 : 1
Murgaš
Murgaš
Mali korak
Oglađenovac
6 : 3
Paune
Paune
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
Rakac Stave
Stave
Beloševac
Beloševac
3 : 0
Borac
Valjevo
Jašunja
Jašunja
3 : 2
Moravac
Pečenjevce
Mladost (K)
Kutles
0 : 0
Turekovac
Turekovac
Radnički
Dubnica
5 : 1
Morava
Radošin
Mladi Radnik
Bobovo
1 : 1
Hum
Vrlane
Resavac
Subotica
6 : 1
Mladi borac
Sedlare
Mladost
Lomnica
2 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Resava
Bukovac
0 : 7
Rudar
Plazane
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Resavac
Veliki Popović
Bresje
Bresje
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka
0 : 1
Sloga
Voljavče
Morava
Kočino Selo
8 : 0
Lipar
Donji Račnik
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Napredak
Staro Lanište
Partizan (G)
Glogovac
1 : 1
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik
2 : 3
Kolonija
Jagodina
Omladinac
Ugljarevo
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Kostrež
Ćićevac
6 : 1
Čukarički
Kruševica
Parcane
Parcane
0 : 3
Gradac
Pločnik
Varvarin
Varvarin
2 : 2
Kiseljak
Orašje
Pasjak
Pasjak
6 : 1
Zmajevac
Belasica
Jablanica
Jablanica
1 : 1
Bukovica
Bukovica
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 0
Grkljane
Grkljane
Drugari
Stanci
6 : 1
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
0 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Polet (Š)
Šavrane
2 : 1
Lipovac
Lipovac
Sloga
Jarkovac
4 : 4
Proleter
Neuzina
Banat
Čenta
2 : 1
OFK Stajicevo
Stajicevo
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
Zlatica
Zlatica
Mladost
Belo Blato
3 : 1
Jedinstvo
Ečka
Lokve
Lokve
2 : 1
Barice
Barice
Banat
Ilandža
1 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Vojvodina
Seleuš
2 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Omladinac
Zagajica
0 : 3
Partizan
Kajtasovo
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 3
Jedinstvo
Orešac
Banat
Dupljaja
2 : 3
Pobeda
Parta
Slavija
Bođani
4 : 0
Mladost
Mali Bač
Sloga
Plavna
1 : 0
Neštin
Neštin
Borac 46 (O)
Obrovac
14 : 3
Borac (V)
Vizić
Srem
Sremska Rača
1 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Borac (R)
Radenković
1 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Hajduk
Divoš
4 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sremac
Jarak
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 2
Sloga
Voganj
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
Mladost
Buđanovci
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Borac
Klenak
Fruška Gora
Ruma
6 : 0
Sremac
Dobrinci
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Borac (S)
Surduk
0 : 6
Radnički 2
Nova Pazova
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 3
Sinđelić
Gibarac
Omladinac (B)
Batrovci
0 : 6
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Bratstvo
Sot
3 : 5
OFK Bingula
Bingula
Omladinac (M)
Molovin
2 : 1
Borac
Ilinci
Jednota
Šid
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Mladost
Prhovo
4 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 2
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
2 : 6
Graničar
Obrež
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Sremac
Deč
Mladost
Cvetovac
2 : 0
Budućnost
Dudovica
OFK Radnički
Dren
0 : 2
Sloboda
Stubica
Proleter
Vrbovno
1 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Bistrica
Bistrica
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
Posavina
Stubline
3 : 0
Urovci
Urovci
Zadrugar
Orašac
0 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Vukićevica
Vukićevica
5 : 0
Trstenica
Trstenica
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
Skela
Skela
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Poljane
Poljane
Mladost
Mala Ivanča
6 : 1
Drlupa
Drlupa
GAK
Beograd
0 : 2
BSK 2012
Batajnica
Olimpija
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Mladi proleter
Beograd
1 : 1
Kozara
Novi Beograd
Sparta
Beograd
1 : 9
Busije
Zemun
Pobednik
Beograd
7 : 1
Borac
Zemun
Radnik
Glogovac
0 : 0
Bair
Bogatic
Mladost (O)
Očage
2 : 1
Šumice
Glusci
Mladi Radnik
Dragušica
7 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Kusovac
Kusovac
4 : 0
Mladost
Pretoke
Neresnica
Neresnica
1 : 3
Radenka
Radenka
Sloga
Mustapić
2 : 2
Homolje
Bukovska
Pionir Zelenik
Zelenik
5 : 5
Kaona
Kaona
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Kosmajac
Koraćica
0 : 0
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
3 : 0
Senaja
Senaja
Napredak
Dubona
1 : 3
Vlaska
Vlaška
Sloga
Granice
7 : 1
Dedinje
Mladenovac
OFK Student
Mladenovac
2 : 5
Omladinac
Rajkinac
Budućnost
Lebina
3 : 7
Polet
Zabrega
Radnicki
Tekija
5 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost (R)
Raševica
5 : 3
Popovac
Popovac
Šumadija
Trešnjevica
4 : 2
Omladinac
Šaludovac
Radnik
Davidovac
5 : 1
Jedinstvo
Ratare
Hajduk
Čepure
1 : 0
Heroj
Busilovac
Lonjin
Lonjin
3 : 11
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Vrhpolje
Vrhpolje
5 : 3
Grabovica
Ljubovija
Mladi Gorani
Dupci
1 : 0
Mladost (G)
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
3 : 0
Mladost (R)
Raklja
Obilić
Mrmoš
2 : 2
Garevina
Garevina
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Grgurevci
Grgurevci
1 : 2
BSK
Bešenovo
Napredak
Šuljam
1 : 4
Planinac
Ležimir
Planinac
Rivica
7 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
0 : 3
Polet
Nikinci
Mladost
Pavlovci
1 : 2
Car Uroš
Jazak
Polet
Nikinci
4 : 0
Mladost
Pavlovci
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 2
Vojvodina
Neradin
Borac
Stejanovci
1 : 0
Planinac
Rivica
BSK
Brajkovac
1 : 0
Borac
Arapovac
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 2
Mladost
Leskovac
Petka
Petka
0 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Sloga
Ratari
4 : 0
Proleter
Jasenak
Baljevac
Baljevac
1 : 7
Polet Grabovac
Grabovac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Borac
Ušće
Partizan Draževac
Draževac
0 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Oniks
Lozovik
2 : 1
Mladost
Bukovče
Omladinac
Bunar
0 : 2
Osaonica
Bagrdan
Dražmirovac
Dražmirovac
4 : 0
Hajduk
Miloševo
Morava
Rajkinac
4 : 0
Belica
Belica
Trnava
Trnava
2 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Kalemegdan
Beograd
7 : 1
Pančevo
Pančevo
Kikinda
Kikinda
3 : 5
Rubin
Mol
Bukovička Banja
Aranđelovac
1 : 9
Trijumf
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
6 : 1
Slatke male
Burovac
Indeks
Novi Sad
0 : 2
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Radnički
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
5 : 0
Polet
Karavukovo
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Vrežina 2009
Niš
Sloga
Bajina Bašta
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
FAP
Priboj
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Javor
Ivanjica
3 : 0
Bane
Raška
Radnički (K)
Kovin
8 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
6 : 3
Dobrica
Dobrica
BAK
Bela Crkva
0 : 6
Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
13 : 1
Jugoslavija
Jabuka
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Karađorđe
Rača
2 : 2
Rudar
Kostolac
Morava
Velika Plana
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Radjevac
Krupanj
Loznica
Loznica
6 : 0
Jedinstvo
Štitar
Napredak
Kruševac
3 : 3
Raadnički 1923
Kragujevac
Vršac
Vršac
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 2
Inđija
Inđija
Hajduk
Kula
4 : 2
Indeks
Novi sad
Spartak ZV
Subotica
9 : 0
Crvenka
Crvenka
Tavankut
Tavankut
6 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
3 : 4
Čantavir
Čantavir
Proleter
Njegoševo
1 : 2
Krivaja
Krivaja
Senta
Senta
2 : 0
Subotica '97
Subotica
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Morava
Velika Plana
3 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Kolonija
Kovin
3 : 2
Spartak
Debeljača
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 3
Šabac
Šabac
Radnički
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Štitar
Budućnost
Valjevo
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Rudar (B)
Baljevac
Pazar Juniors "Ajax"
Novi Pazar
0 : 3
Nacional
Novi Pazar
Vršac
Vršac
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 0
Banat
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 3
Inđija
Inđija
Hajduk
Kula
1 : 1
Indeks
Novi sad
Spartak ZV
Subotica
7 : 2
Crvenka
Crvenka
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Šumadinac
Binovac
Pinkum
Veliko Gradište
8 : 0
Železničar
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
7 : 3
Seljak
Mihajlovac
Panter
Požarevac
1 : 7
Homoljac
Žagubica
Kolonija
Kovin
0 : 3
Spartak
Debeljača
Radnički
Valjevo
4 : 0
Ribnica
Mionica
Budućnost
Valjevo
6 : 1
Jedinstvo
Ub
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 3
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
3 : 1
OFK Lešak
Lešak
Granit
Jošanička Banja
1 : 5
Rudar (B)
Baljevac
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Subotica '00
Subotica
6 : 0
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
Potisje
Kanjiža
1 : 8
Dribling
Subotica
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
6 : 2
Duljaj
Topola
Apolon 4 I
Kragujevac
16 : 0
Karađorđe (T)
Topola

Košarka

Krka
Novo Mesto
71 : 56
Szolnoki Olaj
Szolnok
Partizan
Beograd
71 : 68
Voždovac
Beograd

Rukomet

Napredak
Kruševac
27 : 24
Crvenka Jafa
Crvenka
Titel Džon Dir
Titel
28 : 30
Proleter
Zrenjanin
Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 31
Sombor
Sombor
Vlasotince
Vlasotince
32 : 29
ORK Bor
Bor
Jagodina
Jagodina
36 : 30
Jastrebac
Blace
BASK Soko
Beograd
39 : 29
Radnički
Obrenovac
Obilić
Beograd
40 : 25
Smederevo
Smederevo
Loznica
Loznica
31 : 30
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Trepča
Kosovska Mitrovica
26 : 23
Radnički 2
Kragujevac
Knjaževac
Knjaževac
26 : 28
Zaječar 2
Zaječar
Max Sport
Nova Pazova
28 : 25
Radnički Svilajnac
Svilajnac