XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 296 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2012

Fudbal

Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
4 : 0
Smederevo
Smederevo
Sloboda Point
Užice
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Napredak
Kruševac
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Bane
Raška
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Rudar
Kostolac
Seljak
Mihajlovac
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Mačva
Šabac
1 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Krušik
Valjevo
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Trgovački
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Sloga
Despotovac
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnik
Surdulica
2 : 0
Dinamo
Vranje
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Kopaonik
Brus
Senta
Senta
0 : 1
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Dolina
Padina
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 2
Tekstilac
Odžaci
Sloga
Temerin
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Palić
Palić
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Turbina
Vreoci
1 : 1
BASK
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Železnik
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Balkan
Mirijevo
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Radnički
Obrenovac
PKB
Padinska skela
0 : 1
Srem
Jakovo
Sopot
Sopot
1 : 0
Dorćol
Beograd
Jedinstvo
Grdelica
2 : 3
Vučje
Vučje
Lužnica
Babušnica
0 : 1
Sloga
Leskovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Malošište
Malošište
0 : 3
SFK Moravac
Predejane
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Ozren
Sokobanja
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Rembas
Resavica
3 : 2
Jedinstvo
Paraćin
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 4
Dunav
Prahovo
Zadrugar
Lazarevo
0 : 3
Radnički (B)
Bajmok
Borac
Starčevo
1 : 0
Vršac
Vršac
Grafičar
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Posavac
Boljevci
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
IMR
Rakovica
Resnik
Resnik
4 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
Palilulac
Krnjača
Jedinstvo (K)
Konjevići
7 : 0
Vujan
Prislonica
Brezak
Pranjani
0 : 1
Miokovci
Miokovci
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
0 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
2 : 3
Slatina
Slatina
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Morava
Katrga
Dragačevo
Guča
1 : 1
Ovčar
Markovica
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Napredak
Veliko Crniće
1 : 0
Polet
Suvi Do
Mladost
Biskuplje
1 : 1
Železničar
Požarevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Integral
Batuša
Mlava
Malo Laole
4 : 1
Omladinac
Šetonje
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Borac
Veliko Laole
Crni Vrh
Miljević
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Makce
Makce
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Železničar
Smederevo
Selevac
Selevac
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Pobeda
Golobok
2 : 1
Šumadija
Azanja
Sloboda
Lipe
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Napredak
Markovac
Omladinac
Rakinac
4 : 1
Proleter
Vranovo
Budućnost
Ratari
1 : 1
Borac
Ralja
Šumadinac
Binovac
4 : 2
Polet
Trnovče
Bokanja
Gorovič
2 : 0
Bare
Bare
Šumadija
Toponica
2 : 1
Sloga
Zabojnica
Vinča
Vinča
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Šumadinac
Stojnik
4 : 2
Karađorđe
Rača
Partizan
Darosava
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Beli orlovi
Konjuša
2 : 0
Borac
Pajsijević
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 2
Provo
Provo
Jedinstvo (Š)
Štitar
5 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Jadar
Stupnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Antimon
Zajača
Drina
Ljubovija
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Morava
Žitkovac
Polet
Vitoševac
1 : 4
Orljane
Orljane
Mladost (B)
Batušinac
1 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Bukovik
Razanj
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Morava
Vladičin Han
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Trešnjevka
Lopardince
0 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Biljača
Biljača
1 : 3
Ternoci
Trnovac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
As
Bujanovac
Besa
Trnovac
4 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jastrebac
Blace
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosanica
Kuršumlija
7 : 0
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
3 : 0
Borac
Držanovac
Dunđerski
Voljčinac
3 : 4
Jug Bogdan
Đakus
Kosovac
Prokuplje
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 13
Topličanin
Prokuplje
Mladost
Lalinac
2 : 0
Proleter
Mezgraja
OFK Morava
Leskovac
2 : 3
Bobište
Bobište
Radan
Lebane
2 : 0
Sloga
Lipovica
Čekmin
Čekmin
1 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
2 : 3
Budućnost
Orašje
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Umac
Miroševce
Vinogradar
Crkvenac
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Bratstvo
Međureč
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Buducnost
Miliva
Morava
Ribare
0 : 1
Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (D)
Dublje
5 : 2
Sindjelić
Grabovac
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Brestovac
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Bučje
Bučje
Rajac
Rajac
0 : 1
Zlot
Zlot
Osnić
Osnić
2 : 2
Midžor
Kalna
ŠSK
Štipina
9 : 0
Mladost
Sumrakovac
Rudar
Podvis
3 : 0
Sloga
Minićevo
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Polet
Jablanica
Trebič
Sokobanja
2 : 3
BSK
Bogovina
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Čantavir
Čantavir
Dobrica
Dobrica
1 : 2
Borac
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Mladost
Omoljica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Sloga (P)
Plandište
Vršac United
Vršac
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
BAK
Bela Crkva
Slavija (K)
Kovačica
6 : 4
Partizan (G)
Gaj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Polet
Izbište
Kula
Kula
1 : 0
Polet
Karavukovo
Omladinac (B)
Bukovac
6 : 1
Radnički
Ratkovo
Graničar (R)
Riđica
0 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
PIK
Prigrevica
TSK
Temerin
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Borac
Šajkaš
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Veternik
Veternik
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Tvrdjava
Bač
Bačka
Đurđevo
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Milutinac
Zemun
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Borac (L)
Lazarevac
13. Maj
Zemun
0 : 1
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
Strelac
Mislođin
Prva Iskra
Barič
1 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
Šumadija
Šopić
3 : 1
Vrčin
Vrčin
Rudar
Zeoke
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Baćevac
Baćevac
Poneš
Poneš
1 : 3
Rudar
Kosovska Kamenica
Sloga (R)
Ranilug
1 : 1
Mineralac
Klokot
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 4
Kopljari
Kopljari
Proleter
Jelovik
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
0 : 2
Mladost
Jelenac
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Borac (L)
Lešnica
4 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Cerova
Cerova
2 : 2
Sloga (K)
Korenita
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Borac (K)
Kozjak
Mladost (B)
Borina
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 4
Gučevo
Banja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloga
Duvanište
3 : 2
Omladinac
Bogatic
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Premijer
Badovinci
3 : 1
Budućnost
Zminjak
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
6 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Duško
Klenje
3 : 1
Proleter
Šabac
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 1
Drina
Badovinci
Napredak (R)
Ribari
1 : 3
Majur
Majur
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Mrovska
Mrovska
OFK Jelen
Jelenča
2 : 3
Sloga
Krnić
Dumača
Pocerski Metković
1 : 2
Borac
Vladimirci
Galeb
Cerovac
1 : 4
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
0 : 0
Pocerina
Jevremovac
Korman
Korman
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Komanice
Komanice
0 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Brgule
Brgule
0 : 4
Joševa
Joševa
Vrelo
Vrelo
2 : 1
Radnik
Ub
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Sloga
Lončanik
Omladinac
Kalinovac
4 : 1
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Kalenić
Kalenić
OFK Tabane
Tabane
2 : 0
Medveđa
Medveđa
Šumadinac
Dragovo
4 : 3
Ursule
Ursule
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
BSK
Buljane
4 : 1
Mladost
Sikirica
Istok 63
Plana
4 : 0
Polet
Senje
Kolare
Kolare
2 : 0
Javor
Sladaja
Unirea
Uzdin
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolovo
Dolovo
5 : 2
Spartak
Debeljača
Pobeda
Samoš
1 : 0
Mladost
Vojlovica
Borac
Pločica
0 : 5
Železničar
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
4 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Strela
Ivanovo
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
BSK Bavanište
Bavanište
6 : 3
Proleter
Mramorak
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 2
Glogonj
Glogonj
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Hajduk
Šušara
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
8 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Karaš (Ј)
Jasenovo
3 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Ševac
Kusić
Vitorul
Straža
0 : 5
Crvena zvezda
Pavliš
Bačka
Begeč
1 : 3
Susek
Susek
Dinamo
Budisava
1 : 2
Vinogradar
Ledinci
Tatra
Kisač
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 0
Sremac
Čerević
Borac
Rakovac
2 : 3
Čenej
Čenej
Moravac
Čečina
0 : 5
Knežica
Knežica
Doljevac
Doljevac
3 : 1
Mekiš
Mekiš
Polet
Jabukovac
6 : 1
Mladost
Karbulovo
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Rečka
Rečka
Čubra
Čubra
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
Urovica
3 : 1
Malajnica
Malajnica
Smedovac
Smedovac
0 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Samarinovac
Samarinovac
5 : 1
Slatina
Negotin
Miloševo
Miloševo
2 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 1
Sopot
Požarevac
Proleter
Požarevac
2 : 2
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
5 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Metalac
Požarevac
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 1
Mlava
Bratinac
Napredak (B)
Batovac
2 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Polet
Bikinje
2 : 1
Barič
Barič
Kumane
Kumane
0 : 1
Kurjače
Kurjače
Radnički
Požeženo
1 : 4
Sloga TOP
Topolovnik
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 1
Električar
Šuvajić
Carevac
Carevac
5 : 3
Pek
Kusiće
Rujišnik
Rujišnik
2 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Hajduk
Kula
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Spartak ZV
Subotica
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Crvenka
Crvenka
3 : 2
Vršac
Vršac
Indeks
Novi sad
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Inđija
Inđija
Proleter
Njegoševo
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka (P)
Pačir
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Bežanija
Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Hajduk
Kula
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Spartak ZV
Subotica
6 : 3
Radnički (S)
Sombor
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Vršac
Vršac
Indeks
Novi sad
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Inđija
Inđija
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Železničar
Smederevo
Panter
Požarevac
0 : 7
Mladi radnik
Požarevac
Panter
Požarevac
0 : 3
Rudar
Kostolac
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Panter
Požarevac
4 : 0
Rudar
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi

Košarka

Partizan mts
Beograd
58 : 55
Cedevita
Zagreb
Krka
Novo Mesto
79 : 76
Union Olimpija
Ljubljana
Srbobran Reahem
Srbobran
63 : 44
Beočin
Beočin
Šabac
Šabac
45 : 52
Radnički
Kragujevac
Gimnazijalac Partizan
Pirot
20 : 0
Topličanin
Prokuplje
Palanka 2012
Smederevska Palanka
104 : 58
Paraćin
Paraćin

Odbojka

Đerdap
Kladovo
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički Credy banka
Kragujevac
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Priboj
Priboj
1 : 3
Antena
Kruševac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Desetka
Niš
1 : 3
Timok
Zaječar
Milenijum
Niš
2 : 3
Radan
Lebane
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Loznica
Loznica
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda S
Čačak
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Tutin Stil Jasen
Tutin
Ribnica
Mionica
0 : 3
Imlek
Beograd
Valjevo
Valjevo
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Ruma
Ruma
3 : 2
KI 0230
Kikinda

Rukomet

Metalac Asko Vidak
Futog
23 : 23
Nova Pazova
Nova Pazova
Sindjelić
Beograd
27 : 24
BASK Soko
Beograd
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
23 : 27
Požarevac
Požarevac
Mokra Gora
Zubin Potok
33 : 29
Trepča
Kosovska Mitrovica
Radnički 2
Kragujevac
36 : 29
Zlatar
Nova Varoš
Železničar
Beograd
29 : 35
Metalac
Valjevo
Mladi Radnik
Radinac
29 : 24
Topličanin
Prokuplje

Futsal

Kopernikus
Niš
2 : 3
VIK Naisus
Niš
Mašinac
Kragujevac
2 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Hajduk
Kula
5 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 3
Forum
Vršac
Krčagovo 2
Užice
14 : 7
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
RB-Radio 014
Valjevo
4 : 2
Fleš
Valjevo
KMF Sombor
Sombor
2 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova
RKMF Arena
Ruma
1 : 5
Kruna
Novi Sad