XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 2 Jun 2013

Fudbal

Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Bane
Raška
Mladi radnik
Požarevac
4 : 2
Krušik
Valjevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mačva
Šabac
3 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Seljak
Mihajlovac
4 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Rudar
Kostolac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Trgovački
Jagodina
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 0
Kopaonik
Brus
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnik
Surdulica
3 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Sloga
Despotovac
3 : 0
Dinamo
Vranje
Borac (B)
Bivolje
0 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 4
Moravac Orion
Mrštane
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (Š)
Šid
4 : 2
Cement
Beočin
Palić
Palić
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga
Temerin
4 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Dolina
Padina
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Senta
Senta
2 : 0
Dinamo
Pančevo
Sopot
Sopot
1 : 0
BASK
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 1
Dorćol
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 3
Srem
Jakovo
Šumadija
Jagnjilo
1 : 4
Radnički
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Zemun
Zemun
1 : 2
Hajduk
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 3
Balkan
Mirijevo
Turbina
Vreoci
4 : 3
Železnik
Beograd
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
6 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Polet (T)
Trbušani
0 : 2
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Prijevor
Prijevor
Orlovac
Mrčajevci
3 : 0
Metalac
Kraljevo
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Tutin
Tutin
Šapine
Šapine
2 : 0
Morava
Velika Plana
Karađorđe (T)
Topola
4 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Gruža
Gruža
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Sloga (B)
Batočina
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Obilić
Živica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Borac
Žabari
2 : 2
Udarnik
Lozovik
FAP
Priboj
2 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Loznica 1919
Loznica
2 : 0
Kačer
Belanovica
Ribnica
Mionica
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
GP Zlatibor
Užice
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Budućnost
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Borac (Š)
Šabac
Jedinstvo
Ub
5 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1. Maj Agroruma
Ruma
3 : 0
Polet
Sivac
Index
Novi Sad
4 : 0
Srbobran
Srbobran
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Sloga
Erdevik
Borac
Novi Sad
2 : 1
Jugović
Kać
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Stanišić
Stanišić
0 : 3
Hajduk
Beška
Sremčica
Sremčica
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
0 : 4
Posavac
Boljevci
Bulbulderac
Beograd
4 : 0
Slavija
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Radnik
Ušće
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 2
Polet
Ratina
Ibar
Mataruška Banja
1 : 4
Rudar
Baljevac
Braća Vuković
Lađevci
7 : 0
Radnički
Kovači
Ribnica
Jovac
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Borac
Vraneši
Šumadinac
Kragujevac
7 : 3
Kolonija
Kragujevac
Šumadija
Čumić
3 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Budućnost
Resnik
4 : 1
Sloga
Desimirovac
Ćava
Grošnica
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Seljak
Male Pčelice
Vujan
Prislonica
2 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Miokovci
Miokovci
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
3 : 0
Mladost
Atenica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Brezak
Pranjani
Morava
Katrga
3 : 2
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Ovčar
Markovica
1 : 1
Spartak
Trnava
Dragačevo
Guča
4 : 1
Napredak
Svračkovci
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Sloga (D)
Drmno
0 : 4
Vihor
Маljurevac
Mlava
Malo Laole
3 : 2
Makce
Makce
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Mladost
Biskuplje
5 : 0
Borac
Veliko Laole
Napredak
Veliko Crniće
2 : 1
Omladinac
Šetonje
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Integral
Batuša
Polet
Suvi Do
5 : 3
Železničar
Požarevac
Železničar
Smederevo
5 : 1
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
3 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Napredak
Markovac
2 : 0
Pobeda
Golobok
Proleter
Vranovo
2 : 1
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
8 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Polet
Trnovče
1 : 1
Omladinac
Rakinac
Šumadinac
Binovac
1 : 2
Budućnost
Ratari
Beli orlovi
Konjuša
1 : 2
Bare
Bare
Partizan
Darosava
2 : 0
Marjan
Knić
Šumadinac
Stojnik
7 : 4
Junkovac
Junkovac
Vinča
Vinča
4 : 3
Borac
Pajsijević
Šumadija
Toponica
7 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Bokanja
Gorovič
5 : 1
Sloga
Zabojnica
Šatornja
Šatornja
3 : 1
Banja
Banja
Provo
Provo
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Antimon
Zajača
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Drina
Ljubovija
3 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Ribnikar
Pecka
3 : 4
Mladost
Vračević
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Tulari
Tulari
2 : 2
OFK Divci
Divci
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Polet
Takovo
3 : 2
ZSK
Valjevo
Sečica
Seča reka
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Lauš
Lopaš
1 : 3
Zlatibor voda
Gostilje
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
Budućnost
Arilje
3 : 3
Jasen
Brodarevo
Železničar
Požega
2 : 4
Polet
Rasna
Jedinstvo
Kalenić
4 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Borac
Azbresnica
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Palilula
Aleksinac
5 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
6 : 1
Orljane
Orljane
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
Morava
Vladičin Han
Kondiva
Žbevac
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Ternoci
Trnovac
5 : 0
Biljača
Biljača
As
Bujanovac
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Besa
Trnovac
Jedinstvo (P)
Pirot
6 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Spartak
Pirot
0 : 5
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosovac
Prokuplje
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
2 : 3
Dobrič
Pejkovac
Omladinac
Podina
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Jastrebac
Blace
5 : 0
Polet
Samarinovac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Morava
Krušce
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Brzi Brod
Brzi Brod
6 : 3
OFK Niš
Niš
Proleter
Mezgraja
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
2 : 4
Aluminjum
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 3
Mladost
Medoševac
Šumadija
Razgojna
4 : 1
Bobište
Bobište
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Budućnost
Orašje
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Progres
Ladovica
Radan
Lebane
6 : 2
Mladost
Vinarce
OFK Morava
Leskovac
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Sloga
Lipovica
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 5
SFS Borac
Paraćin
Buducnost
Miliva
4 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Levač
Rekovac
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Lugomir
Rakitovo
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Sindjelić
Grabovac
4 : 5
Morava
Ribare
Mladost (D)
Dublje
2 : 6
Jedinstvo
Mijatovac
Slatina
Bor
2 : 2
Rajac
Rajac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Bučje
Bučje
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Branik
Štubik
Mladost
Sumrakovac
2 : 2
Borac
Vražogrnac
Omladinac
Grezna
0 : 2
ŠSK
Štipina
Rudar (VČ)
Grljan
5 : 0
Rudar
Podvis
Polet
Jablanica
3 : 2
Rgotina
Rgotina
Trebič
Sokobanja
2 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Sloga (D)
Dašnica
0 : 2
Trajal
Kruševac
Naupare
Naupare
5 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Blagotin
Poljna
2 : 3
Mladost
Makrešane
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
Gradina
Pejovac
3 : 3
Trudbenik
Stalać
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 3
Jasika
Jasika
Šanac
Šanac
2 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Bajša
Bajša
Bačka (P)
Pačir
2 : 3
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
0 : 3
Tisa
Adorjan
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 5
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (P)
Perlez
0 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Borac
Sakule
4 : 1
Mladost
Omoljica
Vulturul
Grebenac
7 : 0
Dobrica
Dobrica
Sloga (P)
Plandište
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
6 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Vršac United
Vršac
Polet
Izbište
3 : 2
Vojvodina
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Slavija (K)
Kovačica
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Polet
Karavukovo
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
2 : 2
Kula
Kula
Radnički
Ratkovo
4 : 2
OFK Mladost
Apatin
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 2
Mladost (K)
Kruščić
BSK
Bački Brestovac
5 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
PIK
Prigrevica
5 : 1
Graničar (R)
Riđica
Omladinac (D)
Deronje
2 : 2
Borac
Bački Gračac
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 4
TSK
Temerin
Obilić
Zmajevo
2 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Bačka
Đurđevo
2 : 0
Metalac AV
Futog
Sloven (S)
Sibač
2 : 4
Hajduk 1932
Šimanovci
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Radnički
Irig
Graničar
Adaševci
4 : 0
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
4 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Jadran
Golubinci
Borac (L)
Lazarevac
9 : 4
Selo Mladenovac
Mladenovac
Strelac
Mislođin
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 4
13. Maj
Zemun
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Šumadija
Šopić
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Morava(S)
Sirča
Napredak
Gračac
4 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 0
Stubal
Stubal
Žiča
Žiča
2 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Morava(M)
Mrsać
5 : 0
Mlada krila
Metikoši
Šumadija
Šumarice
3 : 3
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
2 : 1
Partizan
Vrba
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
2 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Sloga
Lužnice
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Botunje
Botunje
8 : 2
Azbest
Stragari
Borac
Drenovac
3 : 2
Seljak
Cvetojevac
Mladost
Pajazitovo
1 : 3
Dobrača
Dobrača
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 1
Parmenac
Parmenac
Budućnost
Stančići
1 : 1
Morava
Mojsinje
Mladost
Preljina
3 : 1
Strelac
Miokovci
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Malba
Žaočani
Brezova
Brezova
2 : 2
Prilike
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 0
Gradina
Rti
Gorušica
Viča
1 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Bratstvo
Dljin
0 : 1
Jelica
Goračići
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Jablanica
Jablanica
Majdan
Majdan
6 : 1
Ozrem
Ozrem
Velereč 94
Velereč
2 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Šumadija
Brdjani
4 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 2
Ozremica
Beršići
Dunavac (K)
Kisiljevo
1 : 0
Borac
Klenovnik
Jedinstvo (D)
Duboka
6 : 0
Sloga
Ćirikovac
Basarac
Mišljenovac
4 : 0
Desine
Desine
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Napredak
Bubušinac
RSK
Rabrovo
5 : 0
OFK Vinci
Vinci
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 1
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (B)
Busur
1 : 0
Mladost
Porodin
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Radnički
Knežica
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 2
Budućnost (A)
Aljudovo
Zadrugar
Tabanovac
3 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Rudar (S)
Stamnica
3 : 2
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Radnički
Vojinovac
2 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga
Milatovac
0 : 2
Mladost
Rašković
Grivac
Grivac
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Pobeda
Đurđevo
3 : 0
Bečevica
Bečevica
Šumadija
Sipić
4 : 0
BSK
Borač
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Zagorica
4 : 0
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
3 : 3
Proleter
Jelovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (B)
Borina
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Hajduk
Ribarica
0 : 3
Stolice
Krupanj
Cerova
Cerova
3 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (L)
Lešnica
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Borac (K)
Kozjak
Torpedo 1924
Tabanović
6 : 2
Omladinac
Bogatic
Duško
Klenje
2 : 1
Napredak (R)
Ribari
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
1 : 5
Majur
Majur
Milicionar
Bogatić
4 : 1
Drina
Badovinci
Premijer
Badovinci
2 : 0
Proleter
Šabac
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 1
Napredak (BP)
Banovo Polje
Sloga
Duvanište
1 : 1
Partizan
Drenovac
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 0
Budućnost
Zminjak
Korman
Korman
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Dobrava
Vukošić
4 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
Galeb
Cerovac
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
0 : 0
Karađorđe
Mišar
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Borac
Vladimirci
OFK Varna
Varna
7 : 2
Sloga
Krnić
Komanice
Komanice
4 : 1
Orao
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
1 : 4
Spartak 1924
Ljig
Veliševac
Veliševac
3 : 4
Borac
Rajković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 3
Liplje
Liplje
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Jedinstvo
Milorci
5 : 2
Brgule
Brgule
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Vrelo
Vrelo
Joševa
Joševa
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Sloga
Lončanik
Radnik
Ub
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Mladost
Dračić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Iskra
Donja Bukovica
6 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Mladi radnik
Valjevo
2 : 2
Gradac
Valjevo
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Polet
Popučke
8 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Luna Avijatičar
Vranjani
4 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Blagaja
Rupeljevo
1 : 5
Ježevica
Ježevica
Gorobilje
Gorobilje
3 : 2
Savinac
Visibaba
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
4 : 2
Plavi tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
1 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Provalija
Pirot
0 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Željuša
Željuša
3 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
JERMA
SUKOVO
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 1
Sečanica
Sečanica
Proleter
Niš
7 : 0
Supovac
Supovac
Radnički 1936
Trupale
0 : 5
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Radnički
Pertate
1 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Veternica 1926
Leskovac
1 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 3
Morava
Gložane
Železničar
Brestovac
5 : 3
Jedinstvo
Šišava
Marjan MB
Mala Biljanica
6 : 1
Napredak
Bogojevce
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 4
Omladinac
Donje Sinkovce
Navalin
Navalin
3 : 1
Polet
Stajkovce
Medveđa
Medveđa
3 : 1
Ursule
Ursule
Napredak
Zlatovo
2 : 1
OFK Tabane
Tabane
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Mladost
Sikirica
0 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Polet
Senje
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Javor
Sladaja
1 : 2
BSK
Buljane
Kolare
Kolare
3 : 3
Istok 63
Plana
Rubin
Zalogovac
7 : 4
Mladost (DK)
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 2
Omladinac
Pojate
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Sloga
Lozna
Borac
Gornji Katun
2 : 4
Župski biseri
Lacisled
Mladost (T)
Toljevac
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Mladi radnik
Bačina
8 : 1
Baštovan
Subotica
Mačkovac
Mačkovac
3 : 2
OFK Ribare
Ribare
13. April
Velika Lomnica
3 : 1
Dedina
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Rasina
Vitanovac
Čitluk
Čitluk
5 : 2
Sloga
Majdevo
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 0
Kupci
Kupci
Belović
Dedina
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 2
Dvorane
Dvorane
Mala Bosna
Mala Bosna
8 : 2
Đurđin
Đurđin
Bačka 1901 B
Subotica
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Solid
Subotica
Šampion
Orom
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Graničar
Đala
4 : 2
Tisa
Padej
Olimpija
Totovo Selo
10 : 0
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
2 : 4
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2. Oktobar
Kumane
3 : 4
Vojvodina
Bašaid
Borac
Iđoš
4 : 6
Delija
Mokrin
Polet
Nakovo
7 : 0
Napredak
Banatska Topola
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 2
Bega
Novi Itebej
Proleter
Međa
3 : 3
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 5
Roham
Nova Crnja
Spartak
Debeljača
0 : 2
Unirea
Uzdin
Mladost
Vojlovica
3 : 1
Polet
Idvor
Železničar
Pančevo
0 : 1
Dolovo
Dolovo
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 3
Pobeda
Samoš
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 1
Borac
Pločica
Proleter
Mramorak
1 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Strela
Ivanovo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Hajduk
Šušara
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
5 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 0
Vinogradar
Gudurica
Ratar
Kruščica
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Ševac
Kusić
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
10 : 0
Karaš (Ј)
Jasenovo
Vitorul
Straža
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
Rastina 1918
Rastina
Terekveš
Svilojevo
8 : 0
OFK Šikara
Sombor
OFK Metalac
Sombor
2 : 2
Dinamo
Sonta
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Lipar
Lipar
2 : 3
Panonija
Lalić
Borac
Rakovac
1 : 5
Susek
Susek
Slavija
Novi Sad
4 : 1
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 0
Proleter
Banoštor
Tatra
Kisač
3 : 0
Sremac
Čerević
Mladost
Novi Sad
8 : 1
Železničar
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Dinamo
Budisava
1 : 2
OFK Futog
Futog
Bačka
Begeč
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Napredak
Nadalj
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
8 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
3 : 3
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
1 : 0
Bečej
Bečej
Obilić
Vilovo
1 : 2
Miletić
Mošorin
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 0
Sloga
Lok
Jedinstvo
Gospođinci
6 : 2
Titel
Titel
Hajduk (G)
Gardinovci
5 : 1
ŽSK
Žabalj
Budućnost
Parage
4 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Slavija
Pivnice
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Bačka
Despotovo
1 : 6
Budućnost
Gložan
Maglić
Bački Maglić
5 : 4
Krivanj
Selenča
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Graničar (G)
Grabovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 3
Jedinstvo (R)
Ruma
Sloga
Krnješevci
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Lovac
Karlovčić
0 : 3
Sloboda
Šašinci
Borac
Martinci
0 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Jedinstvo (P)
Platičevo
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 1
Napredak (V)
Vašica
Železničar
Inđija
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Mladost (B)
Baroševac
4 : 3
Barajevo
Barajevo
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Popović
Popovići
OFK Leštane
Leštane
0 : 1
Podunavac
Ritopek
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 1
Napredak
Međulužje
Mladost
Umčari
2 : 4
Dunavac
Grocka
Torlak
Beograd
3 : 2
Dunav
Veliko Selo
Crvenka
Borča
5 : 2
Šumadinac
Bečmen
Banja
Višnjička banja
0 : 0
Napredak
Rakovica
Rušanj
Rušanj
0 : 4
Borac
Progar
Institut
Zemun Polje
3 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Koprijan
Gradište
3 : 2
Baličevac
Baličevac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
0 : 2
Padina
Padina
Naisus
Rožina
4 : 0
NS Tatko
Lepaja
Jastrebac
Krajkovac
0 : 4
Sloga
Jovanovac
Napredak
Korbovo
6 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
1 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
1 : 5
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Lehel
Mužlja
1 : 2
Potisje
Knićanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Omladinac
Botoš
Naftagas
Boka
0 : 4
Mladost
Lukićevo
Trgovište
Trgovište
5 : 1
Drugarstvo
Knjaževac
Borac
Štrbac
0 : 6
Gorica
Valevac
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Stepanje
Stepanje
Toplica
Šarlinac
1 : 2
Mekiš
Mekiš
Doljevac
Doljevac
2 : 6
Knežica
Knežica
Moravac
Čečina
1 : 1
Pobeda
Rusna
Polet
Jabukovac
4 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Smedovac
Smedovac
4 : 0
Rečka
Rečka
Samarinovac
Samarinovac
2 : 0
Malajnica
Malajnica
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Ratar
Jasenica
Čubra
Čubra
0 : 1
Slatina
Negotin
Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Urovica
Urovica
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
Stari momci
Kragujevac
4 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Zastava
Kragujevac
4 : 4
Žeželj
Donja Sabanta
Šumadija 1934
Drača
6 : 0
Trmbas
Trmbas
Studenac
Goločelo
2 : 2
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Metalac
Požarevac
1 : 1
Napredak (B)
Batovac
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Mlava
Bratinac
Proleter
Požarevac
2 : 4
Napredak (P)
Poljana
Vojvoda Milenko
Kličevac
5 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Stig
Beranje
1 : 0
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
1 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Carevac
Carevac
2 : 0
Barič
Barič
Radnički
Požeženo
2 : 3
Električar
Šuvajić
Kumane
Kumane
0 : 9
Sloga TOP
Topolovnik
Polet
Bikinje
1 : 2
Ram
Ram
Udarnik
Sibnica
3 : 3
Proleter
Četereže
Mladost
Svinjarevo
3 : 0
Sloga
Viteževo
Omladinac
Mirijevo
4 : 1
BSK
Brzohode
Napredak
Simićevo
0 : 5
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
0 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Ranilović
Ranilović
1 : 3
22 Februar
Tulež
Brezovac
Brezovac
2 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 0
Prva Iskra
Runjani
Mladost (B)
Brezjak
3 : 2
Mladost (L)
Loznica
Sloga
Straža
6 : 2
Granit
Radalj
Mladost (SV)
Svileuva
0 : 3
Bojić
Bojić
Mladost 2011
Sinošević
0 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Žabar
Žabar
4 : 2
Mladost (SL)
Slatina
Metlić
Metlić
5 : 1
Sava
Mrđenovac
Volujac
Volujac
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Hajduk
Debrc
1 : 3
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Polet
Jalovik
4 : 1
Sloga .R.
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
1 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Bobovik Skupljen
Skupljen
3 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
3 : 2
Torpedo
Lojanice
Mladost
Pocerski Belotic
4 : 5
Krnule 09
Krnule
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Jedinstvo
Duboka
4 : 1
Bresje
Bresje
Morava
Kočino Selo
3 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Sloboda
Šuljkovac
7 : 0
Partizan (M)
Majur
Sloga
Voljavče
3 : 2
Kolonija
Jagodina
Juhor
Glavinci
1 : 0
Napredak
Staro Lanište
Lipar
Donji Račnik
3 : 3
Ribnik
Ribnik
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Budućnost
Kaonik
3 : 0
Trmčari
Trmčari
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Pasjak
Pasjak
Zdravinje
Zdravinje
2 : 0
Modrica
Modrica
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Drugari
Stanci
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 2
Štitari
Štitari
Jablanica
Jablanica
3 : 1
Polet (Š)
Šavrane
Grkljane
Grkljane
4 : 0
Lipovac
Lipovac
Polet (K)
Kobilje
1 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Padež
Padež
5 : 1
Meševo
Meševo
Žabare
Žabare
2 : 0
Globoder
Globoder
Kruševica
Kruševica
1 : 3
BSK
Bela Voda
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
4 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Srem
Sremska Rača
OFK Bosut
Bosut
2 : 2
Noćaj
Noćaj
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Hajduk
Divoš
7 : 0
Borac (R)
Radenković
Radnički 2
Nova Pazova
0 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Sloga
Maradik
3 : 6
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
5 : 4
Borac (J)
Jarkovci
Sinđelić
Gibarac
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac (B)
Batrovci
3 : 4
Bratstvo
Sot
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 1
Omladinac (M)
Molovin
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 0
Graničar
Jamena
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 5
Jednota
Šid
OFK Bingula
Bingula
2 : 1
Sremac
Berkasovo
Borac
Ilinci
0 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Budućnost
Dudovica
3 : 0
OFK Radnički
Dren
Sloga
Lukavica
1 : 1
Bistrica
Bistrica
Sloboda
Stubica
2 : 3
Mladi Borac
Županjac
Poljane
Poljane
0 : 0
Trstenica
Trstenica
Jedinstvo
Dren
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Omladinac
Veliko Polje
3 : 3
Urovci
Urovci
Vukićevica
Vukićevica
2 : 2
Zadrugar
Orašac
Busije
Zemun
0 : 4
BSK 2012
Batajnica
BUSK
Beograd
0 : 2
Kozara
Novi Beograd
Borac
Zemun
0 : 6
Novi Beograd
Novi Beograd
Pobednik
Beograd
1 : 4
GAK
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
10 : 1
Olimpija
Beograd
Sparta
Beograd
2 : 2
Mladi proleter
Beograd
Jedinstvo
Oplanić
1 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
3 : 5
Kusovac
Kusovac
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
0 : 3
Mladost
Pretoke
Pionir Zelenik
Zelenik
0 : 3
Homolje
Bukovska
Radenka
Radenka
4 : 2
Kaona
Kaona
Sloga
Mustapić
4 : 1
Neresnica
Neresnica
Bratstvo
Krupanj
1 : 1
Krasava
Krasava
Kosmajac
Koraćica
2 : 4
Napredak
Dubona
Borac
Amerić
3 : 0
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
1 : 2
OFK Student
Mladenovac
Senaja
Senaja
0 : 3
Omladinac
Rajkinac
Vlaska
Vlaška
4 : 1
Dedinje
Mladenovac
Mladost (R)
Raševica
1 : 3
Budućnost
Lebina
Radnicki
Tekija
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Polet
Zabrega
4 : 2
Radnik
Davidovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 0
Hajduk
Čepure
Popovac
Popovac
1 : 4
Napredak
Stubica
Jedinstvo
Ratare
1 : 2
Heroj
Busilovac
Mladost
Kijevo
0 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Sinđelić
Batočina
0 : 3
Meteor
Lapovo
Grabovica
Ljubovija
1 : 4
Mladost
Uzovnica
Vrhpolje
Vrhpolje
1 : 1
Lonjin
Lonjin
Mladost (G)
Garevina
6 : 2
Garevina
Garevina
Vražogrnci
Vražogrnci
0 : 3
Obilić
Mrmoš
Mladi Gorani
Dupci
4 : 2
Mladost (R)
Raklja
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 1
BSK
Brajkovac
Borac
Arapovac
0 : 1
Strmovo
Strmovo
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 4
Lazarevac
Lazarevac
Mladost
Leskovac
0 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Sloga
Ratari
2 : 1
Borac
Ušće
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Partizan Draževac
Draževac
1 : 1
Polet Grabovac
Grabovac
Duboko
Mala Moštanica
9 : 0
Proleter
Jasenak
Pobeda
Piroman
3 : 0
Baljevac
Baljevac
Mladost
Bukovče
3 : 0
Trnava
Trnava
Nives
Knjaževac
0 : 12
Napredak
Kruševac
Majdanpek
Bor
3 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Trijumf
Kragujevac
3 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Mačva
Šabac
3 : 0
Timok
Zaječar
Slatke male
Burovac
0 : 7
Una Fortuna
Kragujevac
Inđija
Inđija
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
6 : 0
Timok
Zajecar
Napredak
Kruševac
2 : 0
Rad
Beograd
Radnički
Novi Beograd
3 : 4
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Borac
Bivolje
Moravac Orion
Mrštane
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Lučani
4 : 0
FAP
Priboj
Sloga
Bajina Bašta
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 3
Javor
Ivanjica
Jadran
Kragujevac
5 : 0
Bane
Raška
Rad
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Sloga
Leskovac
Teleoptik
Zemun
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
Vršac
Vršac
0 : 1
Hajduk
Kula
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Bajša
Bajša
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
8 : 0
Tisa
Adorjan
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički
Bajmok
0 : 3
Subotica '97
Subotica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Sloboda
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
4 : 3
Javor
Ivanjica
Borac
Starčevo
4 : 0
Mika Antić
Pančevo
Kolonija
Kovin
0 : 7
Radnički
Kovin
Čukarički
Beograd
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Obilić
Novi Kneževac
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Mladost Radost
Srbobran
3 : 3
Senta
Senta
Glavaš
Glibovac
0 : 13
Mladi borac
Veliko Orašje
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Plana
Velika Plana
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
Smederevo
Smederevo
8 : 0
Seljak
Mihajlovac
Kolonija
Kovin
1 : 4
Radnički
Kovin
AFK
Ada
2 : 6
Dribling
Subotica
Radnicki 1923 I
Kragujevac
0 : 3
Apolon 4 II
Kragujevac

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
77 : 68
Mega Vizura
Beograd

Rukomet

Jedinstvo
Krnjevo
26 : 27
Metalac
Valjevo

Američki fudbal

SBB Vukovi Beograd
Beograd
48 : 30
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
12 : 26
Blue Dragons Beograd
Beograd