XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 02.09.2012 17:00 Napredak (N) - Mlava 2:4
3 05.09.2012 17:00 Napredak (P) - Napredak (N) 3:0
4 09.09.2012 16:30 Napredak (N) - Dizel 1:2
5 16.09.2012 16:00 Sloga (D) - Napredak (N) 3:1
6 19.09.2012 16:00 Napredak (N) - Dunav 3:2
7 23.09.2012 16:00 Zemljoradnik - Napredak (N) 0:0
8 30.09.2012 15:30 Napredak (N) - Sopot 0:1
9 03.10.2012 15:30 Stig - Napredak (N) 2:1
10 07.10.2012 15:00 Napredak (N) - Vojvoda Milenko 0:2
11 12.10.2012 15:00 Mip Majdan - Napredak (N) 7:0
12 21.10.2012 14:30 Napredak (N) - Proleter 4:1
13 28.10.2012 13:30 Sloga (L) - Napredak (N) 5:0
14 04.11.2012 13:30 Napredak (N) - Borac 0:4
15 11.11.2012 13:00 Metalac - Napredak (N) 5:0
16 18.11.2012 13:00 Napredak (N) - Pobeda 1:4
17 25.11.2012 13:00 Napredak (B) - Napredak (N) 2:1
19 24.03.2013 14:30 Mlava - Napredak (N) 2:0
20 31.03.2013 15:30 Napredak (N) - Napredak (P) 1:2
21 07.04.2013 15:30 Dizel - Napredak (N) 1:1
22 14.04.2013 16:00 Napredak (N) - Sloga (D) 6:1
23 21.04.2013 16:00 Dunav - Napredak (N) 1:4
24 24.04.2013 16:00 Napredak (N) - Zemljoradnik 3:0
25 28.04.2013 16:00 Sopot - Napredak (N) 0:2
26 05.05.2013 16:30 Napredak (N) - Stig 4:2
27 12.05.2013 16:30 Vojvoda Milenko - Napredak (N) 2:0
28 15.05.2013 16:30 Napredak (N) - Mip Majdan 4:2
29 19.05.2013 17:00 Proleter - Napredak (N) 2:4
30 26.05.2013 17:00 Napredak (N) - Sloga (L) 0:2
31 01.06.2013 17:00 Borac - Napredak (N) 1:3
32 05.06.2013 17:30 Napredak (N) - Metalac 3:1
33 09.06.2013 17:30 Pobeda - Napredak (N) 0:2
34 16.06.2013 17:30 Napredak (N) - Napredak (B) 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Mlava 32 26 2 4 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“baraž sa drugoplasiranom ekipom OFL Veliko Gradište-Golubac: Vojvoda Milenko-Kurjace 2:2 penali 5:2 Vojvoda Milenko 32 26 1 5 79
3 Sloga (L) 32 25 2 5 77
4 Napredak (P) 32 21 4 7 67
5 Stig 32 20 4 8 64
6 Dizel 32 16 3 13 51
7 Pobeda (-1) 32 15 5 12 49
8 Mip Majdan (-1) 32 15 3 14 47
9 Borac (-1) 32 15 1 16 45
10 Napredak (N) 32 13 2 17 41
11 Sopot 32 12 4 16 40
12 Metalac 32 10 4 18 34
13 Zemljoradnik 32 9 6 17 33
14 Dunav 32 8 1 23 25
15 Sloga (D) 32 7 0 25 21
16 Napredak (B) (-1) 32 6 2 24 19
17 Proleter 32 4 4 24 16