XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 523 utakmica za dan
Nedelja, 5 Maj 2013

Fudbal

Bane
Raška
1 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Vujić Valjevo
Valjevo
2 : 3
Rudar
Kostolac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Krušik
Valjevo
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Mladi radnik
Požarevac
2 : 1
Seljak
Mihajlovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Mačva
Šabac
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Dinamo
Pančevo
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Senta
Senta
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
Dolina
Padina
BASK
Beograd
6 : 0
Hajduk
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Balkan
Mirijevo
Radnički
Obrenovac
1 : 0
Železnik
Beograd
Srem
Jakovo
5 : 0
Turbina
Vreoci
Dorćol
Beograd
2 : 3
Budućnost
Dobanovci
Sopot
Sopot
2 : 1
Zemun
Zemun
PKB
Padinska skela
3 : 0
Žarkovo
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Slavija
Kragujevac
4 : 2
Metalac
Kraljevo
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 2
Tutin
Tutin
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Sloboda (G)
Grbice
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Obilić
Živica
2 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Mladi radnik
Radinac
4 : 2
Borac
Žabari
Šapine
Šapine
4 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Karađorđe (T)
Topola
4 : 1
Zvižd
Kučevo
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
3 : 2
Borac (Š)
Šabac
GP Zlatibor
Užice
2 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Ribnica
Mionica
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Borac
Starčevo
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Index
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Budućnost
Mladenovo
2 : 2
Borac
Novi Sad
Resnik
Resnik
3 : 2
Vinča
Vinča
Posavac
Boljevci
1 : 3
Železničar
Bara Venecija
Grafičar
Beograd
2 : 0
Palilulac
Krnjača
Sremčica
Sremčica
1 : 1
IMR
Rakovica
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Radnik
Ušće
Ribnica
Jovac
3 : 1
Polet
Ratina
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Vrnjci
Vrnjci
0 : 1
Rudar
Baljevac
Borac
Vraneši
1 : 1
Radnički
Kovači
Šumadinac
Kragujevac
0 : 1
Partizan
Cerovac
Jadran
Kragujevac
1 : 5
Šumadija
Čumić
Budućnost
Resnik
4 : 1
Kolonija
Kragujevac
Ćava
Grošnica
3 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Korićani
Korićani
Arsenal
Kragujevac
7 : 0
Sloga
Desimirovac
Seljak
Male Pčelice
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Vujan
Prislonica
2 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 3
Miokovci
Miokovci
Morava
Katrga
1 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
Ovčar
Markovica
1 : 0
Mladost
Atenica
Brezak
Pranjani
0 : 2
Dragačevo
Guča
Napredak
Svračkovci
3 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Spartak
Trnava
4 : 1
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Mlava
Malo Laole
7 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Napredak
Veliko Crniće
1 : 1
Vihor
Маljurevac
Integral
Batuša
1 : 1
Omladinac
Šetonje
Železničar
Smederevo
1 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Proleter
Vranovo
1 : 2
Glavaš
Glibovac
Borac
Ralja
4 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Polet
Trnovče
4 : 1
Selevac
Selevac
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
0 : 0
Sloboda
Lipe
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 2
Banja
Banja
Partizan
Darosava
1 : 1
Šumadija
Toponica
Šumadinac
Stojnik
2 : 0
Vinča
Vinča
Provo
Provo
3 : 1
Antimon
Zajača
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Drina
Ljubovija
3 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Trlić
Trlić
4 : 2
Ribnikar
Pecka
OFK Divci
Divci
1 : 4
Zadrugar
Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Polet
Takovo
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 2
Brezovica
Brezovica
Palilula
Aleksinac
4 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 2
Rasovača
Rasovača
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Rad
Merošina
3 : 0
Bukovik
Razanj
Morava
Žitkovac
2 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Kondiva
Žbevac
1 : 3
Alakince
Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Ternoci
Trnovac
5 : 0
Levosoje
Levosoje
As
Bujanovac
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
Borac
Držanovac
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
Kosanica
Kuršumlija
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Trbunje
Trbunje
Dunđerski
Voljčinac
8 : 0
Omladinac
Podina
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
1 : 3
Mladost
Lalinac
Budućnost
Popovac
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
2 : 3
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
2 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
1 : 3
Šumadija
Razgojna
Sloga
Lipovica
2 : 3
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Mladost
Vinarce
Trajal
Kruševac
1 : 0
Jasika
Jasika
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
FUD
Brus
Jovan Kursula
Selo Varvarin
3 : 0
Šanac
Šanac
Naupare
Naupare
4 : 1
Gradina
Pejovac
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka (M)
Mol
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka (P)
Pačir
6 : 0
Čoka
Čoka
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
5 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 3
Naftagas
Elemir
Vojvodina (P)
Perlez
3 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Vršac United
Vršac
4 : 1
Borac
Sakule
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Vojvodina
Crepaja
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 2
Slavija (K)
Kovačica
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Dobrica
Dobrica
0 : 4
Polet
Izbište
Mladost
Omoljica
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 3
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk
Stapar
2 : 0
Radnički
Ratkovo
Borac
Šajkaš
2 : 2
Metalac AV
Futog
TSK
Temerin
6 : 0
Bačka
Đurđevo
Vrbas
Vrbas
4 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Kabel
Novi Sad
2 : 3
Tvrdjava
Bač
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 3
Veternik
Veternik
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Šumadija
Šopić
13. Maj
Zemun
2 : 0
Rudar
Zeoke
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
3 : 4
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Radnik
Prilužje
Moša
Banje
0 : 3
Ibar
Leposavić
Brezovica
Štrpce
3 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Gračanica
Gračanica
1 : 3
Polet
Laplje Selo
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Sitnica
Lepina
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Plemetina
Plemetina
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 3
Napredak
Gračac
Žiča
Žiča
0 : 3
Morava(S)
Sirča
Morava(M)
Mrsać
2 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
2 : 3
Gruža
Vitanovac
Lazac
Lazac
0 : 0
Stubal
Stubal
Partizan
Vrba
1 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
6 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Sloga
Lužnice
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Botunje
Botunje
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Borac
Drenovac
1 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Dobrača
Dobrača
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Seljak
Cvetojevac
6 : 0
Azbest
Stragari
Budućnost
Stančići
3 : 5
Parmenac
Parmenac
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Čačak 94
Čačak
3 : 3
Rakova
Rakova
Malba
Žaočani
4 : 0
Morava
Mojsinje
Premeća
Premeća
2 : 1
Strelac
Miokovci
Brezova
Brezova
1 : 1
Sloga
Kaona
Dedinje Junajted
Guča
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gorušica
Viča
1 : 0
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
0 : 1
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Radnički
Turica
Šumadija
Brdjani
4 : 0
Mladi Rudar
Rudnik
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
0 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka
RSK
Rabrovo
10 : 0
Desine
Desine
OFK Vinci
Vinci
1 : 3
Napredak
Bubušinac
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 0
Dragoš
Oreškovica
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Zadrugar
Tabanovac
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Mladost
Porodin
Omladinac (S)
Starčevo
4 : 2
Radnički
Knežica
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Vodice
Vodice
3 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 2
Proleter
Mala Plana
Kolarac
Kolari
10 : 4
Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
1 : 1
Jedinstvo
Smederevo
Sloga
Lugavčina
0 : 4
SASK
Saraorci
Skobalj
Skobalj
1 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 2
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
3 : 4
Podunavac
Udovice
7. Jul
Vodanj
3 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Karađorđe
Vučić
2 : 0
Mladost
Rašković
Pobeda 1938
Sepci
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
BSK
Borač
Grivac
Grivac
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Pobeda
Đurđevo
4 : 0
Sloga
Milatovac
ŽSK
Žirovnica
4 : 1
Bečevica
Bečevica
Proleter
Jelovik
2 : 2
Maskar
Maskar
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Kopljari
Kopljari
0 : 1
Žabare
Žabare
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Mladost
Jelenac
Mladost (B)
Borina
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Hajduk
Ribarica
4 : 3
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Cerova
Cerova
5 : 1
Crnča
Crnča
Borac (L)
Lešnica
7 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Stolice
Krupanj
Sloga (K)
Korenita
2 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Borac (K)
Kozjak
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
3 : 0
Omladinac
Bogatic
Milicionar
Bogatić
1 : 2
Duško
Klenje
Premijer
Badovinci
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Napredak (R)
Ribari
Sloga
Duvanište
0 : 1
Majur
Majur
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 2
Drina
Badovinci
Budućnost
Zminjak
4 : 1
Proleter
Šabac
Galeb
Cerovac
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Dumača
Pocerski Metković
0 : 2
Dobrava
Vukošić
OFK Jelen
Jelenča
1 : 0
Korman
Korman
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
4 : 1
Karađorđe
Mišar
Sloga
Krnić
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Borac
Vladimirci
3 : 2
Cerić
Miokus
Vrelo
Vrelo
3 : 1
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
0 : 1
Joševa
Joševa
Čučuge
Čučuge
2 : 2
Kalenić
Kalenić
Omladinac
Kalinovac
1 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Radnik
Ub
1 : 1
Sloga
Lončanik
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Iskra
Donja Bukovica
1 : 3
Mladost
Dračić
Mladi radnik
Valjevo
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Polet
Popučke
3 : 1
Kotešica
Kotešica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Savinac
Visibaba
6 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Lazarica
Prilipac
Blagaja
Rupeljevo
0 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Glumač
Glumač
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 0
Duškovci
Duškovci
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 7
Proleter
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Sečanica
Sečanica
Radnički 1936
Trupale
1 : 4
Supovac
Supovac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Radnički
Pertate
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Železničar
Brestovac
3 : 0
Veternica 1926
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Navalin
Navalin
6 : 1
Morava
Gložane
Polet
Stajkovce
3 : 0
Jedinstvo
Šišava
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 0
Napredak
Bogojevce
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Borac
Gornji Katun
1 : 3
Rubin
Zalogovac
Mladost (T)
Toljevac
6 : 2
Ušće
Stalać
Mladi radnik
Bačina
6 : 1
Omladinac
Pojate
Vinogradar
Zleginje
7 : 0
Župski biseri
Lacisled
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 3
OFK Ribare
Ribare
Čitluk
Čitluk
1 : 1
13. April
Velika Lomnica
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Belović
Dedina
3 : 7
Dedina
Dedina
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 0
Rasina
Vitanovac
Dvorane
Dvorane
1 : 4
Sloga
Majdevo
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
Kupci
Kupci
Bačka 1901 B
Subotica
1 : 3
Dušan Silni
Subotica
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
5 : 0
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
2 : 6
Hajduk
Bačko Dušanovo
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 0
Udarnik 2012
Krivaja
Mladost
Gornja Rogatica
4 : 2
Pobeda
Pobeda
Vojvodina
Bašaid
7 : 0
Napredak
Banatska Topola
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Polet
Nakovo
Progresul
Torak
2 : 3
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 4
Olimpija
Torda
Roham
Nova Crnja
0 : 4
Bega
Novi Itebej
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 4
Mladost
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
Spartak
Debeljača
Stari Tamiš
Stari Tamiš
7 : 2
Polet
Idvor
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 5
Dolovo
Dolovo
Strela
Ivanovo
0 : 0
Pobeda
Samoš
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 2
Vitorul
Straža
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Ševac
Kusić
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Ratar
Kruščica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Dunav
Bački Monoštor
5 : 0
OFK Šikara
Sombor
Lipar
Lipar
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Panonija
Lalić
0 : 4
ŽAK
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 1
Dinamo
Sonta
Napredak
Nadalj
4 : 1
Mladost
Radičević
Iskra
Kucura
0 : 2
Proleter
Ravno Selo
Titel
Titel
1 : 0
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Obilić
Vilovo
1 : 3
Hajduk (G)
Gardinovci
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Slavija
Pivnice
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
2 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Bačka
Despotovo
1 : 2
Budućnost
Parage
Krivanj
Selenča
4 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Budućnost
Gložan
5 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Budućnost
Zvečka
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladost (B)
Baroševac
7 : 1
OFK Meljak
Meljak
OFK Leštane
Leštane
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
Boleč
Boleč
Mladost
Umčari
1 : 2
Popović
Popovići
Dunavac
Grocka
3 : 0
Podunavac
Ritopek
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
Napredak
Međulužje
Torlak
Beograd
0 : 2
Banja
Višnjička banja
Rušanj
Rušanj
0 : 3
Crvenka
Borča
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Dunav
Veliko Selo
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 1
Borac
Progar
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Dobrič
Brest
0 : 3
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Naisus
Rožina
3 : 0
Koprijan
Gradište
Jastrebac
Krajkovac
4 : 1
Mladost
Biljeg
Sloga
Jovanovac
5 : 0
Baličevac
Baličevac
Lehel
Mužlja
3 : 1
OFK Klek
Klek
Naftagas
Boka
2 : 2
Potisje
Knićanin
Mladost
Lukićevo
4 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
3 : 1
MSK
Mihajlovo
Kolubara
Jabučje
4 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Proleter
Bajevac
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
1 : 0
Stepanje
Stepanje
Sloga
Žučkovac
4 : 0
Bukovik
Vrbovac
Palilulac
Šarbanovac
5 : 1
Omladinac
Blendija
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Malinik
Podgorac
1 : 3
Kosovo
Zvezdan
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Pobeda
Rusna
Draževac
Draževac
2 : 4
Kraljevo
Selo Kraljevo
Napredak 2012
Krušje
3 : 1
Borac
Trnjane
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga
Korman
0 : 3
Tempo
Mozgovo
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 0
Feniks 2012
Krupac
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 1
Ratar
Jasenica
Vidrovac
Vidrovac
3 : 0
Slatina
Negotin
Mladost
Karbulovo
0 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Deli Jovan
Sikole
0 : 0
Miloševo
Miloševo
Polet
Jabukovac
2 : 2
Srbovo
Srbovo
Urovica
Urovica
0 : 4
Samarinovac
Samarinovac
Budućnost
Samaila
2 : 0
Progorelica
Progorelica
Musina reka
Musina reka
0 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Popovići
Popovići
1 : 2
Jedinstvo
Godačica
Real
Podunavci
0 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Zgodačica
Godačica
1 : 3
Miločajac
Miločaj
Stari momci
Kragujevac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Studenac
Goločelo
2 : 4
Zastava
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
0 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
2 : 2
Trmbas
Trmbas
Dizel
Bare
9 : 1
Dunav
Ostrovo
Napredak (P)
Poljana
10 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Mlava
Bratinac
4 : 2
Sopot
Požarevac
Napredak (N)
Nabrđe
4 : 2
Stig
Beranje
Napredak (B)
Batovac
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Metalac
Požarevac
8 : 1
Proleter
Požarevac
Radnički
Požeženo
1 : 3
Barič
Barič
Polet
Bikinje
0 : 1
Pek
Kusiće
Ram
Ram
0 : 2
Električar
Šuvajić
Kurjače
Kurjače
1 : 0
Sloga TOP
Topolovnik
Udarnik
Sibnica
0 : 8
Omladinac
Mirijevo
Napredak
Simićevo
1 : 3
Mladost
Svinjarevo
Jedinstvo
Oreovica
4 : 1
Proleter
Četereže
Pomoravlje
Vlaški Do
5 : 2
Sloga
Viteževo
Budućnost
Kočetin
3 : 4
BSK
Brzohode
Šamot
Aranđelovac
2 : 6
Misača
Misača
Vrbica
Aranđelovac
0 : 3
22 Februar
Tulež
Sloga
Straža
1 : 0
Luk
Voćnjak
Polet
Loznica
0 : 1
Mladost (L)
Loznica
Granit
Radalj
2 : 2
Jelav
Jelav
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 0
Napredak
Ševarice
Culjkovic
Culjković
2 : 1
Cer
Petkovica
Budućnost
Pocerski Dobrić
3 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Žabar
Žabar
2 : 1
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jedinstvo
Mala Vranjska
6 : 1
Mladost (SL)
Slatina
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
0 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Bobovik Skupljen
Skupljen
1 : 4
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Mladost
Pocerski Belotic
2 : 3
Hajduk
Debrc
Sloga .R.
Ridjake
1 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Krnule 09
Krnule
6 : 0
Torpedo
Lojanice
Dokmir
Dokmir
4 : 0
Sloga
Vrhovine
Vukona
Vukona
4 : 0
Murgaš
Murgaš
Paune
Paune
4 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Jašunja
Jašunja
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Mladost (K)
Kutles
5 : 0
Moravac
Pečenjevce
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Vrhunac
Radonjica
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Rudar
Plazane
Resava
Bukovac
0 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Mladost
Lomnica
3 : 0
Sindjelic
Vojnik
Sloboda
Šuljkovac
5 : 0
Bresje
Bresje
Sloga
Voljavče
4 : 0
Jedinstvo
Duboka
Lipar
Donji Račnik
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Napredak
Staro Lanište
2 : 1
Partizan (M)
Majur
Juhor
Glavinci
5 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Jugovići
Bogdanje
Rujišnik
Rujišnik
0 : 1
Omašnica
Omašnica
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Kiseljak
Orašje
Kostrež
Ćićevac
2 : 1
Gradac
Pločnik
Zdravinje
Zdravinje
1 : 4
Parunovac
Parunovac
Modrica
Modrica
7 : 4
Trmčari
Trmčari
Bukovica
Bukovica
6 : 0
Jablanica
Jablanica
Grkljane
Grkljane
3 : 2
Rasinac
Veliko Golovode
Polet (K)
Kobilje
0 : 3
Drugari
Stanci
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Štitari
Štitari
Žabare
Žabare
6 : 1
Srnje
Srnje
Kruševica
Kruševica
1 : 1
Pakašnica
Pakašnica
Globoder
Globoder
4 : 2
Meševo
Meševo
Mladost
Belo Blato
0 : 1
Proleter
Neuzina
Tamiš
Farkaždin
1 : 3
Jedinstvo
Ečka
Banat
Čenta
3 : 1
Zlatica
Zlatica
Sloga
Jarkovac
2 : 1
OFK Stajicevo
Stajicevo
Janošik
Janošik
1 : 0
Barice
Barice
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Banat
Ilandža
3 : 0
Lokve
Lokve
Mladost
Mali Bač
2 : 2
Slavija
Bođani
Neštin
Neštin
6 : 2
Sloga
Plavna
Borac (V)
Vizić
2 : 4
Borac 46 (O)
Obrovac
Sremac
Dobrinci
1 : 0
Sloga
Voganj
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Borac
Klenak
Napredak
Žarkovac
2 : 2
Krušedol
Krušedol
Mladost
Buđanovci
1 : 3
PSK Putinci
Putinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
3 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac (J)
Jarkovci
1 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Borac (S)
Surduk
0 : 12
Radnički 2
Nova Pazova
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Sloga
Maradik
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bingula
Bingula
6 : 0
Bratstvo
Sot
Borac
Ilinci
0 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 2
Mladost
Prhovo
Kameni
Ašanja
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar
Obrež
4 : 0
Vitez
Subotište
Sremac
Deč
2 : 1
OFK Brestač
Brestač
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Budućnost
Dudovica
Bistrica
Bistrica
3 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Proleter
Vrbovno
0 : 4
Mladi Radnik
Junkovac
Šumadinac
Kruševica
2 : 2
Sloboda
Stubica
OFK Radnički
Dren
3 : 4
Sloga
Lukavica
Urovci
Urovci
2 : 5
Posavina
Stubline
Belo Polje
Belo Polje
2 : 2
Zadrugar
Orašac
Trstenica
Trstenica
0 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Skela
Skela
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Poljane
Poljane
3 : 3
Jedinstvo
Dren
Borac
Zemun
1 : 5
BSK 2012
Batajnica
Pobednik
Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 3
Busije
Zemun
Sparta
Beograd
4 : 3
Kozara
Novi Beograd
Mladi proleter
Beograd
2 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Bair
Bogatic
Mladost (O)
Očage
3 : 3
Radnik
Glogovac
Mladost
Pretoke
0 : 2
Kotlenik (G)
Guncati
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
5 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Neresnica
Neresnica
3 : 0
Homolje
Bukovska
Kaona
Kaona
0 : 1
Radenka
Radenka
Pionir Zelenik
Zelenik
0 : 3
Sloga
Mustapić
Bratstvo
Krupanj
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
OFK Student
Mladenovac
0 : 4
Dedinje
Mladenovac
Sloga
Granice
2 : 5
Vlaska
Vlaška
Napredak
Dubona
5 : 0
Senaja
Senaja
Šepšin
Šepšin
4 : 2
Markovac
Markovac
Kosmajac
Koraćica
3 : 3
Borac
Amerić
Polet
Zabrega
9 : 1
Budućnost
Lebina
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 5
Radnicki
Tekija
Popovac
Popovac
7 : 0
Mladost (R)
Raševica
Omladinac
Šaludovac
2 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Jedinstvo
Ratare
3 : 1
Radnik
Davidovac
Heroj
Busilovac
2 : 0
Hajduk
Čepure
Mladost
Kijevo
0 : 3
Meteor
Lapovo
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Sinđelić
Batočina
Vrhpolje
Vrhpolje
2 : 3
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Lonjin
Lonjin
1 : 0
Mladost
Uzovnica
Garevina
Garevina
0 : 3
Rubin
Donji Stupanj
Mladi Gorani
Dupci
4 : 4
Vražogrnci
Vražogrnci
Mladost (R)
Raklja
7 : 3
Obilić
Mrmoš
OFK Borac
Arnajevo
0 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost Gaj 2011
Barajevo
1 : 1
Lisović 1977
Beograd
Mladost
Pavlovci
4 : 7
Polet
Nikinci
Vojvodina
Neradin
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Rivica
2 : 0
Borac
Stejanovci
20. Oktobar
Trbušnica
8 : 3
OFK Sokolovo
Sokolovo
Proleter
Jasenak
4 : 2
Sloga
Ratari
Polet Grabovac
Grabovac
2 : 0
Baljevac
Baljevac
Ljubinić
Ljubinić
2 : 0
Pobeda
Piroman
Borac
Ušće
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 1
Partizan Draževac
Draževac
Mladost
Bukovče
4 : 5
Oniks
Lozovik
Kalemegdan
Beograd
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Timok
Zaječar
0 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Javor
Ivanjica
4 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
10 : 1
Stig
Beranje
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Karađorđe
Rača
Mladi radnik (P)
Požarevac
3 : 0
Morava
Velika Plana
Rudar
Kostolac
9 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Jedinstvo
Ub
3 : 2
Budućnost
Valjevo
Radnicki
Valjevo
1 : 1
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
6 : 0
Letnjikovac
Sabac
Vršac
Vršac
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Hajduk
Kula
Indeks
Novi sad
0 : 1
Crvenka
Crvenka
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka (P)
Pačir
7 : 1
Čoka
Čoka
Morava
Velika Plana
0 : 2
Rudar
Kostolac
Savacijum
Šabac
5 : 0
Rađevac
Krupanj
Šabac
Šabac
6 : 3
Radnički
Valjevo
Jedinstvo
Štitar
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Mačva
Šabac
Panter
Požarevac
3 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Savacijum
Šabac
0 : 0
Rađevac
Krupanj
Jedinstvo
Ub
1 : 4
Mačva
Šabac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
10 : 0
Radnicki 1923 II
Kragujevac