XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 552 utakmica za dan
Nedelja, 2 Septembar 2012

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Mačva
Šabac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Seljak
Mihajlovac
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Kopaonik
Brus
Dinamo
Vranje
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Radnik
Surdulica
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Sloga
Despotovac
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Borac (B)
Bivolje
ČSK Pivara
Čelarevo
6 : 1
Cement
Beočin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Mladost
Bački Jarak
0 : 1
Palić
Palić
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Sloga
Temerin
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Senta
Senta
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Dolina
Padina
Srem
Jakovo
1 : 0
BASK
Beograd
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Dorćol
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
Sopot
Sopot
Hajduk
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Železnik
Beograd
1 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Turbina
Vreoci
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 4
Zemun
Zemun
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Omladinac
Novo Selo
Metalac
Kraljevo
0 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Tutin
Tutin
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Mladi radnik
Radinac
2 : 0
Morava
Velika Plana
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Obilić
Živica
2 : 3
Šapine
Šapine
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 4
Gruža
Gruža
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Borac
Žabari
1 : 2
Zvižd
Kučevo
GP Zlatibor
Užice
1 : 0
Kačer
Belanovica
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Svrljig
Svrljig
SFK Moravac
Predejane
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga
Leskovac
3 : 1
Malošište
Malošište
Vučje
Vučje
4 : 3
Pukovac
Pukovac
Napredak
Aleksinac
0 : 5
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Jedinstvo
Grdelica
0 : 2
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo
Paraćin
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Radnički (L)
Lubnica
2 : 0
Dunav
Prahovo
OFK Bor
Bor
4 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Rembas
Resavica
Juhor
Obrež
1 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Kablovi
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Zadrugar
Lazarevo
2 : 6
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Hajduk
Beška
5 : 0
Borac
Novi Sad
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Vinča
Vinča
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Bulbulderac
Beograd
IMR
Rakovica
4 : 0
Železničar
Bara Venecija
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Slavija
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 4
Resnik
Resnik
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
6 : 1
Posavac
Boljevci
GSP Polet
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Radnički
Kovači
0 : 2
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
0 : 2
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Grdica
Grdica
Borac
Vraneši
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Budućnost
Konarevo
1 : 3
Ribnica
Jovac
Ćava
Grošnica
0 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Budućnost
Resnik
0 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Jadran
Kragujevac
0 : 2
Maršić
Maršić
Partizan
Cerovac
2 : 4
Arsenal
Kragujevac
Šumadija
Čumić
0 : 3
Seljak
Male Pčelice
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Sloga
Desimirovac
Korićani
Korićani
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Vujan
Prislonica
0 : 3
Mladost
Atenica
Brezak
Pranjani
0 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Spartak
Trnava
2 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Napredak
Svračkovci
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Dragačevo
Guča
3 : 3
Slatina
Slatina
Ovčar
Markovica
3 : 0
Morava
Katrga
Sloga (B)
Burovac
4 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Borac
Veliko Laole
6 : 2
Makce
Makce
Omladinac
Šetonje
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Integral
Batuša
2 : 2
Crni Vrh
Miljević
Polet
Suvi Do
5 : 1
Mlava
Malo Laole
Beli Orao
Bradarac
1 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Napredak
Veliko Crniće
0 : 1
Mladost
Biskuplje
Proleter
Vranovo
4 : 0
Polet
Trnovče
Napredak
Markovac
4 : 0
Šumadinac
Binovac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Budućnost
Ratari
Šumadija
Azanja
1 : 1
Omladinac
Rakinac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 2
Sloboda
Lipe
Selevac
Selevac
1 : 0
Pobeda
Golobok
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Provo
Provo
Antimon
Zajača
3 : 2
Drina
Ljubovija
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 2
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Lipolist
Lipolist
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
OFK Divci
Divci
3 : 0
Mladost
Vračević
Trlić
Trlić
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Polet
Takovo
1 : 1
Tulari
Tulari
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Banjani
Banjani
Polet
Rasna
5 : 0
Polimlje
Prijepolje
Perućac
Perućac
4 : 4
Zlatibor voda
Gostilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Sečica
Seča reka
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Lauš
Lopaš
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Budućnost
Arilje
Bukovik
Razanj
3 : 1
Borac
Azbresnica
Rad
Merošina
5 : 2
Polet
Vitoševac
Rutevac
Rutevac
1 : 2
Moravica
Subotinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 1
Palilula
Aleksinac
As
Bujanovac
3 : 0
Čelik
Belo polje
Ternoci
Trnovac
0 : 3
Pčinja
Trgovište
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 0
Besa
Trnovac
Kondiva
Žbevac
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 0
Biljača
Biljača
Morava
Vladičin Han
8 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Sloga
Veliko Selo
1 : 1
Zadrugar
Krupac
Dragoš
Pirot
2 : 5
Jedinstvo (P)
Pirot
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Jastrebac
Blace
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Mladost
Medoševac
1 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Progres
Ladovica
3 : 1
Umac
Miroševce
Mladost
Vinarce
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
2 : 1
Gradac
Konopnica
OFK Morava
Leskovac
0 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Radan
Lebane
2 : 0
Čekmin
Čekmin
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Levač
Rekovac
5 : 0
Mladost (D)
Dublje
Buducnost
Miliva
1 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 3
Morava
Ribare
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 3
Vinorača
Vinorača
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Vinogradar
Crkvenac
0 : 2
Bratstvo
Međureč
Ključ
Podvrška
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Brodoremont
Kladovo
4 : 3
Sloga
Kobišnica
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Brestovac
Brestovac
Rajac
Rajac
1 : 4
Krivelj
Krivelj
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 1
BSK
Bogovina
Omladinac
Grezna
2 : 1
Trebič
Sokobanja
Mladost
Sumrakovac
0 : 5
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Borac
Vražogrnac
3 : 1
Rudar
Podvis
Osnić
Osnić
0 : 1
ŠSK
Štipina
Mladost
Makrešane
1 : 1
Trajal
Kruševac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Jasika
Jasika
2 : 2
Naupare
Naupare
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Blagotin
Poljna
Šanac
Šanac
1 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Čantavir
Čantavir
5 : 0
Bačka (M)
Mol
Tisa
Adorjan
2 : 0
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
Proleter
Njegoševo
7 : 0
Jadran
Feketić
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Borac (A)
Aleksandrovo
3 : 1
Krajina
Krajišnik
Napredak
Čestereg
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Jedinstvo
Bočar
2 : 3
Naftagas
Elemir
Partizan (G)
Gaj
2 : 3
Borac
Sakule
Radnički (B)
Baranda
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Vojvodina
Crepaja
Mladost
Omoljica
0 : 1
Vršac United
Vršac
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Tempo
Sefkerin
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 3
PIK
Prigrevica
Hajduk
Stapar
0 : 1
Borac
Bački Gračac
Kula
Kula
0 : 0
OFK Mladost
Apatin
Obilić
Zmajevo
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 0
Metalac AV
Futog
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
TSK
Temerin
1 : 0
Borac
Šajkaš
Sloven (S)
Sibač
1 : 4
Graničar
Adaševci
Sremac
Vojka
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Šumar
Ogar
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Hajduk 1932
Šimanovci
3 : 2
Radnički
Irig
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Baćevac
Baćevac
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
2 : 1
Rudar
Zeoke
Komgrap
Beograd
1 : 0
Šumadija
Šopić
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
13. Maj
Zemun
Milutinac
Zemun
0 : 3
Jedinstvo
Surčin
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Stubal
Stubal
3 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Tavnik
Tavnik
Partizan
Vrba
3 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Lazac
Lazac
7 : 0
Žiča
Žiča
Šumadija
Šumarice
1 : 2
Morava(M)
Mrsać
Botunje
Botunje
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Sloga
Lužnice
1 : 1
Borac
Drenovac
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Mladost
Pajazitovo
Hajduk
Jovanovac
4 : 0
Dobrača
Dobrača
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
Seljak
Cvetojevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 1
Azbest
Stragari
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Preljina
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 1
Malba
Žaočani
Zadrugar
Gornja Trepča
4 : 2
Strelac
Miokovci
Rakova
Rakova
5 : 2
Morava
Mojsinje
Radnički
Turica
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Jedinstvo
Puhovo
4 : 1
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
0 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Velereč 94
Velereč
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
Majdan
Majdan
6 : 0
Ozremica
Beršići
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Jablanica
Jablanica
5 : 1
Ozrem
Ozrem
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Desine
Desine
Napredak
Bubušinac
2 : 1
Sloga
Ćirikovac
Dunavac (P)
Petka
1 : 0
Borac
Klenovnik
OFK Vinci
Vinci
2 : 2
Basarac
Mišljenovac
RSK
Rabrovo
4 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 1
Radnički
Knežica
Budućnost (A)
Aljudovo
2 : 5
Mladost
Porodin
Polet
Aleksandrovac
1 : 4
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Udarnik
Baničina
3 : 2
Budućnost
Vlaški Do
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 3
Vodice
Vodice
Pobeda
Đurđevo
1 : 0
Karađorđe
Vučić
Grivac
Grivac
0 : 0
Pobeda 1938
Sepci
Sloga
Milatovac
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
Radnički
Vojinovac
0 : 2
Mladost MG
Saranovo
Mladost
Rašković
1 : 1
BSK
Borač
Omladinac
Donja Rača
4 : 0
Bečevica
Bečevica
Stolice
Krupanj
2 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Borac (K)
Kozjak
4 : 1
Crnča
Crnča
Sloga (K)
Korenita
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 4
Mladost (B)
Borina
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Cerova
Cerova
Drina
Badovinci
5 : 2
Omladinac
Bogatic
Proleter
Šabac
1 : 2
Majur
Majur
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 1
Napredak (R)
Ribari
Partizan
Drenovac
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost
Zminjak
5 : 1
Duško
Klenje
BMR Petlovača
Petlovača
4 : 0
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Sloga
Duvanište
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 3
Premijer
Badovinci
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Mrovska
Mrovska
Pocerina
Jevremovac
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Cerić
Miokus
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Borac
Vladimirci
2 : 1
Korman
Korman
Sloga
Krnić
2 : 0
Dobrava
Vukošić
OFK Varna
Varna
1 : 2
Galeb
Cerovac
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Borac
Rajković
4 : 1
Orao
Poljanice
Liplje
Liplje
3 : 2
Mladost
Latković
Dučić
Dučić
2 : 1
Komanice
Komanice
Jedinstvo
Poljanice
2 : 3
Toplica
Donja Toplica
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Veliševac
Veliševac
Joševa
Joševa
3 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Sloga
Lončanik
1 : 2
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
2 : 2
Vrelo
Vrelo
Kotešica
Kotešica
0 : 3
Mladost
Dračić
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Gradac
Valjevo
0 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 0
Lukavac
Lukavac
Trešnjica
Tvrdići
1 : 3
Luna Avijatičar
Vranjani
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Blagaja
Rupeljevo
1 : 1
Ježevica
Ježevica
Gorobilje
Gorobilje
1 : 1
Savinac
Visibaba
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 2
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Borac (O)
Otanj
Glumač
Glumač
0 : 1
Plavi tok
Dražinovići
Pobeda
Držina
1 : 1
Provalija
Pirot
Radnički
Pertate
2 : 0
Morava
Gložane
Napredak
Bogojevce
0 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Polet
Stajkovce
0 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Navalin
Navalin
1 : 2
Železničar
Brestovac
Sloboda
Donje Brijanje
5 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Polet
Senje
0 : 8
Medveđa
Medveđa
Mladost
Sikirica
0 : 1
Javor
Sladaja
Crni Vrh
Deonica
2 : 2
Kolare
Kolare
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 1
Istok 63
Plana
Napredak
Zlatovo
0 : 3
BSK
Buljane
Ursule
Ursule
5 : 0
Kupinovac
Kupinovac
OFK Tabane
Tabane
2 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Omladinac
Pojate
2 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga
Lozna
2 : 2
Ušće
Stalać
Župski biseri
Lacisled
0 : 0
Rubin
Zalogovac
Mladi radnik
Bačina
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Rasina
Vitanovac
4 : 2
OFK Ribare
Ribare
Sloga
Majdevo
2 : 1
Dedina
Dedina
Kupci
Kupci
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Kapidžija
Kapidžija
4 : 4
13. April
Velika Lomnica
Dvorane
Dvorane
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 4
Čitluk
Čitluk
Belović
Dedina
1 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Udarnik
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
8 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Bratstvo
Ljutovo
3 : 4
Dušan Silni
Subotica
Solid
Subotica
1 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Šampion
Orom
1 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Graničar
Đala
4 : 0
Hajduk
Podlokanj
Sloga
Ostojićevo
4 : 0
Tromedja
Majdan
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 7
Tisa
Padej
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Borac
Iđoš
1 : 0
Polet
Nakovo
Napredak
Banatska Topola
1 : 3
Delija
Mokrin
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 0
Progresul
Torak
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Terekves
Hetin
Olimpija
Torda
4 : 1
Bega
Novi Itebej
Pobeda
Samoš
0 : 2
Polet
Idvor
Borac
Pločica
3 : 2
Unirea
Uzdin
Strela
Ivanovo
1 : 2
Spartak
Debeljača
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 4
Mladost
Vojlovica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Železničar
Pančevo
Proleter
Mramorak
2 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Ševac
Kusić
1 : 2
Hajduk
Šušara
Ratar
Kruščica
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Vitorul
Straža
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Karaš (Ј)
Jasenovo
Hajdučica
Hajdučica
6 : 0
Partizan (U)
Uljma
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
ŽAK
Sombor
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Dinamo
Sonta
0 : 0
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 3
Terekveš
Svilojevo
Panonija
Lalić
0 : 6
OFK Odžaci
Odžaci
Lipar
Lipar
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kolut
Dunav
Bački Monoštor
3 : 1
OFK Metalac
Sombor
Proleter
Banoštor
1 : 5
Susek
Susek
Sremac
Čerević
1 : 4
Čenej
Čenej
OFK Sirig
Sirig
0 : 3
Slavija
Novi Sad
OFK Futog
Futog
1 : 5
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Vinogradar
Ledinci
4 : 1
Tatra
Kisač
Bačka
Begeč
4 : 2
Mladost
Novi Sad
Dinamo
Budisava
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Ravno Selo
7 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
2 : 0
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
4 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Napredak
Nadalj
0 : 1
Bečej
Bečej
Miletić
Mošorin
0 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 1
Obilić
Vilovo
Hajduk (G)
Gardinovci
4 : 0
Sloga
Lok
ŽSK
Žabalj
4 : 0
Titel
Titel
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Slavija
Pivnice
4 : 1
Krivanj
Selenča
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 3
Budućnost
Gložan
Budućnost
Parage
2 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Vojvodina
Tovariševo
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Sloboda
Šašinci
4 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Napredak (V)
Vašica
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Napredak (P)
Popinci
0 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Železničar
Inđija
1 : 0
Sloga
Krnješevci
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 1
Borac
Martinci
Budućnost
Zvečka
3 : 1
OFK Meljak
Meljak
Beljina
Beljina
2 : 5
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Mladost (B)
Baroševac
3 : 2
Krtinska
Krtinska
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Napredak
Medoševac
Podunavac
Ritopek
5 : 2
Radnički PDM
Mladenovac
Napredak
Međulužje
1 : 1
Boleč
Boleč
Rabrovac
Rabrovac
3 : 2
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladost
Umčari
5 : 1
OFK Leštane
Leštane
Torlak
Beograd
4 : 1
Napredak
Rakovica
Borac
Progar
6 : 3
Šumadinac
Bečmen
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
Studenski Grad
Novi Beograd
4 : 1
Crvenka
Borča
Sindjelić
Ugrinovci
4 : 1
Banja
Višnjička banja
Naftagas
Boka
1 : 0
Lehel
Mužlja
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Mladost
Lukićevo
OFK Klek
Klek
2 : 0
Omladinac
Botoš
Radnički Ratar
Jaša Tomić
1 : 1
MSK
Mihajlovo
Potisje
Knićanin
2 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Draževac
Draževac
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Napredak 2012
Krušje
1 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Kraljevo
Selo Kraljevo
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Tempo
Mozgovo
6 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Samarinovac
Samarinovac
2 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Smedovac
Smedovac
5 : 1
Slatina
Negotin
Urovica
Urovica
1 : 3
Ratar
Jasenica
Polet
Jabukovac
0 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Deli Jovan
Sikole
4 : 1
Malajnica
Malajnica
Musina reka
Musina reka
1 : 4
Budućnost
Samaila
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Mladost
Vrdila
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1925
Oplanići
2 : 2
Jedinstvo
Godačica
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Borac
Adrani
Zgodačica
Godačica
3 : 0
Popovići
Popovići
Real
Podunavci
1 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Studenac
Goločelo
5 : 1
Stari momci
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Proleter
Požarevac
2 : 2
Sopot
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
4 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Metalac
Požarevac
4 : 2
Sloga (D)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 1
Dizel
Bare
Napredak (B)
Batovac
3 : 5
Napredak (P)
Poljana
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 4
Mlava
Bratinac
Jelav
Jelav
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Granit
Radalj
2 : 2
Luk
Voćnjak
Polet
Loznica
0 : 9
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga
Straža
2 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Budućnost
Pocerski Dobrić
1 : 0
Sloga
Bogosavac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 6
Volujac
Volujac
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Krnule 09
Krnule
4 : 1
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
1 : 0
Bobovik Skupljen
Skupljen
Torpedo
Lojanice
3 : 3
Tresnjevka
Trbusac
Sloga .R.
Ridjake
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Mladost
Pocerski Belotic
3 : 3
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Jašunja
Jašunja
3 : 0
Mladost (K)
Kutles
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Vrhunac
Radonjica
Partizan (G)
Glogovac
3 : 1
Partizan (M)
Majur
Bresje
Bresje
0 : 3
Sloga
Voljavče
Sloboda
Šuljkovac
3 : 3
Napredak
Staro Lanište
Lipar
Donji Račnik
0 : 3
Juhor
Glavinci
Polet (K)
Kobilje
0 : 3
Bukovica
Bukovica
Grkljane
Grkljane
1 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Lipovac
Lipovac
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 7
Polet (Š)
Šavrane
Drugari
Stanci
3 : 4
Štitari
Štitari
Zlatica
Zlatica
3 : 2
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
0 : 3
Mladost
Belo Blato
Banat
Čenta
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
Lokve
Lokve
4 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Banat
Ilandža
2 : 0
Janošik
Janošik
Vojvodina
Seleuš
3 : 1
Sloga
Margita
Mladost
Mali Bač
3 : 3
Borac (V)
Vizić
Vajska
Vajska
0 : 2
Borac 46 (O)
Obrovac
Slavija
Bođani
4 : 3
Sloga
Plavna
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 3
Sremac
Jarak
Noćaj
Noćaj
4 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (R)
Radenković
2 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Srem
Sremska Rača
0 : 1
OFK Bosut
Bosut
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 1
Hajduk
Divoš
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Sloga
Voganj
PSK Putinci
Putinci
0 : 0
Borac
Klenak
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Sremac
Dobrinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 4
Fruška Gora
Ruma
Mladost
Buđanovci
0 : 1
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 3
Sinđelić
Gibarac
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 1
OFK Bingula
Bingula
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 0
Borac
Ilinci
Omladinac (B)
Batrovci
0 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Sremac
Berkasovo
Bratstvo
Sot
2 : 2
Jednota
Šid
Omladinac (M)
Molovin
1 : 0
Graničar
Jamena
Sloga
Lukavica
1 : 2
Mladi Radnik
Junkovac
OFK Radnički
Dren
1 : 5
Bistrica
Bistrica
Kozara
Novi Beograd
2 : 3
BSK 2012
Batajnica
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
GAK
Beograd
3 : 3
BUSK
Beograd
Sparta
Beograd
0 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Markovac
Markovac
3 : 4
Vlaska
Vlaška
Borac
Amerić
2 : 3
Dedinje
Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
1 : 5
Omladinac
Rajkinac
Šepšin
Šepšin
2 : 3
OFK Student
Mladenovac
Napredak
Dubona
4 : 3
Sloga
Granice
Budućnost
Lebina
4 : 4
Popovac
Popovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
5 : 1
Omladinac
Šaludovac
Polet
Zabrega
3 : 3
Jedinstvo
Ratare
Radnicki
Tekija
3 : 0
Heroj
Busilovac
Šumadija
Trešnjevica
5 : 4
Napredak
Stubica
Radnik
Davidovac
1 : 0
Hajduk
Čepure
Planinac
Ležimir
2 : 1
BSK
Bešenovo
Napredak
Šuljam
0 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Požarevac
Požarevac
6 : 0
Nives
Knjaževac
Spartak
Subotica
3 : 1
Mašinac PZP
Niš
Inđija
Inđija
3 : 3
Borac
Čačak
Indeks
Novi Sad
2 : 1
Radnički
Sombor
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Sloga
Bajina Bašta
4 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Mladost
Lučani
7 : 4
Bane
Raška
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
FAP
Priboj
2 : 1
Sloboda
Čačak
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
1 : 1
Sloga (P)
Plandište
Radnički (K)
Kovin
2 : 10
Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
3 : 0
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Jedinstvo
Štitar
Letnjikovac
Sabac
0 : 4
Savacijum
Šabac
Novi Sad
Novi Sad
2 : 3
Inđija
Inđija
Vršac
Vršac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Indeks
Novi sad
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Tavankut
Tavankut
13 : 0
Preporod
Novi Žednik
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Bačka (M)
Mol
Tisa
Adorjan
1 : 3
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Proleter
Njegoševo
6 : 2
Jadran
Feketić
Radnički
Bajmok
5 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Senta
Senta
4 : 2
Subotica '96
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Seljak
Mihajlovac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 3
Rudar
Kostolac
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
Bane
Raška
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
6 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
0 : 3
Sloboda
Čačak
Šabac
Šabac
4 : 0
Jedinstvo
Štitar
Savacijum
Šabac
10 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
4 : 1
Radnicki Stobex
Klupci
Budućnost
Valjevo
1 : 3
Krušik
Valjevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Savacijum
Šabac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Inđija
Inđija
Vršac
Vršac
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Indeks
Novi sad
Bačka Topola
Bačka Topola
9 : 1
Crvenka
Crvenka
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Šumadinac
Binovac
Mladi radnik
Radinac
12 : 0
Slavija
Smederevo
Subotica
Subotica
2 : 4
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
6 : 1
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Plana
Velika Plana
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Pinkum
Veliko Gradište
5 : 0
Seljak
Mihajlovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
AF Duljaj
Topola
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 2
Borac
Pajsijević
Šabac
Šabac
7 : 1
Ribnica
Mionica
Savacijum
Šabac
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
3 : 2
Osecina
Osecina
Budućnost
Valjevo
2 : 2
Krušik
Valjevo
Subotica '00
Subotica
10 : 1
Senta
Senta
Radnicki 1923 I
Kragujevac
5 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Apolon 4 I
Kragujevac
8 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Duljaj
Topola
5 : 0
Radnicki 1923 II
Kragujevac