XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 648 utakmica za dan
Nedelja, 9 Septembar 2012

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Borac
Čačak
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Voždovac
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Bežanija
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Napredak
Kruševac
Timok
Zaječar
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Bane
Raška
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Rudar
Kostolac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Krušik
Valjevo
0 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Trgovački
Jagodina
6 : 0
Borac (B)
Bivolje
Sloga
Despotovac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnik
Surdulica
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Kopaonik
Brus
3 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Cement
Beočin
1 : 2
Dolina
Padina
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Senta
Senta
Sloga
Temerin
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Palić
Palić
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Turbina
Vreoci
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Železnik
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 2
Balkan
Mirijevo
Sopot
Sopot
2 : 1
Hajduk
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Srem
Jakovo
2 : 2
Radnički
Obrenovac
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Sloboda (G)
Grbice
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Karađorđe (T)
Topola
4 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Šapine
Šapine
4 : 3
Homoljac
Žagubica
Šumadinac (B)
Brzan
4 : 0
Obilić
Živica
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
5 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Ribnica
Mionica
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
4 : 0
Jedinstvo
Grdelica
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Malošište
Malošište
2 : 1
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Sloga
Leskovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
SFK Moravac
Predejane
Župa
Aleksandrovac
2 : 3
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Bošnjane
Bošnjane
1 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Rembas
Resavica
2 : 0
Juhor
Obrež
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Dunav
Prahovo
2 : 2
OFK Bor
Bor
Jedinstvo
Paraćin
1 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Mladost (T)
Turija
Budućnost
Mladenovo
0 : 3
Hajduk
Beška
Index
Novi Sad
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Palilulac
Krnjača
IMR
Rakovica
1 : 0
Bulbulderac
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Slavija
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Resnik
Resnik
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
IMT
Beograd
3 : 1
Posavac
Boljevci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Rudar
Baljevac
Radnički
Kovači
2 : 2
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Polet
Ratina
Borac
Vraneši
2 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Ribnica
Jovac
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Budućnost
Resnik
2 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
5 : 3
Ćava
Grošnica
Partizan
Cerovac
2 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Šumadija
Čumić
1 : 1
Maršić
Maršić
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Arsenal
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 2
Seljak
Male Pčelice
Korićani
Korićani
0 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Sloga
Desimirovac
Morava
Katrga
3 : 1
Vujan
Prislonica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 0
Dragačevo
Guča
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Spartak
Trnava
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Mladi Borac
Majilovac
2 : 4
Mladost
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Sloga (D)
Drmno
0 : 8
Polet
Suvi Do
Crni Vrh
Miljević
2 : 9
Železničar
Požarevac
Vihor
Маljurevac
4 : 1
Integral
Batuša
Makce
Makce
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Borac
Veliko Laole
Železničar
Smederevo
1 : 0
Pobeda
Golobok
Sloboda
Lipe
2 : 0
Selevac
Selevac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Omladinac
Rakinac
0 : 2
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
0 : 2
Šumadija
Azanja
Šumadinac
Binovac
4 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
1 : 0
Napredak
Markovac
Borac
Ralja
2 : 2
Proleter
Vranovo
Šumadija
Toponica
1 : 0
Šatornja
Šatornja
Vinča
Vinča
1 : 2
Banja
Banja
Šumadinac
Stojnik
0 : 0
Sloga
Zabojnica
Partizan
Darosava
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Beli orlovi
Konjuša
4 : 1
Karađorđe
Rača
Junkovac
Junkovac
0 : 2
Borac
Pajsijević
Provo
Provo
5 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mladi Borac
Dublje
4 : 1
Radnički
Koceljeva
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Drina
Ljubovija
2 : 1
Jadar
Stupnica
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Antimon
Zajača
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Tulari
Tulari
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Polet
Takovo
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 1
OFK Divci
Divci
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Omladinac
Zdravčići
1 : 2
Železničar
Požega
Ariljska rampa
Požega
5 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Lauš
Lopaš
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Sečica
Seča reka
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Perućac
Perućac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
5 : 1
Jastrebac
Tešica
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 1
Orljane
Orljane
Bukovik
Razanj
4 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Trešnjevka
Lopardince
2 : 6
Morava
Vladičin Han
Biljača
Biljača
2 : 3
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Besa
Trnovac
1 : 2
Kondiva
Žbevac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
As
Bujanovac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 3
Napredak
Izvor
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 4
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
2 : 0
Dragoš
Pirot
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Omladinac
Podina
0 : 3
Polet
Samarinovac
Dunđerski
Voljčinac
4 : 2
Partizanski put
Grudaš
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Borac
Držanovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 3
Budućnost
Popovac
Mladost
Lalinac
1 : 1
Morava
Krušce
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Vrtište
Vrtište
1 : 0
Proleter
Mezgraja
Bobište
Bobište
3 : 2
Čekmin
Čekmin
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radan
Lebane
Mladi Borac
Živkovo
1 : 1
Sloga
Lipovica
Šumadija
Razgojna
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
0 : 1
Progres
Ladovica
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
Bratstvo
Međureč
Mladost (J)
Jovac
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Vinorača
Vinorača
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Morava
Ribare
2 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Jedinstvo
Mijatovac
6 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Buducnost
Miliva
Sindjelić
Grabovac
1 : 4
Levač
Rekovac
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 0
Lugomir
Rakitovo
Radujevac
Radujevac
2 : 3
Ključ
Podvrška
Branik
Štubik
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Rudar
Bor
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
ŠSK
Štipina
0 : 5
Rtanj
Boljevac
Rudar
Podvis
9 : 1
Osnić
Osnić
Velika Jasikova
Velika Jasikova
19 : 1
Mladost
Sumrakovac
Trebič
Sokobanja
8 : 0
Sloga
Minićevo
Polet
Jablanica
2 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
Trajal
Kruševac
7 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Gradina
Pejovac
2 : 0
Šanac
Šanac
Naupare
Naupare
1 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga (D)
Dašnica
2 : 2
Jasika
Jasika
Jovan Kursula
Selo Varvarin
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Mladost
Makrešane
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka (M)
Mol
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
7 : 3
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina (P)
Perlez
2 : 3
Rusanda
Melenci
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Napredak
Čestereg
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Begej
Žitište
Borac
Sakule
2 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vršac United
Vršac
1 : 1
Dobrica
Dobrica
Vojvodina
Crepaja
1 : 0
Mladost
Omoljica
Slavija (K)
Kovačica
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 3
Sloga (P)
Plandište
Polet
Izbište
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Partizan (G)
Gaj
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Kordun
Kljajićevo
0 : 5
OFK Mladost
Apatin
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 4
Graničar (G)
Gakovo
Graničar (R)
Riđica
3 : 2
Polet
Karavukovo
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
5 : 0
Radnički
Ratkovo
BSK
Bački Brestovac
4 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Borac
Šajkaš
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
TSK
Temerin
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Bačka
Đurđevo
5 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 1
Veternik
Veternik
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Radnički
Irig
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Šumar
Ogar
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sremac
Vojka
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 1
Sloven
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
0 : 3
Rudar
Vrdnik
Graničar
Adaševci
5 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Sloven (S)
Sibač
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
13. Maj
Zemun
1 : 0
Milutinac
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadija
Šopić
1 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Rudar
Zeoke
4 : 0
Komgrap
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 1
Strelac
Mislođin
Baćevac
Baćevac
3 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
Vrčin
Vrčin
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Morava(S)
Sirča
Partizan
Vrba
2 : 0
Napredak
Gračac
Lazac
Lazac
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Šumadija
Šumarice
4 : 3
Jedinstvo
Dragosinjci
Morava(M)
Mrsać
7 : 2
Žiča
Žiča
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Azbest
Stragari
2 : 4
21. oktobar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
0 : 0
Hajduk
Jovanovac
Borac
Drenovac
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Botunje
Botunje
4 : 1
Sloga
Lužnice
Morava
Mojsinje
1 : 2
Parmenac
Parmenac
Strelac
Miokovci
3 : 1
Rakova
Rakova
Premeća
Premeća
1 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Čačak 94
Čačak
3 : 1
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
0 : 5
Mladost
Preljina
Gorušica
Viča
4 : 1
Brezova
Brezova
Dedinje Junajted
Guča
5 : 3
Bratstvo
Dljin
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 5
Jedinstvo
Puhovo
Prilike
Prilike
10 : 2
Radnički
Turica
Gradina
Rti
3 : 3
Bjelica
Milatovići
Velereč 94
Velereč
6 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Omladinac
Kalimanići
Jablanica
Jablanica
3 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Ozrem
Ozrem
0 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Basarac
Mišljenovac
5 : 3
RSK
Rabrovo
Jedinstvo (D)
Duboka
5 : 1
OFK Vinci
Vinci
Borac
Klenovnik
3 : 0
Đerdap
Golubac
Sloga
Ćirikovac
3 : 0
Dunavac (P)
Petka
Desine
Desine
1 : 1
Napredak
Bubušinac
Zadrugar
Tabanovac
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Porodin
2 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Radnički
Knežica
6 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Budućnost
Vlaški Do
1 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Udarnik
Baničina
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 1
Proleter
Mala Plana
Karađorđe
Vučić
4 : 0
Grivac
Grivac
Šumadija
Sipić
0 : 1
Pobeda
Đurđevo
ŽSK
Žirovnica
6 : 0
Radnički
Vojinovac
Mladost MG
Saranovo
3 : 1
Mladost
Rašković
BSK
Borač
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Proleter
Jelovik
0 : 2
Kopljari
Kopljari
Maskar
Maskar
3 : 1
B 2000
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Mladost
Jelenac
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 4
Žabare
Žabare
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Cerova
Cerova
Hajduk
Ribarica
1 : 3
Borac (L)
Lešnica
Mladost (B)
Borina
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
3 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Borac (K)
Kozjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Stolice
Krupanj
2 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Omladinac
Bogatic
1 : 3
Premijer
Badovinci
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
1 : 4
Sloga
Duvanište
Duško
Klenje
3 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 0
Budućnost
Zminjak
Napredak (R)
Ribari
1 : 0
Partizan
Drenovac
Majur
Majur
4 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Drina
Badovinci
0 : 1
Proleter
Šabac
Mrovska
Mrovska
1 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Dumača
Pocerski Metković
2 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Galeb
Cerovac
0 : 4
Mladost (Z)
Zvezd
Dobrava
Vukošić
3 : 1
OFK Varna
Varna
Korman
Korman
2 : 2
Sloga
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Borac
Vladimirci
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Cerić
Miokus
Karađorđe
Mišar
4 : 2
Pocerina
Jevremovac
Veliševac
Veliševac
3 : 0
Mionica
Mionica
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Latković
4 : 1
Dučić
Dučić
Orao
Poljanice
0 : 1
Liplje
Liplje
Spartak 1924
Ljig
5 : 2
Borac
Rajković
Čučuge
Čučuge
1 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Brgule
Brgule
3 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Vrelo
Vrelo
0 : 0
Kalenić
Kalenić
Omladinac
Kalinovac
3 : 3
Jedinstvo
Milorci
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 4
Joševa
Joševa
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Sloga
Lončanik
Mladost
Dračić
5 : 0
Lukavac
Lukavac
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Polet
Popučke
Iskra
Donja Bukovica
4 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Kotešica
Kotešica
1 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 0
Savinac
Visibaba
Ježevica
Ježevica
3 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
1 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
Provalija
Pirot
1 : 1
JERMA
SUKOVO
Temac
Temska
5 : 0
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 4
Mladost
Mali Suvodol
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Sloga
Donja Trnava
0 : 2
Radnički 1936
Trupale
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 0
Vulkan 1936
Brenica
Sečanica
Sečanica
0 : 0
Supovac
Supovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Navalin
Navalin
Veternica 1926
Leskovac
2 : 2
Polet
Stajkovce
Lemind 1953
Leskovac
1 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Sloga
Donje Vidovo
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
BSK
Buljane
1 : 0
Ursule
Ursule
Istok 63
Plana
3 : 1
Napredak
Zlatovo
Kolare
Kolare
2 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Javor
Sladaja
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Polet
Senje
2 : 2
Mladost
Sikirica
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 2
Borac
Gornji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Mladi radnik
Bačina
Rubin
Zalogovac
2 : 3
Vinogradar
Zleginje
Ušće
Stalać
3 : 1
Župski biseri
Lacisled
Omladinac
Pojate
3 : 0
Sloga
Lozna
OFK Ribare
Ribare
4 : 2
Dušan Ristić
Kukljin
Čitluk
Čitluk
4 : 2
Belović
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
13. April
Velika Lomnica
4 : 0
Dvorane
Dvorane
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Dedina
Dedina
2 : 5
Kupci
Kupci
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Sloga
Majdevo
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
2 : 1
Subotica
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
6 : 1
Lokomotiva
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
2 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
4 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Đurđin
Đurđin
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Pobeda
Pobeda
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 0
Udarnik 2012
Krivaja
Šampion
Orom
2 : 4
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
1 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Graničar
Đala
0 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Polet
Nakovo
2 : 1
Napredak
Banatska Topola
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Borac
Iđoš
Vojvodina
Bašaid
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Progresul
Torak
2 : 4
Bega
Novi Itebej
Terekves
Hetin
3 : 1
Olimpija
Torda
Roham
Nova Crnja
5 : 0
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 3
Budućnost
Banatski Dvor
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Plavi Dunav
Skorenovac
4 : 4
Proleter
Mramorak
Železničar
Pančevo
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Mladost
Vojlovica
5 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Spartak
Debeljača
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Unirea
Uzdin
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Polet
Idvor
2 : 1
Borac
Pločica
Dolovo
Dolovo
2 : 0
Pobeda
Samoš
Hajduk
Šušara
1 : 4
Vinogradar
Gudurica
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (Ј)
Jasenovo
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vitorul
Straža
0 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Ševac
Kusić
4 : 2
Ratar
Kruščica
OFK Metalac
Sombor
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Panonija
Lalić
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Dinamo
Sonta
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
ŽAK
Sombor
Susek
Susek
4 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tatra
Kisač
0 : 1
Bačka
Begeč
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 0
Vinogradar
Ledinci
Borac
Rakovac
0 : 3
OFK Sirig
Sirig
Čenej
Čenej
3 : 2
Železničar
Novi Sad
Proleter
Banoštor
3 : 3
Sremac
Čerević
Bečej
Bečej
5 : 1
Proleter
Ravno Selo
Mladost Radost
Srbobran
2 : 0
Napredak
Nadalj
Mladost
Radičević
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Iskra
Kucura
Titel
Titel
2 : 1
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
0 : 4
ŽSK
Žabalj
Obilić
Vilovo
2 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Hajduk (Č)
Čurug
5 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Karađorđevo
Karađorđevo
0 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost
Gložan
4 : 1
Budućnost
Parage
Krivanj
Selenča
2 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Maglić
Bački Maglić
0 : 2
Slavija
Pivnice
Bačka
Despotovo
2 : 3
Kulpin
Kulpin
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Dunav
Novi Slankamen
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Napredak (V)
Vašica
4 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Napredak (P)
Popinci
2 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Železničar
Inđija
0 : 0
Podunavac
Belegiš
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Sloga
Krnješevci
Borac
Martinci
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Stepojevac VAGA
Stepojevac
5 : 2
OFK Burovo
Burovo
OFK Leštane
Leštane
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Mladost
Umčari
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Dunavac
Grocka
Boleč
Boleč
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Institut
Zemun Polje
0 : 1
Torlak
Beograd
Rušanj
Rušanj
3 : 1
Pionir
Besni Fok
Banja
Višnjička banja
2 : 0
Policajac
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 1
Sindjelić
Ugrinovci
Dunav
Veliko Selo
3 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Napredak
Rakovica
0 : 2
Borac
Progar
Kladušnica
Kladušnica
4 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
2 : 2
Napredak
Korbovo
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
1 : 1
Pontes
Kostol
Lehel
Mužlja
0 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
1 : 2
Potisje
Knićanin
Omladinac
Botoš
1 : 3
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Mladost
Lukićevo
3 : 0
OFK Klek
Klek
Naftagas
Boka
5 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Proleter
Bajevac
1 : 3
Kolubara
Jabučje
Polet
Donji Lajkovac
3 : 2
Sloga
Bogovađa
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Ratkovac
Ratkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 2
Stepanje
Stepanje
Palilulac
Šarbanovac
2 : 1
Mladost
Resnik
Sloga
Žučkovac
0 : 2
Rtanj
Vrmdža
Draževac
Draževac
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
Sloga
Korman
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 3
Srbovo
Srbovo
Samarinovac
Samarinovac
1 : 1
Miloševo
Miloševo
Smedovac
Smedovac
4 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Urovica
Urovica
5 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Polet
Jabukovac
4 : 4
Slatina
Negotin
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Ratar
Jasenica
Mladost
Karbulovo
3 : 1
Malajnica
Malajnica
Budućnost
Samaila
1 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost
Vrdila
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Musina reka
Musina reka
0 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Popovići
Popovići
3 : 3
Real
Podunavci
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Miločajac
Miločaj
Stari momci
Kragujevac
3 : 3
Trmbas
Trmbas
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
3 : 3
Zastava
Kragujevac
Studenac
Goločelo
2 : 3
Šumadija 1934
Drača
Proleter
Požarevac
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Stig
Beranje
Metalac
Požarevac
2 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 0
Dunav
Ostrovo
Napredak (B)
Batovac
2 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Napredak (N)
Nabrđe
1 : 2
Dizel
Bare
Mlava
Bratinac
5 : 1
Napredak (P)
Poljana
Jedinstvo
Oreovica
8 : 0
Udarnik
Sibnica
Napredak
Simićevo
3 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
3 : 2
Sloga
Viteževo
Omladinac
Mirijevo
2 : 0
Budućnost
Kočetin
Brezovac
Brezovac
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
0 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Misača
Misača
3 : 3
22 Februar
Tulež
Mladost (B)
Brezjak
1 : 7
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Granit
Radalj
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 2
Omladinac
Slepčević
Žabar
Žabar
1 : 5
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost 2011
Sinošević
1 : 0
Rankovac
Nakučani
Mladost (SV)
Svileuva
0 : 4
Sava
Mrđenovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Mladost (SL)
Slatina
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
5 : 0
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Polet
Jalovik
Tresnjevka
Trbusac
2 : 0
Krnule 09
Krnule
Bobovik Skupljen
Skupljen
2 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Hajduk
Debrc
4 : 2
Sloga .R.
Ridjake
Dragojevac
Dragojevac
1 : 1
Torpedo
Lojanice
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Mali korak
Oglađenovac
Beloševac
Beloševac
4 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Borac
Valjevo
1 : 4
Paune
Paune
Mladost (K)
Kutles
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Moravac
Guberevac
4 : 0
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Vrhunac
Radonjica
2 : 1
Goblen
Badince
Resavac
Subotica
3 : 3
Radnički
Dubnica
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Mladost
Lomnica
Resavac
Veliki Popović
2 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Rudar Stenjevac
Stenjevac
0 : 3
Sindjelic
Vojnik
Partizan (M)
Majur
3 : 1
Bresje
Bresje
Ribnik
Ribnik
6 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Kolonija
Jagodina
0 : 1
Jedinstvo
Duboka
Juhor
Glavinci
2 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Sloga
Voljavče
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Napredak
Staro Lanište
1 : 1
Morava
Kočino Selo
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Kostrež
Ćićevac
Kiseljak
Orašje
0 : 3
Čukarički
Kruševica
Pasjak
Pasjak
0 : 8
Parunovac
Parunovac
Modrica
Modrica
0 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Bukovica
Bukovica
2 : 1
Štitari
Štitari
Polet (Š)
Šavrane
5 : 2
Drugari
Stanci
Lipovac
Lipovac
0 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Sebečevac
Sebečevac
5 : 0
Jablanica
Jablanica
Polet (K)
Kobilje
2 : 2
Grkljane
Grkljane
Proleter
Neuzina
4 : 1
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
2 : 0
Banat
Čenta
Jedinstvo
Ečka
2 : 0
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
3 : 0
OFK Stajicevo
Stajicevo
Janošik
Janošik
3 : 3
Vojvodina
Seleuš
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 0
Banat
Ilandža
Borac 46 (O)
Obrovac
4 : 0
Slavija
Bođani
Borac (V)
Vizić
2 : 1
Vajska
Vajska
Neštin
Neštin
2 : 1
Mladost
Mali Bač
OFK Bosut
Bosut
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 2
Srem
Sremska Rača
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Borac (R)
Radenković
Sremac
Jarak
3 : 4
Noćaj
Noćaj
Sloga (Č)
Čalma
0 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga
Voganj
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Mladost
Buđanovci
Sremac
Dobrinci
5 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Borac
Klenak
0 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Krušedol
Krušedol
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Sloga
Maradik
2 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Borac (S)
Surduk
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
Borac (J)
Jarkovci
0 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Sinđelić
Gibarac
5 : 2
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
0 : 3
Omladinac (M)
Molovin
Sremac
Berkasovo
2 : 0
Bratstvo
Sot
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 7
OFK Bikić
Bikić Do
Borac
Ilinci
1 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
0 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Vitez
Subotište
2 : 5
Mladost
Prhovo
OFK Brestač
Brestač
0 : 4
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
4 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Graničar
Obrež
1 : 1
Kameni
Ašanja
Budućnost
Dudovica
3 : 2
Proleter
Vrbovno
Bistrica
Bistrica
5 : 1
Šumadinac
Kruševica
Mladi Borac
Županjac
1 : 2
OFK Radnički
Dren
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Vukićevica
Vukićevica
Poljane
Poljane
0 : 3
Zadrugar
Orašac
Skela
Skela
0 : 2
Urovci
Urovci
Trstenica
Trstenica
1 : 3
Belo Polje
Belo Polje
OFK Rogača
Rogača
0 : 2
4 Juli
Mali Požarevac
Vis
Parcani
5 : 4
Crvena zvezda
Ralja
Rudar 2012
Babe
0 : 8
Mladost
Mala Ivanča
Mladost
Guberevac
3 : 5
Drlupa
Drlupa
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Sloga 2012
Popović
BSK 2012
Batajnica
2 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Pobednik
Beograd
1 : 1
Sparta
Beograd
Borac
Zemun
0 : 3
Mladi proleter
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 0
Olimpija
Beograd
Busije
Zemun
5 : 0
GAK
Beograd
Kozara
Novi Beograd
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Mladost
Pretoke
1 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
0 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
3 : 2
Jedinstvo
Oplanić
OFK Student
Mladenovac
1 : 3
Napredak
Dubona
Omladinac
Rajkinac
5 : 2
Šepšin
Šepšin
Dedinje
Mladenovac
1 : 0
Kosmajac
Koraćica
Vlaska
Vlaška
9 : 0
Borac
Amerić
Senaja
Senaja
1 : 1
Markovac
Markovac
Hajduk
Čepure
1 : 2
Budućnost
Lebina
Napredak
Stubica
2 : 0
Radnik
Davidovac
Heroj
Busilovac
0 : 1
Mladost (R)
Raševica
Jedinstvo
Ratare
1 : 3
Radnicki
Tekija
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Polet
Zabrega
Popovac
Popovac
6 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
BSK
Bešenovo
4 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Planinac
Ležimir
1 : 0
Napredak
Šuljam
Borac
Stejanovci
0 : 1
Polet
Nikinci
Planinac
Rivica
2 : 2
Car Uroš
Jazak
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Mladost
Pavlovci
Petka
Petka
7 : 2
BSK
Brajkovac
Strmovo
Strmovo
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Sloga
Ratari
Partizan Draževac
Draževac
0 : 0
Pobeda
Piroman
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 2
Baljevac
Baljevac
Borac
Ušće
3 : 0
Proleter
Jasenak
Ljubinić
Ljubinić
2 : 2
Polet Grabovac
Grabovac
Nives
Knjaževac
0 : 18
Spartak
Subotica
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 4
Požarevac
Požarevac
Kolibri
Kuršumlija
5 : 2
Bukovička Banja
Aranđelovac
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Polet
Karavukovo
0 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Donji Srem
Pećinci
6 : 2
Indeks
Novi Sad
Hajduk
Kula
0 : 2
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Javor
Ivanjica
4 : 0
Arsenal
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 1
Mladost
Lučani
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Vršac
Vršac
8 : 0
Partizan (G)
Gaj
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Aranđelovac
6 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Radnicki
Valjevo
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
0 : 2
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 0
Radjevac
Krupanj
Spartak ZV
Subotica
5 : 0
Bečej 1918
Bečej
Indeks
Novi sad
0 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka (M)
Mol
4 : 3
Njegoš
Lovćenac
Morava
Velika Plana
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
6 : 1
AF Duljaj
Topola
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
FAP
Priboj
Javor
Ivanjica
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Bane
Raška
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 4
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Rađevac
Krupanj
Jedinstvo
Štitar
0 : 3
Savacijum
Šabac
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Indeks
Novi sad
0 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Radnički (S)
Sombor
Potisje
Kanjiža
1 : 11
Olimpija
Totovo Selo
Glavaš
Glibovac
0 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Seljak
Mihajlovac
0 : 8
MIP Presing
Požarevac
Smederevo
Smederevo
3 : 4
Pinkum
Veliko Gradište
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
Plana
Velika Plana
Osecina
Osecina
2 : 1
Drina
Ljubovija
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Lešak
Lešak
0 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
0 : 6
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Rudar (B)
Baljevac
5 : 1
Granit
Jošanička Banja
Potisje
Kanjiža
7 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Dribling
Subotica
2 : 1
AFK
Ada
Sušica
Kragujevac
6 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Radnicki 1923 I
Kragujevac
1 : 1
Apolon 4 I
Kragujevac