XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 714 utakmica za dan
Nedelja, 28 Oktobar 2012

Fudbal

Jagodina
Jagodina
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 3
Vujić Valjevo
Valjevo
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Seljak
Mihajlovac
2 : 1
Krušik
Valjevo
Mačva
Šabac
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Trgovački
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Žitorađa
Žitorađa
5 : 1
Dinamo
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Borac (B)
Bivolje
0 : 4
Radnički (P)
Pirot
Sloga
Despotovac
3 : 1
Kopaonik
Brus
Radnik
Surdulica
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Cement
Beočin
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
Senta
Senta
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Dolina
Padina
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Dunav
Stari Banovci
3 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Sloga
Temerin
4 : 0
Palić
Palić
Balkan
Mirijevo
0 : 0
BASK
Beograd
Železnik
Beograd
3 : 1
Hajduk
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Radnički
Obrenovac
Zemun
Zemun
0 : 1
Srem
Jakovo
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Dorćol
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
Sopot
Sopot
Sindjelić
Beograd
2 : 0
PKB
Padinska skela
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Šapine
Šapine
3 : 1
Gruža
Gruža
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Borac
Žabari
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 1
Loznica 1919
Loznica
GP Zlatibor
Užice
1 : 3
OFK Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Vučje
Vučje
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo
Grdelica
0 : 2
SFK Moravac
Predejane
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Pukovac
Pukovac
0 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Malošište
Malošište
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Juhor
Obrež
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
OFK Bor
Bor
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Dunav
Prahovo
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Rembas
Resavica
Zadrugar
Lazarevo
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
AFK
Ada
Hajduk
Beška
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
Vinča
Vinča
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Grafičar
Beograd
0 : 2
IMR
Rakovica
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Posavac
Boljevci
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Bulbulderac
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Borac
Vraneši
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Ribnica
Jovac
2 : 2
Radnički
Kovači
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
2 : 2
Mataruge
Mataruge
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 0
Radnik
Ušće
Šumadinac
Kragujevac
0 : 4
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 3
Sloga
Desimirovac
Budućnost
Resnik
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Korićani
Korićani
Šumadija
Čumić
2 : 5
Kolonija
Kragujevac
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Vujan
Prislonica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Brezak
Pranjani
1 : 1
Morava
Katrga
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
3 : 1
Dragačevo
Guča
Spartak
Trnava
6 : 1
Napredak
Svračkovci
Polet
Suvi Do
0 : 1
Integral
Batuša
Beli Orao
Bradarac
3 : 3
Omladinac
Šetonje
Napredak
Veliko Crniće
3 : 2
Borac
Veliko Laole
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Makce
Makce
Mlava
Malo Laole
3 : 2
Vihor
Маljurevac
Sloga (D)
Drmno
0 : 9
Crni Vrh
Miljević
Šumadija
Azanja
3 : 1
Železničar
Smederevo
Osipaonica
Osipaonica
2 : 5
Napredak
Markovac
Selevac
Selevac
0 : 0
Proleter
Vranovo
Pobeda
Golobok
3 : 2
Borac
Ralja
Sloboda
Lipe
4 : 0
Polet
Trnovče
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Šumadinac
Binovac
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Bare
Bare
0 : 2
Partizan
Darosava
Beli orlovi
Konjuša
5 : 2
Šumadinac
Stojnik
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Šumadija
Toponica
Borac
Pajsijević
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Sloga
Zabojnica
4 : 2
Banja
Banja
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Provo
Provo
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Jadar
Stupnica
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 2
Antimon
Zajača
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Drina
Ljubovija
Ribnikar
Pecka
3 : 0
ZSK
Valjevo
Polet
Takovo
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
3 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Požega
8 : 0
Perućac
Perućac
Budućnost
Arilje
0 : 0
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Lauš
Lopaš
1 : 4
Polimlje
Prijepolje
Sečica
Seča reka
0 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Rad
Merošina
5 : 1
Jastrebac
Tešica
Rutevac
Rutevac
3 : 0
Orljane
Orljane
Polet
Vitoševac
1 : 3
Rasovača
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Morava
Vladičin Han
4 : 2
As
Bujanovac
Trešnjevka
Lopardince
3 : 3
Čelik
Belo polje
Biljača
Biljača
1 : 8
Pčinja
Trgovište
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
Besa
Trnovac
Padež
Petrovac
0 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
0 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Jastrebac
Blace
5 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Dobrič
Pejkovac
Omladinac
Podina
4 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Dunđerski
Voljčinac
3 : 1
Kosovac
Prokuplje
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 1
Mladost
Medoševac
Mladost
Lalinac
3 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Proleter
Mezgraja
1 : 1
OFK Niš
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 2
Crvena zastava
Hum
Morava
Krušce
0 : 1
Budućnost
Popovac
Sloga
Lipovica
0 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Mladost
Vinarce
Radan
Lebane
3 : 0
Progres
Ladovica
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Budućnost
Orašje
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Umac
Miroševce
Mladi Borac
Živkovo
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 4
Buducnost
Miliva
Vinogradar
Crkvenac
0 : 2
Lugomir
Rakitovo
Bratstvo
Međureč
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Sindjelić
Grabovac
Morava
Ribare
0 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga
Kobišnica
4 : 0
Bučje
Bučje
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Krivelj
Krivelj
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Radujevac
Radujevac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Rajac
Rajac
Borac
Vražogrnac
0 : 1
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
0 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
ŠSK
Štipina
2 : 2
Polet
Jablanica
Rudar
Podvis
3 : 2
BSK
Bogovina
Trajal
Kruševac
4 : 1
Naupare
Naupare
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Blagotin
Poljna
Jovan Kursula
Selo Varvarin
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladost
Makrešane
0 : 2
Gradina
Pejovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Šanac
Šanac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 1
FUD
Brus
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
3 : 2
Njegoš
Lovćenac
Čoka
Čoka
1 : 3
Preporod
Novi Žednik
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
Bajša
Bajša
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 3
Mladost
Banatski Despotovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 2
Vojvodina (P)
Perlez
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 3
Jedinstvo
Bočar
Napredak
Čestereg
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Borac
Sakule
Mladost
Omoljica
4 : 2
Sloga (P)
Plandište
Dobrica
Dobrica
3 : 4
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
BAK
Bela Crkva
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 1
Partizan (G)
Gaj
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Polet
Izbište
Vršac United
Vršac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina
Crepaja
0 : 2
Slavija (K)
Kovačica
Kula
Kula
0 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Borac
Bački Gračac
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Borac
Šajkaš
4 : 2
Obilić
Zmajevo
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Hercegovac
Gajdobra
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 0
Metalac AV
Futog
Sremac
Vojka
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Šumar
Ogar
4 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk 1932
Šimanovci
9 : 1
Sloven (S)
Sibač
Radnički
Irig
6 : 0
Kupinovo
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Komgrap
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Strelac
Mislođin
Milutinac
Zemun
1 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
Vrčin
Vrčin
13. Maj
Zemun
1 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Baćevac
Baćevac
Prva Iskra
Barič
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Šumadija
Šopić
4 : 1
Rudar
Zeoke
Radnik
Prilužje
0 : 3
Kopaonik
Lešak
Ibar
Leposavić
2 : 1
Zvečan
Zvečan
Moša
Banje
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Ropotovo
Ropotovo
9 : 2
Poneš
Poneš
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 5
Oskar
Pasjane
Brezovica
Štrpce
4 : 3
Plemetina
Plemetina
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Sitnica
Lepina
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Polet
Laplje Selo
Gračanica
Gračanica
4 : 2
Čaglavica
Čaglavica
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Partizan
Vrba
Lazac
Lazac
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Morava(M)
Mrsać
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Žiča
Žiča
2 : 2
Stubal
Stubal
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 3
Gruža
Vitanovac
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Napredak
Gračac
7 : 0
Morava(S)
Sirča
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 1
Dobrača
Dobrača
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Borac
Drenovac
1 : 4
Azbest
Stragari
Botunje
Botunje
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Sloga
Lužnice
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Kremenac
Rogojevac
1 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
8 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Morava
Mojsinje
3 : 1
Budućnost
Stančići
Strelac
Miokovci
3 : 4
Mladost
Preljina
Premeća
Premeća
7 : 2
Planinac
Vujetinci
Malba
Žaočani
2 : 5
Čačak 94
Čačak
Brezova
Brezova
6 : 0
Jelica
Goračići
Gorušica
Viča
7 : 6
Radnički
Turica
Dedinje Junajted
Guča
1 : 3
Bjelica
Milatovići
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 2
Prilike
Prilike
Jablanica
Jablanica
0 : 5
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Majdan
Majdan
Mladost 09
Vraćevšnica
4 : 0
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
3 : 2
Šumadija
Brdjani
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
OFK Vinci
Vinci
RSK
Rabrovo
3 : 2
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 0
Desine
Desine
Basarac
Mišljenovac
3 : 2
Sloga
Ćirikovac
Jedinstvo (D)
Duboka
1 : 0
Borac
Klenovnik
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac (S)
Starčevo
4 : 0
Polet
Aleksandrovac
Rudar (S)
Stamnica
6 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Zadrugar
Tabanovac
7 : 1
Budućnost (A)
Aljudovo
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Radnički
Knežica
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Mladost
Porodin
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Vodice
Vodice
2 : 4
Udarnik
Baničina
Bačinac
Bačinac
4 : 2
Proleter
Mala Plana
Jedinstvo
Smederevo
1 : 1
Kolarac
Kolari
SASK
Saraorci
9 : 1
Slavija
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
4 : 0
Vučak
Vučak
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Petrijevac
Petrijevo
2 : 5
Ravni Gaj
Malo Orašje
Podunavac
Udovice
0 : 1
Badljevica
Badljevica
7. Jul
Vodanj
0 : 2
Drugovac
Drugovac
Crvena zvezda
Miraševac
4 : 1
Radnički
Vojinovac
Mladost
Rašković
2 : 3
Sloga
Milatovac
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
Grivac
Grivac
Bečevica
Bečevica
2 : 3
Pobeda
Đurđevo
BSK
Borač
0 : 3
Šumadija
Sipić
Mladost MG
Saranovo
5 : 3
Karađorđe
Vučić
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
Pobeda 1938
Sepci
Kopljari
Kopljari
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Omladinac
Donja Trnava
1 : 3
Žabare
Žabare
Proleter
Jelovik
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Sloga (K)
Korenita
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 2
Borac (K)
Kozjak
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Borac (L)
Lešnica
1 : 4
Gučevo
Banja Koviljača
Cerova
Cerova
2 : 2
Stolice
Krupanj
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladost (B)
Borina
9 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 0
Crnča
Crnča
Budućnost
Zminjak
2 : 1
Omladinac
Bogatic
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 5
Partizan
Drenovac
Sloga
Duvanište
5 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 2
Proleter
Šabac
Premijer
Badovinci
3 : 0
Drina
Badovinci
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
1 : 3
Napredak (R)
Ribari
Duško
Klenje
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Sloga
Krnić
3 : 3
Mrovska
Mrovska
OFK Varna
Varna
3 : 3
Borac
Vladimirci
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 0
Cerić
Miokus
OFK Jelen
Jelenča
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Dumača
Pocerski Metković
1 : 5
Pričinović
Pocerski Pričinović
Galeb
Cerovac
4 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Korman
Korman
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Dučić
Dučić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 5
Borac
Rajković
Veliševac
Veliševac
0 : 3
Spartak 1924
Ljig
Toplica
Donja Toplica
1 : 1
Orao
Poljanice
Komanice
Komanice
2 : 1
Mladost
Latković
Brgule
Brgule
3 : 2
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Joševa
Joševa
0 : 2
Čučuge
Čučuge
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Radnik
Ub
Sloga
Lončanik
0 : 3
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 0
Vrelo
Vrelo
Gunjevac
Gunjevac
0 : 0
Omladinac
Kalinovac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 1
Mladost
Dračić
Polet
Popučke
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Lukavac
Lukavac
0 : 6
Gradac
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Kotešica
Kotešica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Savinac
Visibaba
2 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
2 : 5
Ježevica
Ježevica
Blagaja
Rupeljevo
2 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Glumač
Glumač
3 : 3
Borac (O)
Otanj
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
5 : 1
Duškovci
Duškovci
Provalija
Pirot
3 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Vulkan 1936
Brenica
Sloga
Donja Trnava
0 : 6
Mladost (DK)
Donji Komren
Proleter
Niš
2 : 0
Sečanica
Sečanica
Radnički
Pertate
6 : 3
Polet
Stajkovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Veternica 1926
Leskovac
1 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Napredak
Zlatovo
3 : 3
Medveđa
Medveđa
OFK Tabane
Tabane
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
Šumadinac
Dragovo
0 : 1
Mladost
Sikirica
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Javor
Sladaja
BSK
Buljane
2 : 1
Istok 63
Plana
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
Borac
Gornji Katun
3 : 1
Sloga
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Ušće
Stalać
Dvorane
Dvorane
0 : 3
OFK Ribare
Ribare
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Belović
Dedina
0 : 5
Kupci
Kupci
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 2
Sloga
Majdevo
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Rasina
Vitanovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 1
Dedina
Dedina
13. April
Velika Lomnica
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 2
Solid
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
7 : 0
Đurđin
Đurđin
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 0
Udarnik
Višnjevac
Mićunovo
Mićunovo
2 : 1
Mladost
Gornja Rogatica
Tomislavci
Tomislavci
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 6
Šampion
Orom
Tisa
Padej
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 2
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
0 : 4
Olimpija
Totovo Selo
Napredak
Banatska Topola
1 : 0
Polet
Nakovo
Borac
Iđoš
2 : 3
ŽAK
Kikinda
2. Oktobar
Kumane
1 : 0
Vojvodina
Bašaid
Olimpija
Torda
14 : 2
Progresul
Torak
Bega
Novi Itebej
3 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
2 : 0
Proleter
Međa
Roham
Nova Crnja
3 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Spartak
Debeljača
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
1 : 5
Železničar
Pančevo
Polet
Idvor
1 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Dolovo
Dolovo
6 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Pobeda
Samoš
2 : 2
Proleter
Mramorak
Borac
Pločica
0 : 1
Glogonj
Glogonj
Omladinac (O)
Opovo
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Strela
Ivanovo
1 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Hajduk
Šušara
Hajdučica
Hajdučica
2 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Ratar
Kruščica
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Vitorul
Straža
Karaš (Ј)
Jasenovo
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 0
Panonija
Lalić
Lipar
Lipar
6 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Dunav
Bački Monoštor
0 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
1 : 2
ŽAK
Sombor
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
OFK Šikara
Sombor
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Rastina 1918
Rastina
OFK Futog
Futog
2 : 1
Susek
Susek
Vinogradar
Ledinci
5 : 0
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Begeč
7 : 2
Železničar
Novi Sad
Dinamo
Budisava
4 : 0
Sremac
Čerević
Tatra
Kisač
2 : 0
Borac
Rakovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Slavija
Novi Sad
Proleter
Ravno Selo
3 : 3
Bečej
Bečej
Napredak
Nadalj
0 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Mladost
Radičević
Iskra
Kucura
8 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Miletić
Mošorin
4 : 1
Titel
Titel
ŽSK
Žabalj
14 : 0
Sloga
Lok
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 0
Obilić
Vilovo
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Vojvodina
Tovariševo
3 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Karađorđevo
Karađorđevo
0 : 1
Kulpin
Kulpin
Budućnost
Gložan
7 : 2
Bačka
Despotovo
Krivanj
Selenča
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
Graničar (G)
Grabovci
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Sloga
Krnješevci
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Lovac
Karlovčić
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 0
Borac
Martinci
Dunav
Novi Slankamen
2 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Napredak (V)
Vašica
0 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (P)
Popinci
3 : 2
Železničar
Inđija
Budućnost
Zvečka
6 : 1
Barajevo
Barajevo
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
OFK Burovo
Burovo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
Beljina
Beljina
Mladost
Umčari
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 1
Podunavac
Ritopek
OFK Leštane
Leštane
4 : 0
Popović
Popovići
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Torlak
Beograd
3 : 0
Sindjelić
Ugrinovci
Institut
Zemun Polje
5 : 1
Borac
Progar
Rušanj
Rušanj
2 : 1
Napredak
Rakovica
Banja
Višnjička banja
3 : 2
Šumadinac
Bečmen
Crvenka
Borča
5 : 1
Dunav
Veliko Selo
Koprijan
Gradište
6 : 2
Dobrič
Brest
Mladost
Biljeg
1 : 2
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Naisus
Rožina
Padina
Padina
3 : 4
Jastrebac
Krajkovac
NS Tatko
Lepaja
2 : 1
Sloga
Jovanovac
Rtkovo
Rtkovo
3 : 3
Napredak
Korbovo
Egeta
Brza Palanka
2 : 6
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
6 : 3
Omladinac
Vajuga
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
6 : 0
Pontes
Kostol
Potisje
Knićanin
4 : 0
Lehel
Mužlja
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
MSK
Mihajlovo
1 : 2
OFK Klek
Klek
Omladinac
Botoš
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost
Lukićevo
1 : 1
Naftagas
Boka
IMT
Boljevac
1 : 4
Nacional
Lukovo
Kosovo
Zvezdan
6 : 0
Malinik
Podgorac
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Doljevac
Doljevac
Mekiš
Mekiš
5 : 0
Moravac
Čečina
Knežica
Knežica
4 : 2
Pobeda
Rusna
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 3
Gredetin
Gredetin
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Napredak 2012
Krušje
4 : 2
Draževac
Draževac
Feniks 2012
Krupac
0 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Tempo
Mozgovo
2 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Sloga
Korman
2 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Graničar
Aleksandrovac
2 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Slatina
Negotin
Čubra
Čubra
3 : 0
Ratar
Jasenica
Miloševo
Miloševo
4 : 3
Vidrovac
Vidrovac
Samarinovac
Samarinovac
4 : 0
Mladost
Karbulovo
Smedovac
Smedovac
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
Urovica
Urovica
0 : 2
Polet
Jabukovac
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Zgodačica
Godačica
Popovići
Popovići
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Borac
Adrani
1 : 2
Mladost 1925
Oplanići
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Proleter
Pečenog
Trmbas
Trmbas
0 : 3
Đuriselac
Đuriselo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 2
Zastava
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
0 : 4
Studenac
Goločelo
Sopot
Požarevac
5 : 2
Dunav
Ostrovo
Stig
Beranje
4 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Dizel
Bare
Proleter
Požarevac
0 : 2
Mlava
Bratinac
Sloga (L)
Lučica
5 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Metalac
Požarevac
0 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Kurjače
Kurjače
3 : 3
Barič
Barič
Ram
Ram
0 : 6
Sloga TOP
Topolovnik
Polet
Bikinje
2 : 1
Električar
Šuvajić
Kumane
Kumane
0 : 0
Carevac
Carevac
Radnički
Požeženo
3 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Udarnik
Sibnica
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo
Oreovica
1 : 2
Budućnost
Kočetin
Napredak
Simićevo
1 : 0
BSK
Brzohode
Omladinac
Mirijevo
4 : 0
Sloga
Viteževo
Mladost
Svinjarevo
6 : 1
Proleter
Četereže
Sloga
Straža
3 : 1
Polet
Loznica
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
Jelav
Jelav
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 2
Mladost (L)
Loznica
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 3
Budućnost
Pocerski Dobrić
Sloga
Bogosavac
1 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Jedinstvo
Mala Vranjska
4 : 0
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 2
Rankovac
Nakučani
Volujac
Volujac
5 : 0
Sava
Mrđenovac
Žabar
Žabar
2 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mladost 2011
Sinošević
3 : 5
Mladost (SV)
Svileuva
Polet
Jalovik
0 : 3
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Hajduk
Debrc
1 : 0
Tresnjevka
Trbusac
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 0
Sloga .R.
Ridjake
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
0 : 3
Krnule 09
Krnule
Bobovik Skupljen
Skupljen
2 : 3
Torpedo
Lojanice
Dokmir
Dokmir
1 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Vukona
Vukona
6 : 1
Sloga
Vrhovine
Jašunja
Jašunja
1 : 4
Turekovac
Turekovac
Real
Donja Jajna
1 : 0
Nomanica
Nomanica
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 2
Brza
Brza
Resava
Bukovac
0 : 5
Rudar
Senjski Rudnik
Beljanica
Strmosten
7 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Resavac
Veliki Popović
1 : 2
Sindjelic
Vojnik
Bresje
Bresje
0 : 3
Jedinstvo
Duboka
Partizan (G)
Glogovac
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Partizan (M)
Majur
2 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Napredak
Staro Lanište
0 : 0
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik
3 : 1
Lipar
Donji Račnik
Pasjak
Pasjak
3 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Modrica
Modrica
4 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Drugari
Stanci
3 : 4
Bukovica
Bukovica
Štitari
Štitari
2 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Polet (Š)
Šavrane
6 : 0
Jablanica
Jablanica
Lipovac
Lipovac
1 : 2
Grkljane
Grkljane
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
Polet (K)
Kobilje
Vojvodina
Seleuš
5 : 0
Barice
Barice
Graničar
Miletićevo
4 : 3
Lokve
Lokve
Sloga
Margita
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Janošik
Janošik
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Borac (R)
Radenković
Hajduk
Divoš
4 : 0
Noćaj
Noćaj
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Sremac
Jarak
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Mladost
Buđanovci
2 : 0
Sloga
Voganj
Napredak
Žarkovac
2 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
0 : 3
PSK Putinci
Putinci
Borac
Klenak
4 : 2
Krušedol
Krušedol
ČSK Čortanovci
Čortanovci
4 : 1
Sloga
Maradik
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
Borac (S)
Surduk
Fruškogorac
Krčedin
4 : 0
Borac (J)
Jarkovci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Sinđelić
Gibarac
Bratstvo
Sot
3 : 3
Omladinac (B)
Batrovci
Omladinac (M)
Molovin
2 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
Graničar
Jamena
4 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Jednota
Šid
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Sremac
Berkasovo
1 : 4
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
5 : 0
Borac
Ilinci
OFK Radnički
Dren
0 : 2
Budućnost
Dudovica
Šumadinac
Kruševica
3 : 2
Polet
Mirosaljci
Proleter
Vrbovno
2 : 2
Mladost
Cvetovac
Bistrica
Bistrica
1 : 1
Sloga
Lukavica
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Sloboda
Stubica
Posavina
Stubline
1 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Zadrugar
Orašac
Jedinstvo
Dren
8 : 1
Urovci
Urovci
Poljane
Poljane
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Skela
Skela
0 : 2
Trstenica
Trstenica
Mladi proleter
Beograd
1 : 3
BSK 2012
Batajnica
Sparta
Beograd
1 : 3
Olimpija
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 0
GAK
Beograd
Pobednik
Beograd
0 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac
Zemun
2 : 2
Kozara
Novi Beograd
BUSK
Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 0
Radnik
Glogovac
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Kotlenik (G)
Guncati
Mladost
Pretoke
1 : 4
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
5 : 0
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
Krasava
Krasava
Napredak
Dubona
3 : 0
Kosmajac
Koraćica
Sloga
Granice
0 : 2
Borac
Amerić
OFK Student
Mladenovac
2 : 2
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkinac
2 : 1
Senaja
Senaja
Dedinje
Mladenovac
0 : 6
Vlaska
Vlaška
Budućnost
Lebina
2 : 2
Mladost (R)
Raševica
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Radnicki
Tekija
Radnik
Davidovac
2 : 1
Polet
Zabrega
Hajduk
Čepure
4 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Napredak
Stubica
4 : 0
Popovac
Popovac
Heroj
Busilovac
2 : 1
Jedinstvo
Ratare
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Meteor
Lapovo
Mladost
Kijevo
0 : 0
Sinđelić
Batočina
Grabovica
Ljubovija
5 : 3
Lonjin
Lonjin
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 4
Mladost
Uzovnica
Vražogrnci
Vražogrnci
2 : 3
Rubin
Donji Stupanj
Garevina
Garevina
2 : 3
Mladi Gorani
Dupci
Obilić
Mrmoš
2 : 1
Mladost (G)
Garevina
OFK Borac
Arnajevo
3 : 0
Mladost Gaj 2011
Barajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 1
Lisović 1977
Beograd
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
1 : 2
Mladost
Leskovac
Sloga
Ratari
0 : 0
Pobeda
Piroman
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Baljevac
Baljevac
Partizan Draževac
Draževac
2 : 1
Proleter
Jasenak
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 2
Polet Grabovac
Grabovac
Borac
Ušće
1 : 2
Ljubinić
Ljubinić
LASK Crvena zvezda
Beograd
15 : 0
Nives
Knjaževac
Šabac
Šabac
1 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Kikinda
Kikinda
0 : 4
Pančevo
Pančevo
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 6
Kalemegdan
Beograd
Slatke male
Burovac
8 : 1
Bukovička Banja
Aranđelovac
Timok
Zajecar
1 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Žitoradja
Žitorađa
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 2
Sloga
Bajina Bašta
FAP
Priboj
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Polet
Izbište
0 : 7
Radnički (K)
Kovin
Vršac
Vršac
2 : 1
C.zvezda
Pavliš
Karađorđe
Rača
3 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Morava
Velika Plana
2 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
3 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Loznica
Loznica
Radnicki
Valjevo
5 : 1
Radjevac
Krupanj
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Jedinstvo
Štitar
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Hajduk
Kula
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Spartak ZV
Subotica
4 : 1
Inđija
Inđija
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Čoka
Čoka
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Bajša
Bajša
Radnički
Bajmok
6 : 7
Palić
Palić
Morava
Velika Plana
0 : 2
AF Duljaj
Topola
Rudar
Kostolac
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
FAP
Priboj
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Javor
Ivanjica
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Železničar
Pančevo
10 : 0
Kolonija
Kovin
Radnički
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Budućnost
Valjevo
0 : 1
Šabac
Šabac
Partizan
Beograd
12 : 0
Savacijum
Šabac
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hajduk
Kula
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Spartak ZV
Subotica
5 : 0
Inđija
Inđija
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Mladi radnik
Radinac
Bresje-Superior
Velika Plana
2 : 10
Mladi borac
Veliko Orašje
Glavaš
Glibovac
0 : 5
Šumadija
Azanja
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Panter
Požarevac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 5
Arsenal
Kragujevac
Borac
Pajsijević
3 : 5
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Radnički
Valjevo
1 : 2
Spartak
Ljig
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Šabac
Šabac
Osecina
Osecina
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Granit
Jošanička Banja
0 : 12
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
2 : 8
Kosmet
Leposavić
OFK Lešak
Lešak
7 : 3
Granit
Jošanička Banja
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Tutin
Tutin
1 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Subotica '00
Subotica
5 : 0
AFK
Ada
Dribling
Subotica
2 : 3
Senta
Senta
Duljaj
Topola
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Feniks
Rača
4 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Sušica
Kragujevac
0 : 12
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Rudar
Kostolac
0 : 3
Obilić
Živica
Rudar
Kostolac
2 : 1
Obilić
Živica

Košarka

Cedevita
Zagreb
67 : 83
Zadar
Zadar
Partizan mts
Beograd
91 : 80
Radnički
Kragujevac
Mega Vizura
Beograd
91 : 75
Smederevo 1953
Smederevo
Radnički
Obrenovac
74 : 75
Morava
Vladičin Han
Ub
Ub
67 : 80
Šabac
Šabac
Bane
Raška
73 : 89
Starinski
Smederevo
Korićani
Kragujevac
86 : 64
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Požarevac
Požarevac
86 : 75
Trepča
Kosovska Mitrovica
Župa
Aleksandrovac
78 : 100
Ušće
Ušće
Paraćin
Paraćin
65 : 42
Actavis academy
Leskovac
Gimnazijalac Partizan
Pirot
72 : 41
Bor
Bor
Palanka 2012
Smederevska Palanka
127 : 72
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Železničar
Beograd
0 : 3
Radnički Credy banka
Kragujevac
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Antena
Kruševac
3 : 1
Partizan
Lipljan
Priboj
Priboj
0 : 3
Lučani
Lučani
Desetka
Niš
3 : 2
Radan
Lebane
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Mladost
Vranje
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 3
Šumadija
Arandjelovac
Loznica
Loznica
3 : 2
Rudar
Kostolac
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Radnički 2
Kragujevac
3 : 1
Zaslon
Šabac
NIS Spartak
Subotica
3 : 0
Varadin
Petrovaradin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
MD Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 3
Futog
Futog
Sloboda S
Čačak
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
Trstenik
Trstenik
1 : 3
Libero ČA
Čačak
Sjenica
Sjenica
0 : 3
Arilje
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Stars
Požega
Ribnica
Mionica
3 : 2
Valjevo
Valjevo
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Ruma
Ruma
Mladost
Inđija
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Pirot
Pirot

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
25 : 28
ŽSK
Žabalj
Radnički 1951
Niš
31 : 24
Dubočica 54
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
25 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina
Jagodina
26 : 26
Planinka
Kuršumlija
Primus Car Dušan
Beograd
25 : 29
Obilić
Beograd
Novi Beograd
Beograd
34 : 30
Požarevac
Požarevac
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
32 : 28
Radnički
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
30 : 25
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Radnički 2
Kragujevac
46 : 27
Bane
Raška
Morava
Vladičin Han
38 : 32
Progres
Svrljig
Železničar
Beograd
33 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kolubara 2
Lazarevac
30 : 32
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Krnjevo
20 : 28
Studentski grad
Beograd
Čukarički
Beograd
31 : 33
Rudar 2
Kostolac
Kosmaj
Ralja
25 : 23
Ub
Ub
Knjaz Miloš
Aranđelovac
25 : 28
Radnički (K)
Kragujevac
Junior
Beograd
29 : 21
Medicinar
Šabac
Loznica grad
Loznica
26 : 29
Radnički
Obrenovac
Metalac AD
Gornji Milanovac
24 : 25
Metalac
Kraljevo
Voždovac
Beograd
27 : 29
ORK Beograd
Beograd
RTB Bor
Bor
28 : 36
Crveni krst
Niš

Futsal

Užice
Užice
8 : 4
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Krčagovo
Krčagovo
7 : 1
Mašinac
Kragujevac
RB-Radio 014
Valjevo
8 : 3
Kosjerić
Kosjerić