XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 710 utakmica za dan
Nedelja, 21 Oktobar 2012

Fudbal

Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Seljak
Mihajlovac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Rudar
Kostolac
Trgovački
Jagodina
2 : 3
Car Konstantin
Niš
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 2
Radnik
Surdulica
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 3
Sloga
Despotovac
Kopaonik
Brus
1 : 0
Borac (B)
Bivolje
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Dinamo
Vranje
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Cement
Beočin
1 : 1
Sloga
Temerin
Palić
Palić
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Dolina
Padina
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 4
Senta
Senta
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
BASK
Beograd
2 : 3
Sindjelić
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Sopot
Sopot
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Srem
Jakovo
3 : 3
Budućnost
Dobanovci
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Turbina
Vreoci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 1
Železnik
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 0
Balkan
Mirijevo
Tutin
Tutin
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Vodojaža
Grošnica
4 : 0
Prijevor
Prijevor
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 1
Morava
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Borac
Žabari
2 : 1
Obilić
Živica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Mladi radnik
Radinac
Zvižd
Kučevo
0 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Budućnost
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Sevojno
Sevojno
4 : 0
Kačer
Belanovica
Ribnica
Mionica
1 : 2
Loznica 1919
Loznica
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Pukovac
Pukovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Lužnica
Babušnica
Zaplanjac
Gadžin Han
6 : 1
Vučje
Vučje
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Rembas
Resavica
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo
Paraćin
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Radnički (L)
Lubnica
6 : 0
Dragocvet
Dragocvet
OFK Bor
Bor
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Juhor
Obrež
Borac
Starčevo
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Železničar
Bara Venecija
4 : 2
Resnik
Resnik
Bulbulderac
Beograd
2 : 2
Posavac
Boljevci
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
1 : 3
Grafičar
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Radnik
Ušće
0 : 4
Grdica
Grdica
Polet
Ratina
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Radnički
Kovači
0 : 3
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Šumadija
Čumić
0 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
6 : 0
Partizan
Cerovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 0
Budućnost
Resnik
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Ćava
Grošnica
Sloga
Desimirovac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 2
Maršić
Maršić
Seljak
Male Pčelice
2 : 5
Arsenal
Kragujevac
Vujan
Prislonica
1 : 2
Spartak
Trnava
Napredak
Svračkovci
2 : 2
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Dragačevo
Guča
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Ovčar
Markovica
1 : 0
Brezak
Pranjani
Morava
Katrga
0 : 1
Mladost
Atenica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
2 : 0
Miokovci
Miokovci
Mladi Borac
Majilovac
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Mlava
Malo Laole
Vihor
Маljurevac
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Makce
Makce
4 : 3
Mladost
Biskuplje
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Beli Orao
Bradarac
Omladinac
Šetonje
2 : 0
Polet
Suvi Do
Integral
Batuša
1 : 3
Železničar
Požarevac
Železničar
Smederevo
6 : 0
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Ratari
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Sloboda
Lipe
Polet
Trnovče
2 : 1
Pobeda
Golobok
Borac
Ralja
3 : 0
Selevac
Selevac
Proleter
Vranovo
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Napredak
Markovac
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 1
Šumadija
Azanja
Sloga
Zabojnica
2 : 3
Bare
Bare
Banja
Banja
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Karađorđe
Rača
Bokanja
Gorovič
1 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Toponica
2 : 0
Marjan
Knić
Vinča
Vinča
1 : 4
Beli orlovi
Konjuša
Šumadinac
Stojnik
5 : 2
Partizan
Darosava
Provo
Provo
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Drina
Ljubovija
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
Radjevac
Krupanj
2 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 1
Radnički
Koceljeva
Antimon
Zajača
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
4 : 0
Tulari
Tulari
OFK Divci
Divci
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Trlić
Trlić
2 : 1
Polet
Takovo
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Sečica
Seča reka
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Ariljska rampa
Požega
Polet
Rasna
5 : 3
Železničar
Požega
Višesava
Bajina Bašta
6 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Zlatibor
Čajetina
3 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Borac
Azbresnica
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Polet
Vitoševac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Moravica
Subotinac
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Pavlovac
Pavlovac
4 : 3
Alakince
Alakince
Besa
Trnovac
2 : 0
Biljača
Biljača
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 5
Morava
Vladičin Han
As
Bujanovac
3 : 1
Levosoje
Levosoje
Ternoci
Trnovac
2 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 1
Kondiva
Žbevac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 5
Zadrugar
Krupac
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Napredak
Izvor
Sloga
Veliko Selo
1 : 0
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
1 : 3
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Kosovac
Prokuplje
0 : 0
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 3
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
1 : 3
Jastrebac
Blace
Rudar
Jelašnica
3 : 2
Morava
Krušce
Budućnost
Popovac
0 : 0
Brzi Brod
Brzi Brod
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Proleter
Mezgraja
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 0
Mladost
Lalinac
Bobište
Bobište
1 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Gradac
Konopnica
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Progres
Ladovica
3 : 3
OFK Morava
Leskovac
Mladost
Vinarce
1 : 4
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
6 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
Morava
Ribare
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
Sindjelić
Grabovac
3 : 2
Bratstvo
Međureč
Lugomir
Rakitovo
4 : 1
SFS Borac
Paraćin
Levač
Rekovac
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Buducnost
Miliva
5 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Ključ
Podvrška
2 : 0
Slatina
Bor
Rajac
Rajac
3 : 4
Rudar
Bor
Radujevac
Radujevac
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Branik
Štubik
0 : 1
Brestovac
Brestovac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 2
Rgotina
Rgotina
Trebič
Sokobanja
0 : 5
Rudar
Podvis
Polet
Jablanica
3 : 2
Osnić
Osnić
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 5
Borac
Vražogrnac
Omladinac
Grezna
1 : 2
Midžor
Kalna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Trajal
Kruševac
Šanac
Šanac
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
Mladost
Makrešane
Gradina
Pejovac
4 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Bačka (M)
Mol
0 : 2
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Napredak
Čestereg
2 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
Bočar
0 : 3
Begej
Žitište
Vojvodina (P)
Perlez
4 : 1
Krajina
Krajišnik
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Borac
Sakule
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Slavija (K)
Kovačica
0 : 2
Vršac United
Vršac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
9 : 1
Tempo
Sefkerin
Polet
Izbište
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Partizan (G)
Gaj
0 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Mladost
Omoljica
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Graničar (R)
Riđica
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
PIK
Prigrevica
1 : 0
OFK Mladost
Apatin
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Kula
Kula
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
1 : 3
Sloga
Čonoplja
Jedinstvo
Rumenka
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 3
Borac
Šajkaš
Obilić
Zmajevo
0 : 3
TSK
Temerin
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Jadran
Golubinci
2 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Graničar
Adaševci
0 : 0
Radnički
Irig
Kupinovo
Kupinovo
3 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
Sloven (S)
Sibač
2 : 1
Šumar
Ogar
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
Šumadija
Šopić
Rudar
Zeoke
1 : 2
Prva Iskra
Barič
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 0
13. Maj
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Milutinac
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Strelac
Mislođin
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Radnik
Prilužje
Poneš
Poneš
0 : 2
Mineralac
Klokot
Rudar
Kosovska Kamenica
2 : 4
Ropotovo
Ropotovo
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Čaglavica
Čaglavica
7 : 2
Radnički
Velika Hoča
Polet
Laplje Selo
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
Sitnica
Lepina
0 : 1
Plemetina
Plemetina
Napredak
Gračac
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Morava(S)
Sirča
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Čibukovac
Kraljevo
2 : 5
Jedinstvo
Dragosinjci
Gruža
Vitanovac
2 : 5
Žiča
Žiča
Stubal
Stubal
1 : 0
Morava(M)
Mrsać
Magnohrom
Kraljevo
5 : 3
Šumadija
Šumarice
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Partizan
Vrba
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 4
Hajduk
Jovanovac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 1
Sloga
Lužnice
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Botunje
Botunje
Srbija
Ilićevo
2 : 2
Borac
Drenovac
Azbest
Stragari
5 : 1
Mladost
Pajazitovo
Seljak
Cvetojevac
1 : 4
Dobrača
Dobrača
Malba
Žaočani
0 : 2
Parmenac
Parmenac
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Premeća
Premeća
Planinac
Vujetinci
2 : 6
Strelac
Miokovci
Mladost
Preljina
2 : 0
Morava
Mojsinje
Budućnost
Stančići
4 : 2
Rakova
Rakova
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 1
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
4 : 3
Sloga
Kaona
Gradina
Rti
4 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Bjelica
Milatovići
0 : 4
Gorušica
Viča
Radnički
Turica
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Jedinstvo
Puhovo
3 : 2
Jelica
Goračići
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Šumadija
Brdjani
3 : 6
Mladost 09
Vraćevšnica
Velereč 94
Velereč
4 : 2
Ozrem
Ozrem
Majdan
Majdan
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Jedinstvo (D)
Duboka
1 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Borac
Klenovnik
3 : 1
Basarac
Mišljenovac
Sloga
Ćirikovac
5 : 4
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Desine
Desine
1 : 1
Polet
Voluja
Napredak
Bubušinac
2 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Dunavac (P)
Petka
1 : 4
RSK
Rabrovo
Omladinac (B)
Busur
1 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
0 : 0
Dragoš
Oreškovica
Mladost
Porodin
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Radnički
Knežica
0 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Budućnost (A)
Aljudovo
1 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Polet
Aleksandrovac
1 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 4
Bačinac
Bačinac
Proleter
Mala Plana
2 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Udarnik
Baničina
1 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Kolarac
Kolari
2 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloga
Lugavčina
1 : 5
Budućnost
Mala Krsna
Vučak
Vučak
0 : 2
SASK
Saraorci
Slavija
Smederevo
1 : 1
Jedinstvo
Smederevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 2
7. Jul
Vodanj
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Sloga
Milatovac
3 : 0
Radnički
Vojinovac
Pobeda 1938
Sepci
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
ŽSK
Žirovnica
4 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Karađorđe
Vučić
4 : 2
BSK
Borač
Šumadija
Sipić
4 : 2
Bečevica
Bečevica
Pobeda
Đurđevo
2 : 2
Omladinac
Donja Rača
Grivac
Grivac
2 : 1
Mladost
Rašković
B 2000
Aranđelovac
2 : 2
Sloga
Zagorica
Kopljari
Kopljari
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
4 : 2
Jasenica
Božurnja
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
Maskar
Maskar
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Hajduk
Ribarica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Cerova
Cerova
Stolice
Krupanj
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Borac (K)
Kozjak
1 : 1
Sloga (K)
Korenita
Omladinac
Bogatic
1 : 4
Duško
Klenje
Torpedo 1924
Tabanović
5 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Napredak (R)
Ribari
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Majur
Majur
4 : 1
Premijer
Badovinci
Drina
Badovinci
1 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Proleter
Šabac
6 : 3
Sloga
Duvanište
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Partizan
Drenovac
1 : 1
Budućnost
Zminjak
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Dobrava
Vukošić
Korman
Korman
2 : 1
Galeb
Cerovac
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 2
Dumača
Pocerski Metković
Pričinović
Pocerski Pričinović
6 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Karađorđe
Mišar
0 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pocerina
Jevremovac
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Cerić
Miokus
8 : 1
OFK Varna
Varna
Borac
Vladimirci
0 : 1
Sloga
Krnić
Mladost
Latković
2 : 4
Toplica
Donja Toplica
Orao
Poljanice
0 : 3
Veliševac
Veliševac
Spartak 1924
Ljig
4 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Borac
Rajković
3 : 1
Mionica
Mionica
Liplje
Liplje
2 : 4
Rajac
Kadina Luka
Dučić
Dučić
3 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Čučuge
Čučuge
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Vrelo
Vrelo
3 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Omladinac
Kalinovac
3 : 1
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
2 : 1
Sloga
Lončanik
Mladost
Dračić
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kotešica
Kotešica
2 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
5 : 3
Lukavac
Lukavac
Gradac
Valjevo
1 : 4
Polet
Popučke
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 5
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Savinac
Visibaba
1 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
0 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi tok
Dražinovići
1 : 1
Glumač
Glumač
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 2
Provalija
Pirot
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Supovac
Supovac
4 : 0
Sloga
Donja Trnava
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Vulkan 1936
Brenica
4 : 0
Radnički 1936
Trupale
Veternica 1926
Leskovac
4 : 1
Radnički
Pertate
Lemind 1953
Leskovac
1 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 1
Železničar
Brestovac
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Navalin
Navalin
Medveđa
Medveđa
2 : 1
BSK
Buljane
Istok 63
Plana
1 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Kolare
Kolare
2 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Polet
Senje
2 : 0
Šumadinac
Dragovo
Mladost
Sikirica
0 : 0
OFK Tabane
Tabane
Crni Vrh
Deonica
2 : 0
Ursule
Ursule
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 2
Napredak
Zlatovo
Rubin
Zalogovac
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Ušće
Stalać
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac
Pojate
6 : 2
Borac
Gornji Katun
Sloga
Lozna
6 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Župski biseri
Lacisled
1 : 4
Mladi radnik
Bačina
Vinogradar
Zleginje
5 : 3
Baštovan
Subotica
OFK Ribare
Ribare
1 : 1
13. April
Velika Lomnica
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Dedina
Dedina
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Sloga
Majdevo
5 : 0
Belović
Dedina
Kupci
Kupci
0 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 0
Dvorane
Dvorane
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Udarnik
Višnjevac
4 : 1
Bačka 1901 B
Subotica
Đurđin
Đurđin
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
1 : 5
Subotica
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Lokomotiva
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Solid
Subotica
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Olimpija
Gunaroš
Pobeda
Pobeda
1 : 4
Mićunovo
Mićunovo
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 5
Sokolac
Bački Sokolac
Šampion
Orom
4 : 0
Hajduk
Podlokanj
Olimpija
Totovo Selo
6 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Graničar
Đala
2 : 2
Tromedja
Majdan
Sloga
Ostojićevo
5 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
ŽAK
Kikinda
0 : 1
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
1 : 1
Borac
Iđoš
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 0
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
2 : 2
Bega
Novi Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Olimpija
Torda
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 1
Borac
Pločica
Proleter
Mramorak
2 : 5
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 3
Polet
Idvor
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 4
Unirea
Uzdin
Mladost
Vojlovica
2 : 2
Spartak
Debeljača
Hajduk
Šušara
2 : 0
Karaš (Ј)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Vitorul
Straža
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Vinogradar
Gudurica
Ševac
Kusić
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Jedinstvo
Vlajkovac
13 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kolut
Rusin
Ruski Krstur
7 : 0
OFK Metalac
Sombor
ŽAK
Sombor
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Dinamo
Sonta
2 : 0
Lipar
Lipar
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 1
Panonija
Lalić
Susek
Susek
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac
Rakovac
1 : 3
Mladost
Novi Sad
Čenej
Čenej
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Banoštor
0 : 1
Dinamo
Budisava
Sremac
Čerević
0 : 3
Bačka
Begeč
OFK Sirig
Sirig
2 : 4
OFK Futog
Futog
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 3
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Radičević
1 : 1
Iskra
Kucura
Mladost Radost
Srbobran
3 : 1
Budućnost
Savino Selo
Bečej
Bečej
4 : 0
Napredak
Nadalj
Hajduk (Č)
Čurug
6 : 1
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
3 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
Sloga
Lok
0 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
Titel
Titel
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Krivanj
Selenča
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
0 : 6
Budućnost
Gložan
Bačka
Despotovo
3 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Slavija
Pivnice
1 : 5
Vojvodina
Tovariševo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Budućnost
Parage
Napredak (P)
Popinci
3 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Železničar
Inđija
1 : 0
Napredak (V)
Vašica
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 3
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac
Martinci
2 : 1
Sloboda
Šašinci
Lovac
Karlovčić
3 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Sloga
Krnješevci
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Podunavac
Belegiš
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Vranić
Vranić
2 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Beljina
Beljina
1 : 4
Mladost (B)
Baroševac
Boleč
Boleč
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Podunavac
Ritopek
3 : 0
Pudarci
Pudarci
Napredak
Međulužje
5 : 0
Mladost
Umčari
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Dunavac
Grocka
Crvenka
Borča
2 : 1
Torlak
Beograd
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Banja
Višnjička banja
Šumadinac
Bečmen
3 : 2
Rušanj
Rušanj
Napredak
Rakovica
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Borac
Progar
3 : 6
Pionir
Besni Fok
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 2
Policajac
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 3
Sindjelić
Ugrinovci
Dobrič
Brest
6 : 5
NS Tatko
Lepaja
Sloga
Jovanovac
3 : 0
Padina
Padina
Jastrebac
Krajkovac
3 : 5
Baličevac
Baličevac
Naisus
Rožina
7 : 1
Mladost
Biljeg
Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 3
Koprijan
Gradište
Egeta
Brza Palanka
1 : 5
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
6 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Pontes
Kostol
1 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
0 : 2
Napredak
Korbovo
Lehel
Mužlja
0 : 3
Mladost
Lukićevo
Naftagas
Boka
3 : 1
Omladinac
Botoš
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
MSK
Mihajlovo
OFK Klek
Klek
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Trgovište
Trgovište
1 : 1
Mladost
Vasilj
Drugarstvo
Knjaževac
3 : 0
Gorica
Valevac
Stepanje
Stepanje
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
1 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Sloga
Žučkovac
1 : 0
Napredak
Jošanica
Slemen
Milušinac
1 : 0
Bukovik
Vrbovac
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Mekiš
Mekiš
3 : 5
Doljevac
Doljevac
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 3
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 3
Tempo
Mozgovo
Feniks 2012
Krupac
2 : 4
Polet
Radevac
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 3
Urovica
Urovica
Polet
Jabukovac
3 : 4
Smedovac
Smedovac
Mladost
Karbulovo
4 : 1
Srbovo
Srbovo
Malajnica
Malajnica
0 : 1
Miloševo
Miloševo
Vidrovac
Vidrovac
4 : 2
Čubra
Čubra
Ratar
Jasenica
1 : 6
Kovilovo
Kovilovo
Slatina
Negotin
6 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Mladost 1925
Oplanići
1 : 0
Popovići
Popovići
Miločajac
Miločaj
1 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Zgodačica
Godačica
1 : 3
Real
Podunavci
Stari momci
Kragujevac
4 : 2
Divostin
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Zastava
Kragujevac
6 : 1
Trmbas
Trmbas
Đuriselac
Đuriselo
2 : 0
Žeželj
Donja Sabanta
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Borac
Zabela
Napredak (B)
Batovac
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
Napredak (N)
Nabrđe
4 : 1
Proleter
Požarevac
Mlava
Bratinac
1 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Dizel
Bare
1 : 1
Stig
Beranje
Sloga (D)
Dubravica
1 : 2
Sopot
Požarevac
Dunav
Ostrovo
4 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Barič
Barič
2 : 0
Radnički
Požeženo
Žika Marković Uča
Miljević
5 : 0
Kumane
Kumane
Pek
Kusiće
1 : 3
Polet
Bikinje
Električar
Šuvajić
4 : 2
Ram
Ram
Sloga TOP
Topolovnik
3 : 2
Kurjače
Kurjače
Mladost
Svinjarevo
9 : 2
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
1 : 4
Omladinac
Mirijevo
Sloga
Viteževo
0 : 4
Napredak
Simićevo
BSK
Brzohode
4 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Misača
Misača
2 : 1
Venčani
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
3 : 3
Brezovac
Brezovac
Prva Iskra
Runjani
4 : 4
Milan Orlić
Novo Selo
Jelav
Jelav
0 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Granit
Radalj
3 : 0
Sloga
Straža
Budućnost
Pocerski Dobrić
5 : 2
Maovi MH
Maovi
Culjkovic
Culjković
1 : 1
Omladinac
Slepčević
Mladost (SV)
Svileuva
2 : 1
Žabar
Žabar
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 1
Metlić
Metlić
Mladost (SL)
Slatina
0 : 2
Volujac
Volujac
Sava
Mrđenovac
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Dragojevac
Dragojevac
4 : 0
Bobovik Skupljen
Skupljen
Torpedo
Lojanice
3 : 1
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Krnule 09
Krnule
4 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
3 : 0
Hajduk
Debrc
Tresnjevka
Trbusac
2 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Sloga .R.
Ridjake
2 : 1
Polet
Jalovik
Murgaš
Murgaš
1 : 0
Vukona
Vukona
Kolubara
Liso Polje
5 : 4
Rudar
Radljevo
Sloga
Vrhovine
0 : 3
Dokmir
Dokmir
Pambukovica
Pambukovica
6 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Rakac Stave
Stave
8 : 2
Borac
Valjevo
Paune
Paune
1 : 2
Beloševac
Beloševac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Mladost (K)
Kutles
4 : 1
Jašunja
Jašunja
Moravac
Guberevac
0 : 4
Brza
Brza
Vrhunac
Radonjica
1 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Morava
Radošin
3 : 0
Mladi borac
Sedlare
Radnički
Dubnica
2 : 1
Mladi Radnik
Bobovo
Rudar Stenjevac
Stenjevac
6 : 2
Resavac
Veliki Popović
OFK Dvorište
Dvorište
2 : 1
Resava
Bukovac
Napredak
Staro Lanište
5 : 0
Bresje
Bresje
Juhor
Glavinci
3 : 0
Kolonija
Jagodina
Sloga
Voljavče
4 : 1
Ribnik
Ribnik
Lipar
Donji Račnik
6 : 1
Partizan (M)
Majur
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Morava
Kočino Selo
5 : 0
Jedinstvo
Duboka
Gradac
Pločnik
4 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Kiseljak
Orašje
2 : 1
Parcane
Parcane
Zdravinje
Zdravinje
5 : 3
Zmajevac
Belasica
Bukovica
Bukovica
3 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Polet (K)
Kobilje
4 : 1
Lipovac
Lipovac
Grkljane
Grkljane
1 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Jablanica
Jablanica
0 : 0
Štitari
Štitari
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 1
Drugari
Stanci
Srnje
Srnje
4 : 1
Pakašnica
Pakašnica
OFK Stajicevo
Stajicevo
0 : 1
Jedinstvo
Ečka
Barice
Barice
3 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Gaj
Veliki Gaj
1 : 4
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
1 : 3
Sloga
Margita
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Lokve
Lokve
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Banat
Ilandža
0 : 4
Vojvodina
Seleuš
Jedinstvo
Orešac
4 : 2
Omladinac
Zagajica
Partizan
Kajtasovo
1 : 1
Pobeda
Parta
Vojvodina
Crvena Crkva
2 : 2
Banat
Dupljaja
Sremac
Jarak
7 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Sloga (Č)
Čalma
0 : 0
OFK Bosut
Bosut
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 4
Hajduk
Divoš
Noćaj
Noćaj
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga
Voganj
4 : 1
Borac
Klenak
Krušedol
Krušedol
3 : 1
Sremac
Dobrinci
PSK Putinci
Putinci
0 : 1
Fruška Gora
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 2
Napredak
Žarkovac
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 0
Mladost
Buđanovci
Borac (J)
Jarkovci
1 : 0
Sloga
Maradik
Fruškogorac
Krčedin
0 : 4
Radnički 2
Nova Pazova
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sinđelić
Gibarac
8 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Borac
Ilinci
2 : 1
Sremac
Berkasovo
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Jednota
Šid
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 0
Graničar
Jamena
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Fruškogorac
Kukujevci
8 : 1
Bratstvo
Sot
Omladinac (B)
Batrovci
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar
Obrež
3 : 1
Mladost
Prhovo
Kameni
Ašanja
2 : 3
Sremac
Deč
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
Srem
Sremski Mihaljevci
8 : 1
Vitez
Subotište
Budućnost
Dudovica
0 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Mladi Radnik
Junkovac
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
4 : 0
Proleter
Vrbovno
Skela
Skela
1 : 4
Posavina
Stubline
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Poljane
Poljane
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Urovci
Urovci
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Zadrugar
Orašac
1 : 2
Vukićevica
Vukićevica
BSK 2012
Batajnica
0 : 0
BUSK
Beograd
Busije
Zemun
8 : 0
Borac
Zemun
Kozara
Novi Beograd
1 : 4
Pobednik
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 5
OFK Petrovčić
Petrovčić
GAK
Beograd
2 : 0
Sparta
Beograd
Olimpija
Beograd
2 : 3
Mladi proleter
Beograd
Šumice
Glusci
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
1 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Mladost (O)
Očage
3 : 0
Napredak
Uzveće
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 1
Mladost
Pretoke
Jedinstvo
Oplanić
1 : 3
Kusovac
Kusovac
Homolje
Bukovska
4 : 3
Neresnica
Neresnica
Radenka
Radenka
4 : 2
Kaona
Kaona
Sloga
Mustapić
8 : 2
Pionir Zelenik
Zelenik
7. Juli
Bela Crkva
2 : 7
Bratstvo
Krupanj
Vlaska
Vlaška
2 : 0
Omladinac
Rajkinac
Senaja
Senaja
1 : 0
OFK Student
Mladenovac
Markovac
Markovac
3 : 2
Sloga
Granice
Borac
Amerić
2 : 2
Napredak
Dubona
Kosmajac
Koraćica
1 : 1
Šepšin
Šepšin
Heroj
Busilovac
4 : 3
Budućnost
Lebina
Omladinac
Šaludovac
0 : 3
Napredak
Stubica
Popovac
Popovac
1 : 1
Hajduk
Čepure
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 5
Radnik
Davidovac
Polet
Zabrega
4 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Radnicki
Tekija
4 : 1
Mladost (R)
Raševica
Meteor
Lapovo
3 : 0
Sinđelić
Batočina
Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Mladost
Kijevo
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
6 : 2
Grabovica
Ljubovija
Vrhpolje
Vrhpolje
2 : 8
Mladost
Uzovnica
Mladost (R)
Raklja
2 : 3
Vražogrnci
Vražogrnci
Mladi Gorani
Dupci
2 : 2
Obilić
Mrmoš
Lisović 1977
Beograd
1 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 0
Mladost Gaj 2011
Barajevo
Mladost
Pavlovci
3 : 0
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
1 : 3
Borac
Stejanovci
Polet
Nikinci
12 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
0 : 0
BSK
Brajkovac
Mladost
Leskovac
2 : 0
Lazarevac
Lazarevac
OFK Sokolovo
Sokolovo
0 : 2
Strmovo
Strmovo
Borac
Arapovac
0 : 1
Petka
Petka
Borac
Ušće
2 : 1
Sloga
Ratari
Ljubinić
Ljubinić
1 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Polet Grabovac
Grabovac
2 : 1
Partizan Draževac
Draževac
Proleter
Jasenak
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Baljevac
Baljevac
1 : 0
Pobeda
Piroman
Kalemegdan
Beograd
3 : 0
Ravangrad
Sombor
ŽFK Mačvanka
Dublje
0 : 3
ŽFK Jerina
Smederevo
Napredak
Kruševac
5 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Kabel
Novi sad
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga
Bajina Bašta
0 : 1
Mladost
Lučani
Glavaš
Glibovac
4 : 2
Udarnik
Lozovik
Dobrica
Dobrica
0 : 8
Vršac
Vršac
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Mladi radnik (P)
Požarevac
5 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Morava
Velika Plana
Savacijum
Šabac
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Letnjikovac
Sabac
1 : 12
Radnicki
Valjevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Spartak ZV
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Dinamo
Pančevo
Vršac
Vršac
3 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Tavankut
Tavankut
Bačka (M)
Mol
1 : 2
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
4 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Morava
Velika Plana
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Javor
Ivanjica
2 : 0
Mladost
Lučani
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
8 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 0
FAP
Priboj
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Radnicki Stobex
Klupci
Jedinstvo
Štitar
0 : 4
Krušik
Valjevo
Savacijum
Šabac
4 : 0
Radnički
Valjevo
Rudar (B)
Baljevac
2 : 3
Nacional
Novi Pazar
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 1
Pazar Juniors "Ajax"
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Dinamo
Pančevo
Vršac
Vršac
1 : 5
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost Radost
Srbobran
1 : 3
Subotica
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
10 : 1
Tavankut
Tavankut
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Seljak
Mihajlovac
2 : 3
AF Duljaj
Topola
Smederevo
Smederevo
8 : 0
Panter
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Plana
Velika Plana
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Pinkum
Veliko Gradište
5 : 1
Rudar
Kostolac
Radnički
Kovin
4 : 2
Spartak
Debeljača
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Osecina
Osecina
Šabac
Šabac
2 : 1
Drina
Ljubovija
Savacijum
Šabac
1 : 0
Radnički
Valjevo
Granit
Jošanička Banja
0 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Jošanica
Novi Pazar
4 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Tutin
Tutin
OFK Lešak
Lešak
6 : 2
Rudar (B)
Baljevac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
2 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Pinkum
Veliko Gradište
6 : 1
Panter
Požarevac
Mladi Radnik
Požarevac
1 : 2
Presing
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Obilić
Živica
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
11 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 6
Presing
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Obilić
Živica

Košarka

Cibona
Zagreb
90 : 81
Zadar
Zadar
Široki WWin
Široki Brijeg
73 : 68
Krka
Novo Mesto
Budućnost VOLI
Podgorica
62 : 81
Partizan mts
Beograd
Šumadija
Kragujevac
97 : 72
Čelarevo
Čelarevo
Jagodina 2001
Jagodina
87 : 84
Student
Niš

Odbojka

Novi Pazar Junior
Novi Pazar
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Milenijum
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
VA 014
Valjevo
3 : 1
Loznica
Loznica
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
NIS Spartak
Subotica
Varadin
Petrovaradin
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Crnokosa Artos
Kosjerić
Tajm
Užice
3 : 2
Tutin Stil Jasen
Tutin
Borac
Čačak
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
Arilje
Arilje
0 : 3
Lučani
Lučani
Valjevo
Valjevo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Imlek
Beograd
Spartak
Ljig
3 : 0
Spas
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
1 : 3
Dunav
Stari Banovci
Ruma
Ruma
1 : 3
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica

Rukomet

Železničar
Inđija
24 : 24
Mladost
Bački Jarak
Dubočica 54
Leskovac
33 : 25
ORK Bor
Bor
Sindjelić
Beograd
21 : 20
Primus Car Dušan
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
33 : 34
Mokra Gora
Zubin Potok
Rembas
Resavica
28 : 24
Majdanpek
Majdanpek
Max Sport
Nova Pazova
35 : 30
Radnički 1949
Novi Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
29 : 31
Radnički Svilajnac
Svilajnac
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 27
RTB Bor
Bor
Crveni krst
Niš
27 : 22
Pirot
Pirot