XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 470 utakmica za dan
Nedelja, 26 Avgust 2012

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Bane
Raška
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mačva
Šabac
5 : 0
Rudar
Kostolac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Krušik
Valjevo
2 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Trgovački
Jagodina
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Borac (B)
Bivolje
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Sloga
Despotovac
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Kopaonik
Brus
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Cement
Beočin
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dolina
Padina
1 : 0
Senta
Senta
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Dinamo
Pančevo
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga
Temerin
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
Palić
Palić
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
4 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
BASK
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Zemun
Zemun
3 : 1
Turbina
Vreoci
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Železnik
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Balkan
Mirijevo
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Sopot
Sopot
0 : 2
Radnički
Obrenovac
Dorćol
Beograd
1 : 2
Srem
Jakovo
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Karađorđe
Ribnica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Tutin
Tutin
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloboda (G)
Grbice
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Obilić
Živica
Šapine
Šapine
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 2
Jedinstvo
Ub
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Ribnica
Mionica
0 : 3
Borac (Š)
Šabac
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Napredak
Aleksinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
6 : 2
Vučje
Vučje
Pukovac
Pukovac
1 : 4
Sloga
Leskovac
Malošište
Malošište
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
SFK Moravac
Predejane
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Đerdap
Kladovo
1 : 4
Dragocvet
Dragocvet
Kablovi
Zaječar
5 : 2
Ozren
Sokobanja
Bošnjane
Bošnjane
0 : 4
Juhor
Obrež
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Rembas
Resavica
4 : 0
OFK Bor
Bor
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 3
Radnički (L)
Lubnica
Dunav
Prahovo
2 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Stanišić
Stanišić
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Hajduk
Beška
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Index
Novi Sad
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Vinča
Vinča
2 : 1
GSP Polet
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
Posavac
Boljevci
0 : 5
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
4 : 1
Sremčica
Sremčica
Slavija
Beograd
0 : 4
IMR
Rakovica
Železničar
Bara Venecija
0 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Bulbulderac
Beograd
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ribnica
Jovac
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Borac
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
0 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 0
Radnički
Kovači
Radnik
Ušće
0 : 0
Rudar
Baljevac
Polet
Ratina
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Šumadinac
Kragujevac
1 : 2
Korićani
Korićani
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sloga
Desimirovac
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
5 : 1
Šumadija
Čumić
Seljak
Male Pčelice
0 : 0
Partizan
Cerovac
Arsenal
Kragujevac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Maršić
Maršić
0 : 3
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Ćava
Grošnica
Ovčar
Markovica
3 : 1
Vujan
Prislonica
Morava
Katrga
1 : 4
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Spartak
Trnava
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
2 : 1
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Miokovci
Miokovci
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
4 : 3
Brezak
Pranjani
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 2
Mladost
Atenica
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Polet
Suvi Do
Mlava
Malo Laole
0 : 2
Železničar
Požarevac
Sloga (D)
Drmno
2 : 4
Integral
Batuša
Crni Vrh
Miljević
4 : 1
Omladinac
Šetonje
Vihor
Маljurevac
4 : 3
Borac
Veliko Laole
Makce
Makce
5 : 0
Sloga (B)
Burovac
Železničar
Smederevo
4 : 0
Selevac
Selevac
Pobeda
Golobok
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
0 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Šumadinac
Binovac
1 : 3
Proleter
Vranovo
Polet
Trnovče
1 : 1
Borac
Ralja
Junkovac
Junkovac
2 : 2
Bare
Bare
Borac
Pajsijević
3 : 1
Marjan
Knić
Lepenica
Badnjevac
4 : 1
Šumadinac
Stojnik
Sloga
Zabojnica
1 : 1
Vinča
Vinča
Banja
Banja
0 : 3
Šumadija
Toponica
Šatornja
Šatornja
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Provo
Provo
1 : 1
Radnički
Koceljeva
Mladi Borac
Dublje
0 : 2
Lipolist
Lipolist
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Drina
Ljubovija
5 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Tulari
Tulari
3 : 1
ZSK
Valjevo
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 2
Tešnjar
Valjevo
Železničar
Požega
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Budućnost
Arilje
1 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska rampa
Požega
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Lauš
Lopaš
0 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
4 : 1
Perućac
Perućac
Polimlje
Prijepolje
8 : 0
Jasen
Brodarevo
Polet
Vitoševac
0 : 3
Morava
Žitkovac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Orljane
Orljane
Rasovača
Rasovača
6 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Radnički 1924 (K)
Kočane
0 : 0
Bukovik
Razanj
Biljača
Biljača
1 : 5
Kondiva
Žbevac
Pavlovac
Pavlovac
2 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Besa
Trnovac
1 : 0
Ternoci
Trnovac
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Mladost
Lalinac
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Mladost
Medoševac
Brzi Brod
Brzi Brod
12 : 1
Aluminjum
Niš
Morava
Krušce
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Rudar
Jelašnica
1 : 1
OFK Niš
Niš
Budućnost
Popovac
6 : 0
Crvena zastava
Hum
Bobište
Bobište
2 : 5
Radan
Lebane
Čekmin
Čekmin
0 : 0
OFK Morava
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 2
Sloga
Lipovica
Mladi Borac
Živkovo
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šumadija
Razgojna
6 : 2
Mladost
Vinarce
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Progres
Ladovica
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 4
Vinogradar
Crkvenac
Bratstvo
Međureč
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
7 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Vinorača
Vinorača
1 : 4
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava
Ribare
1 : 0
Buducnost
Miliva
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
Levač
Rekovac
Mladost (D)
Dublje
1 : 5
Lugomir
Rakitovo
Sindjelić
Grabovac
0 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Radujevac
Radujevac
3 : 0
Rajac
Rajac
Branik
Štubik
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Kobišnica
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Osnić
Osnić
1 : 4
Rtanj
Boljevac
ŠSK
Štipina
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Rudar
Podvis
3 : 2
Midžor
Kalna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 1
Omladinac
Grezna
Trebič
Sokobanja
2 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Trajal
Kruševac
3 : 0
Šanac
Šanac
Gradina
Pejovac
2 : 1
FUD
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Naupare
Naupare
1 : 0
Trudbenik
Stalać
Sloga (D)
Dašnica
2 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jovan Kursula
Selo Varvarin
2 : 1
Mladost
Makrešane
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
Tisa
Adorjan
Bačka (M)
Mol
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 4
Jedinstvo
Bočar
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Vojvodina (P)
Perlez
1 : 2
Napredak
Čestereg
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Sakule
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 0
Dobrica
Dobrica
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Mladost
Omoljica
Vršac United
Vršac
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Vojvodina
Crepaja
2 : 1
Sloga (P)
Plandište
Slavija (K)
Kovačica
6 : 0
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
4 : 0
Partizan (G)
Gaj
Kordun
Kljajićevo
3 : 2
Kula
Kula
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 1
Sloga
Čonoplja
Graničar (R)
Riđica
4 : 2
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
PIK
Prigrevica
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
TSK
Temerin
Borac
Šajkaš
2 : 1
Vrbas
Vrbas
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Hercegovac
Gajdobra
1 : 4
Kabel
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Tvrdjava
Bač
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 0
Obilić
Zmajevo
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Sloven (S)
Sibač
0 : 5
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sremac
Vojka
1 : 1
Radnički
Irig
Šumar
Ogar
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Milutinac
Zemun
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
13. Maj
Zemun
3 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Komgrap
Beograd
Šumadija
Šopić
1 : 1
Strelac
Mislođin
Rudar
Zeoke
5 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Vrčin
Vrčin
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Šumadija
Šumarice
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Morava(M)
Mrsać
2 : 0
Lazac
Lazac
Žiča
Žiča
1 : 4
Partizan
Vrba
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Tavnik
Tavnik
5 : 3
Mlada krila
Metikoši
Napredak
Gračac
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Morava(S)
Sirča
1 : 0
Stubal
Stubal
Čibukovac
Kraljevo
0 : 2
Gruža
Vitanovac
OFK Bagremar
Kragujevac
6 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Azbest
Stragari
2 : 4
Košutnjak
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 3
Hajduk
Jovanovac
Dobrača
Dobrača
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
Sloga
Lužnice
Borac
Drenovac
2 : 3
Botunje
Botunje
Rakova
Rakova
0 : 2
Parmenac
Parmenac
Morava
Mojsinje
0 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Premeća
Premeća
0 : 2
Budućnost
Stančići
Malba
Žaočani
0 : 2
Mladost
Preljina
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Gorušica
Viča
4 : 1
Jelica
Goračići
Dedinje Junajted
Guča
3 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 3
Bjelica
Milatovići
Prilike
Prilike
5 : 0
Gradina
Rti
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 0
OFK Vinci
Vinci
Basarac
Mišljenovac
3 : 2
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 2
Dunavac (P)
Petka
Borac
Klenovnik
3 : 3
Napredak
Bubušinac
Sloga
Ćirikovac
1 : 1
Desine
Desine
Rudar (S)
Stamnica
1 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Zadrugar
Tabanovac
4 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Budućnost (V)
Vezičevo
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Dragoš
Oreškovica
4 : 1
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (B)
Busur
3 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Mladost
Porodin
6 : 0
Radnički
Knežica
BSK
Borač
2 : 1
Radnički
Vojinovac
ŽSK
Žirovnica
6 : 0
Grivac
Grivac
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
Sloga
Milatovac
Karađorđe
Vučić
2 : 0
Šumadija
Sipić
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Sloga
Zagorica
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Jasenica
Božurnja
B 2000
Aranđelovac
7 : 0
Plaskovac
Plaskovac
BSK
Belosavci
2 : 0
Proleter
Jelovik
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Velika Reka
Velika Reka
4 : 2
Borac (L)
Lešnica
Cerova
Cerova
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk
Ribarica
0 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost (B)
Borina
5 : 0
Sloga (K)
Korenita
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 1
Borac (K)
Kozjak
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Stolice
Krupanj
Omladinac
Bogatic
0 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
1 : 1
Sloga
Duvanište
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
2 : 3
Budućnost
Zminjak
Duško
Klenje
3 : 2
Partizan
Drenovac
Torpedo 1924
Tabanović
4 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Napredak (R)
Ribari
1 : 1
Proleter
Šabac
Majur
Majur
3 : 1
Drina
Badovinci
Mrovska
Mrovska
1 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
OFK Jelen
Jelenča
0 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Dumača
Pocerski Metković
4 : 1
OFK Varna
Varna
Galeb
Cerovac
1 : 1
Sloga
Krnić
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Borac
Vladimirci
Korman
Korman
0 : 1
Cerić
Miokus
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Rajac
Kadina Luka
3 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Veliševac
Veliševac
6 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
3 : 0
Dučić
Dučić
Komanice
Komanice
0 : 5
Liplje
Liplje
Mladost
Latković
2 : 2
Borac
Rajković
Orao
Poljanice
0 : 4
Spartak 1924
Ljig
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
Radnički
Pertate
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 1
Navalin
Navalin
Železničar
Brestovac
4 : 1
Polet
Stajkovce
Veternica 1926
Leskovac
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Jedinstvo
Šišava
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 2
Morava
Gložane
Medveđa
Medveđa
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Ursule
Ursule
BSK
Buljane
4 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Istok 63
Plana
6 : 0
Crni Vrh
Deonica
Kolare
Kolare
0 : 0
Mladost
Sikirica
Javor
Sladaja
2 : 0
Polet
Senje
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Borac
Gornji Katun
0 : 5
Mladi radnik
Bačina
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Baštovan
Subotica
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 5
Vinogradar
Zleginje
Rubin
Zalogovac
1 : 1
Sloga
Lozna
Ušće
Stalać
4 : 1
Omladinac
Pojate
OFK Ribare
Ribare
2 : 1
Belović
Dedina
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Čitluk
Čitluk
4 : 0
Dvorane
Dvorane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
13. April
Velika Lomnica
0 : 3
Kupci
Kupci
Mačkovac
Mačkovac
5 : 1
Sloga
Majdevo
Dedina
Dedina
2 : 1
Rasina
Vitanovac
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
2 : 0
Solid
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Udarnik
Višnjevac
4 : 1
Đurđin
Đurđin
Dolovo
Dolovo
5 : 2
Unirea
Uzdin
Borac
Pločica
2 : 3
Spartak
Debeljača
Omladinac (O)
Opovo
2 : 1
Mladost
Vojlovica
Strela
Ivanovo
0 : 1
Železničar
Pančevo
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 3
Plavi Dunav
Skorenovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 5
Omladinac (D)
Deliblato
Hajduk
Šušara
2 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Vinogradar
Gudurica
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 0
Karaš (Ј)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Vitorul
Straža
2 : 3
Ratar
Kruščica
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 2
Ševac
Kusić
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Lipar
Lipar
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Terekveš
Svilojevo
6 : 1
Dinamo
Sonta
Rastina 1918
Rastina
2 : 6
ŽAK
Sombor
OFK Šikara
Sombor
0 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Susek
Susek
4 : 0
Dinamo
Budisava
Tatra
Kisač
0 : 2
OFK Futog
Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Borac
Rakovac
3 : 0
Sremac
Čerević
Čenej
Čenej
2 : 2
Proleter
Banoštor
Napredak
Nadalj
3 : 2
Proleter
Ravno Selo
Bečej
Bečej
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Mladost Radost
Srbobran
1 : 1
Iskra
Kucura
Mladost
Radičević
2 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
ŽSK
Žabalj
6 : 1
Miletić
Mošorin
Titel
Titel
3 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Sloga
Lok
1 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Obilić
Vilovo
0 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Karađorđevo
Karađorđevo
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Budućnost
Gložan
3 : 3
Slavija
Pivnice
Krivanj
Selenča
4 : 3
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Bačka
Despotovo
Graničar (G)
Grabovci
0 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Borac
Martinci
0 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Lovac
Karlovčić
0 : 1
Železničar
Inđija
Sloga
Krnješevci
0 : 2
Napredak (P)
Popinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 0
Napredak (V)
Vašica
Podunavac
Belegiš
10 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
Sloboda
Šašinci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 4
Budućnost
Zvečka
Stepojevac VAGA
Stepojevac
2 : 1
Vranić
Vranić
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Dunavac
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Boleč
Boleč
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Institut
Zemun Polje
1 : 5
Policajac
Beograd
Rušanj
Rušanj
1 : 9
Sindjelić
Ugrinovci
Banja
Višnjička banja
3 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Crvenka
Borča
3 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Borac
Progar
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Napredak
Rakovica
Kovilovo
Kovilovo
3 : 2
Srbovo
Srbovo
Graničar
Aleksandrovac
2 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Vidrovac
Vidrovac
3 : 1
Urovica
Urovica
Ratar
Jasenica
1 : 1
Smedovac
Smedovac
Čubra
Čubra
0 : 9
Miloševo
Miloševo
Malajnica
Malajnica
0 : 3
Polet
Jabukovac
Mlava
Bratinac
4 : 1
Napredak (B)
Batovac
Dizel
Bare
1 : 3
Metalac
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
5 : 2
Borac
Zabela
Dunav
Ostrovo
0 : 5
Sloga (L)
Lučica
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Proleter
Požarevac
Sopot
Požarevac
0 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Stig
Beranje
2 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga
Straža
1 : 1
Rudar
Brasina
Mladost (B)
Brezjak
4 : 1
Polet
Loznica
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Granit
Radalj
Prva Iskra
Runjani
6 : 1
Mladost (L)
Loznica
Partizan (M)
Majur
5 : 3
Jedinstvo
Duboka
Partizan (G)
Glogovac
2 : 0
Bresje
Bresje
Ribnik
Ribnik
1 : 0
Morava
Kočino Selo
Kolonija
Jagodina
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Juhor
Glavinci
1 : 3
Sloga
Voljavče
Napredak
Staro Lanište
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Hajduk
Divoš
4 : 1
Srem
Sremska Rača
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 0
Noćaj
Noćaj
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sremac
Jarak
2 : 1
Sloga (Č)
Čalma
OFK Bosut
Bosut
0 : 0
Borac (R)
Radenković
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 1
Borac
Ilinci
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Fruškogorac
Kukujevci
5 : 1
Sremac
Berkasovo
Omladinac (B)
Batrovci
4 : 1
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 0
Graničar
Jamena
Bratstvo
Sot
2 : 4
Omladinac (M)
Molovin
Radnik
Davidovac
3 : 1
Budućnost
Lebina
Hajduk
Čepure
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Napredak
Stubica
7 : 3
Mladost (R)
Raševica
Heroj
Busilovac
5 : 1
Polet
Zabrega
Jedinstvo
Ratare
4 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Popovac
Popovac
Sloboda Piont
Užice
2 : 1
Timok
Zajecar
BSK Borča
Borča
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Inđija
Inđija
Borac
Čačak
2 : 1
Sloga
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Radnički
Novi Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Polet
Karavukovo
1 : 2
Indeks
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Javor
Ivanjica
3 : 0
FAP
Priboj
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Glavaš
Glibovac
4 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Šumadija
Aranđelovac
3 : 4
Mladi radnik (P)
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
10 : 0
Stig
Beranje
Radnicki
Valjevo
0 : 1
Loznica
Loznica
Budućnost
Valjevo
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Savacijum
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Štitar
BSK Borča
Borča
0 : 2
Sloboda Point
Užice
Raadnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Rad
Beograd
Hajduk
Kula
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Spartak ZV
Subotica
4 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Crvenka
Crvenka
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Indeks
Novi sad
1 : 7
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bačka (P)
Pačir
2 : 5
Tisa
Adorjan
Bačka (M)
Mol
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Rudar
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Morava
Velika Plana
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Sevojno
Sevojno
Javor
Ivanjica
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Bane
Raška
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Savacijum
Šabac
Partizan
Beograd
8 : 0
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Hajduk
Kula
2 : 0
Dinamo
Pančevo
Spartak ZV
Subotica
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Indeks
Novi sad
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Glavaš
Glibovac
2 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Plana
Velika Plana
4 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 0
Homoljac
Žagubica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Osecina
Osecina
3 : 3
Rađevac
Krupanj
Jedinstvo
Ub
1 : 2
Savacijum
Šabac
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
3 : 0
Dribling
Subotica