XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 708 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2013

Fudbal

Sloboda Point
Užice
2 : 2
Javor
Ivanjica
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Radnički (N)
Niš
BSK Borča
Borča
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Napredak
Kruševac
4 : 1
Teleoptik
Zemun
Timok
Zaječar
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bežanija
Beograd
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Inđija
Inđija
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Bane
Raška
1 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Rudar
Kostolac
Krušik
Valjevo
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
2 : 1
Seljak
Mihajlovac
Trgovački
Jagodina
1 : 0
Dinamo
Vranje
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Kopaonik
Brus
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Borac (B)
Bivolje
Radnik
Surdulica
4 : 0
Sloga
Despotovac
Cement
Beočin
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Mladost
Bački Jarak
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Senta
Senta
Palić
Palić
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Temerin
3 : 1
Dolina
Padina
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
BASK
Beograd
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Radnički
Obrenovac
0 : 0
Hajduk
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 0
Balkan
Mirijevo
Dorćol
Beograd
1 : 0
Železnik
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Tutin
Tutin
Sloboda (G)
Grbice
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
Polet (T)
Trbušani
2 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Mladi radnik
Radinac
1 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Šapine
Šapine
3 : 1
Borac
Žabari
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 1
Budućnost
Valjevo
GP Zlatibor
Užice
0 : 1
Borac (Š)
Šabac
Ribnica
Mionica
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Vlasina
Vlasotince
6 : 0
Vučje
Vučje
BSK Bujanovac
Bujanovac
5 : 0
Napredak
Aleksinac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Malošište
Malošište
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
OFK Bor
Bor
Radnički (L)
Lubnica
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Jedinstvo
Paraćin
5 : 0
Juhor
Obrež
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Rembas
Resavica
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Napredak (D)
Drenovac
3 : 3
Đerdap
Kladovo
Borac
Starčevo
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Index
Novi Sad
1 : 0
Mladost (T)
Turija
Budućnost
Mladenovo
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Grafičar
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 1
IMT
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Grdica
Grdica
Ribnica
Jovac
1 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Radnik
Ušće
Vrnjci
Vrnjci
5 : 2
Polet
Ratina
Borac
Vraneši
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Radnički
Kovači
Šumadinac
Kragujevac
1 : 3
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Partizan
Cerovac
Ćava
Grošnica
2 : 1
Šumadija
Čumić
Jedinstvo
Petrovac
2 : 4
Kolonija
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Korićani
Korićani
Seljak
Male Pčelice
2 : 3
Sušica
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 4
Sloga
Desimirovac
Brezak
Pranjani
0 : 2
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Mladost
Atenica
1 : 0
Spartak
Trnava
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Napredak
Svračkovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 4
Dragačevo
Guča
Miokovci
Miokovci
2 : 2
Ovčar
Markovica
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
4 : 0
Morava
Katrga
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Slatina
Slatina
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Mladost
Biskuplje
1 : 2
Mlava
Malo Laole
Napredak
Veliko Crniće
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Crni Vrh
Miljević
Integral
Batuša
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Omladinac
Šetonje
4 : 1
Borac
Veliko Laole
Sloboda
Lipe
3 : 0
Železničar
Smederevo
Pobeda
Golobok
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
4 : 3
Budućnost
Ratari
Šumadija
Azanja
2 : 1
Polet
Trnovče
Napredak
Markovac
4 : 0
Proleter
Vranovo
Šumadija
Toponica
1 : 2
Bare
Bare
Bokanja
Gorovič
1 : 0
Partizan
Darosava
Šatornja
Šatornja
4 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Banja
Banja
0 : 3
Marjan
Knić
Sloga
Zabojnica
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Provo
Provo
2 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
6 : 2
Antimon
Zajača
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Jadar
Stupnica
Drina
Ljubovija
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Mladi Borac
Dublje
4 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
OFK Divci
Divci
6 : 2
Ribnikar
Pecka
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 2
ZSK
Valjevo
Sovljak
Sovljak
3 : 1
Tulari
Tulari
Omladinac
Zdravčići
1 : 5
Polet
Rasna
Polimlje
Prijepolje
10 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Lauš
Lopaš
0 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Budućnost
Arilje
1 : 2
Železničar
Požega
Borac
Azbresnica
0 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Rasovača
Rasovača
4 : 2
Morava
Žitkovac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Rad
Merošina
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 1
Alakince
Alakince
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Kondiva
Žbevac
As
Bujanovac
0 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 4
Biljača
Biljača
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 1
Sloga
Veliko Selo
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Dragoš
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 1
Padež
Petrovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
5 : 1
Borac
Držanovac
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 0
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 1
Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
0 : 0
Trbunje
Trbunje
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost
Popovac
3 : 0
Mladost
Medoševac
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
0 : 2
Vrtište
Vrtište
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 1
Proleter
Mezgraja
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Bobište
Bobište
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Gradac
Konopnica
Radan
Lebane
4 : 0
Mladi Borac
Živkovo
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Šumadija
Razgojna
Sloga
Lipovica
3 : 1
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 2
Budućnost
Orašje
Mladost
Vinarce
5 : 1
Progres
Ladovica
Mladost (J)
Jovac
5 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Vinogradar
Crkvenac
0 : 1
Morava
Ribare
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 1
Sindjelić
Grabovac
Buducnost
Miliva
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Levač
Rekovac
1 : 2
Lugomir
Rakitovo
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Slatina
Bor
Sloga
Kobišnica
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
ŠSK
Štipina
3 : 1
Rgotina
Rgotina
Osnić
Osnić
1 : 4
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Borac
Vražogrnac
1 : 6
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
BSK
Bogovina
Omladinac
Grezna
0 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
Gradina
Pejovac
0 : 2
Trajal
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Šanac
Šanac
3 : 3
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Jasika
Jasika
0 : 1
Mladost
Makrešane
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bačka (M)
Mol
0 : 1
Tisa
Adorjan
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
Proleter
Njegoševo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 2
Begej
Žitište
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Rusanda
Melenci
Vojvodina (P)
Perlez
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Naftagas
Elemir
Borac
Sakule
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
3 : 3
Radnički (B)
Baranda
Polet
Izbište
1 : 0
Sloga (P)
Plandište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Slavija (K)
Kovačica
2 : 1
Mladost
Omoljica
Vojvodina
Crepaja
5 : 0
Dobrica
Dobrica
Vršac United
Vršac
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Kordun
Kljajićevo
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Radnički
Ratkovo
PIK
Prigrevica
6 : 0
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Sloga
Čonoplja
Graničar (R)
Riđica
1 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Kula
Kula
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Veternik
Veternik
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Đurđevo
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 4
Vrbas
Vrbas
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
TSK
Temerin
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Borac
Šajkaš
Sloven (S)
Sibač
1 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Kupinovo
Kupinovo
6 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar
Adaševci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Sloven
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Sremac
Vojka
Jadran
Golubinci
1 : 2
Šumar
Ogar
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Strelac
Mislođin
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Komgrap
Beograd
Baćevac
Baćevac
4 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Rudar
Zeoke
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
13. Maj
Zemun
Moša
Banje
2 : 2
Sočanica
Sočanica
Ibar
Leposavić
3 : 0
Radnik
Prilužje
Poneš
Poneš
0 : 6
Ropotovo
Ropotovo
Sloga (R)
Ranilug
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Morava
Parteš
1 : 6
Rudar
Kosovska Kamenica
Brezovica
Štrpce
0 : 5
Gračanica
Gračanica
Radnički
Velika Hoča
2 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
3 : 2
Polet
Laplje Selo
Plemetina
Plemetina
2 : 1
Sitnica
Lepina
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Žiča
Žiča
1 : 3
Tavnik
Tavnik
Morava(M)
Mrsać
1 : 0
Napredak
Gračac
Šumadija
Šumarice
0 : 0
Morava(S)
Sirča
Lazac
Lazac
3 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Partizan
Vrba
1 : 3
Gruža
Vitanovac
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Stubal
Stubal
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
Sloga
Lužnice
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
Botunje
Botunje
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Borac
Drenovac
6 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 4
Mladost Teferič
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
5 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Azbest
Stragari
1 : 2
Srbija
Ilićevo
Mladost
Preljina
1 : 0
Parmenac
Parmenac
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Budućnost
Stančići
Malba
Žaočani
0 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Premeća
Premeća
1 : 0
Rakova
Rakova
Strelac
Miokovci
2 : 3
Morava
Mojsinje
Brezova
Brezova
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Gorušica
Viča
5 : 0
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
2 : 0
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Gradina
Rti
Radnički
Turica
1 : 3
Bjelica
Milatovići
Ozrem
Ozrem
1 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Jablanica
Jablanica
2 : 1
Ozremica
Beršići
Majdan
Majdan
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Šumadija
Brdjani
Dunavac (K)
Kisiljevo
1 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
RSK
Rabrovo
2 : 0
Borac
Klenovnik
OFK Vinci
Vinci
2 : 3
Sloga
Ćirikovac
Dunavac (P)
Petka
1 : 6
Napredak
Bubušinac
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Zadrugar
Tabanovac
5 : 0
Dragoš
Oreškovica
Rudar (S)
Stamnica
2 : 2
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Mladost
Porodin
Polet
Aleksandrovac
1 : 1
Radnički
Knežica
OFK Homolje
Žagubica
2 : 2
Budućnost (A)
Aljudovo
Vodice
Vodice
1 : 1
Bačinac
Bačinac
Udarnik
Baničina
3 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Kolarac
Kolari
2 : 0
Vučak
Vučak
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
4 : 2
Jedinstvo
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
2 : 3
SASK
Saraorci
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Badljevica
Badljevica
7. Jul
Vodanj
6 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
1 : 0
Podunavac
Udovice
Mladost
Novo Selo
0 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Jasenica
Kruševo
2 : 8
Mladi borac
Veliko Orašje
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Mladost
Rašković
Pobeda
Đurđevo
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Karađorđe
Vučić
1 : 2
Sloga
Milatovac
Grivac
Grivac
1 : 3
Šumadija
Sipić
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Proleter
Jelovik
3 : 3
Sloga
Zagorica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 2
Maskar
Maskar
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
7 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
B 2000
Aranđelovac
4 : 0
Žabare
Žabare
Mladost
Jelenac
4 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Stolice
Krupanj
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Borac (K)
Kozjak
Cer
Jadranska Lešnica
8 : 3
Sloga (K)
Korenita
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost (B)
Borina
0 : 0
Borac (L)
Lešnica
Hajduk
Ribarica
3 : 6
Cerova
Cerova
Omladinac
Bogatic
2 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
3 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Napredak (R)
Ribari
0 : 2
Budućnost
Zminjak
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Duško
Klenje
1 : 0
Sloga
Duvanište
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Mrovska
Mrovska
5 : 2
Pocerina
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Cerić
Miokus
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Borac
Vladimirci
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 2
Sloga
Krnić
Korman
Korman
1 : 2
OFK Varna
Varna
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Galeb
Cerovac
0 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
2 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 1
Toplica
Donja Toplica
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Mladost
Latković
Jedinstvo
Poljanice
2 : 1
Orao
Poljanice
Dučić
Dučić
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
Liplje
Liplje
3 : 3
Borac
Rajković
Gunjevac
Gunjevac
4 : 0
Brgule
Brgule
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Radnik
Ub
2 : 2
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Omladinac
Kalinovac
2 : 0
Sloga
Lončanik
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Mladost
Dračić
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Popučke
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Gradac
Valjevo
4 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Lazarica
Prilipac
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Savinac
Visibaba
2 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Luna Avijatičar
Vranjani
6 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Ježevica
Ježevica
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Plavi tok
Dražinovići
2 : 0
Duškovci
Duškovci
Glumač
Glumač
7 : 1
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Borac (O)
Otanj
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 1
Pobeda
Držina
Temac
Temska
3 : 0
JERMA
SUKOVO
Provalija
Pirot
0 : 2
Borac
Barje Čiflik
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
4 : 0
Sečanica
Sečanica
Vulkan 1936
Brenica
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Radnički
Pertate
3 : 0
Železničar
Brestovac
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Navalin
Navalin
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Polet
Stajkovce
1 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 0
Morava
Gložane
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Jedinstvo
Šišava
Medveđa
Medveđa
5 : 0
Mladost
Sikirica
Polet
Senje
3 : 2
Crni Vrh
Deonica
Javor
Sladaja
4 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Kolare
Kolare
1 : 1
Napredak
Zlatovo
Istok 63
Plana
1 : 0
Ursule
Ursule
BSK
Buljane
1 : 2
OFK Tabane
Tabane
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
Borac
Gornji Katun
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Rubin
Zalogovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Omladinac
Pojate
Župski biseri
Lacisled
2 : 1
Sloga
Lozna
Čitluk
Čitluk
4 : 1
OFK Ribare
Ribare
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Belović
Dedina
1 : 2
13. April
Velika Lomnica
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 4
Mačkovac
Mačkovac
Dvorane
Dvorane
2 : 3
Dedina
Dedina
Kapidžija
Kapidžija
2 : 1
Rasina
Vitanovac
Kupci
Kupci
2 : 1
Sloga
Majdevo
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Solid
Subotica
0 : 2
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
2 : 2
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
6 : 1
Udarnik 2012
Krivaja
Šampion
Orom
0 : 2
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
0 : 5
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
1 : 7
Tisa
Padej
Polet
Nakovo
1 : 0
Vojvodina
Bašaid
Napredak
Banatska Topola
1 : 1
Borac
Iđoš
Progresul
Torak
1 : 3
Budućnost
Banatski Dvor
1.Oktobar
Srpski Itebej
6 : 1
Proleter
Međa
Roham
Nova Crnja
4 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
1 : 3
Bega
Novi Itebej
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
Železničar
Pančevo
Proleter
Mramorak
0 : 4
Mladost
Vojlovica
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 3
Unirea
Uzdin
Strela
Ivanovo
1 : 1
Polet
Idvor
Omladinac (O)
Opovo
2 : 5
Dolovo
Dolovo
Borac
Pločica
3 : 2
Pobeda
Samoš
Hajduk
Šušara
2 : 2
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Vitorul
Straža
0 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (Ј)
Jasenovo
0 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
0 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
6 : 2
Jedinstvo (K)
Kolut
OFK Metalac
Sombor
0 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Dunav
Bački Monoštor
0 : 2
Terekveš
Svilojevo
Lipar
Lipar
1 : 3
Rastina 1918
Rastina
Panonija
Lalić
9 : 1
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 5
Rusin
Ruski Krstur
Dinamo
Sonta
0 : 1
ŽAK
Sombor
Dinamo
Budisava
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka
Begeč
0 : 2
Slavija
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
6 : 1
Borac
Rakovac
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Proleter
Banoštor
Bečej
Bečej
6 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
9 : 2
Mladost
Radičević
Mladost Radost
Srbobran
0 : 2
Proleter
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
1 : 0
Iskra
Kucura
ŽSK
Žabalj
8 : 0
Miletić
Mošorin
Titel
Titel
1 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
Sloga
Lok
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Obilić
Vilovo
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bačka
Despotovo
3 : 2
Slavija
Pivnice
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Krivanj
Selenča
3 : 0
Budućnost
Parage
Budućnost
Gložan
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Karađorđevo
Karađorđevo
4 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Graničar (G)
Grabovci
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloboda
Šašinci
5 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Napredak (V)
Vašica
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 2
Napredak (P)
Popinci
Podunavac
Belegiš
5 : 0
Železničar
Inđija
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloga
Krnješevci
0 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Lovac
Karlovčić
3 : 2
Borac
Martinci
Budućnost
Zvečka
2 : 2
Krtinska
Krtinska
Mladost (B)
Baroševac
0 : 1
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Beljina
Beljina
1 : 1
Vranić
Vranić
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladost
Umčari
1 : 1
Boleč
Boleč
Dunavac
Grocka
5 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
4 : 3
Popović
Popovići
Napredak
Međulužje
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Torlak
Beograd
5 : 1
Rušanj
Rušanj
Institut
Zemun Polje
1 : 2
Banja
Višnjička banja
Sindjelić
Ugrinovci
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Napredak
Rakovica
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Borac
Progar
Dobrič
Brest
0 : 0
Naisus
Rožina
Jastrebac
Krajkovac
2 : 2
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Sloga
Jovanovac
0 : 1
Koprijan
Gradište
NS Tatko
Lepaja
1 : 0
Mladost
Biljeg
Padina
Padina
7 : 2
Baličevac
Baličevac
Koča Andjelković
Tekija
4 : 1
Pontes
Kostol
Egeta
Brza Palanka
2 : 3
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 3
Napredak
Korbovo
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
4 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Lehel
Mužlja
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Naftagas
Boka
0 : 1
OFK Klek
Klek
Mladost
Lukićevo
2 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Omladinac
Botoš
1 : 1
Potisje
Knićanin
MSK
Mihajlovo
2 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Kolubara
Jabučje
1 : 0
Proleter
Bajevac
Ratkovac
Ratkovac
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Stepanje
Stepanje
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Sloga
Žučkovac
1 : 2
Mladost
Resnik
Palilulac
Šarbanovac
1 : 6
Slemen
Milušinac
Malinik
Podgorac
2 : 6
IMT
Boljevac
Toplica
Šarlinac
2 : 0
Moravac
Čečina
Doljevac
Doljevac
7 : 1
Pobeda
Rusna
Jedinstvo
Bobovište
2 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Borac
Trnjane
Draževac
Draževac
2 : 0
Napredak 2012
Krušje
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 5
Sloga
Korman
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 1
Tempo
Mozgovo
Samarinovac
Samarinovac
3 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Čubra
Čubra
0 : 7
Urovica
Urovica
Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Polet
Jabukovac
Graničar
Aleksandrovac
1 : 5
Deli Jovan
Sikole
Slatina
Negotin
1 : 0
Rečka
Rečka
Ratar
Jasenica
0 : 0
Mladost
Karbulovo
Budućnost
Samaila
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Musina reka
Musina reka
2 : 3
Progorelica
Progorelica
Kablar
Kraljevo
3 : 0
Omladinac
Drakčići
Mladost
Vrdila
2 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Real
Podunavci
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Proleter
Pečenog
Miločajac
Miločaj
0 : 8
Mladost 1925
Oplanići
Stari momci
Kragujevac
0 : 3
Studenac
Goločelo
Divostin
Kragujevac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Trmbas
Trmbas
1 : 2
Žeželj
Donja Sabanta
Vojvoda Milenko
Kličevac
8 : 0
Borac
Zabela
Stig
Beranje
2 : 1
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
0 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Zemljoradnik
Trnjane
5 : 0
Napredak (B)
Batovac
Dunav
Ostrovo
1 : 4
Napredak (N)
Nabrđe
Sloga (D)
Dubravica
1 : 3
Mlava
Bratinac
Dizel
Bare
0 : 0
Napredak (P)
Poljana
Kumane
Kumane
2 : 4
Barič
Barič
Polet
Bikinje
0 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Ram
Ram
2 : 3
Carevac
Carevac
Kurjače
Kurjače
3 : 1
Pek
Kusiće
Sloga TOP
Topolovnik
3 : 0
Električar
Šuvajić
Udarnik
Sibnica
0 : 3
Napredak
Simićevo
Jedinstvo
Oreovica
1 : 4
Omladinac
Mirijevo
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 0
Mladost
Svinjarevo
Budućnost
Kočetin
5 : 0
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
3 : 0
Sloga
Viteževo
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
6 : 1
Ranilović
Ranilović
Sloga
Straža
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Polet
Loznica
3 : 1
Luk
Voćnjak
Granit
Radalj
0 : 2
Prva Iskra
Runjani
Jelav
Jelav
3 : 1
Mladost (L)
Loznica
Culjkovic
Culjković
1 : 1
Sloga
Bogosavac
Budućnost
Pocerski Dobrić
4 : 1
Fortuna Miki
Šabac
Volujac
Volujac
2 : 1
Žabar
Žabar
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 2
Mladost 2011
Sinošević
Jedinstvo
Mala Vranjska
6 : 2
Mladost (SV)
Svileuva
Sava
Mrđenovac
1 : 0
Mladost (SL)
Slatina
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
2 : 2
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Polet
Jalovik
0 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Krnule 09
Krnule
1 : 3
Tresnjevka
Trbusac
Mladost
Pocerski Belotic
3 : 2
Bobovik Skupljen
Skupljen
Sloga .R.
Ridjake
1 : 2
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Dokmir
Dokmir
0 : 3
Murgaš
Murgaš
Rakac Stave
Stave
4 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Beloševac
Beloševac
3 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Jašunja
Jašunja
1 : 3
BSK
Belanovce
Mladost (K)
Kutles
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Moravac
Guberevac
Mladost
Gložane
4 : 0
Resavac
Subotica
Mladi Radnik
Bobovo
4 : 0
Mladi borac
Sedlare
Radnički
Dubnica
3 : 0
Hum
Vrlane
Resava
Bukovac
0 : 3
Resavac
Veliki Popović
Mladost
Lomnica
1 : 2
Rudar
Plazane
OFK Dvorište
Dvorište
2 : 5
Sindjelic
Vojnik
Sloga
Voljavče
4 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Ribnik
Ribnik
2 : 3
Partizan (M)
Majur
Napredak
Staro Lanište
2 : 0
Jedinstvo
Duboka
Juhor
Glavinci
2 : 3
Morava
Kočino Selo
Lipar
Donji Račnik
5 : 1
Bresje
Bresje
Kolonija
Jagodina
1 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Rujišnik
Rujišnik
1 : 1
Vinogradar
Riljac
Omašnica
Omašnica
2 : 4
Stara Čaršija
Osaonica
Kostrež
Ćićevac
4 : 2
Kiseljak
Orašje
Gradac
Pločnik
3 : 0
Čukarički
Kruševica
Zdravinje
Zdravinje
4 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Modrica
Modrica
1 : 3
Budućnost
Kaonik
Zmajevac
Belasica
1 : 3
Parunovac
Parunovac
Pasjak
Pasjak
1 : 0
Trmčari
Trmčari
Bukovica
Bukovica
1 : 1
Grkljane
Grkljane
Polet (K)
Kobilje
2 : 1
Jablanica
Jablanica
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Polet (Š)
Šavrane
2 : 2
Štitari
Štitari
Kruševica
Kruševica
1 : 7
Padež
Padež
Globoder
Globoder
3 : 0
Pakašnica
Pakašnica
Meševo
Meševo
4 : 1
Sokolovi
Kruševica
Tamiš
Farkaždin
1 : 5
Proleter
Neuzina
Banat
Čenta
3 : 2
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
2 : 6
Jedinstvo
Ečka
OFK Stajicevo
Stajicevo
0 : 1
Zlatica
Zlatica
Vojvodina
Seleuš
9 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Banat
Ilandža
4 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Banat
Dupljaja
Vojvodina
Crvena Crkva
1 : 1
Pobeda
Parta
Partizan
Kajtasovo
8 : 0
Jedinstvo
Orešac
Neštin
Neštin
2 : 0
Vajska
Vajska
Borac (V)
Vizić
2 : 1
Slavija
Bođani
Borac 46 (O)
Obrovac
4 : 0
Sloga
Plavna
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Srem
Sremska Rača
5 : 0
Sremac
Jarak
Hajduk
Divoš
0 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
Noćaj
Noćaj
1 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Borac (R)
Radenković
1 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Sloga
Voganj
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Sremac
Dobrinci
Mladost
Buđanovci
0 : 1
Borac
Klenak
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 3
PSK Putinci
Putinci
Borac (J)
Jarkovci
3 : 1
Sloga
Maradik
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Radnički 2
Nova Pazova
Borac (S)
Surduk
4 : 3
Polet
Novi Karlovci
Sinđelić
Gibarac
3 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
OFK Bingula
Bingula
4 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
Borac
Ilinci
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 0
Bratstvo
Sot
Sremac
Berkasovo
1 : 4
Omladinac (M)
Molovin
Jednota
Šid
1 : 6
Graničar
Jamena
Kameni
Ašanja
0 : 3
Mladost
Prhovo
Graničar
Obrež
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Sremac
Deč
2 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
OFK Brestač
Brestač
7 : 1
Vitez
Subotište
Bistrica
Bistrica
2 : 3
Budućnost
Dudovica
Proleter
Vrbovno
0 : 6
Mladi Borac
Županjac
Šumadinac
Kruševica
1 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
OFK Radnički
Dren
1 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Stubline
Trstenica
Trstenica
0 : 0
Urovci
Urovci
Skela
Skela
1 : 1
Zadrugar
Orašac
Poljane
Poljane
1 : 4
Vukićevica
Vukićevica
Jedinstvo
Dren
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Pobednik
Beograd
0 : 4
BSK 2012
Batajnica
OFK Petrovčić
Petrovčić
6 : 0
Borac
Zemun
Sparta
Beograd
4 : 3
BUSK
Beograd
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Busije
Zemun
GAK
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Mladost (O)
Očage
0 : 2
Gorki
Glušci
Radnik
Glogovac
2 : 0
Šumice
Glusci
Neresnica
Neresnica
2 : 2
Kaona
Kaona
Pionir Zelenik
Zelenik
0 : 8
Homolje
Bukovska
Sloga
Mustapić
4 : 1
Radenka
Radenka
Sloga
Granice
0 : 1
Omladinac
Rajkinac
Napredak
Dubona
3 : 2
Dedinje
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
0 : 3
Vlaska
Vlaška
Kosmajac
Koraćica
0 : 1
Senaja
Senaja
Borac
Amerić
2 : 4
Markovac
Markovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
8 : 3
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
3 : 2
Polet
Zabrega
Omladinac
Šaludovac
1 : 5
Radnicki
Tekija
Jedinstvo
Ratare
6 : 2
Mladost (R)
Raševica
Heroj
Busilovac
2 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Napredak
Stubica
3 : 0
Hajduk
Čepure
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
4 : 1
Grabovica
Ljubovija
Mladost
Uzovnica
2 : 2
Lonjin
Lonjin
Mladost (G)
Garevina
2 : 2
Mladi Gorani
Dupci
Garevina
Garevina
2 : 1
Obilić
Mrmoš
Lisović 1977
Beograd
1 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 1
Mladost Gaj 2011
Barajevo
BSK
Bešenovo
2 : 3
Planinac
Ležimir
Grgurevci
Grgurevci
4 : 1
Napredak
Šuljam
Vojvodina
Neradin
2 : 0
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
1 : 0
Polet
Nikinci
Borac
Stejanovci
4 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 7
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Borac
Arapovac
5 : 3
OFK Sokolovo
Sokolovo
Polet Grabovac
Grabovac
4 : 0
Sloga
Ratari
Ljubinić
Ljubinić
5 : 1
Proleter
Jasenak
Borac
Ušće
1 : 0
Baljevac
Baljevac
Partizan Draževac
Draževac
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Kalemegdan
Beograd
7 : 1
Metalmania
Kanjiža
Trijumf
Kragujevac
3 : 0
Una Fortuna
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Hajduk
Kula
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Slavija
Novi Sad
Polet
Karavukovo
0 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Sloga
Bajina Bašta
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnički (K)
Kovin
7 : 0
C.zvezda
Pavliš
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
4 : 3
Vulturul
Grebenac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mladi radnik (P)
Požarevac
5 : 0
Stig
Beranje
Rudar
Kostolac
8 : 3
Karađorđe
Rača
Radnicki
Valjevo
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Loznica
Loznica
3 : 2
Savacijum
Šabac
Loznica 1919
Loznica
1 : 3
Sloga
Leskovac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 8
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Indeks
Novi sad
0 : 3
Hajduk
Kula
Čantavir
Čantavir
4 : 0
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bačka (M)
Mol
1 : 6
Tisa
Adorjan
Bačka (P)
Pačir
0 : 3
Proleter
Njegoševo
Subotica '97
Subotica
5 : 0
AFK
Ada
Morava
Velika Plana
3 : 0
Seljak
Mihajlovac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 0
AF Duljaj
Topola
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Radnički
Valjevo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Savacijum
Šabac
1 : 0
Šabac
Šabac
Čukarički
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
AS
Novi Pazar
Bežanija
Beograd
1 : 2
Loznica 1919
Loznica
Mladost Radost
Srbobran
11 : 2
Tavankut
Tavankut
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
Panter
Požarevac
0 : 4
Sloga
Petrovac na Mlavi
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 1
Plana
Velika Plana
Borac
Pajsijević
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 0
Azbest
Stragari
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Radnički
Valjevo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Savacijum
Šabac
0 : 0
Šabac
Šabac
Dribling
Subotica
11 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Feniks
Rača
1 : 4
Apolon 4 II
Kragujevac
Duljaj
Topola
1 : 6
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Spartak
Ljig
3 : 3
Šampion
Valjevo
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Krušik 2
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
3 : 0
Polet
Popucke
Radnički
Valjevo
1 : 4
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
2 : 0
Budućnost
Valjevo

Košarka

BKK Radnički
Beograd
87 : 86
OKK Beograd
Beograd
Plana
Velika Plana
71 : 74
Radnički
Obrenovac

Odbojka

Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Sterija
Beograd

Rukomet

Železničar
Inđija
34 : 31
Titel Džon Dir
Titel
Sombor
Sombor
27 : 33
Spartak Vojput
Subotica
Železničar
Beograd
32 : 22
Kosmaj
Ralja
Jedinstvo
Krnjevo
45 : 28
Rudar 2
Kostolac
Metalac
Valjevo
26 : 26
Studentski grad
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
20 : 42
Partizan 2
Beograd

Futsal

Pirot
Pirot
0 : 3
Ekonomac
Kragujevac
VIK Naisus
Niš
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Tango
Novi Sad
3 : 5
Kolubara
Lazarevac

Američki fudbal

Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
7 : 28
PBB Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
0 : 56
SBB Vukovi Beograd
Beograd
Panthers Pančevo
Pančevo
14 : 31
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Knights Klek
Klek
14 : 42
Hunters Vrbas
Vrbas